SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Locked
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#451 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

samoTEgledam wrote: Imam ja a nikad petokraku nisam htio staviti na čelo. I praviji sam oficir od bilo kojeg komunjarskog generala.
Kao pioniru mi dali plavu kapicu sa plastičnom petokrakom, tad me kao dijete ubola i odmah mi se zgadila. Bila je to za mene Božija poruka.
Tebi je petokraka možda bila dobra, jer se mezetio na račun sirotinje (radnika i seljaka). Čitava se Zenica grijala besplatno, jest al u qrcu, samo im nisu davali platu, več su odmah odbijali dio namjenjen za grijanje, liječenje, za mentalne ublehe koje su prosipale šupljo o samoupravi (hahhaha) bratstvu i jedinstvu (2x hahah) o standardu (jedva čekali da mi komšo dođe iz Austrije oko Nove godine i donese nam 1kg kafe), ...
Qrčili smo se tad crno bijelim tv-ima dok je normalan svijet gledao sliku u boji, bili smo sretni u odmaralištima po Jadranu (obični kampovi za koje je Oaza na Ilidži hotel sa 5 zvijezdica) dok je normalan svijet krstario.
Halo ba, maneken, qrčili ste se da ste 5-6 sila Evrope ili čak svjeta, a niste me ni za 4 godine uspjeli slomiti ni avijacijom, ni raketama, ni specijalcima. Pobili ste 100 000 mojih sunarodnjaka, sugrađana, rođaka ali niste ubili mene i ono što je u meni.
Krenite opet, opet ću vam se još žešće suprostaviti. Možete krenuti pod kojom god zastavom ili obilježjem hoćete, za mene ćete biti isti.
Volim ba Bosnu više od svih komunjara svijeta, pa tamam da mi je babo bio sekretar CK-a
Ti si mene zamijenio s nekim koalicionim partnerom...

Jel' ti ovo danas dobro...? Neka se onda nastavi 300 godina... Jel' fina zelja...? Jeste...
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#452 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nemoguce vruce »

poznanik wrote:
nosara wrote:Ko god smatra da je Titov socijalizam jednako los kao fasizam. ja ga nabijem na kurac... :D
:thumbup: :D
Kultura na nivou, komunizam ostavlio traga, bravo skojevac, zestok momcina preko tastature :dance:
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#453 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kv99 »

nosara wrote:
kv99 wrote:
kiky wrote:zašto alija nije tužio un i nato odmah poslije dešavanja u srebrenici ...
:?
Zasto to nisu uradili svi oni politicari koji su bili na vlasti od tada ? Koliko znam nije bila samo SDA i Alija vec se izmjenjalo nekoliko stranaka/partija i lidera na vlasti. Da li to sviju njih cini cetnickim spijunima i odgovornim za desavanje u Srebrenici ? Sta znaci to sto nisu tuzili un i nato ni 17 godina poslije kada se prikupilo jos vise dokaza i svjedoka nego odma poslije genocida ? Da si svi oni spijuni i cetnicki saradnici pa po cemu se onda Alija izdvaja od njih ?
Svi su oni, na celu s alijom, samo gomila nesposobnjakovica i lijenstina...
Super onda pa onda postavljajte pitanje : zasto nisu Alija, Zlatan, Haris, Fahrudin, Sulejman tuzili un i nato ? Pa da onda dodjemo do odgovora da nisu jer zakonski UN ima imunitet i ne moze se tuziti a NATO je samo izvrsavao naloge UN. Ali ako neko smatra da je sposobniji i vrijedniji od gore navedenih i svih onih koji su bili na vlasti od 1995 neka pokusa pa neka nam javi kako je uspjelo.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#454 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

nemoguce vruce wrote:
poznanik wrote:
nosara wrote:Ko god smatra da je Titov socijalizam jednako los kao fasizam. ja ga nabijem na kurac... :D
:thumbup: :D
Kultura na nivou, komunizam ostavlio traga, bravo skojevac, zestok momcina preko tastature :dance:
Drzi se teme...
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#455 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by poznanik »

nemoguce vruce wrote:
poznanik wrote:
nosara wrote:Ko god smatra da je Titov socijalizam jednako los kao fasizam. ja ga nabijem na kurac... :D
:thumbup: :D
Kultura na nivou, komunizam ostavlio traga, bravo skojevac, zestok momcina preko tastature :dance:

