COVID i škola?

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#901 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

kox wrote: 24/08/2020 13:32
Jašta, beskrajne su mogućnosti za druženje sa vršnjacima u prirodi od 6 popodne, more, planina, rijeke, putovanja kruzerima i tako, ko se kako organizuje. Pošto djeca ne borave u parkovima i na drugim mjestima u grupama, samo priroda.
Gdje se nastava završava u 6 popodne?
Ako se i završava druga smjena u nekim srednjim školama, onda sigurno ne počinje prije 14:00.
Dakle, imaš izbora ako hoćeš i želiš...
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#902 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

kox wrote: 24/08/2020 13:30
Ako ti imaš pristup nekoj studiji slobodno je postavi pa da vidimo.
Ako ne trolaš i imaš ikakvog iskustva sa online nastavom na bilo kojem nivou u proteklom periodu jasno ti je da sam u pravu.
Dakle govorimo o online nastavi u periodu pandemije, ne online nastavi kakva se praktikuje u normalnim okolnostima.
Pa nisam ja spominjao nekave studije o kvaliteti nastave već ti.
Valjda bi nam onda trebao to i argumentovati, osim ako nisi izmislio...
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#903 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

umojvakat wrote: 24/08/2020 13:30
Ko ti je ovo slagao?
Ih, ne znaš ti kakvih talenata ovdje ima... :lol:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#904 Re: COVID i škola?

Post by dr_Evil »

umojvakat wrote: 24/08/2020 13:30
dr_Evil wrote: 24/08/2020 12:59
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 12:54

:-)
Znači, bolje da se zarazi i zarazu prenese rodbini nego da se strpi par mjeseci na online nastavi...
Bravo, majstore
Da, neka se zarazi nek stvori imunitite, bolest za njega nije opasna, a ni za mene, a kod nene za vrijeme pandemije ne ide se. To sto imas potrebu voditi djecu u goste, po slasticarnama, po hotelima i spa centrima, pa onda nek ispasta skola, je stvar tvog osobnog izbora.

Ali nece se zarazaiti jer nasa djeca nisu pokusni kunici, studije eu su pokazale da je sigurno
Ko ti je ovo slagao?
? COVID-19 je bolest koja je opasna za starije od 65 i hronicne bolesnike. Svedska 86.000 zarazenih (dokazanih), umrlih 3000 vise nego 2018.
Ko ti je slagao cim dobijes koronu da ces pod zemlju?
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#905 Re: COVID i škola?

Post by laik1981 »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:33
laik1981 wrote: 24/08/2020 13:28
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:28

:lol:
Ovaj je vrh...
Drugaciji odgovor i ne ocekujem kada se ostane bez argumentacije. A mozda ti zdravlje i nije najbitnije, nego ti je veci prioritet da zaradis platu?
Argumenata za što?
Imaju li svi mogućnost raditi online? Može li npr. pekar ispeći hljeb online? Kakav je njegov izbor?
Zar i ovo treba objašnjavati?
Njegov je izbor da da otkaz i nadje posao koji moze raditi online ili bez kontakta sa ljudima.. Ti se tom logikom vodis citavo vrijeme. Ako opravdavas alternativne metode skolovanja onda ne kontam sto ne podrzavas alternativne metode kod izbora posla. Naravno ako je zdravlje na prvom mjestu.
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#906 Re: COVID i škola?

Post by kox »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:36
kox wrote: 24/08/2020 13:30
Ako ti imaš pristup nekoj studiji slobodno je postavi pa da vidimo.
Ako ne trolaš i imaš ikakvog iskustva sa online nastavom na bilo kojem nivou u proteklom periodu jasno ti je da sam u pravu.
Dakle govorimo o online nastavi u periodu pandemije, ne online nastavi kakva se praktikuje u normalnim okolnostima.
Pa nisam ja spominjao nekave studije o kvaliteti nastave već ti.
Valjda bi nam onda trebao to i argumentovati, osim ako nisi izmislio...
Navedi gdje sam tačno spomenuo naučnu studiju prije tebe ?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#907 Re: COVID i škola?

Post by dr_Evil »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:31
dr_Evil wrote: 24/08/2020 13:27

Naravno da ima smisla porediti strucnjak, jer cilj je jedan - Drzati pandemiju ili broj zarazenih pod kontrolom. Da li je bolje da smanjimo socijalni kontakt tako da ukinemo kladionice ili tako da ukinemo skole, ako je vec kako vi kazete jedank stepen zaraze, da ispasta skola ili kladionica??

