Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#58851 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mirsek »

Bloo wrote: 05/02/2023 14:17
mirsek wrote: 03/02/2023 18:36 Upravo tako
Oni su jedno 90% vlastite predizborne price bukvalno popisali sa svojim postizbornim djelovanjem.
Najgora i najbrza izdaja glasaca od SDA oporbe od kraja rata. Gomila gladnih i nesposobnih ali bestidno umisljenih i ambicioznih uhljeba zeljnih fotelja i para.
I onda it tužan i razočaran nećeš više glasati za njih... :cry: ili ćeš sačekati 30 godina da još više ujebu stvar i ne ispune sve tačke predizborne priče?
Pa nisam iskljuciv, glasacu ako vidim da se drze predizborne i budu znacajno drugaciji od SDA. Nisam ni glasao sada za njih, na ovim izborima glasao sam za DF kao prvu pomoc.
Za koga ti glasujes generalno ?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#58852 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Bloo »

mirsek wrote: 05/02/2023 15:40
Bloo wrote: 05/02/2023 14:17

I onda it tužan i razočaran nećeš više glasati za njih... :cry: ili ćeš sačekati 30 godina da još više ujebu stvar i ne ispune sve tačke predizborne priče?
Pa nisam iskljuciv, glasacu ako vidim da se drze predizborne i budu znacajno drugaciji od SDA. Nisam ni glasao sada za njih, na ovim izborima glasao sam za DF kao prvu pomoc.
Za koga ti glasujes generalno ?
SDS
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#58853 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pemanapemani »

velikonja wrote: 05/02/2023 14:31
pemanapemani wrote: 05/02/2023 14:03

Koalicija trojka tek treba zajebati ovo sto su SDA i DF zajebali.

Ti mislis da ce biti isti i gori, a ja da ce biti malo bolji.

Problem je u tome sto ti svoje misljenje predstavljas kao materijalni dokaz i hladno ga stavljas u ravan sa cvrstim materijalnim dokazom 30 godina vlasti SDA i 5 mandata Komsica.

Da se ovako pritiskalo SDA, barem od kraja agresije na RBiH, mi bi bili na nivou Hrvatske.

Zamisli da je ovakav priitisak bio na SDA i SBiH kada je bio Aprilski paket ili kada je Dodik poceo ispoljavati separatisticke stavove, jos tada MZ bila otvoreno na tzv.proBiH strani, Biskupska konferencija izasla sa prijedlogom 4 geografske regije, Komsic nekoliko puta u Bijeloj kuci, VP smjenjuje separatiste, a SFOR tambura uzepeovce.
I sta bi?
Kako smo iskoristili otvorenu podrsku i pruzenu ruku MZ?

Tako sto su se patrioti utalili sa separatistima genocidasima i uzepeovcima u pljackanju drzave. Pa kad treba klepiti pare onda nije bas zgodno inzistirati na nesuradnji sa Dodikom dok negira drzavu i jezik i brinuti gdje su u putu nestali dokazi protiv Covica i sl.

Ma hajte molim vas, samo obraz.
zajebali jesu, nigdje ne sporim

kad navedem sta su konakovic and co do sad bili, to nije moje misljenje nego cinjenice jbg. koliko god se ne svidjale tebi

ja samo navofim da je uio bih iz b kvote u h kvotu otisao 2012, vlast bili sda, sdp, kasnije umjesto sda bio sbb. posebno apostrofiram sda (kasumovic fudo, precasni). ni to nije moje siljenje nego cinjenica
2016 kada je produzen mandat h kvoti vlast bili sda ( uzoriti zvizdic ), sbb, df...opet cinjenice a ne misljenje

cinjenica jeste i da su kasumovic, ogresevic, konakovic, kasumovic, zvidzic, campara izsali iz guzice sda

e sad jeste moje misljenje da su nepopravljivi, jer jednom sda ( i to 10-15-20 godina ) uvjek sda - naravno mislim na lopovluk