Ja ne smatram da je Titov socijalizam jednako loš kao fašizam. Ti? :D
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#456 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

kv99 wrote: Super onda pa onda postavljajte pitanje : zasto nisu Alija, Zlatan, Haris, Fahrudin, Sulejman tuzili un i nato ? Pa da onda dodjemo do odgovora da nisu jer zakonski UN ima imunitet i ne moze se tuziti a NATO je samo izvrsavao naloge UN. Ali ako neko smatra da je sposobniji i vrijedniji od gore navedenih i svih onih koji su bili na vlasti od 1995 neka pokusa pa neka nam javi kako je uspjelo.
Govorim opcenito... Gomila nesposobnih idiota, koja visestruko presudjen genocid nije mogla dokazat srbiji...
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#457 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kv99 »

nosara wrote:
kv99 wrote:
nosara wrote:
Ne... Onaj koji o Titu i partizanima misli sve najgore je izgubio rat 1945....
Fasisti su izgubili rat 1945 i po cemu su onda fasisti oni koji ne vole Titu i partizane ? Da li samo fasisti ne vole Titu ? Ako su fasisti neprijatelji Tite onda znaci da su oni koji vole Titu ne zbog licnosti vec zbog komunisticke ideologije...sta ? Sta ako neko smatra da je komunisticka ideologija isto losa kao i fasisticka i da su i jedni i drugi totalitarni sistemi koji su pobili na milione ljudi ?
Ko god smatra da je Titov socijalizam jednako los kao fasizam, ja ga nabijem na kurac... :D
Svako onaj ko smatra da je onaj ko ne voli Tita fasista ispoljava fasisticku ideologiju. NIje nista bolji od onih koji su smatrali za neprijatelja svakog onog koji im nije volio "firera" i " poglavnika ".
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#458 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

kv99 wrote: Svako onaj ko smatra da je onaj ko ne voli Tita fasista ispoljava fasisticku ideologiju. NIje nista bolji od onih koji su smatrali za neprijatelja svakog onog koji im nije volio "firera" i " poglavnika ".
Ti okolo naokolo... Ja nisam nikom rekao da je fasista, sve i da jeste, boli me dupe, za sebe je...

Decko je samo ispoljio neadekvatnu netrpeljivost prema tekovinama NOB i revolucije 1941-1945, pa sam izvukao logican zakljucak da je, na neki nacin, njegova ideja porazena u ratu... Mozda ta ideja nije fasizam, Broz je samljeo i ostale "demokratske" ublehe i pizdarije... Toliko o tome...
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#459 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nemoguce vruce »

@Poznanik...
Za vrijeme komunizma nije bilo teorije da se vode ovakve diskusije...ostalo sam presudi..
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#460 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nemoguce vruce »

nosara wrote:
kv99 wrote: Svako onaj ko smatra da je onaj ko ne voli Tita fasista ispoljava fasisticku ideologiju. NIje nista bolji od onih koji su smatrali za neprijatelja svakog onog koji im nije volio "firera" i " poglavnika ".
Ti okolo naokolo... Ja nisam nikom rekao da je fasista, sve i da jeste, boli me dupe, za sebe je...

Decko je samo ispoljio neadekvatnu netrpeljivost prema tekovinama NOB i revolucije 1941-1945, pa sam izvukao logican zakljucak da je, na neki nacin, njegova ideja porazena u ratu... Mozda ta ideja nije fasizam, Broz je samljeo i ostale "demokratske" ublehe i pizdarije... Toliko o tome...
Broz je bio i prosao, kao i ono sto je palamudio... :mrgreen: :mrgreen:
Zna se sta je vjecno :mrgreen:
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#461 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kv99 »

nosara wrote:
kv99 wrote: Super onda pa onda postavljajte pitanje : zasto nisu Alija, Zlatan, Haris, Fahrudin, Sulejman tuzili un i nato ? Pa da onda dodjemo do odgovora da nisu jer zakonski UN ima imunitet i ne moze se tuziti a NATO je samo izvrsavao naloge UN. Ali ako neko smatra da je sposobniji i vrijedniji od gore navedenih i svih onih koji su bili na vlasti od 1995 neka pokusa pa neka nam javi kako je uspjelo.
Govorim opcenito... Gomila nesposobnih idiota, koja visestruko presudjen genocid nije mogla dokazat srbiji...
Ok, kada se shvatilo kakve se gluposti izvaljuju sa optuzbama prema UN i NATO i kako se to ne moze svaliti na Aliju onda se prelazi na tuzbu prema smrdiji. I neka se prelazi na to pa kada se bude bacalo kamenje i pljuvalo neka se spomenu svi oni koji su bili na vlasti od tada. Da je Bog do bio neko sposoban ali koliko vidim da nije ali mi je malo ofirno da se svi ostali zaboravljaju a samo se spominje Alija. Bilo bi mi ofirno da se radi obrnuto , da se samo spominje Haris ili Zlaja a zaboravljaju ostali , ofirno mi je kupoljenje politickih poena preko pljuvanja i izmisljanja.
samoTEgledam
Posts: 719
Joined: 10/03/2011 16:36
Contact:

