Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#101 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by animals »

Agron P wrote:
Hafis wrote:Izgleda da Njemačka polako postaje nesigurna po tom pitanju.
I možda dođe na veoma nisko mjesto poželjnih destinacija iz kuta gledanja prosječnog afro-azijskog useljenika islamske vjeroispovjesti.
Uostalom nisu jedina zemlja gdje se ljudi mogu priselembatiti. Ima još zemalja u EU koje jedva čekaju imigrante.
Njemci jednostavno nikad nisu voljeli strance u svojoj zemlji, imam dosta i porodicnog/licnog iskustva te znam dobro sta govorim. Oni smatraju i druge Europske narode nizom vrstom a ne tamo neke arape ili turke.
To ti je samo odgovor, na one vehabije koji bi serijat u Njemackoj..
znas, budale su vec napravile stetu..
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#102 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Agron P »

Da li na islamofobicni i velikohrvatski propagandni servis Njemacke vlade DW i dalje mozemo uci preko klixa-a?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66038
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#103 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by _BataZiv_0809 »

Druze, vrijeme je da se prestanes drogirati :gunjastajl:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#104 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by cyprus »

Joe McCarthy wrote:
cyprus wrote:
Agron P wrote:Bolje upuceni u politicka zbivanja u Bosni i Hercegovini, primjecuju da dolaskom konzervativne vlade Angele Merkel u Njemackoj ta zemlja postaje glavni pokrovitelj "treceg entiteta". Ovaj projekat velikohrvatske politike u izvedbi 2 HDZ-a trajno vezuje etnicku pripadnost naroda sa odredenim teritorijem i svodi Bosnjake/Bosance/Muslimane/Gradane na plemensku skupinu trajno zatvorenu na frtalj zemlje u kojoj su po ustavu konstitutivni na cijelom teritoriju a usput cine i relativnu vecinu. Proces ima i ime, zove se palestinizacija zbog sudbine palestinskog naroda koji je u periodu nakon drugog svjetskog rata neprestano gubio teritorij dok nije sveden na enklave koje cine zanemariv dio povrsine Palestine u odnosu na ono sto su imali do velike migracije jevreja iz Europe nakon drugog svjetskog rata.
Kako čovjek u samo par redova dođe u kontradikciju sam sa sobom... Ludilo :zzzz:
Objasni gdje vidiš kontradikciju?
Pa evo... U prvom slučaju je jasno protiv vezivanja etničke pripadnosti naroda sa određenom teritorijom, dok samo par redova niže on sam vezuje etničku pripadnost naroda sa određenom teritorijom (konstatujući kako je narod gubio teritoriju, čime aludira da je prethodno posjedovao istu)...
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#105 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Joe McCarthy »

cyprus wrote: Pa evo... U prvom slučaju je jasno protiv vezivanja etničke pripadnosti naroda sa određenom teritorijom, dok samo par redova niže on sam vezuje etničku pripadnost naroda sa određenom teritorijom (konstatujući kako je narod gubio teritoriju, čime aludira da je prethodno posjedovao istu)...
Ja sam to procjenio bošnjački ekceptionalizam, baš kao što ja to posmatram :D
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#106 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Agron P »

Angela Merkel se raduje saradnji sa Kolindom Kitarovic a DW najavljuje zaokret Hrvatske politike prema BiH.

HDZ Hrvatske se vraca na Tudmanov fasisticki put mijesanja u unutrasnju politiku BiH, Karamarko to otvoreno naziva retudmanizacijom, cak kaze da ga vrijeda kada mu kazu da je antifasista.

Hoce li Bosnjacke politicke elite imati dovoljno znanja, snage i mudrosti da odbiju ovaj savez Njemacke i Hrvatske u palestinizaciji naseg naroda?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#107 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Hafis »

Suvišno pitanje.
Bakir i uži vrh SDA odavno su već apsolvirali nadolazeći problem i pripremili potreban strateški odgovor na te izazove, tako da se ne treba puno zamarati s tim.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#108 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Lincoln-Burrows »

Moje skromno mišljenje je da se ljudi u BiH ne trebaju plašiti angele Merkel.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#109 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Hafis »

Lincoln-Burrows wrote:Moje skromno mišljenje je da se ljudi u BiH ne trebaju plašiti angele Merkel.
Teško prolaze takvi likovi ovdje.
Nije amerikanka, a svi ostali političari su sumnjivi.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#110 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by GeeTnT »

Hafis wrote:Suvišno pitanje.
Bakir i uži vrh SDA odavno su već apsolvirali nadolazeći problem i pripremili potreban strateški odgovor na te izazove, tako da se ne treba puno zamarati s tim.
Jesi to danas bio na dzumi pa znas?

Pravo pitanje je da li kokice ostaviti na 2 ili 3 minute u mikrovalnoj, a zatim posmatrati dvoboj KGK vs Srbija i njeni zvaničnici.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#111 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:
Hafis wrote:Suvišno pitanje.
Bakir i uži vrh SDA odavno su već apsolvirali nadolazeći problem i pripremili potreban strateški odgovor na te izazove, tako da se ne treba puno zamarati s tim.
Jesi to danas bio na dzumi pa znas?

Pravo pitanje je da li kokice ostaviti na 2 ili 3 minute u mikrovalnoj, a zatim posmatrati dvoboj KGK vs Srbija i njeni zvaničnici.
Kume, bez ljutnje: polup'o si lončiće totalno.
Ja sam čuveni forumski ujo, glavni predstavnik ''majoriziranih'' ovdje, rijetka zvijerka, a ono gore je bila satira, crnjak, zezanje...kontaš? :)
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#112 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Agron P »

Postoji li odvratnija glava od ove koju na svom vratu nosi Frank Walter Stainmaier?!

