Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
nekome
Posts: 2937
Joined: 17/05/2011 10:41

#6601 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by nekome »

Puštena u rad aplikacija za registraciju građana iz KS koji su se vakcinisali van BiH

https://bhrt.ba/pustena-u-rad-aplikacij ... i-van-bih/
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#6602 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

.....
Last edited by Tesla Edison on 22/04/2021 13:00, edited 1 time in total.
User avatar
Casual's
Posts: 5736
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#6603 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Casual's »

Ovaj prijedlog podrazumijeva da na snazi ostane ograničenje kretanja od 21 do 5 sati ujutro.

- Najteža situacija je u Hercegovačko-neretvanskom, Zapadnohercegovačkom i Posavskom kantonu - istaknuli su iz Zavoda za javno zdravstvo FBiH.


U ZHK skraćuju policijski sat, dozvoljavaju se veći skupovi


[/b]Čerkez, govno HDZovsko
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#6604 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 11:25
manuchao91 wrote: 22/04/2021 11:20
TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 11:16

Još te nije stid lagati za Ramazan? Jel te tako Bakir učio? Jel to rejs odobrava?

Doduše, ti što su te učili vole i ukrasti, tako da laganje za njih i nije neki grijeh. Imaju oni svoje meshebe i pravila.
samo ti vredjaj.Ja ti oprastan.ramazan je mjesec oprosta a ja postim.tako da tvoje kjafirske riječi ne dopiru do mog čistog i prosvjecenog mozga.
Bil hajr Tesla,Bil Hajr tesla
Uhljeb a još i munafik.

Ovo ko ona kafa 2 u 1 :lol: :lol: :lol:

Pravi mali zeleni lav. Gazija :thumbup:
@MUNAFIK sto te ovaj spominje :D
User avatar
manuchao91
Posts: 1370
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#6605 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by manuchao91 »

TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 11:25
manuchao91 wrote: 22/04/2021 11:20
TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 11:16

Još te nije stid lagati za Ramazan? Jel te tako Bakir učio? Jel to rejs odobrava?

Doduše, ti što su te učili vole i ukrasti, tako da laganje za njih i nije neki grijeh. Imaju oni svoje meshebe i pravila.
samo ti vredjaj.Ja ti oprastan.ramazan je mjesec oprosta a ja postim.tako da tvoje kjafirske riječi ne dopiru do mog čistog i prosvjecenog mozga.
Bil hajr Tesla,Bil Hajr tesla
Uhljeb a još i munafik.

Ovo ko ona kafa 2 u 1 :lol: :lol: :lol:

Pravi mali zeleni lav. Gazija :thumbup:
hajd dobro eto radim u BH Telecomu i platami je 1450 KM + regresi+13 plata..-.
User avatar
xoklix
Posts: 2421
Joined: 16/01/2018 16:07

#6606 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by xoklix »

Treba biti realan, nastali bi iftarski klasteri da nema policijskog. Pa Turska koja je 5 levela iznad nas u prakticiranju Islama uvela policijski zbog Ramazana.
Eno Saff piše kako je Fortina sotonska vlada uvela policijski jer mrze Islam... Po tome i Erdogan mrzi Islam.
Uzmite u obzir da kreće vakcinacija i da primanje vakcine dok ste zaraženi može pojačati simptome korone.
Istrpit još 20-30 dana dok se vakcinišu ugrožene populacije, poslije valjda ugledamo svjetlo na kraju tunela.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#6607 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by MUNAFIK »

skafiskafsnjak wrote: 22/04/2021 11:27
TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 11:25
manuchao91 wrote: 22/04/2021 11:20

samo ti vredjaj.Ja ti oprastan.ramazan je mjesec oprosta a ja postim.tako da tvoje kjafirske riječi ne dopiru do mog čistog i prosvjecenog mozga.
Bil hajr Tesla,Bil Hajr tesla
Uhljeb a još i munafik.

