Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#8376 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Impressum »

TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#8377 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by TheTraveler »

Onaj stavio fotohopiranu sliku koju je objavio Atila Hildeman kao dokaz necega :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28401
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#8378 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dozer »

Najgore u zivotu je kada se gleda KO je nesto rekao, a ne STA je rekao....

Istorija je krcata takvim zajebima, a u kojima se na kraju ispostavljalo da je receno bilo tacno, ali je ranije odbacivano zbog onoga ko je to govorio i jer se nije uklapalo u misljenje "autoriteta".

Kako se jednom rece -
Inteligentan covjek uvijek preispituje prvo sebe, a onda i sve oko sebe ukljucujuci mnoge faktore, i tek onda donosi zakljucke. Neinteligentan samo slusa i slijedi autoritete.
Last edited by Dozer on 10/06/2021 13:45, edited 1 time in total.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8379 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

Dozer wrote: 10/06/2021 13:22 Najgore u zivotu je kada se gleda KO je nesto rekao, a ne STA je rekao....

Istorija je krcata takvim zajebima, a u kojima se na kraju ispostavljalo da je receno bilo tacno, ali je ranije odbacivano zbog onoga ko je to govorio i jer se nije uklapalo u misljenje "autoriteta".

Kako se jednom rece -
Inteligentan covjek uvijek preispistuje prvo sebe, a onda i sve oko sebe ukljucujuci mnoge faktore, i tek onda donosi zakljucke. Neinteligentan samo slusa i slijedi autoritete.
Da bi preispitao, moras imati neko temeljno predznanje. Da bi postao hirurg prvo moras poloziti anatomiju, histologiju, fiziologiju itd. da bi stvorio temelj. Isto tako ako zelis biti virolog prvo moras poloziti opcu mikrobiologiju, biohemiju, genetiku...

E ti sebe postavljas u poziciju da si sposoban analizitati hirurgiju bez preslusanog predavanja iz npr. histologije. Inteligentan covjek to sebi nikad ne bi dozvolio. Jednostavno ne poznajes materiju dovoljno da bi mogao kvalitetno odrediti sta je istina, a sta laz. Volis ti sebe u tu ulogu staviti zbog ega, ali druze, daleko je to od prave stvari :-D

I nemoj mi, zivota ti, sad nekakva pitanja postavljati koja su tebi nelogicna. Uzmi knjigu i uci, ako te zanima, inteligentni ljudi tako skupljaju informacije.
User avatar
Dozer
Posts: 28401
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#8380 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dozer »

Za razliku od vecine ovdje, meni nije mrsko procitati sve i svasta. I plus i minus, pa tek onda, uz poprilicno zivotno iskustvo (pogotovo s Amerima, ali i farmaceutima i politicarima u raznim zemljama) donijeti neke zakljucke.

Da, polozizio sam nekad davno i Anatomiju.

A da bih preispitao nesto, ne moram imati temeljno znanje iz nekih specificnih naucnih tema. Sasvim je dovoljno imati malo zdravog razuma i posloziti zvanicne informacije koje daju "autoriteti".
Last edited by Dozer on 10/06/2021 13:55, edited 1 time in total.
Otac_Porfirije
Posts: 30
Joined: 06/06/2021 18:20

#8381 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Otac_Porfirije »

Industrialyzer wrote: 10/06/2021 13:39
Dozer wrote: 10/06/2021 13:22 Najgore u zivotu je kada se gleda KO je nesto rekao, a ne STA je rekao....

Istorija je krcata takvim zajebima, a u kojima se na kraju ispostavljalo da je receno bilo tacno, ali je ranije odbacivano zbog onoga ko je to govorio i jer se nije uklapalo u misljenje "autoriteta".

