Inicijativa Prvi Mart

Post Reply
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#1926 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by Corto Maltese »

dede merdzane wrote:
Corto Maltese wrote:
Oprosti, s obzirom da je poziv za potpisivanje platforme bio javan, ja mislio, da su i rezultati javni. S druge strane, da ima rezultata, garant bi bili javni. Pošto ih nema, i bolje je da ostanu u tajnosti
Nisam citao poziv, pa ne znam je li receno da ce rezultati biti redovno objavljivani i dostavljani na upit? Pokusaj poslati dopis i traziti podatke pa ih ovdje objavi. Jeste da ne podlijezu Zakonu o slobodi pristupa informacijama, ali ako dobiju zahtjev od konkretne osobe, a ne anonimne, mozda i objave.
http://www.prvimart.ba/vijesti/prvi-mar ... zbore-2014
Poštovani,

Imajući u vidu dosadašnji rad građanske inicijative „Glasaću za Srebrenicu“, te koalicije organizacije civilnog društva „Prvi mart“, preko trideset organizacija povratnika, udruženja žrtava, asocijacija boraca, te brojnih skupina, pokreta i inicijativa izbjeglih, raseljenih lica i prognanih sa prostora entiteta Republika Srpska, obraćamo Vam se sa zahtjevom za podršku jedinstvenoj, zajedničkoj i multietničnoj listi za izborne jedinice u entitetu Republika Srpska za Predstavnički dom Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine i Narodnu skupštinu Republike Srpske...


...Tražimo od predstavnika Vaše političke stranke da se očituju o našem prijedlogu, daju podršku zajedničkoj listi i dostave prijedlog termina sastanka na kojem ćemo upriličiti potpisivanje dokumenta „Principi političke platforme za zajednički nastup na Općim izborima 2014. godine za Parlamentarnu skupštinu BiH u izbornim jedinicima u entitetu RS i Narodnoj skupštini RS-a“ (koji dostavljamo u prilogu).

Očekujemo Vaš zvanični stav do 30. aprila, kada ćemo obavijestiti javnost o listi političkih stranka potpisnicama Platforme, a u svrhu utvrđivanja zajedničke strategije djelovanja u entitetu Republika Srpska.
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#1927 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by dede merdzane »

Mislio sam da je objavljena lista stranaka. Ako nije, trebali bi to uraditi.

Vjerovatno je malo ko potpisao jer stranke kalkulisu do izbora. SDP je rekao da je za pokret http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... ivu-1-mart, pa ga je jednim potezom izradio. Sto je Fahro jedva docekao i sad obavlja Dodikov prljavi posao i derogira i pokret i naravno licnost, kako to samo Avaz zna.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#1928 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by udrch »

Mister Yes wrote:
stokton wrote:
Basvod wrote:U politickoj borbi napadi su normalna stvar.
Napadalo se i na Harisa i na Lagumdziju, daleko vise nego na Suljagica.
Tako da to nije nikakav pokazatelj dobrog ili loseg puta.
Nikad se ovolika hampa nije digla ni zbog koga, pa halo likovi žele usvojiti zakone kako bi se Emiru i koaliciji stalo u kraj
Emir = dominantan

Tako su nekada mijenjali pravila samo da zaustave Kareem Abdul Jabbara (tada je bio Low Alcindor). Sada mijenjaju zakone da zaustave Emira. Dominacija!!
:lol: :thumbup:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1929 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by PipiDugaDevetka »

udrch wrote:
Mister Yes wrote:
stokton wrote:Nikad se ovolika hampa nije digla ni zbog koga, pa halo likovi žele usvojiti zakone kako bi se Emiru i koaliciji stalo u kraj
Emir = dominantan

Tako su nekada mijenjali pravila samo da zaustave Kareem Abdul Jabbara (tada je bio Low Alcindor). Sada mijenjaju zakone da zaustave Emira. Dominacija!!
:lol: :thumbup:
+1 :thumbup: :bih:
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#1930 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by stokton »

Evo čime se genocidaši služe a mi raspravljamo o izbornom inžinjeringu Prvog marta
http://www.prvimart.ba/vijesti/mup-rs-a ... ski-cuvari
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1931 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by Danguba »

stokton wrote:Evo čime se genocidaši služe a mi raspravljamo o izbornom inžinjeringu Prvog marta
http://www.prvimart.ba/vijesti/mup-rs-a ... ski-cuvari
Svaki dan fasujemo prst u oko. :oops:

