Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#351 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by nemoguce vruce »

Za ove sto tvrde da se 95-te bez odobrenja Amera mogla uzeti Banja Luka...zasto HV nije mogla/smjela izvesti Oluju bez dozvole Amera?
Hrvatska je u odnosu ne cetnike iz Krajine bila u svakom segmentu mnogo jaca, organizovanija itd...a opet bez zelenog svjetla Amera nisu smjeli ni prnuti...
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#352 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

PasoDzigera007 wrote:
gorgonzola wrote:

ma jasta. nato je polupao i albance na kosovu kad su posli u kontraofanzivu.
Albanci i kontraofanziva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , crni sinko, da nije NATO rascerupo Srbiju, znas sta bi JNA uradila i sa Kosova i sa Albanije da je trebalo. Cuj kontraofanziva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lahko je LELEMUDIMA 20 godina nakon rata palamuditi za monitorima. Ma sve bi vi, nemaaa, vi bi uspjeli i Sandzak vratiti BIH :lol: :lol: :lol: :lol:

Cuj prodao pola Bosne, kome je prodao pola Bosne? Stanovnicima BIH koji imaju BH pasose? :run:


ALIJA PONOS BIH! Bio i ostace zauvijek.

NATO "rascerupo" Srbiju? S tim sto im je porusio par mostova, i jos par nekih strateski vaznih ustanova, njihovu propagandnu-gebelsevu tv, i sto im je bombardovanje obavezno bilo najavljeno, ti to nazivas "cerupanje Srbije", i to sve su uradili sa decenijom zakasnjenja. Meni je fascinatno po forumima vidjeti koliko neki Bosnjaci sa neke visine gledaju na Kosovare,a i same sebe a sa kolikom dozom strahopostovanja pisu o Srbima. Komplex nize vrijednosti je toliko ocigledan, a kolicina gluposti i da ne govorim.
Nije Alija "prodo" pola Bosne cetnicima, nego im je dao ko na pladnju pola BiH, i to nakon etnickog ciscenja, genocida, logora silovanja, pljacke, progona itd itd.
Meni taj cetnik sa muslimanskim imenom ne moze nikako biti ponos, moze samo onom postotku balkanskih klovnova Bosnjaka. Sreca ima nas koji smo pri zdravoj pameti, jos uvijek.
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#353 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

nemoguce vruce wrote:Za ove sto tvrde da se 95-te bez odobrenja Amera mogla uzeti Banja Luka...zasto HV nije mogla/smjela izvesti Oluju bez dozvole Amera?
Hrvatska je u odnosu ne cetnike iz Krajine bila u svakom segmentu mnogo jaca, organizovanija itd...a opet bez zelenog svjetla Amera nisu smjeli ni prnuti...


Jel vi znate da svaka suverena, nezavisna , medjunarodno priznata drzava, i uz to clanica UN, ima pravo braniti suverenitet, ukoliko je napadnuta ili ukoliko joj neko ugrozi drzavni poredak? Hrvatska, kao i BiH je imala potpuno legalno pravo oslobadjati svaki pedalj svoje teritorije i braniti suverenitet. To je i po medjunarodnom pravu, i Hrvatska je cekala samo pravi trenutak, koje "zeleno svjetlo amera"? Kada i na koji nacin je Amerika dala Hrvatima "zeleno svjetlo" za oslobadjanje vlastite drzave, kada su to pravo imali cijelo vrijeme? O cemu vi lpupate zaista? I da Hrvati u pocetku nisu bili jaci, sta vam je? Kada su se dovoljno naoruzali, onda su krenuli u oslobadjanje onog dijela okupirane drzave. Smjesni ste.
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#354 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

cindrlimindrli wrote:
BatoS wrote:Znaci nije se moglo na Banjaluku 95.?
Bez odobrenja Amera i podrske HV nije se moglo. Mogli smo uci u Prijedor i Bosanski Novi al' ostavise previse rakije
i janjetine u Kljucu i Sanskom Mostu tako da...'ebaji ga sad.

