Demokratska fronta Željko Komšić

Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48376 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Da se ne lažemo, ove SDA pudlice samo glume građanski SPiD blok za potrebe gazde.

Kako bijedni Bijedić kaže, nema razlike između SDA, HDZ, SNSD u kriminalu, korupciji i nepotizmu. Ali jezičak na vagi je kao odnos prema državi (al' u .urcu) koju je SDA jednako efikasno rastočila kriminalnom privatizacijom, nakaradnom politikom podobnosti, krađom donacija, nepodržavanjem povratka, nezaposlenošću, nepravdom i besperspektivnošću koja je lažno prikazana kao genijalna politička strategija "rahat patnje".

Ove SDA pudlice su sačesnici u našoj rahat patnji. Njima pare da su rahat sa SDA, nama patnja + optužbe da smo protiv države.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... lider.html
ENVER BIJEDIĆ OTKRIO SVE: "Željko Komšić je inicirao ujedinjenje pet političkih subjekata, a novi lider..."
Enver Bijedić, predsjednik Socijaldemokrata BiH, za "Mrežu" odgovara: Ko je inicirao formiranje novog političkog bloka u BiH? Hoće li petorka DF, SD, SPD, Platforma za progres i GS nestati nakon nastanka novog političkog GRAĐANSKOG BLOKA? Ko će biti lider, jedan ili svi? Hoće li koalirati s nacionalnim strankama i s kim sigurno neće biti partneri, je li im jedini cilj, kao sarajevskoj i RS-ovoj opozicionoj trojci, da sa političke sceni skinu SDA i SNSD?
Što se tiče kriminala, korupcije, nepotizma, svi su isti. I SDA, i SNSD, i HDZ. Potpuno. Međutim, što se tiče odnosa prema državi, cjelovitosti i očuvanja BiH, bilo bi nepravedno reći da su svi isti."

Bijedić kaže da su njegovi stavovi da se sarađuje sa svakim ko je za cjelovitu, jedinstvenu, nedjeljivu državu BiH.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48377 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Ono kad kmece u duetu. :lol:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#48378 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nosara »

Intelektualcima koji glasaju samo daj novih stranaka, da je , kao, nesto drugacije nego prije.

Nove nade, nove snage. :D
destroyerUS
Posts: 25
Joined: 05/05/2021 10:50

#48379 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by destroyerUS »

Novak20 wrote: 05/05/2021 10:22 Da se ne lažemo, ove SDA pudlice samo glume građanski SPiD blok za potrebe gazde.

Kako bijedni Bijedić kaže, nema razlike između SDA, HDZ, SNSD u kriminalu, korupciji i nepotizmu. Ali jezičak na vagi je kao odnos prema državi (al' u .urcu) koju je SDA jednako efikasno rastočila kriminalnom privatizacijom, nakaradnom politikom podobnosti, krađom donacija, nepodržavanjem povratka, nezaposlenošću, nepravdom i besperspektivnošću koja je lažno prikazana kao genijalna politička strategija "rahat patnje".

Ove SDA pudlice su sačesnici u našoj rahat patnji. Njima pare da su rahat sa SDA, nama patnja + optužbe da smo protiv države.
a kao tvoje sdp pudlice kad su jahale na vlasti 2010-2014 su kao nešto uradile, promjenile?
ili su toliko dozlogrdile narodu, da su ih morali otjerat spaljivanjem zgrada
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48380 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Taj ti je HDZ bot.
destroyerUS
Posts: 25
Joined: 05/05/2021 10:50

#48381 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by destroyerUS »

BHCluster wrote: 05/05/2021 11:14 Taj ti je HDZ bot.
pa Bijedić je u isti koš stavio SDA I HDZ
ne znam onda što proziva samo SDA

jedino ako nema šta protiv Komšića :mrgreen:
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48382 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Klonovi i klovnovi.

Ne znam koji su mi gori.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#48383 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nosara »

Stigli omladinci. :lol:

Image

Ima nade... :D
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48384 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Ako dokazani patrioti opet ne izvuku državu iz krize, ne znam tko će.
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#48385 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Truba »

Ja sam se prestao lagano petljati u unutarbosnjacke probleme tako da mi je i izbor zmeljka postao nebitaa
Svejedno mi je za 2022.
Vise me zanima 2026 i ko ce biti srpski clan
A 2030 ce biti pravo zanimljiva :mrgreen:
Nekoc davno sam dao predvidjanje bih u eu ulazi 2032
Ali nista od toga
Samo da smo zivi i zdravi
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#48386 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Sigma90 »

destroyerUS wrote: 05/05/2021 11:02
Novak20 wrote: 05/05/2021 10:22 Da se ne lažemo, ove SDA pudlice samo glume građanski SPiD blok za potrebe gazde.