...i ko ce na ovo reagovati. Niko. Dok su tenkovi i transporteri napustili BiH ponovo se zahuktavaju cetnici i to oni isti koji su pocinili teske zkocine devedesetih godina. Jedni se pustaju na prijevremenu slobodu, neki nisu nikada ni odgovarali za zlocine, jedni ponovo oblace uniforme zbog kojih su bili decertificirani. Za par godina nebi me iznenadilo da ponovo zavladaju oni koji su cinili zlocine.
Biljana Plavsic na slobodi, Onaj Zaric davno pusten iz Haga, Krajisnik dolazi, masa ih slobodno seta...i sta mi cekamo? Da medjunarodna zajednica nesto poduzme? Nece, kao sto nije ni '92.god. Glupi Bosnjo gleda a nista ne poduzima. Ceka da mu MZ pomogne. Bar sada smo u svakoj prednosti a mi opet krmka niz dlaku.
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#1932 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by stokton »

Danguba wrote:
stokton wrote:Evo čime se genocidaši služe a mi raspravljamo o izbornom inžinjeringu Prvog marta
http://www.prvimart.ba/vijesti/mup-rs-a ... ski-cuvari
Svaki dan fasujemo prst u oko. :oops:

...i ko ce na ovo reagovati. Niko. Dok su tenkovi i transporteri napustili BiH ponovo se zahuktavaju cetnici i to oni isti koji su pocinili teske zkocine devedesetih godina. Jedni se pustaju na prijevremenu slobodu, neki nisu nikada ni odgovarali za zlocine, jedni ponovo oblace uniforme zbog kojih su bili decertificirani. Za par godina nebi me iznenadilo da ponovo zavladaju oni koji su cinili zlocine.
Biljana Plavsic na slobodi, Onaj Zaric davno pusten iz Haga, Krajisnik dolazi, masa ih slobodno seta...i sta mi cekamo? Da medjunarodna zajednica nesto poduzme? Nece, kao sto nije ni '92.god. Glupi Bosnjo gleda a nista ne poduzima. Ceka da mu MZ pomogne. Bar sada smo u svakoj prednosti a mi opet krmka niz dlaku.
Ne samo to, nego nazovi naši napadaju Prvi Mart zbog izbornog inžinjeringa i drugih samo njima znanih stvari :oops:
a ne da reaguju na ovo FUJ
User avatar
travnik
Posts: 1863
Joined: 05/02/2008 18:30
Location: multietničarim uzduž i poprijeko

#1933 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by travnik »

Par osvrta na Prvi mart:
1. Zakašnjela ideja, iako bolje ikad, nego nikad.
2. Povratak, ali u cijeloj BiH, a ne u jednom dijelu BiH. Ovako je kontradikcija. Borimo se za cijelovitu i jedinstvenu BiH, a na pola teritorija radimo na povratku!!???
3. Rad na istinskom povratku, a ne na izbornom inženjeringu (ovo se odnosi i na "srebreničane" iz Bajine Bašte i sl.). Izborni inženjering možda kratkoročno donosi određene koristi, ali dugoročno samo štetu. Uostalom, vidjet ćemo. Volio bih da griješim.
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#1934 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by zemo_online »

Danguba wrote:
stokton wrote:Evo čime se genocidaši služe a mi raspravljamo o izbornom inžinjeringu Prvog marta
http://www.prvimart.ba/vijesti/mup-rs-a ... ski-cuvari
Svaki dan fasujemo prst u oko. :oops:

...i ko ce na ovo reagovati. Niko. Dok su tenkovi i transporteri napustili BiH ponovo se zahuktavaju cetnici i to oni isti koji su pocinili teske zkocine devedesetih godina. Jedni se pustaju na prijevremenu slobodu, neki nisu nikada ni odgovarali za zlocine, jedni ponovo oblace uniforme zbog kojih su bili decertificirani. Za par godina nebi me iznenadilo da ponovo zavladaju oni koji su cinili zlocine.
Biljana Plavsic na slobodi, Onaj Zaric davno pusten iz Haga, Krajisnik dolazi, masa ih slobodno seta...i sta mi cekamo? Da medjunarodna zajednica nesto poduzme? Nece, kao sto nije ni '92.god. Glupi Bosnjo gleda a nista ne poduzima. Ceka da mu MZ pomogne. Bar sada smo u svakoj prednosti a mi opet krmka niz dlaku.