Neka mi samo neko ovde pokusa dati logicno objasnjenje, zasto bi ta ista Amerika, i mnoge svjetske sile, prvo priznale RBiH, dakle tu isti BiH sa vecinskim muslimanskim stanovnistvom, da bi im kasnije onemogucavali pravo na odbranu od agresije? Zasto su nas priznali na prvom mjestu, a ne mislite valjda da je je politicki vrh, najmocnije drzave na svijetu bio toliko glup, i da nije znao da eto u BiH zive muslimani? Ovo neka odgovore oni sto podjelu BiH pravdaju "svjetskom zavjerom krscana protiv nas".
Tome svemu je doprinjela krepAlijina "mudra" politika. On nije branio drzavu koju je vec imao, nego je pomagao u stvaranju genocidne tvorevine.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#355 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by cindrlimindrli »

LaBomba wrote:Neka mi samo neko ovde pokusa dati logicno objasnjenje, zasto bi ta ista Amerika, i mnoge svjetske sile, prvo priznale RBiH, dakle tu isti BiH sa vecinskim muslimanskim stanovnistvom, da bi im kasnije onemogucavali pravo na odbranu od agresije?
Nisu Ameri isposlovali embargo u UN vec srpska diplomatija pomognuta Britancima i Francuzima, ovi zadnji su citavo
vrijeme kocili medjunarodnu intervenciju.
LaBomba wrote:Tome svemu je doprinjela krepAlijina "mudra" politika. On nije branio drzavu koju je vec imao, nego je pomagao u stvaranju genocidne tvorevine.
Decko, valjas budalastine, popusti malo.
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#356 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

cindrlimindrli wrote:
LaBomba wrote:Neka mi samo neko ovde pokusa dati logicno objasnjenje, zasto bi ta ista Amerika, i mnoge svjetske sile, prvo priznale RBiH, dakle tu isti BiH sa vecinskim muslimanskim stanovnistvom, da bi im kasnije onemogucavali pravo na odbranu od agresije?
Nisu Ameri isposlovali embargo u UN vec srpska diplomatija pomognuta Britancima i Francuzima, ovi zadnji su citavo
vrijeme kocili medjunarodnu intervenciju.
LaBomba wrote:Tome svemu je doprinjela krepAlijina "mudra" politika. On nije branio drzavu koju je vec imao, nego je pomagao u stvaranju genocidne tvorevine.
Decko, valjas budalastine, popusti malo.


Previse je krepAlija izdajnickih poteza napravio da bi se na to samo zasmirilo. Rezultati njegove "mudre politike" su vidljivi i osjetljivi.
semirizsvemira
Posts: 1094
Joined: 24/05/2012 00:42

#357 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by semirizsvemira »

Alija izdo BiH . Pa sta cemo sa onima koji su zdimili iz Sarajeva , Mostara , Banjaluke , Prijedora , Gorazda , Visegrada i da ne nabrajam . Mi smo mogli imati jos jedno pet korpusa da nije bilo pobjeglica .Pa koliko je raje pobjeglo iz Sarajeva . Osto veliki dio sandzaklija koji sada smetaju nekima ( sigurno ovim izbjeglima )
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#358 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by gorgonzola »

Sve nam ovo pise vojnik 1 svedske viteske. Odakle si ti zdimio? Ili tvoj babo?


Saljem sa posla
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#359 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

semirizsvemira wrote:Alija izdo BiH . Pa sta cemo sa onima koji su zdimili iz Sarajeva , Mostara , Banjaluke , Prijedora , Gorazda , Visegrada i da ne nabrajam . Mi smo mogli imati jos jedno pet korpusa da nije bilo pobjeglica .Pa koliko je raje pobjeglo iz Sarajeva . Osto veliki dio sandzaklija koji sada smetaju nekima ( sigurno ovim izbjeglima )

Pa nije svaki prognanik bio predsjednik predsjednistva RBiH.
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#360 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

gorgonzola wrote:Sve nam ovo pise vojnik 1 svedske viteske. Odakle si ti zdimio? Ili tvoj babo?