ali misljenje sam formirao iskljucivo na gore navedenim cinjenicama

to dalje oko aprilskog, podrske mz i sl...nije sve ni crno-bijelo niti jednostavno. nikad nisam pljeskao niti mjerama koje su bile usmjene iskljucivo protiv s ili h, izuzev kada su u pitanju ratni zlocinsci i sl

u svakom dobru ima i zla i obratno, pa tako i u toj podrsci mz, aprilskom paketu i sl
UIO je jedna od agencija u financijskom sistemu drzave. Zasto DF 2014., nije zahtijevao Ministarstvo financija na drzavnom ili entitetskom nivou, nego su pustili HDZ, iako je i UIO vec dvije godine HDZ?

Bivsa SDA cini oko 20% glasova trojke (dio NIP koji je izasao iz SDA). Od svih njih bih izdvojio Konakovica, koji je bio lokalni operativac, kojem je bilo ponudjeno da bude jedan od glavnih na visim nivoima, ali on je odbio i otisao. Da je Konakovicu bilo nudjeno sve i svasta u SDA je potvrdio i sam Bakir.

80% trojke nikad nije imalo veze sa SDA. Trojka cini dvotrecinsku vecinu osmorke.
velikonja
Posts: 793
Joined: 19/01/2014 20:37

#58854 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by velikonja »

pemanapemani wrote: 05/02/2023 18:27
UIO je jedna od agencija u financijskom sistemu drzave. Zasto DF 2014., nije zahtijevao Ministarstvo financija na drzavnom ili entitetskom nivou, nego su pustili HDZ, iako je i UIO vec dvije godine HDZ?

Bivsa SDA cini oko 20% glasova trojke (dio NIP koji je izasao iz SDA). Od svih njih bih izdvojio Konakovica, koji je bio lokalni operativac, kojem je bilo ponudjeno da bude jedan od glavnih na visim nivoima, ali on je odbio i otisao. Da je Konakovicu bilo nudjeno sve i svasta u SDA je potvrdio i sam Bakir.

80% trojke nikad nije imalo veze sa SDA. Trojka cini dvotrecinsku vecinu osmorke.
ako znas da je zvizdic bio predsjedavajuci vm bih od te 2014, onda valjda znas da slijdece dvije pozicije biraju h i s. e jedino ako smatras da bi hdz dao drugu/trecu najjacu poziciju onda ok, posteno
ali onda da te pitam sto sad trojka nije ultimativno trazila i mvp i min financija i uio?

ako znas da je vladu f bih 2011 vodio nisksic a onda 2015 neovalic, a isti princip kako i gore, onda jah

ti si ocito radio neka istrazivanja pa znas brojeve?

nikad nisam pominjao glasace nip-a, sda i sl. nego o rukovodstvu nip-a, da su sve i jedan iz guzice sda

dino konakovic je 15 godina bio u sda...premijer ks, predsjedavajuci skupstine ks, direktor kk bosna,donosio kifle u skupstinu. sda mu kao i stotinama drugih uvazenih clanova zavrsila fakultet, pokrao opremu ( izmedju ostalog i televizore ) iz poslovnog prostora u zetri.
dino konakovic je samo zbog egoizma i neostavrenih apetita izasao iz sda, ne zbog njenog lopovluka,, on je 15 godina bio operativac tog lopovluka...
i ja bih ga izdvojio i jesam, zajedno sa zvizdicem, fudom i aljosom

sdp vodi konj koji je nesposoban voditi savjet mjesne zajednice, zamjeram 2010 uvodjenje sda i 2012 postavljanje radoncica za min sigurnosti jbt

ns, jedino me jos oni nisu izdali, samo da im je predsjenik energicniji i da ne umislja da je k'o vegeta
Kat
Posts: 660
Joined: 19/12/2009 16:45

#58855 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Kat »

velikonja wrote: 05/02/2023 18:44
pemanapemani wrote: 05/02/2023 18:27
UIO je jedna od agencija u financijskom sistemu drzave. Zasto DF 2014., nije zahtijevao Ministarstvo financija na drzavnom ili entitetskom nivou, nego su pustili HDZ, iako je i UIO vec dvije godine HDZ?

