Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1176 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by Banksy »

02.04.2018. / 21:58h BiH - U emisiji Pošteno na FTVSDP, DF i GS formirali Savjet, razgovori s Bogićevićem

Bijedno. Kad nemaš ništa da ponudiš, maši Bogićem...

Bogićević trenutno zaista nije na vrhuncu zdravstvene i intelektualne moći, ali i takav, nije lud da dozvoli da se iza gromade njegovog lika sakrivaju propalice koji su već DVA PUTA slagali svoje glasače, pa koalirali s SDA i HDZ-om.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#1177 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by Haman2 »

Image

Ne mogu se dogovoriti ko ce biti prvi covjek ljevice: Niksic, Komsic, Suljagic itd. Kakva ljevica i kakvi bakraci. Vazne su fotelje i mjesecna primanja.
Last edited by Haman2 on 05/04/2018 00:00, edited 2 times in total.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1178 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by putokaz1 »

Ne treba nam Prvi čovjek
Već što manje LIJEVIH stranaka bez Praga
Tj Iskoristiti što više glasova
Što više mandata i Većina bez SDA
Član Predsjedništva a da nije SDA
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#1179 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by Haman2 »

Ti mislis tako ali vodje ljevice misle drukcije. Oni gledaju svoj a ne Tvoj i moj interes.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1180 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by putokaz1 »

Osim ujedinjenja treba i rezultat te saradnja s još nekim a da to nije SDA
Teško do pobjede 2018
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2633
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#1181 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by Ja_Ja »

Evo na ovoj temi se o ujedinjavanju ljevice pise od 2014...pisat ce se i 2022.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1182 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by putokaz1 »

Na jendom nivou glasma za DF
na drugom za SDP
na trećem za NS
pošteno?
maher
Posts: 491
Joined: 07/11/2003 00:00

#1183 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by maher »

generalno ljevica se raspala 1990 na 14 kongresu skj ... to zbog ovih mladjih da znaju ... jer stvara se utisak da raspad desava ovih zadnjih par godina ... pogotovo je zanimljivo slusati pricu o ujedinjenju ljevice od onih koji su direktno ucestvovali u njenom rasturanju ... reformske snage su upravo ljevici odnijele glasove na prvim izborima ...
i opet zbog onih mladjih ... na 14 kongresu ljevica se raspala na nacionalnom pitanju ... ujedinjenje je ok, ali ne mogu se zanemariti razlozi koji su doveli do raspada ljevice ... vrlo tesko ce biti dobiti bilo kakve izbore ako sve ostale drzite za fasiste, neoliberale, nacionaliste, ...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1184 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by kmirsad »

Kakvav je ovo novi sukob DF-a i SDP_a na regionalnom nivou TK... gadne međusobne optužbe padaju...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1185 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by arzuhal »

maher wrote:generalno ljevica se raspala 1990 na 14 kongresu skj ... to zbog ovih mladjih da znaju ... jer stvara se utisak da raspad desava ovih zadnjih par godina ... pogotovo je zanimljivo slusati pricu o ujedinjenju ljevice od onih koji su direktno ucestvovali u njenom rasturanju ... reformske snage su upravo ljevici odnijele glasove na prvim izborima ...
i opet zbog onih mladjih ... na 14 kongresu ljevica se raspala na nacionalnom pitanju ... ujedinjenje je ok, ali ne mogu se zanemariti razlozi koji su doveli do raspada ljevice ... vrlo tesko ce biti dobiti bilo kakve izbore ako sve ostale drzite za fasiste, neoliberale, nacionaliste, ...
Odličan post :thumbup:
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#1186 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by criticos »

Dok god u bilo kojim kombinacijama imamo Lagumdžiju, Komšića, Suljagića i Bajrovića, tu ljevice nema. Dok god ti ljudi budu imali bilo kakvu podršku, ljevica će biti razjedinjena. Prvo, ne bi se zvala ljevicom, već SDP.
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1187 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by malakh »

Demokratska fronta objavila mailove Amre Haračić koje je slala Kukiću i Bijediću: I Federacija 'papke' za aferu ima!

