Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Moderator: O'zone

Locked
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#776 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by KraljicaIzJajca »

-Chesterfield- wrote: 23/11/2021 12:16
KraljicaIzJajca wrote: 23/11/2021 09:51

Aha, distanca i period izlaganja virusu od lijepe doktorice su u okviru sigurnosti. :D
Nije napisao da je lijepa, nego da je top.
Nisu sinonimi, ok :lol: lekcija naučena :-D
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#777 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Ateista »

Tesla Edison wrote: 23/11/2021 11:45
ajdamo wrote: 23/11/2021 11:08 Toliko o vakcinama

https://www.hercegovina.info/vijesti/sv ... sa/198979/
Pa i vakcina ne spriječava zarazu. Ni jedna vakcina ne spriječava zarazu, već bolest koja proizilazi iz te zaraze.

Valjda smo do sada naučili to gradivo.


A brojanje zaraženih i uvođenje mjera i nakon 100% valcinisanosti je van svake pameti. Kao i sve mjere koje su do sada uvođenje, posebno lockdown i policijski sat.
Koliko ja znam, dosta ovih standardnih djecijih vakcina sprjecava i zarazu i sirenje, u dovoljnoj mjeri da se odrzi kolektivni imunitet, cak sta vise - variola vera je iskorijenjena vakcinama, postoji samo u laboratorijama, ostale se drze ood kontrolom.
ajdamo
Posts: 1035
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#778 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by ajdamo »

Hahaha ok nisam znao

Tesla Edison wrote: 23/11/2021 12:22
ajdamo wrote: 23/11/2021 12:19

Čak je i to upitno, ima ljudi koji su umrli na COVID odjelima iako su vakcinisani samo što je popularno reći da su na COVID odjelima 90+ posto nevakcinisani.
Svako mora umrijeti. Niko nije besmrtan. ;-)
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#780 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Tesla Edison »

Ateista wrote: 23/11/2021 12:25
Tesla Edison wrote: 23/11/2021 11:45

Pa i vakcina ne spriječava zarazu. Ni jedna vakcina ne spriječava zarazu, već bolest koja proizilazi iz te zaraze.

Valjda smo do sada naučili to gradivo.


A brojanje zaraženih i uvođenje mjera i nakon 100% valcinisanosti je van svake pameti. Kao i sve mjere koje su do sada uvođenje, posebno lockdown i policijski sat.
Koliko ja znam, dosta ovih standardnih djecijih vakcina sprjecava i zarazu i sirenje, u dovoljnoj mjeri da se odrzi kolektivni imunitet, cak sta vise - variola vera je iskorijenjena vakcinama, postoji samo u laboratorijama, ostale se drze ood kontrolom.
Niti jedan vakcina ne spriječava zarazu. Pa nije vakcina dezinfekcijans. De malo logiku uključite, ako ništa.

Variola Vera, tj. virus koji izaziva tu bolest možda je i dalje tu, možda ga i ti širiš ali nema bolesti. Niko se ne razbolijeva, zato se kaže da je virus izumro, jer lakše je to čovjeku reći, nego objašnjavati šta i kako.

To i jeste smisao vakcine. Imunizirati što više ljudi, zaraze ima itekako i biće je ali nema bolesti i sve prestaje. I mjere i krizni štabovi i sve.

Ali pričati o maskama, mjerama, lockdownu i nakon vakcinacije je van svake pameti. Haj što nisu ljudima objasnili sve kako treba, pa ljudi, logučno, u neznanju svašta pitaju i svašta nešta lupetaju, nego ovim sranjima koje prave, prave još veću zbrku i na kraju me i ne čudi što ljudi sumnjaju u sve što ima veze sa vakcinama.
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#781 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by FunkyzeitGames »

