Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

POZITIVNA
309
56%
NEGATIVNA
244
44%

Total votes: 553

shibonja

#851 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by shibonja » 05/02/2015 22:57

japin_mutapi wrote:fakat ubio vuka golim rukama
pa kažem ja AŽDAHA je naser
Neispricana pricha,kad je sreo miloshevciha ,objema rukama mu razapeo gubiche i pitao ga jel istina za karadjordjevo? :D

emko1234

#852 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by emko1234 » 05/02/2015 23:03

emko1234 wrote:Image
Slobodan Milošević, Mladen Naletilić Tuta i naš komandant na rođendanskoj slici i partyu Slobe u Den Haagu.
Eto ti slika za laku noć.

Image

Svi skupa za istim stolom.
shibonja wrote:
japin_mutapi wrote:fakat ubio vuka golim rukama
pa kažem ja AŽDAHA je naser
Neispricana pricha,kad je sreo miloshevciha ,objema rukama mu razapeo gubiche i pitao ga jel istina za karadjordjevo? :D
Jel to na ovoj slici bilo? Ili je to bilo kad je pio kafe s Markom po Beogradu, ili je možda bilo dok mu je bio tjelohranitelj?

York Light 100`s

#853 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by York Light 100`s » 05/02/2015 23:06

:D Najsmješnije je kada na internetu dječaci u najboljim godinama kritikuju Nasera. Taj Naser kada je imao njihove godine je imao muda a ovi danas sa tim godinama nisu sposobni ni izaći na proteste da se izbore za svoju budućnost a kamoli da uzmu pušku u ruke.
Ima dosta priča o Naseru poslije rata koje su uglavnom negativne, pa i neka su istinite, pa i neka je kriminalac, draži mi je neko ko je postao relevantan zato što je bio legenda u ratu nego ovi današnji kriminalci što su postali relevantni kada su kupili sebi poziciju, što su nečiji sinovi, što su bili ratni profiteri ili dezerteri pa sada glume neke face.
Draži mi je neki mangup što je dokazao da zna biti mangup i kada zagusti nego ova današnja bagra što se pojavi poslije rata

I zato Nasere
Pij, jedi, gutaj, jebi... Budi i ti MTV!
žderi, šmrči, duvaj, kurči... Budi i ti R'n'B! 8)

kandelabar

#854 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by kandelabar » 05/02/2015 23:12

moze li ponovo link za sliku svi za istim stolom jer ne moze da se vidi

shibonja

#855 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by shibonja » 05/02/2015 23:27

York Light 100`s wrote::D Najsmješnije je kada na internetu dječaci u najboljim godinama kritikuju Nasera. Taj Naser kada je imao njihove godine je imao muda a ovi danas sa tim godinama nisu sposobni ni izaći na proteste da se izbore za svoju budućnost a kamoli da uzmu pušku u ruke.
Ima dosta priča o Naseru poslije rata koje su uglavnom negativne, pa i neka su istinite, pa i neka je kriminalac, draži mi je neko ko je postao relevantan zato što je bio legenda u ratu nego ovi današnji kriminalci što su postali relevantni kada su kupili sebi poziciju, što su nečiji sinovi, što su bili ratni profiteri ili dezerteri pa sada glume neke face.
Draži mi je neki mangup što je dokazao da zna biti mangup i kada zagusti nego ova današnja bagra što se pojavi poslije rata

I zato Nasere
Pij, jedi, gutaj, jebi... Budi i ti MTV!
žderi, šmrči, duvaj, kurči... Budi i ti R'n'B! 8)
Sta dodati?Long Live BiH,long live Naser!!! :bih:

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#856 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Chmoljo » 05/02/2015 23:34

kandelabar wrote:moze li ponovo link za sliku svi za istim stolom jer ne moze da se vidi
evo, ovdje se vidi kako flaše lete u vatrenoj raspravi ko je počeo rat

Image

mene samo interesuje zašto je pojedincima potrebno posezati za ad hominem argumentima ako misle da su u pravu? pa je tako četnik svako ko ne misli kao on... vid' mu glave Hamo...

shibonja

#857 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by shibonja » 05/02/2015 23:36

Chmoljo wrote:
kandelabar wrote:moze li ponovo link za sliku svi za istim stolom jer ne moze da se vidi
evo, ovdje se vidi kako flaše lete u vatrenoj raspravi ko je počeo rat

Image

mene samo interesuje zašto je pojedincima potrebno posezati za ad hominem argumentima ako misle da su u pravu? pa je tako četnik svako ko ne misli kao on... vid' mu glave Hamo...

Jedan je Milosevic,malo mu slavili rodjendan i ti sad zapeo :)

Chmoljo

#858 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Chmoljo » 05/02/2015 23:37

ma ja... Ivan Stambolić nije želio da slavi pa je zaplivao u kreču... povrijedio Slobodanove osjećaje.

