Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#39026 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

SenkoT wrote: 18/02/2021 19:50 Damir Marjanović danas jos žešći u Domu naroda FBH
Po stopi smrtnosti smo drugi u Evropi i 16-ti u svijetu, da li su to pokazatelji dobrog funkcioniranja zdravstva? Zanima me, postoje informacije o pojavi novih sojeva, u kojem procentu su prisutni i postoji li jasan proces praćenja tih sojeva? Nije mi jasna uloga Kriznog štaba FBiH da li je Vlada FBiH uvijek prihvatala i sprovodila odluke Kriznog štaba Federalnog ministarstva zdravstva. Kako su u RS dobili cjepiva a nije do sada nijednu vakcinu odobrila Agencija za lijekove BiH? Zanima me kada dolaze vakcine i koje - rekao Marjanović
Deveti smo po stopi smrtnosti, kako u Evropi, tako i u svijetu.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#39027 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Uhljeb Damir Marjanovic nasao da prica.
Cupavo stvorenje. Bolje mu je da se osisa. Isto prikaza ulojena.
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#39028 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Lao Ce »

BadBoy wrote: 17/02/2021 23:44
Lao Ce wrote: 17/02/2021 23:24
BadBoy wrote: 17/02/2021 18:27

Čipovat će te i morat ćeš nositi masku do kraja života
Da, da. Samo da ti kažem da nabaviš sebi zalihe maski pošto će ovo trajati dugo, dugo, dugo, dok slobodni ljudi ne nose iste. Ne pristaju da budu pokusni kunići i robovi. I kao što sam ranije pisao - nemojte misliti teoretičari zavjere da ćete izaći iz ovoga sačuvani, neokrznjeni.....svakodnevna strepnja nad vlastitim životom ostavlja traga na čovjeka, a to oni i žele. Pa ti bujrum slušaj o novim sojevima, sluša šta ti se sve zapovijeda, ali nemoj da druge tušiš ovdje sa svojim vlastitim strahovima, projekcijama ludila.

Zaključaj se brate sa porodicom u podrum, nakupuj stvari za par godina i udri.
Zatvorit će te nećeš nigdje moći maknuti. Samo na balkon i to sa maskom
Image
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#39029 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

SenkoT wrote: 18/02/2021 20:40 nemas ti pojma
čovjek je iznio tačne podatke
drugi u Evropi, iza Bugarske i 16-ti u svijetu
Hajde nađi takav zvanični podatak, ja se odmah ukidam sa foruma.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#39030 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by animus »

Sve brojeve treba uzi.ati sa rezervom. Zna se da je npr Srbija gora od nas po smrtnosti ali to maskira. I druge drzave manipulisu sigurno. Nije ni bitno. Ovo je nas dobro pregazilo i pobilo previse ljudi. Ovo sada kod nas počinje vec treci val dok se u Europi drugi zavrsava. Manje je sada smrtan jer smo ipak malo pametniji nego prije godinu dana. Ali i dalje se ljudi muce s bolescu u velikom broju. Ovdje je uvihek bilo dobrih informacija ali mi nije jadno da moderacija nikada ne reaguje na pisanje ovih teoretičara zavjere i ostalog sranja. Ljudi imajte bar malo obraza i napustite ovu temu da pisu ljudi koji mogu pruziti savjet drugima i prenijeti iskustvo. Ne vjerujete u virus i sta ja znam imate drugi neki razlog i to je ok ali nemoj na ovoj temi bar.
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#39031 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

SenkoT wrote: 18/02/2021 21:25
Naslovnica wrote: 18/02/2021 21:14
SenkoT wrote: 18/02/2021 20:40 nemas ti pojma
čovjek je iznio tačne podatke
drugi u Evropi, iza Bugarske i 16-ti u svijetu
Hajde nađi takav zvanični podatak, ja se odmah ukidam sa foruma.
informacije su na internetu
valjda si sposoban naći
s obzirom koliko se pravis pametan, čudno da nisi sposoban naći
Jedini ko se ovdje pravi pametan si ti.
Ta informacija koju prenosiš jednostavno nije tačna i nemoguće ju je naći.
Obzirom da si ti tako sposoban, daj nam kakav link, pls.
Da se odmah ispišem sa foruma.
8-)
BadBoy
Posts: 8087
Joined: 01/11/2005 21:55