Kako se jednom rece -
Inteligentan covjek uvijek preispistuje prvo sebe, a onda i sve oko sebe ukljucujuci mnoge faktore, i tek onda donosi zakljucke. Neinteligentan samo slusa i slijedi autoritete.
Da bi preispitao, moras imati neko temeljno predznanje. Da bi postao hirurg prvo moras poloziti anatomiju, histologiju, fiziologiju itd. da bi stvorio temelj. Isto tako ako zelis biti virolog prvo moras poloziti opcu mikrobiologiju, biohemiju, genetiku...

E ti sebe postavljas u poziciju da si sposoban analizitati hirurgiju bez preslusanog predavanja iz npr. histologije. Inteligentan covjek to sebi nikad ne bi dozvolio. Jednostavno ne poznajes materiju dovoljno da bi mogao kvalitetno odrediti sta je istina, a sta laz. Volis ti sebe u tu ulogu staviti zbog ega, ali druze, daleko je to od prave stvari :-D

I nemoj mi, zivota ti, sad nekakva pitanja postavljati koja su tebi nelogicna. Uzmi knjigu i uci, ako te zanima, inteligentni ljudi tako skupljaju informacije.
Pa ti hoćeš reć da svi virolozi isto misle o ovoj plandemiji? Oćeš se kladit da ima više ljudi sa jačim referencama od ovih koji ovo hendlaju a da ne podrzavaju ove zločine?
User avatar
Dozer
Posts: 28401
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#8382 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dozer »

Ono sto oslikava ovu pandemiju su frapantne stvari koje nikad ranije nisu postojale. I njih ne vidi samo neko ko to ne zeli da vidi. Ili nema kapacitete da ih shvati.

Sad je vise nego ocito da je ovo klasicni sezonski virus, na sta ukazuju mnogi, a to je jasno i iz zvanicnih statistika. Kako se to zvanicno predstavlja, drugi je par rukava.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8383 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

Otac_Porfirije wrote: 10/06/2021 13:50
Industrialyzer wrote: 10/06/2021 13:39
Dozer wrote: 10/06/2021 13:22 Najgore u zivotu je kada se gleda KO je nesto rekao, a ne STA je rekao....

Istorija je krcata takvim zajebima, a u kojima se na kraju ispostavljalo da je receno bilo tacno, ali je ranije odbacivano zbog onoga ko je to govorio i jer se nije uklapalo u misljenje "autoriteta".

Kako se jednom rece -
Da bi preispitao, moras imati neko temeljno predznanje. Da bi postao hirurg prvo moras poloziti anatomiju, histologiju, fiziologiju itd. da bi stvorio temelj. Isto tako ako zelis biti virolog prvo moras poloziti opcu mikrobiologiju, biohemiju, genetiku...

E ti sebe postavljas u poziciju da si sposoban analizitati hirurgiju bez preslusanog predavanja iz npr. histologije. Inteligentan covjek to sebi nikad ne bi dozvolio. Jednostavno ne poznajes materiju dovoljno da bi mogao kvalitetno odrediti sta je istina, a sta laz. Volis ti sebe u tu ulogu staviti zbog ega, ali druze, daleko je to od prave stvari :-D

I nemoj mi, zivota ti, sad nekakva pitanja postavljati koja su tebi nelogicna. Uzmi knjigu i uci, ako te zanima, inteligentni ljudi tako skupljaju informacije.
Pa ti hoćeš reć da svi virolozi isto misle o ovoj plandemiji? Oćeš se kladit da ima više ljudi sa jačim referencama od ovih koji ovo hendlaju a da ne podrzavaju ove zločine?
Zar virologija nije fake nauka? :lol:

Ako ti neko kaze da je ovaj virus vjestacki iz tog i tog razloga, a onda neko drugi kaze da je poptuno prirodan iz tog i tog razloga, osoba koja apsolutno nema nikakvo znanje iz te oblasti ce spekulativno izabrati i prikloniti se jednoj strani.

