Demokratska fronta Željko Komšić

sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#57501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sajber87 »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 12:40
sajber87 wrote: 21/11/2022 12:38

I oni su jednako zatucani neobrazovani tupi i sta sad treba zato sto su oni takvi i mi da budemo takvi sve dok se oni neopamete pa ce mo onda i mi. Ako srbin podrzava dodika i snsd to je onda njegova sramota a ici logikom ako srbin glasa za snsd do tada cemo mi za sda je suluda. Bosnjak treba da je ponosan sto ce sda
vjerovatno otici u opoziciju i time pomoci i sebi i toj istoj sda da se reformise
Samo sto njegova sramota drzi toljagu u ruci, a nas ponos ih docekuje s cvijecem...mada druga tema

Sve sto hocu reci je to DAJ BOZE da su Bosnjaci i njihove osobine najveci problem ove drzave..davno bi mi na zelenu granu...al gle cuda vazda se trazi problem u njima.
Bosnjaci su rjesenje za bosnu a ne problem. Bosna se u 21. vijeku brani glavom a ne populizmom pljackom i kurcenjem bez pokrica
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#57502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 12:16
drug_profi wrote: 21/11/2022 00:44 Nezrela nacija, neobrazovana, zatucana... nema spasa. Buducnost nam je u torabijima, ravnozemljasima, teoreticarima zavjera i religijasima.
A ovi sto kace svece po policijskim autima i krstove po ucionicama su progresivni?
Brkas nacije i etnije rekao bih.
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#57503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by patriot_bih »

DF mora ući u vlast na državnom nivou pogotovo ako osmorka bude formirala VM.

Jedini DF od njih ima iskustvo borbe sa Dodikom, a i mora se ukrupnjati proBiH blok.

Neće valjda Nikšić i Konaković dozvoliti da im Čović zabrani koaliranje sa DFom.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 12:37
Nakon debakla sa Boskom i Irmom i svega sta (ni)su uradili u RS mene bi bilo stid da se javaljam uopste mimo KS, a oni bi jos i da pametuju
Irma i Boska su jedini pozitivan slucaj komplet gradskog vijeca u Mo. Kamo srece da je vise Irma i Boska, i sve sta su uradile i sam bih potpisao. Prokazale igrokaze SDA/HDZ-a oko gradonacelnika, i dokazale da mladoliki mahalac iz SDP-a nema kapacitet da se bavi politikom.

Za 2 godina inshaAllah samo njima glas!
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

patriot_bih wrote: 21/11/2022 12:53 DF mora ući u vlast na državnom nivou pogotovo ako osmorka bude formirala VM.

Jedini DF od njih ima iskustvo borbe sa Dodikom, a i mora se ukrupnjati proBiH blok.

Neće valjda Nikšić i Konaković dozvoliti da im Čović zabrani koaliranje sa DFom.
Iskreno ne znam zasto zele uopste da koaliriraju sa Baketovim prvijeskom DF-om, nista nisu uradili za ovih 4-8 godina koliko su u vlasti. A Covica na kraju dana mislim da nece biti brige, sprcao je sve gradjanske u bosnjacku kvotu. Odigrao momaci, ali sta je tu je.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#57506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 21/11/2022 12:57
Spit_fire wrote: 21/11/2022 12:37
Nakon debakla sa Boskom i Irmom i svega sta (ni)su uradili u RS mene bi bilo stid da se javaljam uopste mimo KS, a oni bi jos i da pametuju
Irma i Boska su jedini pozitivan slucaj komplet gradskog vijeca u Mo. Kamo srece da je vise Irma i Boska, i sve sta su uradile i sam bih potpisao. Prokazale igrokaze SDA/HDZ-a oko gradonacelnika, i dokazale da mladoliki mahalac iz SDP-a nema kapacitet da se bavi politikom.

Za 2 godina inshaAllah samo njima glas!
Pozitivna stvar je odbijanje i glasanje kontra zastave BiH?

Pozitivno je osobu koja je nosila zastavu na paradi povodom dana pobjede na Nacistima nazvati "osoba sumnjive ratne proslosti"?

