Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44879
Joined: 29/12/2005 01:20

#7851 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Sefket007 wrote: 28/04/2021 21:02
jeza u ledja wrote: 28/04/2021 20:43 Uf zaboravio sam na cipove. :D :-)

A da ono, hoce da nas ubiju Coronom, pa onda hoce da nas ubiju vakcinama za Coronu, pa onda nece da nas ubiju, ali hoce da nas cipuju. :-) Pa mislim, odlucite se koje je. Ne moze sve biti tacno. :D
Ja nisam teoreticar nikakav i ne osjecam se prozvanim, ali te ideje o kontroli populacije na globalnom nivou meni su sasvim logicne.

Kroz cijelu historiju mnogi vladari, i razlicite grupe mocnika iz sjene, su pokusavali biti gospodari zivota i smrti, upravljali su narodom, selidbama distribucijom roba itd... Svi su prije ili kasnije bili svrgnuti.

Doslo je ovo vrijeme globalizacije i veliki igraci igraju globalno... Kad je jedan Cezar mogo šta tek oni mogu, a još sakriveni iza stotine fondova i kompanija i racuna sa cijelom tehnologijom na raspolaganju.

Meni je sasvim ocekivano da neki ljudi zele tehnoloski napredak iskoristiti za vecu kontrolu stanovistva, zašto ne bi ako mogu? I to miže biti dobro, a može biti i loše sve zavisi ko tim upravlja!

Pa ljudi preko noci od komšije postanu krvnici koji ti siluje ženu a tebe strelja pred kućom, a da me iznenadi da nekakva grupa bogatih bolesnika žele biti gospodari života i smrti svih nas.
I pored najbolje namjere nisam uspio dokuciti tvoju pretpostavljenu logiku u ovom postu.

Vladari zele biti "gospodari zivota i smrti, upravljadi narodom, selidbama i distribucijom roba", te stoga zele da pobiju X miliona stanovnika?? Jel to logika?

Znaci ja zelim biti gospodar zivota i smrti, sta god to znacilo, stoga zelim da umanjim broj stanovnika za X miliona u Y zemalja? :-)

Vladari zele pobiti ljude jer.....zele pobiti ljude? :oops: :D
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#7852 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Malo muzike za dušu...





..
Last edited by vet on 29/04/2021 01:34, edited 1 time in total.
Sefket007
Posts: 150
Joined: 26/04/2021 17:29

#7853 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Sefket007 »

jeza u ledja wrote: 28/04/2021 23:57
Sefket007 wrote: 28/04/2021 21:02
jeza u ledja wrote: 28/04/2021 20:43 Uf zaboravio sam na cipove. :D :-)

A da ono, hoce da nas ubiju Coronom, pa onda hoce da nas ubiju vakcinama za Coronu, pa onda nece da nas ubiju, ali hoce da nas cipuju. :-) Pa mislim, odlucite se koje je. Ne moze sve biti tacno. :D
Ja nisam teoreticar nikakav i ne osjecam se prozvanim, ali te ideje o kontroli populacije na globalnom nivou meni su sasvim logicne.

Kroz cijelu historiju mnogi vladari, i razlicite grupe mocnika iz sjene, su pokusavali biti gospodari zivota i smrti, upravljali su narodom, selidbama distribucijom roba itd... Svi su prije ili kasnije bili svrgnuti.

Doslo je ovo vrijeme globalizacije i veliki igraci igraju globalno... Kad je jedan Cezar mogo šta tek oni mogu, a još sakriveni iza stotine fondova i kompanija i racuna sa cijelom tehnologijom na raspolaganju.

Meni je sasvim ocekivano da neki ljudi zele tehnoloski napredak iskoristiti za vecu kontrolu stanovistva, zašto ne bi ako mogu? I to miže biti dobro, a može biti i loše sve zavisi ko tim upravlja!

Pa ljudi preko noci od komšije postanu krvnici koji ti siluje ženu a tebe strelja pred kućom, a da me iznenadi da nekakva grupa bogatih bolesnika žele biti gospodari života i smrti svih nas.
I pored najbolje namjere nisam uspio dokuciti tvoju pretpostavljenu logiku u ovom postu.