Danguba

#859 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Danguba » 05/02/2015 23:37

Danguba wrote:
Skijaš wrote:Postoje dva Orića, onaj u ratu i onaj nakon rata. Prvi je heroj, drugi je nabildana gorila u Keljmendijevom hotelu.
Kratko i jasno.
da ponovimo. :)

shibonja

#860 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by shibonja » 05/02/2015 23:42

Nemozete vi meni ogadit Nasera,pa da mi je oca na kolac nabio,sa drugom rajom vam sretno bilo,jedan je Naser Oric :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih:

Chmoljo

#861 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Chmoljo » 05/02/2015 23:46

nit' je nekome stalo da tebi nešto gadi, nit' je ta izjava... kako da kažem... normalna.

ljudi samo govore svoje mišljenje.

York Light 100`s

#862 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by York Light 100`s » 05/02/2015 23:48

Skijaš wrote:Postoje dva Orića, onaj u ratu i onaj nakon rata. Prvi je heroj, drugi je nabildana gorila u Keljmendijevom hotelu.
Rat je imao puno heroja, poslije rata si morao glumiti nekog majmuna jer da si nastavio glumiti heroja i poslije rata završio bi na ulici ili u podrumu umjesto u hotelu. Od svih vrsta majmuna Naser se odlučio da bude gorila i tako osigurao mjesto u Keljmendijevom hotelu

shibonja

#863 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by shibonja » 05/02/2015 23:53

Keljmendi moze sanjat Naserovo mjesto u istoriji BiH!!!

TheMule

#864 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by TheMule » 05/02/2015 23:53

Koje su veze izmedju Orica i Keljmendija?

emko1234

#865 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by emko1234 » 05/02/2015 23:58

Danguba wrote:
Danguba wrote:
Kratko i jasno.
Ja bih iskoristio svoje demokratsko pravo na slobodno mišljenje i stav te malo promjenio ovo napisano.
Naser prije rata i Naser poslije rata su iste osobe. Naser prije rata je bio tjelohranitelj Slobodana Miloševića. Marka je učio boksu, u toku rata je radio ono što su svi mislili da je najbolje za nas, napadnutu stranu. Poslije rata se pokazalo da je u principu najviše radio za sebe.
U Haagu je pokazao da prijateljstvo s Miloševićem još uvijek postoji, za to je dokaz ova slika.
Pio je kafe s Markom poslije rata. Toliko o velikom heroju. Poslije toga u priču ulaze firme, reketi, Keljemendi, Šaja, kriminal, pucnjave po Tuzli, BH sigurnost i slične stvari.

Treba li nakon što se sve činjenice uzmu u obzir i dalje veličati tog lika? Naravno da ne treba, ali uvijek će biti šupljoglavih koji će narodnog heroja pravit od ljudi koji se vrte po novinama uz priču kako su ubili vuka golim rukama.

shibonja

#866 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by shibonja » 06/02/2015 00:02

emko1234 wrote:]
Danguba wrote:
Kratko i jasno.

Ja bih iskoristio svoje demokratsko pravo na slobodno mišljenje i stav te malo promjenio ovo napisano.
Naser prije rata i Naser poslije rata su iste osobe. Naser prije rata je bio tjelohranitelj Slobodana Miloševića. Marka je učio boksu, u toku rata je radio ono što su svi mislili da je najbolje za nas, napadnutu stranu. Poslije rata se pokazalo da je u principu najviše radio za sebe.
U Haagu je pokazao da prijateljstvo s Miloševićem još uvijek postoji, za to je dokaz ova slika.
Pio je kafe s Markom poslije rata. Toliko o velikom heroju. Poslije toga u priču ulaze firme, reketi, Keljemendi, Šaja, kriminal, pucnjave po Tuzli, BH sigurnost i slične stvari.

Treba li nakon što se sve činjenice uzmu u obzir i dalje veličati tog lika? Naravno da ne treba, ali uvijek će biti šupljoglavih koji će narodnog heroja pravit od ljudi koji se vrte po novinama uz priču kako su ubili vuka golim rukama.

Hvala ti emkice sto si oslobodio BiH,sto si nam pokazao sta je pravi patriota,ziv nam i zdrav bio 100 godina ,spasioche nash....

York Light 100`s

#867 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by York Light 100`s » 06/02/2015 00:15

emko1234 wrote:Ja bih iskoristio svoje demokratsko pravo na slobodno mišljenje i stav te malo promjenio ovo napisano.

A mogao je odmah na početku zbrisati za Njemačku i biti tjelohranitelj nekom svodniku sa Reeperbahna ili nekog crnca iz Berlina učiti boks ali nije.
Može svako pričati priču kako je ubio vuka golim rukama ali poenta je da ima hrpa četnika što ga se boje kao da je ubio međeda golim rukama
E to je razlika između Nasera i drugih pripovjedača lovačkih priča :bih:

japin_mutapi
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#868 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by japin_mutapi » 06/02/2015 00:20

haj što je vuka ubio al što masa četnika pase travu odozdo njegovom zaslugom
e to je pozitiva

relativno84

#869 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by relativno84 » 06/02/2015 00:20

emko1234 wrote: Ja bih iskoristio svoje demokratsko pravo na slobodno mišljenje i stav te malo promjenio ovo napisano.

