TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#1201 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by dobojlija81 »

kako mi idu na racku ovi punktovi sa ap na MEL
nije ovako bilo otkad su Đinđića upucali
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#1202 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Creasy »

kakotakonikako wrote: posto znam da si policajac iz vojkovica evo ti:
kakotakonikako wrote:kada drzava ne radi svoje, ne kaznjava zlocince, jos ih nagradi u svojoj sluzbi, onda pojedinac koji se osjeca ostecenim uzima stvar u svoje ruke. ne valja ni jedno a ni drugo. mogu shvatiti i ovog mladica a shvatam i sve nekaznjene zlocince, koji se sada plase. zato i zele samo svoju drzavu, da bi bili zasticeni od nekaznjavanja zlocina. svaki zlocin se mora kazniti i to je put ka pocetku izlaska iz ovih problema.
i mrtva usta ne govore, to se zna.
Nisam iz Vojkovića, sa Sokoca sam. :-)

A ubijeni i ranjeni policajci sigurno nisu bili zločinci, jer u suprotnom ne bi radili u policiji. To je vama na forumu malo teže objasniti, pa neću ni pokušavati.
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1203 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by palermo »

VjecitiStudent wrote:
Red sirotinje, red vehabijske ideologije i eto katastrofe :(
I red Dodika i njegove politike, ako ćemo do kraja pošteno
User avatar
Lepi_Lukic
Posts: 174
Joined: 21/04/2015 23:39

#1204 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic »

[quote="Drinski"][quote="Lepi_Lukic"]Dakle kako sam i pisao sinoc, jutros se sve obistinilo, nazalost minimiziranje ovog teroristickog cina ce citav jedan narod pa i drzavu BIH skupo kostati.
Mnoge stvari evo isplivavaju na povrsinu, dakle radi se o mladicu "kojeg su zaveli", zaveli ga pripadnici radikalnog islamistickog pokreta - vahabizma u BIH, podstrekli ga da iz vjerskih i licnih pobuda izvrsi sinocnji teroristicki cin.
Vece od samo djela jeste njegovo minimiziranje ili ga kvalifikujuci ka "izolovani" cin, mora se ispitati ko stoji iza svega, ko je sve planirao, odakle oruzje i sl., sve sigurnosne sluzbe u BIH su na nogama, pocev od drzavnih pa do entitetskih, nazalost pojedinci kooji ovo djelo minimizaraju ocito ne mogu iili nece da shvate da ce upravo Bosnjaci u RS-u u najvisem platiti "ceh", mnogi u RS-u su ovo cekali i docekali.[/quote]

Ja se nadam da ces podrzati i formiranje jedinstvene policije, koja bi istrazila i ovo i ratne zlocine, te time onemogucila bilo terorizam bilo osvetu.[/quote]

:-)

Kakve jedinstvene policije !? BIH ima najvise policijskih i sigurnosnih agencija u bivsoj YU. sve je to dobro, samo lose uvezano i kordinirano, ne mijesaj sinocnje djelo terorizma sa ratnim zlocinima, klasicni spin za kojeg trenutno nema i ne smije biti mjesta.
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#1205 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by budza »

Freamon Lester wrote:Jesi ti jedan od onih mamac cetnika koji trolaju da bi sutra kurir imao o cemu pisati? :lol: Šokantno. :lol:

ne postoji greh ako je momak svetio svoga nevino ubijenog babu kome cetnici nisu dali za pravo ni da ga upozna.
manje je bitno sta i ko sam ja, samo se nadam da ti nisi bosnjak-musliman.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#1206 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski »

Lepi_Lukic wrote: Kakve jedinstvene policije !? BIH ima najvise policijskih i sigurnosnih agencija u bivsoj YU. sve je to dobro, samo lose uvezano i kordinirano, ne mijesaj sinocnje djelo terorizma sa ratnim zlocinima, klasicni spin za kojeg trenutno nema i ne smije biti mjesta.
Pa to i ja predlažem racionalizaciju. Spin je tvrditi da to nema veze sa njegovom tragedijom.
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#1207 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by bull21 »