Dakle ti nemas izbora, ali eto imas srece da ti neko ima kuci sjediti, obrazovati dijete i paziti na njega, ali ko nema ko ga hebe, svaka cast majstore.

Dakle obavezno je drzati otvorene kladionice, ali nije obavezno djecu slati u obaveznu skolu jer mogu preko fejsbuka, pa ja. I onda cemo ici protiv agencije za zdravlje evropske unije i reci da djeca nisu sigurna u skoli, neka ih kuci, a tata moze neobavezno da uplati tiket
:-)
Nevjerovatno da ne razumiješ elementarne stvari...
Ko te tjera u kladionicu? Je li ti to zakonska obaveza?
I ja nisam govorio o sebi konkretno već o sveopćem rješenju koje je najbezbjednije za djecu i najprihvatljivije za roditelje u ovom trenutku.
Ko te tjera da ides na posao, jel ti zakonska obaveza? Jel bolje da djete posaljemo u skolu nego tebe na posao i tako smanjimo kontakt? I jos ti vise prenosis virus nego djeca
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#908 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

laik1981 wrote: 24/08/2020 13:39 Njegov je izbor da da otkaz i nadje posao koji moze raditi online ili bez kontakta sa ljudima.. Ti se tom logikom vodis citavo vrijeme. Ako opravdavas alternativne metode skolovanja onda ne kontam sto ne podrzavas alternativne metode kod izbora posla. Naravno ako je zdravlje na prvom mjestu.
Nakaradno razmišljanje...
Ne znaju i ne mogu svi raditi online i prinuđeni su raditi ono što mogu da bi prehranili porodicu.
Izostanak djeteta iz škole i izostanak radnika sa posla nije isto.
Za nastavu postoji adekvatna alternativa.
Govorim o zdravlju djece. Naravno da je ono najbitnije. Ako postoji način da se rizik oboljevanja svede na minimum zašto to i ne koristiti?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#909 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

dr_Evil wrote: 24/08/2020 13:40 Ko te tjera da ides na posao, jel ti zakonska obaveza? Jel bolje da djete posaljemo u skolu nego tebe na posao i tako smanjimo kontakt? I jos ti vise prenosis virus nego djeca
:shock:
Nevjerovatno...
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#910 Re: COVID i škola?

Post by dr_Evil »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:44
dr_Evil wrote: 24/08/2020 13:40 Ko te tjera da ides na posao, jel ti zakonska obaveza? Jel bolje da djete posaljemo u skolu nego tebe na posao i tako smanjimo kontakt? I jos ti vise prenosis virus nego djeca
:shock:
Nevjerovatno...
Da, prosto nevjerovatno. :bih: Nece da salje djecu u skolu jer su mu rekli da mora, a na posao ide, a ne mora! :bih:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#911 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

dr_Evil wrote: 24/08/2020 13:45
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:44
dr_Evil wrote: 24/08/2020 13:40 Ko te tjera da ides na posao, jel ti zakonska obaveza? Jel bolje da djete posaljemo u skolu nego tebe na posao i tako smanjimo kontakt? I jos ti vise prenosis virus nego djeca
:shock:
Nevjerovatno...
Da, prosto nevjerovatno. :bih: Nece da salje djecu u skolu jer su mu rekli da mora, a na posao ide, a ne mora! :bih:
:lol: :lol:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#912 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

kox wrote: 24/08/2020 13:40 Navedi gdje sam tačno spomenuo naučnu studiju prije tebe ?
kox wrote: 24/08/2020 13:20 Ovo ti je emprijsko iskustvo sa osnovnom školom i fakultetom u proteklom periodu. Mislim da samo jedna studija postoji i to u Tuzli o online nastavi u ovom periodu a ni ona nije dostupna javnosti. A sad nam ti struČnjak malo namaštaj kako je to izgledalo pa javi.
:D
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#913 Re: COVID i škola?

