Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59126 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

tramvajtrojka wrote: 04/03/2023 08:49
Point. wrote: 04/03/2023 00:15

Kao što se i moglo pretpostaviti, HNS bot.
pogledaj izborni zakon i vidi ko ce biti u sljedećem mandatu u predsjedništvu ispred hrvatskog naroda

samo realnost koju vam je tesko da prihvatite i odmah neko postane HNS bot jer kaze kako jeste nevjerojatni ste ocm :lol: :lol:
Tebi godra vidim što ćeš de facto imati 3 IJ i daljnu etničku podjelu.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10795
Joined: 27/04/2021 22:52

#59127 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by tramvajtrojka »

Point. wrote: 04/03/2023 09:50
tramvajtrojka wrote: 04/03/2023 08:49

pogledaj izborni zakon i vidi ko ce biti u sljedećem mandatu u predsjedništvu ispred hrvatskog naroda

samo realnost koju vam je tesko da prihvatite i odmah neko postane HNS bot jer kaze kako jeste nevjerojatni ste ocm :lol: :lol:
Tebi godra vidim što ćeš de facto imati 3 IJ i daljnu etničku podjelu.
pa ne znam sta je tesko procitati recenicu na bosanskom jeziku, i vidjeti da sam napisao za sljedeci izborni ciklus kad komsic nece imati pravo kandidature i gdje ce to mjesto upotpuniti Čović il neko drugi iz HDZ-a, jer nema više hrvata za koje bi glasao vecinski bosnjacki narod da sruse HDZ
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59128 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

tramvajtrojka wrote: 04/03/2023 09:54
Point. wrote: 04/03/2023 09:50
Tebi godra vidim što ćeš de facto imati 3 IJ i daljnu etničku podjelu.
pa ne znam sta je tesko procitati recenicu na bosanskom jeziku, i vidjeti da sam napisao za sljedeci izborni ciklus kad komsic nece imati pravo kandidature i gdje ce to mjesto upotpuniti Čović il neko drugi iz HDZ-a, jer nema više hrvata za koje bi glasao vecinski bosnjacki narod da sruse HDZ
Godine tri su duge.
PM72
Posts: 17794
Joined: 30/04/2012 16:54

#59129 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by PM72 »

tramvajtrojka wrote: 04/03/2023 09:54
Point. wrote: 04/03/2023 09:50
Tebi godra vidim što ćeš de facto imati 3 IJ i daljnu etničku podjelu.
pa ne znam sta je tesko procitati recenicu na bosanskom jeziku, i vidjeti da sam napisao za sljedeci izborni ciklus kad komsic nece imati pravo kandidature i gdje ce to mjesto upotpuniti Čović il neko drugi iz HDZ-a, jer nema više hrvata za koje bi glasao vecinski bosnjacki narod da sruse HDZ
Njemu je švedski maternji :lol:
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#59130 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by asker »

tramvajtrojka wrote: 04/03/2023 09:54
Point. wrote: 04/03/2023 09:50
Tebi godra vidim što ćeš de facto imati 3 IJ i daljnu etničku podjelu.
pa ne znam sta je tesko procitati recenicu na bosanskom jeziku, i vidjeti da sam napisao za sljedeci izborni ciklus kad komsic nece imati pravo kandidature i gdje ce to mjesto upotpuniti Čović il neko drugi iz HDZ-a, jer nema više hrvata za koje bi glasao vecinski bosnjacki narod da sruse HDZ
Sasvim je ocigledno da je Zlatko Miletic potpuno sazrio kao politicar te da je vrijeme da preuzme odgovornost kao clan predsjednistva iz reda Hrvatskog naroda!!!

:bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#59131 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

asker wrote: 04/03/2023 15:04
tramvajtrojka wrote: 04/03/2023 09:54

pa ne znam sta je tesko procitati recenicu na bosanskom jeziku, i vidjeti da sam napisao za sljedeci izborni ciklus kad komsic nece imati pravo kandidature i gdje ce to mjesto upotpuniti Čović il neko drugi iz HDZ-a, jer nema više hrvata za koje bi glasao vecinski bosnjacki narod da sruse HDZ
Sasvim je ocigledno da je Zlatko Miletic potpuno sazrio kao politicar te da je vrijeme da preuzme odgovornost kao clan predsjednistva iz reda Hrvatskog naroda!!!