Ateista wrote: 23/11/2021 12:10
FunkyzeitGames wrote: 23/11/2021 11:53 Ko pobjeđuje trenutno u temi, vakseri ili antivakseri? :D
Oni normalni, koji nisu ni jedno ni drugo vec razmisljaju razumno. :D
Znači i orvelovski vakicinaši i 5G čipofobi su na aparatima. Dobro je. :D
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#782 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by cassius »

ajdamo wrote: 23/11/2021 11:08 Toliko o vakcinama

https://www.hercegovina.info/vijesti/sv ... sa/198979/
Samo vakcina bajo moj, kad se vakcinise 100% gradjana jedna drzave, peti put , eh tad mozemo pricat o kolektivnom imunitetu. Ma da ni tad nije garantovano da nece zatrebat , kakav triple double booster, cisto da budemo svi sigurni. Necemo da nas ovi teroristi i ravnozemljasi, zaraze i nakon triple double extra mega giga boostera.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#783 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Ateista »

Tesla Edison wrote: 23/11/2021 12:30
Ateista wrote: 23/11/2021 12:25
Koliko ja znam, dosta ovih standardnih djecijih vakcina sprjecava i zarazu i sirenje, u dovoljnoj mjeri da se odrzi kolektivni imunitet, cak sta vise - variola vera je iskorijenjena vakcinama, postoji samo u laboratorijama, ostale se drze ood kontrolom.
Niti jedan vakcina ne spriječava zarazu. Pa nije vakcina dezinfekcijans. De malo logiku uključite, ako ništa.

Variola Vera, tj. virus koji izaziva tu bolest možda je i dalje tu, možda ga i ti širiš ali nema bolesti. Niko se ne razbolijeva, zato se kaže da je virus izumro, jer lakše je to čovjeku reći, nego objašnjavati šta i kako.

To i jeste smisao vakcine. Imunizirati što više ljudi, zaraze ima itekako i biće je ali nema bolesti i sve prestaje. I mjere i krizni štabovi i sve.

Ali pričati o maskama, mjerama, lockdownu i nakon vakcinacije je van svake pameti. Haj što nisu ljudima objasnili sve kako treba, pa ljudi, logučno, u neznanju svašta pitaju i svašta nešta lupetaju, nego ovim sranjima koje prave, prave još veću zbrku i na kraju me i ne čudi što ljudi sumnjaju u sve što ima veze sa vakcinama.
Nisam epidemiolog, ali koliko sam mogao procitati dosta vakcina sprjecava i sirenje pored toga sto sprjecsava razvoj bolesti, pa su time zasticeni vecinom i oni koji ne prime vakcinu ako dovoljan broj ljudi oko njih primi i razvije se kolektivni imunitet.

To za mjere svakako stoji, tu nema dileme
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#784 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by biglebovski »



Van Duijn je tog dana sa svojom porodicom otišao na najavljene demonstracije. Kada je policija naredila prisutnima da odu, on i njegov mlađi brat su zaglavili. Brat je bacio limenku piva na policiju, a policijski pas ga je zgrabio za nogu.

Fotograf divljih životinja htio je pomoći svom bratu, dojurio je do policajca sa službenim psom i šutnuo životinju. Pas je pustio brata, koji je potom sa teškom ranom noge uspeo da pobegne policiji. Sam Van Duijn je ugrizao pas i morao je da ode sa policijom.

https://www.newsy-today.com/world-famou ... cking-dog/
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#785 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by broj dva »

biglebovski wrote: 23/11/2021 13:56

Van Duijn je tog dana sa svojom porodicom otišao na najavljene demonstracije. Kada je policija naredila prisutnima da odu, on i njegov mlađi brat su zaglavili. Brat je bacio limenku piva na policiju, a policijski pas ga je zgrabio za nogu.

Fotograf divljih životinja htio je pomoći svom bratu, dojurio je do policajca sa službenim psom i šutnuo životinju. Pas je pustio brata, koji je potom sa teškom ranom noge uspeo da pobegne policiji. Sam Van Duijn je ugrizao pas i morao je da ode sa policijom.

https://www.newsy-today.com/world-famou ... cking-dog/
Trebali su ga pitati ima li kakvu salvetu da obrisu to pivo koje je bacio na njih.
Inace su holandski policajci pozanti po brutalnosti, samo odu okolo otimaju dzointe iz usta i mlate pendrekom ljevo i desno.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#786 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by un1ted »

Napad na psa je napad na policajca. Malo mi je nevjerovatno da šutneš policijskog psa i da očekuješ normalan razgovor. Ako je bilo prekomjerne upotrebe sile, prijava.