Bivsa SDA cini oko 20% glasova trojke (dio NIP koji je izasao iz SDA). Od svih njih bih izdvojio Konakovica, koji je bio lokalni operativac, kojem je bilo ponudjeno da bude jedan od glavnih na visim nivoima, ali on je odbio i otisao. Da je Konakovicu bilo nudjeno sve i svasta u SDA je potvrdio i sam Bakir.

80% trojke nikad nije imalo veze sa SDA. Trojka cini dvotrecinsku vecinu osmorke.
ako znas da je zvizdic bio predsjedavajuci vm bih od te 2014, onda valjda znas da slijdece dvije pozicije biraju h i s. e jedino ako smatras da bi hdz dao drugu/trecu najjacu poziciju onda ok, posteno
ali onda da te pitam sto sad trojka nije ultimativno trazila i mvp i min financija i uio?

ako znas da je vladu f bih 2011 vodio nisksic a onda 2015 neovalic, a isti princip kako i gore, onda jah

ti si ocito radio neka istrazivanja pa znas brojeve?

nikad nisam pominjao glasace nip-a, sda i sl. nego o rukovodstvu nip-a, da su sve i jedan iz guzice sda

dino konakovic je 15 godina bio u sda...premijer ks, predsjedavajuci skupstine ks, direktor kk bosna,donosio kifle u skupstinu. sda mu kao i stotinama drugih uvazenih clanova zavrsila fakultet, pokrao opremu ( izmedju ostalog i televizore ) iz poslovnog prostora u zetri.
dino konakovic je samo zbog egoizma i neostavrenih apetita izasao iz sda, ne zbog njenog lopovluka,, on je 15 godina bio operativac tog lopovluka...
i ja bih ga izdvojio i jesam, zajedno sa zvizdicem, fudom i aljosom

sdp vodi konj koji je nesposoban voditi savjet mjesne zajednice, zamjeram 2010 uvodjenje sda i 2012 postavljanje radoncica za min sigurnosti jbt

ns, jedino me jos oni nisu izdali, samo da im je predsjenik energicniji i da ne umislja da je k'o vegeta
Je si li cuo za Mostar i Bosku? Falatar za predsjednistvo? Nece sa SNSD i Dodikom.
Malo to razmisljanje o NS preispitaj.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#58856 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pemanapemani »

velikonja wrote: 05/02/2023 18:44
pemanapemani wrote: 05/02/2023 18:27
UIO je jedna od agencija u financijskom sistemu drzave. Zasto DF 2014., nije zahtijevao Ministarstvo financija na drzavnom ili entitetskom nivou, nego su pustili HDZ, iako je i UIO vec dvije godine HDZ?

Bivsa SDA cini oko 20% glasova trojke (dio NIP koji je izasao iz SDA). Od svih njih bih izdvojio Konakovica, koji je bio lokalni operativac, kojem je bilo ponudjeno da bude jedan od glavnih na visim nivoima, ali on je odbio i otisao. Da je Konakovicu bilo nudjeno sve i svasta u SDA je potvrdio i sam Bakir.

