Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#49501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

draganbl wrote: 21/09/2021 13:13 Ne postoji nijedna sudska presuda da je bilo koja od susjednih zemalja izvršila agresiju na BiH. To je Komšićeva lična percepcija.
Tačno je, i to je u Haagu potvrđeno, da su se susjedne zemlje miješale u sukob u BiH i podržavale srpsku, odnosno hrvatsku stranu. Međutim, tužba za agresiju BiH protiv Srbije je odbačena, te samim tim agresija nije ni dokazana. Pored toga, Srbija je oslobođena optužbe da je u BiH izvršila genocid, čime je praktično BiH izgubila sudski spor sa Srbijom.
Stoga je Komšićeva izjava laž, a da ne govorimo o tome koliko je zlonamjerna.
Prosto je nevjerovatno kako je ovaj politički klovn ovoliko godina zadržao na političkoj sceni. Rekao bih da njega (trenutno) podržavaju uglavnom oni Bosanci iz viceva.
Bosnu i Hercegovinu trebaju graditi oni političari koji međusobno mogu da se dogovore. Komšić, Dodik, Bakir, Čović definitivno nisu među njima.
Totalno pogrešno tumačenje činjenica. Jedino tačno u svemu je da ne postoji nijedna sudska presuda za agresiju jer BIH nikad nije ni tužila nikoga za agresiju. Jedino je tužena Srbija za genocid i znamo epilog te tužbe.

Agresija nastaje onog trenutka kada snage regularne vojske/policije jedne države, bez dozvole, dejstvuju na teritoriju druge države što je potvrđeno u presudama i za Hrvatsku i za Srbiju. U presudi gdje je proglašen UZP od strane šestorke utvrđeno je da je Hrvatski vrh stajao iza istog te da su određene postrojbe HV slane u BiH, sa druge strane za Srbiju je također dokazano da su postrojbe kao što su Škorpioni, osnovane od strane MUP-a Srbije učestvovale u ratnim dejstvima na prostoru BiH tako da činjenice o agresiji su neupitne i o njima se u pravilu ne bi trebalo raspravljati.
loader
Posts: 94
Joined: 23/06/2014 03:05

#49502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by loader »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:25
loader wrote: 21/09/2021 13:14 :tooo: :tooo: Svaka mu za voleja

Mislim da će Komšić uvjeriti ''probosanske '' snage da su telepatijom komunicirali, i da je to Europski sud rekao da može tako..hahaha.

ps, ako je istina :-) :-) :-) :-)
https://mondo.ba/Info/Politika/a1071214 ... rzana.html
https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsje ... /210921044
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

Totalno pogrešno tumačenje činjenica. Jedino tačno u svemu je da ne postoji nijedna sudska presuda za agresiju jer BIH nikad nije ni tužila nikoga za agresiju. Jedino je tužena Srbija za genocid i znamo epilog te tužbe.

Agresija nastaje onog trenutka kada snage regularne vojske/policije jedne države, bez dozvole, dejstvuju na teritoriju druge države što je potvrđeno u presudama i za Hrvatsku i za Srbiju. U presudi gdje je proglašen UZP od strane šestorke utvrđeno je da je Hrvatski vrh stajao iza istog te da su određene postrojbe HV slane u BiH, sa druge strane za Srbiju je također dokazano da su postrojbe kao što su Škorpioni, osnovane od strane MUP-a Srbije učestvovale u ratnim dejstvima na prostoru BiH tako da činjenice o agresiji su neupitne i o njima se u pravilu ne bi trebalo raspravljati.

Ima li presude da je Hrvatska izvršila agresiju?
DA ili NE.

Komšić nije rekao da su HV sudjelovali u BiH i pomagale HVO koji je legalna vojska u BiH bila.
User avatar
Truba
Posts: 81732
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#49504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Truba »

Sto jaci komso
To slabija drzava :bih:
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#49505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:32
Totalno pogrešno tumačenje činjenica. Jedino tačno u svemu je da ne postoji nijedna sudska presuda za agresiju jer BIH nikad nije ni tužila nikoga za agresiju. Jedino je tužena Srbija za genocid i znamo epilog te tužbe.

Agresija nastaje onog trenutka kada snage regularne vojske/policije jedne države, bez dozvole, dejstvuju na teritoriju druge države što je potvrđeno u presudama i za Hrvatsku i za Srbiju. U presudi gdje je proglašen UZP od strane šestorke utvrđeno je da je Hrvatski vrh stajao iza istog te da su određene postrojbe HV slane u BiH, sa druge strane za Srbiju je također dokazano da su postrojbe kao što su Škorpioni, osnovane od strane MUP-a Srbije učestvovale u ratnim dejstvima na prostoru BiH tako da činjenice o agresiji su neupitne i o njima se u pravilu ne bi trebalo raspravljati.

