Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Moderator: O'zone

aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#26 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by aldinjo »

spinel_ wrote: 24/11/2021 10:26
veiz wrote: 24/11/2021 10:12 Gledam na FTV emisiju REZIME gost Goran Čerkez
Malo se ukakao al ,je i dalje uporan i dalje da je dezinformacije .Pominje portugal i Italiju koji su 90% vakcinisani (nisu samo te zemlje ima i h još Mađarska,Izrael,...)
Nažalost vješto skriva podatke o smrtnosti u tim zemljama.U izraelu katastrofa ,u Mađarskoj katastrofa...
Onaj ko zna Engleski jezik lahko će doći do podataka o smrtnosti u tim zemljma (koji nije tako mali kao što Čerkez kaže ili zaobilazi vješto da kaže)
Zamislite smrtnost u EU obrazlaže starosnom dobi ,Kaže Afrika nema zato što je mlađe stavnovništvo u pitanju i što žive na otvorenom.
KLASIČNI LOBISTA kao i Vučić,samo što je Vučić navukao na vakcinaciju plaćajući po 50 Eura(za koje kaže pare imamo nepitaj te odakle)
Naravno pare su od proizvođača vakcina
Izgleda da i premijer Forto dobro lobira (Nećemo imati milosti prema nevakcinisanim)
Jesu li na rezimsko-placenoj televiziji ista pitali o nelegalnim vakcinama koje nisu registrovane i zasto nisu?
Jesu li ga pitali da li zdravstveni radnici postuju postupak davanja vakcine kako je naveo proizvodjac?
Jesu li ga pitali zasto hoce djecu i dojilje/porodilje vakcinise kad u upustvima proizvodjaca to navedeno da se ne smije i da nije ispitano?
Jesu li ga pitali zasto se prije davanja vakcine pacijent i osoba koja je dosla ne pregleda detaljno i ne pogleda eventualno karton i historija bolesti kao i da li je neko hronican bolesnik?
...
Sve su ovo pitanja na koje rezimsko-placeni mediji nece nikad postaviti nadleznima.
Ta četiri pitanja bi bila dovoljna? Ali izgleda nema takvih novinara, ili se možda varam? :?
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#27 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by palermo »

Od svih brigada, najslavnija i najjača je ova klixova forumska antivakserska brigada.........
robijash
Posts: 34
Joined: 04/02/2010 02:29

#28 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by robijash »

O kakvim registracijama vakcina govori mirnes ajanovic? Nisam vakser niti antivakser, prebolovao sam i zasad se necu vakcinisat...

Da li ste culi za: Odobrenje za hitnu upotrebu predstavlja posebno odobrenje za upotrebu određenog medicinskog proizvoda, koje se izdaje u vanrednim situacijama, tokom hitnih slučajeva u javnom zdravstvu, kako bi se taj medicinski proizvod učinio dostupnim što je brže moguće.
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#29 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by biglebovski »

robijash wrote: 25/11/2021 02:47 O kakvim registracijama vakcina govori mirnes ajanovic? Nisam vakser niti antivakser, prebolovao sam i zasad se necu vakcinisat...

Da li ste culi za: Odobrenje za hitnu upotrebu predstavlja posebno odobrenje za upotrebu određenog medicinskog proizvoda, koje se izdaje u vanrednim situacijama, tokom hitnih slučajeva u javnom zdravstvu, kako bi se taj medicinski proizvod učinio dostupnim što je brže moguće.
Što duže traje službeno proglašena pandemija, to se duže mogu koristiti ove terapije. Terapije su, po hitnom postupku odobrene od strane američkog regulatora, preporučio ih je WHO, svjetski vrhovni zdravstveni autoritet, europljani prepisali sve.

Izgleda da ove terapije nemaju ni odobrenje BiH državne agencije za lijekove, organa nadležnog za farmaceutsko/medicinske proizvode u cijeloj BiH. Pretpostavljam da se izvršna vlast koja upravlja situacijom pozvala na odluku Svjetske zdravstvene organizacije ili europskog CDC-a ili nekog organa kako bi mogli nesmetano da vakcinišu, bez odobrenja Državnog tijela. Nisam gledao Ajanovića, ali vjerujem da se o tome radi.

