Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
139
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
418
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
70
10%
 
Total votes: 704

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2101 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Banksy »

Koliko pamtim, sve jeste pogurano spolja, ali bilo je velikih otpora sa svih strana da se on usvoji, pa je pošteno reći da je zakon zaista njegova priča.

Oko Avaza, pa 'izborio se za naklonost', šta sad. :D
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2102 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

Banksy wrote:Koliko pamtim, sve jeste pogurano spolja, ali bilo je velikih otpora sa svih strana da se on usvoji, pa je pošteno reći da je zakon zaista njegova priča.

Oko Avaza, pa 'izborio se za naklonost', šta sad. :D
Ma otpora je bilo i uvijek ce biti kad su u pitanju zakoni koji mogu njih kandzijati. Na kraju, ko i obicno dok ne dodje konkretan pritisak izvana i ucjena, svi popuste te bi to tako bilo sa ili bez Fahre. Ovo je cisto moje misljenje.

ma mene nervira kako se.neki politicari ili stranke tako izbore za naklonost "nezavisnih" medija (avaz, bosna,.stav, faktor, itd.) a avaz mi je od njih bas najljigaviji.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#2104 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Maraschino »

kamen spoticanja wrote:http://avaz.ba/vijesti/bih/354141/sbb-i ... zajednicom

ukinit ce IZ :mrgreen:
:lol: :lol:

do tada ce uraditi izmjene IZ a usput ce izdejstvovati Dejton 2...da ne zaboravim, vece plate i penzije, manje radno vrijeme, radnici Hidrogradnje ce biti zbrinuti... :run:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58757
Joined: 03/08/2010 19:04

#2105 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:http://avaz.ba/vijesti/bih/354141/sbb-i ... zajednicom

ukinit ce IZ :mrgreen:
da,veliko zlo,jebo četničke pokrete po RS,oni mi ne smetaju
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2106 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by arzuhal »

kamen spoticanja wrote:http://avaz.ba/vijesti/bih/354141/sbb-i ... zajednicom

ukinit ce IZ :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2107 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Jučer sebi pustim, išlo na dnevniku TV1, da čujem šta priča potpresjednica SBB-a, gđa. Arapović...Kad ne razbih tv bezze...

Međutim, prijedlog Admira Čavke o uskraćivanju glasačke podrške Bošnjaka koji žive u bh. entitetu "RS" Mladenu Ivaniću (ili, recimo, bilo kojem srpskom kandidatu kojem ne bi bili mrski ti glasovi) je nešto - ma kako mi se gadila sbb-ovska priča generalno ili Čavkina pojedinačno - o čemu bi se dalo razmisliti...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2108 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

arzuhal wrote:Jučer sebi pustim, išlo na dnevniku TV1, da čujem šta priča potpresjednica SBB-a, gđa. Arapović...Kad ne razbih tv bezze...

Međutim, prijedlog Admira Čavke o uskraćivanju glasačke podrške Bošnjaka koji žive u bh. entitetu "RS" Mladenu Ivaniću (ili, recimo, bilo kojem srpskom kandidatu kojem ne bi bili mrski ti glasovi) je nešto - ma kako mi se gadila sbb-ovska priča generalno ili Čavkina pojedinačno - o čemu bi se dalo razmisliti...
A šta je vazila ona adisova žuja? ja sam imao nagon za povraćanje citajuci adisov članak u avazu.........na sta covjek spade tito mili. :D :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2109 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Roccohljup wrote:
arzuhal wrote:Jučer sebi pustim, išlo na dnevniku TV1, da čujem šta priča potpresjednica SBB-a, gđa. Arapović...Kad ne razbih tv bezze...

Međutim, prijedlog Admira Čavke o uskraćivanju glasačke podrške Bošnjaka koji žive u bh. entitetu "RS" Mladenu Ivaniću (ili, recimo, bilo kojem srpskom kandidatu kojem ne bi bili mrski ti glasovi) je nešto - ma kako mi se gadila sbb-ovska priča generalno ili Čavkina pojedinačno - o čemu bi se dalo razmisliti...
A šta je vazila ona adisova žuja? ja sam imao nagon za povraćanje citajuci adisov članak u avazu.........na sta covjek spade tito mili. :D :D
Ne znam jel me ubila više sadržajem priče ili me je dotukla svojim veleučenim govorom i rječnikom pričajući o "novoj političkoj snazi koja nas, nakon očevidnog sloma SDA, treba uvesti u DIGITALNO DOBA..."

Kassam čuo to kad nisam haragei počinio...Ustvari, harakiri...
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#2110 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by saale »

NIko ali niko mi nije pao u ocima kao gospodin i gospodja Arapovic!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#2111 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by ultima_palabra »

Realno, ko je čuo za nju dok je nije Fahro počeo gurati kroz medije?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58757
Joined: 03/08/2010 19:04

#2112 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kakavdanakneiskustvu »

saale wrote:NIko ali niko mi nije pao u ocima kao gospodin i gospodja Arapovic!

meni b. hadžiomerović
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2113 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

iskreno, teško je odlučiti ko je najogavniji u fahrinom arsenalu......
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#2114 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by saale »

kakavdanakneiskustvu wrote:
saale wrote:NIko ali niko mi nije pao u ocima kao gospodin i gospodja Arapovic!

meni b. hadžiomerović
Njega sam zaboravio :-) :lol: :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58757
Joined: 03/08/2010 19:04

#2115 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kakavdanakneiskustvu »

saale wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
saale wrote:NIko ali niko mi nije pao u ocima kao gospodin i gospodja Arapovic!