Ne, nije napadnut radi protesta, vec radi napada na psa.
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#787 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by biglebovski »

Al ga zamlatiše baš onako momački, dok nije prestao mrdati.
isx
Posts: 3581
Joined: 24/05/2014 19:12

#788 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by isx »

Tesla Edison wrote: 23/11/2021 11:45
ajdamo wrote: 23/11/2021 11:08 Toliko o vakcinama

https://www.hercegovina.info/vijesti/sv ... sa/198979/
Pa i vakcina ne spriječava zarazu. Ni jedna vakcina ne spriječava zarazu, već bolest koja proizilazi iz te zaraze.

Valjda smo do sada naučili to gradivo.


A brojanje zaraženih i uvođenje mjera i nakon 100% valcinisanosti je van svake pameti. Kao i sve mjere koje su do sada uvođenje, posebno lockdown i policijski sat.
Ako je tako sve osim testiranja sviju od 20.12. je diskriminacija i svaka odluka pada u vodu.
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#789 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by biglebovski »

Splitski infektolog: Svi ćemo se zaraziti, i cijepljeni i necijepljeni


Ali razlika je to da oni koji budu cijepljeni neće dobiti tešku bolest." - pa dobro, onda ih maknite sa respiratora i pošaljite kući i oslobodite mjesta necjepljenima - ne kuzim, zasto zaprimate cijepljene u bolnicu kad tvrdite da ne mogu dobiti tesku bolest?! Znaci zajebavate se i trosite resurse na ljude kojima lijecenje ne treba?! Doktor sam sebi kontrira. Toliko kontradiktornosti u jednoj izjavi i to od doktora. Katastrofa. Isto, prosvjed nije bio protiv cijepljenja već protiv covid-potvrda koje se selektivno koriste gdje se necjepljenoj grupi ljudi oduzimaju ustavna i demokratska prava dok se drugoj skupini omogućuje širenje bolesti bez kontrole zbog čega se onda krivi necjepljenu skupinu i onu koja je primila jednu dozu i pojačavaju fašističke metode kontrole protiv samo jedne skupine ljudi.

Razlika je u 75% manje umrlih i teško oboljelih.
Preteško za shvatiti? Sve je crno-bijelo?

Kontradiktornost radije potraži u ekipi koja vas truje bajkama o slobodi, dok nas virus uništava fizički i materijalno.


Je samo Škotska i Švedska totalno remete tu ideju. U škotskoj u zadnja 3 mjeseca je umrlo više cijepljenih sa dvije doze nego necjepljenih i cijepljenih sa jednom dozom zajedno. Švedska i dalje vrti svoj model. Obje situacije su u suprotnosti informacija koje guraju naši doktori, vlada i stožer koji koriste selektivno situacije država koje im idu u korist i skrivaju ostale informacije o tome kako drugi stoje. - Ja sam prebolio. Ne treba me nitko trovati ičime, imam dovoljno mozga da se oslonim na gradivo iz škole i faksa o virusima i cijepivu i vladine statistike drugih država, da vidim tko što laprda. Ako se netko hoće cijepiti, neka se cijepi, al nemojte drugima nametati koji žele steći prirodni imunitet i to sa vrlo dobrim razlogom. Ako će netko tko se ne želi cijepiti umrijeti, to je isključivo njihov izbor tada a ne vaš. Svima uvijek kažem da u koliko misle da se trebaju cijepiti da se cijepe, nikog ne nagovaram na ništa vezano za njihovo tijelo. Svatko treba odlučiti za sebe što je za njih najbolje kad je njihovo tijelo u pitanju. Ja se protiv sezonskih bolesti ne cijepim i to iz znanstvenih razloga, a ne nekih antivax pobuda. Što se tiče drugih bolesti, cijepljen sam i namjeravam se cijepiti i dalje za nesezonske bolesti.

