Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post Reply

Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

POZITIVNA
310
56%
NEGATIVNA
245
44%
 
Total votes: 555

Erased
Posts: 391
Joined: 30/03/2012 14:21

#251 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Erased »

Lacrosse wrote:Ja bih opet da ponovim.
Naser je tragicna licnost.
Ali ako se borio za 80 hiljada zivota 3 i pol godine, iz tog izasao s 3 godine zatvora, i vjecnom traumom da je ostao ziv, enklava pala, borci izginuli, zene ostale sve unesrecene, djeca sirocad, neko ce sad uzeti uporediti to i reketasenje kojekakvih biznismena ili suradnju s siptarskom mafijom. Ja ne znam koje Naser danas, ali je sve jasno koje bio 1992-1995. Bio je momak od 25 godina s kojima Srbima nije bilo lako izaci na kraj. Sto znaci da je bio sposoban. U moru nesposobni, hipokrita, nepotista, bio je sposoban dovoljno da mu je ime kod Srba zavrijedilo posebno mjesto u mitologiji, da su se plasili akcija od Nasera i na Nasera, a imati takav pedigre u ratu prije 28 godine mora znaciti nesto.
Sto ne znaci da se treba bez kritickog osvrta gledati na njega, ali jeli iko od vas pomislio da je dobro da Naser uopste ima dvije ciste u glavi danas, da nije na drogama, ili npr. poludio kao Caco svojevremeno? Jer, covjek je maltene dozivjeo da sahrani diviziju koje je nosio komandu, i rekao da mu je najteze u zivotu bilo kad je u Tuzli postrojio one koji su izasli iz Srebrenice i koliko je ljudi falilo. Meni samo to malo smeta kod dusebriznika jer u mojoj knjizi nece nika biti isti onaj koji ukrade 1 milion ili izvrsi genocid dzabe. U mojoj knjizi zna se koji je lud, koji je nenormalan, koji je opasan po sve zivotne normative, a koje oportunist koji da je rodjen mozda u Americi, mozda bi Naser danas bio milioner, novi Trump, vlasnik nekog biznisa, s vezama u politici i podzemlju, ali nije. Rodjen je u Srebrenici. I jako mi je drago da je napisao svoju knjigu, da je dao svoje odgovore, i jako mi je zao da knjige ili nema u prodaji ili je kako neki navode izdana u 2000 primjeraka, to govori o nama. Da je covjek komandovao s vise vojnika nego tiraza u kojem mu je knjiga izdana, i to s 25 godina, a neko danas s 25 godina tesko mu posao naci, sta bi da vodi enklavu bez soli i metka od 80 hiljada ljudi izmedju pakla i stradanja. Za mene je Naser tragican, i ne mogu nikako prevaliti rijec "pozitivan", ali komandovao je uz borce, s linije, i nije se mnogo politikom bavio, dok npr, evo samo da uzmem primjer, ovaj kolega Svedjanin, ja se mogu opkladiti da njegov otac nije komandovao enklavom od 80 hiljada ljudi i da nije vodio Banjalucane na Kozaru u partizanski rat. Samim tim je lako biti mali covjek, ali traziti od nekog da uzme najtezi posao u istoriji Bosne i odradi ga perfektno, ni iz kakve koristi za sebe, samo da bi mi bili zadovoljni sa njim, kad je to tako sto se vi ne zrtvujete i zalozite za Bosnu tako, ili jos bolje vasu djecu ne zavalite, ali kad je rijec o drugom - onda je lako.

Image

Image

Image

Image
:thumbup:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#252 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Danguba »

Ja se samo cudim Avdi Huseinovicu :roll:
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#253 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Hrulj »

Pozitivna licnost, jedan od rijetkih sposobnih. Odrzao je Srebrenicu u zivotu 3 godine, i da nije bilo UN trupa odrzao bi je do kraja rata.
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#254 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by _mufljuz_ »

