Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#49526 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by draganbl »

dulekrele wrote: 21/09/2021 14:16
draganbl wrote: 21/09/2021 14:15

Kratko pitanje, da li je sjednica održana ili nije?
Znas sta je bila tema. Kabinet dodika odgovorio negativno. ucestvovao u sjednici. Ende.
Dakle, odgovor na pitanje da li je sjednica održana ili ne glasi?
User avatar
dulekrele
Posts: 3791
Joined: 10/04/2014 18:25

#49527 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dulekrele »

draganbl wrote: 21/09/2021 14:17
dulekrele wrote: 21/09/2021 14:16
Znas sta je bila tema. Kabinet dodika odgovorio negativno. ucestvovao u sjednici. Ende.
Dakle, odgovor na pitanje da li je sjednica održana ili ne glasi?
Odrzana. Ali baja prodaje muda pod bubrege.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#49528 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by draganbl »

dulekrele wrote: 21/09/2021 14:20
draganbl wrote: 21/09/2021 14:17
Dakle, odgovor na pitanje da li je sjednica održana ili ne glasi?
Odrzana. Ali baja prodaje muda pod bubrege.
Zvanično:
Iz Službe za odnose s javnošću Predsjedništva BiH zvanično je za Klix.ba rečeno da telefonska sjednica Predsjedništva BiH nije održana 9. augusta 2021. godine.
User avatar
sinuhe
Posts: 11443
Joined: 03/06/2011 11:33

#49529 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

Nije odrzana sjednica o CB.
http://www.predsjednistvobih.ba/zaklj/s ... ageIndex=1
Odrzana je ona na kojoj su on i Sefik odobrili vjezbu EUFOR-a odobrenu jos u Deytonu prije 26 godina. :D
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#49530 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by draganbl »

sinuhe wrote: 21/09/2021 14:38 Nije odrzana sjednica o CB.
http://www.predsjednistvobih.ba/zaklj/s ... ageIndex=1
Odrzana je ona na kojoj su on i Sefik odobrili vjezbu EUFOR-a odobrenu jos u Deytonu prije 26 godina. :D
Ovdje se ne govori o toj sjednici koja je održana (ima i slika sa te sjednice, na kojoj sjede sva trojica), već o sjednici koja nije održana, a planirana je za 9. avgust.

Danas je Služba za odnose s javnošću Predsjedništva BiH zvanično potvrdila da sjednica 9. agusta nije održana.

Komšićev kabinet je već 10. avgusta jasno i nedvosmisleno slagao građane Bosne i Hercegovine da je ta sjednica održana. Prosto je nevjerovatno koliku drskost pokazuje Komšić, kada je spreman da sopstveni narod, koji je glasao (između ostalih) i za njega laže i obmanjuje na ovaj način.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#49531 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by draganbl »

draganbl wrote: 21/09/2021 14:34
dulekrele wrote: 21/09/2021 14:20
Odrzana. Ali baja prodaje muda pod bubrege.
Zvanično:
Iz Službe za odnose s javnošću Predsjedništva BiH zvanično je za Klix.ba rečeno da telefonska sjednica Predsjedništva BiH nije održana 9. augusta 2021. godine.
Maca pojela jezik?
User avatar
512MB
Posts: 10506
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#49532 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by 512MB »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:44
Boli me kurac za tobom, za Hrvatskom i za Srbijom. Mi nemamo šta pregovarati sa Hrvatskom o svom unutrašnjem uređenju. To je susjedna zemlja kao i svaka druga, i imaju prava u BiH kao naprimjer jedna Nigerija.
samo te malo zeza što je Hrvatska potpisnik i strana u Dejtonskom sporazumu......
Potpisom se obavezala da neće obstruirati dejtonski sporazum. Ni više ni manje. To joj ne daje nikakvo pravo da se miješa u unutrašnju politiku BiH. Mogu nam samo pušit kurac i to je to.
Naravno da Hrvatska neće određivati unutarnje uređenje u BiH, ali Hrvati iz Bosne i Hercegovine hoće. I to te malo zeza.
Podržavam vas da to činite. Kako vam ide? Imal trećeg, imal izbornog? Ja ću ti reći šta je, za svaki prdež trebate amin Bošnjaka, inače situVacija ostaje kakva jeste, do daljnjeg. Ne može vam pomoć ni bubuljičar ni pičkousti.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#49533 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nosara »