Isto tako kao što je sad sa cjepivom identično je i sa prekidom trudnoće, gdje se uplićete sa fašizacijom društva gdje ženama želite zabraniti pobačaj jer si uzimate za pravo da ti i društvo imate neko pravo na nečije tijelo jer eto, moralno ste osvješteni i onda određujete kojoj skupini ćete oduzeti njezina demokratska prava jer ne žive život po vašim uvjerenjima - to nije demokraicja, ne može se demokracija koristiti ili ne koristiti kako kome zbog njihovih privatnih interesa odgovara. Dajte sjašite. Ko fanatici ste svi.

daj izvor tih informacija.
Vidiš, u tome je problem, ne vjeruješ vlastitim liječnicima i kompletnoj znanosti, ali nije te sram širiti najbrutalniju antivaksersku propagandu.
Jadno!


Grijesite. Neki dan kad je Index pisao o teroijama zavjera pobrojao sam sve teorije zavjera od strane Indexa koje je ovaj medij širio gdje sam stavio reference na Nature magazin i na WHO, svjetske medije i Medical reaserch institute čija znanstvena stručna istraživanja su u potpunoj suprotnosti onoga što Index novinari pišu - ironija, odmah sljedeći dan osvane na Indexu članak gdje se spominju ta istraživanja i totalno se okrenula spika koju Index širi od početka - kad pogledate taj članak sa člancima od prije godinu dana na ovom portalu kosa vam se digne na glavi koliko dezinformacija je ovaj protal širio. Obrisali su mi komentar nakon 20 minuta. Od ljudi koji me znaju znaju da sam opcinjen znanoscu. I skola mi je bila prirodosolvlje, biologija i kemija, biofarmacija.

Ako zelite da vam napravim presjek po znanstvenim objavama na Nature magazinu, WHO i drugim znanstvenim portalima, moje vrijeme kosta. 60€ sat. Ako ste zainteresirani, javite se pa ćete potpisati ugovor i izdat ću vam račun i za dva dana vam dostavim sve znanstvene članke sa Nature magazina, statistiku Škotske, Švedske, sa WHO portala i znastvenih medicinskih laboratorija... Pretpostavljam da ste starija osoba pa se ne snalazite na internetu.

ponavljam, antivaksersku propagandu naplaćuj istomišljenicima, i nadaj se da te realnosti neće trebati učiti liječnici i znanstvenici u tvom neposrednom okruženju.
Uvjeren sam da bi to čime se baviš normalnog čovjeka trebalo duboko posramiti.


Nakon primanja bilo kojeg cjepiva za sezonske bolesti ćete se razboljeti prije ili kasnije jer cjepiva za sezonske bolesti su u zaostatku uvijek jednu generaciju virusa, trenutačno covid-19 je virus koji u godini ima po dvije značajne mutacije i cjepivo za delta soj će biti dostupno kroz koji mjesec a za delta plus iduće godine. Međutim iduće godine u opticaju će biti već novi sojevi. Ista stvar je i sa gripom u koliko ste cijepljeni, u koliko se zarazite sojem od prošle godine lakše ćete preboljeti i imati poprilično jak immuno boost, ak se zarazite novim agresivnijim sojem razboljet ćete se. Isto je sa svim sezonskim bolestima i cjepivima za njih. Zato mlade ljude protiv sezonskih bolesti nebi trebalo cjepiti jer cjepiva za sezonske bolesti ciljaju najčešće jedan protein, u slučaju covid-19 to je spike protein, samo što covid-19 ima više proteina kojima napada stanicu a ne samo jedan, i kako mutira u nove sojeve kreativnost prodora virusa u stanicu će se samo povećavati i trenutačna cjepiva ne mogu predvidjeti mutacije i zato smo sezonskim cjepivima uvijek u zaostatku za jednu generaciju virusa minimalno, trenutno u slučaju covid-19, dvije generacije.