:bih: :bih: :bih: :bih:
Samo joškad bi neko htio glasati za njega :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59132 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

PM72 wrote: 04/03/2023 10:43
tramvajtrojka wrote: 04/03/2023 09:54

pa ne znam sta je tesko procitati recenicu na bosanskom jeziku, i vidjeti da sam napisao za sljedeci izborni ciklus kad komsic nece imati pravo kandidature i gdje ce to mjesto upotpuniti Čović il neko drugi iz HDZ-a, jer nema više hrvata za koje bi glasao vecinski bosnjacki narod da sruse HDZ
Njemu je švedski maternji :lol:
Et vidiš starac, što provociraš i prozivaš i onda kukaš ko tetka kakva :D
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59133 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

Styling wrote: 04/03/2023 16:19
asker wrote: 04/03/2023 15:04

Sasvim je ocigledno da je Zlatko Miletic potpuno sazrio kao politicar te da je vrijeme da preuzme odgovornost kao clan predsjednistva iz reda Hrvatskog naroda!!!

:bih: :bih: :bih: :bih:
Samo joškad bi neko htio glasati za njega :lol:
Tako ste govorili i za ŽK :kiss:
PM72
Posts: 17794
Joined: 30/04/2012 16:54

#59134 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by PM72 »

Point. wrote: 04/03/2023 19:07
PM72 wrote: 04/03/2023 10:43

Njemu je švedski maternji :lol:
Et vidiš starac, što provociraš i prozivaš i onda kukaš ko tetka kakva :D
Ja kukam? :lol: ja te samo smještam gdje ti je mjesto.Ikea patriota
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#59135 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Student_u_Ostavci »

Styling wrote: 04/03/2023 16:19
asker wrote: 04/03/2023 15:04

Sasvim je ocigledno da je Zlatko Miletic potpuno sazrio kao politicar te da je vrijeme da preuzme odgovornost kao clan predsjednistva iz reda Hrvatskog naroda!!!

:bih: :bih: :bih: :bih:
Samo joškad bi neko htio glasati za njega :lol:
U inat vama, štovaocima HDZa, izabrati ćemo nekog novog Komšića. A vi ćete nastaviti kmečati kako to nije uredu a ovamo ćete trubiti u građanskoj državi :izet:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59136 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

PM72 wrote: 04/03/2023 19:11
Point. wrote: 04/03/2023 19:07
Et vidiš starac, što provociraš i prozivaš i onda kukaš ko tetka kakva :D
Ja kukam? :lol: ja te samo smještam gdje ti je mjesto.Ikea patriota
Ti nešto smještaš :lol:

Ponavljaš jedne te iste piljarske šuplje, eto te ko Hanka Paldum '94.

Ljubi Kadra :kiss:
User avatar
Login77777
Posts: 8689
Joined: 18/05/2021 09:11

#59137 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

Student_u_Ostavci wrote: 04/03/2023 19:14
Styling wrote: 04/03/2023 16:19

Samo joškad bi neko htio glasati za njega :lol:
U inat vama, štovaocima HDZa, izabrati ćemo nekog novog Komšića. A vi ćete nastaviti kmečati kako to nije uredu a ovamo ćete trubiti u građanskoj državi :izet:
Bolje svi za Bakira da ne bude opet preko 100 000 razlike… :lol:
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#59138 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hakiz »

Nebitan je Komšić. Da nije on, bio bi neko drugi.

Stvar je u tome da se spriječi da hdzovac ili hnsovac bude član predsjedništva.

Može trojka sarađivati sa HDZ koliko hoće, sve dok bude moguće bit će tako.

A to znači da jedini način da trojka relaksira odnose sa HDZ je da da HDZ-u izborni zakon kojim će samo Hrvati birati Hrvata, a posljedično samo Bošnjaci Bošnjaka, samo Srbi Srbina. Dakle, da naprave izbornu segregaciju.

Neka to uradi. Da konačno razbijemo BiH na tri nacionalne državice.

Ako takav zakon trojka ne isporuči HDZ-u nema relaksiranja, opet će Bošnjaci uložiti napor da ne bude izabran za člana predsjedništva hdzovac/hnsovac.
PM72
Posts: 17794
Joined: 30/04/2012 16:54

#59139 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by PM72 »

Point. wrote: 04/03/2023 19:17
PM72 wrote: 04/03/2023 19:11

Ja kukam? :lol: ja te samo smještam gdje ti je mjesto.Ikea patriota
Ti nešto smještaš :lol:

Ponavljaš jedne te iste piljarske šuplje, eto te ko Hanka Paldum '94.

