Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#801 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by golfiista »

Jeste vodozaštitna zona 2. Dakle, pod tačno propisanim uslovima je dozvoljena gradnja, a s obzirom da dole vec postoji izgradjena saobracajnica, ne vidim razlog zbog kojeg se ne bi izgradila suvremena saobracajnica sa zaštitnom folijom i tako otklonio svaki uticaj vec postojeće saobracajnice na vodozaštitnu zonu. Da ne bude zabune, postojeća saobracajnica ce pod rekonstrukciju. Ali bitno je Popljuvati sve a da se prije toga ne informise o bilo cemu. Projekat Hrasnicke ceste sa tramvajskim pojasom je stari projekat i nema veze sa aktuelnom vlašću posljednjih 30 /40 godina. Izgradnja teče sporo upravo iz razloga da se ne tereti budžet, jer je to veliki projekat i zahtijeva mnogo sredstava i sposoban je ugroziti sve druge budžetske stavke, tako da nema potrebe za sumnjom oko tempa izgradnje.
@jao situacije
Jeste, za ostale načelnike Senaid je doktor, kako po zvanju tako i po zanatu, zasto i kako djelimično sam objasnio ranije, a to sto neko misli da smo mi narod koji zaslužuje bolje ili vise, grdno se vara, jer ponekad se treba pogledati u ogledalo i priznati sebi da si mogao, morao i trebao bolje, ali nisi, pa tako se i dobije, sve sve prema zaslugama.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#802 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Droog »

golfiista wrote:Jeste vodozaštitna zona 2. Dakle, pod tačno propisanim uslovima je dozvoljena gradnja, a s obzirom da dole vec postoji izgradjena saobracajnica, ne vidim razlog zbog kojeg se ne bi izgradila suvremena saobracajnica sa zaštitnom folijom i tako otklonio svaki uticaj vec postojeće saobracajnice na vodozaštitnu zonu. Da ne bude zabune, postojeća saobracajnica ce pod rekonstrukciju. Ali bitno je Popljuvati sve a da se prije toga ne informise o bilo cemu. Projekat Hrasnicke ceste sa tramvajskim pojasom je stari projekat i nema veze sa aktuelnom vlašću posljednjih 30 /40 godina. Izgradnja teče sporo upravo iz razloga da se ne tereti budžet, jer je to veliki projekat i zahtijeva mnogo sredstava i sposoban je ugroziti sve druge budžetske stavke, tako da nema potrebe za sumnjom oko tempa izgradnje.
@jao situacije
Jeste, za ostale načelnike Senaid je doktor, kako po zvanju tako i po zanatu, zasto i kako djelimično sam objasnio ranije, a to sto neko misli da smo mi narod koji zaslužuje bolje ili vise, grdno se vara, jer ponekad se treba pogledati u ogledalo i priznati sebi da si mogao, morao i trebao bolje, ali nisi, pa tako se i dobije, sve sve prema zaslugama.
Sve uredu, ali nemoj sad, molim te, od Memica praviti neki mix Nelsona Mandele, JFK-a i Dalai Lame...

Ziv ti meni bio...
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#803 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

golfiista wrote:Jeste vodozaštitna zona 2. Dakle, pod tačno propisanim uslovima je dozvoljena gradnja, a s obzirom da dole vec postoji izgradjena saobracajnica, ne vidim razlog zbog kojeg se ne bi izgradila suvremena saobracajnica sa zaštitnom folijom i tako otklonio svaki uticaj vec postojeće saobracajnice na vodozaštitnu zonu. Da ne bude zabune, postojeća saobracajnica ce pod rekonstrukciju. Ali bitno je Popljuvati sve a da se prije toga ne informise o bilo cemu. Projekat Hrasnicke ceste sa tramvajskim pojasom je stari projekat i nema veze sa aktuelnom vlašću posljednjih 30 /40 godina. Izgradnja teče sporo upravo iz razloga da se ne tereti budžet, jer je to veliki projekat i zahtijeva mnogo sredstava i sposoban je ugroziti sve druge budžetske stavke, tako da nema potrebe za sumnjom oko tempa izgradnje.
@jao situacije
Jeste, za ostale načelnike Senaid je doktor, kako po zvanju tako i po zanatu, zasto i kako djelimično sam objasnio ranije, a to sto neko misli da smo mi narod koji zaslužuje bolje ili vise, grdno se vara, jer ponekad se treba pogledati u ogledalo i priznati sebi da si mogao, morao i trebao bolje, ali nisi, pa tako se i dobije, sve sve prema zaslugama.
ma hej
čovjek je novi helmut kol, al naš