Prirodni imunitet (uvijek rizičan u početku i ljudi mogu umrijeti) je prvih par zaraza slabiji, ali što tijelo prolazi svake godine zarazu postaje jači dugotrajniji, jer prirodni imunitet ima širi odgovor na viruse (strana tijela) i njihove proteine kojima inficiraju stanice nego cjepivo koje omogućuje zaštitu od 3-6 mjeseci i selektivno govori tijelu da treba proizvest zaštitu u odnosu na samo jedan protein - mislim da su zbog toga Vlade država pobile previše starih ljudi jer su onemogućile mladima da postanu blokatori virusa i spriječe divlju ekspanziju (sva sreća Švedska je bila pametna i upravo je to željela odmah u startu postići iako to pretstavlja velik rizik, kratkoročno porazni rezultati, dugoročno kontrola i pad smrtnih slučajeva - problem Hrvatskih stručnjaka i još nekih je što su rješavanju krize pristupili kratkoročnim riješenjima, a ne dugoročnim). Zato se stariji i oni slabijeg zdravlja i narušenog imuniteta trebaju cijepiti bez obzira, jer im to povećava šansu za preživljavanjem, drugi trebaju imati izbor. To je moj stav, moj stav koji isključivo primjenjujem na sebe, a ne druge.

Ove mjere i covid potvrde su uvedene samo iz razloga što većina država godinama nije ulagala uzdravstveni sektor i kad se dogodilo povećanje oboljelih nije bilo ni djelatnika, ni kapaciteta niti resursa da se tako velik broj ljudi liječi. Hrvatski zdravstveni sustav tu nije iznimka, ako je njemački bio nategnut, Hrvatski je pred kolapsom, godinama je HDZ uništavao zdravstveni sektor i danas imamo sliku što naš zdravstveni sektor može - apsolutno ništa. I to je jedini razlog covid-potvrda i mjera. Da se zdravstveni sustav kojeg su HDZ ministri zdravstva doslovno razvalili održi na kolikom tolikom životu i to pod cijenu ljudskih život. Covid-potvrde i mjere su tu samo da prikriju kako političari upravljaju državom, a ne zbog ljudi. Međutim malo je teško prikrit nešto što vidite vlastitim očima, da zdravstveni sustav puca po šavovima jer država ne dopušta zapošljavanje potrebnih kadrova, država koja ne ulaže u zdravstveni sektor i država gdje se u zdravstvu na neke HITNE pretrage čeka godinu dana jer nema operatera ili se radi o potkapacitiranom osoblju, država koja odbija uvesti provjere lijekove za djecu koja traže HITNO liječenje i država koja godinama vrši "analizu" sigurnosti lijekova koje su druge EU članice odobrile... imamo disfunkcionalno zdravstvo. To je razlog zašto covid-potvrde postoje i zašto doktori svoj glas trebaju usmjeriti prema Vladi i saboru, a ne prema ljudima. To je moje misljenje, a drugi su slobodni imati i stvoriti svoje u odnosu na danu situaciju.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/spl ... i_ostalo_d
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#790 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Ateista »

Ma sta on zna, antivaxer i ravnozemljas...
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#791 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by biglebovski »

Ateista wrote: 24/11/2021 11:13 Ma sta on zna, antivaxer i ravnozemljas...
:D
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15467
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#792 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by problemnatravunu »

gledaj ti čime se Mirnes bavi , dakle večeras maloprije po Alipašinom , po autima zakačeno za brisače, masovno...

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#793 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Edin H. »

Iznenađen sam da ozbiljan političar poput Mirnesa :D nije upoznat sa do sada najopasnijom varijantom virusa koja se pojavila u Africi

http://news.sky.com/story/covid-19-new- ... s-12478737

Broj slučajeva za sada nije veliki, te se stoga nadaju da će uspijeti zaustaviti širenje.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#794 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by muhafuca »

problemnatravunu wrote: 25/11/2021 22:49 gledaj ti čime se Mirnes bavi , dakle večeras maloprije po Alipašinom , po autima zakačeno za brisače, masovno...

