Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post Reply
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#1 Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by RahatHurmašica »

"Teroristi napali tvornicu, obezglavili jednog, a povrijedili više muškaraca!"

"Na mjestu ubistva pronađena je islamistička zastava, javljaju francuski mediji. Lokalni list "Dofine libere" prenio je da je žrtva muškarac koji nije radnik fabrike. "


http://www.avaz.ba/clanak/184370/uzivo- ... -muskaraca
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Sephora »

Upravo gledam ... :shock: :?
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#3 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by RahatHurmašica »

bojim da su opet neki arapi vehabiti u pitanju?
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#4 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Sephora »

Uhapsen je..! Ista prica kao i do sada..
winkiewinkie
Posts: 175
Joined: 21/12/2012 22:09

#5 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by winkiewinkie »

Muslimanski imigranti koji su došli u Francusku u potrazi za boljim životom sa bliskog istoka i sjeverne Afrike vraćaju državi dobrotu :thumbup:
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#6 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by amortizer »

u sred ramazana i kaze da je musliman?
jeste k'o i ja svemirac
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#7 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by RahatHurmašica »

winkiewinkie wrote:Muslimanski imigranti koji su došli u Francusku u potrazi za boljim životom sa bliskog istoka i sjeverne Afrike vraćaju državi dobrotu :thumbup:
nebi ja žurio sa zaključcima. u svakoj populaciji ima izroda sa kojima se može manipulisati.
Deda Kurcoje
Posts: 427
Joined: 05/06/2013 08:59

#8 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Deda Kurcoje »

Religijski fanatizam ne bi postojao bez religija, na zalost, religije su stvarnost. Sto se vise bude sirila religija, ovoga ce biti sve vise i sve cesce. Od Homeinija na ovamo, Islam je postao sinonim za terorizam, barbarstvo i primitivizam. Bojim se, da ako neko bude ponovio genocid slican kao u Srebrenici, vecina ljudi neislamske vjeroispovijesti ce to precutno da odobri. Mislim da muslimani trebaju da reaguju i sprijece ovo zlo, dok ne bude kasno.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by insomnia78 »

Pocinilac je arapskog porjekla Yassin Salhi, evidentiran je zbog radikalizacije jos 2006-e ali nije nikad osudjivan
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by insomnia78 »

amortizer wrote:u sred ramazana i kaze da je musliman?
jeste k'o i ja svemirac
Ramazan ne smeta bliskoistocnim sitima i sunitima da ratuju i bombarduju jedni deuge
A, da, samo je bosanski islam pravi
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#11 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by RahatHurmašica »

Deda Kurcoje wrote:Religijski fanatizam ne bi postojao bez religija, na zalost, religije su stvarnost. Sto se vise bude sirila religija, ovoga ce biti sve vise i sve cesce. Od Homeinija na ovamo, Islam je postao sinonim za terorizam, barbarstvo i primitivizam. Bojim se, da ako neko bude ponovio genocid slican kao u Srebrenici, vecina ljudi neislamske vjeroispovijesti ce to precutno da odobri. Mislim da muslimani trebaju da reaguju i sprijece ovo zlo, dok ne bude kasno.
bojim se da je ovo neka vrsta priprema za ovo što govoriš.
User avatar
red evil
Posts: 2345
Joined: 30/07/2012 14:08

#12 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by red evil »

amortizer wrote:u sred ramazana i kaze da je musliman?
jeste k'o i ja svemirac
Možda i jesi svemirac :D :D


Islam dođe kao pokrivač u radnji loših djela a svi oni znaju da ovo nema nikakve veze sa islamom.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#13 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Gojeni H »

insomnia78 wrote:
amortizer wrote:u sred ramazana i kaze da je musliman?
jeste k'o i ja svemirac
Ramazan ne smeta bliskoistocnim sitima i sunitima da ratuju i bombarduju jedni deuge
A, da, samo je bosanski islam pravi
Ne postoji bosanski islam ali postoji islam u Bosni. A da je pravi mozda govori i cinjenica da nije zabiljezen nijedan slucaj slican Sahovicima u Crnoj Gori, gdje se desio genocid nad bosnjackim-muslimanskim stanovnistvom tog sela nakon plasirane price o ubistvu djecaka pravoslavne vjeroispovijesti, cak ni onda kad je bosnjacko stanovnistvo dominiralo u vojnoj i politickoj sferi Bosne u okviru Osmanskog carstva.

