Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

dci driver
Posts: 125
Joined: 24/02/2013 18:39

#51 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by dci driver »

Šta veli najpametnija glova u BiH na sve ovo??
dci driver
Posts: 125
Joined: 24/02/2013 18:39

#52 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by dci driver »

nagib uzbrdica wrote:
dci driver wrote:Šta veli najpametnija glova u BiH na sve ovo??
Kako ga mozes slusati svega ti?
Mazohistički dio moje ličnosti to traži :D
bumerangss
Posts: 4461
Joined: 12/01/2015 16:47

#53 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by bumerangss »

je li ovaj brat ovome Suadu Lavicu direktoru desete osnovne skole na Ilidzi koji je uhapsen bog bluda nad ucenicom? :D
User avatar
Oligarh
Posts: 874
Joined: 05/06/2010 13:23

#54 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Oligarh »

bumerangss wrote:je li ovaj brat ovome Suadu Lavicu direktoru desete osnovne skole na Ilidzi koji je uhapsen bog bluda nad ucenicom? :D
Da, brat mu je.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#55 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by StupskaBitanga »

ugledna bošnjačka famElija
xenforo
Posts: 110
Joined: 02/09/2013 12:10

#56 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by xenforo »

Mnogi ne znaju da se okušao i u pjesničkim vodama ka o SUDO LAV evo nekoliko hitova :lol:








bumerangss
Posts: 4461
Joined: 12/01/2015 16:47

#57 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by bumerangss »

StupskaBitanga wrote:ugledna bošnjačka famElija
e st su bili ugledni bili su :D
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#58 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

znači glaviću brat onaj pedi

rasplet situacije se čeka
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#59 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by KatarinaKosaca »

Najviše mi liči na režimskog doušnika kojeg su poznavali propali autokrativni režimi. Na ublehaša donekle, jer je čak i slab spin majstor. Na profesora nikako.. Valjda onda od takvih profesora i imamo "profesionalce" koje susrećemo na svakom šalteru, u svakoj službi, nepismene nereprezentativne likove koji rade poslove za koje nisu kompetentni. Na "profesora" valjda..
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#60 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

kompleksaš
sjećam se kad se javio na mobitel na ispitu

nisam ja na ispitu
ispit je na meni :roll: :roll: :roll:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#61 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by JoseMujica »

Image

Sudo Lav :thumbup: this

Važno je biti Prošnjak, vjerovati u Allaha i govoriti Bosanski djevojčicama na uho
Haman
Posts: 922
Joined: 03/04/2014 18:27

#62 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Haman »

Kako bi izgledalo kad bi ljudi glasali ali samo oni koji ga poznaju sa fakulteta.
Android Knego
Posts: 1557
Joined: 13/03/2012 08:11

#63 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Android Knego »

vidjeh bracu nedavno ispred jednog faksa. stariji je studirao filozofiju/sociologiju kod Tunje, a mladji romanistiku. ne znam je li zavrsio...
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#64 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by kowalski1 »

Moram da rezurekujem temu.

Lavić u polemici :lol: https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/12 ... rzavi.html

Nemojte čitati jer rizikujete rak mozga, ali evo samo kao ilustraija posljednja rečenica:
podvaljivanju koje je zaboravilo da je etička osnova svega epistemičkog preduslov komunikativne zajednice mislećih subjekata.
Dakle, prevod rečenice je: moraš biti moralan da bi vodio razgovor. Ali on je toliko ograničen kao dijete koje zamišlja intelektualca - haj da budem pametan tako što me niko razmjeti neće, pa se uplete ko pile u kučinu.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#65 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Haman2 »

Image

Nakon citanja poslednjeg intervjua moje veliko razocarenje. Ne mogu da shvatim da tako moze razmisljati jedan profesor Univerziteta u Sarajevu.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5598
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#66 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by azurna_obala »

Istaknuti filozof :lol:
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#67 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by kowalski1 »

Vjerovatno u svakoj akademiji na svijetu postoje ljudi koji su se prošvercovali na ovaj ili onaj način. Ali Lavić je fenomen jer dovoljno je par minuta da ga slušaš, ili ne daj bože pokušaš da ga čitaš, pa da zaključiš da se radi o elementarno nepismenom, znači ne po standardima akademije,već na elementarnom nivou nepismenom čovjeku.
Hanaah__
Posts: 3
Joined: 10/11/2020 20:36

#68 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Hanaah__ »