#462 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by samoTEgledam »

nosara wrote:
Ko god smatra da je Titov socijalizam jednako los kao fasizam, ja ga nabijem na kurac... :D
Vidiš kako je dobro kad vam se uzme vlast. Nekad ste za neslaganje u slovu sa vašom "vizijom opštedruštvenog socijalističkog poimanja prošlosti, sadašnjosti i budućnosti" nabijali na bajonet, po prijekom sudu metak u ćelo davali, zbog "pokušaja bjekstva" ubijali.

Ne smatram komuniste fašistima, nedao Bog, niste ni blizu njih, ma ne blizu niste uopšte u pravcu u kom su oni, ali niste ni vi cjećke i zato nemoj samohvale.
Ovo ne pišem da me ti ne bi nabio na svoje "oružje".
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#463 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

nemoguce vruce wrote:
nosara wrote:
kv99 wrote: Svako onaj ko smatra da je onaj ko ne voli Tita fasista ispoljava fasisticku ideologiju. NIje nista bolji od onih koji su smatrali za neprijatelja svakog onog koji im nije volio "firera" i " poglavnika ".
Ti okolo naokolo... Ja nisam nikom rekao da je fasista, sve i da jeste, boli me dupe, za sebe je...

Decko je samo ispoljio neadekvatnu netrpeljivost prema tekovinama NOB i revolucije 1941-1945, pa sam izvukao logican zakljucak da je, na neki nacin, njegova ideja porazena u ratu... Mozda ta ideja nije fasizam, Broz je samljeo i ostale "demokratske" ublehe i pizdarije... Toliko o tome...
Broz je bio i prosao, kao i ono sto je palamudio... :mrgreen: :mrgreen:
Zna se sta je vjecno :mrgreen:
Avnojevska BiH...? Kako je cuvate, tesko da ce ostat...
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#464 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kv99 »

nosara wrote:
kv99 wrote: Svako onaj ko smatra da je onaj ko ne voli Tita fasista ispoljava fasisticku ideologiju. NIje nista bolji od onih koji su smatrali za neprijatelja svakog onog koji im nije volio "firera" i " poglavnika ".
Ti okolo naokolo... Ja nisam nikom rekao da je fasista, sve i da jeste, boli me dupe, za sebe je...

Decko je samo ispoljio neadekvatnu netrpeljivost prema tekovinama NOB i revolucije 1941-1945, pa sam izvukao logican zakljucak da je, na neki nacin, njegova ideja porazena u ratu... Mozda ta ideja nije fasizam, Broz je samljeo i ostale "demokratske" ublehe i pizdarije... Toliko o tome...
Fasisti su izgubili rat 1945 9 kakav si ti izvukao zakljucak me ne zanima, zanima me da si nazvao one koji se ne vole Titu i partizane fasistima a to je teska optuzba. Za mene su fasisti dobili sta su zasluzili kada su ih vjesali poslije Nimberga ili kao Musolinija po "prijekom postupku " i nazivati ljude fasistima jer se ne slazu sa ideologijom Tite i komunista fasistima je teska, teska optuzba.
Last edited by kv99 on 14/07/2012 21:11, edited 1 time in total.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#465 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

samoTEgledam wrote:
nosara wrote:
Ko god smatra da je Titov socijalizam jednako los kao fasizam, ja ga nabijem na kurac... :D
Vidiš kako je dobro kad vam se uzme vlast. Nekad ste za neslaganje u slovu sa vašom "vizijom opštedruštvenog socijalističkog poimanja prošlosti, sadašnjosti i budućnosti" nabijali na bajonet, po prijekom sudu metak u ćelo davali, zbog "pokušaja bjekstva" ubijali.

Ne smatram komuniste fašistima, nedao Bog, niste ni blizu njih, ma ne blizu niste uopšte u pravcu u kom su oni, ali niste ni vi cjećke i zato nemoj samohvale.
Ovo ne pišem da me ti ne bi nabio na svoje "oružje".
Ok, ali kakva samohvala...? I ko smo to mi...? Vi ste, kao, pali s Marsa...?

Nema nista dobro i nista lose do proslog rata, a da nije ZAJEDNICKO... Kad to shvatite, mozemo dalje u svijetlu buducnost...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#466 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

kv99 wrote:
nosara wrote:
kv99 wrote: Svako onaj ko smatra da je onaj ko ne voli Tita fasista ispoljava fasisticku ideologiju. NIje nista bolji od onih koji su smatrali za neprijatelja svakog onog koji im nije volio "firera" i " poglavnika ".
Ti okolo naokolo... Ja nisam nikom rekao da je fasista, sve i da jeste, boli me dupe, za sebe je...