Saljem sa posla


Sto nebi piso? Ko ce mi to zabranit da pisem? Vi bi najsretniji bili da smo svi glavom zabodenom u pjesak, i sa guzicom u zraku namazanu vazelinom. Ja sam odveden kao dijete iz BiH, i nisam ja bio predsjedni predsjednistva RBiH nego je to bio Alija.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#361 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by daddy-kool »

LaBomba wrote:
gorgonzola wrote:Sve nam ovo pise vojnik 1 svedske viteske. Odakle si ti zdimio? Ili tvoj babo?


Saljem sa posla


Sto nebi piso? Ko ce mi to zabranit da pisem? Vi bi najsretniji bili da smo svi glavom zabodenom u pjesak, i sa guzicom u zraku namazanu vazelinom. Ja sam odveden kao dijete iz BiH, i nisam ja bio predsjedni predsjednistva RBiH nego je to bio Alija.
Sve ove vatrene borce za BiH u inostranstvu bi pozvao da dođu ovdje živjeti, te svojim ponašanjem, društvenim aktivnostima, novcem, kulturom, javnim i političkim zauzimanjem doprinesu razvoju svoje države, a ne ovih gdje će uvijek biti stranci. Neka vam ne bude neko drugi kriv, prošlost nije moguće mijenjati, sami krojite svoju sudbinu.
vedo_bhf
Posts: 38
Joined: 15/04/2013 10:24
Location: BUZIM

#362 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by vedo_bhf »

Rahmetli Alija Izetbegovic je ponos nas Bosnjaka. Bio je dobar Covjek a isto tako i veliki Intelektualac. Vratio je nama Bosnjacima Naciju i dobili smo Nezavisnost. Naravno da je imao oko sebe ljudi koji nisu bas bili kao on, ali je Alija ponos BiH. Da njega nije u to vrijeme bilo, danas bi Bosna bila Kolonija Cetnicka. Svaka mu cast i svim Borcima i Gazijama i Sehidima BiH. Nasu Nezavisnost smo stekli Borbom.Da se nije Rat zavrsio, Banja Luka bi pala za 2 Dana. Selam
Last edited by vedo_bhf on 22/05/2013 13:49, edited 2 times in total.
vedo_bhf
Posts: 38
Joined: 15/04/2013 10:24
Location: BUZIM

#363 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by vedo_bhf »

:bih:
eman
Posts: 378
Joined: 04/02/2013 16:46

#364 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by eman »

vedo_bhf wrote:Rahmetli Alija Izetbegovic je ponos nas Bosnjaka. Bio je dobar Covjek a isto tako i veliki Intelektualac. Vratio je nama Bosnjacima Naciju i dobili smo Nezavisnost. Naravno da je imao oko sebe ljudi koji nisu bas bili kao on, ali je Alija ponos BiH. Da njega nije u to vrijeme bilo, danas bi Bosna bila Kolonija Cetnicka. Svaka mu cast i svim Borcima i Gazijama i Sehidima BiH. Nasu Nezavisnost smo stekli Borbom.Da se nije Rat zavrsio, Banja Luka bi pala za 2 Dana. Selam
:thumbup:
semirizsvemira
Posts: 1094
Joined: 24/05/2012 00:42

#365 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by semirizsvemira »

gorgonzola wrote:Sve nam ovo pise vojnik 1 svedske viteske. Odakle si ti zdimio? Ili tvoj babo?


Saljem sa posla
Ja nisam zdimio , ja sam se udo :lol:

saljem sa svoga Galaxy 4 iz sefovske fotelje
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#366 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by gorgonzola »

Pa jedva cekao da se udas tj. zdimis.