U oči upada jedna činjenica, a to je da je u F BiH za dvije godine pandemije zaraženo jedva 8% ljudi pa se postavlja pitanje hitnosti puštanja u upotrebu proizvoda koji još nije prošao sve kliničke faze ispitivanja. Kakva je to smrtonosna pošast i superbrzi virus koji zarazi jedva 4% populacije za godinu dana. Nestvarno.

Nestvarno je i da nemamo zakon o elektorničkim medijima, kojim bi mogli stati u kraj privatnim medijima i anonimnim medijskim botovima koji šire strah i paniku na internetu od superbrzog i superopasnog virusa koji ubija stare i teško bolesne, koji uglavnom umiru u bolnicama, nakon što im ne uspiju spasiti život terapijama od 1300 KM.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#30 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by aldinjo »

palermo wrote: 24/11/2021 17:55 Od svih brigada, najslavnija i najjača je ova klixova forumska antivakserska brigada.........
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Osoba koja napisa da se mogu uvijek isprositi dvije ili tri KM, da bi se djetetu omogućila užina. :skoljka: :run:
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#31 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by palermo »

aldinjo wrote: 25/11/2021 16:23
palermo wrote: 24/11/2021 17:55 Od svih brigada, najslavnija i najjača je ova klixova forumska antivakserska brigada.........
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Osoba koja napisa da se mogu uvijek isprositi dvije ili tri KM, da bi se djetetu omogućila užina. :skoljka: :run:
jes doš'o do kakvog čina u toj vašoj brigadi ?? Bio bi red častiti, ako jesi
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#32 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by aldinjo »

palermo wrote: 25/11/2021 18:21
aldinjo wrote: 25/11/2021 16:23
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Osoba koja napisa da se mogu uvijek isprositi dvije ili tri KM, da bi se djetetu omogućila užina. :skoljka: :run:
jes doš'o do kakvog čina u toj vašoj brigadi ?? Bio bi red častiti, ako jesi
Grohotom se smijem. :lol: :lol: :lol:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#33 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by aldinjo »

robijash wrote: 25/11/2021 02:47 O kakvim registracijama vakcina govori mirnes ajanovic? Nisam vakser niti antivakser, prebolovao sam i zasad se necu vakcinisat...

Da li ste culi za: Odobrenje za hitnu upotrebu predstavlja posebno odobrenje za upotrebu određenog medicinskog proizvoda, koje se izdaje u vanrednim situacijama, tokom hitnih slučajeva u javnom zdravstvu, kako bi se taj medicinski proizvod učinio dostupnim što je brže moguće.
Kakva je to vanredna situacija u Bosni i Hercegovini pa nisu potrebna odobrenja?
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by Edin H. »

zulfo wrote: 21/11/2021 02:14 Mišljenja sam da je Goran Čerkez opasan lobista ,Čuli smo više mišljenja ljudi koji su primili vakcinu da se ne osjećaju dobro po primitku druge doze.Imate i određeni broj ljusi koji su primili prvu ,a zbog nuspojava ne žele da prime drugu dozu
Sad kad su čuli na Face TV-eu da vakcinu nesmiju primiti hronični bolesnici ima ih dosta koji će da tuže odgovorne.
Kako to da su krili dokument u kojem piše da nijedna vakcina u BiH nije odobrena.
Ko je od nas napravio pokusne Kuniće.
:-D Dobro ti je ovo, baš se se dobro ismijah :lol:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#35 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by Dr. Kuca »

Imam jesnog druga, bio antivakser, antikoronas, antimaskas, teorije zavjere, smarao sve zivo i mrtvo. Onda fasuje koronu, podhrastovi, kisik, borba, prezivi, sad je za vakcine, fb pun statusa o koroni, poziva raju na oprez, maske itd.

Al cuj raji mirnes ajanovic relevantan u vezi vakcina, korone. :bih:
User avatar
zabac kermit
Posts: 528
Joined: 30/09/2021 14:49
Location: zivot,sve u i oko njega

#36 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by zabac kermit »

Dr. Kuca wrote: 26/11/2021 01:25 Imam jesnog druga, bio antivakser, antikoronas, antimaskas, teorije zavjere, smarao sve zivo i mrtvo. Onda fasuje koronu, podhrastovi, kisik, borba, prezivi, sad je za vakcine, fb pun statusa o koroni, poziva raju na oprez, maske itd.

