Novi rat

Mister Yes

#3351 Re: Novi rat

Post by Mister Yes » 19/07/2015 00:24

vade_mecum wrote:
nisam neki ljubitelj autora ali pojedinici bi ovo trebali gledati na repeatu dok ne skontaju neke stvari.
:thumbup:

Čovjek sve objasnio.

Romanista 101%

#3352 Re: Novi rat

Post by Romanista 101% » 19/07/2015 00:28

155_mm wrote:ima li neko neko objasnjenje pa makar bilo i medicinsko. zbog ceg neko nicim izazvan ima potrebu da objasnjava u postovima duzine novinskih clanaka zbog ceg nece da ucestvuje u nekoj buducoj potencijalnoj odbrani. pojava nicim izazvana. niti je ko pitao ni da li bi ucestvovao niti zbog ceg ne bi. i svi govore isto bakir, SDA, vikendice, mito, korupcija. ispade da su mito i korupcija rezultat borbe za biloski opstanak devedeetih pa da se ne bi ponovila ista greska kao nece se ucestvovati u odbrani. stvarno ludilo. :-)
zele da nagovore i ostale jer znaju da je podosta ljudi voljno braniti svoj prag pa u stilu kad sam kukavica nek i drugi budu kao ja, ma i bolje se ocistiti od takvog korova jer sta ce ti takav i da ostane samo ce biti na teretu pa makar samo u podrumu truhno

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/La ... ina/316094 ako je ovo istina... :thumbup:
Last edited by Romanista 101% on 19/07/2015 00:29, edited 1 time in total.

bole1st

#3353 Re: Novi rat

Post by bole1st » 19/07/2015 00:29

155_mm wrote:ima li ko od forumasa kakvu stelu u britanskoj vladi da vidi tamo da nam jave datum pocetka ovog novog rata? mislim zbog priprema i ovi sto bi ratovali i ovi buduci migranti i azilanti bi se sigurno obradovali toj informaciji.
Nema ovdje nikog ko bi ratovao, jer oni koji pricaju da bi ratovali prakticki prizivajuci rat racunaju s tim da nece oni ratovati (npr dijaspora ili starkelje).
Jedino oni sto pricaju da nikako ne bi ratovali racunaju da bi morali.

Cisto radi potpunosti, oni malobrojni koji bi stvarno ratovali su u Iraku i Siriji i vec ratuju.

155_mm

#3354 Re: Novi rat

Post by 155_mm » 19/07/2015 00:33

primjecujem u odredjenim krugovima na ovaj temi tendenciju od "nema smisla ratovati za bakirovu vikendicu" do "da su entitetske granice svetinja i ko nju predje najebo je kao agresor" ili druga verzija "da ce se morati napadati vlasenica ili sekovici". interesantan zaokret. izgleda da se je bakorova vikendica izlizala. e bakire pljunem ti na vikendicu.
:lol:
cuj napadati. :-)

brad90
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#3355 Re: Novi rat

Post by brad90 » 19/07/2015 00:37

prijavljivam se dobrovoljno u jedinicu novog rata samomi recte nakoji server imam kompjuter od 2008e i ozbiljan sam predator

samome nemojte u istu jedincu ko ganjeta onaj navijac zelje ako moze al opet na komadantima i stabu je da odluce ja cuse povinovati
Last edited by brad90 on 19/07/2015 00:38, edited 1 time in total.

155_mm

#3356 Re: Novi rat

Post by 155_mm » 19/07/2015 00:37

bole1st wrote:
155_mm wrote:ima li ko od forumasa kakvu stelu u britanskoj vladi da vidi tamo da nam jave datum pocetka ovog novog rata? mislim zbog priprema i ovi sto bi ratovali i ovi buduci migranti i azilanti bi se sigurno obradovali toj informaciji.
Nema ovdje nikog ko bi ratovao, jer oni koji pricaju da bi ratovali prakticki prizivajuci rat racunaju s tim da nece oni ratovati (npr dijaspora ili starkelje).
Jedino oni sto pricaju da nikako ne bi ratovali racunaju da bi morali.