Erased wrote:
_mufljuz_ wrote:
Erased wrote:Da je ovo drzava kao sto nije, odonosno da mi Bosnjaci imamo mrvu drzavotvornog duha, nacionalnog ponosa, po Naseru bi se jos za zivota zvala barem jedna ulica negdje u BiH, imao bi covjek pristojan posao, a svako kukavicko govno koje sta kaze protiv heroja ARBiH bilo bi usutkano.
mi smo majstori izvrtanja teza i vrijednosti - a da smo mi Bosnjaci mrvu drzavotvoran narod a ne cerga - sa nacionalnim ponosim - po Naserovoj knjizi ponasanjima i izjavama bi se otvorila opsezna istraga, njegove veze sa srpskim podzemljem (jer je otvoreno izjavio kako u Beogradu "ima prijatelja"), Slobodanom Milosevicem, ispitali se njegovi odnosi sa Markom Milosevicem i po istom arsinu bi se otvorile istrage za sve generale i komandantiće koji su za nista ljude slali u smrt, a ne da istraga o napadu na Sefera Halilovica lici na igru gluhih telefona i naravno ispitati porijeklo imovine svakog retardiranog tajkuna koji nije za biciklo im'o u proslom sistemu a sad pravi tornjeve i bivaju "kontroverzni" "bosnjacki biznismeni"....

e to bi trebalo da se desi da smo drzava k'o sto nismo i da smo drzavotvoran narod ko sto nismo - al sigurno jesmo - cerga - jer samo cerga gleda sta ce pozmarit "in time", pohapat, ukrast, bez ikakve griznje savjesti hoce li to nekom nanijeti stetu - i bez ikakve samokritike hoce li moron danas sutra ustvari sasjec i granu na kojoj sjedi.... pa da od predatora i sam postane plijen....
Ocigledno se ne razumijemo. Kakvo podzemlje, kakva povezanost sa Milosevicem, sta baljezgas? Preslusaj se. Opste je poznato da je covjek bio u specijalnoj jedinici koja je stitila tadasnjeg predsjednika SR Srbije, i to kao obican policajac. Uostalom, svasta si ovdje udrobio, mijesas kruske i jabuke, pa smatram da tvoje ucesece u ovakvoj temi nije primjereno. Sljedeći put kad se ukljucis prvo procitaj naslov, malo se informisi, pa tek onda komentarisi. Hvala.
ti si tipicni bosnjo sa zastavom koji veselo mase i navija.
bilo je takvih (mnogo) koji su vezivali ustaske zastave i SDSove sa SDAovim na pocetku rata - a poslije im je mozak bio svugdje samo ne u glavi. Imas ga pravo rek'o bih samo mi je zao sto ti je u ruci a ne u glavi. Nije meni mjesto a nema ni potrebe da si trosim malo preostalog mozga na budale glupane i isprane mozgove.

masi zastavicom i dalje.
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#255 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

Naser je sa svojim borcima u jednom periodu drzao slobodnom cijelu opcinu Srebrenica i 90% opcine Bratunac, spojio se preko Konjevic Polja sa Cerskom i sa druge strane Zepom. Bila je to velika teritorija i ogroman uspjeh 28. divizije, narocito ako se uzme u obzir sama blizina Srbije te konstantna pomoc u ljudstvu, oruzju i MTS-u koju su agresori dobijali tokom cijelog rata. Podrucje Srebrenice zasipano je hiljadama granata i raketa sa podrucja Srbije, a vrlo cesto su bili i meta napada aviona uprkos zabrani letova.. Srebrenica je bila prvi grad u BiH koji je oslobodjen od cetnicke okupacije 9. maja 1992.
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#256 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Objektivni navijac »

Da je igrom slucaja u ratu bio u Sarajevu,vjerovatno bi zavrsio kao Juka ili Caco. Sitni kriminalac,koji je iskoristio rat. Nije njegova zasluga sto je bio u ratu,to mu je obaveza,ista ona obaveza koju je ispunilo najmanje 300 hiljada Bosanaca,koji nisu to naplatili pljackom. Da nije, bio on u Srebrenici komandant ,bio bi neko drugi ionako se na gori nacin ,rat u Srebrenici nije mogao zavrsiti. Veoma je zanimljivo da je on mirno odsetao iz Srebrenice,prije konacnoga napada,kao slucajno ,je li :? :oops:
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#257 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Hrulj »