Post by laik1981 »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:43
laik1981 wrote: 24/08/2020 13:39 Njegov je izbor da da otkaz i nadje posao koji moze raditi online ili bez kontakta sa ljudima.. Ti se tom logikom vodis citavo vrijeme. Ako opravdavas alternativne metode skolovanja onda ne kontam sto ne podrzavas alternativne metode kod izbora posla. Naravno ako je zdravlje na prvom mjestu.
Nakaradno razmišljanje...
Ne znaju i ne mogu svi raditi online i prinuđeni su raditi ono što mogu da bi prehranili porodicu.
Izostanak djeteta iz škole i izostanak radnika sa posla nije isto.
Za nastavu postoji adekvatna alternativa.
Govorim o zdravlju djece. Naravno da je ono najbitnije. Ako postoji način da se rizik oboljevanja svede na minimum zašto to i ne koristiti?
To sto ti mislis da je adekvatna alternativa je samo tvoje misljenje. Pretpostavljam da nisi iz te struke da mozes sa sigurnoscu donositi takve zakljucke. Imamo ovdje i prosvjetnih radnika i oni su pisali svoja misljenja, pa mozes njih pitati sta misle o tom adekvatnom. Ti se prilikom obavljanja svog posla mozes zaraziti i donijeti virus kuci, zaraziti djecu, zenu i ostale. Prioritet ti je da zaradis da bi mogao normalno zivjeti i spreman si podnijeti taj rizik. Mislim, mozda i nisi spreman nego je to jednostavno imperativ. E vidis, nekom je imperativ normalno skolovanje i odrastanje njegovog djeteta. Da ne propadaju jos vise nego sto vec propadaju.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#914 Re: COVID i škola?

Post by dr_Evil »

Posto nam je skolovanje svakako tako dobro, da mala degradacija na online nema veze, na IPSI smo ko finci :;D
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#915 Re: COVID i škola?

Post by kox »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:47
kox wrote: 24/08/2020 13:40 Navedi gdje sam tačno spomenuo naučnu studiju prije tebe ?
kox wrote: 24/08/2020 13:20 Ovo ti je emprijsko iskustvo sa osnovnom školom i fakultetom u proteklom periodu. Mislim da samo jedna studija postoji i to u Tuzli o online nastavi u ovom periodu a ni ona nije dostupna javnosti. A sad nam ti struČnjak malo namaštaj kako je to izgledalo pa javi.
:D
Ne, to je bilo tek nakon tvog komentara:
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:47 Ti mi objasni kako je funcionisala.
Baš zanima šta nam ti kao struĆnjak imaš prezentirati o kvaliteti online nastave?
Dakle, daj nam neku validnu evaluaciju iste, na osnovu kojih parametara si procijenio kvalitet znanja i sl., dakle neke relevantne podatke?
Dakle nisam se pozivao na bilo kakvu naučnu studiju (koliko mi je poznato i ne postoje osim te u Tuzli) nego sam iznosio svoje mišljenje.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#916 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

laik1981 wrote: 24/08/2020 13:51 To sto ti mislis da je adekvatna alternativa je samo tvoje misljenje. Pretpostavljam da nisi iz te struke da mozes sa sigurnoscu donositi takve zakljucke. Imamo ovdje i prosvjetnih radnika i oni su pisali svoja misljenja, pa mozes njih pitati sta misle o tom adekvatnom. Ti se prilikom obavljanja svog posla mozes zaraziti i donijeti virus kuci, zaraziti djecu, zenu i ostale. Prioritet ti je da zaradis da bi mogao normalno zivjeti i spreman si podnijeti taj rizik. Mislim, mozda i nisi spreman nego je to jednostavno imperativ. E vidis, nekom je imperativ normalno skolovanje i odrastanje njegovog djeteta. Da ne propadaju jos vise nego sto vec propadaju.
Tvoje pretpostavke su tvoja stvar i nisu relevantne za raspravu.
Ja govorim o trenutno važećim uputama koji taj oblik nastave definiraju kao alternativu.
Možeš se zaraziti bilo gdje, ne samo na poslu pa to isto donijeti kući i zaraziti cijelu porodicu. ali, ako imami mogućnost da se djeca ne zaraze tamo gdje neke radnje mogu obaviti na drugačiji i sigurniji način ne vidim zašto rizikovati.
Niko ne govori da školovanje nije imperativ, ali je zdravlje još veći...
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#917 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

kox wrote: 24/08/2020 13:54
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:47
kox wrote: 24/08/2020 13:40 Navedi gdje sam tačno spomenuo naučnu studiju prije tebe ?
kox wrote: 24/08/2020 13:20 Ovo ti je emprijsko iskustvo sa osnovnom školom i fakultetom u proteklom periodu. Mislim da samo jedna studija postoji i to u Tuzli o online nastavi u ovom periodu a ni ona nije dostupna javnosti. A sad nam ti struČnjak malo namaštaj kako je to izgledalo pa javi.
:D
Ne, to je bilo tek nakon tvog komentara:
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:47 Ti mi objasni kako je funcionisala.
Baš zanima šta nam ti kao struĆnjak imaš prezentirati o kvaliteti online nastave?
Dakle, daj nam neku validnu evaluaciju iste, na osnovu kojih parametara si procijenio kvalitet znanja i sl., dakle neke relevantne podatke?
Dakle nisam se pozivao na bilo kakvu naučnu studiju (koliko mi je poznato i ne postoje osim te u Tuzli) nego sam iznosio svoje mišljenje.
Kao što i sam možeš pročitati, nigdje nisam spomenuo konktretan pojam 'studija' već bilo kakav dokaz za tvrdnje koje si iznio.
Pošto ih nisi imao, sam si spomenuo nekakvu studiju koja, eto, nije dostupna.... :lol:
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#918 Re: COVID i škola?