kad on vikne selam alejk u opšćini, kolektivni orgazam doživite.
nego šta kaže jel još uvijek u sukobu sa centralom oko gulena i onih kurda dole
malo vas je, al ste govna neviđena.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#804 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

jefff wrote:
Bradafilozof wrote:
jao_situacije wrote:ograditi ilidžu nekakvim zidom od 15 metara staviti kapiju kod domova
pustit ih nek se potruju i nek unište vodenu zonu kad im nestane pitke vode samo ih zatvoriti i gledati thirst games sa tribina

ko Him jebe mater glasaju za seoskog lolu i kabadahiju koji im uništava sve
bujrum.
samo im zabraniti ulazak prema centru.
ruralno, religiozno i starije stanovništvo na ilidži bira načelnika. toliko ih ima da im niko ništa ne može. mislim da je to jedna od ruralnijih općina u kantonu sarajevo. no mene što se tiče neka hin, dok im sve ne rasproda, a onda će se pozivati na sudbinu i Božije određenje.
To su sve predrasude. SDA na Ilidzi ne prebaci 30 postotaka a lijeve stranke su na Ilidzi imaju najace ogranke.
Al uvijek sda nacelnik?
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#805 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

golfiista wrote:Jeste vodozaštitna zona 2. Dakle, pod tačno propisanim uslovima je dozvoljena gradnja, a s obzirom da dole vec postoji izgradjena saobracajnica, ne vidim razlog zbog kojeg se ne bi izgradila suvremena saobracajnica sa zaštitnom folijom i tako otklonio svaki uticaj vec postojeće saobracajnice na vodozaštitnu zonu. Da ne bude zabune, postojeća saobracajnica ce pod rekonstrukciju. Ali bitno je Popljuvati sve a da se prije toga ne informise o bilo cemu. Projekat Hrasnicke ceste sa tramvajskim pojasom je stari projekat i nema veze sa aktuelnom vlašću posljednjih 30 /40 godina. Izgradnja teče sporo upravo iz razloga da se ne tereti budžet, jer je to veliki projekat i zahtijeva mnogo sredstava i sposoban je ugroziti sve druge budžetske stavke, tako da nema potrebe za sumnjom oko tempa izgradnje.
@jao situacije
Jeste, za ostale načelnike Senaid je doktor, kako po zvanju tako i po zanatu, zasto i kako djelimično sam objasnio ranije, a to sto neko misli da smo mi narod koji zaslužuje bolje ili vise, grdno se vara, jer ponekad se treba pogledati u ogledalo i priznati sebi da si mogao, morao i trebao bolje, ali nisi, pa tako se i dobije, sve sve prema zaslugama.
Nadam se da ti analni alpinizam donosi plodove.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#806 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Droog »

:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#807 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by golfiista »

Bradafilozof wrote:
golfiista wrote:Jeste vodozaštitna zona 2. Dakle, pod tačno propisanim uslovima je dozvoljena gradnja, a s obzirom da dole vec postoji izgradjena saobracajnica, ne vidim razlog zbog kojeg se ne bi izgradila suvremena saobracajnica sa zaštitnom folijom i tako otklonio svaki uticaj vec postojeće saobracajnice na vodozaštitnu zonu. Da ne bude zabune, postojeća saobracajnica ce pod rekonstrukciju. Ali bitno je Popljuvati sve a da se prije toga ne informise o bilo cemu. Projekat Hrasnicke ceste sa tramvajskim pojasom je stari projekat i nema veze sa aktuelnom vlašću
posljednjih 30 /40 godina. Izgradnja teče sporo upravo iz razloga da se ne tereti budžet, jer je to veliki projekat i zahtijeva mnogo sredstava i sposoban je ugroziti sve druge budžetske stavke, tako da nema potrebe za sumnjom oko tempa izgradnje.
@jao situacije
Jeste, za ostale načelnike Senaid je doktor, kako po zvanju tako i po zanatu, zasto i kako djelimično sam objasnio ranije, a to sto neko misli da smo mi narod koji zaslužuje bolje ili vise, grdno se vara, jer ponekad se treba pogledati u ogledalo i priznati sebi da si mogao, morao i trebao bolje, ali nisi, pa tako se i dobije, sve sve prema zaslugama.
Nadam se da ti analni alpinizam donosi plodove.
To je tvoj krajnji domet? To je sve? Malo lošeg humora i jos lošijeg sarkazma? Sta sam to pogrešno napisao ili nesto možda slagao? Napisi sta je to sto misliš da nije ok, napisi i ja cu ti probati odgovoriti korektno, kulturno i argumentirano. Najlakše je tako kakiti po nekome sa nečim sto se zove rekla kazala.