Decko je samo ispoljio neadekvatnu netrpeljivost prema tekovinama NOB i revolucije 1941-1945, pa sam izvukao logican zakljucak da je, na neki nacin, njegova ideja porazena u ratu... Mozda ta ideja nije fasizam, Broz je samljeo i ostale "demokratske" ublehe i pizdarije... Toliko o tome...
Fasisti su izgubili rat 1945 9 kakav si ti izvukao zakljucak me ne zanima, zanima me da si nazvao one koji se ne vole Titu i partizane fasistima a to je teska optuzba. Za mene su fasisti dobili sta su zasluzili kada su ih vjesali poslije Nimberga ili kao Musolinija po "prijekom postupku " i nazivati ljude fasistima jer se ne slazu sa ideologijom Tite i komunista fasistima je teska, teska optuzba.
Daj citat...
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#467 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nemoguce vruce »

@Skojevac...
Danasnja BiH, jest da je nakaradna, ali je opstala zahvaljuci , medju ostalima, i hiljadama onih, koji nisu bili zadrte komunjare...
Da je bilo po komunjarama, oni bi BiH, cetnicima predali na pladnju.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#468 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

nemoguce vruce wrote:@Skojevac...
Danasnja BiH, jest da je nakaradna, ali je opstala zahvaljuci , medju ostalima, i hiljadama onih, koji nisu bili zadrte komunjare...
Da je bilo po komunjarama, oni bi BiH, cetnicima predali na pladnju.
Na tankom si ledu... Da ne zapocinjemo pricu o tome koliko je BiH bilo 1990., a koliko je ima sad... Nema smisla... Nisu crveni s cetnicima i ustasama vezali zastave prije i poslije (prvih) izbora...

To "sta bi bilo" je naklapanje...
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#469 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kv99 »

nosara wrote:
kv99 wrote:
nosara wrote: Ti okolo naokolo... Ja nisam nikom rekao da je fasista, sve i da jeste, boli me dupe, za sebe je...

Decko je samo ispoljio neadekvatnu netrpeljivost prema tekovinama NOB i revolucije 1941-1945, pa sam izvukao logican zakljucak da je, na neki nacin, njegova ideja porazena u ratu... Mozda ta ideja nije fasizam, Broz je samljeo i ostale "demokratske" ublehe i pizdarije... Toliko o tome...
Fasisti su izgubili rat 1945 9 kakav si ti izvukao zakljucak me ne zanima, zanima me da si nazvao one koji se ne vole Titu i partizane fasistima a to je teska optuzba. Za mene su fasisti dobili sta su zasluzili kada su ih vjesali poslije Nimberga ili kao Musolinija po "prijekom postupku " i nazivati ljude fasistima jer se ne slazu sa ideologijom Tite i komunista fasistima je teska, teska optuzba.
Daj citat...
nosara wrote:
nemoguce vruce wrote: 1. Evo ja cu se poklopiti, al de ti knjige u sake, citaj i uci do kada je Bosna bila drzava, nije valjda tek od 45-te :mrgreen:
2. ja znam da su BiH od 92-95 cerecili komunisti koji su preko noci obukli cetnicke uniforme, a ti nastavi dalje mastati...
Cetrdesetpete ste izgubili rat, a drzava je nastala par godina ranije... :wink:
Jos jednom obrati paznju na cinjenicu da su FASISTI izgubili rat 1945.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#470 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

kv99 wrote:
Jos jednom obrati paznju na cinjenicu da su FASISTI izgubili rat 1945.
U Jugoslaviji i liberali, demokrati, rojalisti, "seljaci", kleronacionalisti... Citava "demokratska" krama...

Ne zaboravi, u Jugoslaviji se vodio narodnooslobodilacki rat i socijalisticka revolucija... Renesansa zivota... :D
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#471 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nemoguce vruce »

nosara wrote:
nemoguce vruce wrote:@Skojevac...
Danasnja BiH, jest da je nakaradna, ali je opstala zahvaljuci , medju ostalima, i hiljadama onih, koji nisu bili zadrte komunjare...
Da je bilo po komunjarama, oni bi BiH, cetnicima predali na pladnju.
Na tankom si ledu... Da ne zapocinjemo pricu o tome koliko je BiH bilo 1990., a koliko je ima sad... Nema smisla... Nisu crveni s cetnicima i ustasama vezali zastave prije i poslije (prvih) izbora...