Cisto radi potpunosti, oni malobrojni koji bi stvarno ratovali su u Iraku i Siriji i vec ratuju.
ma daj bre bole, jebote bre. 30.000 pripadnika cetnickog pokreta iz BiH ratuju u siriji i iraku. stvarno bole bre?
stvarno si siguran u to? ma idi bre begaj!

ipak bole hvala na odgovoru.

emigrazione

#3357 Re: Novi rat

Post by emigrazione » 19/07/2015 00:40

:lol: ja ratnika po klixu mila moja majko...

Nuken

#3358 Re: Novi rat

Post by Nuken » 19/07/2015 00:46

Jeste smislili već kako zauzeti Banjaluku,zgradu Vlade,RTRS,repeititor na Kozari,HE Bočac,Mahovljane...Sve neki ratnici a niko ideje
,de malo akcije.Manite se politike :lol: 8-)

brad90
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#3359 Re: Novi rat

Post by brad90 » 19/07/2015 00:49

Nuken wrote:Jeste smislili već kako zauzeti Banjaluku,zgradu Vlade,RTRS,repeititor na Kozari,HE Bočac,Mahovljane...Sve neki ratnici a niko ideje
sram te bilo. da si covjek ijole a ne placenik vjerovo bi u vrhovno komandu 88klixbrigade. jurisssssssssssss ua izdajnici. daaaaj krviiiii. aaaaaaaaaaaa

Itakoto

#3360 Re: Novi rat

Post by Itakoto » 19/07/2015 00:50

Mister Yes wrote:
vade_mecum wrote:
nisam neki ljubitelj autora ali pojedinici bi ovo trebali gledati na repeatu dok ne skontaju neke stvari.
:thumbup:

Čovjek sve objasnio.
Da, da. Objasnio sta znaci mazohizam i kompleks nize vrijednosti.

sWeeT_Companion

#3361 Re: Novi rat

Post by sWeeT_Companion » 19/07/2015 00:54

Poznanik temu shvatio preozbiljno. Kaže 48 sati budan. Ja ga ubjeđujem da se komšije šale sa prizivanjem. Kaže za svaki slučaj. Sinoć jednu baku na smrt isprepadao. Još uvijek je u komi... ne možeš ga odvratit da se raja šali...

Image

zenit dozic

#3362 Re: Novi rat

Post by zenit dozic » 19/07/2015 00:56

155_mm wrote:ima li neko neko objasnjenje pa makar bilo i medicinsko. zbog ceg neko nicim izazvan ima potrebu da objasnjava u postovima duzine novinskih clanaka zbog ceg nece da ucestvuje u nekoj buducoj potencijalnoj odbrani. pojava nicim izazvana. niti je ko pitao ni da li bi ucestvovao niti zbog ceg ne bi. i svi govore isto bakir, SDA, vikendice, mito, korupcija. ispade da su mito i korupcija rezultat borbe za biloski opstanak devedeetih pa da se ne bi ponovila ista greska kao nece se ucestvovati u odbrani. stvarno ludilo. :-)

mislim da neko dodje na ovu temu i kaze "ljudi u nekom novom ratu necu ucestvovati jer jednostavno mi je dosta bilo onog prvog pa nek kolju i mene i cijelu familliju boli me kurac". i onda ode sa teme vjerjem da mu niko ne bi nista zamjerio. ili naprijer salonskim cetnicima se takodje nema sta zamjeriti, oni se bore za svoju stvar na nacinda objasnjavaju da se nema smisla boriti za bakira uslucju secesije i to je ok. ali ostali mi nikako nisu jasni.
Prvo kad ti rat pokuca na vrata niko nas neće pitat hoćeš ili nećeš, nego moraš da bi sačuvao goli život, ni u ovom ratu niko nas nije pitao hoćeš li ti uzet pušku ili nećeš, nego si se borio za goli opstanak.