80% trojke nikad nije imalo veze sa SDA. Trojka cini dvotrecinsku vecinu osmorke.
ako znas da je zvizdic bio predsjedavajuci vm bih od te 2014, onda valjda znas da slijdece dvije pozicije biraju h i s. e jedino ako smatras da bi hdz dao drugu/trecu najjacu poziciju onda ok, posteno
ali onda da te pitam sto sad trojka nije ultimativno trazila i mvp i min financija i uio?

ako znas da je vladu f bih 2011 vodio nisksic a onda 2015 neovalic, a isti princip kako i gore, onda jah

ti si ocito radio neka istrazivanja pa znas brojeve?

nikad nisam pominjao glasace nip-a, sda i sl. nego o rukovodstvu nip-a, da su sve i jedan iz guzice sda

dino konakovic je 15 godina bio u sda...premijer ks, predsjedavajuci skupstine ks, direktor kk bosna,donosio kifle u skupstinu. sda mu kao i stotinama drugih uvazenih clanova zavrsila fakultet, pokrao opremu ( izmedju ostalog i televizore ) iz poslovnog prostora u zetri.
dino konakovic je samo zbog egoizma i neostavrenih apetita izasao iz sda, ne zbog njenog lopovluka,, on je 15 godina bio operativac tog lopovluka...
i ja bih ga izdvojio i jesam, zajedno sa zvizdicem, fudom i aljosom

sdp vodi konj koji je nesposoban voditi savjet mjesne zajednice, zamjeram 2010 uvodjenje sda i 2012 postavljanje radoncica za min sigurnosti jbt

ns, jedino me jos oni nisu izdali, samo da im je predsjenik energicniji i da ne umislja da je k'o vegeta
Postujem tvoje misljenje o odredjenim politicarima.

Nacin raspodjele ministarstava koji si naveo vrijedi i danas. Bilo je ili financije ili vanjski poslovi. Da su izabrali financije bili bi optuzeni da su im jedino pare bitne, a da vanjske poslove daju Dodiku.

Dakle, u raspodjeli ministarskih pozicija nisu nista gori od SDA i DF, naprotiv, ako se pokaze da je Hurtic iole proBiH, onda ce biti bolji.

Znaci, nema nikakve izdaje jer je sistem takav ili je bukvalno sve dosad bilo izdaja, pa je onda i trojka. U tom slucaju, u poredjenju sa SDA i DF, trojka je manje izdala.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#58857 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Još kad bi neko konkretno naveo šta je tomTrojka izdala. Sve se nešto priča o izdaji a niko da nabroji šta je u potanju. I, kako su to izdali? :shock:
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#58858 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Image
Image
:oops:
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#58859 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

izvrsni direktor wrote: 05/02/2023 14:27
BHCluster wrote: 03/02/2023 13:17
+ napravili koaliciju sa HDZ/UZPom i SNSDom.
A s kim su po tebi trebali napraviti koaliciju? Kakav je izbor?
Pa ako su gradili kampanju svorili sebi brend na NE sa sdO, SNSD, HDZ/UZP, NE sa likovima s americke crne liste, mi smo bolji, znamo bolje itd... + u imas presude suda u Strazburu znaci imas sve argumente u svojim rukama i ti onda ideds u koaliciju gdje su iz trojke odlucili da budu donji samo radi fotelja kao sto je to Miletic pokazao u svom gostovanju na FaceTV i postao neprijatelj trojki i njihovim botinama.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#58860 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Što nam se to Komšić ušutio ?

Država je ugrožena ali njegova fotelja nije.

Da nije na skijanju ?
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#58861 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

BHCluster wrote: 08/02/2023 11:41
izvrsni direktor wrote: 05/02/2023 14:27

A s kim su po tebi trebali napraviti koaliciju? Kakav je izbor?
Pa ako su gradili kampanju svorili sebi brend na NE sa sdO, SNSD, HDZ/UZP, NE sa likovima s americke crne liste, mi smo bolji, znamo bolje itd... + u imas presude suda u Strazburu znaci imas sve argumente u svojim rukama i ti onda ideds u koaliciju gdje su iz trojke odlucili da budu donji samo radi fotelja kao sto je to Miletic pokazao u svom gostovanju na FaceTV i postao neprijatelj trojki i njihovim botinama.
Clustere jesi ti to glasao za jednu od tih stranaka?
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#58862 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Login77777 wrote: 09/02/2023 09:42
BHCluster wrote: 08/02/2023 11:41