Ovo ko ona kafa 2 u 1 :lol: :lol: :lol:

Pravi mali zeleni lav. Gazija :thumbup:
@MUNAFIK sto te ovaj spominje :D
Evo i ja gledam... Dobar je Tesla derneci, moj tip.

Nego evo i dalje nas drze zatvorene od 21:00... Pola godine trpimo jednu apsolutno glupu mjeru.
Trappist
Posts: 4294
Joined: 12/09/2020 08:52

#6608 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

xoklix wrote: 22/04/2021 11:32 Treba biti realan, nastali bi iftarski klasteri da nema policijskog. Pa Turska koja je 5 levela iznad nas u prakticiranju Islama uvela policijski zbog Ramazana.
Eno Saff piše kako je Fortina sotonska vlada uvela policijski jer mrze Islam... Po tome i Erdogan mrzi Islam.
Uzmite u obzir da kreće vakcinacija i da primanje vakcine dok ste zaraženi može pojačati simptome korone.
Istrpit još 20-30 dana dok se vakcinišu ugrožene populacije, poslije valjda ugledamo svjetlo na kraju tunela.
Iftar je vise od sat prije policijskog. Ko hoce da zajednicki iftari, on iftari. Ko iftari zajedno oni se druze i mimo tog iftara, odu na pauzu na kafu, odu poslije posla na kafu, u porodicne posjete. Perete pravo sa iftarom i ramazanom, samo dzaba provocirate ljude, a da otvoreno kazem provocirate muslimane.
Kao sto sam vise puta rekao, ne bojte se, nece vas muslimani ujedati ni poslije 21:00 :thumbup:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#6609 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

MUNAFIK wrote: 22/04/2021 11:37
skafiskafsnjak wrote: 22/04/2021 11:27
TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 11:25

Uhljeb a još i munafik.

Ovo ko ona kafa 2 u 1 :lol: :lol: :lol:

Pravi mali zeleni lav. Gazija :thumbup:
@MUNAFIK sto te ovaj spominje :D
Evo i ja gledam... Dobar je Tesla derneci, moj tip.

Nego evo i dalje nas drze zatvorene od 21:00... Pola godine trpimo jednu apsolutno glupu mjeru.
Da nema mjera, o cemu bi se na forumu pisalo :D
User avatar
xoklix
Posts: 2421
Joined: 16/01/2018 16:07

#6610 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by xoklix »

Trappist wrote: 22/04/2021 11:38
xoklix wrote: 22/04/2021 11:32 Treba biti realan, nastali bi iftarski klasteri da nema policijskog. Pa Turska koja je 5 levela iznad nas u prakticiranju Islama uvela policijski zbog Ramazana.
Eno Saff piše kako je Fortina sotonska vlada uvela policijski jer mrze Islam... Po tome i Erdogan mrzi Islam.
Uzmite u obzir da kreće vakcinacija i da primanje vakcine dok ste zaraženi može pojačati simptome korone.
Istrpit još 20-30 dana dok se vakcinišu ugrožene populacije, poslije valjda ugledamo svjetlo na kraju tunela.
Iftar je vise od sat prije policijskog. Ko hoce da zajednicki iftari, on iftari. Ko iftari zajedno oni se druze i mimo tog iftara, odu na pauzu na kafu, odu poslije posla na kafu, u porodicne posjete. Perete pravo sa iftarom i ramazanom, samo dzaba provocirate ljude, a da otvoreno kazem provocirate muslimane.
Kao sto sam vise puta rekao, ne bojte se, nece vas muslimani ujedati ni poslije 21:00 :thumbup:
Prije nego ti odgovorim na konstataciju da provociram ljude, šta je sa policijskim u Turskoj? Ništa mi na to nisi odgovorio? Jel i Erdogan provocira muslimane?
User avatar
Casual's
Posts: 5736
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#6611 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Casual's »

mistek wrote: 22/04/2021 11:44 Nadam se da će svi koji donose ovakve odluke pocrkati u najgorim mukama.
Slažem se, iako je ružno to. Zatvorili su ovce 6 mjeseci, bagra nesposobna.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#6612 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