meni b. hadžiomerović
Njega sam zaboravio :-) :lol: :lol: :lol:

http://stav.ba/ljubav-je-na-tornju/
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#2116 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Haman2 »

Jos nije zavrsio posao u BiH. Kupio nekretnine u Crnoj Gori. Ako ne postane clan Predsjednistva BiH uz pomoc neorganizirane ljevice, KOS ga salje u Crnu Goru, da nastavi rad na destabilizaciji zemlje
.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2117 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Nadam se što većoj propasti SBB-a na sljedećim izborima kako SDP & DF, zajedno s ostalim tzv. strankama ljevice i građanice ne moradnu ući u aranžman: SBB-SNSD-HDZ UZP, osim ako im to i nije cilj.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11033
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2118 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Prpa.ba »

Sto bi rekao Lagumdzija, velika koalicija za veliki posao. :mrgreen: :mrgreen:
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#2119 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by RasAlGhul »

arzuhal wrote:Nadam se što većoj propasti SBB-a na sljedećim izborima kako SDP & DF, zajedno s ostalim tzv. strankama ljevice i građanice ne moradnu ući u aranžman: SBB-SNSD-HDZ UZP, osim ako im to i nije cilj.
Slažem se, pogotovo što Šćepo nagrade za ličnost godine daje Pičkoustom četniku, liže se sa ustašom Čovićem, mislim da nema šanse pored Bećirovića, potop će doživjeti, stranka mu ionaka opada na svim nivoima
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#2120 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Better Man »

Koliko god je odron kao čovjek i lopov kao političar ima jedna pozitivna stvar. Jedne godine dok je još bio ministar sigurnosti vozio se u službenom autu sa pratnjom ispred mene prema Vogošći iz pravca Sarajeva. O no što me pozitivno iznenadilo je to da nikog nisu prestigli, niti su koristili rotacije. Sasvim su normalno vozili kao da je riječ o običnim učesnicima u saobraćaju, a ne ministru s pratnjom. To je mislim jedini primjer političara koji se u saobraćaju ponašao normalno. Samo jednom sam ga vidio u saobraćaju i bilo je tako. Možda drufi imaju negativna iskustva.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2121 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kiligonzales »

Roccohljup wrote:
arzuhal wrote:Jučer sebi pustim, išlo na dnevniku TV1, da čujem šta priča potpresjednica SBB-a, gđa. Arapović...Kad ne razbih tv bezze...

Međutim, prijedlog Admira Čavke o uskraćivanju glasačke podrške Bošnjaka koji žive u bh. entitetu "RS" Mladenu Ivaniću (ili, recimo, bilo kojem srpskom kandidatu kojem ne bi bili mrski ti glasovi) je nešto - ma kako mi se gadila sbb-ovska priča generalno ili Čavkina pojedinačno - o čemu bi se dalo razmisliti...
A šta je vazila ona adisova žuja? ja sam imao nagon za povraćanje citajuci adisov članak u avazu.........na sta covjek spade tito mili. :D :D
Protiv svih treba dic kuku i butiku ... Nece Sr..Bosnjak pognute glave hodat :lol:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2122 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kiligonzales »

arzuhal wrote:Nadam se što većoj propasti SBB-a na sljedećim izborima kako SDP & DF, zajedno s ostalim tzv. strankama ljevice i građanice ne moradnu ući u aranžman: SBB-SNSD-HDZ UZP, osim ako im to i nije cilj.
Tesko je to, ti ce opet biti prevaga na klackalici svakom mogucem pobjedniku koji ne bude mogao vlast cuvati sam, tako je bilo sa SDP, tako je sad sa SDA, sutra ko zna ko ce biti...
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#2123 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mesihtrko »

Prema tvrdnjama beogradskih istražno-policijskih organa koji su mjesecima prije privođenja operativno pratili i sigurnosno pokrivali najvećeg srbijanskog (i regionalnog) tajkuna Miroslava Miškovića, jedan od posljednjih telefonskih poziva sa slobode, Mišković je vodio sa svojim prijateljima i poslovnim partnerima iz Bosne i Hercegovine, Miloradom Dodikom i Fahrudinom Radončićem.



Prema ovim izvorima, Mišković je u utorak, 11. decembra negdje oko 17 sati (15-ak sati uoči hapšenja) pozvao telefonom predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika koji se u tom trenutku nalazio na pregovorima lidera šest stranaka koji su se održavali u Sarajevu, u Radončićevom „Twist Toweru“.



„ Đe si, legendo, šta ti ovo rade, stvarno nema smisla...“, kazao je Dodik, pa nakon nekoliko dodatnih rečenica podrške dodao: „Evo hoće jedan naš zajednički drug da te pozdravi“.



Slušalicu potom preuzima Fahrudin Radončić, ministar sigurnosti BiH i utemeljitelj Saveza za bolju budućnost: „Gdje si, prijatelju, šta se to tamo kod vas događa...ah, da, da... drži se!“ (S. B.)



(Detaljnije u novom broju Slobodne Bosne koji je u prodaji od četvrtka, 20. decembra)

User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2124 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by arzuhal »

mesihtrko wrote:
(Detaljnije u novom broju Slobodne Bosne koji je u prodaji od četvrtka, 20. decembra)

:lol:

ovo nešto iz arhiva... :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2125 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Prvi, urgentni reformski potez na uvođenju BiH u Digitalno Doba od strane Fahre R. bio bi smjena Osmice sa čela OSA-e :mrgreen:
Post Reply