Kako bijedni Bijedić kaže, nema razlike između SDA, HDZ, SNSD u kriminalu, korupciji i nepotizmu. Ali jezičak na vagi je kao odnos prema državi (al' u .urcu) koju je SDA jednako efikasno rastočila kriminalnom privatizacijom, nakaradnom politikom podobnosti, krađom donacija, nepodržavanjem povratka, nezaposlenošću, nepravdom i besperspektivnošću koja je lažno prikazana kao genijalna politička strategija "rahat patnje".

Ove SDA pudlice su sačesnici u našoj rahat patnji. Njima pare da su rahat sa SDA, nama patnja + optužbe da smo protiv države.
a kao tvoje sdp pudlice kad su jahale na vlasti 2010-2014 su kao nešto uradile, promjenile?
ili su toliko dozlogrdile narodu, da su ih morali otjerat spaljivanjem zgrada
sdO pOdrigusO sto se prodajes bOkiru za majonezu?
destroyerUS
Posts: 25
Joined: 05/05/2021 10:50

#48387 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by destroyerUS »

Sigma90 wrote: 05/05/2021 12:31
destroyerUS wrote: 05/05/2021 11:02
Novak20 wrote: 05/05/2021 10:22 Da se ne lažemo, ove SDA pudlice samo glume građanski SPiD blok za potrebe gazde.

Kako bijedni Bijedić kaže, nema razlike između SDA, HDZ, SNSD u kriminalu, korupciji i nepotizmu. Ali jezičak na vagi je kao odnos prema državi (al' u .urcu) koju je SDA jednako efikasno rastočila kriminalnom privatizacijom, nakaradnom politikom podobnosti, krađom donacija, nepodržavanjem povratka, nezaposlenošću, nepravdom i besperspektivnošću koja je lažno prikazana kao genijalna politička strategija "rahat patnje".

Ove SDA pudlice su sačesnici u našoj rahat patnji. Njima pare da su rahat sa SDA, nama patnja + optužbe da smo protiv države.
a kao tvoje sdp pudlice kad su jahale na vlasti 2010-2014 su kao nešto uradile, promjenile?
ili su toliko dozlogrdile narodu, da su ih morali otjerat spaljivanjem zgrada
sdO pOdrigusO sto se prodajes bOkiru za majonezu?
jebiga nisam stigo vidjet šta nude oni koji su propali još od 14. kongresa 1991. kad ih je partijski komunista drug dokusurio
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48388 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

destroyerUS wrote: 05/05/2021 11:18
BHCluster wrote: 05/05/2021 11:14 Taj ti je HDZ bot.
pa Bijedić je u isti koš stavio SDA I HDZ
ne znam onda što proziva samo SDA

jedino ako nema šta protiv Komšića :mrgreen:
Zar ne vidis da lik stazira, bace mu shaku bajatih cvaraka i njemu super.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#48389 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Fronta Demokratske akcije se UKIDA :?:
DebelinJoe
Posts: 1575
Joined: 03/03/2021 20:06

#48390 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by DebelinJoe »

Elma Mujadžić, iz DF -a.


Image


Image

Predlažem Elmu za kandidata za bošnjačkog člana predsjedništva.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#48391 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Može
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48392 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

BHCluster wrote: 05/05/2021 12:53
destroyerUS wrote: 05/05/2021 11:18
BHCluster wrote: 05/05/2021 11:14 Taj ti je HDZ bot.
pa Bijedić je u isti koš stavio SDA I HDZ
ne znam onda što proziva samo SDA

jedino ako nema šta protiv Komšića :mrgreen:
Zar ne vidis da lik stazira, bace mu shaku bajatih cvaraka i njemu super.
:lol: :lol: :lol:

Jadan si BHClusteru.
User avatar
drug_profi
Posts: 50206
Joined: 16/07/2012 16:00

#48393 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Ja nekad ni u sali ne bih pravio provokacije na racun nacije. Ovdje ljudi mrtvi hladni ozbiljno vrijedjaju, samo zato sto se politicki ne slazemo.

To meni jasno govori o civilizacijskom nivou na kojem se nalazimo, i uvjerava me da sam na pravoj strani.
smijesni_ste
Posts: 5967
Joined: 09/10/2009 16:46

#48394 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by smijesni_ste »

drug_profi wrote: 05/05/2021 21:16 Ja nekad ni u sali ne bih pravio provokacije na racun nacije. Ovdje ljudi mrtvi hladni ozbiljno vrijedjaju, samo zato sto se politicki ne slazemo.

To meni jasno govori o civilizacijskom nivou na kojem se nalazimo, i uvjerava me da sam na pravoj strani.