xoklix wrote: 22/04/2021 11:32 Treba biti realan, nastali bi iftarski klasteri da nema policijskog. Pa Turska koja je 5 levela iznad nas u prakticiranju Islama uvela policijski zbog Ramazana.
Eno Saff piše kako je Fortina sotonska vlada uvela policijski jer mrze Islam... Po tome i Erdogan mrzi Islam.
Uzmite u obzir da kreće vakcinacija i da primanje vakcine dok ste zaraženi može pojačati simptome korone.
Istrpit još 20-30 dana dok se vakcinišu ugrožene populacije, poslije valjda ugledamo svjetlo na kraju tunela.
Da da, kako da ne, kao što su nastali i prošle godine. Botine su najavljivale stotine hiljada mrtvih nakon ramazana i bajrama. Od tada prođe Ramazan, drugi na izmaku, dva bajrama a ni klastera ni mrtvih.

Ne znam kako vam ne dosadi da toliko širite paniku i islamofobiju. Zaista neshvatljivo.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#6613 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

....
Last edited by Tesla Edison on 22/04/2021 13:00, edited 1 time in total.
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#6614 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Xforumas »

Trappist wrote: 22/04/2021 11:38
xoklix wrote: 22/04/2021 11:32 Treba biti realan, nastali bi iftarski klasteri da nema policijskog. Pa Turska koja je 5 levela iznad nas u prakticiranju Islama uvela policijski zbog Ramazana.
Eno Saff piše kako je Fortina sotonska vlada uvela policijski jer mrze Islam... Po tome i Erdogan mrzi Islam.
Uzmite u obzir da kreće vakcinacija i da primanje vakcine dok ste zaraženi može pojačati simptome korone.
Istrpit još 20-30 dana dok se vakcinišu ugrožene populacije, poslije valjda ugledamo svjetlo na kraju tunela.
Iftar je vise od sat prije policijskog. Ko hoce da zajednicki iftari, on iftari. Ko iftari zajedno oni se druze i mimo tog iftara, odu na pauzu na kafu, odu poslije posla na kafu, u porodicne posjete. Perete pravo sa iftarom i ramazanom, samo dzaba provocirate ljude, a da otvoreno kazem provocirate muslimane.
Kao sto sam vise puta rekao, ne bojte se, nece vas muslimani ujedati ni poslije 21:00 :thumbup:
Nema to veze ni sa muslimanima ni sa iftarima, policijski ima veze samo sa kafanama i mogucim klasterima jer si tu u bliskom kontaktu sa 100 ljudi koje ne poznajes i s kojima inace ne bi bio u kontaktu nikako. Na iftaru si svakako s ljudima s kojima si u kontaktu u toku dana ili bar jednom sedmicno tako da ni Forto niti bilo ko ne produzava policijski zbog iftara nego zbog kafana.
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#6615 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

Prpa.ba wrote: 21/04/2021 21:58 Ali nije da ne pokusavaju navuci na tako nesto.. s jedne strane udarni cekic, kukanje kako se raspade ekonomija temeljena na nargilama i da obicni gradjani zahtijevaju kraj represiji, a s druge strane nakovanj: ako ne pomaknes policijski sat, onda si nesposoban jer slusas tromu federaciju, a ako ga pomaknes, onda si drzava u drzavi i dajes pravo trecem entitetu da ne provodi federalne odluke, pajel. :mrgreen:
Malo sam pogresno formulisao. Nije drzava u drzavi jer drzava i ne postoji u praksi kada je odlucivanje u pitanju. U kantonima gdje HDZ vlada je na snazi stanje prirodne nesrece koje dopusta samostalno odlucivanje i autonomiju u odnosu na federaciju kada su u pitanju odluke. Tako je od pocetka pandemije, odnosno od momenta kada je u federaciji ukinuto stanje prirodne nesrece. Samo kantoni sa bosnjackom vecinom postuju odluke vlade i kriznog staba federacije.