Hrvatska danas i 1995. nisu ista galaksija.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49534 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

512MB wrote: 21/09/2021 15:25
ako te pitaju wrote: 21/09/2021 13:44

samo te malo zeza što je Hrvatska potpisnik i strana u Dejtonskom sporazumu......
Potpisom se obavezala da neće obstruirati dejtonski sporazum. Ni više ni manje. To joj ne daje nikakvo pravo da se miješa u unutrašnju politiku BiH. Mogu nam samo pušit kurac i to je to.
Naravno da Hrvatska neće određivati unutarnje uređenje u BiH, ali Hrvati iz Bosne i Hercegovine hoće. I to te malo zeza.
Podržavam vas da to činite. Kako vam ide? Imal trećeg, imal izbornog? Ja ću ti reći šta je, za svaki prdež trebate amin Bošnjaka, inače situVacija ostaje kakva jeste, do daljnjeg. Ne može vam pomoć ni bubuljičar ni pičkousti.
ima li građanske? Za svakiprdež, bez obzira što vas je 5 puta više, trebat će te amin od Hrvata.
Situacija do daljneg ista. Može. Ja imam EU putovnicu, ti čekaj ispred ambasada, pa ako te puste-puste.
tvoj nivo razmišljanja sa hrvatske strane
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#49535 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Kako smo temeljito sjebali ideju BiH, za nevjerovati. Ne samo djelovanjem UZP već i bezumnim, nasilnim inaćenjem malograđanštine.
Osnova za sve je bila BiH. Ako etnosi u BiH prihvate da je BiH drzava, zajednicki krov nad glavom, onda treba i tu kucu urediti tako da bude svima potaman.
Ja ne vidim način da se država spasi nametanjem izborne volje. Dapače, mislim da će je odvesti u besmisao.
A presmiješno je što su tzv. građani nekako uvijek i prvo najviše Bošnjaci, pa onda Bakirove pudle, tj. korisne budale.

Pravi građani se nalaze u sve tri etnije i zele samo funkcionalnu drzavu. Pravim građanima je savršeno svejedno ko obnaša koju funkciju dok god radi u najboljem interesu svih. Naravno da pravi građani sumnjaju da će Čović raditi na taj način, kao što to neće raditi ni Dzaferović, ni Izetbegović.
A neće ni Komšić. On je odlučio biti Bakirova pudla i ignorisati da uopšte postoji izborna baza i u hrvatskom korpusu.

Nisam siguran koliko je njegovo gostovanje u NY korisno za BiH. Mozda bi pametnije bilo da je postovao nepostojanje konsenzusa predsjednistva i tako pokazao da nije strana koja ce krsiti ustav, a sigurno bi se nasao neki prijatelj BiH da za govornicom prenese isto ono sto je on rekao.

Skeptik sam sve veći, a Željko je i dalje samo štetočina, kao što mu je i stranački šef.
User avatar
vee-jay
Posts: 8598
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#49536 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vee-jay »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 12:51
512MB wrote: 21/09/2021 12:18 Komšić - Guterres

Predsjedacajući Predsjedništva BiH istakao je da susjedne države, koje su tokom rata u BiH bile aktivno involvirane u sukob, vršeći agresiju na međunarodno priznatu Republiku Bosnu i Hercegovinu još uvjek nažalost BiH posmatraju kao ratni plijen.



Prave riječi na pravom mjestu. Sljedeći sastanak sa Bidenom :wink:
Riječi koje će uvući bošnjački narod u još dublje podjele sa Hrvatima i Srbima u BiH, a zatim i sa RH I Srbijom. Na kraju će te, nažalost ostati ''muslimansko ostrvu'' sa takvom naivnom retorikom.
OK, ali zasto je to za tebe problem?
Fakat ne razumijem ni one Dodikovce a ni vas iz HDZa.

