Kleptometar politicke bande u BiH!

Post Reply

Kleptometar najvecih politickih lopova u BiH (veci broj glasova, veci lopov)!

Zlatko Lagumdzija (SDP)
294
13%
Damir Hadzic (SDP)
149
6%
Milorad Dodik (SNSD)
435
19%
Nikola Spiric (SNSD)
102
4%
Dragan Covic (HDZ)
383
17%
Bozo Ljubic (HDZ)
31
1%
Sulejman Tihic (SDA)
101
4%
Bakir Izetbegovic (SDA)
490
21%
Fahrudin Radoncic (Avaz SBB)
302
13%
Mladen Bosic (SDS)
15
1%
 
Total votes: 2302

User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#51 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

Klavikula wrote:kad je pravljen ovaj popis najsiromasnijih u BiH, nista stavili covjeka sa stanom od 48 kvadrata :D
Pored toga sto Hare nije politicki aktivan, u tome je takodjer moj problem sa Haretom, zvanicno jedino se prica o tom 48 kvadrata stanu i da se vozao Skodom Fabijom kad je bio clan predsjednistva. Dajte nam nesto opipljivo o njegovoj imovini, pa neka modovi otvore jos jedan kleptometar za lopove koji vise nisu politicki aktivni.

Sto se tice ovog kleptometra, mozda je moja greska sto nisam stavio bar jednog aktivnog kadra SBIH. Medjutim ni sad nije kasno to promijeniti. Moj prijedlog bi bio da se skine sa liste Bosnjak koji ima najmanje glasova i da se na njegovo mjesto stavi Safet Orucevic. Kako je napisao sam o sebi na Wikipediji, on je politicar, kadar SBIH, vlasnik TV1, aktivan je i u Bosni i u Becu, sto znaci moze naci svoje mjesto na kleptometru, pa da mu kleptometar uzme mjeru.

Ako se modovi i ucesnici slazu, trebao bi se izbaciti Bosnjak sa najmanjim brojem glasova, a ne njegovo mjesto staviti Safet Orucevic, kadar SBIH? Inace cini mi se da Orucevic je nepravedno zapostavljen u medijima u BiH. Sta mi u opste znamo o njemu? Uglavnom ako ste za moj prijedlog, izjasnite se, jer ja necu nista mjenjati bez suglasnosti ostalih.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#52 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Paranoid »

Damir_5 wrote:
Klavikula wrote:kad je pravljen ovaj popis najsiromasnijih u BiH, nista stavili covjeka sa stanom od 48 kvadrata :D
Pored toga sto Hare nije politicki aktivan, u tome je takodjer moj problem sa Haretom, zvanicno jedino se prica o tom 48 kvadrata stanu i da se vozao Skodom Fabijom kad je bio clan predsjednistva. Dajte nam nesto opipljivo o njegovoj imovini, pa neka modovi otvore jos jedan kleptometar za lopove koji vise nisu politicki aktivni.
Damire, imam pouzdane informacije o plaćenom stanu u vrijednosi od 500.000 KM na koševskom brdu, Bolnička ulica...inače stan je bio izdavan, a kirija je bila 4000 km, a mislim da se radi o veliko kvadraturi 200 m2 ili više....Vlasnik stana ili ovlašten od sestre (vijećnik općine Trnovo) je otac kolegice koja je nakon te transakcije od svog dijela kupila stan na Alipašinom...

Jeli dovoljno??
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#53 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

Paranoid wrote:
Damire, imam pouzdane informacije o plaćenomstanu u vrijednosi od 500.000 KM na koševskom brdu, Bolnička ilica...inače stan je bio izdavan, a kirija je bila 4000 km, a misli da se radi o veliko kvadraturi 200 m2 ili više....Vlasnik stana ili ovlašten od sestre (vijećnik općine Trnovo) je otac kolegice koja je nakon te transkakcije od svog dijela kupila stan na Alipašinom...

Jeli dovoljno??
Mozes to malo jasnije napisati? Nista te skontao nisam.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#54 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Paranoid »

Damir_5 wrote:
Paranoid wrote:
Damire, imam pouzdane informacije o plaćenomstanu u vrijednosi od 500.000 KM na koševskom brdu, Bolnička ilica...inače stan je bio izdavan, a kirija je bila 4000 km, a misli da se radi o veliko kvadraturi 200 m2 ili više....Vlasnik stana ili ovlašten od sestre (vijećnik općine Trnovo) je otac kolegice koja je nakon te transkakcije od svog dijela kupila stan na Alipašinom...

Jeli dovoljno??
Mozes to malo jasnije napisati? Nista te skontao nisam.
Jbg..treba da ti nacrtam :lol:

Silajdžić je platio stan koji sam spomenu u svom postu i čija vrijednost je bila pola mil..

Kontaš li sad??
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#55 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by JoseMujica »

doktorovim se mora na latinskom.....ko te hebe Paranoid kad ne znaš strane jezike :lol:
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#56 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Paranoid »

JoseMujica wrote:doktorovim se mora na latinskom.....ko te hebe Paranoid kad ne znaš strane jezike :lol:
:lol: :lol: :run:
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#57 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

Paranoid wrote:
Jbg..treba da ti nacrtam :lol:

Silajdžić je platio stan koji sam spomenu u svom postu i čija vrijednost je bila pola mil..

