Demokratska fronta Željko Komšić

megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#54776 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by megaman4 »

Škobo Habu wrote: 04/10/2022 14:49
BHCluster wrote: 04/10/2022 13:18
Kad bi Komsic to uradi samo bi potvrdio svoju pragmaticnost a SDP, NiP, NS pokazali koleke su ustvari oni politicke prostitutke.
Ti si posljednja osoba koja može držati lekcije iz pragmatičnosti.

Komšić niti smrdi, niti miriše. Obični kalkulant.

Osim HDZ-a, za njega u ovoj zemlji nema nikakvih problema? Novalića američka administracija šutnula u dupe zbog Fikreta Maline, a on ni mukajet.

Ni na jednu aferu u režiji SDA Komšić nije imao primjedbu. Pametnom dosta.
Haj budimo realni. Komsic nikada ne bi bio izabran da HDZ nije prvi poceo u saradnji sa SNSD- om raditi na svim nivoima kontra drzave i Bosnjaka. I to otvoreno.

Plus, MZ koja je obicna ubleha postavila cirkusanta na celo OHR koji je igrac Zagreba. Je li tu SDA krivac?
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#54777 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by elSaik »

megaman4 wrote: 04/10/2022 15:15
Škobo Habu wrote: 04/10/2022 14:49

Ti si posljednja osoba koja može držati lekcije iz pragmatičnosti.

Komšić niti smrdi, niti miriše. Obični kalkulant.

Osim HDZ-a, za njega u ovoj zemlji nema nikakvih problema? Novalića američka administracija šutnula u dupe zbog Fikreta Maline, a on ni mukajet.

Ni na jednu aferu u režiji SDA Komšić nije imao primjedbu. Pametnom dosta.
Haj budimo realni. Komsic nikada ne bi bio izabran da HDZ nije prvi poceo u saradnji sa SNSD- om raditi na svim nivoima kontra drzave i Bosnjaka. I to otvoreno.

Plus, MZ koja je obicna ubleha postavila cirkusanta na celo OHR koji je igrac Zagreba. Je li tu SDA krivac?
SNSD je bio opozicija kad je Komšić prvi put bio kandidat.
Škobo Habu
Posts: 9014
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#54778 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Škobo Habu »

BHCluster wrote: 04/10/2022 15:09

To je tako svidjalo se to tebi ili ne. Sva ona tvoja silna predvidjanja pomnozena sa nulom, ipak se ti budis svakog jutra u znanju da si cisti promasaj, znam da je tesko medjutim to tako mora biti kad ne znas bolje. Sto se tice sdO i njihovog kriminala umjesto da se upre prstom tamo gdje to treba tebi se mora Komsic ocitovati, ali tebi nije HDZ problem chudnovato. Sad ne znam sto lazes (cuj ne znam) u vezi odluke americke administracije.
U svom službenom svojstvu premijera FBiH, Fadil Novalić (Novalić) je zloupotrebio podatke o penzionerima u korist vlastite političke stranke i suprotno zakonima BiH. U sedmici prije izbora 2018. Novalić je koristio podatke o penzionerima do kojih je došao preko službenog položaja kako bi slao pisma u kojima je naveo svoja postignuća i obećavao povećanje penzija u zemlji u kojoj pitanje penzija ima jaku političku važnost. Ova radnja krši zakon BiH i odražava širi, javno objavljen obrazac korištenja njegovog položaja političkog uticaja za ličnu ili stranačku korist, podriva demokratske procese ili institucije u BiH.
Ovo je samo dokaz da ti konstantno bezveze tupiš tastaturu iz Norčepinga, jer apsolutno nisi upoznat o razlogu sankcija Novaliću.

Googlaj malo, informiši se, gledaj malo druge televizije osima Hayata i čitaj portale osim Faktora i Stava.

Obrazloženje američkih sankcija Fadilu jesu respiratori. A, sad razguli i prosipaj ubolehe nekom drgom. Onako k'o Željko. Ista ste škola.
User avatar
BHCluster
Posts: 23390
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#54779 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Škobo Habu wrote: 04/10/2022 15:18
BHCluster wrote: 04/10/2022 15:09

To je tako svidjalo se to tebi ili ne. Sva ona tvoja silna predvidjanja pomnozena sa nulom, ipak se ti budis svakog jutra u znanju da si cisti promasaj, znam da je tesko medjutim to tako mora biti kad ne znas bolje. Sto se tice sdO i njihovog kriminala umjesto da se upre prstom tamo gdje to treba tebi se mora Komsic ocitovati, ali tebi nije HDZ problem chudnovato. Sad ne znam sto lazes (cuj ne znam) u vezi odluke americke administracije.