Što se mene tiče u slučaju nekog sukoba prvo što bi trebalo uraditi je roknuti ove naše ratne i poratne profitere, kvaziminderaše i predstavnike Bošnjaka :twisted: koji su nam toliko zla nanjeli i u ratu i poslije rata da se može mjeriti sa ovim što su nam uradili ovi agresori, jer ipak da bi imao neke šanse u ratu treba počistiti kukolj iz svojih redova.
Dobro se sjećam kad mi je jedan krajišnik rekao zašto je 5 korpus tako dobro funkioniro u okruženju, kaže čim je Atif došao umjesto onog idiota Drekovića da je fino počistio u svojim redovima razne sumnjive tipove koji su na ovaj ili onaj način slabili odbranu :thumbup:

Sanjarko

#3363 Re: Novi rat

Post by Sanjarko » 19/07/2015 01:00

Nuken wrote:Jeste smislili već kako zauzeti Banjaluku,zgradu Vlade,RTRS,repeititor na Kozari,HE Bočac,Mahovljane...Sve neki ratnici a niko ideje
Misliš da bi tu Mi udarili.

emigrazione

#3364 Re: Novi rat

Post by emigrazione » 19/07/2015 01:03

zenit dozic wrote:

mislim da neko dodje na ovu temu i kaze "ljudi u nekom novom ratu necu ucestvovati jer jednostavno mi je dosta bilo onog prvog pa nek kolju i mene i cijelu familliju boli me kurac". i onda ode sa teme vjerjem da mu niko ne bi nista zamjerio. ili naprijer salonskim cetnicima se takodje nema sta zamjeriti, oni se bore za svoju stvar na nacinda objasnjavaju da se nema smisla boriti za bakira uslucju secesije i to je ok. ali ostali mi nikako nisu jasni.
Prvo kad ti rat pokuca na vrata niko nas neće pitat hoćeš ili nećeš, nego moraš da bi sačuvao goli život, ni u ovom ratu niko nas nije pitao hoćeš li ti uzet pušku ili nećeš, nego si se borio za goli opstanak.

Što se mene tiče u slučaju nekog sukoba prvo što bi trebalo uraditi je roknuti ove naše ratne i poratne profitere, kvaziminderaše i predstavnike Bošnjaka :twisted: koji su nam toliko zla nanjeli i u ratu i poslije rata da se može mjeriti sa ovim što su nam uradili ovi agresori, jer ipak da bi imao neke šanse u ratu treba počistiti kukolj iz svojih redova.
Dobro se sjećam kad mi je jedan krajišnik rekao zašto je 5 korpus tako dobro funkioniro u okruženju, kaže čim je Atif došao umjesto onog idiota Drekovića da je fino počistio u svojim redovima razne sumnjive tipove koji su na ovaj ili onaj način slabili odbranu :thumbup:
Ja mislim da bi ti plakao i dozivao mamu, ti sto bi ih rokno ti ne bi bili ni na kraj pameti...

Itakoto

#3365 Re: Novi rat

Post by Itakoto » 19/07/2015 01:06

Opet desant padobranaca u kasne sate. :D

mmaar

#3366 Re: Novi rat

Post by mmaar » 19/07/2015 01:10

Halo, Cvetko, smiri.

Itakoto

#3367 Re: Novi rat

Post by Itakoto » 19/07/2015 01:14

Blago se tebi jarane. Joj, da se je meni tako "namirit'" pa baljezgat'. :D

zenit dozic

#3368 Re: Novi rat

Post by zenit dozic » 19/07/2015 01:15

emigrazione wrote:
zenit dozic wrote:

Ja mislim da bi ti plakao i dozivao mamu, ti sto bi ih rokno ti ne bi bili ni na kraj pameti...
Provo dobro pročitaj šta sam napisao, pa onda mi spuštaj te neke mangupske fore. Nisam nigdje rekao da bi ja glumio ramba i roko nekoga, nego da bi to trebalo uraditi. Samo pročitaj sa razumjevanjem ne pišem Španski.

