TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6135
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#3151 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

Walther wrote:Bolje jer vec zbog cinjenice sto zemlja nije puna kostiju i zlocinci nisu svakoj kuci.... A Telekom se jos nije ni prodao....
Telekom :shock: jao dotukao si me argumentom ko Tajson :-) A i sad me napomenu da sklonim one kosti po podrumu...nikad se ne zna :zoka:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31565
Joined: 16/04/2011 18:46

#3152 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by skafiskafsnjak »

reis1 wrote:
skafiskafsnjak wrote:
reis1 wrote: Bar znam 'dje idu velika slova i tacke u recenici... :mrgreen:
E ne znas :D
Znam, znam... nisam ja kriv ovim bojovnicima sto im je draze bilo skakat po Treski umjesto citat knjige po podrumima... oci mi ispale...

Najbolji su mi kad kazu: "necu ja vise ratovat, nema sile"... Divi dole sta ja kazem na to:
Ne znas bola. Imas par crti viska i par zareza koji fale. :D
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#3153 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther »

Lajavikrelac wrote:
Walther wrote:Bolje jer vec zbog cinjenice sto zemlja nije puna kostiju i zlocinci nisu svakoj kuci.... A Telekom se jos nije ni prodao....
Telekom :shock: jao dotukao si me argumentom ko Tajson :-) A i sad me napomenu da sklonim one kosti po podrumu...nikad se ne zna :zoka:
slobodno... a reci i komsijama... ipak znamo da neki mogu zivjeti pored masovnih grobnica godinama u tom genocidnom rahatluku
lajkujMe
Posts: 12288
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#3154 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by lajkujMe »

Da nadodam. Vidite koliko je malo potrebno da se strasti u svim narodima u BIH povecaju za 1000%. Proces pomirenja ako ga je i uopste bilo je vrlo vrlo malo uradio i izgleda da nije potrebno mnogo da se desi novi rat.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#3155 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by lakilaka »

MOLBA MODERACIJI:

ZAKLJUCAJTE OVU TEMU !!!!!


:sax:
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6135
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#3156 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

Walther wrote:slobodno... a reci i komsijama... ipak znamo da neki mogu zivjeti pored masovnih grobnica godinama u tom genocidnom rahatluku
Dođi pa sam mi kaži....a i komšijama. Zna me nekoliko forumaša pa se raspitaj za podatke 8-)
lajkujMe wrote:Da nadodam. Vidite koliko je malo potrebno da se strasti u svim narodima u BIH povecaju za 1000%. Proces pomirenja ako ga je i uopste bilo je vrlo vrlo malo uradio i izgleda da nije potrebno mnogo da se desi novi rat.
Nažalost tačno :sad:
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#3157 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther »

Lajavikrelac wrote:Dođi pa sam mi kaži....a i komšijama. Zna me nekoliko forumaša pa se raspitaj za podatke 8-)
Valjda sami bolje znate gdje se ukopovali i prekopavali komsije... jer je dijaspora dizala tenzije
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6135
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#3158 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

Vidim tebi se diže.... :mrgreen:
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#3159 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Sezam »

nikad_vise wrote:
Sezam wrote:
20 godina Bosnjak ceka da se u Srba pojavi makar i trunka kajanja zbog PLANSKIH zvjerstava koja su pocinili u ratu, zbog protjeranih, popljackanih i pobijenih nekadasnjih komsija i prijatelja. 20 godina gleda kako ti isti Srbi, preko svojih politickih predstavnika, ismijavaju i sprdaju se sa bosnjackim zrtvama, kako Mile Dodik kroz smijeh i salu na predizbornom skupu u Srebrenici porice genocid, kako se po srpskim svadbama ore pjesme o buducim pokoljima Bosnjaka, kako Srbi sasvim notmalno, kao da se nista nije desilo, zive pored masovnih grobnica i piju lesevima zaprljanu vodu, i ponekad se pozale na smrad. Pa opet kad se desise poplave prosle godine, potrci Bosnjak da spasava Srbe u Doboju, a oni ni godinu dana kasnije zahvaljuju transparentom o mrznji prema poturicama...i sad polako se dolazi u fazu kad se od tog Bosnjaka ocekuje da trazi oprost od Srbina, jer je eto nekako prezivio prosli rat.