Post by laik1981 »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:56
laik1981 wrote: 24/08/2020 13:51 To sto ti mislis da je adekvatna alternativa je samo tvoje misljenje. Pretpostavljam da nisi iz te struke da mozes sa sigurnoscu donositi takve zakljucke. Imamo ovdje i prosvjetnih radnika i oni su pisali svoja misljenja, pa mozes njih pitati sta misle o tom adekvatnom. Ti se prilikom obavljanja svog posla mozes zaraziti i donijeti virus kuci, zaraziti djecu, zenu i ostale. Prioritet ti je da zaradis da bi mogao normalno zivjeti i spreman si podnijeti taj rizik. Mislim, mozda i nisi spreman nego je to jednostavno imperativ. E vidis, nekom je imperativ normalno skolovanje i odrastanje njegovog djeteta. Da ne propadaju jos vise nego sto vec propadaju.
Tvoje pretpostavke su tvoja stvar i nisu relevantne za raspravu.
Ja govorim o trenutno važećim uputama koji taj oblik nastave definiraju kao alternativu.
Možeš se zaraziti bilo gdje, ne samo na poslu pa to isto donijeti kući i zaraziti cijelu porodicu. ali, ako imami mogućnost da se djeca ne zaraze tamo gdje neke radnje mogu obaviti na drugačiji i sigurniji način ne vidim zašto rizikovati.
Niko ne govori da školovanje nije imperativ, ali je zdravlje još veći...
Jok eto, tvoje su pretpostavke relevantne. Ti govoris o adekvatnoj alternativi, a ne alternativi. Znaci ti pretpostavljas da je to adekvatno bez potrebnog znanja da bi to mogao tvrditi. Za sve postoji alternativa. Sad jel ona adekvatna ili nije, to je drugi par cipela. I da, mozes se zaraziti bilo gdje, pa opet biras po svojim potrebama, a ovamo govoris suprotno. Klasicno licemjerno spinovanje koje veze sa mozgom nema. Bice kako nadlezni odluce, bez obzira sta o tome mislili ti i ja..
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#919 Re: COVID i škola?

Post by kox »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 14:00
kox wrote: 24/08/2020 13:54
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:47


:D
Ne, to je bilo tek nakon tvog komentara:
duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 13:47 Ti mi objasni kako je funcionisala.
Baš zanima šta nam ti kao struĆnjak imaš prezentirati o kvaliteti online nastave?
Dakle, daj nam neku validnu evaluaciju iste, na osnovu kojih parametara si procijenio kvalitet znanja i sl., dakle neke relevantne podatke?
Dakle nisam se pozivao na bilo kakvu naučnu studiju (koliko mi je poznato i ne postoje osim te u Tuzli) nego sam iznosio svoje mišljenje.
Kao što i sam možeš pročitati, nigdje nisam spomenuo konktretan pojam 'studija' već bilo kakav dokaz za tvrdnje koje si iznio.
Pošto ih nisi imao, sam si spomenuo nekakvu studiju koja, eto, nije dostupna.... :lol:
I odgovorio sam ti:
Ovo ti je emprijsko iskustvo sa osnovnom školom i fakultetom u proteklom periodu. Trenutno ne postoji ništa bolje.
Da ne trolaš i da imaš dijete koje je pohadjalo online nastavu znao bi da sam u pravu :D
Last edited by kox on 24/08/2020 14:09, edited 1 time in total.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#920 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

