Demokratska fronta Željko Komšić

meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#48526 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by meridiyan »

deny_s wrote: 11/05/2021 17:41
BHCluster wrote: 11/05/2021 16:54
Humljanin wrote: 11/05/2021 16:45

U BiH samo Muslimani/Bošnjaci slave HOS koji je čisto ustašku ideologiju slijedio iz razloga što su im služili kao korisne budale kako ti reče, gurajući svoju politiku Hrvatske do Drine... Da su uspjeli u naumu, Alija bi uradio ono što su im Hrvati uradili, jer bi im prestala uloga..

Tako da ustaše ne slave Hrbati nego Bošnjaci , ali sa figom u dzepu.

Hrvati (pogotovo u BiH) dobro znaju koliko im je zla napravila ta ideologija i da nikakve koristi nemaju od nje, samo baca ružnu mrlju na hrvatski narod.

A ti sad nastavi mahati Kraljevicevom slikom i HOSovom zastavom dok mene i ostale Hrvate nazivas ustasom.

Mozda je cak veca vjerojatnost da je netko iz tvoje familije bio u handzarima nego netko moj u ustasama....
Zato se kod Hrvata redovno pjevaju ustaske pjesme, uzvikuju ustaske parole itd... :wink: Mislim ne zanima me gdje ti je ko bio dovoljno je samo pogledati stepen mrznje koju imas prema Bosnjacima i sve mi bude jasno.
Šuplja ti je priča da vas hrvati mrze,naprotiv,ja kao musliman takve bošnje kao što si ti i tebi slični mrzim više od bilo kojeg hrvata
:thumbup:
bravo...istog sam misljenja
ima i onaj LBWIEW gdje mu mrznja u svakom postu isijava
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#48527 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MorningStar »

Treca minKenka i stokholmaski 23 IDV su najjaci za pobit se sa cetnicima i ustasama al preko tastature.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48528 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Uf evo i 1. podrumska "na vlagu tuknem" stigla u isporuku. :bih:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48529 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Patton44 »

drug_profi wrote: 11/05/2021 16:12
Patton44 wrote: 11/05/2021 15:59
drug_profi wrote: 11/05/2021 15:41

De ti meni onako pošteno reci, jesi ti kad vidio četnika izbliza?
Onako naoružanog?
Vidim da si lijepo ostrašćen i nakostriješen iz dalekog Detroita. Ima i tamo četnika, samo ih malo jebe lokalni zakon.
Vidjam jednog na otoci,kad ga cuko izvede u setnju,doduse nenaoruzanog.
I ovde ce ih isto to jebat.
Jel taj "četnik" naoružan ili nije, to ti ne znaš i bolje da ne saznaš.
Znam ja da su za vas svi drugi četnici.
Vi znate samo na taj nivo prizemni da se spustate i pokušavate da vrijedjate na etnonacionalnoj osnovi.
To je taj mentalitet i patriotizam. Samo te jebe što je moja nacija Bosanska, pa me se ne dotiču tvoji pokušaji.
FYI, a četnike sam vijao i ja u ARBiH, i moj deda partizan, pa i moj pradeda u Austrijskoj vojsci...

Nešto imam dojam da je tvoj deda vijao partizane i nenaoružanu nejač pogrešne vjere.
:?
Koji vam je kurac danas,napisem da ce skicat 22 javi se nakav sa krmadima i Hrvatima.
Ti pitas da ti posteno kazem,jesam li vidio izbliza cetnika naoruzanog.Posteno ti kazem,cetnika jesam al bez oruzja.
Ti onda krenes sa, svi su za vas cetnici i nekakvom vrijedjanju na etnonacionalnoj osnovi.

ps
dedo je 36 godiste,i nije nikog vijao
Da je bio stariji ko zna, mozda bi ih vijao ,al sumnjam nije mu ni babo nikoga vijao.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#48530 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Znaci balavac jedan, dedo ti je mog oca godiste.
Ti mene nazivas cetnikom.
Cetnika nisi vidi onoliko koliko sam ih ja ohladio.