Kontaš li sad??
Pa tako reci, a ne, pises mi u siframa, sad ja trebam nagadjati. I imas li kakav dokaz za tu tvrdnju?

Svejedno, ako vas dosta ima zelju da se i politicki neaktivnim kadrovima uzme mjera, vidite sa modovima (ili jedan od vas nezadovoljnih) da otvore jos jedan kleptometar za tu vrstu kadrova.

Meni se svidja ta ideja i ja glasam za to da se otvori jos jedan kleptometar za kadrove koji vise nisu politicki aktivni ili za kadrove koji nisu imali mjesta na onom prvom i da se i Haris Silajdzic nadje tamo kao kandidat.

Ono s cim se ne slazem je to da politicki neaktivni banditi se mjesaju sa ovim politicki aktivnim banditima i da politicki neaktivni banditi uzimaju i razvodnjavaju glasove politickih aktivnih bandita i to onih najvecih. Znaci potrebna su nam dva odvojena kleptometra. Mozda da se prvi preimenuje u megakleptometar, a drugi u minikleptometar?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#58 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by JoseMujica »

lakše je razdvojiti kleptometar sadašnje i kleptometar bivše vlasti, pa da se more upoređivati koji su štetniji...samo je sad zaheb što su trenutno svi u vlasti samo na različitim nivoima
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#59 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by OmerD »

ako nakon ove zafrkancije sa sebijom bakir ne preuzme vodstvo onda smo lud narod. najveci ublehas i trezorski sibicar na nasim prostorima.
london2012
Posts: 13
Joined: 02/08/2012 14:59

#60 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by london2012 »

Evo jos jednog kandidata za ovaj kleptometar :D

http://www.cazin.net/cazin/45829-kako-s ... 00-km.html
gidra
Posts: 3573
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#61 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by gidra »

london2012 wrote:Evo jos jednog kandidata za ovaj kleptometar :D

http://www.cazin.net/cazin/45829-kako-s ... 00-km.html
jao komentara ispod clanka, a pogotovo... "svaka cast dajdzicu a ljubomorni neka puknu i koji se nisu skolovali tj tvoj trud sretno" :lol:
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#62 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by brucos7 »

Paranoid wrote:
Damir_5 wrote:
Klavikula wrote:kad je pravljen ovaj popis najsiromasnijih u BiH, nista stavili covjeka sa stanom od 48 kvadrata :D
Pored toga sto Hare nije politicki aktivan, u tome je takodjer moj problem sa Haretom, zvanicno jedino se prica o tom 48 kvadrata stanu i da se vozao Skodom Fabijom kad je bio clan predsjednistva. Dajte nam nesto opipljivo o njegovoj imovini, pa neka modovi otvore jos jedan kleptometar za lopove koji vise nisu politicki aktivni.
Damire, imam pouzdane informacije o plaćenom stanu u vrijednosi od 500.000 KM na koševskom brdu, Bolnička ulica...inače stan je bio izdavan, a kirija je bila 4000 km, a mislim da se radi o veliko kvadraturi 200 m2 ili više....Vlasnik stana ili ovlašten od sestre (vijećnik općine Trnovo) je otac kolegice koja je nakon te transakcije od svog dijela kupila stan na Alipašinom...

Jeli dovoljno??
Imam pouzdane informacije da se pravo provaljujes... izvini ali ovo gore sto si napisao je isto ono sto fahro napise u svom "najtiraznijem listu" svaki dan kada hoce nakoga da oblati,a sto nema veze sa realnoscu... zato pusti se mahalske price...
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#63 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Paranoid »

brucos7 wrote:
Paranoid wrote:
Damir_5 wrote: Pored toga sto Hare nije politicki aktivan, u tome je takodjer moj problem sa Haretom, zvanicno jedino se prica o tom 48 kvadrata stanu i da se vozao Skodom Fabijom kad je bio clan predsjednistva. Dajte nam nesto opipljivo o njegovoj imovini, pa neka modovi otvore jos jedan kleptometar za lopove koji vise nisu politicki aktivni.
Damire, imam pouzdane informacije o plaćenom stanu u vrijednosi od 500.000 KM na koševskom brdu, Bolnička ulica...inače stan je bio izdavan, a kirija je bila 4000 km, a mislim da se radi o veliko kvadraturi 200 m2 ili više....Vlasnik stana ili ovlašten od sestre (vijećnik općine Trnovo) je otac kolegice koja je nakon te transakcije od svog dijela kupila stan na Alipašinom...