Nije Memic nikakav Svabo ni spasitelj i nije mi namjera da od istog pravim nekakvog super načelnika, ali je isto tako činjenica da je na celu jedne velike opstine sa ogromnim potencijalom sa ogromnim ulaganjima i da takvim pritiskom se nije lahko nositi. Ko GOD misli drugačije, vara se. Ja samo pokušavam da kažem da to sto pljujete nekoga ne znaci automatski da je isti to i zaslužio, a ako imate nesto konkretno napišite javno da svi znamo pa možda takva kritika i poluči rezultat, a do tada ...
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#808 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by golfiista »

jao_situacije wrote:
golfiista wrote:Jeste vodozaštitna zona 2. Dakle, pod tačno propisanim uslovima je dozvoljena gradnja, a s obzirom da dole vec postoji izgradjena saobracajnica, ne vidim razlog zbog kojeg se ne bi izgradila suvremena saobracajnica sa zaštitnom folijom i tako otklonio svaki uticaj vec postojeće saobracajnice na vodozaštitnu zonu. Da ne bude zabune, postojeća saobracajnica ce pod rekonstrukciju. Ali bitno je Popljuvati sve a da se prije toga ne informise o bilo cemu. Projekat Hrasnicke ceste sa tramvajskim pojasom je stari projekat i nema veze sa aktuelnom vlašću posljednjih 30 /40 godina. Izgradnja teče sporo upravo iz razloga da se ne tereti budžet, jer je to veliki projekat i zahtijeva mnogo sredstava i sposoban je ugroziti sve druge budžetske stavke, tako da nema potrebe za sumnjom oko tempa izgradnje.
@jao situacije
Jeste, za ostale načelnike Senaid je doktor, kako po zvanju tako i po zanatu, zasto i kako djelimično sam objasnio ranije, a to sto neko misli da smo mi narod koji zaslužuje bolje ili vise, grdno se vara, jer ponekad se treba pogledati u ogledalo i priznati sebi da si mogao, morao i trebao bolje, ali nisi, pa tako se i dobije, sve sve prema zaslugama.
ma hej
čovjek je novi helmut kol, al naš

kad on vikne selam alejk u opšćini, kolektivni orgazam doživite.
nego šta kaže jel još uvijek u sukobu sa centralom oko gulena i onih kurda dole
malo vas je, al ste govna neviđena.
U dvije prosto proširene rečenice je stalo: orgazam, kurdi u poznatom kontekstu i govna. S obzirom da se nema tu sta komentsrisati, samo cu kazati: zao mi je ljudi koji s tobom, tako elokventnom, odgojenom i primjećujem vrlo tolerantnom osobom provode vrijeme, imaju mnogo toga za naučiti. Samo naprijed, možda i uhvatiš sve svoje Polemone.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#809 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Golfista :thumbup:

Ja sam tražio da mi boljeg preporuče i dadoše mi dva smiješna kandidata. Načelnik Ilidže mora biti malo ters, inače ga nema nigdje i niko ga neće poštovati. Takva je sredina.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#810 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

Dr Baltazar wrote:Golfista :thumbup:

Ja sam tražio da mi boljeg preporuče i dadoše mi dva smiješna kandidata. Načelnik Ilidže mora biti malo ters, inače ga nema nigdje i niko ga neće poštovati. Takva je sredina.
hoćeš reći malo kriminalac, ratni profiter, trgovac oružjem i još jednom kriminalac?
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#811 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Bradafilozof wrote:
Dr Baltazar wrote:Golfista :thumbup:

Ja sam tražio da mi boljeg preporuče i dadoše mi dva smiješna kandidata. Načelnik Ilidže mora biti malo ters, inače ga nema nigdje i niko ga neće poštovati. Takva je sredina.
hoćeš reći malo kriminalac, ratni profiter, trgovac oružjem i još jednom kriminalac?
I ako Bog da budući novi-stari načelnik :)
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#812 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

Dr Baltazar wrote:
Bradafilozof wrote:
Dr Baltazar wrote:Golfista :thumbup:

Ja sam tražio da mi boljeg preporuče i dadoše mi dva smiješna kandidata. Načelnik Ilidže mora biti malo ters, inače ga nema nigdje i niko ga neće poštovati. Takva je sredina.
hoćeš reći malo kriminalac, ratni profiter, trgovac oružjem i još jednom kriminalac?
I ako Bog da budući novi-stari načelnik :)
DaBogda ti u kući bio jedan ovakav.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#813 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Malo pazi na jezičinu. Memić opet uzima izbore iako nije idealan. Ali mu je i konkurencija katastrofa. Tebi ne smeta Memić, nego SDA i većini ovdje. Kao Bošnjak, musliman imam samo jednu stranku kao izbor.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#814 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

Dr Baltazar wrote:Malo pazi na jezičinu. Memić opet uzima izbore iako nije idealan. Ali mu je i konkurencija katastrofa. Tebi ne smeta Memić, nego SDA i većini ovdje. Kao Bošnjak, musliman imam samo jednu stranku kao izbor.
zato i jesmo u kur.cu jer bošnjaci imaju samo jedan izbor-kriminalca, dezertera i ratnog profitera.