Meni dovoljno.

Na temu ... osudjujem ovaj zlocinacki cin, ko god je pocinilac.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#14 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by insomnia78 »

Inace fabrika koja je napadnuta se bavi hemijom odnosno gasom, nema opasnosti od kontaminacije
Osumnjiceni je 35-o godisnjak, ozenjen i otac troje djece
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#15 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Gojeni H »

Evo BBC javlja i o napadu u Tunisu, kao i o samubilackom (navodno) napadu u Kuvajtu.
Fakat ih krenulo.
User avatar
34sf4drgu67d25
Posts: 676
Joined: 10/09/2012 10:48
Location: https://parrotquaker.com/

#16 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by 34sf4drgu67d25 »

sad ce teorije zavjere
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#17 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Gojeni H »

A tourist hotel in the Tunisian town of Sousse has been attacked, Reuters reports, citing security sources. Gunfire is being heard at the scene.

A five-star hotel Imperial Marhaba in Sousse has come under attack, according to RIA Novosti who cites the Interior Ministry. According to RIA, three people have been killed in gunfire on the beach near the hotel.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#18 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Gojeni H »

At least eight people killed in explosion at Shia Imam Sadiq mosque in Kuwait City, medical sources tell Al Jazeera.

An explosion has ripped through a Shia mosque in Kuwait City after Friday prayers, killing at least eight people and wounding several others, Al Jazeera has learned.
Video footage from the scene showed several bodies on the floor of the Imam Sadiq mosque amid debris and clouds of heavy smoke.
The exact number of casualties was expected to rise, according to local media outlets, as several casualties were in critical condition.
At least eight victims with various injuries arrived at a local hospital in the mosque's neighbourhood, medical sources said.
Emergency services were attending the scene, which was surrounded by clouds of black smoke and crowds of people milling around.
Kuwaiti Emir Sabah Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah visited the Imam Sadiq mosque, located just a few buidling away from the country's interior ministry.
Saad al-Ajmi, Kuwait's former information minister, told Al Jazeera that the attack was a reminder that no country was "immune from terrorism".
Ajmi said Kuwait had "a good record" in its relationship between Sunni and Shia groups, and was a small country with good security.
He said there was no widespread dissent and he would not be surprised if it was caused by a "lone wolf".
However if a group was to claim responsibility "I think that those who want to tip the whole region ablaze in a sectarian war would be behind this attack because that is their agenda".
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by insomnia78 »

Osumnjiveni je marokanskog porjekla, ima dvojno drzavljanstvo i prema prvim informacijama nema poveznice sa napadom u Tunisu
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#20 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by insomnia78 »

Fabrika je americka, uspio je uci sa autom koje ima autorizaciju za ulazak
Trenutno istrazuju kako ga se docep'o
Deda Kurcoje
Posts: 427
Joined: 05/06/2013 08:59

#21 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Deda Kurcoje »

Nema kraja:

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... itons.html

Odmor: Grcka, Hrvatska, Italija
Afrika i Bliski Istok, ni u ludilu.
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#22 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by VCorp »

Gojeni H wrote:
insomnia78 wrote:
amortizer wrote:u sred ramazana i kaze da je musliman?
jeste k'o i ja svemirac
Ramazan ne smeta bliskoistocnim sitima i sunitima da ratuju i bombarduju jedni deuge
A, da, samo je bosanski islam pravi
Ne postoji bosanski islam ali postoji islam u Bosni. A da je pravi mozda govori i cinjenica da nije zabiljezen nijedan slucaj slican Sahovicima u Crnoj Gori, gdje se desio genocid nad bosnjackim-muslimanskim stanovnistvom tog sela nakon plasirane price o ubistvu djecaka pravoslavne vjeroispovijesti, cak ni onda kad je bosnjacko stanovnistvo dominiralo u vojnoj i politickoj sferi Bosne u okviru Osmanskog carstva.