Ono sto ne razumijem je zasto se u KS nije proglasilo stanje prirodne nesrece koje bi omogucilo samostalnije upravljanje krizom. Vjerovatno se ni oni ne zele igrati drzave, kao sto nije zelila ni federacija prilikom nabavke vakcina. Niko se ne zeli igrati drzave osim onih koji ovu drzavu ne smatraju svojom.

I na kraju imamo situaciju da u kantonima gdje je kriticno popustaju mjere, a iste te politike ne dopustaju popustanje mjera u kantonima gdje je situacija drasticno bolja..
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#6616 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

Xforumas wrote: 22/04/2021 12:15
Trappist wrote: 22/04/2021 11:38
xoklix wrote: 22/04/2021 11:32 Treba biti realan, nastali bi iftarski klasteri da nema policijskog. Pa Turska koja je 5 levela iznad nas u prakticiranju Islama uvela policijski zbog Ramazana.
Eno Saff piše kako je Fortina sotonska vlada uvela policijski jer mrze Islam... Po tome i Erdogan mrzi Islam.
Uzmite u obzir da kreće vakcinacija i da primanje vakcine dok ste zaraženi može pojačati simptome korone.
Istrpit još 20-30 dana dok se vakcinišu ugrožene populacije, poslije valjda ugledamo svjetlo na kraju tunela.
Iftar je vise od sat prije policijskog. Ko hoce da zajednicki iftari, on iftari. Ko iftari zajedno oni se druze i mimo tog iftara, odu na pauzu na kafu, odu poslije posla na kafu, u porodicne posjete. Perete pravo sa iftarom i ramazanom, samo dzaba provocirate ljude, a da otvoreno kazem provocirate muslimane.
Kao sto sam vise puta rekao, ne bojte se, nece vas muslimani ujedati ni poslije 21:00 :thumbup:
Nema to veze ni sa muslimanima ni sa iftarima, policijski ima veze samo sa kafanama i mogucim klasterima jer si tu u bliskom kontaktu sa 100 ljudi koje ne poznajes i s kojima inace ne bi bio u kontaktu nikako. Na if8taru si svakako s ljudima s kojima si u kontaktu u toku dana ili bar jednom sedmicno tako da ni Forto niti bilo ko ne produzava policijski zbog iftara nego zbog kafana.
Forto nikakve veze nema sa policijskim. Vranic je trazio skracivanje jos prije heftu.

Ovo ide na adresu Fadilove vlade i u sustini nam svima pokazuje ko u toj vladi kolo vodi, a ujedno pokazuje i koje ovce se najvise sisaju u ovoj vukojebini od drzave..
Last edited by laik1981 on 22/04/2021 12:29, edited 1 time in total.
Aldzo
Posts: 28
Joined: 22/04/2021 12:21

#6617 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Aldzo »

Pa ako je zbog kafana za sta nam sluze inspekcija i policija? Ako je naredba da rade do 21:00 koga god nadju da radi izvan tog vremena neka lijepo zapecate na mjesec i kaznu napisu a ne ovako da nas sve maltretiraju a pogotovu ljude koji poste.
User avatar
Casual's
Posts: 5736
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#6618 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Casual's »

Ovo HDZ sere po bošnjacima. Kakve incidence, politička odluka.
el_bake007
Posts: 794
Joined: 16/03/2017 15:26

#6619 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by el_bake007 »

Koga briga za tursku i erdogana,ne zivim u njoj , sta oni imaju policijski pa automatski treba i u svakoj ostaloj drzavi biti ? Jesmo nasli na koga cemo se ugledati i po kome cemo se ravnati :-) Ne idem na iftare, kafici ponekad, policijski mi smeta jer volim ici setati i voziti se navecer , jos planiram bike neki nabaviti ali sta ce mi kad ga mogu vozit do 9 ili 11 :roll: ne zelim da mi zivot traje par sati dnevno zbog nesposobnih debilcina koje ne znaju nista drugo od mjera osim policijskog , kakav nadzor inspekcije,policije itd nad ugostiteljima,vakcine da ne pricamo tesko im okrenut broj pitat kolko para za tolko i tolko doza , ako traze vise pregovaraj dok se ne obori cijena, znaju i sami da se mora platiti vise od "normalne" zbog potraznje , nije problem preusmjeri pare od akciza za gorivo tu lezi jedno pravo bogatstvo na tim racunima :roll: Stvarno ovo nema smisla vise, prosle godine su bile grupe za ukidanej policijskog i planirale se protestne voznje sad nista , svi se uspavali
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#6620 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by baja »