Vrijedjanju su najviše skloni ovi iz Minhensko-Pitsburških bojni, mislim da to ipak treba razgraničiti i naglasiti :roll:
Last edited by smijesni_ste on 05/05/2021 23:50, edited 1 time in total.
elk
Posts: 2776
Joined: 14/08/2006 12:03

#48395 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by elk »

Nema vecih smradova
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#48396 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Eh kad se sjetim Hlavospjeva na Klixu :lol: za DF nekako pred 2014,Ankete rekoše POBJEDA
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48397 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 05/05/2021 18:22
BHCluster wrote: 05/05/2021 12:53
destroyerUS wrote: 05/05/2021 11:18

pa Bijedić je u isti koš stavio SDA I HDZ
ne znam onda što proziva samo SDA

jedino ako nema šta protiv Komšića :mrgreen:
Zar ne vidis da lik stazira, bace mu shaku bajatih cvaraka i njemu super.
:lol: :lol: :lol:

Jadan si BHClusteru.
Tko ti je kriv kad su te jeftino kupili i naucili da mrzis.
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48398 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

:lol:

Koja budala.

Za svojih pet-šest tisuća KM i četvrti mandat spreman je na sve. Iz kabineta u Sarajevu.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic- ... /210506085
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić komentarisao je službeni stav njemačke vlade o tome da načelo bi načelo tzv. legitimno predstavljanje konstitutivnih naroda moglo pojačati podjele u BiH.

Komšić je naglasio kako je stav njemačke vlade u potpunosti ispravan te da bi razgovori o legitimnom političkom predstavljanju produbili krizu u državi.
"Slažem se sa stavom njemačke vlade da bi načelo 'legitimnog političkog predstavljanja' o kojem se raspravljalo u kontekstu reforme Izbornog zakona moglo produbiti podjelu Bosne i Hercegovine i otežati provedbu relevantnih sudskih presuda", rekao je Komšić.

PITANJE MANUELA SARRAZINA
Njemačka vlada protiv politke HDZ-a: Legitimno predstavljanje moglo bi pojačati podjele u BiH
Član Predsjedništva BiH je naglasio kako je ovo potpuni poraz politike HDZ-a i zvaničnog Zagreba.

"Takav stav samo je potvrda mog višegodišnjeg ponavljanja istog stava. Ovo je potpuni debakl i potpuni poraz politike HDZ-a BiH ali i zvaničnog Zagreba koji je podržavao takvu antievropsku politiku. Osim toga radi se o još jednoj snažnoj poruci protiv etničkih podjela u BiH i etničkih izbornih jedinica, ovoga puta iz Njemačke", naglasio je član Predsjedništva BiH.

Na kraju, Komšić je poručio da je krajnje vrijeme da se Bosna i Hercegovina posveti provođenju presuda Evropskog suda za ljudska prava.

"Krajnje je vrijeme da se okrenemo provođenju presuda Evropskog suda za ljudska prava, a ne raspravama o željama Čovića i HDZ-a, koje su potpuno deplasirane", zaključio je Željko Komšić.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48399 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Zulum, zar i Njemacka podrzava "velokobosnjacku" politiku ili je nesto drugo?! 8 godina lobiranja Hrvatske u EU je spal na ovo. :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48400 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by spreca »

Novak20 wrote: 06/05/2021 15:28 :lol:

Koja budala.

Za svojih pet-šest tisuća KM i četvrti mandat spreman je na sve. Iz kabineta u Sarajevu.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic- ... /210506085
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić komentarisao je službeni stav njemačke vlade o tome da načelo bi načelo tzv. legitimno predstavljanje konstitutivnih naroda moglo pojačati podjele u BiH.

Komšić je naglasio kako je stav njemačke vlade u potpunosti ispravan te da bi razgovori o legitimnom političkom predstavljanju produbili krizu u državi.
"Slažem se sa stavom njemačke vlade da bi načelo 'legitimnog političkog predstavljanja' o kojem se raspravljalo u kontekstu reforme Izbornog zakona moglo produbiti podjelu Bosne i Hercegovine i otežati provedbu relevantnih sudskih presuda", rekao je Komšić.

PITANJE MANUELA SARRAZINA
Njemačka vlada protiv politke HDZ-a: Legitimno predstavljanje moglo bi pojačati podjele u BiH
Član Predsjedništva BiH je naglasio kako je ovo potpuni poraz politike HDZ-a i zvaničnog Zagreba.

"Takav stav samo je potvrda mog višegodišnjeg ponavljanja istog stava. Ovo je potpuni debakl i potpuni poraz politike HDZ-a BiH ali i zvaničnog Zagreba koji je podržavao takvu antievropsku politiku. Osim toga radi se o još jednoj snažnoj poruci protiv etničkih podjela u BiH i etničkih izbornih jedinica, ovoga puta iz Njemačke", naglasio je član Predsjedništva BiH.

Na kraju, Komšić je poručio da je krajnje vrijeme da se Bosna i Hercegovina posveti provođenju presuda Evropskog suda za ljudska prava.

"Krajnje je vrijeme da se okrenemo provođenju presuda Evropskog suda za ljudska prava, a ne raspravama o željama Čovića i HDZ-a, koje su potpuno deplasirane", zaključio je Željko Komšić.
Kako je smjesno kads e neko nazor smije
Post Reply