Mi idemo dalje, ka jačanju vlastite organizacije i čišćenju vlastitih redova od manipulatora, egoista i trgovaca mandatima. Dok je Demokratske fronte bit će i ljevice! Do pobjede! - ističe se na kraju saopštenja Demokratske fronte


U vezi sa posljednjim dešavanjima, a sa ciljem objektivnog informisanja javnosti, dužni smo pojasniti i objelodaniti neke važne činjenice. Naime, u prilogu ovog saopštenja dostavljamo e-mail upućen od strane Amre Haračić, zastupnice u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije BiH gospodinu Mirsadu Kukiću, predsjedniku PDA iz jula mjeseca 2017. godine, te e-mail zastupnice Haračić upućen gospodinu Enveru Bijediću, predsjedniku Kantonalnog odbora SDP-a Tuzlanskog kantona iz januara ove – 2018. godine, navodi se u novom saopštenju Demokratke fronte upućenom medijima.


U prvom e-mailu, iz mjeseca jula prošle godine zastupnica Haračić nudi “svoj” (njen!?) mandat na raspolaganje gospodinu Kukiću (tada SDA, danas PDA), navodeći da je već razgovarala o tome sa gospodinom Arapčićem (SDA).



amra-haracic-kukic1

U drugom e-mailu, iz mjeseca januara ove godine – dakle dok je bila član Demokratske fronte (čak i član Nadzornog odbora DF-a!), zastupnica Haračić zahvaljuje gospodinu Enveru Bijediću (SDP) na ugodnom druženju i večeri, te ga informiše da je postupila po njegovim instrukcijama i da će do izbora ona “odraditi svoj dio posla”, te da je Bijedić u pravu za sve što kaže za Komšića, uz izražavanje nade da će uskoro ponoviti ugodno druženje.



amra-haracic-bijedic

Neka javnost sama donese sud o ovome, tako da o bivšoj kolegici Haračić nećemo dalje diskutovati.


Međutim, neprihvatljivo je i licemjerno da kantonalno rukovodstvo SDP-a TK na čelu sa predsjednikom gospodinom Enverom Bijedićem nama fakturiše odgovornost za ugrožavanje zajedničkog djelovanja na predstojećim izborima a istovremeno mjesecima paralelno radi na vrbovanju DF-ovih zastupnika i funkcionera za izvršenje zadataka opstruiranja rada organa DF-a i njihove blokade “iznutra” u ulozi “insajdera” – sve po Bijedićevim instrukcijama i do oktobarskih izbora (kao što se vidi iz predmetnog e-maila), uz trgovinu obećanjima. O tome smo čitavo vrijeme imali informacije te, kao što javnost može da vidi, čak i pisane tragove.


Sve do posljednjih dešavanja, a zbog višeg interesa - objedinjavanja svih građanski orjentisanih snaga u najtežoj političkoj situaciji od završetka rata u BiH, te sigurni u snagu organizacije koju smo izgradili nismo imali namjeru da izlazimo u javnost sa ovim, ali i mnogim drugim činjenicama i pisanim dokazima sa kojima raspolažemo, koji govore da slučaj “Haračić” nije incident nego osnova djelovanja pojedinaca iz rukovodstva SDP-a.


Kao odgovorni ljudi, nećemo objaviti brojne druge materijale sa kojima raspolažemo – a koji se tiču ovog, ali i drugih slučajeva, lica i situacija, sa nadom da će čestiti dio članstva SDP-a konačno prepoznati nivo manipulacije idejom i poštenim dijelom članstva ove organizacije u režiji beskrupuloznih pojedinaca.


Ovakvo djelovanje neodgovornih pojedinaca i otuđenih centara moći unutar SDP-a itekako ide na ruku političkim opcijama koje otvoreno ili prikriveno rade na podjeli zemlje na nominalno etničke, a stvarno interesno-partijske zone. S tim u vezi, dovoljno je primjetiti da Hrvatski medijski servis – koji je pod punom kontrolom Dragana Ćovića i HDZ-a, kontinuirano prati i reklamira istupe kadrova SDP-a, među kojima i gospodina Bijedića, kojima se na neargumentovan način napada Demokratska fronta.


Želimo da vjerujemo da to nije koncept djelovanja rukovodstva SDP-a, ali ipak zabrinjava kontinuirano djelovanje pojedinaca, uz prisutnu nervozu i otvoreno neprijateljstvo zbog kandidature gospodina Komšića za člana Predsjedništva.