Ti i ovaj tvoj guzni haver klasterovani izazivate mucninu kod cestitih lljudi.

Obojica balavci dajete sebi za pravo nazivati one sa kojima se ne slazete cetnicima i ustasama.

I ti i on sad sikter od mene nule jedne ljudske.
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#48531 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by deny_s »

BHCluster wrote: 11/05/2021 17:45
deny_s wrote: 11/05/2021 17:41
BHCluster wrote: 11/05/2021 16:54

Zato se kod Hrvata redovno pjevaju ustaske pjesme, uzvikuju ustaske parole itd... :wink: Mislim ne zanima me gdje ti je ko bio dovoljno je samo pogledati stepen mrznje koju imas prema Bosnjacima i sve mi bude jasno.
Šuplja ti je priča da vas hrvati mrze,naprotiv,ja kao musliman takve bošnje kao što si ti i tebi slični mrzim više od bilo kojeg hrvata
Ipak to je stvar kucnog odgoja i bontona. Sretnu u mrznji mumine!
Čuj ga,ono meni kaže mumine i govori o nekom kućnom odgoju..bože sačuvaj i ništa više
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#48532 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

Komsini glasaci od 2006. Samo vici Komso!
A ovih dana je jedan građanin Sarajeva, odgovarajući na pitanje tv- novinara o Komšićevoj ostavci, svu svoju pohvalu i povjerenje u toga političara sažeo u rječit iskaz: „Dovoljno mi je njegovo ime!“ Kad bi Željko Komšić umio politički misliti, taj bi mu razlog anonimnoga građanina, njegova glasača bez sumnje, na najprecizniji način objasnio kako i zašto su i njegova kandidatura i njegov izbor u stvari ekskluzivno etnički motivirani, samo s naličja, protiv etnički „drugih“.
http://ivanlovrenovic.com/clanci/saraje ... ija-komsic
Last edited by sinuhe on 11/05/2021 18:40, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48533 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

drug_profi wrote: 11/05/2021 18:30 Znaci balavac jedan, dedo ti je mog oca godiste.
Ti mene nazivas cetnikom.
Cetnika nisi vidi onoliko koliko sam ih ja ohladio.

Ti i ovaj tvoj guzni haver klasterovani izazivate mucninu kod cestitih lljudi.

Obojica balavci dajete sebi za pravo nazivati one sa kojima se ne slazete cetnicima i ustasama.

I ti i on sad sikter od mene nule jedne ljudske.
Ta si ti bola ohladio, neki dan si vidio Komsica pa ti se noge odsjekle. Mojne me tih projekcija. :lol:
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#48534 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by deny_s »

drug_profi wrote: 11/05/2021 18:30 Znaci balavac jedan, dedo ti je mog oca godiste.
Ti mene nazivas cetnikom.
Cetnika nisi vidi onoliko koliko sam ih ja ohladio.

Ti i ovaj tvoj guzni haver klasterovani izazivate mucninu kod cestitih lljudi.

Obojica balavci dajete sebi za pravo nazivati one sa kojima se ne slazete cetnicima i ustasama.

I ti i on sad sikter od mene nule jedne ljudske.
:thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48535 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

deny_s wrote: 11/05/2021 18:37
BHCluster wrote: 11/05/2021 17:45
deny_s wrote: 11/05/2021 17:41
Šuplja ti je priča da vas hrvati mrze,naprotiv,ja kao musliman takve bošnje kao što si ti i tebi slični mrzim više od bilo kojeg hrvata
Ipak to je stvar kucnog odgoja i bontona. Sretnu u mrznji mumine!
Čuj ga,ono meni kaže mumine i govori o nekom kućnom odgoju..bože sačuvaj i ništa više
:pisnuo:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48536 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Patton44 »

drug_profi wrote: 11/05/2021 18:30 Znaci balavac jedan, dedo ti je mog oca godiste.
Ti mene nazivas cetnikom.
Cetnika nisi vidi onoliko koliko sam ih ja ohladio.

Ti i ovaj tvoj guzni haver klasterovani izazivate mucninu kod cestitih lljudi.