#39032 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

Lao Ce wrote: 18/02/2021 20:46
Image
Tebi je sevap oduzeti poslovnu sposobnost.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#39033 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Kolinda »

aldinjo wrote: 18/02/2021 16:44
Trappist wrote: 18/02/2021 16:34 "Publika se u srijedu vraća na Pecaru
Shodno odluci našeg Kantona, i Košarkaški savez BiH nam je dao saglasnost za povratak publike u dvoranu, naravno uz ograničen broj mjesta, saopćeno je iz širokobriješkog kluba"

Jebote moze publika u dvoranu a ne moze na otvoreni stadion :izet: :izet:
Kakav je ovo šamar za onaj ublehaški federalni krizni štab, kao i onda kada je krizni štab ZHK ukinuo mjere.
Šta će reči Čerkez na ovo? :lol:
Nije ti to stari moj šamar nego zakon, ŽZH je jedina u državi donijela odluku o proglašenju prirodne nesreći te sami mogu upravljati ovom situacijom i to sve po zakonu i propisima. Kafići rade do 24, nema policijskog sata itd.
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#39034 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

SenkoT wrote: 18/02/2021 22:01
Naslovnica wrote: 18/02/2021 21:33
SenkoT wrote: 18/02/2021 21:25

informacije su na internetu
valjda si sposoban naći
s obzirom koliko se pravis pametan, čudno da nisi sposoban naći
Jedini ko se ovdje pravi pametan si ti.
Ta informacija koju prenosiš jednostavno nije tačna i nemoguće ju je naći.
Obzirom da si ti tako sposoban, daj nam kakav link, pls.
Da se odmah ispišem sa foruma.
8-)
da se bogdom to može desiti da takvi ko ti prestanu pisat sranja po javnom prostoru, ali to je šupljara, tako da namjerno neću postavit link

znači ipak si nesposoban naći podatak, a mislis da si npr. pametniji hajd o mene, nego i od Damira Marjanovića
osim toga, pojma nemas jer si izvalio glupost o 8. mjestu što jasno ukazuje da uopste nemaš pojma ni o čemu se priča, mijesaš kruske i jabuke

a posebno što i to nije tačno, nije 8. nego 5. mjesto po broju umrlih na 100k stanovnika
jer BH nije imala 3,5 miliona ni 2013. u vrijeme popisa a kamoli danas, dabogda da ima i 3 miliona
:lol: :lol: :lol:
:thumbup:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#39035 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

Kolinda wrote: 18/02/2021 21:53
aldinjo wrote: 18/02/2021 16:44
Trappist wrote: 18/02/2021 16:34 "Publika se u srijedu vraća na Pecaru
Shodno odluci našeg Kantona, i Košarkaški savez BiH nam je dao saglasnost za povratak publike u dvoranu, naravno uz ograničen broj mjesta, saopćeno je iz širokobriješkog kluba"

Jebote moze publika u dvoranu a ne moze na otvoreni stadion :izet: :izet:
Kakav je ovo šamar za onaj ublehaški federalni krizni štab, kao i onda kada je krizni štab ZHK ukinuo mjere.
Šta će reči Čerkez na ovo? :lol:
Nije ti to stari moj šamar nego zakon, ŽZH je jedina u državi donijela odluku o proglašenju prirodne nesreći te sami mogu upravljati ovom situacijom i to sve po zakonu i propisima. Kafići rade do 24, nema policijskog sata itd.
Ne mogu imati ingerencije više od FBiH. U suprotnom, svaki Kanton bi mogao biti nezavisan od FBiH.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#39036 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

animus wrote: 18/02/2021 21:20 Sve brojeve treba uzi.ati sa rezervom. Zna se da je npr Srbija gora od nas po smrtnosti ali to maskira. I druge drzave manipulisu sigurno. Nije ni bitno. Ovo je nas dobro pregazilo i pobilo previse ljudi. Ovo sada kod nas počinje vec treci val dok se u Europi drugi zavrsava. Manje je sada smrtan jer smo ipak malo pametniji nego prije godinu dana. Ali i dalje se ljudi muce s bolescu u velikom broju. Ovdje je uvihek bilo dobrih informacija ali mi nije jadno da moderacija nikada ne reaguje na pisanje ovih teoretičara zavjere i ostalog sranja. Ljudi imajte bar malo obraza i napustite ovu temu da pisu ljudi koji mogu pruziti savjet drugima i prenijeti iskustvo. Ne vjerujete u virus i sta ja znam imate drugi neki razlog i to je ok ali nemoj na ovoj temi bar.
Treći val je počeo sredinom oktobra prošle godine. Ja nisam primijetio nekakav četvrti val kada se slične brojke "vrte" već dva mjeseca.
Last edited by aldinjo on 18/02/2021 22:09, edited 1 time in total.
komercionala
Posts: 632
Joined: 04/02/2021 15:10

