Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7951 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

vet wrote: 11/05/2021 04:21
GandalfSivi wrote: 11/05/2021 01:31 Vojska se vakcinisala, pa moze...
Znači, ovo je bila Prva svjetska parada – vakcinisanih, kojoj su smjeli prisustvovati samo – vakcinisani!? Ajd, dobro, da i to vidimo u sklopu korona-cirkusa.
Ne pratis ti to dobro:

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co ... 899764.amp
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#7952 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by tindbe »

enrique83 wrote: 11/05/2021 11:34 Image
U ovoj državi ima cca 3000 bitnijih stvari oko kojih se ne relija, a i ako se izađe bude tu 100-200 duša.
Tako da će vas bit na ovome taman za jednog termina malog fudbala. #wewillallbethere
kljiks00
Posts: 133
Joined: 14/03/2021 20:10

#7953 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by kljiks00 »

Svi koji su primili pfizer su čipovani. Ne znam za ostale vakcine.
Zamolio bih forumaše koji su se bocnuli pfizerom (posebno ježa i gandalfa), da sami naprave mali eksperiment sa magnetom kao u videu ispod i da nam ovdje jave rezultate. I naravno, bez brige, sve ćemo ovo shvatiti kao teoriju zavjere :wink:

User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7954 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

kljiks00 wrote: 12/05/2021 00:55 Svi koji su primili pfizer su čipovani. Ne znam za ostale vakcine.
Zamolio bih forumaše koji su se bocnuli pfizerom (posebno ježa i gandalfa), da sami naprave mali eksperiment sa magnetom kao u videu ispod i da nam ovdje jave rezultate. I naravno, bez brige, sve ćemo ovo shvatiti kao teoriju zavjere :wink:

Pa majstore, sta ti mislis, ovi sto su se do sada vakcinisali, je li iko od njih radio MRI?

Legenda svega mi :lol: :lol: :lol:
kljiks00
Posts: 133
Joined: 14/03/2021 20:10

#7955 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by kljiks00 »

GandalfSivi wrote: 12/05/2021 03:31
Pa majstore, sta ti mislis, ovi sto su se do sada vakcinisali, je li iko od njih radio MRI?

Legenda svega mi :lol: :lol: :lol:
Ne znam to, ali iz videa se vidi da fakat magnet se zalijepi na mjesto gdje je pfizer vakcina data.
Nego hajd ti, pošto si primio pfizer, i ako ti nije plaho zahmetli, nađi neki magnet pa sprovedi ekperiment.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7956 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

kljiks00 wrote: 12/05/2021 03:57
GandalfSivi wrote: 12/05/2021 03:31
Pa majstore, sta ti mislis, ovi sto su se do sada vakcinisali, je li iko od njih radio MRI?

Legenda svega mi :lol: :lol: :lol:
Ne znam to, ali iz videa se vidi da fakat magnet se zalijepi na mjesto gdje je pfizer vakcina data.
Nego hajd ti, pošto si primio pfizer, i ako ti nije plaho zahmetli, nađi neki magnet pa sprovedi ekperiment.
Ne mogu od smijeha svega mi...
kljiks00
Posts: 133
Joined: 14/03/2021 20:10

#7957 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by kljiks00 »

GandalfSivi wrote: 12/05/2021 04:04
kljiks00 wrote: 12/05/2021 03:57
GandalfSivi wrote: 12/05/2021 03:31
Pa majstore, sta ti mislis, ovi sto su se do sada vakcinisali, je li iko od njih radio MRI?

Legenda svega mi :lol: :lol: :lol:
Ne znam to, ali iz videa se vidi da fakat magnet se zalijepi na mjesto gdje je pfizer vakcina data.
Nego hajd ti, pošto si primio pfizer, i ako ti nije plaho zahmetli, nađi neki magnet pa sprovedi ekperiment.
Ne mogu od smijeha svega mi...
Pa eto, cilj nam je da, po ko zna koji put, pobijemo ove teorije. Nadam se da ti osmjeh neće ostati ukočen nakon eksperimenta :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7958 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

Ako uzmem magnet i snimim da nista nema, hoces nas prestati peglati sa glupostima?
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#7959 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GAU8 »

GandalfSivi wrote: 12/05/2021 04:32 Ako uzmem magnet i snimim da nista nema, hoces nas prestati peglati sa glupostima?
To će biti dokaz da nije bio pravi Pfizer kod tebe :)
kljiks00
Posts: 133
Joined: 14/03/2021 20:10