Eventualno Kebo i Radoncic.
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#113 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Agron P »

Dw portal sektaske vlade Njemacke gura pricu kako je ova EU inicijativa posljednja sansa za BIH, sta I'm to znacu i ko su oni da odreduju sudbinu ove zemlje.

Tu su naravno i tekstovi u kojima se pokusava razumjeti(opravdati) rasisticki pokret PEGIDA, te cijeli niz islamofobicnih clanaka/vijesti.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#114 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by simonese »

Deutschland je primio 470.000 izbjeglica sa teritorije BiH.470.000 je kostalo svabe skoro 5 milijardi DM.
Haj ne rise vise matere ti

http://de.wikipedia.org/wiki/Liste_von_ ... eutschland
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#115 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by klixo »

simonese wrote:Deutschland je primio 470.000 izbjeglica sa teritorije BiH.470.000 je kostalo svabe skoro 5 milijardi DM.
Haj ne rise vise matere ti

http://de.wikipedia.org/wiki/Liste_von_ ... eutschland
Uporedi to sa silnim njemackim proizvodima koji se prodaju u BiH od prehrane do automobila :zzzz:
Ali dobro ko je nama kriv sto oni znaju ,a mi ne znamo...
i da , valjda je i Turska neki faktor u svemu tome.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#116 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by miki.ba »

Mene da nije sramota sto sam stranac i ja bi stao u redove pegide da izCerujem islamiste.
Isli su mi na kurac dok sam zivio u sa, a sad jos vise.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#117 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by fosna2014 »

Bas jedina drzava kojom ne mozemo zamjeriti skoro nista. Ne budalite, jako su pomogli BiH i izbjeglicama.
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#118 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Agron P »

Njemacki ministar vanjskih poslova Frank Walter Stainmaer licno nazvao fasistu i negatora genocida Milorada Dodika da bi ga pitao odgovara li mu nova izjava PBIH. Bitno je da su Covic i Dodik zadovoljni a Bosnjacima cemo vec nekako nametnuti Radoncica, to je politika Njemacke i EU u BiH.
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#119 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Agron P »

Njemacka je i najveci zagovornik ulaska SNSD-a i SBB-a u vlast, jer smatraju da na taj nacin mogu mnogo lakse postici svoj strateski cilj u BiH a to "hrvatski entitet" i stavljanje Bosnjaka u geto pod nadzor SIPE i Gorana Zubca.
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#120 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Agron P »

A sad je jasno i odakle informacija rezimskim medijima Milorada Dodika da EU zeli njega i Radoncica ugurati u drzavnu vlast.

Da podsjetimo Press RS(medij pod direktnom kontrolom kabineta Milorada Dodika) je jucer objavio da EU(drugo ime za Njemacku) zeli dvojac Dodik-Radoncic u vijecu ministara radi efikasnije borbe protiv terorizma koja kako tvrde sa aktuelnom vecinom(SDA prije svega) nije moguca.
Press RS je ocigledno tu informaciju dobio od Milorada Dodika, nakon njegovog razgovora sa ministrom vanjskih poslova Njemacke.

Da u svemu ovome itekako ima istine vidimo i po pisanju Dnevnog Lista koji odnedavno zagovara ulazak ovog dvojca u vlast i tvrdi da je to zelja EU.
Dnevni List, Dnevni Avaz, BN it'd. su mediji pod direktnom kontrolom americkih obavjestajaca koji naravno kordinisu svoju politiku u BIH sa europskim partnerima prije svega Njemackom i Britanijom.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#121 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Streptokok »

Hafis wrote:
GeeTnT wrote:
Hafis wrote:Suvišno pitanje.
Bakir i uži vrh SDA odavno su već apsolvirali nadolazeći problem i pripremili potreban strateški odgovor na te izazove, tako da se ne treba puno zamarati s tim.
Jesi to danas bio na dzumi pa znas?

Pravo pitanje je da li kokice ostaviti na 2 ili 3 minute u mikrovalnoj, a zatim posmatrati dvoboj KGK vs Srbija i njeni zvaničnici.
Kume, bez ljutnje: polup'o si lončiće totalno.
Ja sam čuveni forumski ujo, glavni predstavnik ''majoriziranih'' ovdje, rijetka zvijerka, a ono gore je bila satira, crnjak, zezanje...kontaš? :)
osnovno si izostavio. Dakle, na već nabrojano treba dodati i ljubitelj sanskih koza.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#122 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by Streptokok »

fosna2014 wrote:Bas jedina drzava kojom ne mozemo zamjeriti skoro nista. Ne budalite, jako su pomogli BiH i izbjeglicama.
vremena se mijenjaju. Ako je onda tako bilo ne znaci da je i danas.
imezaforum
Posts: 39
Joined: 02/02/2013 18:07

#123 Re: Kako odgovoriti na sektasku politiku Njemacke u BiH?

Post by imezaforum »

Danas jedna njemacka tv stanica stavila link na fb jednog hodze kako govori o zenama.kao trebaju imat odnose sa muzem i ako nece..naravno to je prava podloga da se sljedbenici PEGIDE dobro istresu po islamu.zgrozila sam se na komentare.da im je Hitler ziv bio bih ponosan na njih.mi u BiH mozemo samo da sutimo na to sve inace smo gotovi
Post Reply