TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
area51

#2101 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by area51 » 28/04/2015 23:13

ovo_mi_je_nick wrote:Ima li neko da sankcionise ove novinare koji su plasirali kojekakve informacije o ovom dogadjaju, koje su dosle i to svjetskih medija, a koje uopste nisu tacne. Objavljivanje prije nego se provjeri tacnost i istinitos informacija.
Novinari su prenijeli izjave ranjenih policajaca

Bosanac sa dna kace

#2102 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bosanac sa dna kace » 28/04/2015 23:14

budza wrote:
Bosanac sa dna kace wrote:A šta misliš d ali je sve moguće da je namještaljka?

Da li se pitaš je'l to neki nesporazum sa genocidnim policajcem kojeg je upuc'o?

iskreno ne mislim nista. samo povezujem stvari koje su nelogicne zdravom razumu.

i nije mi jasno ko je upucao policajca?
covek star 60ak godina kako kaze ministar policije, voditeljka rtrsa i sam dodik ili ovaj kojeg sada optuzuju, a on je bezmalo 40 godina mladji od prvog ubice.
pravoslavci vise ni ne znaju lagati.
Pa moguće je i to da je neki lik upuc'o ovog genocidaša iz nekih xxx razloga, ovi našli Nerdina, ubili ga, i poturili ga kao takvog.

Ti genocidaševi Željovčani su zadnja nesorta ljudi....

Walther

#2103 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 23:15

area51 wrote:
Bosanac sa dna kace wrote:
area51 wrote: Pa ne bi ga čeko u stanici,sačeko bi ga negdje na drugom mjestu,mraku,van grada...
Ne znam, milsim da je im'o više neki sukob sa njima, ko će ga znat....
Pa da se zamjerim sa kakvim policajcem policijska stanica bi bila zadnje mjesto gdje bi rješavao problem
a jel... ides ubiti policajca I onda se brines hoces li se kome "zamjeriti" :thumbup: a policajca bi trazio u pekari I ne u stanici....

koji intelekt tito

Walther

#2104 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 23:16

dobojlija81 wrote:jesu li fakat zastave na pola koplja sutra u FBIH
da... neko je u bih definitivno skrenuo... ocekujem Fahraona sutra na sahrani pocetnika :-)

Skijaš

#2105 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Skijaš » 28/04/2015 23:16

Mister Yes wrote:Momak je napao sistem čime je automatski terorista za sve one koji zavise od toga da sistem funkcioniše to jest za sve normalne ljude.
Ono što mene buni u ovom svemu je kako je moguće da masa očekuje veću dozu odgovornosti od momka sa 20 i kusur godina nego od Dodika koji je na čelu entiteta. Ako Dodik tvrdi da je prihvatljivo tek tako prestati poštovati zakone i da se može samovoljno djelovati van sistema, ovo što je Nerdin uradio je sasvim u skladu sa Dodikovom filozofijom. Nećeš ti poštovati državni autoritet, neće ni nerdini entitetski. Ja godinama po forumu pišem kako se trebamo držati u okviru sistema i da se sarajevski političari, mater im jebem, trebaju prestati lizati sa Dodikom koji djelovanje van sistema predstavlja kao normalno i prihvatljivo. Tako da mi zaista nije jasno otkud ti dupli standardi i dodatno, na osnovu čega očekivati veći nivo ozbiljnosti i trezvenosti od dvadesetogodišnjeg momka nego od predsjednika entiteta od čije politike zavisi puno više života ?

Mister Yes

#2106 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Mister Yes » 28/04/2015 23:17

palermo wrote: Ne postoji ovaj strah koji sam boldirao. Iz jednostavnog razloga što ne činiš zlo onome koga se bojiš, ili čije se osvete bojiš.
Znači da postoji. :-D
palermo wrote:Strah se može javiti tek onda kada ovaj drugi eventualno ojača, ali to je već nešto drugo
A naravno da se možeš bojati i njegovih potomaka ili rodbine. Nije na odmet :wink:

SaraFina

#2107 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by SaraFina » 28/04/2015 23:17

SaraFina wrote:Je li ovu vijest iko prenio?
Nije, to je naime narušavanje međunacionalnih odnosa, pa je bolje da se zataška.....to nikako nije terorizam :oops: :oops: :oops:

Teško bosnjačkim povratnicima sada.

area51

#2108 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by area51 » 28/04/2015 23:18

a jel... ides ubiti policajca I onda se brines hoces li se kome "zamjeriti" :thumbup: a policajca bi trazio u pekari I ne u stanici....

koji intelekt tito[/quote]
Ne kontaš kontekst priče :wink:

Walther

#2109 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 23:18

area51 wrote:
budza wrote:
Mister Yes wrote:Da se i ja odredim po ovom pitanju.