#7960 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by kljiks00 »

GandalfSivi wrote: 12/05/2021 04:32 Ako uzmem magnet i snimim da nista nema, hoces nas prestati peglati sa glupostima?
Ma ovo su svakako teorije zavjere, ne moraš ih ozbiljno shvatati. I ne moraš ništa snimati, samo nam kaži, vjerujemo ti na riječ.
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#7961 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

enrique83 wrote: 11/05/2021 11:34 Image
Hvala za ovu lijepu vijest! Ukoliko je istina to da istinska ljudska bića imaju jednu urođenu težnju ka slobodi, to bi značilo da ih još uvijek ima, uprkos ovom procesu sveopšte dehumanizacije čovječanstva.

..
Dead Man Walking
Posts: 6332
Joined: 28/05/2004 21:49

#7962 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dead Man Walking »

Kod mene nece magnet da stoji, osjecam se prevareno.
edode
Posts: 102
Joined: 28/04/2021 14:31

#7963 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by edode »

Dead Man Walking wrote: 12/05/2021 13:04 Kod mene nece magnet da stoji, osjecam se prevareno.
zbog takvih ko sto si ti i gandalf je nestašica čipova i poluprovodnika u svijetu pa sva elektronika i auta imaju tendenciju rasta cijena ... fuj
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#7964 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ProgramskiJezik »

Hajmo sad o nekim pravim teorijama zavjera, jel iko gledao Bob Lazar pricu / Dokumentarac?

sta mislite o ovome: https://www.youtube.com/watch?v=rO_M0hLlJ-Q

Dosta mi je vise ovih COVID gluposti :D
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#7965 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ProgramskiJezik »

kljiks00 wrote: 12/05/2021 03:57
GandalfSivi wrote: 12/05/2021 03:31
Pa majstore, sta ti mislis, ovi sto su se do sada vakcinisali, je li iko od njih radio MRI?

Legenda svega mi :lol: :lol: :lol:
Ne znam to, ali iz videa se vidi da fakat magnet se zalijepi na mjesto gdje je pfizer vakcina data.
Nego hajd ti, pošto si primio pfizer, i ako ti nije plaho zahmetli, nađi neki magnet pa sprovedi ekperiment.
Primio Pfizer 2x.. nema magneta :( nit cipa.. razoracan sam
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7966 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

edode wrote: 12/05/2021 13:28
Dead Man Walking wrote: 12/05/2021 13:04 Kod mene nece magnet da stoji, osjecam se prevareno.
zbog takvih ko sto si ti i gandalf je nestašica čipova i poluprovodnika u svijetu pa sva elektronika i auta imaju tendenciju rasta cijena ... fuj
Zato svijetlimo po mraku i ne mozemo se izgubiti...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7967 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

Skidam sihre i cipove, moze i na daljinu, za prvih 20 musterija specijalan popust...
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#7969 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Kad bi nam neko rekao da gripa uopšte nije zarazna, gledali bi ga kao da je pao s Marsa, što bi bio samo rezultat jedne dugogodišnje kampanje ispiranja mozga i programiranja svijesti čovječanstva. Uostalom, mnogi od nas već znaju za neke slučajeve oboljevanja od “kovida” jednog člana nekog domaćinstva dok drugima ne bude ništa, što ne bi bilo moguće u slučaju haranja unaokolo jednog “opasno zaraznog virusa”. U svakom slučaju, ovaj korona-cirkus ne bi bio moguć, ukoliko gripa ne bi bila zarazna. Da ne kažem da bi neke “zaštitne mjere” kao nošenje brnjica/maski, održavanje propisne distance, zabrane skupljanja većeg broja ljudi na određenom mjestu itd. bile – tragi-komične!? Naravno, od strane kontrolisanih medija i obrazovnog sistema, nećemo saznati to da su eksperimenti prijenosa gripe s čovjeka na čovjeka ili sa životinje na životinju, davno sprovedeni i da su svi pokušaji njenog prijenosa s jednog organizma na drugi – propali.