Licno poznajem mnogo ljudi iz te i srodnih oblasti i ne mogh se sjetiti da bilo ko smatra da je ovo neka vjestacki stvorena pandemija sa nekim visim ciljevima. Dok, poznajem dosta ljudi koji nemaju veze sa prirodnim naukama i naravno, imaju svoje sumnje. Ali dobro, te sumnje su rezultat neznanja.

Otprilike bi to bilo kao da neki ekonomisti pocnu tvrditi da nas ceka ekonomska kriza, a drugi kaze da to nece biti bas tako i obojica imaju dosta kompleksne argumente. Ja kao neko ko nema nikakvih dodirnih tacaka sa tim, jako tesko mogu odvagati koji od njih je upravu, dok ljudi iz te oblasti puno lakse i logicnije mogu shvatiti na koju stranu treba stati. Ja da bi shvatio kompleksne ekonomske argumente moram shvatiti osnove, i upravo tu filozofiju primjenjujem u stvarnom zivotu. Svakodnevno citam knjige o osnovima finansija i investiranja i smatram da cu za nekih 5 godina moci donijeti poprilicno dobru odluku gdje i kako ulagati novac. Do tada, sutim i ucim, i sto vise informacija imam, lakse napravim izbor.

Kako kaze Buffett, strah je odrat neznanja :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#8384 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Otac_Porfirije wrote: 10/06/2021 12:58
Dozer wrote: 10/06/2021 12:49
geralt wrote: 09/06/2021 17:01
Ima, samo sto ih neces naci na stranicama koje uredjuju prodavaci kokosovog ulja sa diplomom iz proucavanja Biblije koji buncaju o Luciferu i komunisticko-fasistickim medicinskim zavjerama.

https://www.gavi.org/vaccineswork/mount ... -does-work

Da si bar to i procitao, i shvatio, uvidio bi da tu jasno pise da je kod vakcinisanih smanjena kolicina virusa u nosu, ali ne i da ga nema, i da se na osnovu toga zakjucuje da je za toliko smanjen i prenos.

A sad malo vaseg nacina komunikacije - Ja cim vidim "Izrael rekao", iste sekunde mi se popale svi moguci alarmi. Postoje li veci licemjeri na planeti od njih?
Na bl.istoku Izrael, a u Evropi Njemacka kojoj su se u 20 vj. dva pokušaja da postane imperijalna sila obijala o ledja...sad oće i treći put, samo što bi sad mogao neko da baci termonuklearnu bombu...treba to sasjeć odmah dok se jisu razmahali previše...

Image
Wtf kakve su ovo ljigavstine? :shock:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#8385 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Dozer wrote: 10/06/2021 12:37
jeza u ledja wrote: 09/06/2021 16:53 Zasto se pravis lud? Pa u samom citatu kojeg si postavio pise suprotno od onog sto si tvrdio:
In addition, a growing body of evidence suggests that mRNA COVID-19 vaccines also reduce asymptomatic infection and transmission.
Ni na jednom mjestu na tom linku ne pise da vakcine ne stite od zaraze.

Stite od simptomaticne bolesti, stite od nesimptomaticne zaraze, umanjuju simptome i smrtnost. Ti si tvrdio potpuno suprotno, znaci ne samo da se ne zna, vec da se lafo "zna" da ne stite od zaraze.
Ma hajde... Probaj opet:
However, the risk for SARS-CoV-2 infection in fully vaccinated people cannot be completely eliminated as long as there is continued community transmission of the virus.
Ne pravim se ja lud, nego lijepo citam sta pise - "reduce asymtomatic infection and transmission". Evo prevod:
"Pored toga, sve veći broj dokaza sugerise da mRNA vakcine protiv COVID-19 takođe smanjuju asimptomatsku infekciju i prenos.

Sasvim logicna pitanja koja proizilaze iz ove "strucne formulacije" su:
1. U kojem postotku je to "smanjenje"?
2. Sta je sa simptomatskim sllucajevima? Kod njih nema smanjenja?