A sta more bosnjo da napravi? pa dali su im drzavu u drzavi.
i ako negiras rs i svadjas se sa dodikom ,samo njemu popularnost raste.
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#1935 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by stokton »

zemo_online wrote:
Danguba wrote:
stokton wrote:Evo čime se genocidaši služe a mi raspravljamo o izbornom inžinjeringu Prvog marta
http://www.prvimart.ba/vijesti/mup-rs-a ... ski-cuvari
Svaki dan fasujemo prst u oko. :oops:

...i ko ce na ovo reagovati. Niko. Dok su tenkovi i transporteri napustili BiH ponovo se zahuktavaju cetnici i to oni isti koji su pocinili teske zkocine devedesetih godina. Jedni se pustaju na prijevremenu slobodu, neki nisu nikada ni odgovarali za zlocine, jedni ponovo oblace uniforme zbog kojih su bili decertificirani. Za par godina nebi me iznenadilo da ponovo zavladaju oni koji su cinili zlocine.
Biljana Plavsic na slobodi, Onaj Zaric davno pusten iz Haga, Krajisnik dolazi, masa ih slobodno seta...i sta mi cekamo? Da medjunarodna zajednica nesto poduzme? Nece, kao sto nije ni '92.god. Glupi Bosnjo gleda a nista ne poduzima. Ceka da mu MZ pomogne. Bar sada smo u svakoj prednosti a mi opet krmka niz dlaku.






A sta more bosnjo da napravi? pa dali su im drzavu u drzavi.
i ako negiras rs i svadjas se sa dodikom ,samo njemu popularnost raste.
Pročitaj naslov teme :zzzz:
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#1936 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by zemo_online »

sta naslov teme? pa covjek pise da 1. mart je jalova stvar. zato sam i pitao kako dalje ,kako naprijed,sa kim?
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#1937 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by stokton »

zemo_online wrote:sta naslov teme? pa covjek pise da 1. mart je jalova stvar. zato sam i pitao kako dalje ,kako naprijed,sa kim?
Nigdje to nije spomenuo, nego je rekao općenitu stvar koja "krasi Bošnjake".

Prvi Mart je jedini koji nešto konkretno poduzima, tako opet ti kažem pročitaj naslov.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1938 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by Danguba »

zemo_online wrote:
Danguba wrote: Svaki dan fasujemo prst u oko. :oops:

...i ko ce na ovo reagovati. Niko. Dok su tenkovi i transporteri napustili BiH ponovo se zahuktavaju cetnici i to oni isti koji su pocinili teske zkocine devedesetih godina. Jedni se pustaju na prijevremenu slobodu, neki nisu nikada ni odgovarali za zlocine, jedni ponovo oblace uniforme zbog kojih su bili decertificirani. Za par godina nebi me iznenadilo da ponovo zavladaju oni koji su cinili zlocine.
Biljana Plavsic na slobodi, Onaj Zaric davno pusten iz Haga, Krajisnik dolazi, masa ih slobodno seta...i sta mi cekamo? Da medjunarodna zajednica nesto poduzme? Nece, kao sto nije ni '92.god. Glupi Bosnjo gleda a nista ne poduzima. Ceka da mu MZ pomogne. Bar sada smo u svakoj prednosti a mi opet krmka niz dlaku.






A sta more bosnjo da napravi? pa dali su im drzavu u drzavi.
i ako negiras rs i svadjas se sa dodikom ,samo njemu popularnost raste.
A sta treba? Da mu se tepa i titraju jajca?
Krmku, fashisti, cetniku...treba samo kontra. Znaci da znamo sa kim imamo posla ALI problem su nasi politicari koji se utrkuju i po ko zna koji put izgube u duelu sa doticnom osobom. Problema ce biti sve dotle dok se ispunjavaju zelje doticnog samo da se ne naljuti pa ce rasturiti BiH. On nista ne moze bez nasih politicara. Onoliko koliko mu oni popuste toliki je njegov uspjeh. To je stara velikosrpska taktika ''gdje ja stanem ti produzi''.
Je li moguce da mi imamo problem sa povratkom i nakon 18 god? Zar tu treba imati dvojbe sve dok i jedan povratnik ima zelju da se vrati na prijeratno prebivaliste? Koliko ima Bosnjacke i Hrvatske zemlje u gruntu a kuce su poravnate sa zemljom od fashista. Ko moze zabraniti takvima da se prijave na ''livadu'' da bi ostvario svoja prava koja su mu na silu uzeta. Velikosrbi navijaju vodu na svoj mlin jer oni od zavrsetka rata propagiraju i stimulisu ostanak a ne povratak. Tu istu ideju htjeli su da proguraju i na donatorskoj konferenciji za pomoc povratnicima. Oni bi htjeli te pare podijeliti srazmjerno raseljenim osobama bez obzira sto je neko dobrovoljno otisao, dobio plac u manjem entitetu, paket gradjevinskog materijala, ne zeli da se vrati i jos bi donatorska sredstva, Na drugoj strani jos uvijek ima onih koji bi se vratili ali nemaju sredstava za obnovu porusene imovine i odrziv povratak.
Takve okuplja 1.Mart i zato ih treba podrzati. Ovo je i zadnja sansa da se neko vrati.
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#1939 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by 1941. »