Trebao bi nama jedan Vizenthal da se pozabavi sa "nedužnima" sa obje strane granice. Tek onda će biti mira i napretka.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1208 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by šatirana_ljubičica »

Bloody wrote:
šatirana_ljubičica wrote:A šta bi bilo da nije bio pripadnik ''vehabijskog pokreta'' ? Onda bi bio mafijaš?
Jelde da se niko ne obazire na to što dijete od godinu dana je bilo odvojeno od majke 2 godine, i Bog sami zna šta je proživjelo i kako je preživjelo uopšte.Pa nije mogao da hoda sa 3 godine, tj.nije ZNAO, to vam sve govori.

Zbog svega navedenog ovaj mladic koji je zapecatio svoju sudbinu gluposcu i zlocinom koji je pocinio, i jeste bio laka meta za pripadnike vehabijskog pokreta.Takvi se biraju, slabog karaktera, teskih zivotnih prica,pogodni za sijanje sjemena radikalne ideologije.I bas taj vehabijski pokret koji se i pored svih dogadjanja i dalje negira od uleme i vodja nasih presvijetlih,unistava nasu mladost i stavlja nas na listu zemalja u kojima buja terorizam.

Šta li je onog monstruma iz Germanwingsa navelo da uradi onakvo zlo, da nisu ipak vehabije mu u snu dolazili?

edit: NE PODRŽAVAM vehabijski pokret, da se zna.
samo ne volim kad se namjerno stavlja akcenat na nešto kako bi se skrenula pažnja sa drugih stvari kako se ne bi otvorile druge teme.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#1209 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by sahara1428 »

Lepi_Lukic wrote:Dakle kako sam i pisao sinoc, jutros se sve obistinilo, nazalost minimiziranje ovog teroristickog cina ce citav jedan narod pa i drzavu BIH skupo kostati.
Mnoge stvari evo isplivavaju na povrsinu, dakle radi se o mladicu "kojeg su zaveli", zaveli ga pripadnici radikalnog islamistickog pokreta - vahabizma u BIH, podstrekli ga da iz vjerskih i licnih pobuda izvrsi sinocnji teroristicki cin.
Vece od samo djela jeste njegovo minimiziranje ili ga kvalifikujuci ka "izolovani" cin, mora se ispitati ko stoji iza svega, ko je sve planirao, odakle oruzje i sl., sve sigurnosne sluzbe u BIH su na nogama, pocev od drzavnih pa do entitetskih, nazalost pojedinci kooji ovo djelo minimizaraju ocito ne mogu iili nece da shvate da ce upravo Bosnjaci u RS-u u najvisem platiti "ceh", mnogi u RS-u su ovo cekali i docekali.
Onda da pravimo kristlnu noć???
UZ NAPOMENU da u slučaju Bugojno trojica vehabija su OSLOBOĐENI krivnje, uključujući drugooptuženog PALISLAMOVIĆA koji sada od države traži odštetu, a mediji su se iživljavali na njim i šta ćemo sada???
User avatar
Lepi_Lukic
Posts: 174
Joined: 21/04/2015 23:39

#1210 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic »

[quote="Creasy"][quote="kakotakonikako"]
posto znam da si policajac iz vojkovica evo ti:

[quote="kakotakonikako"]kada drzava ne radi svoje, ne kaznjava zlocince, jos ih nagradi u svojoj sluzbi, onda pojedinac koji se osjeca ostecenim uzima stvar u svoje ruke. ne valja ni jedno a ni drugo. mogu shvatiti i ovog mladica a shvatam i sve nekaznjene zlocince, koji se sada plase. zato i zele samo svoju drzavu, da bi bili zasticeni od nekaznjavanja zlocina. svaki zlocin se mora kazniti i to je put ka pocetku izlaska iz ovih problema.[/quote]

i mrtva usta ne govore, to se zna.[/quote]