A evo vidim da im se ispltilo to prokazivanje, nije gradonaclenik ni iz HDZ ni SDA
Last edited by Spit_fire on 21/11/2022 13:24, edited 3 times in total.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#57507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Spit_fire »

sajber87 wrote: 21/11/2022 12:43
Spit_fire wrote: 21/11/2022 12:40

Samo sto njegova sramota drzi toljagu u ruci, a nas ponos ih docekuje s cvijecem...mada druga tema

Sve sto hocu reci je to DAJ BOZE da su Bosnjaci i njihove osobine najveci problem ove drzave..davno bi mi na zelenu granu...al gle cuda vazda se trazi problem u njima.
Bosnjaci su rjesenje za bosnu a ne problem. Bosna se u 21. vijeku brani glavom a ne populizmom pljackom i kurcenjem bez pokrica
Bosnjaci su problem ...problem jer su odbili da nestanu
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#57508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Spit_fire »

drug_profi wrote: 21/11/2022 12:49
Spit_fire wrote: 21/11/2022 12:16

A ovi sto kace svece po policijskim autima i krstove po ucionicama su progresivni?
Brkas nacije i etnije rekao bih.
Na koji si ti naciju aludirao?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:20
Pozitivna stvar je odbijanje glasanje kontra zastave BiH?
Jeste apsolutno. Sta ti tacno ocekujes da bi se desilo kada bi se takvo sto izglasalo? Kako ti mislis prisilit etnicki cistu teritoriju da poskida obiljezja svoje etnije i postavi obiljezja drzave s kojom se malo ili nimalo poistovjetuju. Koju policiju mislis poslati da ih natjera da to urade?

Super zvuci inicijativa posmatrajuci s oblaka dok u pozadini je duga, a pored tebe leti jednorog.

Ako iko smatra da sahovnici nije mjesto iznad table pardon ploce, onda sam to ja, iz svojih razloga, ali isto tako znam da je nece skinuti, isto kao sto im i skola ne radi po federalnom(zasto se tako zove bog zna) planu i programu nego prema hrvatskom. E pa kad smo fakini hajde nek izglasaju na federalnom parlamentu jedan plan i program, pa cemo onda u akciju skidanja sahovnice.

Prica za naivne, nek nam je Boska kriva.

Da su makar postavili obavezno isticanje drzavnih zastava pored ovih etnickih, mozda bi i proslo, a ne bi.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:20

Pozitivno je osobu koja je nosila zastavu na paradi povodom dana pobjede na Nacistima nazvati "osoba sumnjive ratne proslosti"?

A evo vidim da im se ispltilo to prokazivanje, nije gradonaclenik ni iz HDZ ni SDA
Da je Irma digla ruku, opet bi bio gradonacelnik iz HDZ-a jer je mladji, a imali su isti broj glasova. Dakle zamka za naivne koju je SDA napravila za svoje ovce. Igrokaz sto rece nacista sa RTRS-a
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#57511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 21/11/2022 13:25
Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:20
Pozitivna stvar je odbijanje glasanje kontra zastave BiH?
Jeste apsolutno. Sta ti tacno ocekujes da bi se desilo kada bi se takvo sto izglasalo? Kako ti mislis prisilit etnicki cistu teritoriju da poskida obiljezja svoje etnije i postavi obiljezja drzave s kojom se malo ili nimalo poistovjetuju. Koju policiju mislis poslati da ih natjera da to urade?

Super zvuci inicijativa posmatrajuci s oblaka dok u pozadini je duga, a pored tebe leti jednorog.

Ako iko smatra da sahovnici nije mjesto iznad table pardon ploce, onda sam to ja, iz svojih razloga, ali isto tako znam da je nece skinuti, isto kao sto im i skola ne radi po federalnom(zasto se tako zove bog zna) planu i programu nego prema hrvatskom. E pa kad smo fakini hajde nek izglasaju na federalnom parlamentu jedan plan i program, pa cemo onda u akciju skidanja sahovnice.

Prica za naivne, nek nam je Boska kriva.

Da su makar postavili obavezno isticanje drzavnih zastava pored ovih etnickih, mozda bi i proslo, a ne bi.
Znaci ti si za etinicku podjeli :thumbup: normala nek smo i to razrjesili

Jbt opravdavate svaki ustupak HdZu a bilo kakav korak u korist BiH opstruirate
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:32
Znaci ti si za etinicku podjeli :thumbup: normala nek smo i to razrjesili
Spinuj, promijeni nick u Spin_fire, bolje ti stoji.

Lako glumit fakina iz udobne sarajevske stolice, zamijeni stan sa mnom pa onda budi fakin, stavi zastu nase lijepe domovine na balkon da je svi vide.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#57513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Vaya »

dr_Evil wrote: 21/11/2022 13:25
Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:20
Pozitivna stvar je odbijanje glasanje kontra zastave BiH?
Jeste apsolutno. Sta ti tacno ocekujes da bi se desilo kada bi se takvo sto izglasalo? Kako ti mislis prisilit etnicki cistu teritoriju da poskida obiljezja svoje etnije i postavi obiljezja drzave s kojom se malo ili nimalo poistovjetuju. Koju policiju mislis poslati da ih natjera da to urade?