bajkam, hajkam, postim, iftarim....ne smeta mi toliko polcijski sat. Da otvore, a otvorice poslije ramazana (mozda i prije), opet ce porast broj zarazenih. Vrijedi svakog spasenog zivota nadam se.

Broj zaraeznih ne zato sto mi koji bi prosetali vani do 10-11, vec radi kafana i kladara u kojima se ne postuje nikakav red.
Policija to , po meni , ne moze da opsluzi (ili im se ne radi, ne znam sta je) i ovako svimma lakse.

Dakle svi mi placamo cijenu jer se ne moze drzati situacija pod kontrolom, i lakse zatvori sve.

Jel ispravno ne znam, ali da djeluje djeluje
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#6621 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

baja wrote: 22/04/2021 12:55 bajkam, hajkam, postim, iftarim....ne smeta mi toliko polcijski sat. Da otvore, a otvorice poslije ramazana (mozda i prije), opet ce porast broj zarazenih. Vrijedi svakog spasenog zivota nadam se.

Broj zaraeznih ne zato sto mi koji bi prosetali vani do 10-11, vec radi kafana i kladara u kojima se ne postuje nikakav red.
Policija to , po meni , ne moze da opsluzi (ili im se ne radi, ne znam sta je) i ovako svimma lakse.

Dakle svi mi placamo cijenu jer se ne moze drzati situacija pod kontrolom, i lakse zatvori sve.

Jel ispravno ne znam, ali da djeluje djeluje
Samo vakcine spašavaju život, nikakave mjere. Mjere ubijaju ljude. Nikad više samoubistava nije bilo.
Aldzo
Posts: 28
Joined: 22/04/2021 12:21

#6622 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Aldzo »

baja wrote: 22/04/2021 12:55 bajkam, hajkam, postim, iftarim....ne smeta mi toliko polcijski sat. Da otvore, a otvorice poslije ramazana (mozda i prije), opet ce porast broj zarazenih. Vrijedi svakog spasenog zivota nadam se.

Broj zaraeznih ne zato sto mi koji bi prosetali vani do 10-11, vec radi kafana i kladara u kojima se ne postuje nikakav red.
Policija to , po meni , ne moze da opsluzi (ili im se ne radi, ne znam sta je) i ovako svimma lakse.

Dakle svi mi placamo cijenu jer se ne moze drzati situacija pod kontrolom, i lakse zatvori sve.

Jel ispravno ne znam, ali da djeluje djeluje
Mi smo vec pola godine u policijskom satu dok u manjem BiH entitetu to nije slucaj, a u Federaciji je mnogo gora situacija bila u martu a bio je taj famozni policijski.. znaci nije bas da djeluje.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#6623 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

MUNAFIK wrote: 22/04/2021 11:37
skafiskafsnjak wrote: 22/04/2021 11:27
TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 11:25

Uhljeb a još i munafik.

Ovo ko ona kafa 2 u 1 :lol: :lol: :lol:

Pravi mali zeleni lav. Gazija :thumbup:
@MUNAFIK sto te ovaj spominje :D
Evo i ja gledam... Dobar je Tesla derneci, moj tip.

Nego evo i dalje nas drze zatvorene od 21:00... Pola godine trpimo jednu apsolutno glupu mjeru.
Iftarski derneci. Al bukvalno, da nije policijskog, kupili bi se oko 23 sata. Sada do sehura se isjeda, derneči, ma milina :D

A što se tiče @manuchao91 , pretjerao sam, priznajem. Nisam skontao da je iz Tešnja, učini mi se da je direkor1 opet na temi. Alergičan sam kad neko ugostiteljski sektor povezuje sa besposličarima.