stokton wrote:Prvi Mart je jedini koji nešto konkretno poduzima
Moglo je mozda i bez tog "konkretno"...jedini nesto poduzima. Nesto poduzima. U tome je sva sustina. Nesto poduzima i poziva svakog pojedinca da nesto poduzme, pasivno ne ocekujuci da mu uvijek neko drugi rijesi probleme i napravi drzavu.
Tesko je to medjutim prihvatiti nasem, nazalost jos uvijek duboko jugoslavenskom, mentalitetu.
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#1940 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by dede merdzane »

travnik wrote:Par osvrta na Prvi mart:
1. Zakašnjela ideja, iako bolje ikad, nego nikad.
2. Povratak, ali u cijeloj BiH, a ne u jednom dijelu BiH. Ovako je kontradikcija. Borimo se za cijelovitu i jedinstvenu BiH, a na pola teritorija radimo na povratku!!???
3. Rad na istinskom povratku, a ne na izbornom inženjeringu (ovo se odnosi i na "srebreničane" iz Bajine Bašte i sl.). Izborni inženjering možda kratkoročno donosi određene koristi, ali dugoročno samo štetu. Uostalom, vidjet ćemo. Volio bih da griješim.
Pretpostavljam da ti imas problem jer se Hrvati ne vracaju u Travnik. Ali ljudi ne žele da žive sa "balijama". S druge strane, Srebreničani, Zvorničani, Prijedorčani i pored svega što su prošli žele nazad. I onda se takvi nađu da pričaju o izbornom inžinjeringu. Kako vas više nije stid!
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#1941 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by zemo_online »

-odgovor na 1. mart je kontrola prebivalista koja moze da se tumaci kako mup rs zeli i oduzet sto vise licnih karata onima koji nisu prisutni,tako da ne mogu glasat za 1. mart.
-jos ako uzmes u obzir kako se zivi u rs ,koliki je stepen diskriminacije nesrba,koliko nesrba radi u javnim sluzbama,kolika je sansa da nesrbin dobije posao sto je osnovni uvjet opstanka,onda svatis da ce mladi tesko da ostanu u rs na svome.
User avatar
travnik
Posts: 1863
Joined: 05/02/2008 18:30
Location: multietničarim uzduž i poprijeko

#1942 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by travnik »

dede merdzane wrote:
travnik wrote:Par osvrta na Prvi mart:
1. Zakašnjela ideja, iako bolje ikad, nego nikad.
2. Povratak, ali u cijeloj BiH, a ne u jednom dijelu BiH. Ovako je kontradikcija. Borimo se za cijelovitu i jedinstvenu BiH, a na pola teritorija radimo na povratku!!???
3. Rad na istinskom povratku, a ne na izbornom inženjeringu (ovo se odnosi i na "srebreničane" iz Bajine Bašte i sl.). Izborni inženjering možda kratkoročno donosi određene koristi, ali dugoročno samo štetu. Uostalom, vidjet ćemo. Volio bih da griješim.
Pretpostavljam da ti imas problem jer se Hrvati ne vracaju u Travnik. Ali ljudi ne žele da žive sa "balijama". S druge strane, Srebreničani, Zvorničani, Prijedorčani i pored svega što su prošli žele nazad. I onda se takvi nađu da pričaju o izbornom inžinjeringu. Kako vas više nije stid!
Slabo pretpostavljaš. Ja sam mislio i na Bošnjake (Livno, Čapljina, Tomislavgrad, Kreševo i sl.), i na Srbe (Ključ, Sanski Most, Maglaj, Bosanska Krupa i sl.), a ne samo na Hrvate.