Nisam iz Vojkovića, sa Sokoca sam. :-)

A ubijeni i ranjeni policajci sigurno nisu bili zločinci, jer u suprotnom ne bi radili u policiji. To je vama na forumu malo teže objasniti, pa neću ni pokušavati.[/quote]

@creasy, To sam ja sinoc objasnjavao, medjutim ne zele da slusaju, cak i podatke koje su objavili o policajcima kao da su navodno na spisku nekom je obicna laz i farsa, jednog od policajaca koji je povrijedjen znam, kako njega tako mu i oca, namjerno se plasiraju dezinformacije i pravi se klasicni spin, sinoc se primjerice na ovom istom forumu opravdavalo ubistvo policajca (uredno prijavljeno SIPA-i) a djelo terorizma se minimiziralo "pricajuci" kako je izolovani osvetnicki cin, malog teroriste koji je izgubio oca i koji je tesko zivio :-)
Po tog logici i ja koji sam izgubio brata na Zuci i bio ranjen 1994. trebao bi usetati u prvu PS. u RS-u i pobiti sto vise policajaca, nazalost bojim se da ce ovaj sinocnji teroristicki akt otvoriti mnoge stvari u kojima se mnogi nece naci ali ni snaci ...
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#1211 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Creasy »

šatirana_ljubičica wrote:
Bloody wrote:
šatirana_ljubičica wrote:A šta bi bilo da nije bio pripadnik ''vehabijskog pokreta'' ? Onda bi bio mafijaš?
Jelde da se niko ne obazire na to što dijete od godinu dana je bilo odvojeno od majke 2 godine, i Bog sami zna šta je proživjelo i kako je preživjelo uopšte.Pa nije mogao da hoda sa 3 godine, tj.nije ZNAO, to vam sve govori.

Zbog svega navedenog ovaj mladic koji je zapecatio svoju sudbinu gluposcu i zlocinom koji je pocinio, i jeste bio laka meta za pripadnike vehabijskog pokreta.Takvi se biraju, slabog karaktera, teskih zivotnih prica,pogodni za sijanje sjemena radikalne ideologije.I bas taj vehabijski pokret koji se i pored svih dogadjanja i dalje negira od uleme i vodja nasih presvijetlih,unistava nasu mladost i stavlja nas na listu zemalja u kojima buja terorizam.

Šta li je onog monstruma iz Germanwingsa navelo da uradi onakvo zlo, da nisu ipak vehabije mu u snu dolazili?

edit: NE PODRŽAVAM vehabijski pokret, da se zna.
samo ne volim kad se namjerno stavlja akcenat na nešto kako bi se skrenula pažnja sa drugih stvari kako se ne bi otvorile druge teme.
Onog nisu, ali ovog jesu.
Btw, samo je pogoršao situaciju povratnika u RS-u...
User avatar
Bloody
Posts: 498
Joined: 26/04/2015 18:21
Location: Ispod Djoletovih bagrema

#1212 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bloody »

šatirana_ljubičica wrote:
Bloody wrote:
šatirana_ljubičica wrote:A šta bi bilo da nije bio pripadnik ''vehabijskog pokreta'' ? Onda bi bio mafijaš?
Jelde da se niko ne obazire na to što dijete od godinu dana je bilo odvojeno od majke 2 godine, i Bog sami zna šta je proživjelo i kako je preživjelo uopšte.Pa nije mogao da hoda sa 3 godine, tj.nije ZNAO, to vam sve govori.

Zbog svega navedenog ovaj mladic koji je zapecatio svoju sudbinu gluposcu i zlocinom koji je pocinio, i jeste bio laka meta za pripadnike vehabijskog pokreta.Takvi se biraju, slabog karaktera, teskih zivotnih prica,pogodni za sijanje sjemena radikalne ideologije.I bas taj vehabijski pokret koji se i pored svih dogadjanja i dalje negira od uleme i vodja nasih presvijetlih,unistava nasu mladost i stavlja nas na listu zemalja u kojima buja terorizam.