laik1981 wrote: 24/08/2020 14:02 Ti govoris o adekvatnoj alternativi, a ne alternativi. Znaci ti pretpostavljas da je to adekvatno bez potrebnog znanja da bi to mogao tvrditi. Za sve postoji alternativa. Sad jel ona adekvatna ili nije, to je drugi par cipela. I da, mozes se zaraziti bilo gdje, pa opet biras po svojim potrebama, a ovamo govoris suprotno. Klasicno licemjerno spinovanje koje veze sa mozgom nema. Bice kako nadlezni odluce, bez obzira sta o tome mislili ti i ja..
Pa valda znaš da se alternativa zove "online nastava". Dakle, nastava! Ne igranje već nastava! Kontaš? Treba li posebno dokazivati da je adekvatna u ovom trenutku? Znaš li od kad traje taj projekat?
O kakvom spinovanju ti pričaš?
Bijaše li ti onaj što je govorio kako će narod o svemu odlučiti a ne nadležni organi? :lol:
Bio je jedan ali ne mogu sad da se sjetim kako se zvao..
umojvakat
Posts: 160
Joined: 02/05/2020 01:28

#921 Re: COVID i škola?

Post by umojvakat »

dr_Evil wrote: 24/08/2020 13:38
umojvakat wrote: 24/08/2020 13:30
dr_Evil wrote: 24/08/2020 12:59

Da, neka se zarazi nek stvori imunitite, bolest za njega nije opasna, a ni za mene, a kod nene za vrijeme pandemije ne ide se. To sto imas potrebu voditi djecu u goste, po slasticarnama, po hotelima i spa centrima, pa onda nek ispasta skola, je stvar tvog osobnog izbora.

Ali nece se zarazaiti jer nasa djeca nisu pokusni kunici, studije eu su pokazale da je sigurno
Ko ti je ovo slagao?
? COVID-19 je bolest koja je opasna za starije od 65 i hronicne bolesnike. Svedska 86.000 zarazenih (dokazanih), umrlih 3000 vise nego 2018.
Ko ti je slagao cim dobijes koronu da ces pod zemlju?
Da ponovim, ko ti je to slagao? Gdje zivis ti jadan ne bio, vidis li ti da to nema veze sa zdravim razumom? Sta pricas jadan ne bio?
http://ba.n1info.com/Vijesti/a456730/Hi ... olege.html ????
Last edited by umojvakat on 24/08/2020 14:11, edited 1 time in total.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#922 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

kox wrote: 24/08/2020 14:09
I odgovorio sam ti:
Ovo ti je emprijsko iskustvo sa osnovnom školom i fakultetom u proteklom periodu.
Da ne trolaš i da imaš dijete koje je pohadjalo online nastavu znao bi da sam u pravu :D
Šta si odgovorio, bolan ne bio?
Izneseš neki sud (ocjenu) o kvaliteti online nastave i kad ti zatražim relevantan dokaz ti se pozoveš na nekakvu nedostupnu studiju... :lol:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#923 Re: COVID i škola?

Post by aldinjo »

Mogy87 wrote: 24/08/2020 10:27 Samo imajte u vidu da je pricu "isla su i u ratu" zapocela osoba koja je rat samo na tvu vidjela.
Napomena: nemam nista protiv ljudi koji su izbjegli, da su Bogdo sva djeca bila negdje drugo za vrijeme rata, ali neces meni koja sam u prvi razred isla u kancelarije bez prozora svakih 15 dana, prosipati jeftinu patetiku.
Prvi razred bez prozora svakih 15 dana? Kako si izdržala taj ritam?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#924 Re: COVID i škola?

Post by duh_sa_sjekirom »

umojvakat wrote: 24/08/2020 14:11
Da ponovim, ko ti je to slagao? Gdje zivis ti jadan ne bio, vidis li ti da to nema veze sa zdravim razumom? Sta pricas jadan ne bio?
http://ba.n1info.com/Vijesti/a456730/Hi ... olege.html ????
:lol:
Tek si otkrio nisku bisera...
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#925 Re: COVID i škola?

Post by kox »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/08/2020 14:11
kox wrote: 24/08/2020 14:09
I odgovorio sam ti:
Ovo ti je emprijsko iskustvo sa osnovnom školom i fakultetom u proteklom periodu.
Da ne trolaš i da imaš dijete koje je pohadjalo online nastavu znao bi da sam u pravu :D
Šta si odgovorio, bolan ne bio?
Izneseš neki sud (ocjenu) o kvaliteti online nastave i kad ti zatražim relevantan dokaz ti se pozoveš na nekakvu nedostupnu studiju... :lol:
Možeš ti sada redati smajlije do zore kada znaš da si se prosuo. Ne postoji dostupno istraživanje koje se tim bavi. Dakle govorim kao roditelj i učesnik nastave na dva različita nivoa, i ništa drugačije nisam ni tvrdio.
Last edited by kox on 24/08/2020 14:16, edited 1 time in total.
Locked