Ljubi Kadra :kiss:
Ti se kao sjećaš Hanke Paldum '94? :lol:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#59140 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kakotakonikako »

:thumbup: Zeljko Komsic Zlatni ljiljan Armije Republike Bosne i Hercegovine :

Govori nam kako je jedinica u kojoj je bio jedinica sa Trga heroja iz Hrasnog specifična po mnogo čemu.

Kod nas nije bilo mobilisanih ljudi. Sve su bili dobrovoljci. Bila je etnički mještovita jedinica. Nama to nije bilo bitno. Od početka do kraja je ostala takva jedinica. Sastavljena od dobrovoljaca i maloljetnih boraca. Kod mene u vodu su trojica maloljetnika bila, lomili smo se da ih čuvamo, da im nešto ne bude. Oni su najviše srljali, bili su najhrabriji. Nažalost, jedan od njih je poginuo na samom kraju rata, drugi je teški invalid, a treći je ostao živ i zdrav. Nikad nisam mislio da se neću vratit iz borbe, nisam pomislio da ću poginut – kazao je.

Istakao je da se za vrijeme rata plašio samo jedne stvari.

To je bilo zarobljavanje. Zato sam uvijek imao kod sebe pištolj i dvije bombe" samo da mi se to ne desi. Vjerovao sam da mi se neće desiti. Nekad je bilo situacija kada sam imao više sreće, nego pameti, da me sami Bog spasio" Bilo je situacija kada sjedneš i ne možeš zapalit cigaretu. Mnogo puta sam mogao poginuti. Ne bih dopustio sebi da budem zarobljen. Kada su ljudi odustajali, ja sam imao veću želju da idem naprijed. Ono što nisam dao, nisam dao na zarobljenike. Kad se čovjek preda, čuvali smo ga kao najrođenijeg. Civile koje smo zatekli smo puštali da idu. Davali smo im još hrane, a ko je htio mogao je ići. Radili smo to zaista ljudski i u tom ratu. Zarobljenicima i civilima nije smjela dlaka s glave faliti. Bježim pričati o ratu, postanete dosadni, ali ne možemo šutjeti. Pravda je na našoj strani. Nismo nikog dirali, napadali.. Niko nije išao tuđe da otme, zapali, da u drugu državu nosi. Branili smo se, ljuto" Nevjerovatno je kako smo se uspjeli odbraniti. Malo se značaja pridaje tome kako su goloruki dječaci, bez uniformi, izrasli u jednu ozbiljnu vojsku koja je spremna da izvede bilo kakvu operaciju – rekao je Komšić

DANAŠNJE GENERACIJE I NJIHOV ODNOS PREMA DOMOVINI

Smatra kako su mlađe generacije žešći patrioti, nego su to oni onomad bili.

To je moj utisak. Koliko ja vidim.. To je Bosna i Hercegovina. Kako se kriza pojavljuje, tako oni postanu borbeniji. Nemojte da ih potcjenjujemo. Možda su i nas potcjenjivali, pa su se grdno prevarili. Kćerka mi ulazi u tu generaciju. Takvi se ne predaju, vjerujte. Bili bi ljući borci za Bosnu i Hercegovinu, nego mi – tvrdi Komšić.

:bih:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59141 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

PM72 wrote: 04/03/2023 19:47
Point. wrote: 04/03/2023 19:17

Ti nešto smještaš :lol:

Ponavljaš jedne te iste piljarske šuplje, eto te ko Hanka Paldum '94.

Ljubi Kadra :kiss:
Ti se kao sjećaš Hanke Paldum '94? :lol:
Fala Bogu, ti se ne sjećaš?

Kao napaljeni pubertetlija imao njen poster na zidu sobe, zajedno sa Samantha Fox i Vesna Zmijanac :D
Doduše, Hanku sam morao skinuti kad roknuše par granata na kuću. Da ne bi milicajci na uviđaju pitali što će ti ova što gnječi srpska, junačka muda.
Last edited by Point. on 04/03/2023 21:08, edited 1 time in total.
sajber87
Posts: 3890
Joined: 25/07/2008 13:14

#59142 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sajber87 »