Može ličiti i na predsjednika, ali kada nije čovjek, onda je za mene nula. Dakle, profesor koji konstantno psuje na predavanjima, vrijeđa studente, naziva ih glupima. Toliko je prepotentan. Voli da pametuje, misli da je pokupio svu pamet svijeta. Više mi liči na švalera. 8-)
Dotičnom preporučujem da se ogleda na cijenjenog prof. dr. Suada Kurtćehajića. E to vam je profesor, elita i inteligencija. :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#69 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

ja shvaćam da je individualna odgovornost kad ti brat ima seksualne odnose s maloljetnicom nisi ti kriv...još je i direktor škole gdje ima još maloljetnica

ali ne shvaćam također da i dalje izigravaš klauna u medijskom prostoru a brat ti je pedofil
malo se ba primiri... kako da ti rješavaš nacionalne probleme jedne države i njezina tri naroda a u obitelji imaš tako gnusne zločince koji su imali prostoriju za milovanje i ko zna što još maloljetnica

ja bih se bolan poklopio na 5 godina ušuti se budalo povuci se od stida u mišiju rupu

aaaa individualna odgovornost :D

dobro što onda nije individualna odgovornost kada svećenici imaju pedofilne odnose sa svojim stadom? onda nema individualne odgovornosti :D UZP? čede? ujke? križari? kršćanski teroristi george bush??? zar nije u posljednjem ratu svak imao individualnu odgovornost, a određena presuđena skupina je imala zapovjednu i to je to... prestani peglati ljude sa svojim kompelksima

isto smail čekić, onda onaj udarač supruge samo šamarom ne mogu se sjetiti trenutno imena iz srebrenice...

pa ovo su teme na kojoj je senahid glavić maltretirao moje uši na fakultetu nekoliko godina
kakve smo gluposti morali slušati i danas ih slušamo od ovog fanatika

popovi najveći zlotvori su organizirano to radili postojao je zavjet šutnje

niko me ne može ubijediti da u školi gdje je glavić radio nije postojao zavjet šutnje?
poziva li iko da se ta škola sruši da se ne ide u tu školu? :D kao u slučaju svećenika?


u normalnim državama nakon ovih skandala prestaju karijere... kod nas sve nastavlja kao da ništa nije bilo
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#70 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Novak20 »

Ubio se za deefa. :lol:

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/23 ... ronte.html
POTPISAO PRISTUPNICU: Ugledni sarajevski profesor novi član Demokratske fronte

Dobrodošlicu profesoru Laviću su poželjeli Željko Komšić, predsjednik DF-a, Dženan Đonlagić, generalni sekretar DF-a, Hamed Hodžić, izvršni sekretar DF-a i predsjednik KO DF KS Albin Zuhrić.
Sociolog
Posts: 4343
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#71 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Sociolog »

Munto je studentice na Metodologiji pocesto :bih:
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#72 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

očito obiteljska linija želje za mlađim mesom
nije ni to problem ako je punoljeno

ali ne možeš bolan držati moralne pridike i lekcije a dolaziš iz takve obitelji

također me sablažnjava medijsko ćutanje o njegovom burazu a oboje su javne osobe


zamišljam da je brat predsjednika federacije pedofil osuđeni
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#73 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Kolinda »

Black swan wrote: 22/01/2022 11:32 očito obiteljska linija želje za mlađim mesom
nije ni to problem ako je punoljeno

ali ne možeš bolan držati moralne pridike i lekcije a dolaziš iz takve obitelji

također me sablažnjava medijsko ćutanje o njegovom burazu a oboje su javne osobe


zamišljam da je brat predsjednika federacije pedofil osuđeni
Zet Bože Ljubića je pod nekim progonom ( nisam siguran da li je kriminal ili RZ) i uredno ga je voditeljica na N1 pitala o njemu, sramotno ali nije kad nisi patriJota....patriJote se to ne pita...
Škobo Habu
Posts: 9015
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#74 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Škobo Habu »

Vitezanin wrote: 03/01/2014 22:41 Nemam nikakav respekt prema bilo kojem profesoru koji "prodaje znanje" studentima na način koji je on radio. Prof. Lavić predaje Metodologiju, a na predavanjima isključivo koristi (ovim redom) ove riječi: četnici, popovi, hodže, ustaše, balije, crkve, džamije, sela, seljaci, seljačine, gubitnici, Srbi, Bošnjaci, Hrvati... U svakom slučaju, gospodin Lavić je tipični primjer balkanskog muškarca koji usput nosi odijelo i kravatu. Još nisam sreo niti jednog kolegu koji je cijenio ovakav pristup rada niti da je uživao na njegovim predavanjima.

Pritom je prof. izuzetno neprijatan prema studentima i svojim nastupom ni na koji način ne ohrabruje studente da idu prema daljnim istraživanjima koja su vezana za predmet koji on, navodno, predaje.

Drago mi je što s tim profesorom neću imati više ništa u životu. :D :D
AnGo :thumbup:
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#75 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by mali_balon »

:roll lik vise supljira o nebulozama nego o predmetu....makar je tako 2007 bilo....sve onaj, mislim da se Amer zvao asistent radio......naravno neko zbavio nekih 40ak ptinja koje je je ovaj vrtio to nabubo dobio 6 I nikakve veze ja vise sa metodologijom nisam imao.....a mogo nam je to fino sve objasniti jer predmet je zanimljiv.....ali et...
Post Reply