Objektivni navijac wrote:Da je igrom slucaja u ratu bio u Sarajevu,vjerovatno bi zavrsio kao Juka ili Caco. Sitni kriminalac,koji je iskoristio rat. Nije njegova zasluga sto je bio u ratu,to mu je obaveza,ista ona obaveza koju je ispunilo najmanje 300 hiljada Bosanaca,koji nisu to naplatili pljackom. Da nije, bio on u Srebrenici komandant ,bio bi neko drugi ionako se na gori nacin ,rat u Srebrenici nije mogao zavrsiti. Veoma je zanimljivo da je on mirno odsetao iz Srebrenice,prije konacnoga napada,kao slucajno ,je li :? :oops:
Pa sta je trebalo? Naredjeno je bilo da se spusti oruzje jer je UN to naredio i prijetio bombardovanjem.
Gamad.
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#258 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

Objektivni navijac wrote:Da je igrom slucaja u ratu bio u Sarajevu,vjerovatno bi zavrsio kao Juka ili Caco. Sitni kriminalac,koji je iskoristio rat. Nije njegova zasluga sto je bio u ratu,to mu je obaveza,ista ona obaveza koju je ispunilo najmanje 300 hiljada Bosanaca,koji nisu to naplatili pljackom. Da nije, bio on u Srebrenici komandant ,bio bi neko drugi ionako se na gori nacin ,rat u Srebrenici nije mogao zavrsiti. Veoma je zanimljivo da je on mirno odsetao iz Srebrenice,prije konacnoga napada,kao slucajno ,je li :? :oops:
sta bi bilo kad bi bilo..otkud ti znas kako bi ko zavrsio..naravno da mu je bila vojna obaveza kao i svima drugima,te je on i ostao za razliku od mnogih koji su pobjegli u inostranstvo ili proveli rat po podrumima i sada naprdjuju kao generali poslije bitke..
da, u pravu si, da nije bio on u Srebrenici komandant bio bi neko drugi, kao sto je i bio nakon njegovog odlaska iz Srebrenice, a znamo sta se i desilo nakon toga..covjek je u najtezim danima sa svojih 25 godina zivota (pokusavam zamisliti danasnje momke od 25 godina, i jedino sto vidim je slika napusenog, pijanog derana, koji gleda samo kako ce zadiviti golfom dvicom sa niskoprofilnim gumama i alufelgama ´´trebu´´ na nekom seljackom derneku ili ´´na igranki´´ ako zivi negdje u selu ili u nekom zadimljenom podrumu i birtiji sto se zove disko ako zivi u gradu :-) ) stao u odbranu zemlje, organizovao otpor u Potocarina u aprilu i maju 1992. godine i odigrao glavnu ulogu u oslobadjanju Srebrenice u maju 1992. godine..
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#259 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by karanana »

je li iko upratio gdje se ima uzeti knjiga?
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#260 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Objektivni navijac »

Hrulj wrote:
Objektivni navijac wrote:Da je igrom slucaja u ratu bio u Sarajevu,vjerovatno bi zavrsio kao Juka ili Caco. Sitni kriminalac,koji je iskoristio rat. Nije njegova zasluga sto je bio u ratu,to mu je obaveza,ista ona obaveza koju je ispunilo najmanje 300 hiljada Bosanaca,koji nisu to naplatili pljackom. Da nije, bio on u Srebrenici komandant ,bio bi neko drugi ionako se na gori nacin ,rat u Srebrenici nije mogao zavrsiti. Veoma je zanimljivo da je on mirno odsetao iz Srebrenice,prije konacnoga napada,kao slucajno ,je li :? :oops:
Pa sta je trebalo? Naredjeno je bilo da se spusti oruzje jer je UN to naredio i prijetio bombardovanjem.
Gamad.
Na drugom topicu sam ti vec preporucio knjigu u ruke. Srebrenicka enklava je demilitarizirana-razoruzana aprila 93-e. Od tada do kraja rata Naser nije imao nikakvih ratnih dejstava,nego je zivio od pljacke i sverca. Kada je dobio informaciju da se priprema napad na Srebrenicu,pobjegao je u Tuzlu i ostavio svoje bivse borce i narod na nemilost neprijatelju. Cim je dosao u Tuzlu ,osnovao je svoju bandu,koja se bavila svercom,pljackom i reketom- do dana danasnjega.
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#261 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Hrulj »

Na drugom topicu sam ti vec preporucio knjigu u ruke. Srebrenicka enklava je demilitarizirana-razoruzana aprila 93-e. Od tada do kraja rata Naser nije imao nikakvih ratnih dejstava,nego je zivio od pljacke i sverca. Kada je dobio informaciju da se priprema napad na Srebrenicu,pobjegao je u Tuzlu i ostavio svoje bivse borce i narod na nemilost neprijatelju. Cim je dosao u Tuzlu ,osnovao je svoju bandu,koja se bavila svercom,pljackom i reketom- do dana danasnjega.[/quote]