Postavlja se pitanje da li su pojedinci iz rukovodstva SDP-a svjesni posljedica svog djelovanja? Da li je toga svjesno njihovo članstvo i da li podržava naprijed navedeni način ponašanja i vođenja partije? Da li je riječ u prosto o neodgovornosti pojedinaca ili o svjesnoj podršci politici Dragana Čovića i HDZ-a od strane pojedinaca unutar ove partije iz nepoznatih razloga o kojima možemo samo nagađati?


Demokratska fronta se ovim pitanjima neće dalje baviti, ostavljamo to članstvu i organima SDP-a. Mi idemo dalje, ka jačanju vlastite organizacije i čišćenju vlastitih redova od manipulatora, egoista i trgovaca mandatima. Dok je Demokratske fronte bit će i ljevice! Do pobjede! - ističe se na kraju saopštenja Demokratske fronte.


samo me zanima ko će poslije ovoga biti lažov, komšić ili bijedić?
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1188 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by putokaz1 »

Ujedinjenja ljevica a 2 kandidata za Predsjendištvo
Socijalizam u švedskoj a privatne vam firme
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1189 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by kmirsad »

malakh wrote:
Demokratska fronta objavila mailove Amre Haračić koje je slala Kukiću i Bijediću: I Federacija 'papke' za aferu ima!

Mi idemo dalje, ka jačanju vlastite organizacije i čišćenju vlastitih redova od manipulatora, egoista i trgovaca mandatima. Dok je Demokratske fronte bit će i ljevice! Do pobjede! - ističe se na kraju saopštenja Demokratske fronte


U vezi sa posljednjim dešavanjima, a sa ciljem objektivnog informisanja javnosti, dužni smo pojasniti i objelodaniti neke važne činjenice. Naime, u prilogu ovog saopštenja dostavljamo e-mail upućen od strane Amre Haračić, zastupnice u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije BiH gospodinu Mirsadu Kukiću, predsjedniku PDA iz jula mjeseca 2017. godine, te e-mail zastupnice Haračić upućen gospodinu Enveru Bijediću, predsjedniku Kantonalnog odbora SDP-a Tuzlanskog kantona iz januara ove – 2018. godine, navodi se u novom saopštenju Demokratke fronte upućenom medijima.


U prvom e-mailu, iz mjeseca jula prošle godine zastupnica Haračić nudi “svoj” (njen!?) mandat na raspolaganje gospodinu Kukiću (tada SDA, danas PDA), navodeći da je već razgovarala o tome sa gospodinom Arapčićem (SDA).



amra-haracic-kukic1

U drugom e-mailu, iz mjeseca januara ove godine – dakle dok je bila član Demokratske fronte (čak i član Nadzornog odbora DF-a!), zastupnica Haračić zahvaljuje gospodinu Enveru Bijediću (SDP) na ugodnom druženju i večeri, te ga informiše da je postupila po njegovim instrukcijama i da će do izbora ona “odraditi svoj dio posla”, te da je Bijedić u pravu za sve što kaže za Komšića, uz izražavanje nade da će uskoro ponoviti ugodno druženje.



amra-haracic-bijedic

Neka javnost sama donese sud o ovome, tako da o bivšoj kolegici Haračić nećemo dalje diskutovati.


Međutim, neprihvatljivo je i licemjerno da kantonalno rukovodstvo SDP-a TK na čelu sa predsjednikom gospodinom Enverom Bijedićem nama fakturiše odgovornost za ugrožavanje zajedničkog djelovanja na predstojećim izborima a istovremeno mjesecima paralelno radi na vrbovanju DF-ovih zastupnika i funkcionera za izvršenje zadataka opstruiranja rada organa DF-a i njihove blokade “iznutra” u ulozi “insajdera” – sve po Bijedićevim instrukcijama i do oktobarskih izbora (kao što se vidi iz predmetnog e-maila), uz trgovinu obećanjima. O tome smo čitavo vrijeme imali informacije te, kao što javnost može da vidi, čak i pisane tragove.


Sve do posljednjih dešavanja, a zbog višeg interesa - objedinjavanja svih građanski orjentisanih snaga u najtežoj političkoj situaciji od završetka rata u BiH, te sigurni u snagu organizacije koju smo izgradili nismo imali namjeru da izlazimo u javnost sa ovim, ali i mnogim drugim činjenicama i pisanim dokazima sa kojima raspolažemo, koji govore da slučaj “Haračić” nije incident nego osnova djelovanja pojedinaca iz rukovodstva SDP-a.