I najbtinije - Uvidja(te)s li imalo ublehe u ovoj gornjoj konstrukciji, u smislu - kojom metodom se utvrdilo da mRNK vakcina (Pfizer i Moderna) smanjuje mogucnost infekcije i prenosa kod ASIMPTOMATSKIH slucajeva?
Kako su to uopste utvrdili kod ljudi koji nemaju nikakve simptome?
Pa ti si rekao da proizvodjaci tvrde da vakcine ne stite od zaraze. Sam si gore preveo da kazu suprotno. Nijedna vakcina ne pruza 100%-nu zastitu. Ti ne mozes skontati razliku izmedju navodne tvrdnje proizvodjaca da vakcine ne stite uopste od zaraze od tvrdnje proizvodjaca da vakcine smanjuju broj asimptomatskih slucajeva?

Jel me to ozbiljno pitas kojom su metodom utvrdili infekciju kod asimptomatskih slucajeva?
Otac_Porfirije
Posts: 30
Joined: 06/06/2021 18:20

#8386 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Otac_Porfirije »

Industrialyzer wrote: 10/06/2021 14:19
Otac_Porfirije wrote: 10/06/2021 13:50
Industrialyzer wrote: 10/06/2021 13:39

Da bi preispitao, moras imati neko temeljno predznanje. Da bi postao hirurg prvo moras poloziti anatomiju, histologiju, fiziologiju itd. da bi stvorio temelj. Isto tako ako zelis biti virolog prvo moras poloziti opcu mikrobiologiju, biohemiju, genetiku...

E ti sebe postavljas u poziciju da si sposoban analizitati hirurgiju bez preslusanog predavanja iz npr. histologije. Inteligentan covjek to sebi nikad ne bi dozvolio. Jednostavno ne poznajes materiju dovoljno da bi mogao kvalitetno odrediti sta je istina, a sta laz. Volis ti sebe u tu ulogu staviti zbog ega, ali druze, daleko je to od prave stvari :-D

I nemoj mi, zivota ti, sad nekakva pitanja postavljati koja su tebi nelogicna. Uzmi knjigu i uci, ako te zanima, inteligentni ljudi tako skupljaju informacije.
Pa ti hoćeš reć da svi virolozi isto misle o ovoj plandemiji? Oćeš se kladit da ima više ljudi sa jačim referencama od ovih koji ovo hendlaju a da ne podrzavaju ove zločine?
Zar virologija nije fake nauka? :lol:

Ako ti neko kaze da je ovaj virus vjestacki iz tog i tog razloga, a onda neko drugi kaze da je poptuno prirodan iz tog i tog razloga, osoba koja apsolutno nema nikakvo znanje iz te oblasti ce spekulativno izabrati i prikloniti se jednoj strani.

Licno poznajem mnogo ljudi iz te i srodnih oblasti i ne mogh se sjetiti da bilo ko smatra da je ovo neka vjestacki stvorena pandemija sa nekim visim ciljevima. Dok, poznajem dosta ljudi koji nemaju veze sa prirodnim naukama i naravno, imaju svoje sumnje. Ali dobro, te sumnje su rezultat neznanja.

Otprilike bi to bilo kao da neki ekonomisti pocnu tvrditi da nas ceka ekonomska kriza, a drugi kaze da to nece biti bas tako i obojica imaju dosta kompleksne argumente. Ja kao neko ko nema nikakvih dodirnih tacaka sa tim, jako tesko mogu odvagati koji od njih je upravu, dok ljudi iz te oblasti puno lakse i logicnije mogu shvatiti na koju stranu treba stati. Ja da bi shvatio kompleksne ekonomske argumente moram shvatiti osnove, i upravo tu filozofiju primjenjujem u stvarnom zivotu. Svakodnevno citam knjige o osnovima finansija i investiranja i smatram da cu za nekih 5 godina moci donijeti poprilicno dobru odluku gdje i kako ulagati novac. Do tada, sutim i ucim, i sto vise informacija imam, lakse napravim izbor.