Meni dovoljno.

Na temu ... osudjujem ovaj zlocinacki cin, ko god je pocinilac.
Kako ne postoji ? Pa po našoj verziji islama može piti, jebavati, pušiti travu, ne klanjati pet puta na dan, jesti svinjetinu ali imaš se pravo ljutiti kad ti neko to kaže i busati se u prsa da si ti pravi musliman a neki tamo Arap koji živi pod šerijatom nije. Jedini pravi muslimani su oni koji žive pod šerijatom i poštuju Kur'an i hadise. Ostalo je samo gluma, pretvaranje i prilagođavanje '' onima tamo '' i tu je kraj priče.

Zato sam nevjernik, logično je i nema licemjerja u sebi.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#23 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Gojeni H »

VCorp wrote: Kako ne postoji ? Pa po našoj verziji islama može piti, jebavati, pušiti travu, ne klanjati pet puta na dan, jesti svinjetinu ali imaš se pravo ljutiti kad ti neko to kaže i busati se u prsa da si ti pravi musliman a neki tamo Arap koji živi pod šerijatom nije. Jedini pravi muslimani su oni koji žive pod šerijatom i poštuju Kur'an i hadise. Ostalo je samo gluma, pretvaranje i prilagođavanje '' onima tamo '' i tu je kraj priče.

Zato sam nevjernik, logično je i nema licemjerja u sebi.
Postujem tvoje misljenje, ali ono ne mora biti tacno. Ovakvu "verziju" islama neces cuti ni od jednog sluzbenika IVZ niti od covjeka koji je musliman po ubjedjenju.
User avatar
Kareem Abdul
Posts: 455
Joined: 08/01/2015 08:26

#24 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by Kareem Abdul »

amortizer wrote:u sred ramazana i kaze da je musliman?
jeste k'o i ja svemirac
Ramazan i jeste mjesec ratovanja.

Bitka za Badr koju je vodio Muhammed a.s. je bila za vrijeme Ramazana, invazija na Andaluziju je počela sa mjesecom Ramazanom, bitka za Hattin kada su Saladinovi vojnici porazili križare i stvorili put za napad na Jeruzalem....

http://www.ummah.com/forum/showthread.p ... by-Muslims

Jedna od najvećih bitaka Iransko-Iračkog rata se zvala "Operacija Ramazan".

https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Ramadan

To što ti prijatelju govoriš jednostavno ne drži vodu.
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#25 Re: Teroristički napad u Francuskoj (opet)

Post by detroit-mercy »

Gojeni H wrote:
VCorp wrote: Kako ne postoji ? Pa po našoj verziji islama može piti, jebavati, pušiti travu, ne klanjati pet puta na dan, jesti svinjetinu ali imaš se pravo ljutiti kad ti neko to kaže i busati se u prsa da si ti pravi musliman a neki tamo Arap koji živi pod šerijatom nije. Jedini pravi muslimani su oni koji žive pod šerijatom i poštuju Kur'an i hadise. Ostalo je samo gluma, pretvaranje i prilagođavanje '' onima tamo '' i tu je kraj priče.

Zato sam nevjernik, logično je i nema licemjerja u sebi.
Postujem tvoje misljenje, ali ono ne mora biti tacno. Ovakvu "verziju" islama neces cuti ni od jednog sluzbenika IVZ niti od covjeka koji je musliman po ubjedjenju.
A zenit rodice :mrgreen: ?
Post Reply