I onda se pojedini cude sto se nakon 20 godina konacno pojavio Bosnjak kojem je pukao film. Slabo koji narod na planeti bi ovako dugo trpio.
Gledam ljude oko sebe kako su sve vise anti-srpski nastrojeni.Mislim da je forum i previse liberalan kakvo je stanje na terenu svakim danom.
Dosad sam poznavao onih par fanatika sto mrze sve sto pocinje sa "S" bukvalno,ali veliki dio ljudi koje sam dozivljavao kao liberalne,svakim danom mijenja misljenje upravo zbog gore pomenutih razloga.Da stvar bude zalosnija,to je samo dio svega sto Bosnjak gleda svaki dan.Ove price o nekakvom Bosnjacko-Srpkom dijalogu(u koji sam i ja vjerovao do sada) su price za malu djecu i kupovanje vremena od Srbije da bar skinu Bosnjake sa dnevnog reda dok se ne rascisti sa Albancima.Oni su bukvalno u zavadi sa svima,i imati nade da ce se taj narod promjeniti je jako tesko.Pogotov nakon ovih nekoliko dana.Nevjerovatno koliko licemjeran narod.Svaki glas razuma su utisali metkom,prijetnjama,medijskim lincom..
Mislim da bi se Bosnjaci trebali uvezati sa Albancima na neki nacin jer dijele istu sudbinu sa istim narodom,ali nazalost nemamo sposobnih politicara.
Nemamo se mi sta sa bilo kim uvezivati, sve sto nama treba je malo vise samopostovanja. Ako pogledas narode u okruzenju, tu niko nikog ne voli, ali postoji odredjena doza postovanja. Dakle, sve dok ne pocnemo sami sebe postovati, drugi nas sigurno nece. A ili ce nas nauciti postovati ili cemo vazda biti donji.
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#3160 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by reis1 »

skafiskafsnjak wrote: Ne znas bola. Imas par crti viska i par zareza koji fale. :D
Ma dje to bolan... Jedino sto mecem zarez, a dje ne treba, je kad ono ide nabrajanje, pa onda dodje veznjak, e tu ja uceram zapetu dje ne treba... ali mi je nekako logicno. Zato ja to... a da je po pravilima - nije! :oops:

Ali coek je kralj, necu ja kaze ni cizme ni uniformu vise... :lol:
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6135
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#3161 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

reis1 wrote:Ali coek je kralj, necu ja kaze ni cizme ni uniformu vise...
Ja da sam na tvom mjestu, ljudima kao što je on i Dozer bi trebao da se obratiš sa velikim poštovanjem jer su to časni ljudi.
Sezam wrote: A ili ce nas nauciti postovati ili cemo vazda biti donji.
Ako ti budeš upirao po svom ima da ti poštovanje bude misaona imenica....
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31565
Joined: 16/04/2011 18:46

#3162 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by skafiskafsnjak »

reis1 wrote:
skafiskafsnjak wrote: Ne znas bola. Imas par crti viska i par zareza koji fale. :D
Ma dje to bolan... Jedino sto mecem zarez, a dje ne treba, je kad ono ide nabrajanje, pa onda dodje veznjak, e tu ja uceram zapetu dje ne treba... ali mi je nekako logicno. Zato ja to... a da je po pravilima - nije! :oops:

Ali coek je kralj, necu ja kaze ni cizme ni uniformu vise... :lol:
Prije slova "a" uvijek ide zarez :D

Crte su viska vala. Pricas sa magistrom :lol:

8-)
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3163 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by limeni »

skafiskafsnjak wrote:
Sezam wrote:
20 godina Bosnjak ceka da se u Srba pojavi makar i trunka kajanja zbog PLANSKIH zvjerstava koja su pocinili u ratu, zbog protjeranih, popljackanih i pobijenih nekadasnjih komsija i prijatelja. 20 godina gleda kako ti isti Srbi, preko svojih politickih predstavnika, ismijavaju i sprdaju se sa bosnjackim zrtvama, kako Mile Dodik kroz smijeh i salu na predizbornom skupu u Srebrenici porice genocid, kako se po srpskim svadbama ore pjesme o buducim pokoljima Bosnjaka, kako Srbi sasvim notmalno, kao da se nista nije desilo, zive pored masovnih grobnica i piju lesevima zaprljanu vodu, i ponekad se pozale na smrad. Pa opet kad se desise poplave prosle godine, potrci Bosnjak da spasava Srbe u Doboju, a oni ni godinu dana kasnije zahvaljuju transparentom o mrznji prema poturicama...i sad polako se dolazi u fazu kad se od tog Bosnjaka ocekuje da trazi oprost od Srbina, jer je eto nekako prezivio prosli rat.
svaka ti dala za ovaj komentar. NE moze tacnije i iskrenije i realnije
Bravo za komentar, mnogi su se razocarali jer su mislili da ce doci do istinskog priznanja genocida, planskog etnickog ciscenja, silovanja zena, teroriziranje gradjana sarajeva i svih drugih mjesta ali to nikada ne dobismo osim od nekoliko dobronamjernih ljudi.
Dodje Milorad Dodik i pljuje po svemu bosnjackom, bosanskom i svemu nesrpskom i da ja uvazavam srpski narod koji direktno bira te psihopate (i nasi politicari nevrijede ali bar nisu ludi ako su vec lopovi) kao narod koji je zreo za dogovor?
NE hvala, ni pedlja Bosne vam necemo dati jer kompromis, pomirenje i dijalog su za vas znakovi slabosti.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3164 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by nikad_vise »