Point. wrote: 04/03/2023 19:08
Styling wrote: 04/03/2023 16:19

Samo joškad bi neko htio glasati za njega :lol:
Tako ste govorili i za ŽK :kiss:
Sa tim je zavrseno kraj nema vise, ide novi izborni zakon predsjednisto ce se birati iz parlamenta , ne postoji drugo rjesenje koje svima odgovara, a ustav i zakon ce se mjenjati do sljedecih izbora, proslo je vrijeme lova u mutnom kako je troglava azdaja navikla
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#59143 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sehohari »

sajber87 wrote: 04/03/2023 20:29
Point. wrote: 04/03/2023 19:08
Tako ste govorili i za ŽK :kiss:
Sa tim je zavrseno kraj nema vise, ide novi izborni zakon predsjednisto ce se birati iz parlamenta , ne postoji drugo rjesenje koje svima odgovara, a ustav i zakon ce se mjenjati do sljedecih izbora, proslo je vrijeme lova u mutnom kako je troglava azdaja navikla
Znamo da imate u planu izdaju interesa BiH, ne brini se, ne moraš po drugi put objašnjavati.
Isto kao onaj tvoj kolega koji navija za istrebljenje Palestinaca, valjda se nada da će se ovdje stvoriti uslovi za nastavak takve prakse.
sajber87
Posts: 3890
Joined: 25/07/2008 13:14

#59144 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sajber87 »

sehohari wrote: 04/03/2023 20:31
sajber87 wrote: 04/03/2023 20:29

Sa tim je zavrseno kraj nema vise, ide novi izborni zakon predsjednisto ce se birati iz parlamenta , ne postoji drugo rjesenje koje svima odgovara, a ustav i zakon ce se mjenjati do sljedecih izbora, proslo je vrijeme lova u mutnom kako je troglava azdaja navikla
Znamo da imate u planu izdaju interesa BiH, ne brini se, ne moraš po drugi put objašnjavati.
Isto kao onaj tvoj kolega koji navija za istrebljenje Palestinaca, valjda se nada da će se ovdje stvoriti uslovi za nastavak takve prakse.
Znaci po tebi interes bosne je ovaj ustav i izborni zakon koji je na snazi gdje neko nema pravo da se kandiduje samo zato sto nije bhs, realno to bi bila jedina izdaja bosne. Sda i df od bosnjaka prave palestince svojom politikom ali hvala bogu tome dolazi kraj, bosnjaci i bosna od une do drine i od save do mora bice dio evropske porodice gdje i pripadamo. Samo istinska prozapadna bosna moze biti prosparitetna u buducnosti, a ova sda df prorusko antizapadna bila bi lak plijen
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#59145 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sehohari »

sajber87 wrote: 04/03/2023 20:42
sehohari wrote: 04/03/2023 20:31

Znamo da imate u planu izdaju interesa BiH, ne brini se, ne moraš po drugi put objašnjavati.
Isto kao onaj tvoj kolega koji navija za istrebljenje Palestinaca, valjda se nada da će se ovdje stvoriti uslovi za nastavak takve prakse.
Znaci po tebi interes bosne je ovaj ustav i izborni zakon koji je na snazi gdje neko nema pravo da se kandiduje samo zato sto nije bhs, realno to bi bila jedina izdaja bosne. Sda i df od bosnjaka prave palestince svojom politikom ali hvala bogu tome dolazi kraj, bosnjaci i bosna od une do drine i od save do mora bice dio evropske porodice gdje i pripadamo. Samo istinska prozapadna bosna moze biti prosparitetna u buducnosti, a ova sda df prorusko antizapadna bila bi lak plijen
Samo zato što nije bhs, pa ste vi odlučili da kandidat ne može biti hrvatski član ako nije iz reda HDZ-a. Ko vas ne zna.

Jest, jest, vi branite Bosnu, zato na drugim temama pišete hvalospjeve o politici radikalne izraelske vlade i podržavate njihove poteze. Opet: Ko vas ne zna...
sajber87
Posts: 3890
Joined: 25/07/2008 13:14

#59146 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sajber87 »

sehohari wrote: 04/03/2023 21:09
sajber87 wrote: 04/03/2023 20:42
Znaci po tebi interes bosne je ovaj ustav i izborni zakon koji je na snazi gdje neko nema pravo da se kandiduje samo zato sto nije bhs, realno to bi bila jedina izdaja bosne. Sda i df od bosnjaka prave palestince svojom politikom ali hvala bogu tome dolazi kraj, bosnjaci i bosna od une do drine i od save do mora bice dio evropske porodice gdje i pripadamo. Samo istinska prozapadna bosna moze biti prosparitetna u buducnosti, a ova sda df prorusko antizapadna bila bi lak plijen
Samo zato što nije bhs, pa ste vi odlučili da kandidat ne može biti hrvatski član ako nije iz reda HDZ-a. Ko vas ne zna.