Obojica balavci dajete sebi za pravo nazivati one sa kojima se ne slazete cetnicima i ustasama.

I ti i on sad sikter od mene nule jedne ljudske.
Nije lijepo lagat.
Daj taj post u kom sam te nazvao cetnikom.
Ako i to o hladjenju cetnika nije laz ko i ovo iznad, svaka ti cast :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#48537 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

BHCluster wrote: 11/05/2021 18:40
drug_profi wrote: 11/05/2021 18:30 Znaci balavac jedan, dedo ti je mog oca godiste.
Ti mene nazivas cetnikom.
Cetnika nisi vidi onoliko koliko sam ih ja ohladio.

Ti i ovaj tvoj guzni haver klasterovani izazivate mucninu kod cestitih lljudi.

Obojica balavci dajete sebi za pravo nazivati one sa kojima se ne slazete cetnicima i ustasama.

I ti i on sad sikter od mene nule jedne ljudske.
Ta si ti bola ohladio, neki dan si vidio Komsica pa ti se noge odsjekle. Mojne me tih projekcija. :lol:
Sikter nulo ljudska.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#48538 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Patton44 wrote: 11/05/2021 18:51
drug_profi wrote: 11/05/2021 18:30 Znaci balavac jedan, dedo ti je mog oca godiste.
Ti mene nazivas cetnikom.
Cetnika nisi vidi onoliko koliko sam ih ja ohladio.

Ti i ovaj tvoj guzni haver klasterovani izazivate mucninu kod cestitih lljudi.

Obojica balavci dajete sebi za pravo nazivati one sa kojima se ne slazete cetnicima i ustasama.

I ti i on sad sikter od mene nule jedne ljudske.
Nije lijepo lagat.
Daj taj post u kom sam te nazvao cetnikom.
Ako i to o hladjenju cetnika nije laz ko i ovo iznad, svaka ti cast :thumbup:
Sikter.
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#48539 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by deny_s »

BHCluster wrote: 11/05/2021 18:41
deny_s wrote: 11/05/2021 18:37
BHCluster wrote: 11/05/2021 17:45
Ipak to je stvar kucnog odgoja i bontona. Sretnu u mrznji mumine!
Čuj ga,ono meni kaže mumine i govori o nekom kućnom odgoju..bože sačuvaj i ništa više
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#48540 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by deny_s »

BHCluster wrote: 11/05/2021 18:41
deny_s wrote: 11/05/2021 18:37
BHCluster wrote: 11/05/2021 17:45
Ipak to je stvar kucnog odgoja i bontona. Sretnu u mrznji mumine!
Čuj ga,ono meni kaže mumine i govori o nekom kućnom odgoju..bože sačuvaj i ništa više
:pisnuo:
Nešto smiješno mujica
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48541 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

drug_profi wrote: 11/05/2021 18:52
BHCluster wrote: 11/05/2021 18:40
drug_profi wrote: 11/05/2021 18:30 Znaci balavac jedan, dedo ti je mog oca godiste.
Ti mene nazivas cetnikom.
Cetnika nisi vidi onoliko koliko sam ih ja ohladio.

Ti i ovaj tvoj guzni haver klasterovani izazivate mucninu kod cestitih lljudi.

Obojica balavci dajete sebi za pravo nazivati one sa kojima se ne slazete cetnicima i ustasama.

I ti i on sad sikter od mene nule jedne ljudske.
Ta si ti bola ohladio, neki dan si vidio Komsica pa ti se noge odsjekle. Mojne me tih projekcija. :lol:
Sikter nulo ljudska.
Stvarno nema smisla ovo tvoje ponasanje, nisam ti ja kriv za tvoje nedostatke.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48542 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

deny_s wrote: 11/05/2021 18:55
BHCluster wrote: 11/05/2021 18:41
deny_s wrote: 11/05/2021 18:37

Čuj ga,ono meni kaže mumine i govori o nekom kućnom odgoju..bože sačuvaj i ništa više
:pisnuo:
Nešto smiješno mujica
Ti, sta ti nije jasno?
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#48543 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by deny_s »