Image
sumnjam da je ovo licno Mirnes pravio.

vjerovatno je neko iskucao njegove savjete i isprintao u letke da podjeli gradjanima

Super je ovo, ne znam sta ti smeta, ako te ne interesuje zguzvash i bacis kao i svaki npr reklamni letak koji nadjesh

a jako je korisno za one koje interesuje a nisu imali informacije.

Gradjanska incijativa za svaku pohvalu

Ovakve i mnogo naprednije stvari i akcije/incijative gradjana su normala po demokratskom svjetu
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#795 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by muhafuca »

Edin H. wrote: 25/11/2021 22:54 Iznenađen sam da ozbiljan političar poput Mirnesa :D nije upoznat sa do sada najopasnijom varijantom virusa koja se pojavila u Africi

http://news.sky.com/story/covid-19-new- ... s-12478737

Broj slučajeva za sada nije veliki, te se stoga nadaju da će uspijeti zaustaviti širenje.
:-)

ludilo - neki dan naletih na naslov da je neka nova varijanta "symptomless"

novi fol imas coronu a osjecas se kao da si potpuno zdrav

ma ludilo
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#796 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by spinel_ »

Znaci ne samo da od vlasti imamo diskriminaciju nego kao sto vidimo imamo i forumske miseve koji su takodjer za trajno uvodjenje fasistickih potvrda. Aferim vam sto podrzavate i u tome ucestvujete.
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#797 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Edin H. »

muhafuca wrote: 25/11/2021 23:07
Edin H. wrote: 25/11/2021 22:54 Iznenađen sam da ozbiljan političar poput Mirnesa :D nije upoznat sa do sada najopasnijom varijantom virusa koja se pojavila u Africi

http://news.sky.com/story/covid-19-new- ... s-12478737

Broj slučajeva za sada nije veliki, te se stoga nadaju da će uspijeti zaustaviti širenje.
:-)

ludilo - neki dan naletih na naslov da je neka nova varijanta "symptomless"

novi fol imas coronu a osjecas se kao da si potpuno zdrav

ma ludilo
Da, ali ova je najopasnija do sada, od sutra u Engleskoj zaustavljaju letove iz Južnoafričke Republike i još pet zemalja. Tek je prekjučer otkrivena.
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#798 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by broj dva »

Tesla Edison wrote: 23/11/2021 12:22
ajdamo wrote: 23/11/2021 12:19

Čak je i to upitno, ima ljudi koji su umrli na COVID odjelima iako su vakcinisani samo što je popularno reći da su na COVID odjelima 90+ posto nevakcinisani.
Svako mora umrijeti. Niko nije besmrtan. ;-)
Ima izuzetaka - Turritopsis dohrnii
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#799 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by muhafuca »

Edin H. wrote: 25/11/2021 23:24
muhafuca wrote: 25/11/2021 23:07

:-)

ludilo - neki dan naletih na naslov da je neka nova varijanta "symptomless"

novi fol imas coronu a osjecas se kao da si potpuno zdrav

ma ludilo
Da, ali ova je najopasnija do sada, od sutra u Engleskoj zaustavljaju letove iz Južnoafričke Republike i još pet zemalja. Tek je prekjučer otkrivena.
hajpanje za trecu dozu i da se djeca pocnu rokat
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#800 Re: Kako postupiti ako vam traže covid-potvrdu ili vas prisiljavaju na vakcinaciju

Post by Sanjarko »

broj dva wrote: 26/11/2021 09:19
Tesla Edison wrote: 23/11/2021 12:22

Svako mora umrijeti. Niko nije besmrtan. ;-)
Ima izuzetaka - Turritopsis dohrnii
Ima i neki koral ili je ovo to, to.
Locked