Ima li presude da je Hrvatska izvršila agresiju?
DA ili NE.

Komšić nije rekao da su HV sudjelovali u BiH i pomagale HVO koji je legalna vojska u BiH bila.
I sad ja sa tobom koji tvrdiš da je HVO bio legalna vojska trebam diskutovati? Jedina legalna vojska u BiH je bila ona koja je odgovarala zvaničnim intitucijama međunarodno priznate države RBIH. Sve ostalo su paravojne formacije. Vi ste baš u nekom svom svijetu.
User avatar
512MB
Posts: 10555
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#49506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by 512MB »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 12:51
512MB wrote: 21/09/2021 12:18 Komšić - Guterres

Predsjedacajući Predsjedništva BiH istakao je da susjedne države, koje su tokom rata u BiH bile aktivno involvirane u sukob, vršeći agresiju na međunarodno priznatu Republiku Bosnu i Hercegovinu još uvjek nažalost BiH posmatraju kao ratni plijen.



Prave riječi na pravom mjestu. Sljedeći sastanak sa Bidenom :wink:
Riječi koje će uvući bošnjački narod u još dublje podjele sa Hrvatima i Srbima u BiH, a zatim i sa RH I Srbijom. Na kraju će te, nažalost ostati ''muslimansko ostrvu'' sa takvom naivnom retorikom.

Lik crpi svoj položaj na osnovu priča iz 1993 godine. Može pričati o 1993 godini, da ne objšanjava pno što mu je Schmidt poručio '' Koga predsatvljaš?''

Bošnjaci će biti vjerojatno u deliriju zbog ovakve retorike, ali bez ikakve koristi.
Iznio je svoj osobni stav, protivan 2/3 BiH.
Hrvatima, ali i Srbima, ova retorika odgovara da RH i Srbija vidi čime se služi ova ''ubleha'' ( kao što neko navede na ovom forumu ).

Pametniji bi bio da je pričao o budućnosti, o pokreanju BiH, o odlasku mladih, o izbornom zakonu na što upućuju odluke europskog suda.
Umjesto toga, ovaj ispodlimitirani nametnuti član predsjedništva BiH, nastavlja ložiti Bošnjake.

Tako vas je ložio i za Pelješki most. Žalosno je da ova ''ubleha'' već 12 godina mandata ima, a da ništa konstruktivno nije napravio, osim što je ojačao Čovića i Dodika, a opoziciju u RS-u napravio još ekstremnijom u odnosu na Dodika.
Boli me kurac za tobom, za Hrvatskom i za Srbijom. Mi nemamo šta pregovarati sa Hrvatskom o svom unutrašnjem uređenju. To je susjedna zemlja kao i svaka druga, i imaju prava u BiH kao naprimjer jedna Nigerija.
Last edited by 512MB on 21/09/2021 13:41, edited 1 time in total.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

lerdi wrote: 21/09/2021 13:36
ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:32


Ima li presude da je Hrvatska izvršila agresiju?
DA ili NE.

Komšić nije rekao da su HV sudjelovali u BiH i pomagale HVO koji je legalna vojska u BiH bila.
I sad ja sa tobom koji tvrdiš da je HVO bio legalna vojska trebam diskutovati? Jedina legalna vojska u BiH je bila ona koja je odgovarala zvaničnim intitucijama međunarodno priznate države RBIH. Sve ostalo su paravojne formacije. Vi ste baš u nekom svom svijetu.
Ajmo malo o čijenicama.
Što je Vojska Federacije BiH, i kako su nastale OS BiH??

Znaš li da pripadnici HVO-a imaju mirovinu invalidninu kao i ARBiH?
Znaš li da se to isplaćuje iz budžeta (F)BiH?

Zakon o službi Vojske federacije Federacije BiH:

Danom stupanja na snagu ovog Zakona prestaju važiti svi propisi kojima se regulira vojna služba u Hrvatskom vijeću obrane i Armiji Bosne i Hercegovine, a koji su se primjenjivali u Vojsci Federacije do donošenja ovoga Zakona.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#49508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Kolinda »

lerdi wrote: 21/09/2021 13:36
ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:32


Ima li presude da je Hrvatska izvršila agresiju?
DA ili NE.