Gdje je problem za vas ako "Komsic i muslimani" uniste BiH i naprave "muslimansko ostrvo"?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49537 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

drug_profi wrote: 21/09/2021 15:57 Kako smo temeljito sjebali ideju BiH, za nevjerovati. Ne samo djelovanjem UZP već i bezumnim, nasilnim inaćenjem malograđanštine.
Osnova za sve je bila BiH. Ako etnosi u BiH prihvate da je BiH drzava, zajednicki krov nad glavom, onda treba i tu kucu urediti tako da bude svima potaman.
Ja ne vidim način da se država spasi nametanjem izborne volje. Dapače, mislim da će je odvesti u besmisao.
A presmiješno je što su tzv. građani nekako uvijek i prvo najviše Bošnjaci, pa onda Bakirove pudle, tj. korisne budale.

Pravi građani se nalaze u sve tri etnije i zele samo funkcionalnu drzavu. Pravim građanima je savršeno svejedno ko obnaša koju funkciju dok god radi u najboljem interesu svih. Naravno da pravi građani sumnjaju da će Čović raditi na taj način, kao što to neće raditi ni Dzaferović, ni Izetbegović.
A neće ni Komšić. On je odlučio biti Bakirova pudla i ignorisati da uopšte postoji izborna baza i u hrvatskom korpusu.

Nisam siguran koliko je njegovo gostovanje u NY korisno za BiH. Mozda bi pametnije bilo da je postovao nepostojanje konsenzusa predsjednistva i tako pokazao da nije strana koja ce krsiti ustav, a sigurno bi se nasao neki prijatelj BiH da za govornicom prenese isto ono sto je on rekao.

Skeptik sam sve veći, a Željko je i dalje samo štetočina, kao što mu je i stranački šef.
Drug_profil ne znam tko si i što si, al da je više ljudi poput tebe u BIH, bili bi najsretnija država na svijetu.

Veliki naklon do poda. Možda se i ne slažem u nekim stavovima sa tobom, al tvog cjelovit post me je ostavio bez odgovora.

OGROMAN RESPECT
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#49538 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Hvala ti za respekt. VIdim ja da se ovdje na silu ide u krajnosti, a ja sam siguran da se ovdje na ovoj temi ne nalaze ljudi koji mrze ovu zemlju.
Ne prepoznajem ni jednog. Imamo valjda pravo na vlastito viđenje uređenja koje bi nudilo rješenje. Sukobljavanje ideja je nacin da se nadje rjesenje.
Ja ne vjerujem da bi hrvatski korpus htio otici iz BiH. Pa niko nije toliko lud. Imas EU pasos, a ne zivis pod EU rigidnim pravilima, ne placas preskupu struju, niko ti ne brani da peces rakiju, motas duhan...itd.
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#49539 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

drug_profi wrote: 21/09/2021 15:57 Kako smo temeljito sjebali ideju BiH, za nevjerovati. Ne samo djelovanjem UZP već i bezumnim, nasilnim inaćenjem malograđanštine.
Osnova za sve je bila BiH. Ako etnosi u BiH prihvate da je BiH drzava, zajednicki krov nad glavom, onda treba i tu kucu urediti tako da bude svima potaman.
Ja ne vidim način da se država spasi nametanjem izborne volje. Dapače, mislim da će je odvesti u besmisao.
A presmiješno je što su tzv. građani nekako uvijek i prvo najviše Bošnjaci, pa onda Bakirove pudle, tj. korisne budale.

Pravi građani se nalaze u sve tri etnije i zele samo funkcionalnu drzavu. Pravim građanima je savršeno svejedno ko obnaša koju funkciju dok god radi u najboljem interesu svih. Naravno da pravi građani sumnjaju da će Čović raditi na taj način, kao što to neće raditi ni Dzaferović, ni Izetbegović.
A neće ni Komšić. On je odlučio biti Bakirova pudla i ignorisati da uopšte postoji izborna baza i u hrvatskom korpusu.

Nisam siguran koliko je njegovo gostovanje u NY korisno za BiH. Mozda bi pametnije bilo da je postovao nepostojanje konsenzusa predsjednistva i tako pokazao da nije strana koja ce krsiti ustav, a sigurno bi se nasao neki prijatelj BiH da za govornicom prenese isto ono sto je on rekao.