Jeli dovoljno??
Imam pouzdane informacije da se pravo provaljujes... izvini ali ovo gore sto si napisao je isto ono sto fahro napise u svom "najtiraznijem listu" svaki dan kada hoce nakoga da oblati,a sto nema veze sa realnoscu... zato pusti se mahalske price...
...jah..
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1138
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#64 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

Hajmo malo o suptilnom klepanju... U BH Telecomu SDP napravio privatnu turističku agenciju... Finansijska direktorica Aida Štajnbauer doslovno ne raspakiva kofere, i samo izmišlja nove destinacije... :D
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#65 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Gandalf »

Bakir i Dodik su moja prva dva favorita, teško mi se odlučiti koji je od njih zaslužniji da ponese trakicu na kojoj piše Captain, onda slijedi trio Fahraon-Zlaya-Čović, experti u dizanju tornjeva, slučajnih prolazaka, ispravljanja krivih rijeka,

Špirić se trudi, nije da nema ni iskustva, ali ipak je tek šesti igrač, ako ništa prvi s klupe zvjezdanoj ALL Star Petorci, Damir je veliki potencijal, biće od njega materijala za budućeg startera, Suljo, Božo i Boso su tu da malu zabavljaju raju, da ne dobacuje raja svašta kada kapitena i dokapitena baš i ne ide
User avatar
Hajlac
Posts: 3843
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#66 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Hajlac »

SPQR.SA wrote:a sta je sa Brankovicem, Hadzipasicem, Bicakcicem i inim nasim vrlim lopovima...
To su kleptomani "iz sjene" ;-)

A Lepog Hareta je "slucajno" propustio :-) Kao tamo neki Bozo Ljubic ili Mladen Bosic vece ribe od Hareta :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#67 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Gandalf »

Hare je ideal kojem se teži, Hare će biti ponuđen na temi "Kucamo na vrata zaboravljenih asova" :lol:
User avatar
Hajlac
Posts: 3843
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#68 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Hajlac »

uglavnomja wrote:
SA 071 wrote:
SPQR.SA wrote:a sta je sa Brankovicem, Hadzipasicem, Bicakcicem i inim nasim vrlim lopovima...
E jebi ga onda mora i pola SDP-a i SNSD-a, te čitav HDZ staviti na listu. Ovdje su probrani samo tipični predstavnici (fali možda još i Marin Ivanišević). :-)

bez obzira na narodnu: o mrtvim sve najbolje :arrow: kad je jedan od njih umro, ostala je imovina u milionima km (a samo je jedan umro)

inace, izgleda da je premijer fbih najisplativije i najlopovskije mjesto.

dalje, fali hare, on je u top 3. kad se on pojavi na listi, glasacu

a najgore je sto postoji "siva eminencija", osobe koje se ne eksponiraju, a klepaju li klepaju i vuku konce.

:thumbup:


iza kulisa
nemampojmakad
Posts: 122
Joined: 27/03/2013 02:10

#69 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by nemampojmakad »

Damir_5 wrote:Procitati tekst ispod prije nego glasate. Ne znam hoce li uspjeti ovo, ali da pokusamo. Ako ne bude uspjesno, neka modovi zatvore kleptometar.

Ja stavim u anketu 10 kandidata politicke bande iz BiH (2 SDP, 2 SNSD, 2 HDZ, 1 SDS i ostatak), a vi glasate i to imate pravo promijeniti svoj glas kad god hocete, sto ce nam dati dosta realno trenutno stanje na kleptometru najvecih politickih lopova u BiH.

Znaci danas moze biti jedno stanje, situacija se promijeni, vi promijenite svoj glas i sutra je stanje drugcije, tacnije kleptometar ce da odrazava trenutno stanje politickog lopovluka u BiH.

Mozete izabrati najvise 5 kandidata tokom jednog glasanja, ako zelite mozete i samo glasati za jednog lopova, mozete ne znam kad u buducnosti promijeniti svoj glas i glasati za nekog drugog.

Sto lopov ima veci broj glasova, veci je bandit! Ako vise lopova ima vise glasova, to je onda vec grupa, a to onda nazivamo banda. :mrgreen:
nema Komšića tako da nemam za koga da glasam, pa moram ovako da mu dam glas.
User avatar
pink floydd
Posts: 6041
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#70 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by pink floydd »

nemampojmakad wrote: nema Komšića tako da nemam za koga da glasam, pa moram ovako da mu dam glas.
Koji si ti šošon, nije ti mrsko napravit novi nalog samo da bi nekog pljuvao po forumima. Upucaj se, u koljeno.
sablja
Posts: 147
Joined: 29/03/2013 18:46

#71 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by sablja »

tačno...nema komšića (dobro me podsjetio) a evo nisam se maksuz registrovao... ;) Komšić je mustra za ove budaletine (sdp otirači)...
User avatar
omađijaj me
Posts: 225
Joined: 04/04/2013 10:38
Location: Status Civitalis Vaticanae

#73 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by omađijaj me »

Čuj Božo Ljubić ima najmanje glasova!!!
Pa taj krade pogledom, gori nego Čović ba. Čović to radi sa stilom, ovaj to hinjski.


By omađijaj me®
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#74 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by antimobbing »

KLEPTOMANI i kriminalna politička banda u BiH No. 1

ZagraBIHše SEBI prije svega!

Image

Uh, pregori kleptometar ... :D
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#75 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Maharadza »

Ima li ovdje koji način da svih svojih 5 glasova dodijelim slučajnom moronu?! :D
Post Reply