Komšić nije rekao da su HV sudjelovali u BiH i pomagale HVO koji je legalna vojska u BiH bila.
I sad ja sa tobom koji tvrdiš da je HVO bio legalna vojska trebam diskutovati? Jedina legalna vojska u BiH je bila ona koja je odgovarala zvaničnim intitucijama međunarodno priznate države RBIH. Sve ostalo su paravojne formacije. Vi ste baš u nekom svom svijetu.
Pročitaj zakon o braniteljima FBIH pa onda pričaj tko je tko i što je što....
loader
Posts: 94
Joined: 23/06/2014 03:05

#49509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by loader »

lerdi wrote: 21/09/2021 13:36
ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:32


Ima li presude da je Hrvatska izvršila agresiju?
DA ili NE.

Komšić nije rekao da su HV sudjelovali u BiH i pomagale HVO koji je legalna vojska u BiH bila.
I sad ja sa tobom koji tvrdiš da je HVO bio legalna vojska trebam diskutovati? Jedina legalna vojska u BiH je bila ona koja je odgovarala zvaničnim intitucijama međunarodno priznate države RBIH. Sve ostalo su paravojne formacije. Vi ste baš u nekom svom svijetu.
Kao recimo jedinice El Mudzahid! :tooo:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

[/quote]
Boli me kurac za tobom, za Hrvatskom i za Srbijom. Mi nemamo šta pregovarati sa Hrvatskom o svom unutrašnjem uređenju. To je susjedna zemlja kao i svaka druga, i imaju prava u BiH kao naprimjer jedna Nigerija.
[/quote]

samo te malo zeza što je Hrvatska potpisnik i strana u Dejtonskom sporazumu......
Naravno da Hrvatska neće određivati unutarnje uređenje u BiH, ali Hrvati iz Bosne i Hercegovine hoće. I to te malo zeza.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

Boli me kurac za tobom, za Hrvatskom i za Srbijom. Mi nemamo šta pregovarati sa Hrvatskom o svom unutrašnjem uređenju. To je susjedna zemlja kao i svaka druga, i imaju prava u BiH kao naprimjer jedna Nigerija.

samo te malo zeza što je Hrvatska potpisnik i strana u Dejtonskom sporazumu......
Naravno da Hrvatska neće određivati unutarnje uređenje u BiH, ali Hrvati iz Bosne i Hercegovine hoće. I to te malo zeza.
[/quote]
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#49512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

Black swan wrote: 21/09/2021 13:33 Sto jaci komso
To slabija drzava :bih:
Nije da nismo znali da zelis slabljenje drzave. Ali sad imamo i potvrdu. :bih:

Ali ist mozemo i s tobom reci. Sto vise @komija na forumu to slabiji forum. :thumbup:
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#49513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dulekrele »

Black swan wrote: 21/09/2021 13:33 Sto jaci komso
To slabija drzava :bih:
To je mantra uja, a Z. Ljiljan se javlja iz NY. I de ne masi vise ovom zastavom :-) Fataj se one sa prvim bijelim poljem.
Last edited by dulekrele on 21/09/2021 13:53, edited 2 times in total.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#49514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by draganbl »

Nevezano za legitimnost vojski, postojanje ili nepostojanje agresije itd, pitao bih, da li je Komšić slagao da je održana sjednica Predsjedništva 9. avgusta, ili nije?
Jednostavan odgovor - da ili ne?
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#49515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

draganbl wrote: 21/09/2021 13:25 Lično ne podržavam bojkot državnih institucija, a posebno zbog razloga (nametanje zakona o negiranju genocida).
Meni, kao civilizovanom biću, ne treba zakon koji će mi govoriti da li smijem ili ne smijem da negiram sudski dokazanu činjenicu. Takođe, smeta mi način kako je taj zakon nametnut, ali to više govori o onima (našim političarima), koji to nisu znali da urade sami.
Da se vratim na temu, Komšić je opet slagao i to i ovaj put gnusno, podmuklo i bezobrazno.
Ako pogledamo na internetu vijesti od 10. avgusta, jasno se može pročitati da je on (njegov kabinet), jasno i nedvosmisleno izjavio da sjednica jeste održana i da je Dodik glasao protiv. To je laž, ponovo, na koju je pola Bosne nasjelo, ponovo. Bosanac iz viceva = Komšićev glasač.
Zato se mora nametnuti zakon o zastiti cirilice i slicnih stvari tamo gdje Srbi cine 80-90% i sve dok negiraju bosanski jezik. :oops:
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#49516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by joint union »