Lazes :)
Izvoli pa dokazi :)
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#262 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

Objektivni navijac wrote:
Hrulj wrote:
Objektivni navijac wrote:Da je igrom slucaja u ratu bio u Sarajevu,vjerovatno bi zavrsio kao Juka ili Caco. Sitni kriminalac,koji je iskoristio rat. Nije njegova zasluga sto je bio u ratu,to mu je obaveza,ista ona obaveza koju je ispunilo najmanje 300 hiljada Bosanaca,koji nisu to naplatili pljackom. Da nije, bio on u Srebrenici komandant ,bio bi neko drugi ionako se na gori nacin ,rat u Srebrenici nije mogao zavrsiti. Veoma je zanimljivo da je on mirno odsetao iz Srebrenice,prije konacnoga napada,kao slucajno ,je li :? :oops:
Pa sta je trebalo? Naredjeno je bilo da se spusti oruzje jer je UN to naredio i prijetio bombardovanjem.
Gamad.
Na drugom topicu sam ti vec preporucio knjigu u ruke. Srebrenicka enklava je demilitarizirana-razoruzana aprila 93-e. Od tada do kraja rata Naser nije imao nikakvih ratnih dejstava,nego je zivio od pljacke i sverca. Kada je dobio informaciju da se priprema napad na Srebrenicu,pobjegao je u Tuzlu i ostavio svoje bivse borce i narod na nemilost neprijatelju. Cim je dosao u Tuzlu ,osnovao je svoju bandu,koja se bavila svercom,pljackom i reketom- do dana danasnjega.
sto bi bjezao tek nakon gotovo tri godine rata, zar nije bilo lakse pobjeci u aprilu 1992 godine i ne izlagati se bilo kakvim opasnostima svih tih godina i mjeseci rata ?? :-)

Srebrenicka enklava je demilitarizirana-razoruzana aprila 93-e. Od tada do kraja rata Naser nije imao nikakvih ratnih dejstava
sta je trebalo, da krsi primirje u situaciji u kojoj je bio sa narodom opkoljene Srebrenice ? :-) bravo generale...

nego je zivio od pljacke i sverca
moze neki konkretan dokaz i cinjenica a ne samo prazno naprdjivanje i naklapanje...inace morat cu reci, kako se ono kaze...aha, DA LAZES ...
Cim je dosao u Tuzlu ,osnovao je svoju bandu,koja se bavila svercom,pljackom i reketom- do dana danasnjega
bas?? odmah?? sto ti je reci sposoban covjek...
dakle vec imao svoje ljude u Tuzli? pa zar nije bilo onda logicnije da im se pridruzi u aprilu ili najkasnije u maju 1992. godine, sto da se jebe po srebrenickim vrletima i sumama sve do tada ganjajuci se sa cetnicima !? !?
Last edited by slazemse_neslazemse on 12/07/2013 14:44, edited 1 time in total.
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#263 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Objektivni navijac »

Hrulj wrote:Na drugom topicu sam ti vec preporucio knjigu u ruke. Srebrenicka enklava je demilitarizirana-razoruzana aprila 93-e. Od tada do kraja rata Naser nije imao nikakvih ratnih dejstava,nego je zivio od pljacke i sverca. Kada je dobio informaciju da se priprema napad na Srebrenicu,pobjegao je u Tuzlu i ostavio svoje bivse borce i narod na nemilost neprijatelju. Cim je dosao u Tuzlu ,osnovao je svoju bandu,koja se bavila svercom,pljackom i reketom- do dana danasnjega.