Super zvuci inicijativa posmatrajuci s oblaka dok u pozadini je duga, a pored tebe leti jednorog.

Ako iko smatra da sahovnici nije mjesto iznad table pardon ploce, onda sam to ja, iz svojih razloga, ali isto tako znam da je nece skinuti, isto kao sto im i skola ne radi po federalnom(zasto se tako zove bog zna) planu i programu nego prema hrvatskom. E pa kad smo fakini hajde nek izglasaju na federalnom parlamentu jedan plan i program, pa cemo onda u akciju skidanja sahovnice.

Prica za naivne, nek nam je Boska kriva.

Da su makar postavili obavezno isticanje drzavnih zastava pored ovih etnickih, mozda bi i proslo, a ne bi.
Ovo je sve opravdanje za potez nedizanja ruke na prijedlog zakona da u institucijama Mostara stoje samo obiljezja drzave BiH...

Jebote led... :shock:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:32

Jbt opravdavate svaki ustupak HdZu a bilo kakav korak u korist BiH opstruirate
Nikad me nisi cuo da odobravam i opravadam mostarski sporazum sta bake potpisa, evo ga opstruiram. :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#57515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:22
drug_profi wrote: 21/11/2022 12:49

Brkas nacije i etnije rekao bih.
Na koji si ti naciju aludirao?
Nacija je BiH, a narodi/etnije su drugo.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Vaya wrote: 21/11/2022 13:34

Ovo je sve opravdanje za potez nedizanja ruke na prijedlog zakona da u institucijama Mostara stoje samo obiljezja drzave BiH...

Jebote led... :shock:
Apsolutno, budi fakin i ti pa postavi zastavu BiH na balkon u zapadnom dijelu mog Mostara! Nek se vijori.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#57517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 21/11/2022 13:33
Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:32
Znaci ti si za etinicku podjeli :thumbup: normala nek smo i to razrjesili
Spinuj, promijeni nick u Spin_fire, bolje ti stoji.

Lako glumit fakina iz udobne sarajevske stolice, zamijeni stan sa mnom pa onda budi fakin, stavi zastu nase lijepe domovine na balkon da je svi vide.
Poenta je da valjda trebamo tezit jacanju BiH a ne slusat sta ce svaka susa separatiscka rec

Ja sam i drzavnu i zastavu sa ljiljanima nosio kroz "cetnicka gnijezda" istocne hercegovine, a nosicu je aBd i kroz svoj Mostar :bih:

Uostalom nije ni bitno, ovdje pricamo institucijama i drzavi a ne necijem privatnom osjecanju
Last edited by Spit_fire on 21/11/2022 13:45, edited 1 time in total.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#57518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Vaya »

dr_Evil wrote: 21/11/2022 13:36
Vaya wrote: 21/11/2022 13:34

Ovo je sve opravdanje za potez nedizanja ruke na prijedlog zakona da u institucijama Mostara stoje samo obiljezja drzave BiH...

Jebote led... :shock:
Apsolutno, budi fakin i ti pa postavi zastavu BiH na balkon u zapadnom dijelu mog Mostara! Nek se vijori.
Ne govori niko postavljanju na balkonu kuca. Ovdje se govorilo o postavljanje na zgradu opcine i zgradu doma zdravlja, gdje bi pored drzavne mogla jos da stoji zastava opcine...jebe mi se sta bi o tome ko mislio, ako si imao priliku da izglasas to, ne znam kako opravdanje trebas da imas da to ne uradis...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#57519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Spit_fire »

Vaya wrote: 21/11/2022 13:39
dr_Evil wrote: 21/11/2022 13:36

Apsolutno, budi fakin i ti pa postavi zastavu BiH na balkon u zapadnom dijelu mog Mostara! Nek se vijori.
Ne govori niko postavljanju na balkonu kuca. Ovdje se govorilo o postavljanje na zgradu opcine i zgradu doma zdravlja, gdje bi pored drzavne mogla jos da stoji zastava opcine...jebe mi se sta bi o tome ko mislio, ako si imao priliku da izglasas to, ne znam kako opravdanje trebas da imas da to ne uradis...
Da se sutra moze izglasat ukidanje RS mi to trebali
odbit jer eto da se mile i kompanija ne naljute
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:38
dr_Evil wrote: 21/11/2022 13:33

Spinuj, promijeni nick u Spin_fire, bolje ti stoji.