Saljem sa posla
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#367 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

daddy-kool wrote:
LaBomba wrote:
gorgonzola wrote:Sve nam ovo pise vojnik 1 svedske viteske. Odakle si ti zdimio? Ili tvoj babo?


Saljem sa posla


Sto nebi piso? Ko ce mi to zabranit da pisem? Vi bi najsretniji bili da smo svi glavom zabodenom u pjesak, i sa guzicom u zraku namazanu vazelinom. Ja sam odveden kao dijete iz BiH, i nisam ja bio predsjedni predsjednistva RBiH nego je to bio Alija.
Sve ove vatrene borce za BiH u inostranstvu bi pozvao da dođu ovdje živjeti, te svojim ponašanjem, društvenim aktivnostima, novcem, kulturom, javnim i političkim zauzimanjem doprinesu razvoju svoje države, a ne ovih gdje će uvijek biti stranci. Neka vam ne bude neko drugi kriv, prošlost nije moguće mijenjati, sami krojite svoju sudbinu.


De bolan nemoj pisat te istrosene fraze negdje iz tzv federacije BiH. Eto kakvu ti je BiH Alija ostavio, skracenu, i to nekkavu "federaciju" skrojenu na pola drzave, a cetniciam dao drzavu na pola teritirije BiH. Ja, kao ni moj caca ne mozemo niti zelimo u cetnicku republiku na pola teritorije BiH. Ne zelim da tamo budem gradjanin drugog reda, kosto mi je Alija naumio, i nemoj mi ti iz federacije solit pamet o tim stvarima. Eno ljudi ulozili u Kozarac pa ih cetnici po BuiH hapse samo tako, a vi iz federacije ni da se pocesete. Mislis da ti je drzava par gradova? Smjesni ste.
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#368 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

vedo_bhf wrote:Rahmetli Alija Izetbegovic je ponos nas Bosnjaka. Bio je dobar Covjek a isto tako i veliki Intelektualac. Vratio je nama Bosnjacima Naciju i dobili smo Nezavisnost. Naravno da je imao oko sebe ljudi koji nisu bas bili kao on, ali je Alija ponos BiH. Da njega nije u to vrijeme bilo, danas bi Bosna bila Kolonija Cetnicka. Svaka mu cast i svim Borcima i Gazijama i Sehidima BiH. Nasu Nezavisnost smo stekli Borbom.Da se nije Rat zavrsio, Banja Luka bi pala za 2 Dana. Selam
Upravo danas ti je BiH cetnicka kolonija, al vi se zato ne brinete. Dodje vam svaki mjesec muzicka masinerija iz Srbije, odpjevaju vam "moj Dilbere" i svi svi ushiceni i sretni, a ne mozete koristiti ni sopsvtvene drzavne resurse kako treba, kao npr hidrolelektrana u Visegradu, a nema veze vazno je da vam salju "pevaljke" u ono par gradova sto predestavlja BiH i vi sretni i zadovoljni.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#369 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by daddy-kool »

LaBomba wrote: De bolan nemoj pisat te istrosene fraze negdje iz tzv federacije BiH. Eto kakvu ti je BiH Alija ostavio, skracenu, i to nekkavu "federaciju" skrojenu na pola drzave, a cetniciam dao drzavu na pola teritirije BiH. Ja, kao ni moj caca ne mozemo niti zelimo u cetnicku republiku na pola teritorije BiH. Ne zelim da tamo budem gradjanin drugog reda, kosto mi je Alija naumio, i nemoj mi ti iz federacije solit pamet o tim stvarima. Eno ljudi ulozili u Kozarac pa ih cetnici po BuiH hapse samo tako, a vi iz federacije ni da se pocesete. Mislis da ti je drzava par gradova? Smjesni ste.
Dođi u Sarajevo.
OSTAJTE OVDJE

Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije.
Od svoje majke ko će naći bolju?!
A majka vaša zemlja vam je ova;
Bacite pogled po kršu i polju,
Svuda su groblja vaših pradjedova.
Za ovu zemlju oni behu divi,
Uzori svijetli, što je branit znaše,
U ovoj zemlji ostanite i vi,
I za nju dajte vrelo krvi vaše.
Ko pusta grana, kad jesenja krila
Trgnu joj lisje i pokose ledom,
Bez vas bi majka domovina bila;
A majka plače za svojijem čedom.
Ne dajte suzi da joj s oka leti,
Vrat'te se njojzi u naručja sveta;
Živite zato da možete mrijeti
Na nijemom polju gdje vas slava sreta!
Ovde vas svako poznaje i voli,
A tamo niko poznati vas neće;
Bolji su svoji krševi i goli
No cvijetna polja kud se tuđin kreće.
Ovdje vam svako bratski ruku steže -
U tuđem svijetu za vas pelen cvjeta;
Za ove krše sve vas, sve vas veže:
Ime i jezik, bratstvo, i krv sveta.
Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije, -
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije...

Aleksa Šantić
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#370 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

daddy-kool wrote:
LaBomba wrote: De bolan nemoj pisat te istrosene fraze negdje iz tzv federacije BiH. Eto kakvu ti je BiH Alija ostavio, skracenu, i to nekkavu "federaciju" skrojenu na pola drzave, a cetniciam dao drzavu na pola teritirije BiH. Ja, kao ni moj caca ne mozemo niti zelimo u cetnicku republiku na pola teritorije BiH. Ne zelim da tamo budem gradjanin drugog reda, kosto mi je Alija naumio, i nemoj mi ti iz federacije solit pamet o tim stvarima. Eno ljudi ulozili u Kozarac pa ih cetnici po BuiH hapse samo tako, a vi iz federacije ni da se pocesete. Mislis da ti je drzava par gradova? Smjesni ste.
Dođi u Sarajevo.
OSTAJTE OVDJE

Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije.
Od svoje majke ko će naći bolju?!
A majka vaša zemlja vam je ova;
Bacite pogled po kršu i polju,
Svuda su groblja vaših pradjedova.
Za ovu zemlju oni behu divi,
Uzori svijetli, što je branit znaše,
U ovoj zemlji ostanite i vi,
I za nju dajte vrelo krvi vaše.
Ko pusta grana, kad jesenja krila
Trgnu joj lisje i pokose ledom,
Bez vas bi majka domovina bila;
A majka plače za svojijem čedom.
Ne dajte suzi da joj s oka leti,
Vrat'te se njojzi u naručja sveta;
Živite zato da možete mrijeti
Na nijemom polju gdje vas slava sreta!
Ovde vas svako poznaje i voli,
A tamo niko poznati vas neće;
Bolji su svoji krševi i goli
No cvijetna polja kud se tuđin kreće.
Ovdje vam svako bratski ruku steže -
U tuđem svijetu za vas pelen cvjeta;
Za ove krše sve vas, sve vas veže:
Ime i jezik, bratstvo, i krv sveta.
Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije, -
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije...

Aleksa Šantić

Kada cete vi iz Sarajeva shvatit da drzava BiH nije od Bascarsije do Cengic Vole, kosto vam je Alija to nametno?
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#371 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by daddy-kool »

LaBomba wrote:
Kada cete vi iz Sarajeva shvatit da drzava BiH nije od Bascarsije do Cengic Vole, kosto vam je Alija to nametno?
Ukoliko se ne namjeravaš vraćati u domovinu, onda je ispravno za tebe da se uključuješ u društvo u kojem se nalaziš i tamošnju politiku, da svoj život tamo organizuješ, poboljšavaš uslove za sebe i svoju djecu. Pusti BiH. Šta konstruktivno doprinosiš ovdje?
semirizsvemira
Posts: 1094
Joined: 24/05/2012 00:42

#372 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by semirizsvemira »

gorgonzola wrote:Pa jedva cekao da se udas tj. zdimis.