Lazes :)
Izvoli pa dokazi :)[/quote]
Nema se tu sta lagati,opsti podatak je kada je bila demilitarizacija Srebrenice i proglasenje za sigurnu zonu UN,zasticenu enklavu. Ako si previse lijen za knjigu,imas wiki i google. :D
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#264 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by emirolini »

Obicni kriminalac...
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#265 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

Objektivni navijac wrote:
Nema se tu sta lagati,opsti podatak je kada je bila demilitarizacija Srebrenice i proglasenje za sigurnu zonu UN,zasticenu enklavu. Ako si previse lijen za knjigu,imas wiki i google. :D

tebi glavni izvor wiki :-) jbga na wikiju mozes naci da je djeneral Sratko veliki eroj i junak, rabra covek koji nije stedio erojstva i cojstva da spase srpsku nejac od razjarenih Alijinih fanaticno-ekstremistickih zelenoberetkasa koji su srpsku nejac bacali lavovima.. :lol:

auuu, jest vas Naser nacepio oko Srebrenice...razumijem tvoj bijes i razloge sto pjenis :lol: :thumbup:
Naslovnica
Posts: 27904
Joined: 20/03/2013 15:38

#266 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Naslovnica »

Iz pouzdanih izvora iz Tuzle sam saznao da se niti jedna ozbiljnija transakcija vezana za poslovne prostore u Tuzli nije mogla obaviti bez Naserovog ugrađivanja u istu.
Od koga sam to čuo, meni dovoljno.
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#267 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

emirolini wrote:Obicni kriminalac...
nije obicni, neobicni,hranio konja secerom...svaki dan konju davao po 5 kg secera...izdrzljiv neki konj, pravi bosanski... :thumbup:
cudi me da i Naserov konj nije optuzen od strane nekog suda u BEljini ili Zvorniku..
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#268 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Objektivni navijac »

slazemse_neslazemse wrote:
Objektivni navijac wrote:
Objektivni navijac wrote:Da je igrom slucaja u ratu bio u Sarajevu,vjerovatno bi zavrsio kao Juka ili Caco. Sitni kriminalac,koji je iskoristio rat. Nije njegova zasluga sto je bio u ratu,to mu je obaveza,ista ona obaveza koju je ispunilo najmanje 300 hiljada Bosanaca,koji nisu to naplatili pljackom. Da nije, bio on u Srebrenici komandant ,bio bi neko drugi ionako se na gori nacin ,rat u Srebrenici nije mogao zavrsiti. Veoma je zanimljivo da je on mirno odsetao iz Srebrenice,prije konacnoga napada,kao slucajno ,je li :? :oops:
Pa sta je trebalo? Naredjeno je bilo da se spusti oruzje jer je UN to naredio i prijetio bombardovanjem.
Gamad.
Na drugom topicu sam ti vec preporucio knjigu u ruke. Srebrenicka enklava je demilitarizirana-razoruzana aprila 93-e. Od tada do kraja rata Naser nije imao nikakvih ratnih dejstava,nego je zivio od pljacke i sverca. Kada je dobio informaciju da se priprema napad na Srebrenicu,pobjegao je u Tuzlu i ostavio svoje bivse borce i narod na nemilost neprijatelju. Cim je dosao u Tuzlu ,osnovao je svoju bandu,koja se bavila svercom,pljackom i reketom- do dana danasnjega.
sto bi bjezao tek nakon gotovo tri godine rata, zar nije bilo lakse pobjeci u aprilu 1992 godine i ne izlagati se bilo kakvim opasnostima svih tih godina i mjeseci rata ?? :-)

Srebrenicka enklava je demilitarizirana-razoruzana aprila 93-e. Od tada do kraja rata Naser nije imao nikakvih ratnih dejstava
sta je trebalo, da krsi primirje u situaciji u kojoj je bio sa narodom opkoljene Srebrenice ? :-) bravo generale...

nego je zivio od pljacke i sverca
moze neki konkretan dokaz i cinjenica a ne samo prazno naprdjivanje i naklapanje...inace morat cu reci, kako se ono kaze...aha, DA LAZES ...
Cim je dosao u Tuzlu ,osnovao je svoju bandu,koja se bavila svercom,pljackom i reketom- do dana danasnjega
bas?? odmah?? sto ti je reci sposoban covjek...
dakle vec imao svoje ljude u Tuzli? pa zar nije bilo onda logicnije da im se pridruzi u aprilu ili najkasnije u maju 1992. godine, sto da se jebe po srebrenickim vrletima i sumama sve do tada ganjajuci se sa cetnicima !? !?[/quote]