Pa ako su gradili kampanju svorili sebi brend na NE sa sdO, SNSD, HDZ/UZP, NE sa likovima s americke crne liste, mi smo bolji, znamo bolje itd... + u imas presude suda u Strazburu znaci imas sve argumente u svojim rukama i ti onda ideds u koaliciju gdje su iz trojke odlucili da budu donji samo radi fotelja kao sto je to Miletic pokazao u svom gostovanju na FaceTV i postao neprijatelj trojki i njihovim botinama.
Clustere jesi ti to glasao za jednu od tih stranaka?
Da glasOvao sam za HDZ/UZP.
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#58863 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

BHCluster wrote: 09/02/2023 09:54
Login77777 wrote: 09/02/2023 09:42

Clustere jesi ti to glasao za jednu od tih stranaka?
Da glasOvao sam za HDZ/UZP.
Znaci za Borjanu. :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#58864 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

Login77777 wrote: 09/02/2023 10:03
BHCluster wrote: 09/02/2023 09:54

Da glasOvao sam za HDZ/UZP.
Znaci za Borjanu. :thumbup:
Đe si kantonalac, nije te bilo dugo.
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#58865 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

Point. wrote: 09/02/2023 10:25
Login77777 wrote: 09/02/2023 10:03

Znaci za Borjanu. :thumbup:
Đe si kantonalac, nije te bilo dugo.
Tu sam brate moj. Malo se odmaralo od foruma. Sta ima kod tebe brate u Uppsalli? Imal zime?
Vidim na forumu vruce Pucanstvo i Pravda protiv SDA i desnog krila DF. Zanimljivo… :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#58866 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

Login77777 wrote: 09/02/2023 10:32
Point. wrote: 09/02/2023 10:25

Đe si kantonalac, nije te bilo dugo.
Tu sam brate moj. Malo se odmaralo od foruma. Sta ima kod tebe brate u Uppsalli? Imal zime?
Vidim na forumu vruce Pucanstvo i Pravda protiv SDA i desnog krila DF. Zanimljivo… :mrgreen:
Ma kakva Uppsala, bliže sam ja kontinentu. Zima ne popušta i ne misli na to.

Na forumu je uvije relaksirajuća situacija. :D
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#58867 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Profesionalni uhljeb koji godinama dobro živi od zavađanja i podsticanja mržnje prema Hrvatima se dosjetio da nove vlasti poredi sa zločinačkom kvislinškom i fašističkom NDH. Naravno, zna se koje je zlo ta tvorevina napravila prije 80 godina ali koliko su jaki "argumenti" da se današnja vlast poredi sa NDH ili nekim njenim dijelom ?

Hrvati kao nacija danas imaju državu članicu EU i NATO koja je svoju sudbinu vezala za integraciju u Zapadno demokratsko društvo, a ne za nekakve sile Osovine. Htjeli ne htjeli Hrvati će pratiti političke, ekonomske i svake druge trendove sa Zapada. Koliko će biti uspješni u tome, druga je priča.

Zna to Nihat dobro samo zna i to da ima još tri i pol godine lagodnog savjetničkog života, a onda bi se trebao vratiti životarenju u realnostima u kojima živi prosječan čovjek u BiH. Da se to ne bi desilo ili da bi se pad sa konja na magarca odložio, Nihat ne preza od velikih riječi kojima potpiruje netrpeljivosti prema Hrvatima ali i onima koji trebaju zamijeniti dosadašnju bošnjačku političku garnituru predvođenu SDA koja se za trideset godina vlasti bukvalno nema čime pohvaliti.

Nihatovi motivi nisu ideali građanske države i društva koji bi u BiH svakako, u svjetlu aktualnog kandidacijskog/kandidatskog statusa, bili ostvareni kroz integraciju sa Zapadom nego su puno prizemniji i svode se na povlastice i korist njega osobno i političke "elite" kojoj pripada. Iz tog sasvim prizemnog razloga ne razmišlja o posljedicama krupnih riječi koje sa istomišljenicima krajnje svakodnevno i krajnje neodgovorno "ispaljuje" trujući javnost dodatnim strahovima.


https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... staje.html
Na Nikšićev istup na društvenim mrežama reagirao je Nihat Hebibović iz kabineta člana Predsjedništva BiH Željka Komšića.