Kako kaze Buffett, strah je odrat neznanja :mrgreen:
Pa tako je, slažem se s tobom...možda i nema virusa nikakvog, budući da su svi ljudi vezani za tehnologiju na neki način možda je neko samo ubacio bubicu i 'virus vijest korona' preko interneta tj medija i tako je sve ovo počelo...virusa nigdje, ima ali to su sve ovi sezonski virusi, gripe, stomačni, proljevi, joj glava me boli, nos mi procurio, kasljem, upale pluća..i eto pandemije...upravo zato što i ima i jedna i druga strana, ovo je sve jedan big shit...koji je planiran...prvo si gledo filmove sa ovim scenarijima, pa onda neki globalno poznati ljudi najave to (gejts, fauci), a usput se pojave javno dostupni dokumenti sa ovim scenarijom na koje ljudi nisu ni obraćali paznju...pa druze moras bit glup da sve to odbacis i pocneš vjerovat da je sve ovo palo s neba slučajno
User avatar
geralt
Posts: 5200
Joined: 14/09/2017 12:45

#8387 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by geralt »

Dozer wrote: 10/06/2021 13:22 Najgore u zivotu je kada se gleda KO je nesto rekao, a ne STA je rekao....
A bukvalno dva posta iznad toga...
Dozer wrote: 10/06/2021 12:49 Ja cim vidim "Izrael rekao", iste sekunde mi se popale svi moguci alarmi.
Dozeru, priznaj da nas trolas, pametniji si ti od ovoga sto trenutno pokazujes na temi.
Last edited by geralt on 10/06/2021 15:13, edited 1 time in total.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#8388 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

geralt wrote: 10/06/2021 15:12 Dozeru, priznaj da nas trolas, pametniji si ti od ovoga sto trenutno pokazujes na temi.
Ja nisam bas siguran. :-?
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#8389 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by splinter »

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/proc ... /210610066

Covid outbreak at hotel one mile from G7 summit in Cornwall: Venue in St Ives restricted zone closes its restaurant after '13 staff test positive'
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... ai=9671795

:-) :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28401
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#8390 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dozer »

geralt wrote: 10/06/2021 15:12
Dozer wrote: 10/06/2021 13:22 Najgore u zivotu je kada se gleda KO je nesto rekao, a ne STA je rekao....
A bukvalno dva posta iznad toga...
Dozer wrote: 10/06/2021 12:49 Ja cim vidim "Izrael rekao", iste sekunde mi se popale svi moguci alarmi.
Dozeru, priznaj da nas trolas, pametniji si ti od ovoga sto trenutno pokazujes na temi.
Nisi citirao komletnu recenicu, jbg... A kompletna recenica je puni kontekst. Glasi ovako:
A sad malo vaseg nacina komunikacije - Ja cim vidim "Izrael rekao", iste sekunde mi se popale svi moguci alarmi. Postoje li veci licemjeri na planeti od njih?
Poenta je u boldu, ne u ostaku.

Ja samo ne kontam zasto je vrlo tesko s ljudima razgovarati na nivou argumenata i cinjenica, a ne na nivou naduravanja ko je u pravu.
Mozda ja grijesim 100%. Mozda 50%. A moda sam u pravu isto tako. Medjutim, fascinantno mi je da mnogi nisu u stanju posloziti sve, pa odna diskutovati.

Cim se kaze nesto kontra licnog misljenja, automatski ide HAHA-vid mu glave. Zaista nevjerovanto...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#8391 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Pa napises nesto sto ocigledno nije tacno. Onda da bi dokazao svoju tvrdnju citiras recenice koje govore suprotno. Postavljas linkove na kojima pise suprotno od onog sto govoris. I na kraju postavis pitanje na koje i dijete zna odgovor.... :-)
User avatar
GAU8
Posts: 9130
Joined: 05/01/2011 09:18

#8392 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GAU8 »

Sta cemo s temom kada se svi pelcujemo i zaboravimo na pandemiju....
User avatar
geralt
Posts: 5200
Joined: 14/09/2017 12:45

#8393 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by geralt »

Dozer wrote: 10/06/2021 15:53 Nisi citirao komletnu recenicu, jbg... A kompletna recenica je puni kontekst. Glasi ovako:
A sad malo vaseg nacina komunikacije - Ja cim vidim "Izrael rekao", iste sekunde mi se popale svi moguci alarmi. Postoje li veci licemjeri na planeti od njih?
Poenta je u boldu, ne u ostaku.