Ovo je samo dokaz da ti konstantno bezveze tupiš tastaturu iz Norčepinga, jer apsolutno nisi upoznat o razlogu sankcija Novaliću.

Googlaj malo, informiši se, gledaj malo druge televizije osima Hayata i čitaj portale osim Faktora i Stava.

Obrazloženje američkih sankcija Fadilu jesu respiratori. A, sad razguli i prosipaj ubolehe nekom drgom. Onako k'o Željko. Ista ste škola.
Prihvatam svoju pogresku ako postoji samo ako ti nije zaHmetli gdje se tacno spominju respiratori?

Poveznica: https://www.state.gov/designation-of-two-individuals-and-one-entity-in-bosnia-and-herzegovina/
Škobo Habu
Posts: 9014
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#54780 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Škobo Habu »

BHCluster wrote: 04/10/2022 15:23
Škobo Habu wrote: 04/10/2022 15:18

Ovo je samo dokaz da ti konstantno bezveze tupiš tastaturu iz Norčepinga, jer apsolutno nisi upoznat o razlogu sankcija Novaliću.

Googlaj malo, informiši se, gledaj malo druge televizije osima Hayata i čitaj portale osim Faktora i Stava.

Obrazloženje američkih sankcija Fadilu jesu respiratori. A, sad razguli i prosipaj ubolehe nekom drgom. Onako k'o Željko. Ista ste škola.
Prihvatam svoju pogresku ako postoji samo ako ti nije zaHmetli gdje se tacno spominju respiratori?

Poveznica: https://www.state.gov/designation-of-two-individuals-and-one-entity-in-bosnia-and-herzegovina/
Ljudino, gdje ti uopšte živiš?

Svi portali pišu o tome.
User avatar
BHCluster
Posts: 23390
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#54781 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Škobo Habu wrote: 04/10/2022 15:50
BHCluster wrote: 04/10/2022 15:23

Prihvatam svoju pogresku ako postoji samo ako ti nije zaHmetli gdje se tacno spominju respiratori?

Poveznica: https://www.state.gov/designation-of-two-individuals-and-one-entity-in-bosnia-and-herzegovina/
Ljudino, gdje ti uopšte živiš?

Svi portali pišu o tome.
Ljudino eto ti jedinog relevantnog portala gdje pise?
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#54782 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Jel ovo još uvijek "analitičari" i "intelektualci" prosipaju pamet na temi? Nakon ovakog zapišavanja od strane ZK i DF-a trebali bi imati bar malo samopoštovanja pa se samobanovati sa teme i foruma.
Jordan1961
Posts: 2020
Joined: 29/07/2022 17:35

#54783 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Jordan1961 »

BHCluster wrote: 04/10/2022 15:09
Škobo Habu wrote: 04/10/2022 14:49

Ti si posljednja osoba koja može držati lekcije iz pragmatičnosti.

Komšić niti smrdi, niti miriše. Obični kalkulant.

Osim HDZ-a, za njega u ovoj zemlji nema nikakvih problema? Novalića američka administracija šutnula u dupe zbog Fikreta Maline, a on ni mukajet.

Ni na jednu aferu u režiji SDA Komšić nije imao primjedbu. Pametnom dosta.
To je tako svidjalo se to tebi ili ne. Sva ona tvoja silna predvidjanja pomnozena sa nulom, ipak se ti budis svakog jutra u znanju da si cisti promasaj, znam da je tesko medjutim to tako mora biti kad ne znas bolje. Sto se tice sdO i njihovog kriminala umjesto da se upre prstom tamo gdje to treba tebi se mora Komsic ocitovati, ali tebi nije HDZ problem chudnovato. Sad ne znam sto lazes (cuj ne znam) u vezi odluke americke administracije.
U svom službenom svojstvu premijera FBiH, Fadil Novalić (Novalić) je zloupotrebio podatke o penzionerima u korist vlastite političke stranke i suprotno zakonima BiH. U sedmici prije izbora 2018. Novalić je koristio podatke o penzionerima do kojih je došao preko službenog položaja kako bi slao pisma u kojima je naveo svoja postignuća i obećavao povećanje penzija u zemlji u kojoj pitanje penzija ima jaku političku važnost. Ova radnja krši zakon BiH i odražava širi, javno objavljen obrazac korištenja njegovog položaja političkog uticaja za ličnu ili stranačku korist, podriva demokratske procese ili institucije u BiH.
Cetnicko-UZP-ovskoj koaliciji je Komsic veliki trn u oku.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55626
Joined: 15/12/2008 16:53

