Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post Reply
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#1 Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by filosofman »

Srpska Radikalna Stranka:
Utorak 13. Jan 2015 13:40
Izjava novoizabrane hrvatske predsjednice, Kolinde Grabar Kitarović, da će tražiti „nadogradnju" Dejtona, predstavlja atak na ustavni poredak Bosne i Hercegovine, a time i na mir i stabilnost u ovoj zemlji i u regionu (NAVODI SE U JAVNOM SAOPŠTENJU SRPSKE RADIKALNE STRANKE REPUBLIKE SRPSKE).

Image
Image

O SVEMU VIŠE NA IZVORU, NA LINKU:


http://www.rtvbn.com/330145/SRS-Kolinda ... g-entiteta
Last edited by filosofman on 14/01/2015 12:29, edited 9 times in total.
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#3 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by filosofman »

Lincoln-Burrows wrote:To je NATO žena, NATO igrač.
I članica Trilaterale, bliska NATO-u, bila neka sekretarka u nečijem kabinetu?

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/biog ... 65308.html
Last edited by filosofman on 13/01/2015 16:50, edited 1 time in total.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Bodkin »

Lincoln-Burrows wrote:To je NATO žena, NATO igrač.
Aha, natou inace treba preesjednica neke zlj drzave da hrvatika u bih da treci :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#6 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Hafis »

Konačno, i Kolinda je dobila svoju temu. Dobro je, već sam se bio zabrinuo da su se patriote uspavale :)

Inače, u koja smo doba? Je li se iskopalo nešto iz njene prošlosti? Ima li kakv sumnjiv predak?
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#7 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by filosofman »

Hafis wrote:Konačno, i Kolinda je dobila svoju temu. Dobro je, već sam se bio zabrinuo da su se patriote uspavale :)
Sad su se oglasile srpske patriote iz Srpske radikane stranke članica koalicije
SRPSKA DEMOKRATSKA STRANKASDS/PENZIONERIPUP/RADIKALI-SRS
RS
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by BHCluster »

filosofman wrote:
Lincoln-Burrows wrote:To je NATO žena, NATO igrač.
I članica Trilaterale, bliska NATO-u, bila neka sekretarka u nečijem kabinetu?

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/biog ... 65308.html
Sa ovakvim "assetima"...
Image
... ne cudim se.
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#9 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by pedeset »

Žao mi bosanskih katolika koji sebe smatraju hrvatima. Uvijek ih uzmu na istu foru i uvijek dožive veeeeeeliko razočarenje. NEMA TREĆEG!!! :lol:
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#10 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Stjui »

treba ljudi ovo ozbiljno shvatit.ja sam si sa ebay još jutros naručio štene benkovačkog vastašogriza kao prvu mjeru predostrožnosti

Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Hafis »

filosofman wrote:
Hafis wrote:Konačno, i Kolinda je dobila svoju temu. Dobro je, već sam se bio zabrinuo da su se patriote uspavale :)
Sad su se oglasile srpske patriote iz Srpske radikane stranke članica koalicije
SRPSKA DEMOKRATSKA STRANKASDS/PENZIONERIPUP/RADIKALI-SRS
RS
Ja ipak mislim da će ih bošnjačke patrijote višestruko nadmašiti u oglašavanju po ovom pitanju :novine:
User avatar
astala_vistala
Posts: 1423
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#12 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by astala_vistala »

Mirovni sporazum ili ti ga Ustav BiH kaze jasno,da bi se ista moglo promjeniti moraju se usaglasiti sva tri konstitutivna naroda,i Kolinda,Dodik mogu mlatit kolko hoce i iznositi svoje ideje i zelje,jasno sloboda govora :D ali ovde nikada niko nece glasati za neku ustavnu promjenu za koju misli da mu ide na stetu,ogromne geopolitice promjene se moraju dogoditi da bi se nesto moglo i promjeniti,Nikome ne odgovara islamska republika,niti srpska drzava koja naginje ka rusiji,ovo je za zapadne sile najidealnije rijesenje,premali smo da bi nesto mogli mjenjati.
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#13 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by filosofman »