Kako god, izvinjavam se @manuchao91. Anonimni su nickovi pa dešava se da čovjek fuli u procjeni.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#6624 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Aldzo wrote: 22/04/2021 13:00
baja wrote: 22/04/2021 12:55 bajkam, hajkam, postim, iftarim....ne smeta mi toliko polcijski sat. Da otvore, a otvorice poslije ramazana (mozda i prije), opet ce porast broj zarazenih. Vrijedi svakog spasenog zivota nadam se.

Broj zaraeznih ne zato sto mi koji bi prosetali vani do 10-11, vec radi kafana i kladara u kojima se ne postuje nikakav red.
Policija to , po meni , ne moze da opsluzi (ili im se ne radi, ne znam sta je) i ovako svimma lakse.

Dakle svi mi placamo cijenu jer se ne moze drzati situacija pod kontrolom, i lakse zatvori sve.

Jel ispravno ne znam, ali da djeluje djeluje
Mi smo vec pola godine u policijskom satu dok u manjem BiH entitetu to nije slucaj, a u Federaciji je mnogo gora situacija bila u martu a bio je taj famozni policijski.. znaci nije bas da djeluje.
Policijski sat nije epidemiološka mjera, već sigurnosna i donesena je zbog sigurnosti jer za vrijeme stanja njesreće i lockdown-a, bila je opasnost od pljački. To su na sva usta govorili vakcinisani licemjer iz Beograda Čerkez, optuženi Solak i kompletan tadašnji krizni štab.

Sad odjednom, policijki postao glavno oružje u borbi protiv korone.

Najgore od svega, policijski sat je neustavan jer je donesen mimo proglašenja stanja mesreće. Samim tim nije pravno valjan i koga god je policija zapisala, može predati na sud i dobiće. A ako ga kojim slučajem policijska pseta pretuku, kao onog mladića u Mostaru, tada ih može i tužiti i uzeti dobru lovu.
splinter
Posts: 7443
Joined: 08/10/2011 12:28

#6625 Re: Korona u Kantonu Sarajevo POGLEDATI PRVI POST!

Post by splinter »

TESLA_EDISON wrote: 22/04/2021 13:11
Aldzo wrote: 22/04/2021 13:00
baja wrote: 22/04/2021 12:55 bajkam, hajkam, postim, iftarim....ne smeta mi toliko polcijski sat. Da otvore, a otvorice poslije ramazana (mozda i prije), opet ce porast broj zarazenih. Vrijedi svakog spasenog zivota nadam se.

Broj zaraeznih ne zato sto mi koji bi prosetali vani do 10-11, vec radi kafana i kladara u kojima se ne postuje nikakav red.
Policija to , po meni , ne moze da opsluzi (ili im se ne radi, ne znam sta je) i ovako svimma lakse.

Dakle svi mi placamo cijenu jer se ne moze drzati situacija pod kontrolom, i lakse zatvori sve.

Jel ispravno ne znam, ali da djeluje djeluje
Mi smo vec pola godine u policijskom satu dok u manjem BiH entitetu to nije slucaj, a u Federaciji je mnogo gora situacija bila u martu a bio je taj famozni policijski.. znaci nije bas da djeluje.
Policijski sat nije epidemiološka mjera, već sigurnosna i donesena je zbog sigurnosti jer za vrijeme stanja njesreće i lockdown-a, bila je opasnost od pljački. To su na sva usta govorili vakcinisani licemjer iz Beograda Čerkez, optuženi Solak i kompletan tadašnji krizni štab.

Sad odjednom, policijki postao glavno oružje u borbi protiv korone.

Najgore od svega, policijski sat je neustavan jer je donesen mimo proglašenja stanja mesreće. Samim tim nije pravno valjan i koga god je policija zapisala, može predati na sud i dobiće. A ako ga kojim slučajem policijska pseta pretuku, kao onog mladića u Mostaru, tada ih može i tužiti i uzeti dobru lovu.
:lol: :lol:
Locked