Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Ko bi bio najbolje rješenje za predsjednika Socijaldemokratske partije BiH (SDP BiH)?

ZLATKO LAGUMDŽIJA
18
15%
BOGIĆ BOGIĆEVIĆ
36
31%
DENIS BEĆIROVIĆ
13
11%
DAMIR HADŽIĆ
5
4%
NERMIN NIKŠIĆ
10
8%
HAMDIJA LIPOVAČA
3
3%
JASMIN IMAMOVIĆ
7
6%
SVETOZAR PUDARIĆ
7
6%
NEKO DRUGI
19
16%
 
Total votes: 118

User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1603
Joined: 11/06/2011 07:36

#26 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Kiki_Musampa »

Sto se mene tice,ime Jasmina Imamovića bi volio vidjeti samo kao ime novog tariguza.

Sent from my TPC-7125 using Tapatalk 2
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#27 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Alfons Kauders »

niksic - totalno istrosen u ovom mandatu
becirevic - nema se sta ni istrositi, propali pokusaj kloniranja ZL :-)
hadzic - perspektivan kadar, :D jer je uspjesan pokusaj kloniranja ZL (cak je i gori po nekim stvarima)
lipovaca - decko koji je obecavao, dok nije poceo raditi
imamovic - elokventni demagog, tanak na mnogim frontovima
bogicevic - ni u ludilu se ne bi srozao na tu funkciju, besmisleno raspravljati
pudaric - sasvim ok lik, ali ne vjerujem da je zainteresovan

zlaja je tako temeljito usrao motku da sad zapravo izgleda BOLJE od mogucih alternativa :lol: :lol: :lol:
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#28 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Država »

Đe nađoste Pudarića... :roll:
miop
Posts: 1130
Joined: 13/10/2005 12:50

#29 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by miop »

Cim Zlatko vrati kredit, sam ce se povuci sa mjesta predsjednika :D

User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Alfons Kauders »

Država wrote:Đe nađoste Pudarića... :roll:
pudaric i bogicevic su fakat zalutali u anketu...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#31 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by kamen spoticanja »

Ja bih volio slobodana popovica...veliki gospodin i fin politicar
Plus ZL ga ne mirishe
bob_rock
Posts: 151
Joined: 19/07/2010 14:46

#32 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by bob_rock »

Da ga nemirise, nebi bio gdje je.
fiko halimic
Posts: 78
Joined: 27/10/2012 23:03

#33 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by fiko halimic »

haj ne lupetaj. zlatko se po statutu sdp-a nema pravo kandidovati i sam je to vise puta rekao. to bi neko ko je bio socijaldemokrta (sad si pretpostavljam sda-ovac) trebao znati.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#34 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Prpa.ba »

fiko halimic wrote:haj ne lupetaj. zlatko se po statutu sdp-a nema pravo kandidovati i sam je to vise puta rekao. to bi neko ko je bio socijaldemokrta (sad si pretpostavljam sda-ovac) trebao znati.
Lako se statut izmijeni. :mrgreen:
User avatar
zeleni xy
Posts: 457
Joined: 22/03/2010 15:09
Location: Moja mahala tvojU jahala

#35 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by zeleni xy »

Stranke/partije kojima je država i državni interesi na drugom mjestu treba Zakonom zabraniti
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#36 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by McMoy »

bach wrote:Kao bivši socijaldemokrata i bivši simpatizer SDP -a imam određenih konekcija i poznanstva prema vrhu SDP -a. Znam da već godini savjesni ljudi iz vrha SDP ( a i i takvih vjerujete) već godinama mole ZL da se makne sa vrha stranke. Nudili su mu da bude drugi predsjednik, počasni predsjednik, potppredsjednik... Jednostavno on se ne želi ni pod koju cijenu odreći fotelje predsjednika i neće iz nje izaći ili dok ne umre ili dok ga ne silom iz nje ne istjera...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
jasko_ja
Posts: 444
Joined: 10/07/2005 21:14

#37 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by jasko_ja »

-
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#38 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by dustaban »

SDP bi jedino Ivica Osim mogao izvuci.
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#39 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Reisova »

It_is_a_Leclerc wrote:Zašto kompromitujete časno ime Bogića Bogićevića poredeći ga sa novim Fikretom Abdićem - Hamdijom Lipovačom, Damirom Hadžićem, žbrgljavim Bećirovićem i sličnim protuhama iz lopovskog SDP-a.
tačno
User avatar
Lekler
Posts: 311
Joined: 13/05/2009 14:01
Location: Memli strana

#40 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Lekler »

Kako mislis novi predsjednik :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#41 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by Banksy »

It_is_a_Leclerc wrote: Zašto kompromitujete časno ime Bogića Bogićevića poredeći ga sa novim Fikretom Abdićem - Hamdijom Lipovačom, Damirom Hadžićem, žbrgljavim Bećirovićem i sličnim protuhama iz lopovskog SDP-a.
Pa upravo zato, da bi ga kompromitovali.