Kao odgovorni ljudi, nećemo objaviti brojne druge materijale sa kojima raspolažemo – a koji se tiču ovog, ali i drugih slučajeva, lica i situacija, sa nadom da će čestiti dio članstva SDP-a konačno prepoznati nivo manipulacije idejom i poštenim dijelom članstva ove organizacije u režiji beskrupuloznih pojedinaca.


Ovakvo djelovanje neodgovornih pojedinaca i otuđenih centara moći unutar SDP-a itekako ide na ruku političkim opcijama koje otvoreno ili prikriveno rade na podjeli zemlje na nominalno etničke, a stvarno interesno-partijske zone. S tim u vezi, dovoljno je primjetiti da Hrvatski medijski servis – koji je pod punom kontrolom Dragana Ćovića i HDZ-a, kontinuirano prati i reklamira istupe kadrova SDP-a, među kojima i gospodina Bijedića, kojima se na neargumentovan način napada Demokratska fronta.


Želimo da vjerujemo da to nije koncept djelovanja rukovodstva SDP-a, ali ipak zabrinjava kontinuirano djelovanje pojedinaca, uz prisutnu nervozu i otvoreno neprijateljstvo zbog kandidature gospodina Komšića za člana Predsjedništva.


Postavlja se pitanje da li su pojedinci iz rukovodstva SDP-a svjesni posljedica svog djelovanja? Da li je toga svjesno njihovo članstvo i da li podržava naprijed navedeni način ponašanja i vođenja partije? Da li je riječ u prosto o neodgovornosti pojedinaca ili o svjesnoj podršci politici Dragana Čovića i HDZ-a od strane pojedinaca unutar ove partije iz nepoznatih razloga o kojima možemo samo nagađati?


Demokratska fronta se ovim pitanjima neće dalje baviti, ostavljamo to članstvu i organima SDP-a. Mi idemo dalje, ka jačanju vlastite organizacije i čišćenju vlastitih redova od manipulatora, egoista i trgovaca mandatima. Dok je Demokratske fronte bit će i ljevice! Do pobjede! - ističe se na kraju saopštenja Demokratske fronte.


samo me zanima ko će poslije ovoga biti lažov, komšić ili bijedić?
Otprilike zanam odgovor...Kakve su kvote... :-D ...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1190 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by putokaz1 »

Kvote stavi na SDA nemožeš pogriješiti :razz:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1191 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by kmirsad »

putokaz1 wrote:Kvote stavi na SDA nemožeš pogriješiti :razz:
Doduše u ovoj gore simultanci... i jednog i drugog ljevičara optužuju za šurovanje sa SDA-..
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1192 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by malakh »

kmirsad wrote:Otprilike zanam odgovor...Kakve su kvote... :-D ...
bolje se bavi kvotama kakve su šanse da na sljedećim izborima nećeš glasati sa sda, direktno ili indirektno, naravno.

jer kada vidiš kako se ponašaju ovi kvaziljevičari, kako se glođu između sebe, onda znaš da će sda ponovo biti na vlasti. naravno uz povremeni glasić naše stranke. dakle bez izuzetka. :wink:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1193 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by putokaz1 »

Šanse da ne glasma za SDA su minimalne
-mogu al Neću direktno glasat za SDA
-Prekrižati glas ili neizaći što ti dođe kao glas za SDA u svakom slučaju
-Glasati za nekoga iz ''Opoziciju'' koji će direktno ili indirektno opet ići sa SDA
Vlada FBIH bez SDA je minimalna iako sama SDA neće dobiti ni 20% glasova
Nadam se da će u 5 kantona bar u 1 lideri ''Opozicije'' doći Tobe i formirati većinu bez SDA tj ujediniti se
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1194 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by kmirsad »

putokaz1 wrote:Šanse da ne glasma za SDA su minimalne
-mogu al Neću direktno glasat za SDA
-Prekrižati glas ili neizaći što ti dođe kao glas za SDA u svakom slučaju
-Glasati za nekoga iz ''Opoziciju'' koji će direktno ili indirektno opet ići sa SDA
Vlada FBIH bez SDA je minimalna iako sama SDA neće dobiti ni 20% glasova
Nadam se da će u 5 kantona bar u 1 lideri ''Opozicije'' doći Tobe i formirati većinu bez SDA tj ujediniti se
Mislim da malakh mislio, da ćeš na sljedečim izborima, za koga god glasaš, glasati za SDA... jer ljevica neče postojati... pojest će se međusobno socijalisti...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1195 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by kmirsad »

malakh wrote:
kmirsad wrote:Otprilike zanam odgovor...Kakve su kvote... :-D ...
bolje se bavi kvotama kakve su šanse da na sljedećim izborima nećeš glasati sa sda, direktno ili indirektno, naravno.