Šta li je onog monstruma iz Germanwingsa navelo da uradi onakvo zlo, da nisu ipak vehabije mu u snu dolazili?
Mozes li negirati da je ovo jadno i nesretno dijete bilo u vezi i dodiru sa najvecim zlom (poslije zlocina u Srebrenici) u danasnje vrijeme, a to je vehabijski pokret definitivno.? Mozes li?
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1213 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by šatirana_ljubičica »

Bloody wrote:
šatirana_ljubičica wrote:
Mozes li negirati da je ovo jadno i nesretno dijete bilo u vezi i dodiru sa najvecim zlom (poslije zlocina u Srebrenici) u danasnje vrijeme, a to je vehabijski pokret definitivno.? Mozes li?

Ne želim to negirati, samo kažem da i bez toga je bilo moguće OVO....
s obzirom šta mu se desilo u samom startu života
User avatar
Lepi_Lukic
Posts: 174
Joined: 21/04/2015 23:39

#1214 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic »

[quote="sahara1428"][quote="Lepi_Lukic"]Dakle kako sam i pisao sinoc, jutros se sve obistinilo, nazalost minimiziranje ovog teroristickog cina ce citav jedan narod pa i drzavu BIH skupo kostati.
Mnoge stvari evo isplivavaju na povrsinu, dakle radi se o mladicu "kojeg su zaveli", zaveli ga pripadnici radikalnog islamistickog pokreta - vahabizma u BIH, podstrekli ga da iz vjerskih i licnih pobuda izvrsi sinocnji teroristicki cin.
Vece od samo djela jeste njegovo minimiziranje ili ga kvalifikujuci ka "izolovani" cin, mora se ispitati ko stoji iza svega, ko je sve planirao, odakle oruzje i sl., sve sigurnosne sluzbe u BIH su na nogama, pocev od drzavnih pa do entitetskih, nazalost pojedinci kooji ovo djelo minimizaraju ocito ne mogu iili nece da shvate da ce upravo Bosnjaci u RS-u u najvisem platiti "ceh", mnogi u RS-u su ovo cekali i docekali.[/quote]

Onda da pravimo kristlnu noć???
UZ NAPOMENU da u slučaju Bugojno trojica vehabija su OSLOBOĐENI krivnje, uključujući drugooptuženog PALISLAMOVIĆA koji sada od države traži odštetu, a mediji su se iživljavali na njim i šta ćemo sada???[/quote]

Da. kristalnu noc u vidu hapsenja, racija i prevrtanja svakog kamena u mjestu, selima u kojem obituju vehabije, nista novo reklo bi se bio i prije slucaj, dva su moguca scenarija, da to ucini drzava BIH sa svim svojim kapacitetima, ili da do ucini RS. samo se onda bojim dokle ce to sve dovesti i dogurati, ponovoljeno sudjenje tim teroristima i dalje traje u obnovoljenom postupku, tako da ti nisu tacni podaci.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55469
Joined: 15/12/2008 16:53

#1215 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by ultima_palabra »

Creasy wrote:
A ubijeni i ranjeni policajci sigurno nisu bili zločinci, jer u suprotnom ne bi radili u policiji. To je vama na forumu malo teže objasniti, pa neću ni pokušavati.
Grohotom se smijem :lol:

Policija je leglo psihopata i zločinaca, ne samo ratnih...
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3009
Joined: 25/06/2014 14:16

#1216 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by kakotakonikako »