Skeptik sam sve veći, a Željko je i dalje samo štetočina, kao što mu je i stranački šef.
Stvarno srceparajuce.
User avatar
512MB
Posts: 10506
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#49540 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by 512MB »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 15:42
512MB wrote: 21/09/2021 15:25
Potpisom se obavezala da neće obstruirati dejtonski sporazum. Ni više ni manje. To joj ne daje nikakvo pravo da se miješa u unutrašnju politiku BiH. Mogu nam samo pušit kurac i to je to.


Podržavam vas da to činite. Kako vam ide? Imal trećeg, imal izbornog? Ja ću ti reći šta je, za svaki prdež trebate amin Bošnjaka, inače situVacija ostaje kakva jeste, do daljnjeg. Ne može vam pomoć ni bubuljičar ni pičkousti.
ima li građanske? Za svakiprdež, bez obzira što vas je 5 puta više, trebat će te amin od Hrvata.
Situacija do daljneg ista. Može. Ja imam EU putovnicu, ti čekaj ispred ambasada, pa ako te puste-puste.
tvoj nivo razmišljanja sa hrvatske strane
Super. Ako se ne možemo dogovorit onda ostaje sve po starom.
User avatar
512MB
Posts: 10506
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#49541 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by 512MB »

BHCluster wrote: 21/09/2021 18:32
drug_profi wrote: 21/09/2021 15:57 Kako smo temeljito sjebali ideju BiH, za nevjerovati. Ne samo djelovanjem UZP već i bezumnim, nasilnim inaćenjem malograđanštine.
Osnova za sve je bila BiH. Ako etnosi u BiH prihvate da je BiH drzava, zajednicki krov nad glavom, onda treba i tu kucu urediti tako da bude svima potaman.
Ja ne vidim način da se država spasi nametanjem izborne volje. Dapače, mislim da će je odvesti u besmisao.
A presmiješno je što su tzv. građani nekako uvijek i prvo najviše Bošnjaci, pa onda Bakirove pudle, tj. korisne budale.

Pravi građani se nalaze u sve tri etnije i zele samo funkcionalnu drzavu. Pravim građanima je savršeno svejedno ko obnaša koju funkciju dok god radi u najboljem interesu svih. Naravno da pravi građani sumnjaju da će Čović raditi na taj način, kao što to neće raditi ni Dzaferović, ni Izetbegović.
A neće ni Komšić. On je odlučio biti Bakirova pudla i ignorisati da uopšte postoji izborna baza i u hrvatskom korpusu.

Nisam siguran koliko je njegovo gostovanje u NY korisno za BiH. Mozda bi pametnije bilo da je postovao nepostojanje konsenzusa predsjednistva i tako pokazao da nije strana koja ce krsiti ustav, a sigurno bi se nasao neki prijatelj BiH da za govornicom prenese isto ono sto je on rekao.

Skeptik sam sve veći, a Željko je i dalje samo štetočina, kao što mu je i stranački šef.
Stvarno srceparajuce.
Suza suzu goni.
Novak20
Posts: 13910
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#49542 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Dobar je Željko ali samo sebi. :D
by Novak20 » 13/01/2018 09:35

Bez obzira na motive kandidature za člana Predsjedništva, Ž.K. će biti katalizator političkih procesa u F BiH. Gdje će nas ti procesi dovesti, ostaje da se vidi.
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#49543 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 21/09/2021 18:53 Dobar je Željko ali samo sebi. :D
by Novak20 » 13/01/2018 09:35

Bez obzira na motive kandidature za člana Predsjedništva, Ž.K. će biti katalizator političkih procesa u F BiH. Gdje će nas ti procesi dovesti, ostaje da se vidi.
Tako je to kad imas selektivnu memoriju.
Goran1987
Posts: 56
Joined: 31/07/2021 14:53

#49544 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Goran1987 »

BHCluster wrote: 21/09/2021 18:32
drug_profi wrote: 21/09/2021 15:57 Kako smo temeljito sjebali ideju BiH, za nevjerovati. Ne samo djelovanjem UZP već i bezumnim, nasilnim inaćenjem malograđanštine.
Osnova za sve je bila BiH. Ako etnosi u BiH prihvate da je BiH drzava, zajednicki krov nad glavom, onda treba i tu kucu urediti tako da bude svima potaman.
Ja ne vidim način da se država spasi nametanjem izborne volje. Dapače, mislim da će je odvesti u besmisao.
A presmiješno je što su tzv. građani nekako uvijek i prvo najviše Bošnjaci, pa onda Bakirove pudle, tj. korisne budale.