BHCluster wrote: 11/05/2021 21:05
deny_s wrote: 11/05/2021 18:55
BHCluster wrote: 11/05/2021 18:41

:pisnuo:
Nešto smiješno mujica
Ti, sta ti nije jasno?
I ti si meni,jado jadni
User avatar
Nacionalniid_BOSANCI
Posts: 767
Joined: 02/09/2003 00:00

#48544 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Nacionalniid_BOSANCI »

Komšić otkrio kako izgleda komunikacija sa Dodikom: Nema sa njim... Smetaju mu i ove slike gdje su džamije, sve mu je iritantno!

BIH20/05/2021 u 12:31 h

I.H.

Željko Komšić
Image
O odnosima sa predsjednikom Hrvatske Zoranom Milanovićem i susretu u Sloveniji, član Predsjedništva navodi da su ti odnosi “najkraće rečeno – izgledali kao da nikada ništa nije bilo”

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić otkriva da je poručio visokom predstavniku Valentinu Inzku da povuče potez kada je u pitanju zakon o zabrani negiranja genocida u Bosni i Hercegovini.

Na upit u kakvim su odnosima članovi Predsjendištva BiH otišli u Sloveniju, Komšić kaže da su “odnosi standardni, ništa novo i posebno”.

-Nekada izgleda mirnije, nekada ljuće. Komunikacija je na nivou profesionalnog, na nivou privatnog ne vjerujem da bi bio problem između nas – da treba nekome nešto privatno pomoći, ali jasno je da se politički razlikujemo kao nebo i zemlja. Dodik rijetko dolazi, za razliku od bivših saziva Predsjedništva, pa ste stigli i ljudski razgovarati od privatnih do velikih političkih tema, na iskren ili neiskren način, zavisi kakva je ko osoba. Toga sa Dodikom nema. On ne voli Sarajevo blago rečeno, ne voli da boravi tu. Njemu je ovo sve iritantno, smetaju mu i ove umjetničke slike gdje su džamije i tako dalje…”, naveo je Komšić.

Kako je naveo, što se tiče posla – ide to na način svako zastupa svoju politiku, da se na kraju krajeva, odluke se ipak donesu konsenzusom.

O odnosima sa predsjednikom Hrvatske Zoranom Milanovićem i susretu u Sloveniji, Komšić navodi da su ti odnosi “najkraće rečeno – izgledali kao da nikada ništa nije bilo”.

-Nije bilo te vrste napetosti između Zorana i mene. Dugo se mi znamo, ima se štošta prigovoriti. Ne njegovom nastupu prema meni lično, to ne doživljavam, ali o odnosima u BiH – pogledi na BiH, pa čak i ta vrsta miješanja u unutrašnje poslove BiH. Nije primjereno dobroj diplomatskoj praksi, pogotovo ne u odnosu dvije zemlje koje se definišu kao prijateljske, koje su upućene jedna na drugu. U zvaničnom odnosu nije bilo problema. Držim se one stare poslovice – lijepo je ljudima vjerovati, još je bolje provjeravati. Priča o Zapadnom Balkanu se našla na dnevnom redu, to je dobra stvar. Druga stvar – ni oni sami se ne mogu orijentisati šta ovdje uraditi. To nije pametan pristup Brisela. Kada mene pitaju – ja im jednostavno odgovorim: držite se onoga što ste rekli, držite se sistema vrijednosti u kojeg vi vjerujete. Nemojte praviti trule kompromise, oni prave nove probleme. Postoji pojačan interes za naš region od strane Brisela i EU – ali ni oni sami nisu precizno definisali metodologiju kako da postupe prema nama, naglasio je Komšić.

Kako je naveo, mišljenje Evropske komisije za BiH je revolucionaran dokument gdje je precizno pobrojano šta treba uraditi.