Black swan wrote: 21/09/2021 13:33 Sto jaci komso
To slabija drzava :bih:
Eto rjesenja!
Neka Covke i Dodik nagovore sve svoje podanike da glasaju za Komsica i time ga ucine najjacim.
Samim tim drzava BiH ce biti najslabija, sto im je, jel', i cilj.
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#49517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:41
lerdi wrote: 21/09/2021 13:36
I sad ja sa tobom koji tvrdiš da je HVO bio legalna vojska trebam diskutovati? Jedina legalna vojska u BiH je bila ona koja je odgovarala zvaničnim intitucijama međunarodno priznate države RBIH. Sve ostalo su paravojne formacije. Vi ste baš u nekom svom svijetu.
Ajmo malo o čijenicama.
Što je Vojska Federacije BiH, i kako su nastale OS BiH??

Znaš li da pripadnici HVO-a imaju mirovinu invalidninu kao i ARBiH?
Znaš li da se to isplaćuje iz budžeta (F)BiH?

Zakon o službi Vojske federacije Federacije BiH:

Danom stupanja na snagu ovog Zakona prestaju važiti svi propisi kojima se regulira vojna služba u Hrvatskom vijeću obrane i Armiji Bosne i Hercegovine, a koji su se primjenjivali u Vojsci Federacije do donošenja ovoga Zakona.
E čuj hajmo o činjenicama i onda počne o stvarima koje nastaju nakon ratnih dejstava.

Evo ti činjenice. U periodu ratnih dešavanja,tj do Vašingtona i kreiranja FBIH, na prostoru međunarodno priznate RBIH jedina regularana vojna formacija je ARBIH. HVO je do tada paravojna formacija. Pomoganje jedne takve paravojne formacije od strane HR vrha te slanje zvaničnih snaga u drugu državu, a bez dozvole te iste države, znači da je HR pomagala separatističi projekat u drugoj državi i vršila agresiju na tu državu. Prosto kao pasulj. Isto kao što je pomoganje RSK od strane Srbije čin agresije Srbije, tada još uvijek Jugoslavije, prema Hrvatskoj. Sad što je tebi teško svariti određene činjenice nije moj problem.
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#49518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dulekrele »

BHCluster wrote: 21/09/2021 13:52
draganbl wrote: 21/09/2021 13:25 Lično ne podržavam bojkot državnih institucija, a posebno zbog razloga (nametanje zakona o negiranju genocida).
Meni, kao civilizovanom biću, ne treba zakon koji će mi govoriti da li smijem ili ne smijem da negiram sudski dokazanu činjenicu. Takođe, smeta mi način kako je taj zakon nametnut, ali to više govori o onima (našim političarima), koji to nisu znali da urade sami.
Da se vratim na temu, Komšić je opet slagao i to i ovaj put gnusno, podmuklo i bezobrazno.
Ako pogledamo na internetu vijesti od 10. avgusta, jasno se može pročitati da je on (njegov kabinet), jasno i nedvosmisleno izjavio da sjednica jeste održana i da je Dodik glasao protiv. To je laž, ponovo, na koju je pola Bosne nasjelo, ponovo. Bosanac iz viceva = Komšićev glasač.
Zato se mora nametnuti zakon o zastiti cirilice i slicnih stvari tamo gdje Srbi cine 80-90% i sve dok negiraju bosanski jezik. :oops:
Ja koliko znam prezentovan je e-mail iz kabneta baje gdje je odgovoreno na upit dvojice iz predsjednistva. Prema tome Željko nista nije slagao. A baja se vadi ali jeftino kao i tvoja prica @draganbl.
Last edited by dulekrele on 21/09/2021 13:58, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#49519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:23
DonieBrasco wrote: 21/09/2021 13:14

Nemaju srbi i hrvati prava u BIH, sad ce ti to reci. :lol:
Zašto ne tužite?
I recimo ako tužite Hrvatsku, hoće li žrtve Grabovice, Uzdola....dobiti oštetu ili neće?
Mislim u nedostatku argumenta ti koristis nevino ubijene zrtve Grabovice, Uzdola kao kao sta, stvarno nebi pisao, imas li bilo kakve sramote?
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#49520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

loader wrote: 21/09/2021 13:42
lerdi wrote: 21/09/2021 13:36
I sad ja sa tobom koji tvrdiš da je HVO bio legalna vojska trebam diskutovati? Jedina legalna vojska u BiH je bila ona koja je odgovarala zvaničnim intitucijama međunarodno priznate države RBIH. Sve ostalo su paravojne formacije. Vi ste baš u nekom svom svijetu.
Kao recimo jedinice El Mudzahid! :tooo:
Pravno gledano el Mudzahid je legalniji nego kompletan HVO. Kakva je to bila jedinica i šta je radila je skroz druga stvar, ali kao jedinica osnovana od strane zvaniče vojske imali su pravo da vojno djeluju. Na kraju krajeva za njihova zlodjela je Delić pred Hagom i odgovarao i neka je.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