I znaci svi koji nemaju isti stav kao ti su supljoglavi :? Demokratija tako isfurana rijec :roll:

shibonja

#870 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by shibonja » 06/02/2015 00:33

Hebote,skim sam se ja sve sliko,i sad bi ono mene izjednachilo sa njima,nevjrovatno :D :bih:

asker

#871 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by asker » 06/02/2015 01:30

Sinoc odgledah snimak emisije Cirilica, gost Vojislav Seselj, znaci ovo vrijeme kako je dosao iz Haga. Uglavnom covjek lijepo prica kako u pocetku nije mogao da stupi u kontakt sa Milosevicem jer su ih nekako drzali odvojeno. Ipak su komunicirali preko pisama, koje je od jednog do drugog nosio Tuta, bio je spona izmedju njih dvojice.
Zatvor je zatvor, ova slika nista ne pokazuje. Mozda jedino to da je Naser oslobodjen i neukaljanog obraza iz rata seta Sarajevom.

Ripicipi

#872 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Ripicipi » 06/02/2015 01:42

shibonja wrote:Dosho slobodan iz Hagaa,nema krivnje ,nemaaaaaa

Hajmo kuci braco muslimani,mi smo ovde doshli nepozvaniii :D

Ovo je papansko-seljacki.
Nije ni cudo kada ti je Naser idol, cak i da ti oca nabija na kolac :shock:

Zokipfc

#873 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by Zokipfc » 06/02/2015 02:08

Nekom heroj, nekom zlocinac, nekom kriminalac/profiter, a nekom 'poslovni partner' :roll:

Valjda od svega po nesto. Tesko je biti objektivan ;)

York Light 100`s

#874 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by York Light 100`s » 06/02/2015 02:49

Ripicipi wrote:
shibonja wrote:Dosho slobodan iz Hagaa,nema krivnje ,nemaaaaaa

Hajmo kuci braco muslimani,mi smo ovde doshli nepozvaniii :D

Ovo je papansko-seljacki.
Nije ni cudo kada ti je Naser idol, cak i da ti oca nabija na kolac :shock:
Što je papansko seljački?
Priznajem melodija i tekst vuku na papanluk (što je i bila namjera) ali to nisu pjevali Naser i prijatelji nego je pjesma postavljena kasnije uz video tako da oni nemaju ništa sa tim. A sad o slikama u videu. Što bi bio poslije ovoga manje heroj? Ne vidih na videu niti jednog srpskog civila nego sve četnike u uniformi. Sad ko treba da nam se ogadi zato što onom smradu kada su ga uhvatili nisu prostrli crveni tepih i zamolili ga da putuje s njima?

A priznajem i sam da je video agresivan, što nisu miroljubivi kao onaj Baja :D

stranacc

#875 Re: Naser Orić - POZITIVNA ili NEGATIVNA LIČNOST?

Post by stranacc » 06/02/2015 03:25

Koja ste vi gomila....
Vako
Naser nije bio milosevicev tjelohranitelj, bio je u specijalnoj policiji u srbiji koja je bila obezbedjenje milosevicu. Nije izabro da mu on bude tjelohranitelj
- naser je zaista u ratu nosio 84 mitraljez i 40 kila municije oko sebe.
-naser je zaista vodio akcije nacelu kolone.
-ispred nasera su zaista cetnici zivi skakali u drinu i voda ih je nosila
-naser je zaista bio oslobodio bosnu do granice na drini u skelanima, onda je JNA okrenula plocu
- naser je sa stotinjak nasih pobio 100 cetnika civila u uniformi za nekoliko sati borbe.
Zamisli 100 balija drzi u okruzenju 100 cetnika i roka se do zadnjeg, on dere sa 84
- naser kad je dosao u tuzlu 95 sve i jedan lokalni jalijas je sanjao da ga skine i digne sebe
Svi znaju kako su svi zavrsili.
Sta vecina vas ne razumije je da i dan danas ima naserovaca koji bi za njega poginuli, iz respekta i postovanja
Nista vi ,ba, ne znate
Lupate li lupate
92-do 93 i jna , naser je bio nenadjebiv.
Naci boze, u podrinju su cetnici pobili bruku naroda , bruku iselili u germany.
Ostalo je mozda pola stanovnistva u okruzenju tako da su cetnici u podrinju bili ubjedljiva vecina.
Naser u okruzenju, ali...
Od zvornika do han pijeska svi su se pisali u gace kad se on pomene.
Tamo ti bolan nisu bila dva skolovana oficira , sve go seljak i kabadahija a rokali se ko da su iz generalstaba jna.
Prodjite malo podrinje. I pitajte cetnike

Ostalo je trla baba lan da joj prodje dan

Post Reply