Al cuj raji mirnes ajanovic relevantan u vezi vakcina, korone. :bih:
Imam i ja raje sto su primili prvu dozu pa im ne pada na pamet drugu jer su imali nuspojave :bih:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#37 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by Dr. Kuca »

Pa normalno da ce imat nuspojave :lol:
User avatar
leki hz
Posts: 588
Joined: 09/09/2011 21:08

#38 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by leki hz »

Dr. Kuca wrote: 26/11/2021 09:20 Pa normalno da ce imat nuspojave :lol:
Čuj normalno. Normalno da ti se koči vilica, da ostaneš nepokretan?
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#39 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by Dr. Kuca »

Ruka otpada. Ako ti se jos moze kasika zalijepiti 1⁰000000000000% si cipovan. Skidaju ti pare sa racuna.


Normalno je da se imati nuspojave. Kad se dijete vakcinise ima nyspojave te bolesti protiv koje se vakcinisao.
grozdana
Posts: 136
Joined: 07/09/2018 07:46

#40 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by grozdana »

Dr. Kuca wrote: 26/11/2021 12:17 Ruka otpada. Ako ti se jos moze kasika zalijepiti 1⁰000000000000% si cipovan. Skidaju ti pare sa racuna.


Normalno je da se imati nuspojave. Kad se dijete vakcinise ima nyspojave te bolesti protiv koje se vakcinisao.
da li je normalno da čovjek koji nikad prije nije bio bolestan nakon primitka Pfizer vakcine dobije autoimuni hepatitis na da ga nikad prije nije bolovao,
nikad nije imao problema sa jetrom.
Radi se o Talijanu srednjih godina bit će uskoro vijest ,ovo je preliminarno
Da li je normalno da djevojka iz Sarajeva sa primljenom Pfizer vakcinom ,završila u bolnici u septembru i još uvijek je u bolnici (Lahko provjerljiv podatak ,odete u bolnicu uzmete spisak primlenih u septembru i vidite ko se još uvjek nalazi u bolnici a liječnici neznaju šta da rade(djevojka je radila u jednoj farmaceutskoj kompaniji)
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#41 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by drag_gost »

grozdana wrote: 26/11/2021 12:39
Dr. Kuca wrote: 26/11/2021 12:17 Ruka otpada. Ako ti se jos moze kasika zalijepiti 1⁰000000000000% si cipovan. Skidaju ti pare sa racuna.


Normalno je da se imati nuspojave. Kad se dijete vakcinise ima nyspojave te bolesti protiv koje se vakcinisao.
da li je normalno da čovjek koji nikad prije nije bio bolestan nakon primitka Pfizer vakcine dobije autoimuni hepatitis na da ga nikad prije nije bolovao,
nikad nije imao problema sa jetrom.
Radi se o Talijanu srednjih godina bit će uskoro vijest ,ovo je preliminarno
Da li je normalno da djevojka iz Sarajeva sa primljenom Pfizer vakcinom ,završila u bolnici u septembru i još uvijek je u bolnici (Lahko provjerljiv podatak ,odete u bolnicu uzmete spisak primlenih u septembru i vidite ko se još uvjek nalazi u bolnici a liječnici neznaju šta da rade(djevojka je radila u jednoj farmaceutskoj kompaniji)
Ti za Italijana negdje pise ili ti znas?
Koja bolnica daje tek tako spisak primljenih? Cuj, odes i uzmes iz bolnice...
Usput zatrazis i privatne podatke o svim pacijentima, jer... tako to ide. Odes i uzmes, vrlo lako.
dragan a
Posts: 96
Joined: 13/06/2009 22:31

#42 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by dragan a »

ja nemam ove podatke o Talijanu ili ovoj djevojci,al imam nešto drugo da mi objasnite
Čerkez na FTV objašnjavo šta je pravo indivudue i kad prestaje to pravo i vrlo vješto govori
Svako me je jasno da pravo jedno prestaje ako se time ugrožava pravo drugog
Samo mi njie jasno kako je pravo 30 % vakcinisanih veće od prava 70% nevakcinisanih
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#43 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by Better Man »