Ja samo ne kontam zasto je vrlo tesko s ljudima razgovarati na nivou argumenata i cinjenica, a ne na nivou naduravanja ko je u pravu.
Mozda ja grijesim 100%. Mozda 50%. A moda sam u pravu isto tako. Medjutim, fascinantno mi je da mnogi nisu u stanju posloziti sve, pa odna diskutovati.

Cim se kaze nesto kontra licnog misljenja, automatski ide HAHA-vid mu glave. Zaista nevjerovanto...
Ako cinjenice i argumenti koje postavljas nisu istinite (npr. tabela koju si postavio sa navodnim brojevima posljedica vakcine je bukvalna laz koju ti je jez dokazao), ne znam sta drugo preostaje.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#8394 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

GAU8 wrote: 10/06/2021 16:17 Sta cemo s temom kada se svi pelcujemo i zaboravimo na pandemiju....
jarane, gejts, who i ta bratija su već najavili novu i razorniju plandemiju iza ove. nećeš ti ništa zaboravljati u skorije vreme. :-D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#8395 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

U historiji covjecanstva je bilo boga pitaj koliko pandemija koje su pobile milione ljudi.

Al najava nove pandemije, ee, to je belovetska zavera. :oops:
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8396 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

.





..
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#8397 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

jeza u ledja wrote: 10/06/2021 14:35
Wtf kakve su ovo ljigavstine? :shock:
Prvi put trajno banovan zbog rasizma, sad ce zbog antisematizma. Ali ne brini, vec ima jos jedan nick...
Otac_Porfirije
Posts: 30
Joined: 06/06/2021 18:20

#8398 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Otac_Porfirije »

GandalfSivi wrote: 10/06/2021 17:26
jeza u ledja wrote: 10/06/2021 14:35
Wtf kakve su ovo ljigavstine? :shock:
Prvi put trajno banovan zbog rasizma, sad ce zbog antisematizma. Ali ne brini, vec ima jos jedan nick...
Nemate argumenata, pa se banovi zazivaju, nego evo još malo istine...inače kritika nečega što nijendobro nije anti tog naroda...

Image
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#8399 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dead Man Walking »

vet wrote: 10/06/2021 17:04 .





..
Pa ko ga tjera da putuje? Svakako se nije putovalo zbog virusa, sad kad se zahvaljujuci vakcinama pocelo vracati u normalu, ukoliko neko ne zeli biti dio drustva ne mora. Svakako ste vi mentalno daleko ispred ovaca, cudi me kako niste na tehnoloski i socijalno nezavisnom nivou da nas odyebete? Kako mislite nastaviti sa zivotom kad mi vakcinisani poumiremo od vakcina ili predjemo na autopilot kod Gatesa (usput, zna li se sta nas ceka od ovo dvoje)?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#8400 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Otac_Porfirije wrote: 10/06/2021 20:25
GandalfSivi wrote: 10/06/2021 17:26
jeza u ledja wrote: 10/06/2021 14:35
Wtf kakve su ovo ljigavstine? :shock:
Prvi put trajno banovan zbog rasizma, sad ce zbog antisematizma. Ali ne brini, vec ima jos jedan nick...
Nemate argumenata, pa se banovi zazivaju, nego evo još malo istine...inače kritika nečega što nijendobro nije anti tog naroda...

Image
De ga ba ukinite vise...
Locked