Lajavikrelac wrote:Mislim da pretjeruješ ili da ti je ograničen vidokrug.....bez uvrede.
Moguce.
To je moj licni utisak iz kruga ljudi koji poznajem i sa kojim radim a taj vidokrug je jako sirok.
Sezam je u svom postu detektovao jako dobro mnogo stvari,na te stvari ima jos milion drugih stvari,kao prijedlog da se skoli na Palama da ime Radovan Karadzic,krst na Zlatistu..varas se ako mislis da to sve ljudi gledaju ravnodusno,i da im ne mijenja percepciju..ovo zadnje sto se desava je jos dodatno poljuljalo povjerenje i onih koji su vjerovali u suzivot a i sam sam takav.Zato danas imas enormnu podrsku po raznim drustvenim mrezama za jednog "islamistu" cija je ideologija raznijela i policijsku stanicu u Bugojnu.Zato se danas ovakav dogadaj posmatra kao nesto sto je prema zasluzi.
Mnogi ljudi u ovoj drzavi su ostavili bar po jednog sehida iz kuce,mnogi ljudi iz RS su ostavili po cijele porodice zakopane i ne pronadjenje,mnogi od njih svaki dan slusaju i gledaju sta se sve radi i na kakav nacin se satanizuje njihov narod,..vjeruj mi pasa,svaki ovaj dogadaj prelomi bar po jednu osobu u glavi,kao sto je i mene recimo prelomio ovaj,a tih dogadaja je mali milion
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#3165 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by reis1 »

skafiskafsnjak wrote:
reis1 wrote:
skafiskafsnjak wrote: Ne znas bola. Imas par crti viska i par zareza koji fale. :D
Ma dje to bolan... Jedino sto mecem zarez, a dje ne treba, je kad ono ide nabrajanje, pa onda dodje veznjak, e tu ja uceram zapetu dje ne treba... ali mi je nekako logicno. Zato ja to... a da je po pravilima - nije! :oops:

Ali coek je kralj, necu ja kaze ni cizme ni uniformu vise... :lol:
Prije slova "a" uvijek ide zarez :D

Crte su viska vala. Pricas sa magistrom :lol:

8-)
Pa normalno da prije slova "a" ide zarez - to se jos u osnovnoj uci! Sve ove bojovnike vratiti u osnovnu - nije ni cudo sto su bili pjesadija kad ni slova ne znaju... :oops:

Crte, zavisi dje se mecu. Npr. izmedju:
a) pricas sa magistrom
b) pricas sa - magistrom

ima upecatljiva razlika! :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31565
Joined: 16/04/2011 18:46

#3166 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by skafiskafsnjak »

reis1 wrote:

Pa normalno da prije slova "a" ide zarez - to se jos u osnovnoj uci! Sve ove bojovnike vratiti u osnovnu - nije ni cudo sto su bili pjesadija kad ni slova ne znaju... :oops:

Crte, zavisi dje se mecu. Npr, izmedju:
a) pricas sa magistrom
b) pricas sa - magistrom

ima upecatljiva razlika! :D
Joj veceg trola u zivotu ne vidjoh :lol:

Da da, ogromna je razlika ...
Ti trolas
Ti- trolas...

:lol: :lol: :lol:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3167 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by nikad_vise »

Moj odjavni komentar sa ove teme.
Vehabije jesu problem svih nas,protiv ekstremistickih grupa se trebamo boriti svi,da je ono jako uzasavajuci dogadaj jeste,da je dogadaj za osudu jeste, ali da gledam kako neko cijeli jedan narod etiketira vehabijama,kako neko cijeli moj narod zeli propagandom da napravi teroristima,kako neko prica da RS treba ograditi zicom od Bosnjaka,da neko hoce ovo da iskoristi za neko vracanje nadleznosti a ne jacanje policijskih struktura na nivou drzave koji ce se boriti protiv ovoga,i da jos na to kazu da je i otac ubijenog policajca(koji je ucestvovao u genocidu) ubijen od ISTIH,..to je dno dna..
Sto se mene tice,zao mi je porodica i jednog i drugog.
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#3168 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by reis1 »

Lajavikrelac wrote:
reis1 wrote:Ali coek je kralj, necu ja kaze ni cizme ni uniformu vise...
Ja da sam na tvom mjestu, ljudima kao što je on i Dozer bi trebao da se obratiš sa velikim poštovanjem jer su to časni ljudi.
Ma bjaaaazi baa, bjaaaazi...