Nemoj te mi spominjati šarlatana Mirnesa Ajanovića, vozača kamiona i autobusa sa kupljenom diplomom.
zulfo
Posts: 417
Joined: 09/01/2009 11:00

#44 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by zulfo »

Better Man wrote: 26/11/2021 18:00 Nemoj te mi spominjati šarlatana Mirnesa Ajanovića, vozača kamiona i autobusa sa kupljenom diplomom.
Ovo je papir koji skoro ništa ne znači koji ukazuje ,a papir koji je Mirnes donio na FACE TV opečaćen od nadležnog ministarstva na kojima fino pišu kontradikcije vezano za vakcine ,Odnosno kategorije ljudi koji nisu smjeli biti vakcinisani.
Papiri koji pokazuje da vakcina nije dobila dozvolu za upotrebu u BiH ,a vakcinisan je veliki broj ljudi

Opravdanje naših je Evo Njemačka ovo evo Njemačka ono,pa ćemo i mi ko njemačka.
Evo poruka ovima što Njemačku uzimaju za primjer.
Evo Njemačka uvodi najnižu satnicu 12 eura ,pa ugledajte se na one što ih stalno spominjete
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#45 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by Dr. Kuca »

dragan a wrote: 26/11/2021 16:00 ja nemam ove podatke o Talijanu ili ovoj djevojci,al imam nešto drugo da mi objasnite
Čerkez na FTV objašnjavo šta je pravo indivudue i kad prestaje to pravo i vrlo vješto govori
Svako me je jasno da pravo jedno prestaje ako se time ugrožava pravo drugog
Samo mi njie jasno kako je pravo 30 % vakcinisanih veće od prava 70% nevakcinisanih
Hahhahahaahaha. Al haj, ima budala pa vjeruje u te price.
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#46 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by biglebovski »

Dr. Kuca wrote: 26/11/2021 21:08
dragan a wrote: 26/11/2021 16:00 ja nemam ove podatke o Talijanu ili ovoj djevojci,al imam nešto drugo da mi objasnite
Čerkez na FTV objašnjavo šta je pravo indivudue i kad prestaje to pravo i vrlo vješto govori
Svako me je jasno da pravo jedno prestaje ako se time ugrožava pravo drugog
Samo mi njie jasno kako je pravo 30 % vakcinisanih veće od prava 70% nevakcinisanih
Hahhahahaahaha. Al haj, ima budala pa vjeruje u te price.
Dobar ti je primjer druga, ima svega. Ja uvijek kažem, dok ne doživiš/proživiš/osjetiš, ne znaš. Ne može te niko drugi nagovoriti, ni anonimci sa foruma, ni mediji, ni političari, doktori... Tako je sa ovim virusom izgleda, dobar poznanik, sportski tip u 30im, baš najebao, 15 dana, nikad takvo šta nije doživio, upijen sav. I otišao kasnije i vakcinisao se. i jebe se njemu jesam li se ja vakcinisao, niti pričamo o tome. S druge strane, iskreno ne bih volio da ti od kovida umre neko jako blizak tri-četiri mjeseca nakon regularne druge doze fajzera, niti od iznenadnog srčanog udara, 3-7-15 dana nakon doze. Ne bih volio isto tako da tebi ili nekom tvom bliskom se sjebe imunitet nakon doze niti da imaš neke odjednom zdravstvene probleme, ali smatram da, dok god to lično ne doživiš/proživiš/osjetiš nemaš pravo da sereš ljudima koji jesu, nemoj biti ljakse.
neki
Posts: 6633
Joined: 17/02/2005 07:57

#47 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by neki »

zulfo wrote: 26/11/2021 19:44
Better Man wrote: 26/11/2021 18:00 Nemoj te mi spominjati šarlatana Mirnesa Ajanovića, vozača kamiona i autobusa sa kupljenom diplomom.
Ovo je papir koji skoro ništa ne znači koji ukazuje ,a papir koji je Mirnes donio na FACE TV opečaćen od nadležnog ministarstva na kojima fino pišu kontradikcije vezano za vakcine ,Odnosno kategorije ljudi koji nisu smjeli biti vakcinisani.
Papiri koji pokazuje da vakcina nije dobila dozvolu za upotrebu u BiH ,a vakcinisan je veliki broj ljudi

