Ivan Šušnjar - imenovan generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#76 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by ultima_palabra »

Znači sad likovi iz maminih podruma i opskurnih internet zmijskih rupa dolaze u "big time". Također se afirmira i četnikofilstvo kod Hrvata, kao recentni fenomen. Aferim Čova :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#77 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by Banksy »

Diplomatija nam je uvijek bila slabija karika, ali ovdje ga baš pretjeraše. Sramota.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#78 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by Hafis »

ultima_palabra wrote:Znači sad likovi iz maminih podruma i opskurnih internet zmijskih rupa dolaze u "big time". Također se afirmira i četnikofilstvo kod Hrvata, kao recentni fenomen. Aferim Čova :D
A Nerkez neraspoređen, i to u najboljim godinama.

Tako ti je to kad nemaš od Čovića certifikat o hrvatsvu, već samo onaj lažnjak od Komšića
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#79 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by ultima_palabra »

Hafis wrote:
ultima_palabra wrote:Znači sad likovi iz maminih podruma i opskurnih internet zmijskih rupa dolaze u "big time". Također se afirmira i četnikofilstvo kod Hrvata, kao recentni fenomen. Aferim Čova :D
A Nerkez neraspoređen, i to u najboljim godinama.

Tako ti je to kad nemaš od Čovića certifikat o hrvatsvu, već samo onaj lažnjak od Komšića
Ovaj ima još bolji, iz Laktaša.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#80 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by Hafis »

ultima_palabra wrote:
Hafis wrote:
ultima_palabra wrote:Znači sad likovi iz maminih podruma i opskurnih internet zmijskih rupa dolaze u "big time". Također se afirmira i četnikofilstvo kod Hrvata, kao recentni fenomen. Aferim Čova :D
A Nerkez neraspoređen, i to u najboljim godinama.

Tako ti je to kad nemaš od Čovića certifikat o hrvatsvu, već samo onaj lažnjak od Komšića
Ovaj ima još bolji, iz Laktaša.
Jači su papiri iz Laktaša nego od Komšića
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#81 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by BHCluster »

Cega se pametan stidi @Hafis se ponosi. :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#82 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by Hafis »

Eno sam te spomenuo u onom gore postu. Eto...ušao si u legendu još za života :thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#83 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by BHCluster »

Hafis wrote:Eno sam te spomenuo u onom gore postu. Eto...ušao si u legendu još za života :thumbup:
Spomenes me da se osjecas relevantnim 2 sekunde u svome zivotu pa moras to opet spomenuti ne bi li bio relevantan jos koju sekundicu koja patetika.
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#84 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by RahatHurmašica »

perverzni doktor ponovo jaše.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#85 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by BHCluster »

RahatHurmašica wrote:perverzni doktor ponovo jaše.
Lijechi sexualne frustracije po forumima onda snas koliko je sati.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#86 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by Hafis »

BHCluster wrote:
Hafis wrote:Eno sam te spomenuo u onom gore postu. Eto...ušao si u legendu još za života :thumbup:
Spomenes me da se osjecas relevantnim 2 sekunde u svome zivotu pa moras to opet spomenuti ne bi li bio relevantan jos koju sekundicu koja patetika.
Opa bato...vidi vidi momka. Čak se u rječnik ubacile vratolomije poput ''relevantno'' i ''patetika''. Duša moja što mi napredovao :)
I onda kažu forumi ne valjaju. Ono što se uškoli propusti, ovdje se nauči. Jel tako lustere :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#87 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by BHCluster »

Hafis wrote:
BHCluster wrote:
Hafis wrote:Eno sam te spomenuo u onom gore postu. Eto...ušao si u legendu još za života :thumbup:
Spomenes me da se osjecas relevantnim 2 sekunde u svome zivotu pa moras to opet spomenuti ne bi li bio relevantan jos koju sekundicu koja patetika.
Opa bato...vidi vidi momka. Čak se u rječnik ubacile vratolomije poput ''relevantno'' i ''patetika''. Duša moja što mi napredovao :)
I onda kažu forumi ne valjaju. Ono što se uškoli propusti, ovdje se nauči. Jel tako lustere :D
Srce moje majorizirano, jel te pogodilo? Ode Šušnjar a ti ne, toliko truda si ulozio na forumima ali bez portala si nula. :lol: Djaba seksualne frustracije ali tebi nema dalje od Shanticeve. :wink:
User avatar
travnik
Posts: 1863
Joined: 05/02/2008 18:30
Location: multietničarim uzduž i poprijeko

#88 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by travnik »

Šušnjar, kao ni poskok, nikada mi nisu bili dragi. Međutim, manje mi je mrzak samo zbog toga što je ražestio jednog najvećih licimjerja, nacionalista i ekstrema na bh političkoj sceni - Emira Suljagića i izazvao negativne reakcije na ovom, nacionalizmom i licimjerjem poprilično zadojenom forumu.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#89 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by BHCluster »

travnik wrote:Šušnjar, kao ni poskok, nikada mi nisu bili dragi. Međutim, manje mi je mrzak samo zbog toga što je ražestio jednog najvećih licimjerja, nacionalista i ekstrema na bh političkoj sceni - Emira Suljagića i izazvao negativne reakcije na ovom, nacionalizmom i licimjerjem poprilično zadojenom forumu.
Famozno ALI :lol:
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#90 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by hizo ramidovic »

susnjar 'eroj a ne nacinalista!
User avatar
travnik
Posts: 1863
Joined: 05/02/2008 18:30
Location: multietničarim uzduž i poprijeko

#91 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by travnik »