Creasy wrote:
kakotakonikako wrote: posto znam da si policajac iz vojkovica evo ti:
kakotakonikako wrote:kada drzava ne radi svoje, ne kaznjava zlocince, jos ih nagradi u svojoj sluzbi, onda pojedinac koji se osjeca ostecenim uzima stvar u svoje ruke. ne valja ni jedno a ni drugo. mogu shvatiti i ovog mladica a shvatam i sve nekaznjene zlocince, koji se sada plase. zato i zele samo svoju drzavu, da bi bili zasticeni od nekaznjavanja zlocina. svaki zlocin se mora kazniti i to je put ka pocetku izlaska iz ovih problema.
i mrtva usta ne govore, to se zna.
Nisam iz Vojkovića, sa Sokoca sam. :-)

A ubijeni i ranjeni policajci sigurno nisu bili zločinci, jer u suprotnom ne bi radili u policiji. To je vama na forumu malo teže objasniti, pa neću ni pokušavati.
cuj sad. da su uradili zlocin ( ubili nevine 92 -95 ) ne bi radili u policiji, napisa ti ovu glupost. ali posto i ti radis u policiji, moguce je sve. i nisam rekao da si iz rodom iz vojkovica, nego da tamo radis. a postoje i dokazi da su radili zlocine ( ubistva nevinih 92 - 95 ), ali to tebi nije vazno. vaznije je tvoje ubedjenje. i ne mesajte ubijene u ratnim sukobima sa ubijenim civilima. to vam nece proci. tebi i ovoj lepi lukic.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#1217 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by VjecitiStudent »

palermo wrote:
VjecitiStudent wrote:
Red sirotinje, red vehabijske ideologije i eto katastrofe :(
I red Dodika i njegove politike, ako ćemo do kraja pošteno
Biće da je i za bombu i poginule u Bugojnu isto Dodik bio kriv? Ili ubistvo hrvatskih povratnika kod Konjica?

RS je definitivno totalitarna država, tretman manjina tamo je često na rubu fašizma, ali zašto se dešava da velikom dijelu siromašne omladine jedino vehabije pružaju materijalno i moralno utočište, neovisno od entitetskog boravišta?
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#1218 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Creasy »

Lepi_Lukic wrote: @creasy, To sam ja sinoc objasnjavao, medjutim ne zele da slusaju, cak i podatke koje su objavili o policajcima kao da su navodno na spisku nekom je obicna laz i farsa, jednog od policajaca koji je povrijedjen znam, kako njega tako mu i oca, namjerno se plasiraju dezinformacije i pravi se klasicni spin, sinoc se primjerice na ovom istom forumu opravdavalo ubistvo policajca (uredno prijavljeno SIPA-i) a djelo terorizma se minimiziralo "pricajuci" kako je izolovani osvetnicki cin, malog teroriste koji je izgubio oca i koji je tesko zivio :-)
Po tog logici i ja koji sam izgubio brata na Zuci i bio ranjen 1994. trebao bi usetati u prvu PS. u RS-u i pobiti sto vise policajaca, nazalost bojim se da ce ovaj sinocnji teroristicki akt otvoriti mnoge stvari u kojima se mnogi nece naci ali ni snaci ...
Svašta ćeš ti pročitati ovde na forumu. I uopšte me ne iznenađuje što se u ovolikom procentu pravda ovaj teroristički čin. Samo se nadam da će SIPA konačno krenuti u obračun sa vehabijama...
User avatar
Bloody
Posts: 498
Joined: 26/04/2015 18:21
Location: Ispod Djoletovih bagrema

#1219 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bloody »

šatirana_ljubičica wrote:

edit: NE PODRŽAVAM vehabijski pokret, da se zna.
samo ne volim kad se namjerno stavlja akcenat na nešto kako bi se skrenula pažnja sa drugih stvari kako se ne bi otvorile druge teme.
Svako moze otvoriti temu koju zeli, ne skrecem paznju ni sa cega nego iznosim svoje misljenje na ovoj temi i o ovom slucaju. Nasa mladost se ubija, truju nas teroristickim idejama tvrdnjama da je u Islamu ubistvo dozvoljeno,prave od nase djece teroriste,zatiru sekularizam koji je bio i ostao jedina nada u buducnost ove jadne i napacene zemlje i nasih naroda. Zar treba da zatvaramo oci pred ovim i drugim slucajevima?
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#1220 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by budza »