Vladari zele biti "gospodari zivota i smrti, upravljadi narodom, selidbama i distribucijom roba", te stoga zele da pobiju X miliona stanovnika?? Jel to logika?

Znaci ja zelim biti gospodar zivota i smrti, sta god to znacilo, stoga zelim da umanjim broj stanovnika za X miliona u Y zemalja? :-)

Vladari zele pobiti ljude jer.....zele pobiti ljude? :oops: :D
Ma opste ne mislim da zele nekoga ubiti niti da im je to plan.

Nego da mi je sasvim ocekivano da mocni ljudi na ovoj planeti igraju kontrole i vlasti na globalnom nivou...

Zasto ne bi na nekakve nacine uz tehnologiju kontrolisali populaciju?

A to 'gospodari zivota i smrti' pa lokalni lola kojem sila u glavu udari konta da kontrolise zivot i smrt, to je vise bika sintagma dokle sila i moc vodi ljude.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44879
Joined: 29/12/2005 01:20

#7854 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Aha, mislis udarila nekima moc u glavu? Pa, to je vise posljedica, a ne uzrok pandemije. :-?

Ja samo znam da su mnogi milijarderi uduplali bogatstvo
tokom zadnjih godinu dana.

Ako treba trazit kakve zavjere valjda bi tu bilo najlogicnije poceti. Ali jebiga interesantnije teoreticarima o pedofilsko-satanistickim kultovima i antropoidima. :-) Nije valjda “in” kritikovati neograniceno kapitalisticko izrabljivanje.

Ha... sad kad razmislim, to bi bila dobra teorija zavjere - velike korporacije kroz MSM medije plasiraju debilne teorije u koje niko s malo mozga u glavi ne vjeruje - da bi se skrenula kritika sa pravih problema - monopol kojim korporacije zgrcu bogatstvo. Umjesto hljeba i igara imamo bolescuge i debilna prepucavanja o tome kako je nosenje maski stvar licnih sloboda.

Ha, valjda svako moze sklopiti teoriju zavjere na osnovu licnih afiniteta i politickog naginjanja. :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72583
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#7855 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Velkoski »

Što je najgore, vjerovatno i jeste tako :D



Sve je to MGS davno predividio :mrgreen: :mrgreen:
belfy
Posts: 7563
Joined: 06/08/2007 09:00

#7856 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by belfy »

drag_gost wrote: 28/04/2021 20:12
belfy wrote: 28/04/2021 19:04
Sefket007 wrote: 28/04/2021 17:30

Pa farmaceutskoj industriji odgovara da ljudi što duže žive i da su pri tome što bolesniji.

Valjda je to logika, a ne da umru rano i ne koriste nikakve ljekove i preparate.
pa onda im korona ne ide na ruku. korona koja ljude ubija, umjesto da im omoguci duzi i bolesniji zivot... da bude jos gore po farmaceutsku industriju - najvise ubija one koji su bolesniji (ljude sa komorbiditetima) koji najvise trose na lijekove... et', kako sada biti pametan...?
Kakva logika... a koliko ih je prezivilo? Koliko je ljudi pojacalo sa unosom vitamina na svakodnevnom nivou? Ljudi koji nisu ranije to radili? Sve to kosta. Ne ubija korona u 90% pa da im ne ide na ruku.
ne znam da li si ti dobro razumio moj odgovor Sefketu. procitaj jos jednom njegovu tvrdnju i moj odgovor. ja kazem da umiru najvise ljudi sa komorbitetima za koje placaju skupe ljekove, a ti odgovaras kako ce pojacanje unosa vitamina pomoci farmaciji? ko zeli vise vitamina moze se posvetiti i zdravijoj prehrani, pa cak i ako se odluci na kupovinu suplemenata oni su MNOGO jeftiniji nego preparati za sve moguce komorbitete koji skoro garantuju smrt u slucaju dobijanja korone.

vjerujem da si pogresno razumio sto sam napisao i da nisi ni pogledao sta sam pisao jos par postova prije...
kljiks00
Posts: 133
Joined: 14/03/2021 20:10

#7857 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by kljiks00 »

User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#7858 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

.

Image

(Stari link više ne radi, pa evo novi za: The SPARS Pandemic, što je predstavljeno i objašnjeno – OVDJE)

..
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44879
Joined: 29/12/2005 01:20

#7859 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

vet wrote: 04/05/2021 02:37 .