U svakom slučaju, postoje izvori informacija iz kojih se to može saznati a jedan od njih bi bila knjiga – Invisible Rainbow; autora A. Firstenberg-a. Evo i par izvoda iz knjige, na tu temu:
Strana 89:
Činjenica jeste to da iako su virusi gripe na neki način asocirani s epidemijom, nikad nije bilo dokazano i to da su je oni izazivali.
Sedamnaest godina nadzora od strane Hope-Simpson instituta na području Cirencester-a u Engleskoj i oko njega, otkrilo je da se, uprkos popularnim vjerovanjima, gripa ne prenosi s jedne osobe na drugu, unutar jednog domaćinstva. U sedamdeset posto slučajeva, čak i za vrijeme pandemije "hongkonške gripe" 1968. godine, samo jedna osoba u domaćinstvu bi oboljela od gripe. Ako bi i druga osoba imala gripu, obje bi je dobile istog dana, što bi značilo da se nisu zarazile jedna od druge.

Ponekad su različiti sojevi virusa kružili istim selom, čak i u istom domaćinstvu a jednom prilikom su dva mlada brata koja su dijelila isti krevet imali različite sojeve virusa, dokazujući da ga nisu mogli dobiti jedan od drugog ili čak od treće osobe. William S. Jordan 1958. i P. G. Mann, u 1981.g. su došli do sličnih zaključaka o nedostatku širenja bolesti unutar porodica.
(…)
Neugodna tajna virusologa je ta, da od 1933. godine do danas, nije bilo eksperimentalnih studija koje dokazuju da se gripa - bilo virus ili bolest - ikada prenjela s osobe na osobu normalnim kontaktom. Kao što ćemo vidjeti u sljedećem poglavlju, svi napori da se ona eksperimentalno prenese sa čovjeka na čovjeka, čak i usred najsmrtonosnije epidemije bolesti koju je svijet ikad poznavao [španska groznica; prim. prev.], nisu uspjeli.
Na stranama 103-105, u vezi sa smrtonosnom “zarazom”, španskom groznicom, imamo sljedeće:
Ali, ono što nam naviše otkriva, bili su herojski pokušaji dokazivanja zarazne prirode te bolesti, uz pomoć volontera. Svi ovi pokušaji, spovedeni u novembru i decembru 1918. i u februaru i martu 1919, nisu uspjeli. Jedan medicinski tim iz Bostona, koji radi za Američku službu javnog zdravstva, pokušao je zaraziti stotinu zdravih dobrovoljaca, starosne dobi između osamnest i dvadeset pet godina. Njihovi napori su bili impresivni i zabavni: „Prikupljali smo materijal i sluzne izlučevine iz usta i nosa, grla i bronha, od oboljelih ljudi i to prenosili na naše dobrovoljce. Ovaj materijal smo uvijek dobijali na isti način. Pacijent s temperaturom, u krevetu, imao bi pred sobom veliku, plitku posudu, nalik poslužavniku a mi bi isprali jednu nozdrvu sterilnim otopinama soli, koristeći možda 5 ml, a onda bi dozvolili toj tekućini se izlije u posudu. Ta nozdrva bi, onda, bila snažno izduvana u posudu. Isti postupak bi se ponovio i sa drugom nozdrvom. Zatim bi pacijent grguljao istu otopinu.

Dalje, uz pomoć iskašljavanja, dobili bi i malo bronhijalne sluzi a zatim bi uzimali briseve površine sluznice svake nozdrve a također i sluznice grla. “Svaki od dobrovoljaca bi primio oko 6 ml mješavine svega ovoga što sam opisao. Primili bi ju u svaku nosnicu, u grlo i u oko; i kad pomislite da je ukupno 6 ml iskorišteno, shvatite da je i dio toga progutan. Niko od njih se nije razbolio."

U daljnjem eksperimentu s novim dobrovoljcima i donorima, otopina soli je eliminirana a pamučnim tamponima materijal je prebacivan direktno iz nosa u nos i iz grla u grlo, koristeći donore u prvom, drugom ili trećem danu bolesti. "Nijedan od ovih dobrovoljaca koji su dobili materijal koji je bio tako direktno prenesen na njih sa bolesnika, nije se razbolio ni na koji način. Svim dobrovoljcima je taj materijal bio ubrizgan najmanje dva puta a nekima od njih i tri puta."

U daljnjem eksperimentu 20 ml krvi svakog od pet bolesnih davalaca bi bilo pomijšano i ubrizgano u svakog dobrovoljca. "Niko od njih nije se razbolio ni na koji način."