šta je šefe, ne bi volio da ti neko u porodici bude kao memić, a toliko ga hvališ. u čemu je problem?
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#815 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Bradafilozof wrote:
Dr Baltazar wrote:Malo pazi na jezičinu. Memić opet uzima izbore iako nije idealan. Ali mu je i konkurencija katastrofa. Tebi ne smeta Memić, nego SDA i većini ovdje. Kao Bošnjak, musliman imam samo jednu stranku kao izbor.
zato i jesmo u kur.cu jer bošnjaci imaju samo jedan izbor-kriminalca, dezertera i ratnog profitera.

šta je šefe, ne bi volio da ti neko u porodici bude kao memić, a toliko ga hvališ. u čemu je problem?
Puno ti većih problema (ljudskih) na Ilidži imaš. Memić je za njih ribica. Te priče oko kriminala su neargumentovane. Evo i ja ću reći ti si lopov i šta ?

Za koga da glasamo ? Za neku komunjaru ?

Ti ne shvataš da ja govorim da on nije idealan za Ilidžu, ali boljeg kandidata nema.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#816 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Droog »

Auuuu....

Stigla depeša nekom izgleda...

Braniti čast i ugled velikog padišaha, zvjezdu istoka...


Gdje ja živim, svak me jebo!
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#817 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Droog »

Da me jebo!
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#818 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

Dr Baltazar wrote:[
Puno ti većih problema (ljudskih) na Ilidži imaš. Memić je za njih ribica. Te priče oko kriminala su neargumentovane. Evo i ja ću reći ti si lopov i šta ?

Za koga da glasamo ? Za neku komunjaru ?

Ti ne shvataš da ja govorim da on nije idealan za Ilidžu, ali boljeg kandidata nema.
džaba se praviš naivan, memić je osuđivan a sin mu robijao zbog zajedničkog biznisa trgovine oružjem. da spomenemo trošenje para na trešnje, očigledan kriminal sa dozvolama gdje notorni kriminalac izgradi kafanu ispred ksc ilidža, na mjestu koje su mrski komunicsti ostavili da narod može hodati, rasprodaju zemlje arapima, kafansko ponašanje, zapošljavanje vlastite žene za savjetnika, namicanje sinu parcele pored doma zdravlja, zgrade bivše robne kuće koju ovaj sada izdaje dm-u, da je derezritao i čitav rat proveo u istanbulu, i prije rata švercovao oružje i na njemu se obogatio.... ako ti je sve ovo dobro ti onda zaslužuješ da živiš u ovoj bijedi.

zašto nema boljeg kandidata, je li sda mogla nominovati nekog normalnog kandiata? ima li iko u bošnjaka normalan, pošten i školovan? ima li iko ko je branio ovu državu?
a sada sretno i veselo ti bilo, sreća pa ilidžom često i ne prolazim. ono treba ograditi bodljikavom žicom.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#819 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Samo ću ti reći ovo. Ko bolan živi u bijedi :lol: :lol: :lol: ? Zaboli me neka stvar za Memića. Tom notornom kriminalcu nijedan načelnik ne bi smio zatvoriti onaj kafić (nikad ušao u njega jer je leglo seljakluka), valjda ti je to jasno.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#820 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

Dr Baltazar wrote:Samo ću ti reći ovo. Ko bolan živi u bijedi :lol: :lol: :lol: ? Zaboli me neka stvar za Memića. Tom notornom kriminalcu nijedan načelnik ne bi smio zatvoriti onaj kafić (nikad ušao u njega jer je leglo seljakluka), valjda ti je to jasno.
u bijedi dakako, čim si spao da ovakvu lešinu braniš. je li te stid samoga sebe?
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#821 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Bradafilozof wrote:
Dr Baltazar wrote:Samo ću ti reći ovo. Ko bolan živi u bijedi :lol: :lol: :lol: ? Zaboli me neka stvar za Memića. Tom notornom kriminalcu nijedan načelnik ne bi smio zatvoriti onaj kafić (nikad ušao u njega jer je leglo seljakluka), valjda ti je to jasno.
u bijedi dakako, čim si spao da ovakvu lešinu braniš. je li te stid samoga sebe?
Pa Memić je za mene bijeda finansijska, ako ti je to već poenta.