#54784 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Komsic valjda vidi da se Amerika u zadnjih pola godine u potpunosti okrenula protiv SDA. Ako i dalje hoce da vodi pro-NATO politiku pod skutima SDA, onda i njegovi fanovi moraju priznati da je lazov i licemjer.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66035
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#54785 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by _BataZiv_0809 »

ultima_palabra wrote: 04/10/2022 17:52 Komsic valjda vidi da se Amerika u zadnjih pola godine u potpunosti okrenula protiv SDA. Ako i dalje hoce da vodi pro-NATO politiku pod skutima SDA, onda i njegovi fanovi moraju priznati da je lazov i licemjer.
Ali on je osigurac
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#54786 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Bodkin »

Komsic je idol dijaspore. Bitno je samo da sukne hrvatima. Ostalo su nebitne stvari. Covjek 15 godina predsjednik. Da ne kazem koliko je u stvari na vlasti. I dalje dobije izbore na “po prstima”. Sizofrenija totalna
User avatar
BHCluster
Posts: 23390
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#54787 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Ima smisla pogotovo kad ignorisemo avaj ignoriramo stvarnost.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66035
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#54788 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by _BataZiv_0809 »

Bodkin wrote: 04/10/2022 18:27 Komsic je idol dijaspore. Bitno je samo da sukne hrvatima. Ostalo su nebitne stvari. Covjek 15 godina predsjednik. Da ne kazem koliko je u stvari na vlasti. I dalje dobije izbore na “po prstima”. Sizofrenija totalna
Ne dam im izborni zakon Senade
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#54789 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

Bodkin wrote: 04/10/2022 18:27 Komsic je idol dijaspore. Bitno je samo da sukne hrvatima. Ostalo su nebitne stvari. Covjek 15 godina predsjednik. Da ne kazem koliko je u stvari na vlasti. I dalje dobije izbore na “po prstima”. Sizofrenija totalna
Evo dijaspora ovdje. Nije mi Zeljko idol i glas sam dao Denisu.
Nismo brate svi isti. Idol dijaspore, ove seniorske su SDA i Izetbegovic. A mlada raja iz dijaspore ne glasa. U manjini sam. Ove moje generacije sto sam sreo i pitao bilo je „ko ih jebe, ne glasam“. Eto toliko s terena dijasporskog. :thumbup:
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#54790 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bhnapoleon1 »

ultima_palabra wrote: 04/10/2022 17:52 Komsic valjda vidi da se Amerika u zadnjih pola godine u potpunosti okrenula protiv SDA. Ako i dalje hoce da vodi pro-NATO politiku pod skutima SDA, onda i njegovi fanovi moraju priznati da je lazov i licemjer.
Ne vrijedi maštati, SDA će kontrolisati bošnjački klub u Domu naroda prema novim pravilima. DF sigurno ide sa SDA, tj. Nastavlja.
Na kraju krajeva to je i Narodna volja pa nek narod uživa
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#54791 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Loki2k9 »

Bodkin wrote: 04/10/2022 18:27 Komsic je idol dijaspore. Bitno je samo da sukne hrvatima. Ostalo su nebitne stvari. Covjek 15 godina predsjednik. Da ne kazem koliko je u stvari na vlasti. I dalje dobije izbore na “po prstima”. Sizofrenija totalna
Jao, pa jadni smo ti mi sa njim. Kristo je bila idealna alternativa. :-)
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#54792 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Osmi Socrates »

Kad god kome ne odgovara neki rezultat na izborima, udri po dijaspori. :lol:

Ja ne glasam (iz principa) jer ne živim dole, mada bih zbog nekih drugih razloga i trebao.
User avatar
BHCluster
Posts: 23390
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#54793 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Login77777 wrote: 04/10/2022 18:47
Bodkin wrote: 04/10/2022 18:27 Komsic je idol dijaspore. Bitno je samo da sukne hrvatima. Ostalo su nebitne stvari. Covjek 15 godina predsjednik. Da ne kazem koliko je u stvari na vlasti. I dalje dobije izbore na “po prstima”. Sizofrenija totalna
Evo dijaspora ovdje. Nije mi Zeljko idol i glas sam dao Denisu.
Nismo brate svi isti. Idol dijaspore, ove seniorske su SDA i Izetbegovic. A mlada raja iz dijaspore ne glasa. U manjini sam. Ove moje generacije sto sam sreo i pitao bilo je „ko ih jebe, ne glasam“. Eto toliko s terena dijasporskog. :thumbup:
Ti stvarno mislis da njima ovo sto si ti napisao nesto znaci? Dalje od matrice sto dobiju iz centrale oni ne znaju.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#54794 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Bodkin »