-Istaknute stvari koje odudaraju od postupanja zemalja EU. Hrvatska, na primjer. Tamo piše Izborni zakon mora biti usaglašen sa presudama Evropskog suda za ljudska prava. Aktuelnoj hrvatskoj politici to ne odgovara, jer njoj odgovara predstvljanje kako to etničke stranke traže. Brisel kaže zaštitu prava pojedinaca, ne kolektiviteta. očekujete od zvaničnika eu da provode takav dokument, a ne da u bih zastupaju druge koncepte, poručio je Komšić.

O porukama Ambasade Rusije u BiH, Komšić kaže da se BiH mjestu gdje se sudaraju interesi dva velika bloka.

-Rusija i NATO i zemlje članice NATO-a. Nije bih važna Rusija, kao ni Srbija. Rusiji su u ovoj velikoj igri najvažnije Ukrajina, Bjelorusija i Gruzija. Ovaj prostor – samo se neki zanesu, misle da su važni Putinu, Vučić i Dodik, ponese ih pjesma… pa misle da Rusi ovo rade zbog njih. Oni pojačavaju svoje pozicije. To je prijetnja natou. Mi smo previše mali za njih, kaže Komšić za N1.

-Rekao sam to i Inzku – povuci potez, obaveza ti je da povučeš potez. On kaže – Rusi su protiv. Pozicija je bitna i važna. Razumijem ja da on ima svoje šefove. To ne znači da moraš djelovati kao marioneta. Došao si na tu poziciju. imaj srca i hrabrosti, da povučeš potez u koji vjeruješ. Rekao sam mu – šta te briga šta će Rusija reći. Oni će uvijek biti protiv. Za šta ti treba ruska saglasnost? Zakon o negiranju genocida? To je stvar standarda, ljudskosti, morala. što će ti Ruska podrška za to.

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... tno-657890

-----------------------------------------------------------------------
Tako je Gosp. Komsicu, dobro si rekao Inzku Visokom Predstavniku EU.

- Da li je Inzko kao Visoki Predstavnik EU Marioneta i tu da tolerise Srpsko i Hrvatsko krsenje Deytonskog Sporazuma i BH Ustava?
- Da li je tu da tolerise stalno divljanje i reklamiranje ratnih zlocinaca protiv Bosnjaka muslimana i ProBosanaca?
- Da li je tu da spasava Srbe i Srbiju i ne donosi zakon o zabrani negiranja genocida nad muslimanima u Bosni i Hercegovini i sirom Balkana?
- Da li je tu da tolerise divljanja i nepostivanje drzave Bosne i Hercegovine od strane Dodika i Covica?
- Da li je opstanak drzave Bosne i Hercegovine zavisan samo od Visokih Predstavnika, Srba i Hrvata odnosno Dodika i Covica i njima slicnih danas i u buducnosti?
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48545 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Rek'o Komšić ovo, rek'o Komšić ono.

Što je ovaj lik uopće uradio za 14 godina svojih funkcija ?

Je li ga Milanović pozvao u Zagreb ili na otvorenje kakvog mosta ?
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#48546 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Novak20 wrote: 20/05/2021 15:18 Rek'o Komšić ovo, rek'o Komšić ono.

Što je ovaj lik uopće uradio za 14 godina svojih funkcija ?

Je li ga Milanović pozvao u Zagreb ili na otvorenje kakvog mosta ?
Ali nije bio Čović 14 godina :lol: :lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#48547 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Truba »

User avatar
House
Posts: 46743
Joined: 17/03/2010 15:36

#48548 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by House »

putokaz1 wrote: 20/05/2021 15:21
Novak20 wrote: 20/05/2021 15:18 Rek'o Komšić ovo, rek'o Komšić ono.

Što je ovaj lik uopće uradio za 14 godina svojih funkcija ?

Je li ga Milanović pozvao u Zagreb ili na otvorenje kakvog mosta ?
Ali nije bio Čović 14 godina :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: istina. još čekamo da milanović pozove čovića u zagreb
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#48549 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by tovarish »

Kaže Dunović da je DF od izbora sve jači. Na kojim je on drogama?
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#48550 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

tovarish wrote: 20/05/2021 19:51 Kaže Dunović da je DF od izbora sve jači. Na kojim je on drogama?
Pa jesu imat ce clana predsjednistva bh
Post Reply