Image

..
Ako je tako, zasto se onda trudis da objasnis?

Ili si ti taj koji ulijece u zgradu u plamenu da spasavas nezahvalne budale?

Nema sta, hrabar si. Mislim da zasluzujes medalju.
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#7860 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

jeza u ledja wrote: 04/05/2021 04:07
Ako je tako, zasto se onda trudis da objasnis?

Ili si ti taj koji ulijece u zgradu u plamenu da spasavas nezahvalne budale?

Nema sta, hrabar si. Mislim da zasluzujes medalju.
Jedan od suštinskih problema je taj što mediji (i druge institucije) kreiraju fiktivnu realnost i uvlače ljude u nju, pa ovi, onda, “uživaju” u joj i javljaju se iz nje. Tako je neka produktivna diskusija ili komunikacija između onih iz fiktivne realnosti i onih koji se nisu dali uvuči u nju (ili su se uspjeli izvući iz nje), skoro nemoguća. Ukoliko uzmemo par poslednjih primjera ljudi koji pokušavaju da izvuku one koji su zaglavili u fiktivnoj realnosti uz pomoć pjesama, kao što su ovi:



..




…onda se možemo zapitati – zašto oni to rade? Odakle im je došao poticaj za to?

Da li oni to rade zbog para, slave ili možda očekuju neke nagrade ili medalje?

Po mom mišljenju, oni to rade jednostavno iz svog - ljudskog bića (koje je po svojoj suštinskoj prirodi humano, svjesno i savjesno) kojeg su uspjeli zadržati u ovim vremenima opšte dehumanizacije i robotizacije. Zločin protiv čovječnosti počinjavaju i podržavaju oni koji nemaju ljudskosti ili ljudske suštine. Svako ima ličnost, programiranu ‘vako il’ ‘nako ali nema svako ljudsku suštinu.

Na primjeru onog događaja 11. Septembra 2001.g. stanovnici fiktivne realnosti će “znati” da ga je počinila grupa arapskih terorista kojom je upravljala individua iz neke avganistanske pećine i smatraće svakoga ko ne vjeruje u tu (“binladensku”) teoriju – teoretičarem zavjere. Kad stanovnike fiktivne realnosti pitaš koliko je ukupno zgrada potpuno uništeno u tom “terorističkom napadu”, većina će ih odgovoriti – dvije (WTC 1 i WTC 2), međutim, istog dana je srušena i treća zgrada od 47 spratova (WTC 7). Ukoliko pitaš iste “znalce” - kako je moguće to da oni to nisu znali? – gledaće te kao tele u šarena vrata. Pogotovo ukoliko im postaviš pitanje, - zašto se srušila i ta treća zgrada, mada u nju nije udario nijedan avion?! Da ne pominjemo druge rupe u zvaničnoj teoriji kojih stanovnici fiktivne realnosti nisu ni svjesni. Naravno, pravi krivci nisu otkriveni i kažnjeni. Još su i poveli tzv. “rat protiv terorizma” čije se žrtve broje u milionima a najviše uključuju civilno stanovništvo. A sada su nam ti isti servirali i lažnu pandemiju kao i sve mjere za njeno suzbijanje, čiji je cilj dehumanizacija, depopulacija, kontrola i potpuno porobljavanje ljudi.

I onda je bilo onih koji su ukazivali na to da je binladenska teorija jedna najobičnija laž, međutim, stanovnici fiktivne realnosti su programirani tako da ih smatraju – teoretičarima zavjere. Činjenica jeste da se većini njih pomoći ne može. Na primjer, u Kusturicinom filmu Podzemlje smo vidjeli da Jovan nije dugo opstao u objektivnoj realnosti, nakon što ga je otac izvukao iz podruma u kojem se ovaj rodio i odrastao a sve što je stigao da vidi u vanpodrumskoj realnosti, interpretirao je u skladu sa svojom podrumaškom sviješću. Naravno, to ne znači da neki “podrumaši” ne mogu steći dovoljno svjesnosti u podrumu koja će im omogućiti da izađu napolje, na vrijeme, prije nego što ih drug Marko (klasični psihopata) ne likvidira?!