_BataZiv_0809 wrote: 04/10/2022 18:42
Bodkin wrote: 04/10/2022 18:27 Komsic je idol dijaspore. Bitno je samo da sukne hrvatima. Ostalo su nebitne stvari. Covjek 15 godina predsjednik. Da ne kazem koliko je u stvari na vlasti. I dalje dobije izbore na “po prstima”. Sizofrenija totalna
Ne dam im izborni zakon Senade
Nek udari smita po prstima sad
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#54795 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

BHCluster wrote: 04/10/2022 18:58
Login77777 wrote: 04/10/2022 18:47

Evo dijaspora ovdje. Nije mi Zeljko idol i glas sam dao Denisu.
Nismo brate svi isti. Idol dijaspore, ove seniorske su SDA i Izetbegovic. A mlada raja iz dijaspore ne glasa. U manjini sam. Ove moje generacije sto sam sreo i pitao bilo je „ko ih jebe, ne glasam“. Eto toliko s terena dijasporskog. :thumbup:
Ti stvarno mislis da njima ovo sto si ti napisao nesto znaci? Dalje od matrice sto dobiju iz centrale oni ne znaju.
Ma sta ja znam. Ima nas svakakvi. Meni licno ne smeta njegov ulazak u Predsjednistvo ali smetaju glasovi za stranku. Jer ce s istima ici opet s SDA.
Ali nema sanse da dijaspora glasa za njega u vecini. To ce se lako moci vidjeti na strani CIKa iz koji gradova su stigli glasovi za Komsica.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#54796 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Bodkin »

Login77777 wrote: 04/10/2022 18:47
Bodkin wrote: 04/10/2022 18:27 Komsic je idol dijaspore. Bitno je samo da sukne hrvatima. Ostalo su nebitne stvari. Covjek 15 godina predsjednik. Da ne kazem koliko je u stvari na vlasti. I dalje dobije izbore na “po prstima”. Sizofrenija totalna
Evo dijaspora ovdje. Nije mi Zeljko idol i glas sam dao Denisu.
Nismo brate svi isti. Idol dijaspore, ove seniorske su SDA i Izetbegovic. A mlada raja iz dijaspore ne glasa. U manjini sam. Ove moje generacije sto sam sreo i pitao bilo je „ko ih jebe, ne glasam“. Eto toliko s terena dijasporskog. :thumbup:
Druze idol dijaspore ne znaci da sva dijaspora glasa za njega nego da oni sto glasaju, glasaju radi onoga sto sam rekao :D
Ali generalno sam ti ja taj sto kaze “ko ih jebe” mada vise zbog toga sto ne zivim dole i nemam pravo da odredjujem ko ce biti na vlati ljudima koji zive. Moje misljenje samo
User avatar
nota1969
Posts: 914
Joined: 27/02/2022 09:05

#54797 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nota1969 »

usmrdi se tema od zabrinutosti :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#54798 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

dok vi izljevate svoje frustracije naš Smučko je osigurao još 4 godine u Predsjedništvu na osnovnoj plati od 5 milja + drži ključeve za imenovanje mandatara vm bih i time ključeve za koaliciju na državnom nivou + za koaliciju na Pederalnom nivou

:kakoste:

Zlatni ljiljan i trenutna Zlatna ruka bh. političke scene, a vi se :izet:

ima da mu ga Kifla poglaba i da ga moli da i u KS ide s Trojkom u vlast
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#54799 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Zasto ne bi ostali s SDA
User avatar
nota1969
Posts: 914
Joined: 27/02/2022 09:05

#54800 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nota1969 »

JoseMujica wrote: 04/10/2022 19:40 dok vi izljevate svoje frustracije naš Smučko je osigurao još 4 godine u Predsjedništvu na osnovnoj plati od 5 milja + drži ključeve za imenovanje mandatara vm bih i time ključeve za koaliciju na državnom nivou + za koaliciju na Pederalnom nivou

:kakoste:

Zlatni ljiljan i trenutna Zlatna ruka bh. političke scene, a vi se :izet:

ima da mu ga Kifla poglaba i da ga moli da i u KS ide s Trojkom u vlast
:thumbup:
Post Reply