-Konačno i definitivno priznanje veleizdaje. Nikšić i SDP su iza leđa naroda priželjkivali i podržavali Schmidtovo nametanje, a sad kad nije upalilo u potrebnoj mjeri, traže novo.

Treba se samo sjetiti kako je pokušao razbiti one prve proteste izjavom da mu je Schmidt obećao da neće nametnuti, kako građani ne bi došli na protest. Besramna figura i besramna veleizdajnička stranka kojoj kvisling Konaković savršeno pristaje.

Na državnom nivou su uspjeli da naprave kvislinšku vlast, a sada zazivaju Schmidta da im omogući uvođenje NDH uprave na nivou entiteta, poručio je Hebibović.
User avatar
sinuhe
Posts: 11479
Joined: 03/06/2011 11:33

#58868 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

Izjasnio se 2023. protiv NDH i potvrdio svoje antifasisticko opredjeljenje. :D
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#58869 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

Pa upravo je Smit SDF spasio na federalnom nivou sa 7 na 11… :mrgreen:
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#58870 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Login77777 wrote: 10/02/2023 10:32 Pa upravo je Smit SDF spasio na federalnom nivou sa 7 na 11… :mrgreen:
Preracunali se, kontali za HDZ/UZP je sigurno a ve druge ce trojkani pomesti s obzirom da su ugasili DF na proslim ili pretproslim izborima?
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#58871 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Login77777 »

BHCluster wrote: 10/02/2023 10:47
Login77777 wrote: 10/02/2023 10:32 Pa upravo je Smit SDF spasio na federalnom nivou sa 7 na 11… :mrgreen:
Preracunali se, kontali za HDZ/UZP je sigurno a ve druge ce trojkani pomesti s obzirom da su ugasili DF na proslim ili pretproslim izborima?
Sta su trojkani? To si nesto pokupio od Nedima ili Mulahusica brata?
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#58872 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Login77777 wrote: 10/02/2023 11:09
BHCluster wrote: 10/02/2023 10:47

Preracunali se, kontali za HDZ/UZP je sigurno a ve druge ce trojkani pomesti s obzirom da su ugasili DF na proslim ili pretproslim izborima?
Sta su trojkani? To si nesto pokupio od Nedima ili Mulahusica brata?
Svi istu matricu valjaju. Isti rječnik i vokabular. Čak su im i rečenice iste. Nije ih teško identifikovati.

Mulahusić, Nedim, Vildana su im inspiracija (čitaj “izdali ferman”).
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#58873 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Student_u_Ostavci »

Vi valjate istu matricu kao Gorica Dodik i Tegeltija, šta je sporno?
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#58874 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Login77777 wrote: 10/02/2023 11:09
BHCluster wrote: 10/02/2023 10:47

Preracunali se, kontali za HDZ/UZP je sigurno a ve druge ce trojkani pomesti s obzirom da su ugasili DF na proslim ili pretproslim izborima?
Sta su trojkani? To si nesto pokupio od Nedima ili Mulahusica brata?
:lol:

Trojkani se rimuje sa ujkani i to je koliko vidim svrha izmišljenog termina esdeefovske propagande. :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#58875 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Login77777 wrote: 10/02/2023 11:09
BHCluster wrote: 10/02/2023 10:47

Preracunali se, kontali za HDZ/UZP je sigurno a ve druge ce trojkani pomesti s obzirom da su ugasili DF na proslim ili pretproslim izborima?
Sta su trojkani? To si nesto pokupio od Nedima ili Mulahusica brata?
Allah ih nagradiJo!
Post Reply