#39037 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by komercionala »

aldinjo wrote: 18/02/2021 22:05
Kolinda wrote: 18/02/2021 21:53
aldinjo wrote: 18/02/2021 16:44
Kakav je ovo šamar za onaj ublehaški federalni krizni štab, kao i onda kada je krizni štab ZHK ukinuo mjere.
Šta će reči Čerkez na ovo? :lol:
Nije ti to stari moj šamar nego zakon, ŽZH je jedina u državi donijela odluku o proglašenju prirodne nesreći te sami mogu upravljati ovom situacijom i to sve po zakonu i propisima. Kafići rade do 24, nema policijskog sata itd.
Ne mogu imati ingerencije više od FBiH. U suprotnom, svaki Kanton bi mogao biti nezavisan od FBiH.
Care da uvezu sleper kokaina dilfa im moze samo cizu s jaja povuci :thumbup:

Realno meni je nasa vlast vrh ... nikakvih mjera sve otvoreno radi maske samo preporuka ... ne narucuje se vakcine za koje ni proizvodjac nece da da garant. Jedino mi nedostaje otic normalno u pozoriste ovako svako drugo mjesto popunjeno kako da kazem nije mi to to.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#39038 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

komercionala wrote: 18/02/2021 22:09
aldinjo wrote: 18/02/2021 22:05
Kolinda wrote: 18/02/2021 21:53

Nije ti to stari moj šamar nego zakon, ŽZH je jedina u državi donijela odluku o proglašenju prirodne nesreći te sami mogu upravljati ovom situacijom i to sve po zakonu i propisima. Kafići rade do 24, nema policijskog sata itd.
Ne mogu imati ingerencije više od FBiH. U suprotnom, svaki Kanton bi mogao biti nezavisan od FBiH.
Care da uvezu sleper kokaina dilfa im moze samo cizu s jaja povuci :thumbup:

Realno meni je nasa vlast vrh ... nikakvih mjera sve otvoreno radi maske samo preporuka ... ne narucuje se vakcine za koje ni proizvodjac nece da da garant. Jedino mi nedostaje otic normalno u pozoriste ovako svako drugo mjesto popunjeno kako da kazem nije mi to to.
Kao što su pokušali da zatvore državnu granicu prošle godine, a oni Kanton/Županija. :lol: :skoljka: :run:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#39039 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Kolinda »

aldinjo wrote: 18/02/2021 22:05
Kolinda wrote: 18/02/2021 21:53
aldinjo wrote: 18/02/2021 16:44
Kakav je ovo šamar za onaj ublehaški federalni krizni štab, kao i onda kada je krizni štab ZHK ukinuo mjere.
Šta će reči Čerkez na ovo? :lol:
Nije ti to stari moj šamar nego zakon, ŽZH je jedina u državi donijela odluku o proglašenju prirodne nesreći te sami mogu upravljati ovom situacijom i to sve po zakonu i propisima. Kafići rade do 24, nema policijskog sata itd.
Ne mogu imati ingerencije više od FBiH. U suprotnom, svaki Kanton bi mogao biti nezavisan od FBiH.
Mogu mogu, pročitaj zakon, netko je pitao Čerkeza kad jedino ZHŽ nije imala policijski sat i rekao je da je to sve ok.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#39040 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

SenkoT wrote: 18/02/2021 22:18
aldinjo wrote: 18/02/2021 22:08
animus wrote: 18/02/2021 21:20 Sve brojeve treba uzi.ati sa rezervom. Zna se da je npr Srbija gora od nas po smrtnosti ali to maskira. I druge drzave manipulisu sigurno. Nije ni bitno. Ovo je nas dobro pregazilo i pobilo previse ljudi. Ovo sada kod nas počinje vec treci val dok se u Europi drugi zavrsava. Manje je sada smrtan jer smo ipak malo pametniji nego prije godinu dana. Ali i dalje se ljudi muce s bolescu u velikom broju. Ovdje je uvihek bilo dobrih informacija ali mi nije jadno da moderacija nikada ne reaguje na pisanje ovih teoretičara zavjere i ostalog sranja. Ljudi imajte bar malo obraza i napustite ovu temu da pisu ljudi koji mogu pruziti savjet drugima i prenijeti iskustvo. Ne vjerujete u virus i sta ja znam imate drugi neki razlog i to je ok ali nemoj na ovoj temi bar.
Treći val je počeo sredinom oktobra prošle godine. Ja nisam primijetio nekakav četvrti val kada se slične brojke "vrte" već dva mjeseca.
kakve brojke ti vidiš je jedan par opanaka
a drugi par opanaka su realne brojke koje govore da je BH najgora od sve djece
dakle, 2. mjesto u Evropi po stopi smrtnosti
i 5. mjesto u svijetu po broju umrlih na 100.000 stanovnika s tendecijom da vrlo brzo postanemo šampioni, s obzirom da u klubu top 5 Belgija , Slovenija, Češka, Portugal intenzivno vakcinišu stanovnistvo pa je za očekivat smanjivanje broja umrlih, dok se u BH može očekivat povećani broj s obzirom da se povećava broj hospitalizovanih
Zašto tebi ovaj profil služi? Zašto se kloniraš?
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#39041 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