Naser je kriminalac kojemu je u Srebrenici bilo ljepse nego u raju. Da je u aprilu-maju dosao u Tuzlu ,Sarajevo,bio bi sitni oficir,dok je u Srebrenici bio gospodar zivota i smrti,upravljac svih tokova novca. Naser se beskrajno obogatio na patnji i stradanju naroda Istocne Bosne i Srebrenice. Kada je njegovom carevanju nad jadnim narodom dosao kraj,onda je pobjegao i ostavio narod ,kojega vise nije mogao pljacakti ,da ga cetnici pobiju.
Last edited by Objektivni navijac on 12/07/2013 14:56, edited 1 time in total.
Erased
Posts: 391
Joined: 30/03/2012 14:21

#269 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Erased »

Jedan od najvecih heroja Bosne. Hrabar, odlucan i sposoban.
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#270 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

Naslovnica wrote:Iz pouzdanih izvora iz Tuzle sam saznao da se niti jedna ozbiljnija transakcija vezana za poslovne prostore u Tuzli nije mogla obaviti bez Naserovog ugrađivanja u istu.
Od koga sam to čuo, meni dovoljno.
i ja sam cuo svasta nesto iz pouzdanih izvora, ali necu reci od koga, od koga sam cuo meni dovoljno... :lol: :lol: :lol:

ljudi jel se vi zajebavate !? :shock:

naprdjujete o necemu, bez dokaza i cinjenica, a kada vam se kaze dokaze na vidjelo vi kazete ´´iz pouzdanih izvora, prica se, kaze se, cuo sam, od koga sam cuo meni dovoljno, znam ali necu ti reci ´´ :lol: :lol: :lol:
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#271 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Objektivni navijac »

slazemse_neslazemse wrote:
Objektivni navijac wrote:
Nema se tu sta lagati,opsti podatak je kada je bila demilitarizacija Srebrenice i proglasenje za sigurnu zonu UN,zasticenu enklavu. Ako si previse lijen za knjigu,imas wiki i google. :D

tebi glavni izvor wiki :-) jbga na wikiju mozes naci da je djeneral Sratko veliki eroj i junak, rabra covek koji nije stedio erojstva i cojstva da spase srpsku nejac od razjarenih Alijinih fanaticno-ekstremistickih zelenoberetkasa koji su srpsku nejac bacali lavovima.. :lol:

auuu, jest vas Naser nacepio oko Srebrenice...razumijem tvoj bijes i razloge sto pjenis :lol: :thumbup:
Nikoga Naser ,nije nacepio. Tvoj ratni heroj nije heroj nego samo sitni kriminalac. Naser je srpski igrac.
Naslovnica
Posts: 27904
Joined: 20/03/2013 15:38

#272 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Naslovnica »

slazemse_neslazemse wrote:
Naslovnica wrote:Iz pouzdanih izvora iz Tuzle sam saznao da se niti jedna ozbiljnija transakcija vezana za poslovne prostore u Tuzli nije mogla obaviti bez Naserovog ugrađivanja u istu.
Od koga sam to čuo, meni dovoljno.
i ja sam cuo svasta nesto iz pouzdanih izvora, ali necu reci od koga, od koga sam cuo meni dovoljno... :lol: :lol: :lol:

ljudi jel se vi zajebavate !? :shock:

naprdjujete o necemu, bez dokaza i cinjenica, a kada vam se kaze dokaze na vidjelo vi kazete ´´iz pouzdanih izvora, prica se, kaze se, cuo sam, od koga sam cuo meni dovoljno, znam ali necu ti reci ´´ :lol: :lol: :lol:
Od uglednog poslovnog čovjeka, iz Tuzle.
Upravo jučer u povratku s posla smo pričali o Srebrenici, i neminovno se spomenuo i Naser.
Ne misliš valjda da ću ti ovdje napisati njegovo ime i prezime?
Čovjek je ogorčen time šta su Naser&co uradili u TK.
Erased
Posts: 391
Joined: 30/03/2012 14:21

#273 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Erased »

To neka nova teza? Jel to Amir Ahmic plasirao ili? Mozda Sead Delić?
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#274 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

Objektivni navijac wrote:
Nikoga Naser ,nije nacepio. Tvoj ratni heroj nije heroj nego samo sitni kriminalac. Naser je srpski igrac.
jasta, vidi ga kako igra...


http://www.youtube.com/watch?v=wRLDsqCMlwY
slazemse_neslazemse
Posts: 62
Joined: 10/07/2013 19:20

#275 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by slazemse_neslazemse »

Naslovnica wrote:
Od uglednog poslovnog čovjeka, iz Tuzle.
da nije Asim Kucevic... :lol: ..
Post Reply