Hafis wrote:
filosofman wrote:
Hafis wrote:Konačno, i Kolinda je dobila svoju temu. Dobro je, već sam se bio zabrinuo da su se patriote uspavale :)
Sad su se oglasile srpske patriote iz Srpske radikane stranke članica koalicije
SRPSKA DEMOKRATSKA STRANKASDS/PENZIONERIPUP/RADIKALI-SRS
RS
Ja ipak mislim da će ih bošnjačke patrijote višestruko nadmašiti u oglašavanju po ovom pitanju :novine:
Nigdje ne piše ko se javlja, ko je ko, a aktuelna je tema i na srpskim forumima.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#14 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Lincoln-Burrows »

filosofman wrote: Nigdje ne piše ko se javlja, ko je ko, a aktuelna je tema i na srpskim forumima.
Ne primjećujem da su se Srbi nešto uzvrpoljili oko ovoga, osim tebe.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#16 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Maystor »

Hafis wrote:
filosofman wrote:
Hafis wrote:Konačno, i Kolinda je dobila svoju temu. Dobro je, već sam se bio zabrinuo da su se patriote uspavale :)
Sad su se oglasile srpske patriote iz Srpske radikane stranke članica koalicije
SRPSKA DEMOKRATSKA STRANKASDS/PENZIONERIPUP/RADIKALI-SRS
RS
Ja ipak mislim da će ih bošnjačke patrijote višestruko nadmašiti u oglašavanju po ovom pitanju :novine:
A ja mislim da si se ti dobrano prehladio cekajuci u redu da glasujes za priglupu kitarovicku.
Ni da vam Tudjman iz groba ustane od treceg entiteta nema nista.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#17 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Hafis »

Jel' vam ovo neki novi talenAt? Kako to da ga prije nisam uočio :)
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#19 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by filosofman »

Lincoln-Burrows wrote:
filosofman wrote: Nigdje ne piše ko se javlja, ko je ko, a aktuelna je tema i na srpskim forumima.
Ne primjećujem da su se Srbi nešto uzvrpoljili oko ovoga, osim tebe.
Onda ne vidiš dobro ili ne želiš, evo link, drži:

http://www.rtvbn.com/330145/SRS-Kolinda ... g-entiteta
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#20 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by It_is_a_Leclerc »

Jack Be Nimble wrote:Image

Ja bi joj dao i cetvrti entitet.
Ovo nije ta žena nikako.

Al' dobro. Stavite možda još koji put. Ne bunim se ja. Ko je, da je :lol:

Osim toga, hito bih podvući da je Srpska Radikalna Stranka osudila izjave Milorada Dodika povodom izjava Kolinde Grabar Kitarović.

Svašta.
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#21 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by filosofman »

Poruka Kitarovićevoj: "Vojvodina nije država!"
Ponedeljak 12. Jan 2015 17:39
Napredni klub zahteva od predsednika Republike, predsednika Vlade i ministra spoljnih poslova da odlučno i oštro reaguju povodom izjave novoizabrane predsednice Hrvatske Kolinde Grabar koja je Vojvodinu nazvala susednom zemljom!

Image

http://www.rtvbn.com/330019/Poruka-Kita ... ije-drzava
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#22 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by Hafis »

Dobro je ovo za patrijote. Možda zaboravi na problem Hrvata u BiH.
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#24 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by filosofman »

mO k3 wrote:Kita rovic :mrgreen:Jeli Joj to djevojačko ;)
Izrovila muževo?! ;-)
User avatar
stiv33
Posts: 379
Joined: 12/11/2013 10:20

#25 Re: Kolinda Grabar Kitarović "čačka mečku" ili "čačka ustavno-pravni poredak BiH" ili "ugrožava Republiku Srpsku"?!

Post by stiv33 »

mO k3 wrote:Kita rovic :mrgreen:Jeli Joj to djevojačko ;)
Djevojačko je Grabar. I uzalud se trudite, ni ona ni muž nemaju vastašku prošlost. :D
Post Reply