Saljem sa posla
Eto ti znas sta sam ja jedva cekao . :lol: Da ti nije sta vidovita Djemila u rodu . Ma otisao sam i vraticu se kada bude trebalo inshallah da oslobodimo drzavu od gamadi i ocistimo od korova
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#373 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by PasoDzigera007 »

LaBomba wrote:


De bolan nemoj pisat te istrosene fraze negdje iz tzv federacije BiH. Eto kakvu ti je BiH Alija ostavio, skracenu, i to nekkavu "federaciju" skrojenu na pola drzave, a cetniciam dao drzavu na pola teritirije BiH. Ja, kao ni moj caca ne mozemo niti zelimo u cetnicku republiku na pola teritorije BiH. Ne zelim da tamo budem gradjanin drugog reda, kosto mi je Alija naumio, i nemoj mi ti iz federacije solit pamet o tim stvarima. Eno ljudi ulozili u Kozarac pa ih cetnici po BuiH hapse samo tako, a vi iz federacije ni da se pocesete. Mislis da ti je drzava par gradova? Smjesni ste.
Zdimio iz BIH, smjestio dupe u fotelju dok su ginuli ljudi za BIH na celu sa Alijom, i ovdje smrada. SIKTER DARKO BRKANE!
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#374 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by JoseMujica »

semirizsvemira wrote:
gorgonzola wrote:Pa jedva cekao da se udas tj. zdimis.


Saljem sa posla
Eto ti znas sta sam ja jedva cekao . :lol: Da ti nije sta vidovita Djemila u rodu . Ma otisao sam i vraticu se kada bude trebalo inshallah da oslobodimo drzavu od gamadi i ocistimo od korova
jašta ćeš...nisi se udostojio ni tastaturu s našim slovima postavit na kompu a ti bi državu oslobađo....de se prvo tih frustracija oslobodi i nađi curu
LaBomba
Posts: 683
Joined: 28/03/2009 01:21

#375 Re: Trg Alije Izetbegovica u Cazinu

Post by LaBomba »

PasoDzigera007 wrote:
LaBomba wrote:


De bolan nemoj pisat te istrosene fraze negdje iz tzv federacije BiH. Eto kakvu ti je BiH Alija ostavio, skracenu, i to nekkavu "federaciju" skrojenu na pola drzave, a cetniciam dao drzavu na pola teritirije BiH. Ja, kao ni moj caca ne mozemo niti zelimo u cetnicku republiku na pola teritorije BiH. Ne zelim da tamo budem gradjanin drugog reda, kosto mi je Alija naumio, i nemoj mi ti iz federacije solit pamet o tim stvarima. Eno ljudi ulozili u Kozarac pa ih cetnici po BuiH hapse samo tako, a vi iz federacije ni da se pocesete. Mislis da ti je drzava par gradova? Smjesni ste.
Zdimio iz BIH, smjestio dupe u fotelju dok su ginuli ljudi za BIH na celu sa Alijom, i ovdje smrada. SIKTER DARKO BRKANE!

Znaci ja sam "izdajnik" sto su me kao dijete odveli iz BiH, a Alija koji je bio predsjenik predsjednistva RBiH i koji dopusti cetnicku republiku na pola teritorije drzave koju je trebao braniti svim sredstvima, nije? Gdje vam je bio Alijin nasljednik Slobodan, pardon Sulejman Tihic cirav rat, pa vam ne smeta da vas vodi ljigavac njegovog kalibra? Nemoj da psujem sad, dovoljno je mojih izginulo na ratistu gdje se crtala tzv "herceg-bosna", i to je Alijica htio sve dat, puno je zapisa gdje je nudio Tudjmanu "sve juzno od Prozora", ali vi vec odavno znmirite na to, kao sto zmirite na sve ostalo, zato sve vise i vise ste blizi "evropskoj Palestini", i od covjeka koji vas je doveo u sve to pravite kult licnosti. Nemoj meni sikterisat, te turske izraze ostavi za alije i alijice!
Post Reply