To "sta bi bilo" je naklapanje...
Zato su od 86-te, omogucili cetnicima da na miru inffiltriraju cetnicku ideologiju i ikonografiju u JNA u casopise, stadione, pjesme. Zato su cetnicima omogucili da miru kuju planove o masovnom istrebljenju i klanju Bosnjaka, omogucili su cetnicima da raspolazu oruzjem JNA,MTS itd...a za to vrijeme su Bosnjacima prodavali muda za bubrege ublehom o bratstvu i jedinstvu...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#472 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by nosara »

nemoguce vruce wrote: Zato su od 86-te, omogucili cetnicima da na miru inffiltriraju cetnicku ideologiju i ikonografiju u JNA u casopise, stadione, pjesme. Zato su cetnicima omogucili da miru kuju planove o masovnom istrebljenju i klanju Bosnjaka, omogucili su cetnicima da raspolazu oruzjem JNA,MTS itd...a za to vrijeme su Bosnjacima prodavali muda za bubrege ublehom o bratstvu i jedinstvu...
Nema nista dobro i nista lose do proslog rata, a da nije ZAJEDNICKO
Jos nisi shvatio...

A nema komentara o vezanju zastava...? Ili koalicijama, cak i nakon rata...? Cudno...
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#473 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kv99 »

nosara wrote:
kv99 wrote:
Jos jednom obrati paznju na cinjenicu da su FASISTI izgubili rat 1945.
U Jugoslaviji i liberali, demokrati, rojalisti, "seljaci", kleronacionalisti... Citava "demokratska" krama...

Ne zaboravi, u Jugoslaviji se vodio narodnooslobodilacki rat i socijalisticka revolucija... Renesansa zivota... :D
Po cemu su to demokrati i liberali izgubili rat 1945 ? Da li su se to oni borili protiv Tite pa su proglaseni kao neprijatelji ili su proglaseni neprijatelji u vidu borbe za vlast poslije 1945 ? I da li je to nesto sa cime se trebas da hvalis i da nas podsjecas ? Fasisti su 1945 izgubili rat a ovi ostali su bili neprijatelji vlasti poslije 1945.
Ne mrzim ni Titu a ni Aliju ali mi ne bi nikada palo na pamet da proglasim ljude koji to rade za fasiste.
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#474 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kv99 »

nosara wrote:
nemoguce vruce wrote: Zato su od 86-te, omogucili cetnicima da na miru inffiltriraju cetnicku ideologiju i ikonografiju u JNA u casopise, stadione, pjesme. Zato su cetnicima omogucili da miru kuju planove o masovnom istrebljenju i klanju Bosnjaka, omogucili su cetnicima da raspolazu oruzjem JNA,MTS itd...a za to vrijeme su Bosnjacima prodavali muda za bubrege ublehom o bratstvu i jedinstvu...
Nema nista dobro i nista lose do proslog rata, a da nije ZAJEDNICKO
Jos nisi shvatio...

A nema komentara o vezanju zastava...? Ili koalicijama, cak i nakon rata...? Cudno...
Mali savjet : Nemoj bacati kamenje koje ce se vratiti prema tebi ;-)
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#475 Re: SREBRENICA IZDAJA I ODGOVORNOST NATO PAKTA I UN-a

Post by kiky »

kv99 wrote:
kiky wrote:zašto alija nije tužio un i nato odmah poslije dešavanja u srebrenici ...
:?
Zasto to nisu uradili svi oni politicari koji su bili na vlasti od tada ? Koliko znam nije bila samo SDA i Alija vec se izmjenjalo nekoliko stranaka/partija i lidera na vlasti. Da li to sviju njih cini cetnickim spijunima i odgovornim za desavanje u Srebrenici ? Sta znaci to sto nisu tuzili un i nato ni 17 godina poslije kada se prikupilo jos vise dokaza i svjedoka nego odma poslije genocida ? Da si svi oni spijuni i cetnicki saradnici pa po cemu se onda Alija izdvaja od njih ?
alija je bio predsjednik države ...
sda svemoguča i najjača stranka u to vrijeme ...
kada treba naplatit zasluge iz rata onda je sda prva i "organizator otpora" a "da nije bilo alije" bla bla bla ...
kad se poteže odgovornost za propuste, greške, kriminal, profiterstvo i sve ono loše iz rata onda su tu "i druge stranke i političari ...
vlast nisu samo povlastice nego i ogromna odgovornost ...
ko treba da snosi odgovornost ake ne predsjednik i najjača stranka ...
usput ...
tužili su srbiju za genocid i uradili sve da ta tužba propadne ...
Locked