Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke!

Locked
User avatar
Aleluja
Posts: 1238
Joined: 07/07/2011 11:08
Location: Ne rokći, nema frke za tvoj um...

#1 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Aleluja »

...ajde bolan kinder ti je živ, zdrav a to na čemu se vozao, sve je to politika! :D
frngla
Posts: 3225
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#2 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by frngla »

Nema potrebe da se bojiš mrtvih, neće ti oni ništa. Živi su problem...
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by black »

evo sav sam se uzbihuzurio :mrgreen:
User avatar
Sandokan Schiavone
Posts: 94
Joined: 25/02/2012 12:23

#4 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Sandokan Schiavone »

To je višenamjensko vozilo za umrle i djecu, to je strast života u zemljama 3 svijeta.
A što je najbolje u toj priči ovo vozilo je za grass supergrass, tako da i nije tako loše.
Krone
Posts: 111
Joined: 23/09/2011 07:30

#5 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Krone »

A ja sam zgranut da ste gospodjo toliko neupuceni i da niste znali da je to mrtvacko vozilo (vise puta bila promocija), vjerovatno ne stizete od pedikira, manikira i ostalih ob'veza . . .
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#6 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Mr.Penguin »

Treba postaviti granicu od 500 postova za otvaranje teme.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#7 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by shin »

Jel šta mali učio dok se vozio?
User avatar
XeuX
Posts: 249
Joined: 28/02/2012 20:00

#8 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by XeuX »

Vidim i ovde je počela predizbora kampanja.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#9 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Cholina_Lokica »

:-)
User avatar
Sandokan Schiavone
Posts: 94
Joined: 25/02/2012 12:23

#10 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Sandokan Schiavone »

3 svijet, sve su izbori i kampanje i u mrtvačkim vozilima, gazi se preko lesheva, a ovdje se i djeca voz.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#11 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Innovation »

Niste procitali tekst kako treba ili niste shvatili,koja je to vrsta vozila. :-)
dragonz
Posts: 1790
Joined: 20/09/2008 13:12

#12 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by dragonz »

SMRT :

1. ako si vjernik smrt ti dođe kao nastavak ovoga života samo u boljem okruženju ako si radio dobro na ovome svijetu;
2. ako si griješnik smrt ti dođe kao kazna za sva loša i ružna dijela koja si radio na ovome svijetu jer ćeš morati biti kažnjen za njih;
3. ako si ateist svakako ne vjeruješ i to te ne interesuje;
3. ako si budista ti ćeš ionako biti reikarnisan u neku životinju;

Mrtvačka kola(što nije tačno da su bila) ionako su bila čistija od vozila gradskog prijevoza kojim su vjerovatno djeca došla sa svojim roditeljima u Vilsonovo i bila su ukrašena da bi bila zanimljivija djeci.


P.S. je li ko djecu pitao da li im se sviđa to isto vozilo.

P.S.S. je li moguće da je tzv.roditelj nakon tek 4 dana skontao i iskonstruisao priču o tzv.mrtvačkim kolima
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#13 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Mr.Penguin »

"Porodični dan opštine Novo Sarajevo: Da li je načelnik Koldžo vozao djecu u voziću za mrtvačke sanduke?!
Čitateljka portala X uputila je šokantno pismo u kome je sa građanima Sarajeva podijelila svoj užas nakon što je saznala da se njeno dijete, tokom održavanja Porodičnog dana Općine Novo Sarajevo, vozalo u voziću KJKP 'Pokop', u kome se prevoze mrtvački sanduci... Međutim, u 'Pokopu' tvrde drugačije.

Poštovani,

Zgranuta sam određenim i provjerenim saznanjem koje moram s Vama podijeliti...
Naime, na Vilsonovom šetalištu u subotu, 25. avgusta, tokom održavanja Porodičnog dana, djecu je vozio cijeli dan jedan vozić, u kojem su djeca uživala ne znajući da se radi o vozu firme "POKOP" koji prevozi UMRLE!!! Isto to potvrdio mi je direktor 'Pokopa' Grebović, ali i neki službenici Općine Novo Sarajevo. Objašnjeno mi je da je mjesto namijenjeno za prijevoz sanduka umrlog pregrađeno određenim plastikama, kako bi se dobio izgled voza!

Prestrašno je gdje se moje dijete vozalo!

Prestrašno je koja sredstva se sve koriste za nečiju promociju u predizbornu kampanju!

Izvinite, ali kao majci mi je jako loše!!!

Istu informaciju možete provjeriti i u 'Pokopu' i u Općini Novo Sarajevo.

Nadam se da ćete objaviti ovaj članak, kako bi se bolesnim i prljavim igrama stalo u kraj. Prestravljena sam načinom na koji načelnik ove općine dobija poene naivnih građana!
Iz KJKP "Pokop" tvrde:

Tačno je da je vozić naš, ali ne i da se u njemu prevoze mrtvački sanduci!

Tragom pisma koje nam je uputila naša čitateljka, kontaktirali smo KJKP 'Pokop', u kome su nam potvrdili da se za potrebe održavanja tradicionalnog 7. Porodičnog dana Općine Novo Sarajevo zaista koristilo njihovo vozilo, tačnije vozić koji je u tu svrhu 'zabavljao' najmlađe, ali da nije riječ o vozu koji se inače koristi za prevoz mrtvačkih sanduka:

- Mi imamo razne vrste vozila - za dženaze, sahrane, kao i za prevoz ljudi koji koji dođu na sprovod, a za ovu priliku korišteno je putničko vozilo (voz) koje inače prevozi pješake. Voz za sanduke se ne bi ni mogao upotrijebiti u ovu svrhu, jer je on potpuno dugačije koncipiran, tako da su sve te tvrdnje netačne, pojasnio je za ** No links ** PORTAL Šefik Vatreš, koordinator u preduzeću 'Pokop'. "
_____________________
Molim katanac. :kravata:
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#14 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by evo mene »

Kako su SDP-ovi ljudi u Općini ovaj voz podvalili Koldži. Eto ti Koldžo SDP pa i dalje šuruj s njima.
temohpab
Posts: 46
Joined: 15/08/2012 12:51

#15 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by temohpab »

Kice wrote:POENTA JE ŠTO TAJ NEPISMENI KOLDŽO NE BIRA SREDSTVA DA OSTANE NA VLASTI!!! ZLOUPOTREBLJAVA GODINAMA BORCE, PENZIONERE, DJECU...
Dakle, nije stvar u tvom djetetu i vjerovatno i nemas dijeta, stvar je u tom da se ocrni taj lik, inace ne podnosim domace politicare al brate sad bi namjerno glasao za njega, kad vidim kakvim se stvarima ljudi sluze da podmetnu nekom.
Nisi ni ti nista bolji od njega.
User avatar
Sandokan Schiavone
Posts: 94
Joined: 25/02/2012 12:23

#16 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Sandokan Schiavone »

Indijska firma preuzela patent od koldže za serijsku proizvodnju vozila "KID's day".
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11037
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#17 Re: Načelnik KOLDŽO vozao djecu u voziću za MRTVAČKE sanduke

Post by Prpa.ba »

Ne mogu covjeku nista pametnije naci da ga ocrne vec ovako. Jad i cemer. Koldzo ce vam vase odvaliti kandidate sa ustavnom vecinom. :D :D :D :P
Locked