Drugo poslaću ti na PP moj mail i lokaciju pa da se dogovorimo da popijemo kafu i da vidimo ko bi mamu dozivo.

Itakoto

#3369 Re: Novi rat

Post by Itakoto » 19/07/2015 01:16

i jeko Mitrovic? Neki hokejas na ledu? :oops:

KUZNETSOV

#3370 Re: Novi rat

Post by KUZNETSOV » 19/07/2015 01:17

Realno nisam neki vojni strateg, ali i ne treba biti neki vojni strateg da se rasturi nesto zvano RS.... Rat treba da bude zadnja solucija u rjesavanju nasih problema, rece jedan ciko "Bolje razgovarati 10 godina, nego ratovati 1 dan." Tu je mapa...

Image

Nisam za rat nikada bio al' evo solucije, da bi sama operacija bila odrziva "federalci" trebaju prvi biti spremni i prvi da udare, a ne kao prošli put :-D Potrebno je par hrabrih momaka koji bi se uputili prema rijeci Drini i minirali te detonirali ono sto su minirali, tj. rusenje svih mostova prema Republici Srbiji, dalje presjecanje "koridora" kod Brčkog te odvajanje "referendumaša" na dva dijela, cuvati koridor kao sto su ga oni drzali tijekom rata, iz Goražda dejstvovati na tromeđu BiH, CG i RS, te time odvojiti Istocnu Hercegovinu od Istocne Bosne, Trebinje i Istocna Hercegovina nikada nisu bili problem i to je se moglo uzetu i u proslome ratu, Krajišnici i formacije iz Donjovrbaske regije udaraju na Mrkonjič Grad te time skracuju sam front za nekoliko kilometara granice.... Držati pomenute koridore i kote dok zvanicna Banja Luka ne pristane na zahtjeve "federalaca"... Ćas posla jarane

japin_mutapi
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#3371 Re: Novi rat

Post by japin_mutapi » 19/07/2015 01:31

kako ono ide ... virovitica karlobag ogulin
bilo nekad

a sad zgrada vlade, repetitor, rtrs

p206

#3372 Re: Novi rat

Post by p206 » 19/07/2015 01:33

Ne d'o Bog da nas je branila ova smartphone generacija sa frizurama na kant,ne bi nas nigdje bilo.

mmaar

#3373 Re: Novi rat

Post by mmaar » 19/07/2015 01:33

japin_mutapi wrote:
kako ono ide ... virovitica karlobag ogulin
bilo nekad

a sad zgrada vlade, repetitor, rtrs

zenit dozic

#3374 Re: Novi rat

Post by zenit dozic » 19/07/2015 02:14

zenit dozic wrote:
emigrazione wrote: Ja mislim da bi ti plakao i dozivao mamu, ti sto bi ih rokno ti ne bi bili ni na kraj pameti...
Provo dobro pročitaj šta sam napisao, pa onda mi spuštaj te neke mangupske fore. Nisam nigdje rekao da bi ja glumio ramba i roko nekoga, nego da bi to trebalo uraditi. Samo pročitaj sa razumjevanjem ne pišem Španski.

Drugo poslaću ti na PP moj mail i lokaciju pa da se dogovorimo da popijemo kafu i da vidimo ko bi mamu dozivo.
Evo samo da obavjestim forumaše da je ovaj emigrazione prototip forumskog ratnika, jak na riječima a slab na dijelima, a upravo je on mene optuživao za to.
Na PP sam mu kulturno poslao svoje podatke, a on samo prijeti kako će me izdevetati, ali ne želi da se dogovorimo kad i gdje će to uraditi :run:

Bodkin

#3375 Re: Novi rat

Post by Bodkin » 19/07/2015 03:17

To je bas teska patetika da prijetis na jebenom forumu i fol se nalazis...

Locked