Kolinda wrote: 18/02/2021 22:25
aldinjo wrote: 18/02/2021 22:05
Kolinda wrote: 18/02/2021 21:53

Nije ti to stari moj šamar nego zakon, ŽZH je jedina u državi donijela odluku o proglašenju prirodne nesreći te sami mogu upravljati ovom situacijom i to sve po zakonu i propisima. Kafići rade do 24, nema policijskog sata itd.
Ne mogu imati ingerencije više od FBiH. U suprotnom, svaki Kanton bi mogao biti nezavisan od FBiH.
Mogu mogu, pročitaj zakon, netko je pitao Čerkeza kad jedino ZHŽ nije imala policijski sat i rekao je da je to sve ok.
Kako da ne! Ista stranka, isti narod, isto razmišljanje. A rekoše negdje da se mogu samo pooštravati mjere na nivou kantona a ne popuštati, vjerovavatno to se odnosi na kantone sa bošnjačkom većinom.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#39042 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Kolinda »

aldinjo wrote: 19/02/2021 00:50
Kolinda wrote: 18/02/2021 22:25
aldinjo wrote: 18/02/2021 22:05
Ne mogu imati ingerencije više od FBiH. U suprotnom, svaki Kanton bi mogao biti nezavisan od FBiH.
Mogu mogu, pročitaj zakon, netko je pitao Čerkeza kad jedino ZHŽ nije imala policijski sat i rekao je da je to sve ok.
Kako da ne! Ista stranka, isti narod, isto razmišljanje. A rekoše negdje da se mogu samo pooštravati mjere na nivou kantona a ne popuštati, vjerovavatno to se odnosi na kantone sa bošnjačkom većinom.
Čuj, pa prvo čitaj zakon pa se onda prepiri.
Drugo, Čerkez nije iz HDZ-a koliko znam, treće, da ostale županije mogu samo oštrije mjere a ZHŽ može kakve želi jer su proglasili stanje prirodne nesreće..
Nitko ne branim ovim iz ostalih 9 županija da naprave istu stvar...
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#39043 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Fadil Malinar od Respiratora jučer izjavio da nema lockdowna kao ni pooštravanja mjera bez obzira na bilo šta jer bi nas to odvelo u ekenomsku depresiju. Kaže da je i prošlogodišnji lockdown bio greška i da imamo strahovite posljedice po ekonomiju.

Haj prva pametna od njega za cijeli mandat :bih: .

Čerkezu, Drljeviću i ostali, možete k..... svirati da svojim neustavnim mjerama :izet:
BadBoy
Posts: 8087
Joined: 01/11/2005 21:55

#39044 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

Kanton Sarajevo u fazi porasta epidemije: Skok u posljednjih deset dana

Nas nosi mutna rijeka, a talasi zapljuskuju :D

Fin, objektivan članak koji iznosi samo činjenice. Porast epidemije je rezultat opuštanja ljudi,mjere se sve manje poštuju i to se odmah reflektira u ovim brojevima. Ovo također indicira i da nam prethodno smanjenje brojeva nije rezultat "prokuženosti", jer da jeste, ne bi ponovo doživljalali porast epidemije.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#39045 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by MUNAFIK »

BadBoy wrote: 19/02/2021 09:10 Kanton Sarajevo u fazi porasta epidemije: Skok u posljednjih deset dana

Nas nosi mutna rijeka, a talasi zapljuskuju :D

Fin, objektivan članak koji iznosi samo činjenice. Porast epidemije je rezultat opuštanja ljudi,mjere se sve manje poštuju i to se odmah reflektira u ovim brojevima. Ovo također indicira i da nam prethodno smanjenje brojeva nije rezultat "prokuženosti", jer da jeste, ne bi ponovo doživljalali porast epidemije.
:-)

Da da mjere se nikako ne postuju MJESECIMA!!! Na sve strane sve je puno i prepuno kafici, kafane, klubovi, radnje, granapi, trzni centri...