Lako glumit fakina iz udobne sarajevske stolice, zamijeni stan sa mnom pa onda budi fakin, stavi zastu nase lijepe domovine na balkon da je svi vide.
Poenta je da valjda trebamo tezit jacanju BiH a ne slusat sta ce svaka susa separatiscka rec

Ja sam i drzavnu i zastavu sa ljiljanima nosio kroz "cetnicka gnijezda" istocne hercegovine, a nosicu je aBd i kroz svoj Mostar :bih:
Jedno je pronijet i otici svojim poslom, drugo ju je postaviti i zivjeti tu, kao sto sam ja zivio, i opet cu. Ne mozes ti jacati BiH tako sto ces izglasati neki zakon koji se nece provoditi i koji ce samo uzrokovati tenzije u gradu koji ne funkcionise ni po kojem osnovu osim po dijeljenju para izmedju HDZ i SDA. Bilo je sijaset drugih stvari koje su mogli napraviti da bude vise BiH u Mostaru. Meni se licno gade sve sahovnice koje vidim, gadi mi se ona spomen ploca palim fasistima kada udjem u Plavi MUP. Ali hajde skini je, ko ce je skinuti kada su oni policija, tuzioci, ne ide to ljudi.

Kazem vam lako je sa fine udaljenosti to sve pricati, a biti krme u Teheranu je nesto sasvim drugo.

Boska je hrvatica sa Listice, izabrana vecinom hrvatskim glasovima. Zena je ponudila hocete li bosnjakinju za gradonacelnicu evo vam Irma, nece, nisam ja vama duzna nista. Sada ja trebam da je napadam, zasto, pa zena zivi iza staklene banke, etnicki cistoj teritoriji, zasto bi pobogu glasala za direktora propale bolnice koji je pritom iz SDA. Sta je ponudio koji plan i program osim sto ga je Hurda tu stavio.

Mi ne zivimo istu realnost.

SDA je HDZ-u 3 puta poklonila gradonacelnika na cistoj pobjedi. Sada cemo Bosku hrvaticu sa listice na stup srama jer nije glasala za SDA. Golemo.
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#57521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by patriot_bih »

Mnogo je trolova sa H-B foruma ovdje. Mislim da oni rade subverzivno. Sad im ne odgovara jačanje proBiH bloka i zbližavanje DFa i SDPa.

Stvarno mi nije jasno odakle im tolika energija za mržnju i negativu prema BiH.
Last edited by patriot_bih on 21/11/2022 13:48, edited 1 time in total.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57522 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Vaya wrote: 21/11/2022 13:39

Ne govori niko postavljanju na balkonu kuca. Ovdje se govorilo o postavljanje na zgradu opcine i zgradu doma zdravlja, gdje bi pored drzavne mogla jos da stoji zastava opcine...jebe mi se sta bi o tome ko mislio, ako si imao priliku da izglasas to, ne znam kako opravdanje trebas da imas da to ne uradis...
I onda je svisac pardon mrmot zamotao cokoladu u omot. Bravo kralju. E sada opet ti kazem, dodji, zivi i postavi zastavu na svoj balkon, onda ces imati pravo da to kazes.

Zelim i ja mir u svijetu, ali qrko.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#57523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Vaya »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:44
Vaya wrote: 21/11/2022 13:39

Ne govori niko postavljanju na balkonu kuca. Ovdje se govorilo o postavljanje na zgradu opcine i zgradu doma zdravlja, gdje bi pored drzavne mogla jos da stoji zastava opcine...jebe mi se sta bi o tome ko mislio, ako si imao priliku da izglasas to, ne znam kako opravdanje trebas da imas da to ne uradis...
Da se sutra moze izglasat ukidanje RS mi to trebali
odbit jer eto da se mile i kompanija ne naljute
I zato sto su Srbi u RS emotivno vezani za RS...jer su je jebiga napravili na genocidu, a to je njima onako simpatican hobi uvijek bio...
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 21/11/2022 13:44
Da se sutra moze izglasat ukidanje RS mi to trebali
odbit jer eto da se mile i kompanija ne naljute
Sve dok si spreman uzeti oruzje i osloboditi Visegrad ja ne vidim problem u tome
User avatar
dr_Evil
Posts: 12390
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57525 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dr_Evil »

Vaya wrote: 21/11/2022 13:47
I zato sto su Srbi u RS emotivno vezani za RS...jer su je jebiga napravili na genocidu, a to je njima onako simpatican hobi uvijek bio...
Ako si spreman uzeti pusku i osloboditi Zvornik, samo naprijed, ja sam uz tebe! :bih:
Post Reply