I usput nagovijestili kako, kao, SDP planira izabrati novog predsjednika. Što je, naravno, SF ... Sve do dana dok ovog, jedinog, sve s lisicama na rukama ne sprovedu do Zenice. A onda više neće biti ni važno ko je na čelu SDP-a i šta će uopće biti s SDP-om.
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#42 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by calculator »

Alfons Kauders wrote:niksic - totalno istrosen u ovom mandatu
becirevic - nema se sta ni istrositi, propali pokusaj kloniranja ZL :-)
hadzic - perspektivan kadar, :D jer je uspjesan pokusaj kloniranja ZL (cak je i gori po nekim stvarima)
lipovaca - decko koji je obecavao, dok nije poceo raditi
imamovic - elokventni demagog, tanak na mnogim frontovima
bogicevic - ni u ludilu se ne bi srozao na tu funkciju, besmisleno raspravljati
pudaric - sasvim ok lik, ali ne vjerujem da je zainteresovan

zlaja je tako temeljito usrao motku da sad zapravo izgleda BOLJE od mogucih alternativa :lol: :lol: :lol:
Svima njima, a i svima ostalim iz vrha SDP, sasvim je dobro u Partiji dok je Zlatko na njenom čelu. Nemojmo se zavaravati, da nije tako već davno bi nastala pobuna i rovarenje iznutra.

Dakle - novi-stari predsjednik SDP je Zlatko Lagumdžija :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#43 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by JoseMujica »

ne trpajte najčasnijeg čovjeka u novijoj političkoj historiji BiH s ovim seoskim kokošarima...Bogić je izašao iz politike i sumnjam da želi da se vraća, posebno ne kroz DJL NSDP.

Čak je i sam naslov teme totalno bezveze :-) Ne kontam čemu uopće pitanje kada NSDP ima Vječnika koji tek Slučajno Prolazi krozanj
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#44 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by dino84 »

fiko halimic wrote:haj ne lupetaj. zlatko se po statutu sdp-a nema pravo kandidovati i sam je to vise puta rekao. to bi neko ko je bio socijaldemokrta (sad si pretpostavljam sda-ovac) trebao znati.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Joj oko cega ljudi pisu tirade,izadjite bolje na svjez zrak vani dok jos ima sunca :thumbup:
Cuj SDP bez Velikog Vodje,hahahhahhhhhhhhah.
Dobra,dobra :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#45 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by KatarinaKosaca »

dustaban wrote:SDP bi jedino Ivica Osim mogao izvuci.
:D Ili bi mu se ipak ponovio Videoton :D
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#46 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by dino84 »

A Slucajnom prolazniku i prodavacu drzave za guznu fotelju i Micinom kompanjonu su dani svakako odbrojani,zar vam ne govore nista ovi sumanuti klonovi iz Centrale koji rade prekovremeno u posljednje vrijeme.

Jos malo i likovi tipa Karica i Grabovice,Nerka trenerka,Masica Flash music,ublehasa Jasenka Selimovica,Fazlije olimpijca i kompletne uhljebljene bratije po drzavnim jaslama koja bi u USA raznosila sljaku u nekoj zeljezari na periferiji idu u istoriju.
A i bolje,jer prica o socijaldemokratiji je promasena za nas narod,nemamo mi kapacitet za to,a posto je ovaj najveci postratni izdajnik drzave Bosne i Hercegovine srozao taj pojam na nivo granapa na Vratniku onda i bolje da se okrenemo nacionalistickoj politici jer to i jeste za nas,nismo se odmakli ni dan danas od toga ko se kako zove i ko je koje religijske pripadnosti.

U zdravlje!!! :thumbup:

Image
User avatar
GaizkaMendieta
Posts: 79
Joined: 04/01/2014 15:57

#47 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by GaizkaMendieta »

bach wrote:Kao bivši socijaldemokrata i bivši simpatizer SDP -a imam određenih konekcija i poznanstva prema vrhu SDP -a. Znam da već godini savjesni ljudi iz vrha SDP ( a i i takvih vjerujete) već godinama mole ZL da se makne sa vrha stranke. Nudili su mu da bude drugi predsjednik, počasni predsjednik, potppredsjednik... Jednostavno on se ne želi ni pod koju cijenu odreći fotelje predsjednika i neće iz nje izaći ili dok ne umre ili dok ga ne silom iz nje ne istjera...
Upravo bi sljedeci izbori mogli donijeti SDP-u tu neku unutrašnju borbu. Mislim da nakon vrlo izvjesnog poraza na izborima 2014. godine vrlo je moguće da se određeni broj ljudi suprotstavi Zlatku. Nakon izbora je najavljen i kongres stranke kada ce se birati novo rukovodstvo. Zlatko nema pravo vise da kandiduje, mada me od njega nece nista iznenaditi.
User avatar
GaizkaMendieta
Posts: 79
Joined: 04/01/2014 15:57

#48 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by GaizkaMendieta »

http://www.oslobodjenje.ba/kolumne/muska-suza

zanimljiva analiza stanja u SDP-u i borbu nakon Zlatka.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#49 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by -LIBERO- »

Po meni njima bi najbolje bilo da se ugase totalno.
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#50 Re: Novi predsjednik SDP BiH? (ANKETA)

Post by oakville »

-LIBERO- wrote:Po meni njima bi najbolje bilo da se ugase totalno.
A. rahmetejle pseudoljevičari su u oštroj borbi za zauzimanje što više priključaka na budžet prije kraha u oktobru...Nakon toga mogu živjeti i od rentanja prostora :D
Post Reply