Novak20 wrote:Mani se Bosne. Zakuhavaj u Sandžaku sa svojom ekavskom rodbinom.

ne znam zasto mi spominjes rodbinu, majmuncino devijatna!
nisam iz sandzaka, vec iz srbije.
ovaj je portal otvoren za sve. nemoj jos jednom da uzimas sebi za pravo da meni, pa makar i na ovaj nacin uskracujes i odredjujes boravak ovde!
ako ti se moj upis ne dopada. zaobidji.
i nemoj meni spocitavati da ja svojim upisom sirim kakav nemir ovde, jer to ne odgovara istini. nemir po bosni ti sire ustase i cetnici, ali i tzv umereniji srbi tipa dodik. i naravno, nedefinisane "bosnje" tipa radoncic. a licno mislim da si i ti sam jedan fahrudin.
tutku
Posts: 1340
Joined: 18/06/2011 12:10

#1221 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by tutku »

mirza_15 wrote:Tacno prije godinu dana u Zvorniku:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/mjestani ... /140423006
svaka cast za ovaj link, sjecam se kako je ovo neprimjetno proslu nasem drustvu, a ne vjerujem kolika se hajka digla radi zaludjenog momka koji je ubio policajca i dvojicu ranio, mozda zbog toga sto su navodno sudjelovali u genocidu, ali jok, to je instruisani terorista.. daleko je to od terorizma ipak
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#1222 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by zateznistub »

šatirana_ljubičica wrote:
Bloody wrote:
šatirana_ljubičica wrote:
Mozes li negirati da je ovo jadno i nesretno dijete bilo u vezi i dodiru sa najvecim zlom (poslije zlocina u Srebrenici) u danasnje vrijeme, a to je vehabijski pokret definitivno.? Mozes li?

Ne želim to negirati, samo kažem da i bez toga je bilo moguće OVO....
s obzirom šta mu se desilo u samom startu života
Bosna je puna djece koja su u ratu ostala bez roditelja...i? Niko od njih se nije svetio, ali se onda nađu kozojebi koji utuve u glavu da treba uci u prvu PU i rokati sve zivo...to nekoma na celu pisalo ja sam radio to i to-pucaj u mene...
statixx
Posts: 8767
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1223 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by statixx »

Sva prica o njegovim traumama ne znaci mnogo, jer da nije doasao u dodir sa vehabijskom ideologijom mozda se ne bi odlucio na ovaj cin.

Najopasnija stvar u ovome je sto imas masu koja misli da je on sada kod Allaha i da je pravda zadovoljena. Potpuno nakaradan pogled na svijet koji ne razmatra posljedice u stvarnom zivotu, i fokus stavlja na nebeski sud.
Bodkin
Posts: 21505
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1224 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin »

Znaci ipak sve ide prema bradonjama... Bice veselo
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#1225 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by sahara1428 »

Da. kristalnu noc u vidu hapsenja, racija i prevrtanja svakog kamena u mjestu, selima u kojem obituju vehabije, nista novo reklo bi se bio i prije slucaj, dva su moguca scenarija, da to ucini drzava BIH sa svim svojim kapacitetima, ili da do ucini RS. samo se onda bojim dokle ce to sve dovesti i dogurati, ponovoljeno sudjenje tim teroristima i dalje traje u obnovoljenom postupku, tako da ti nisu tacni podaci.
Može, ali onda prevrni svaki kamen kod Bošnjaka tražeći zločince zbog Cace i Kazana i ostalih zločina Bošnjaka, djetinjarija... a nisi u toku PALISLAMOVIĆ JE PRAVOMOČNO OSLOBODJEN suđenje nije okončano po pitanju Čauševića
Locked