Znači ovo je klasični teroristički napad. .

hvala.
samo me zanima da li si se ovako "odredio" i kada je lani mucki ubijen policajac u sarajevu?

u srbiji mesecno stradaju po 2-3 policajca na sluzbenoj duznosti, pa nikom ne pada na pamet da sere fosne.
Velika je razlika napasti policijsku stanicu i policajca negdje u patroli
U biti je sasvim nebitno gdje se policajac nalazi. Vazna je njegova uloga u tom momentu i ne njegova geografska pozicija. Ubistvo policajca samo po sebi nije teroristicki akt. Policajci ginu svaki dan i niko ne trabunja u terorizmu.

Matzan

#2110 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Matzan » 28/04/2015 23:19

budza wrote:
Mister Yes wrote:Da se i ja odredim po ovom pitanju.

Znači ovo je klasični teroristički napad. .

hvala.
samo me zanima da li si se ovako "odredio" i kada je lani mucki ubijen policajac u sarajevu?

u srbiji mesecno stradaju po 2-3 policajca na sluzbenoj duznosti, pa nikom ne pada na pamet da sere fosne.
samo me zanima je'l i ovo terorizam?

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /140422072

Nije.
Mora ubica biti musliman.
I da Dž. Galijašević potvrdi da je uzvikivao "Allahu Ekber!".

budza

#2111 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by budza » 28/04/2015 23:20

Bosanac sa dna kace wrote:samo me zanima je'l i ovo terorizam?

naravno da nije.
da bi bio terorista, mora ubica nikola jozic da se zove nuridin jusufovic.
ovako nije validno.

ps. terorizam, tj. podrivanje ustavnog poretka jedne drzave je, i sve ovo sto dodik radi zadnjih 15 godina.
sve to radoncic i radoncici sa foruma znaju, ali o tome ne smeju da zucnu. to je istinksi terorizam. a ovo od juce je klasicna osveta.

dobojlija81

#2112 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by dobojlija81 » 28/04/2015 23:20

Walther wrote:
dobojlija81 wrote:jesu li fakat zastave na pola koplja sutra u FBIH
da... neko je u bih definitivno skrenuo... ocekujem Fahraona sutra na sahrani pocetnika :-)
citirao bih Mamića,al helem neise...

Mister Yes

#2113 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Mister Yes » 28/04/2015 23:21

Skijaš wrote:
Mister Yes wrote:Momak je napao sistem čime je automatski terorista za sve one koji zavise od toga da sistem funkcioniše to jest za sve normalne ljude.
Ono što mene buni u ovom svemu je kako je moguće da masa očekuje veću dozu odgovornosti od momka sa 20 i kusur godina nego od Dodika koji je na čelu entiteta. Ako Dodik tvrdi da je prihvatljivo tek tako prestati poštovati zakone i da se može samovoljno djelovati van sistema, ovo što je Nerdin uradio je sasvim u skladu sa Dodikovom filozofijom. Nećeš ti poštovati državni autoritet, neće ni nerdini entitetski. Ja godinama po forumu pišem kako se trebamo držati u okviru sistema i da se sarajevski političari, mater im jebem, trebaju prestati lizati sa Dodikom koji djelovanje van sistema predstavlja kao normalno i prihvatljivo. Tako da mi zaista nije jasno otkud ti dupli standardi i dodatno, na osnovu čega očekivati veći nivo ozbiljnosti i trezvenosti od dvadesetogodišnjeg momka nego od predsjednika entiteta od čije politike zavisi puno više života ?
I mene to buni. Svako ko ovo nije očekivao:
a) nije puno pametan
b) nije o tome ni razmišljao
c) oboje

ne postoji d)

area51

#2114 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by area51 » 28/04/2015 23:21