Bas nas je mjere nosanja krpe na bradi i policijaki sat pomogla... :-)
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#39046 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Džaba pišete, nema pooštravanja mjera :-)

A da, tješite se. Ok, izvinjavam se :D
BadBoy
Posts: 8087
Joined: 01/11/2005 21:55

#39047 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

MUNAFIK wrote: 19/02/2021 09:17
BadBoy wrote: 19/02/2021 09:10 Kanton Sarajevo u fazi porasta epidemije: Skok u posljednjih deset dana

Nas nosi mutna rijeka, a talasi zapljuskuju :D

Fin, objektivan članak koji iznosi samo činjenice. Porast epidemije je rezultat opuštanja ljudi,mjere se sve manje poštuju i to se odmah reflektira u ovim brojevima. Ovo također indicira i da nam prethodno smanjenje brojeva nije rezultat "prokuženosti", jer da jeste, ne bi ponovo doživljalali porast epidemije.
:-)

Da da mjere se nikako ne postuju MJESECIMA!!! Na sve strane sve je puno i prepuno kafici, kafane, klubovi, radnje, granapi, trzni centri...

Bas nas je mjere nosanja krpe na bradi i policijaki sat pomogla... :-)
Pa kako ti onda objašnjavaš šta se dešava? Božije davanje?

Ja kao laik primjećujem da se daleko manje maske nose sada nego prije 2 mjeseca recimo.
BadBoy
Posts: 8087
Joined: 01/11/2005 21:55

#39048 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

TESLA_EDISON wrote: 19/02/2021 09:18 Džaba pišete, nema pooštravanja mjera :-)

A da, tješite se. Ok, izvinjavam se :D
Nisam ja ni za kakvo pooštravanje mjera. Hiljadu puta sam naveo svoje stavove. Ja sam samo za malo odgovornije ponašanje individua. Evo vidimo iz brojeva da se može kad se hoće.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#39049 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

BadBoy wrote: 19/02/2021 09:20
TESLA_EDISON wrote: 19/02/2021 09:18 Džaba pišete, nema pooštravanja mjera :-)

A da, tješite se. Ok, izvinjavam se :D
Nisam ja ni za kakvo pooštravanje mjera. Hiljadu puta sam naveo svoje stavove. Ja sam samo za malo odgovornije ponašanje individua. Evo vidimo iz brojeva da se može kad se hoće.
Ma nisam ni mislio konkretno na tebe već na ove sa šarenim grafikonima u fazonu banovanog Direktora :D


Tužno je to što recimo Srbija je broj 1 u Evropi po vakcinisanju, a mi još brojimo nove slučajeve i dopuštamo protuustavno djelovanje bande iz kriznog štaba. Umjesto da smo do sada bandu pohapsili, a narod vakcinisali bar 50%, mi isto trubimo kao u martu prošle godine.
BadBoy
Posts: 8087
Joined: 01/11/2005 21:55

#39050 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

TESLA_EDISON wrote: 19/02/2021 09:21
BadBoy wrote: 19/02/2021 09:20
TESLA_EDISON wrote: 19/02/2021 09:18 Džaba pišete, nema pooštravanja mjera :-)

A da, tješite se. Ok, izvinjavam se :D
Nisam ja ni za kakvo pooštravanje mjera. Hiljadu puta sam naveo svoje stavove. Ja sam samo za malo odgovornije ponašanje individua. Evo vidimo iz brojeva da se može kad se hoće.
Ma nisam ni mislio konkretno na tebe već na ove sa šarenim grafikonima u fazonu banovanog Direktora :D


Tužno je to što recimo Srbija je broj 1 u Evropi po vakcinisanju, a mi još brojimo nove slučajeve i dopuštamo protuustavno djelovanje bande iz kriznog štaba. Umjesto da smo do sada bandu pohapsili, a narod vakcinisali bar 50%, mi isto trubimo kao u martu prošle godine.
To je to. I svi šute i sjede, trpe. Malo psuju po fejsbuku i forumu i eto... svelo se sve na komentar "pustite nas da živimo". A vlastodršci nas doslovno ubijaju.
Locked