I na kraju, ukoliko nisi u stanju razumjeti poentu, onda možeš uzeti ovo kao čisto informativno, mada ni to nije obavezno a takođe, možeš uzeti u obzir i mogućnost da će ju neki od “porumaša”, ipak, razumjeti i spasiti se, tako da se zbog njih prenose ovakve informacije.

User avatar
jeza u ledja
Posts: 44879
Joined: 29/12/2005 01:20

#7861 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Forum je virtualna realnost. Internet na kojem kupis te silne linkove je virtualna realnost. Silne referate si napisao ovdje sve sa raznoraznim opskurnim stranicama....jel ti palo na pamet, ono, mooozda, slucajno, da ti nisi zaglavljen u virtualnoj realnosti?
BiBi911
Posts: 2787
Joined: 09/12/2018 17:47

#7862 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by BiBi911 »

jeza u ledja wrote: 04/05/2021 14:54 Forum je virtualna realnost. Internet na kojem kupis te silne linkove je virtualna realnost. Silne referate si napisao ovdje sve sa raznoraznim opskurnim stranicama....jel ti palo na pamet, ono, mooozda, slucajno, da ti nisi zaglavljen u virtualnoj realnosti?
Ti bas ocekujes da on to shvati, nema tu dovoljno graska da ono otvori oči.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44879
Joined: 29/12/2005 01:20

#7863 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Ma ne ocekujem. Lik je klasican primjer zaraze internetom, nemogucnosti procesiranja i filtriranja informacija koje do njega dodju virtualno. Sta god da kazem, on ce to samo nekako okrenuti kao jos jedan dokaz, sebi, da je u pravu.

Postoje vjerovatno strucne dijagnoze za ovo. Mislim, svi smo ovome podlozni, ne samo on.

No drugi problem je sto zbog ovakvih stvari ljudi umiru, a on sebe tapse po ledjima, da je nesto pametno napisao. :roll:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44879
Joined: 29/12/2005 01:20

#7864 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

heal wrote: 04/05/2021 20:34
jeza u ledja wrote: 04/05/2021 15:10 Ma ne ocekujem. Lik je klasican primjer zaraze internetom, nemogucnosti procesiranja i filtriranja informacija koje do njega dodju virtualno. Sta god da kazem, on ce to samo nekako okrenuti kao jos jedan dokaz, sebi, da je u pravu.

Postoje vjerovatno strucne dijagnoze za ovo. Mislim, svi smo ovome podlozni, ne samo on.

No drugi problem je sto zbog ovakvih stvari ljudi umiru, a on sebe tapse po ledjima, da je nesto pametno napisao. :roll:
A ti si klasicni placenik.
Tema je teorija zavjere i covjek i pise teorije zavjere. Ne trebas nam ti svako malo da objasnis ko je lud a ko ne. Imas toliko vremena da postas na forumu da se pitam kako si tako obrazovan, kad si stigao sve da izucis lol. Pa logicno je da si placen.
Tebi je ocigledno prestao raditi cip kako treba. Probaj se restartati pa nam javi jel fercera.
edode
Posts: 102
Joined: 28/04/2021 14:31

#7865 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by edode »

Izgleda u fajzera se neki virus u cipu pojavio rade antivirus dostupan u trecoj dozi :thumbup:
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#7866 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

COVID-19, fiktivna bolest:

Covid-19 Simply does not Exist & is Fictitious "Novel" - That's why we're Suing the CDC for Covid-19 Fraud





..
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#7867 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dead Man Walking »

vet wrote: 05/05/2021 05:42 COVID-19, fiktivna bolest:

Covid-19 Simply does not Exist & is Fictitious "Novel" - That's why we're Suing the CDC for Covid-19 Fraud





..
Lakapo samo, svi cete vi na bocu kod Bilija. Jos se sad zene kutariso, nema mu ko zvocati, moze se fokusirati na sve vas ponaosob. :izet:
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#7868 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Dead Man Walking wrote: 05/05/2021 08:43
Lakapo samo, svi cete vi na bocu kod Bilija. Jos se sad zene kutariso, nema mu ko zvocati, moze se fokusirati na sve vas ponaosob. :izet:
Čovjek bez 5 minuta medicinske škole diktira cijelom svijetu šta da radi?! Krajnja faza ludila, pred zombi-apokalipsu?! I sve, bez obzira na to što je taj “filantrop” svojim vakcinama paralizovao 496 hiljada djece u Indiji, u periodu od 2000-te do 2007-me g., pobio i unesrećio na desetine hiljada drugih ljudi širom svijeta - LINK (naravno, njegovi “fakt-čekeri” opovrgavaju ovakve informacije u skladu s opisom svog radnog mjesta.)