Cuj u Bosni casni ljudi... :lol:
User avatar
shbc
Posts: 3382
Joined: 20/07/2012 12:13

#3169 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by shbc »

Poslije par dana citanja forumskih branitelja Nerdina dodjoh na zakljucak da je izgleda krvna osveta u 2015. godini sasvim normalna stvar. Obzirom da smo svi redom izgubili barem jednog clana porodice najbolje bi bilo da se pokoljemo jednom za sva vremena, dok niko ne ostane. Ucinili bi svijetu uslugu. Kontam da bi neki pametniji narod naselio ove krajeve, iskoristio sve sto je priroda dala i napravio nesto od brdovitog Balkana.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#3170 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by VjecitiStudent »

shbc wrote:Poslije par dana citanja forumskih branitelja Nerdina dodjoh na zakljucak da je izgleda krvna osveta u 2015. godini sasvim normalna stvar. Obzirom da smo svi redom izgubili barem jednog clana porodice najbolje bi bilo da se pokoljemo jednom za sva vremena, dok niko ne ostane. Ucinili bi svijetu uslugu. Kontam da bi neki pametniji narod naselio ove krajeve, iskoristio sve sto je priroda dala i napravio nesto od brdovitog Balkana.
S obzirom da je natalitet u sva tri naroda u strmoglavom padu, nikakav rat više nije potreban.
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#3171 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by reis1 »

skafiskafsnjak wrote:
reis1 wrote:

Pa normalno da prije slova "a" ide zarez - to se jos u osnovnoj uci! Sve ove bojovnike vratiti u osnovnu - nije ni cudo sto su bili pjesadija kad ni slova ne znaju... :oops:

Crte, zavisi dje se mecu. Npr, izmedju:
a) pricas sa magistrom
b) pricas sa - magistrom

ima upecatljiva razlika! :D
Joj veceg trola u zivotu ne vidjoh :lol:

Da da, ogromna je razlika ...
Ti trolas
Ti- trolas...

:lol: :lol: :lol:
Zarez je razlika izmedju zivota i smrti. Kako ono, imperativna komanda:
a) osloboditi, ne ubiti
b) osloboditi ne, ubiti

PM72 bi te zareze meco nako ofrlje, i djes takvim komandu dat. Naceraj ga u rov, u zemlju, i nek suti. Jos dobro si proso, dobro si proso... puna saka brade!!!!! :razz:
zvucnikk
Posts: 147
Joined: 08/07/2012 21:16

#3172 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by zvucnikk »

Ako cemo posteno,nece nas nestati skroz.Jer gledajuci zadnji rat dovoljno je samo 1:1...nama ne treba,niti smo ikad u historiji ubijali (kao nacija kompletno,organizovano) tek tako.
Samo 1:1,i fasista nema vise.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31565
Joined: 16/04/2011 18:46

#3173 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by skafiskafsnjak »

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/az ... kalizaciju

Profesor kaze da ovo ne treba kvalificirati kao terorizam ...
A hebeni forumasi pametniji od njega.

Mrs u tri lijepe
User avatar
red evil
Posts: 2345
Joined: 30/07/2012 14:08

#3174 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by red evil »

lajkujMe wrote:Da nadodam. Vidite koliko je malo potrebno da se strasti u svim narodima u BIH povecaju za 1000%. Proces pomirenja ako ga je i uopste bilo je vrlo vrlo malo uradio i izgleda da nije potrebno mnogo da se desi novi rat.
Nažalost tako je. Samo jedna ne promišljena izjava i događaj može dovesti do novog rata, previše je zle krvi u nama.


Večina nas glumi u stvarnosti, kao liberalni smo ali na forumu okrivamo svoje pravo lice, tu smo anonimni.
User avatar
Zokipfc
Posts: 1073
Joined: 24/04/2013 18:44

#3175 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU - ISLAMISTA PUCAO NA POLICAJCA!

Post by Zokipfc »

Siddratho wrote:Ja ovaj napad naravno ne opravdavam ali ...
Locked