BHCluster wrote:
travnik wrote:Šušnjar, kao ni poskok, nikada mi nisu bili dragi. Međutim, manje mi je mrzak samo zbog toga što je ražestio jednog najvećih licimjerja, nacionalista i ekstrema na bh političkoj sceni - Emira Suljagića i izazvao negativne reakcije na ovom, nacionalizmom i licimjerjem poprilično zadojenom forumu.
Famozno ALI :lol:
Uvijek je tako. On kreten, ALI kada kreten iživcira licimjere, onda mi, iako još uvijek, ipak manje mrzak. Licimjerstvo prezirem. Suljagić i masa klixovaca su tipični primjeri licimjerja.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#92 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by hizo ramidovic »

travnik wrote:
Uvijek je tako. On kreten, ALI kada kreten iživcira licimjere, onda mi, iako još uvijek, ipak manje mrzak. Licimjerstvo prezirem. Suljagić i masa klixovaca su tipični primjeri licimjerja.
'aj ne kaki.
suljagic je kao dijete prezivio genocid, familiju mu prepolovili cetnici i njegov stav prema njima porediti sa susnjarevim o bosnjacima je u najmanju ruku proseravanje...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#93 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by KatarinaKosaca »

Kad se hizo uozbilji, onda se zna da je ODNIO VRAG ŠAJU :D

Inače, sasvim neovisno o poskoku, trećem ili petom, meni ovaj seljačić nije ni za poslovođu granapa po intelektu, a kamoli za diplomaciju :roll:
Tako da je njegova misija, a namjera Čovića yugo-ćirice jasna.
User avatar
travnik
Posts: 1863
Joined: 05/02/2008 18:30
Location: multietničarim uzduž i poprijeko

#94 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by travnik »

hizo ramidovic wrote:
travnik wrote:
Uvijek je tako. On kreten, ALI kada kreten iživcira licimjere, onda mi, iako još uvijek, ipak manje mrzak. Licimjerstvo prezirem. Suljagić i masa klixovaca su tipični primjeri licimjerja.
'aj ne kaki.
suljagic je kao dijete prezivio genocid, familiju mu prepolovili cetnici i njegov stav prema njima porediti sa susnjarevim o bosnjacima je u najmanju ruku proseravanje...
Gdje si pročitao poredbu njih dvojice!? Za Suljagićevu tragediju itekako dobro znam. Mnogo toga mu se desilo. Uostalom, genocid je preživio. Međutim, to ne mijenja ono što on danas jeste, nacionalista i licimjer.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#95 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by muzicar_iz_parka »

Bila već tema.

Ne znam čemu se čudite, ioanko se postavljaju raznorazni "biseri" na važne državne funkcije, ovaj nikakav izuzetak.
Heartbeats
Posts: 719
Joined: 26/06/2012 21:51

#96 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by Heartbeats »

Vidjet ćemo da li je američka administracija zaboravila na koji način se kvalifikovao njen bivši ambasador na Poskok-u. Šušnjar/Zirdum, evidentno podvojena ličnost, su recimo bivšeg ambasadora Moon-a, otvoreno nazivali "majmoon" u tekstovima. Sumnjma da ameri pate od sindroma zlatne ribice da zaboravim sve u roku od tri sekunde k'o "bosanćerosi i hercegovanci" tako da bi ja pričekao sa otvaranjem šampanjanca na njegovom mjestu..
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#97 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by Hafis »

Irudami, moglo bi nekoliko viđenijih i pismenijih forumaša (@BH Luster, Moke i dr.) sastaviti kakvo prosvjedno pismo u ime svih članova podforuma politika i fino ga uputiti u US ambasadu.
Dobro bi bilo staviti u prilog i nekoliko oštrijih Zirdumovih članaka s Poskoka u kojima se izrugivao Moonu, i općenito američkoj vanjskoj politici.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#98 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by mO k3 »

KatarinaKosaca wrote:Kad se hizo uozbilji, onda se zna da je ODNIO VRAG ŠAJU :D

Inače, sasvim neovisno o poskoku, trećem ili petom, meni ovaj seljačić nije ni za poslovođu granapa po intelektu, a kamoli za diplomaciju :roll:
Tako da je njegova misija, a namjera Čovića yugo-ćirice jasna.
:lol: e ova ti je dobra :thumbup:
User avatar
travnik
Posts: 1863
Joined: 05/02/2008 18:30
Location: multietničarim uzduž i poprijeko

#99 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by travnik »

Hafis wrote:Irudami, moglo bi nekoliko viđenijih i pismenijih forumaša (@BH Luster, Moke i dr.) sastaviti kakvo prosvjedno pismo u ime svih članova podforuma politika i fino ga uputiti u US ambasadu.
Dobro bi bilo staviti u prilog i nekoliko oštrijih Zirdumovih članaka s Poskoka u kojima se izrugivao Moonu, i općenito američkoj vanjskoj politici.

Plus obvezno pozvati se na nacionalizam. To bi bila tragikomedija. Klixovci optužuju poskokovca za nacionalizam, a klix nekih deset puta više zaražen nacionalizmom nego poskok.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#100 Re: Ivan Šušnjar - imenovanom generalnim konzulom naše zemlje u Chicagu

Post by KatarinaKosaca »

Hafis wrote:Irudami, moglo bi nekoliko viđenijih i pismenijih forumaša (@BH Luster, Moke i dr.) sastaviti kakvo prosvjedno pismo u ime svih članova podforuma politika i fino ga uputiti u US ambasadu.
Dobro bi bilo staviti u prilog i nekoliko oštrijih Zirdumovih članaka s Poskoka u kojima se izrugivao Moonu, i općenito američkoj vanjskoj politici.
Pik , lekturisanje na rvatskom radim ja, a ne ti :oops:
Post Reply