Pravi građani se nalaze u sve tri etnije i zele samo funkcionalnu drzavu. Pravim građanima je savršeno svejedno ko obnaša koju funkciju dok god radi u najboljem interesu svih. Naravno da pravi građani sumnjaju da će Čović raditi na taj način, kao što to neće raditi ni Dzaferović, ni Izetbegović.
A neće ni Komšić. On je odlučio biti Bakirova pudla i ignorisati da uopšte postoji izborna baza i u hrvatskom korpusu.

Nisam siguran koliko je njegovo gostovanje u NY korisno za BiH. Mozda bi pametnije bilo da je postovao nepostojanje konsenzusa predsjednistva i tako pokazao da nije strana koja ce krsiti ustav, a sigurno bi se nasao neki prijatelj BiH da za govornicom prenese isto ono sto je on rekao.

Skeptik sam sve veći, a Željko je i dalje samo štetočina, kao što mu je i stranački šef.
Stvarno srceparajuce.
Jok, srceparajuce je iz dijaspore na bilo koji normalan post reagovati....

Na temu, Komsic je vise ucinio da zajednicke drzave i volje za njom, ima manje, nego ijedan poslijeratni politicar.

Slaze covjek otvoreno za sjednicu i nikom nista. Aj, to se ocekuje od Dodika i ostalih, al se on uvijek busa da je za drzavu, postenje...

Bez saglasnosti ode i radi po svome pa ce se cuditi kad danas, sutra drugi u predsjednistvu isto budu radili...

Svima puna usta demokratije a samo se ceka da se sukne ovima "drugima"...
User avatar
Login77777
Posts: 8533
Joined: 18/05/2021 09:11

#49545 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

Goran1987 wrote: 21/09/2021 19:41
BHCluster wrote: 21/09/2021 18:32

Stvarno srceparajuce.
Jok, srceparajuce je iz dijaspore na bilo koji normalan post reagovati....

Na temu, Komsic je vise ucinio da zajednicke drzave i volje za njom, ima manje, nego ijedan poslijeratni politicar.

Slaze covjek otvoreno za sjednicu i nikom nista. Aj, to se ocekuje od Dodika i ostalih, al se on uvijek busa da je za drzavu, postenje...

Bez saglasnosti ode i radi po svome pa ce se cuditi kad danas, sutra drugi u predsjednistvu isto budu radili...

Svima puna usta demokratije a samo se ceka da se sukne ovima "drugima"...
Komsic jest idiot. Ali daleko da je on neki razlog zasto oni ne vole BiH. Evo Komsic ne utice nikako na Srbe i opet isti ne zele BiH.

A i suglasnost neces od druge dvije strane nikada dobiti ukoliko zelis nesto pozitivno za BiH raditi. Ne moramo se glupi praviti, to znamo svi.
Goran1987
Posts: 56
Joined: 31/07/2021 14:53

#49546 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Goran1987 »

Login77777 wrote: 21/09/2021 19:53
Goran1987 wrote: 21/09/2021 19:41

Jok, srceparajuce je iz dijaspore na bilo koji normalan post reagovati....

Na temu, Komsic je vise ucinio da zajednicke drzave i volje za njom, ima manje, nego ijedan poslijeratni politicar.

Slaze covjek otvoreno za sjednicu i nikom nista. Aj, to se ocekuje od Dodika i ostalih, al se on uvijek busa da je za drzavu, postenje...

Bez saglasnosti ode i radi po svome pa ce se cuditi kad danas, sutra drugi u predsjednistvu isto budu radili...

Svima puna usta demokratije a samo se ceka da se sukne ovima "drugima"...
Komsic jest idiot. Ali daleko da je on neki razlog zasto oni ne vole BiH. Evo Komsic ne utice nikako na Srbe i opet isti ne zele BiH.