jer kada vidiš kako se ponašaju ovi kvaziljevičari, kako se glođu između sebe, onda znaš da će sda ponovo biti na vlasti. naravno uz povremeni glasić naše stranke. dakle bez izuzetka. :wink:
sve se slažem...samo ne s onim ... bez izuzetka...
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1196 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by malakh »

kmirsad wrote:sve se slažem...samo ne s onim ... bez izuzetka...
apsolutno bez izuzetka. reci mi samo jednu stranku koja nikada nije bila sa sda ili makar dizala ruku onako kako paše sda?

pa čak i tvoja naša stranka spada u taj koš. ruku na srce, da su malo drugačiji od ostalih, jesu, ali da imaju nešto zajedničko, a to je indirektna podrška sda, imaju.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1197 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by kmirsad »

malakh wrote:
kmirsad wrote:sve se slažem...samo ne s onim ... bez izuzetka...
apsolutno bez izuzetka. reci mi samo jednu stranku koja nikada nije bila sa sda ili makar dizala ruku onako kako paše sda?

pa čak i tvoja naša stranka spada u taj koš. ruku na srce, da su malo drugačiji od ostalih, jesu, ali da imaju nešto zajedničko, a to je indirektna podrška sda, imaju.
Može se radiditi o skupštini KS. Ja ne znam za saradnju SDA i NS, znam da vazda pritiv,i da ih stalno prozivaju... izuzev u slučaju prijedloga datim od strane SDA, a koji se uklapaju u politiku NS. De mi nabroj primjere te saradnje... samo bez Zakona o radu...za njega bi i ja glasao, jer je bio pozitivan... napredak u odnosu na dotadašnji...
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#1198 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by SSemir »

malakh wrote:
kmirsad wrote:sve se slažem...samo ne s onim ... bez izuzetka...
apsolutno bez izuzetka. reci mi samo jednu stranku koja nikada nije bila sa sda ili makar dizala ruku onako kako paše sda?

pa čak i tvoja naša stranka spada u taj koš. ruku na srce, da su malo drugačiji od ostalih, jesu, ali da imaju nešto zajedničko, a to je indirektna podrška sda, imaju.
Ako neko iz sda na skupstini iznese neki prijedlog a koji se poklapa sa politikom nase stranke ili iz nase stranke procijene da je prijedlog dobar..to ne znaci automatski da sda ima podrsku nase stranke, vec samo zdrav razum
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1199 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by malakh »

kmirsad wrote:Može se radiditi o skupštini KS. Ja ne znam za saradnju SDA i NS, znam da vazda pritiv,i da ih stalno prozivaju... izuzev u slučaju prijedloga datim od strane SDA, a koji se uklapaju u politiku NS. De mi nabroj primjere te saradnje... samo bez Zakona o radu...za njega bi i ja glasao, jer je bio pozitivan... napredak u odnosu na dotadašnji...
i da se onda povlači priča koja je već pet puta ispričana, prežvakana itd. svako ima drugačije mišljenje. ja ću govoriti da postoji šema između naše stranka i sda, a koja vlada npr. jednim vodovodom, ili naše stranke i sbba, a koji vlada općom bolnicom, a ti ćeš mene ubjeđivati da je to normalno i tako u krug.

a taj zakon o radu se pokazao tako da su općinski i kantonalni sudovi pretrpani slučajevima otkaza na radu koji su se u posljednjih dvije godine enormno povećali, do te mjere da se za prvo ročište čeka i više od pola godine, a otkaze su dobivali prvenstveno zbog bolesti radnika i preko 6 mjeseci odsustva sa posla. ako meni ne vjeruješ, nekako se raspitaj za to, pa ćemo u pp prodiskutovati koliko je koristi, a koliko štete donio taj zakon.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1200 Re: Ujedinjena ljevica Bosne i Hercegovine

Post by kmirsad »

Važi. :-D
Post Reply