Opravdanje naših je Evo Njemačka ovo evo Njemačka ono,pa ćemo i mi ko njemačka.
Evo poruka ovima što Njemačku uzimaju za primjer.
Evo Njemačka uvodi najnižu satnicu 12 eura ,pa ugledajte se na one što ih stalno spominjete
Sve ne valja država al kad mirnes pokaze imaginarni papir iz ministarstva koji ide u prilog debilima onda je država i ministarstvo sveto pismo :roll: :-)
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#48 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by spinel_ »

neki wrote: 26/11/2021 21:36
zulfo wrote: 26/11/2021 19:44

Ovo je papir koji skoro ništa ne znači koji ukazuje ,a papir koji je Mirnes donio na FACE TV opečaćen od nadležnog ministarstva na kojima fino pišu kontradikcije vezano za vakcine ,Odnosno kategorije ljudi koji nisu smjeli biti vakcinisani.
Papiri koji pokazuje da vakcina nije dobila dozvolu za upotrebu u BiH ,a vakcinisan je veliki broj ljudi

Opravdanje naših je Evo Njemačka ovo evo Njemačka ono,pa ćemo i mi ko njemačka.
Evo poruka ovima što Njemačku uzimaju za primjer.
Evo Njemačka uvodi najnižu satnicu 12 eura ,pa ugledajte se na one što ih stalno spominjete
Sve ne valja država al kad mirnes pokaze imaginarni papir iz ministarstva koji ide u prilog debilima onda je država i ministarstvo sveto pismo :roll: :-)
To je originalni papir proizvodjaca. Nikakav imaginarni. Ne spinuj.
neki
Posts: 6633
Joined: 17/02/2005 07:57

#49 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by neki »

spinel_ wrote: 26/11/2021 21:42
neki wrote: 26/11/2021 21:36

Sve ne valja država al kad mirnes pokaze imaginarni papir iz ministarstva koji ide u prilog debilima onda je država i ministarstvo sveto pismo :roll: :-)
To je originalni papir proizvodjaca. Nikakav imaginarni. Ne spinuj.
Orginalni papir proizvođača koji pokazuje da vakcina nije dobila dozvolu za upotrebu u BiH???
De dogovorite se ti i zulfo šta je
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#50 Re: Krivična protiv Gorana Čerkeza i KRIZNOG ŠTABA

Post by Dr. Kuca »

biglebovski wrote: 26/11/2021 21:28
Dr. Kuca wrote: 26/11/2021 21:08

Hahhahahaahaha. Al haj, ima budala pa vjeruje u te price.
Dobar ti je primjer druga, ima svega. Ja uvijek kažem, dok ne doživiš/proživiš/osjetiš, ne znaš. Ne može te niko drugi nagovoriti, ni anonimci sa foruma, ni mediji, ni političari, doktori... Tako je sa ovim virusom izgleda, dobar poznanik, sportski tip u 30im, baš najebao, 15 dana, nikad takvo šta nije doživio, upijen sav. I otišao kasnije i vakcinisao se. i jebe se njemu jesam li se ja vakcinisao, niti pričamo o tome. S druge strane, iskreno ne bih volio da ti od kovida umre neko jako blizak tri-četiri mjeseca nakon regularne druge doze fajzera, niti od iznenadnog srčanog udara, 3-7-15 dana nakon doze. Ne bih volio isto tako da tebi ili nekom tvom bliskom se sjebe imunitet nakon doze niti da imaš neke odjednom zdravstvene probleme, ali smatram da, dok god to lično ne doživiš/proživiš/osjetiš nemaš pravo da sereš ljudima koji jesu, nemoj biti ljakse.

Pa imas sporadicnih slucajeva u svemu. Evo ova curica je preminula, a prije nje je bilo hiljade operacija od istih doktora.

Ili banalne primjere iz zivota itd. Ja vjerujem da je vecinu ovih prica izmisljeno. Ja znam barem 100nu ljudi koji su se vakcinisali uz male nuspojave. Al to da ljudi ostaju nepokretni, iskreno mi je bezveze.
Locked