U jednoj normalnoj realnosti ovakvi ljudi bi bili osuđeni na doživotnu robiju ali se u ovoj ludnici o tome ne priča ili ga još brane.

Ali, eto, on nama svima želi dobro a ima i patent poznat kao: 060606, koji je potkovan u Americi i zakonskim aktom HR 6666, poznatim i kao TRACE (Testing, Reaching and Contacting Everyone) – LINK a sve se svodi na uspostavljanje - totalne kontrole nad ljudima.

(Naravno, ove oznake zakona i patenta uz pomoć šestica su – “čista slučajnost”).

Znači, da bi se čovjeka pretvorilo u totalnog zombija ili daljinski kontrolisanog bio-hemijskog robota, potrebno je ubaciti u njega interfejs (sačinjen od određenih nano-čestica), pa ga priključiti preko 5G mreže na centralni kompjuter.

Mislim da nemamo mnogo razloga za brigu jer postoje neke indikacije da je to već davno odrađeno, tako da bi se ovdje samo radilo o “dvostrukom krštenju”. (Da to nije tako, tj. da smo mi normalna ljudska bića, ovakve stvari bi bile nemoguće). Na primjer, neki od daljinski kontrolisanih bio-hemijskih robota, prokontali su stvar još davno (G. Gurđijev, B. Bartholic, John Keel, Philip Dick, James Mahu itd.) Tako, na primjer, još prije nešto više od 40 godina, istraživač para-normalnih fenomena John Keel, reče u u svojoj poslednjoj knjizi Kosmičko pitanje osmog tornja, sljedeće:
“Šta sve ovo podrazumijeva je to da neko ili nešto, u stvari, ima moć da potpuno posjeduje i kontroliše ljudski um. Ljudska bića mogu biti manipulisana tom silom i korištena u obje svrhe, dobre i zle.
(…)
Mi smo biohemijski roboti bespomoćno kontrolisani od strane sila koje mute naše mozgove, uništavaju naša sjećanja i koriste nas na bilo koji način koji im odgovara. Oni to rade oduvijek. Mi smo uhvaćeni u jednoj igri pokera koja se igra sa označenim kartama. A pored svega toga, u završnim godinama ovog vijeka, mi smo kao jedan nepopravljivi kockar koji, nakon što bude informisan da je igra lažirana, slegne ramenima i kaže: "Ja to znam... ali to je jedina igra u gradu!"

Da li smo mi roboti?

Sve velike religije nas uče o tome da smo mi roboti koji su na jedan misteriozan način kontrolisani od strane jedne natprirodne sile; da smo konstruisani po uzoru na našeg Gospodara. (...)

Od samog rođenja vi ste programirani na jedan veoma sličan način kako je programiran i kompjuter. Genetički kod predodređuje vaše osnovne karakteristike. Taj sistem je pojačan od strane jednog nadprirodnog sistema. Umovi miliona ljudi u svakoj generaciji su bili reprogramirani od strane tog natprirodnog sistema. To uključuje snop visoko-frekventne energije prenešen na istoj talasnoj frekvenciji na kojoj radi mozak primaoca. U dosta slučajeva taj snop može da bude i vidljiv kao jedan svjetlosni snop koji dolazi s neba ili iz nekog objekta na nebu. To je jedan dobro zapažen i opisan fenomen. U religiji, ovaj proces se naziva ”Prosvjetljenje.”

(…)

„Zamislite jednog ludog naučnika kome je potreban neko za čišćenje njegove tajne laboratorije u dvorcu koji se nalazi na planinskom vrhu kome je zabranjen pristup.

On konstruiše jednog mehaničkog robota za taj posao i programira ga da se kreće slobodno unutar te laboratorije ali ako bi on otvorio vrata i pokušao da napusti laboratoriju, uništiće samog sebe jer je tako programiran.