Ne branim ga uopće, ima on svojih mahana, ali na listi koju ću dobiti u oktobru NEMA boljeg kandidata. Ne glasati na izborima je glas za Memića indirektno, valjda ti je to jasno :) Pozicija načelnika na Ilidži je izuzetno komplikovana. Ne može se svakom ni udovoljit.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#822 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

golfiista wrote:
jao_situacije wrote:
golfiista wrote:Jeste vodozaštitna zona 2. Dakle, pod tačno propisanim uslovima je dozvoljena gradnja, a s obzirom da dole vec postoji izgradjena saobracajnica, ne vidim razlog zbog kojeg se ne bi izgradila suvremena saobracajnica sa zaštitnom folijom i tako otklonio svaki uticaj vec postojeće saobracajnice na vodozaštitnu zonu. Da ne bude zabune, postojeća saobracajnica ce pod rekonstrukciju. Ali bitno je Popljuvati sve a da se prije toga ne informise o bilo cemu. Projekat Hrasnicke ceste sa tramvajskim pojasom je stari projekat i nema veze sa aktuelnom vlašću posljednjih 30 /40 godina. Izgradnja teče sporo upravo iz razloga da se ne tereti budžet, jer je to veliki projekat i zahtijeva mnogo sredstava i sposoban je ugroziti sve druge budžetske stavke, tako da nema potrebe za sumnjom oko tempa izgradnje.
@jao situacije
Jeste, za ostale načelnike Senaid je doktor, kako po zvanju tako i po zanatu, zasto i kako djelimično sam objasnio ranije, a to sto neko misli da smo mi narod koji zaslužuje bolje ili vise, grdno se vara, jer ponekad se treba pogledati u ogledalo i priznati sebi da si mogao, morao i trebao bolje, ali nisi, pa tako se i dobije, sve sve prema zaslugama.
ma hej
čovjek je novi helmut kol, al naš

kad on vikne selam alejk u opšćini, kolektivni orgazam doživite.
nego šta kaže jel još uvijek u sukobu sa centralom oko gulena i onih kurda dole
malo vas je, al ste govna neviđena.
U dvije prosto proširene rečenice je stalo: orgazam, kurdi u poznatom kontekstu i govna. S obzirom da se nema tu sta komentsrisati, samo cu kazati: zao mi je ljudi koji s tobom, tako elokventnom, odgojenom i primjećujem vrlo tolerantnom osobom provode vrijeme, imaju mnogo toga za naučiti. Samo naprijed, možda i uhvatiš sve svoje Polemone.
:lol:
imal odgovora na pitanje jel riješen sukob u centrali hoćel ga bakir žik kad ode na iduće putovanje
čujem da mu je psovao sve po spisku kad mu je rečeno da zatvori te kurdske škole

jel prpa ?
kad ode doktor idete i vi za njim iz opšćine
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#823 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

jao_situacije wrote:[q


:lol:
imal odgovora na pitanje jel riješen sukob u centrali hoćel ga bakir žik kad ode na iduće putovanje
čujem da mu je psovao sve po spisku kad mu je rečeno da zatvori te kurdske škole

jel prpa ?
kad ode doktor idete i vi za njim iz opšćine
o cemu se tacno radi? kakvo putovanje?
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#824 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Akibh »

Dr Baltazar wrote:Malo pazi na jezičinu. Memić opet uzima izbore iako nije idealan. Ali mu je i konkurencija katastrofa. Tebi ne smeta Memić, nego SDA i većini ovdje. Kao Bošnjak, musliman imam samo jednu stranku kao izbor.
Uopste nisi svjestan koliko si glup...
Jedno veliko FUJ
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#825 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Akibh wrote:
Dr Baltazar wrote:Malo pazi na jezičinu. Memić opet uzima izbore iako nije idealan. Ali mu je i konkurencija katastrofa. Tebi ne smeta Memić, nego SDA i većini ovdje. Kao Bošnjak, musliman imam samo jednu stranku kao izbor.
Uopste nisi svjestan koliko si glup...
Jedno veliko FUJ
Ma bitno da nisam bijeda, sve ostalo je relevantno. Uživaj :D :lol: A vi se tješite kako ćete popraviti stanje u kući tako što ćete pljuvati po drugim ljudima. Zato vam stanje i jeste takvo. Bavite se svojim životom.
Post Reply