A i suglasnost neces od druge dvije strane nikada dobiti ukoliko zelis nesto pozitivno za BiH raditi. Ne moramo se glupi praviti, to znamo svi.
Slazem se da nije glavni razlog, al je moga biti pozitvni pomak koji bi MOZDA, i jedne i druge priblizio "gradjanskom". Ovako je samo ogolio "grajdansku" politiku, i otvorio oci i Srbima sta ih ceka kad se Hrvati marginalizuju. Daleko od toga da nije uticao na Srbe...
Škobo Habu
Posts: 8928
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49547 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Škobo Habu »

Najveća greška bošnjačke oligarhije na čelu sa klanom Izetbegovića jeste što su, umjesto da jačaju i šire BH front diljem svijeta, odnosno da traže saveznike među našom dijasporom koja je u mnogim državama Z. Evrope dosta dobro raspoređena kroz politički angažman, sve karte bacili na političkog diletanta Komšića koji je čak spreman da nas posvađa sa svima tradicionalno dobronamjernim spram ove zemlje.

Očito da mnogi nisu naučili lekciju od Silajdžića, koji pod parolom "100 % BiH", bošnjačkoj sirotinji dizao moral sve dok njegova politika nije kolaborirala, pa toj istoj sirotinji danas maše iz Istanbul, dok je ona na pečalbi po Sloveniji i diljem Evrope.

Isto nas čeka i od klana Izetbegovića kada međunarodna zajednica jednostavno lupi od sto i kaže dosta. A očito je da je Bakirova podrška spala na Erdogana.

No, ja se ne bojim za budućnost Izetbegovića i Komšića, već za sve one koji takvoj vrsti glupe i sebične politike ne primjećuju kako godine brzo lete, a pogrešno klađenje im samo uništava i ono malo što imaju.
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#49548 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Goran1987 wrote: 21/09/2021 19:41
BHCluster wrote: 21/09/2021 18:32

Stvarno srceparajuce.
Jok, srceparajuce je iz dijaspore na bilo koji normalan post reagovati....

Na temu, Komsic je vise ucinio da zajednicke drzave i volje za njom, ima manje, nego ijedan poslijeratni politicar.

Slaze covjek otvoreno za sjednicu i nikom nista. Aj, to se ocekuje od Dodika i ostalih, al se on uvijek busa da je za drzavu, postenje...

Bez saglasnosti ode i radi po svome pa ce se cuditi kad danas, sutra drugi u predsjednistvu isto budu radili...

Svima puna usta demokratije a samo se ceka da se sukne ovima "drugima"...
Jedino ako si prespavao zadnjih 25 godina mozes imati ovak zakljucak. Iskreno te zalim.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#49549 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ako te pitaju »

Dobro je vidjeti postove forumaša svih nacija koji ukazuju pogubnost za BiH lika i djela Željka Komšića.

Za one koje podupiru likni djelo Željka Komšića, vidljivo je da su pripadnici samo jedne nacije i da im je glavni stav 1993 godina.

Ovo je sukob ljudi čiji su mozgovi u 1993 godini i onih čiji su mozgovi u 2021 godinu.
Ovi prvi, unitaristi, vide BiH kao državu jednog naroda ( tamo gdje su većina) a ovi drugi realno sagledavaju stanje.

.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#49550 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Emiremir33 »

ako te pitaju wrote: 21/09/2021 20:46 Dobro je vidjeti postove forumaša svih nacija koji ukazuju pogubnost za BiH lika i djela Željka Komšića.

Za one koje podupiru likni djelo Željka Komšića, vidljivo je da su pripadnici samo jedne nacije i da im je glavni stav 1993 godina.

Ovo je sukob ljudi čiji su mozgovi u 1993 godini i onih čiji su mozgovi u 2021 godinu.
Ovi prvi, unitaristi, vide BiH kao državu jednog naroda ( tamo gdje su većina) a ovi drugi realno sagledavaju stanje.

.
Čitao sam maloprije interviju Dine Konakovića,vidim da ima tu promjena,Komšić mu je na udaru i DF ...
Post Reply