„Nadalje, sakupili bi dosta tkiva sluznice iz gornjih disajnih puteva bolesnika i filtrirali kroz Mandlerove filtere. Taj filtrat je, onda, bio ubrizgan u deset dobrovoljaca, od kojih je svaki dobio 3,5 ml, potkožno i niko od njih nije ni na koji način obolio."

Zatim je učinjen daljnji pokušaj prenošenja bolesti „na prirodan način“, koristeći nove dobrovoljce i donatore: „Volontera bi doveli do kreveta pacijenta i on bi mu bio predstavljen. On bi, onda, sjeo pored kreveta pacijenta. Rukovali bi se i prema uputama, približili jedan drugom što bi više mogli a onda bi razgovarali pet minuta. Na kraju tih pet minuta, pacijent bi izdahnuo što bi jače mogao, dok bi dobrovoljac, licem u lice (u skladu s uputama, oko 2 centimetra razdaljine između njih dvoje), udisao njegov izdisaj ili istodobno disao zajedno s pacijentom. Nakon što bi to tako radili pet puta, pacijent bi se iskašljao direktno u lice dobrovoljca, licem u lice, pet različitih puta ... [Zatim] bi se prešlo na sljedećeg pacijenta kojeg smo odabrali i ponavljali sve ovo i tako dalje, sve dok ovaj dobrovoljac ne bi imao takav kontakt s deset različitih slučajeva oboljelih od gripe, u različitim fazama bolesti, uglavnom svježim slučajevima, niti jedan od njih nije bio stariji od tri dana. Niko od njih nije obolio na bilo koji način. "
(…)
Raniji pokušaji demonstracije zaraze kod konja, naišli su na isti, bučan neuspjeh. Zdravi konji su držani u bliskom kontaktu s bolesnim u svim stadijima bolesti. Nosne vreće držale su se na konjima koji su imali izljev iz nosa i visoku temperaturu. Te vrećice za nos koristile su se za hranjenje drugih konja koji su, međutim, tvrdoglavo ostali zdravi.

Kao rezultat ovih i drugih pokušaja, potpukovnik Herbert Watkins-Pitchford iz Veterinarskog korpusa britanske vojske, napisao je u julu 1917. godine, da nije mogao pronaći dokaze da se gripa ikad širila direktno s jednog konja na drugog.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7970 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Challenger_ »

kljiks00 wrote: 12/05/2021 04:10Pa eto, cilj nam je da, po ko zna koji put, pobijemo ove teorije. Nadam se da ti osmjeh neće ostati ukočen nakon eksperimenta :D
:lol:

Joj, mogu zamisliti Ježa i Gandalfa kako potajno traže magnet i stavljaju ga na mjesto uboda.


:lol: :lol:
edode
Posts: 102
Joined: 28/04/2021 14:31

#7971 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by edode »

očit primjer da su vakcine gola kita je taj što je izrael isprovocirao ove sukobe ... kroz par mjeseci će prijaviti da su im palestinci pobili 10-20000 ljudi a ovi mandrknuli od vakcine :izet:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55408
Joined: 15/12/2008 16:53

#7972 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ultima_palabra »

Dead Man Walking wrote: 12/05/2021 13:04 Kod mene nece magnet da stoji, osjecam se prevareno.
Probao i ja, nista... sta mislis jesu li nam dali placebo umjesto Pfizera? :shock:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#7973 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Valjda bi do sad negdje, neko, zaplijenio tu jednu ampulu Pfizera pa stavio njenu sadrzinu pod mikroskop i nasao te cipove, nanorobote, sta li vec. :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#7974 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Challenger_ wrote: 12/05/2021 14:18
kljiks00 wrote: 12/05/2021 04:10Pa eto, cilj nam je da, po ko zna koji put, pobijemo ove teorije. Nadam se da ti osmjeh neće ostati ukočen nakon eksperimenta :D
:lol:

Joj, mogu zamisliti Ježa i Gandalfa kako potajno traže magnet i stavljaju ga na mjesto uboda.


:lol: :lol:
Zamisljas komad hladnog metala kako klizi po nasim golim bicepsima? Kinky. :perverzna:
kljiks00
Posts: 133
Joined: 14/03/2021 20:10

#7975 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by kljiks00 »

jeza u ledja wrote: 12/05/2021 17:05 Valjda bi do sad negdje, neko, zaplijenio tu jednu ampulu Pfizera pa stavio njenu sadrzinu pod mikroskop i nasao te cipove, nanorobote, sta li vec. :-)
Izgleda da jeste :izet:

Locked