Hrvati ne žele na žive!? Ne treba generalizirati. "Ljubav" i jedni i drugih je više-manje podjednaka, inače ne bi ubijali povratnike i policajce (Travnik) i maltretirali povratnike i branili gradnju vjerskih objekata isključivo povratnicima (Stolac i Livno).
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#1943 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by dede merdzane »

travnik wrote: Hrvati ne žele na žive!? Ne treba generalizirati. "Ljubav" i jedni i drugih je više-manje podjednaka, inače ne bi ubijali povratnike i policajce (Travnik) i maltretirali povratnike i branili gradnju vjerskih objekata isključivo povratnicima (Stolac i Livno).
Onda vjerovatno smatras da je vrijeme da se to promijeni?
El_comadante
Posts: 7940
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#1944 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by El_comadante »

treba malo pustiti odredjeno vrijeme da vidimo kako to sve ide. pa onda analizirati rezultate.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1945 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by PipiDugaDevetka »

El_comadante wrote:treba malo pustiti odredjeno vrijeme da vidimo kako to sve ide. pa onda analizirati rezultate.
Sada je vrijeme za povratnike da vade dokumenta cips-ova, te da to dojave nekako ''Prvom martu''. Već ih se prijavilo 100 tisuća (Prema izjavi Emira Suljagića u jednom intervjuu-postavljen na ovoj temi). Izmjene zakonaa zahvaljujući srbobalijama i srbokatolicima u vlasti su primorale Emira da najavi sveobuhvatnu novu konferenciju ''Prvog marta'' uskoro i da redefinišu svoje ciljeve.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#1946 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by exliberal-ex »

PipiDugaDevetka wrote:
El_comadante wrote:treba malo pustiti odredjeno vrijeme da vidimo kako to sve ide. pa onda analizirati rezultate.
Sada je vrijeme za povratnike da vade dokumenta cips-ova, te da to dojave nekako ''Prvom martu''. Već ih se prijavilo 100 tisuća (Prema izjavi Emira Suljagića u jednom intervjuu-postavljen na ovoj temi). Izmjene zakonaa zahvaljujući srbobalijama i srbokatolicima u vlasti su primorale Emira da najavi sveobuhvatnu novu konferenciju ''Prvog marta'' uskoro i da redefinišu svoje ciljeve.
Kojih 100 000 tisuca ? :)
bila je njegova izjava da imaju 100 000 hiljada email adresa ...joj pipi i ti valjas dimne bombe
ps
bas me interesuje ima li i moju email adresu :)
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1947 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by PipiDugaDevetka »

exliberal-ex wrote:Kojih 100 000 tisuca ? :)
bila je njegova izjava da imaju 100 000 hiljada email adresa ...joj pipi i ti valjas dimne bombe
ps
bas me interesuje ima li i moju email adresu :)
Znači, tačno je to da se ''Prvom martu'' javilo preko 100 tisuća ljudi da se dogovore putem e-mail poruka.
Mašala.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#1948 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by exliberal-ex »

PipiDugaDevetka wrote:
exliberal-ex wrote:Kojih 100 000 tisuca ? :)
bila je njegova izjava da imaju 100 000 hiljada email adresa ...joj pipi i ti valjas dimne bombe
ps
bas me interesuje ima li i moju email adresu :)
Znači, tačno je to da se ''Prvom martu'' javilo preko 100 tisuća ljudi da se dogovore putem e-mail poruka.
Mašala.
jel ti znas kako se dobijaju te email addresse.....pa klik moze da ustupi/renta/proda sve adrese sa kojim smo se mi registorvali I onda dodje on I kaze imamo 100 000 adresa...ja mogu sad da odem I da se registrujem sa 5 razlicitih adresa I jel to znak da je 5 ljudi registrovano?
U prosjeku na 100 000 dobijenih adresa imas oko 20-25 % deaktiviranih, neispravnih itd, koji ce postotak biti duplih e mailova...pa i da ode svih 100 000 u prosjeku broj e mailova koji budu otvoreni kad se salje mass e mail blast je oko 2, 5 % sto je 2500 adresa.
realno je ocekivat da ce gromnoj vecini ti eventualni e mailovi da zavrse u junk inbox-u, jos ako posalju taj velikei e blast velike sanse da ce ih e mail provideri identifikovati da salju spam....e moj pipi I ti kupujes jeftinu pricu :skoljka:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1949 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by PipiDugaDevetka »

Maši ušima, što bi rek'o @udrch, ovo sve ide dalje!
User avatar
alkibijad
Posts: 49
Joined: 05/05/2010 17:16

#1950 Re: Inicijativa Prvi Mart

Post by alkibijad »

Najjače kod ove koalicije mi je to što su im na web stranici vidno postavljena upustva za donacije. Za razliku od finansijskog izvještaja :P

Послато са Nexus 4 користећи Тапаталк 4 Бета
Post Reply