Robot naziva to ropstvom. Mi to nazivamo slobodnom voljom. Mi smo slobodni da živimo naše živote na naš način sve dok se on uklapa sa glavnim i skrivenim planom. Ukoliko mi pokušamo da zaobiđemo taj plan idući cik, umjesto cak, uništićemo sami sebe.”

(...)

“Ono što smo mi sada i šta god da budemo u budućnosti, nije rezultat nikakve evolucije, nego metaprogramiranja. Kao biohemijske mašine, vi ste programirani na raznorazne načine, sve od vašeg rođenja.”
Sve naše perle su prikopčane na centralnu kontrolnu ploču. Ta kontrolna ploča je jedini Bog i jedina realnost. Iluzije i deluzije se isporučuju odatle nadole kako bi iskrivljavale našu percepciju realnosti.”


Naravno, većini nas “gazda” (prema Keel-u - “superkompjuter” tj. VI/vještačka inteligencija) neće dozvoliti da razumijemo stvar i ne samo to, skoro svaki uredno programiran i daljinski kontrolisan bio-hemijski robot će proglasiti Džona ludim. Ali ipak ostaje pitanje, - ko je ovdje lud? Uostalom, realnost koju naseljavaju istinska ljudska bića, koja su po svojoj prirodi humana, svjesna, savjesna, individualna i nezavisna, ne može imati istoriju koja liči na istoriju jedne obične klaonice, kao što je ova naša, gdje se raznorazne psiho-patološke aktivnosti odigravaju i u ovom momentu a takođe se uredno i racionalizuju. Lako im je prevariti, isprepadati i pocijepiti nas ali ajd’ nek’ prevare, isprepadaju i pocijepe - normalne ljude. ‘Oće malo sutra.

I na kraju, postoji i jedna dobra vijest tj. teorija, da postoje i bio-hemijski roboti koji su asocirani s ljudskom suštinom i da se oni mogu, uprkos svemu, jednog dana, probuditi i reći:
Dosta je bilo mahnitanja, mater vam j…m fašističku!
…ili nešto malo kulturnije a onda i poduzeti određene radnje u skladu s istinskom, ljudskom sviješću, koje su se upravo domogli… (a koja je nama, trenutno, nepoznata).

(Tek onda će bit belaja.)

?!?
..
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#7869 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dead Man Walking »

Sve znam, ali boca je neminovnost. :cry:
User avatar
zubi
Posts: 5135
Joined: 16/07/2009 00:27

#7870 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by zubi »

bio-hemijski roboti koji su asocirani s ljudskom suštinom

:shock:
BlackRiver
Posts: 418
Joined: 11/07/2012 10:36

#7871 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by BlackRiver »

I ovaj mora da je neki ludjak :D

https://www.youtube.com/watch?v=jshQHkAtZgY
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44879
Joined: 29/12/2005 01:20

#7872 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

BlackRiver wrote: 05/05/2021 15:10 I ovaj mora da je neki ludjak :D

https://www.youtube.com/watch?v=jshQHkAtZgY
Ovaj gore lik iznad vjeruje da smo mi roboti. :lol:

MIslim ono. Pupa hava.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#7873 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Sanjarko »

jeza u ledja wrote: 05/05/2021 16:16
BlackRiver wrote: 05/05/2021 15:10 I ovaj mora da je neki ludjak :D

https://www.youtube.com/watch?v=jshQHkAtZgY
Ovaj gore lik iznad vjeruje da smo mi roboti. :lol:

MIslim ono. Pupa hava.
Jesmo roboti. Imam ja svoj rad na tu temu negdje pisan, samo ne znam gdje. Ne znam sta je sporno u tome i sto je to smatrano uopste teorijom zavjere.
caros
Posts: 1354
Joined: 16/03/2012 19:05

#7874 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by caros »

Kako je moguće da ti nisi u nekoj prikladnoj ustanovi s obzirom na sve što si napisao na ovom forumu o sebi?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#7875 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Sanjarko »

caros wrote: 05/05/2021 17:58 Kako je moguće da ti nisi u nekoj prikladnoj ustanovi s obzirom na sve što si napisao na ovom forumu o sebi?
Kakve to ima veze s bilo cim, i ko si ti?
Locked