BHCluster wrote: 21/09/2021 13:58
ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:23

Zašto ne tužite?
I recimo ako tužite Hrvatsku, hoće li žrtve Grabovice, Uzdola....dobiti oštetu ili neće?
Mislim u nedostatku argumenta ti koristis nevino ubijene zrtve Grabovice, Uzdola kao kao sta, stvarno nebi pisao, imas li bilo kakve sramote?
što je sramotno u tome da li će žrtve Grabovice, Doljana, Uzdola, Breševa ( RS-a) dobiti odštetu kao i recimo ostale žrtve? i ako hoće, od koga?
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#49522 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by draganbl »

dulekrele wrote: 21/09/2021 13:57
BHCluster wrote: 21/09/2021 13:52

Zato se mora nametnuti zakon o zastiti cirilice i slicnih stvari tamo gdje Srbi cine 80-90% i sve dok negiraju bosanski jezik. :oops:
Ja koliko znam prezentovan je e-mail iz kabneta baje gdje je odgovoreno na upit dvojice iz predsjednistva. Prema tome Željko nista nije slagao. A baja se vadi ali jeftino kao i tvoja prica @draganbl.
Izgleda da ne znaš dobro. Sjednica nije održana i tu činjenicu je potvrdila Služba za odnose s javnošću Predsjedništva BiH.
Znači, nije uopšte važno šta je i kakav mejl poslat iz kabineta Dodika (usput, poslat je mejl da Dodik nije saglasan sa održavanjem sjednice), već je važno to da je Komšić, svjesno i namjerno slagao narod Bosne i Hercegovine da je sjednica održana.
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#49523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dulekrele »

draganbl wrote: 21/09/2021 14:11
dulekrele wrote: 21/09/2021 13:57
Ja koliko znam prezentovan je e-mail iz kabneta baje gdje je odgovoreno na upit dvojice iz predsjednistva. Prema tome Željko nista nije slagao. A baja se vadi ali jeftino kao i tvoja prica @draganbl.
Izgleda da ne znaš dobro. Sjednica nije održana i tu činjenicu je potvrdila Služba za odnose s javnošću Predsjedništva BiH.
Znači, nije uopšte važno šta je i kakav mejl poslat iz kabineta Dodika (usput, poslat je mejl da Dodik nije saglasan sa održavanjem sjednice), već je važno to da je Komšić, svjesno i namjerno slagao narod Bosne i Hercegovine da je sjednica održana.
Za odrzavanje i sazivanje sjednice nije potrebna saglasnost. Predsjedavajuci saziva sjednicu. Jel mislis da Komsic mora pitati dodika smije li sazvati sjednicu po poslovniku :lol: Informisi se. Sjednica se sazove pa ko dode.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#49524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by draganbl »

dulekrele wrote: 21/09/2021 14:13
draganbl wrote: 21/09/2021 14:11

Izgleda da ne znaš dobro. Sjednica nije održana i tu činjenicu je potvrdila Služba za odnose s javnošću Predsjedništva BiH.
Znači, nije uopšte važno šta je i kakav mejl poslat iz kabineta Dodika (usput, poslat je mejl da Dodik nije saglasan sa održavanjem sjednice), već je važno to da je Komšić, svjesno i namjerno slagao narod Bosne i Hercegovine da je sjednica održana.
Za odrzavanje i sazivanje sjednice nije potrebna saglasnost. Predsjedavajuci saziva sjednicu. Informisi se. Sjednica se sazove pa ko dode.
Kratko pitanje, da li je sjednica održana ili nije?
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#49525 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dulekrele »

draganbl wrote: 21/09/2021 14:15
dulekrele wrote: 21/09/2021 14:13
Za odrzavanje i sazivanje sjednice nije potrebna saglasnost. Predsjedavajuci saziva sjednicu. Informisi se. Sjednica se sazove pa ko dode.
Kratko pitanje, da li je sjednica održana ili nije?
Znas sta je bila tema. Kabinet dodika odgovorio negativno. ucestvovao u sjednici. Ende.
Post Reply