Zvanični organi držve BiH su ovaj napad okarakterisali kao teroristički

area51

#2115 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by area51 » 28/04/2015 23:23

budza wrote:

naravno da nije.
ovako nije validno.

ps. terorizam, tj. podrivanje ustavnog poretka jedne drzave je, i sve ovo sto dodik radi zadnjih 15 godina.
sve to radoncic i radoncici sa foruma znaju, ali o tome ne smeju da zucnu. to je istinksi terorizam. a ovo od juce je klasicna osveta.
Važi li ovo za period sa početka 90-tih ?

palermo

#2116 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by palermo » 28/04/2015 23:23

Mister Yes wrote:
palermo wrote: Ne postoji ovaj strah koji sam boldirao. Iz jednostavnog razloga što ne činiš zlo onome koga se bojiš, ili čije se osvete bojiš.
Znači da postoji. :-D
palermo wrote:Strah se može javiti tek onda kada ovaj drugi eventualno ojača, ali to je već nešto drugo
A naravno da se možeš bojati i njegovih potomaka ili rodbine. Nije na odmet :wink:
Ma teoretski može, ali taj strah o kojem pričaš suštinski ne postoji......onaj ko čini zlo drugom, ne boji se osvete...

smijesni_ste

#2117 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by smijesni_ste » 28/04/2015 23:23

Da se ne lažemo, više je forum gorio kad je ono u Parizu bilo. Isto bi bilo da se ovo desilo u Federaciji, a pošto je napao "tamo" ipak ćemo ga malo opravdati i pokušat razumjeti i "smiriti" tenzije :roll: :roll:

Walther

#2118 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 23:24

area51 wrote:Zvanični organi držve BiH su ovaj napad okarakterisali kao teroristički
Sto je naravno notorna glupost jer istraga nije ni pocela. Jos manje zavrsila. Slazes se, zar ne? Ipak prica od sinoc se malkice okrenula.

relativno84

#2119 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by relativno84 » 28/04/2015 23:24

Koliko li treba vremena da se dobiju nalazi obdukcije ovog momka, cisto da se vidi koliko je puta pogodjen, ima li drugih tragova na njemu, kad je smrt nastupila :?

brad90
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#2120 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by brad90 » 28/04/2015 23:24

EMIR SPAHIĆ NETREBA DA BUDE KAPITEN NASHE REPREZENTACIJE JER JE SEMCLJAR I TAMOJE TUKO ZASTITARE I OTEO JEDNOM MOKU PILETINU PINGVIN KAD JE JEO PJAN RANOM ZOROM A DOBRO JE POZNA TO DAA JE PRODO NIGERIJCIMA UTAKMICU I SVE NJEGOVE VEZE SA NIGERIJSKI NARKONATASKIM KARTE LIMA

MEHAN

budza

#2121 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by budza » 28/04/2015 23:25

area51 wrote:
budza wrote:naravno da nije.
ovako nije validno.

republike bivse jugoslavije nisu narusile nikakv ustavni poredak sfrj jer su imale ustavnog prava na odcepljenje. sto su i ucinile.
Last edited by budza on 28/04/2015 23:27, edited 1 time in total.

Matzan

#2122 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Matzan » 28/04/2015 23:25

Skijaš wrote:
:thumbup: :thumbup:

Bravo, @Skijaš.

"sistem" u kojem svako govno negira državu u okviru koje djeluje, čije kapacitete maksimalno koristi i najčešće prima platu za to svoje antidržavno djelovanje.

palermo

#2123 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by palermo » 28/04/2015 23:25

Skijaš wrote:
A šta drugo da rečem :thumbup:

Walther

#2124 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 23:25

area51 wrote:
budza wrote:

naravno da nije.
ovako nije validno.

Da... kad su Srbi svetili za muslimane koje su poklali u toku WWII... Jel tebi 10 godina? :shock:

area51

#2125 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by area51 » 28/04/2015 23:26

Walther wrote:
area51 wrote:Zvanični organi držve BiH su ovaj napad okarakterisali kao teroristički
Sto je naravno notorna glupost jer istraga nije ni pocela. Jos manje zavrsila. Slazes se, zar ne? Ipak prica od sinoc se malkice okrenula.
Slažem se u potpunosti da treba sačekati da se sve ispita ali potparol tužilaštva BiH danas reče da se radi o terorističkom napadu

Locked