Jest, jest, vi branite Bosnu, zato na drugim temama pišete hvalospjeve o politici radikalne izraelske vlade i podržavate njihove poteze. Opet: Ko vas ne zna...
Da li si ti svjestan kakav je sada izborni zakon i kakav je ustav, da li si svjestan da vise od decenije stoje neimplementirane presude evropskog suda. Ko to mi, meni kazes da podrzavam radikalnu izraelsku vladu :lol: pojasni, ocigledno je da si frustriran vjerovatnim odlaskom u opoziciju onih koji su razorili bosansko drustvo (zajedno sa srpskim i hrvatskim klepto nacionalistima)
PM72
Posts: 17794
Joined: 30/04/2012 16:54

#59147 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by PM72 »

Point. wrote: 04/03/2023 20:01
PM72 wrote: 04/03/2023 19:47

Ti se kao sjećaš Hanke Paldum '94? :lol:
Fala Bogu, ti se ne sjećaš?

Kao napaljeni pubertetlija imao njen poster na zidu sobe, zajedno sa Samantha Fox i Vesna Zmijanac :D
Doduše, Hanku sam morao skinuti kad roknuše par granata na kuću. Da ne bi milicajci na uviđaju pitali što će ti ova što gnječi srpska, junačka muda.
Samanta Fox svaka čast pa i Vesna al šta će ti Hanka živ bio. :lol: šta je bilo na njoj zanimljivo?
Samo me interesuje iz kojeg si grada pa su granate padale.A ovo za srpska muda je poslijeratna priča.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13651
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#59148 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JohnnyS »

Što je problematično s izborom predsjednika u parlamentu?
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#59149 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sehohari »

sajber87 wrote: 04/03/2023 21:32
sehohari wrote: 04/03/2023 21:09

Samo zato što nije bhs, pa ste vi odlučili da kandidat ne može biti hrvatski član ako nije iz reda HDZ-a. Ko vas ne zna.

Jest, jest, vi branite Bosnu, zato na drugim temama pišete hvalospjeve o politici radikalne izraelske vlade i podržavate njihove poteze. Opet: Ko vas ne zna...
Da li si ti svjestan kakav je sada izborni zakon i kakav je ustav, da li si svjestan da vise od decenije stoje neimplementirane presude evropskog suda. Ko to mi, meni kazes da podrzavam radikalnu izraelsku vladu :lol: pojasni, ocigledno je da si frustriran vjerovatnim odlaskom u opoziciju onih koji su razorili bosansko drustvo (zajedno sa srpskim i hrvatskim klepto nacionalistima)
Tako je, zbog tih presuda treba Bosnu i Hercegovinu cijelu isporučiti Zagrebu.

izrael-je-opet-pocinio-zlocin-t58420s22400.html
Misliš da je neko ovdje budala?
Za svakog ko nije upoznat sa vašim nalogodavcima, dovoljno mu je čitati vaše hvalospjeve o liku kojeg i na zapadu preziru.
sajber87
Posts: 3890
Joined: 25/07/2008 13:14

#59150 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sajber87 »

sehohari wrote: 04/03/2023 21:57
sajber87 wrote: 04/03/2023 21:32

Da li si ti svjestan kakav je sada izborni zakon i kakav je ustav, da li si svjestan da vise od decenije stoje neimplementirane presude evropskog suda. Ko to mi, meni kazes da podrzavam radikalnu izraelsku vladu :lol: pojasni, ocigledno je da si frustriran vjerovatnim odlaskom u opoziciju onih koji su razorili bosansko drustvo (zajedno sa srpskim i hrvatskim klepto nacionalistima)
Tako je, zbog tih presuda treba Bosnu i Hercegovinu cijelu isporučiti Zagrebu.

izrael-je-opet-pocinio-zlocin-t58420s22400.html
Misliš da je neko ovdje budala?
Za svakog ko nije upoznat sa vašim nalogodavcima, dovoljno mu je čitati vaše hvalospjeve o liku kojeg i na zapadu preziru.
Cijim nalogodavcima, ko su nalogodavci , ko to mi opet te pitam, kako isporuciti zagrebu ako implementiramo presude evropskog suda, daj konkretne odgovore.
Da nije ona botovska mi smo se razotkrili da smo antizapadnjaci proiranci i prorusi ali ajde da zaspinujemo pa da druge optuzimo za ono sto smo mi :lol: , ali prije nego sto se zakacis za ovaj drugi dio odgovori konkretno na prvi :mrgreen:
Post Reply