Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#6426 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by hadzinicasa »

neki wrote: 24/03/2020 10:01
hadzinicasa wrote: 24/03/2020 09:37
navakat. taman kad prodje inkubacija, kadbudu padali k'o muhe i ne bude vise kapaciteta <3
znala sam ja da ce se ona oglasiti kad bude sve spremno.
our hero

radi zena za gradjane
<3 <3 <3
Nista, onda treba javiti da povuku, sta će nama to...
pa vidi dok dodju nece nam haman ni trebati.
User avatar
farenhajt983
Posts: 246
Joined: 30/05/2019 11:02

#6427 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by farenhajt983 »

seoBIH wrote: 24/03/2020 08:22
high_volume wrote: 24/03/2020 08:19
seoBIH wrote: 24/03/2020 08:15 Mi smo raspalo društvo, koje je vodjeno nekim imaginarnim stvarima, a ovo raspala država.

Sta drugo reci nakon informacije da stotine kamiona čeka na granici, jer sanitarni inspektori rade do 16h.

Pa ne mogu da vjerujem da u vanrednom stanju ne mogu Skontati cjelodnevni rad. Stvarno smo stoka.
Rade 24 sata već danima
Sinoc na N1 prolog da ne rade, da su kolone kreirane upravo zbog toga što rade do 16h. Mada možda si u pravu, na dva granična rade, na ostalih 6 ne rade. Znaš kako ide kod nas :)
vidim da pojedini mediji nemaju informacija, bubaju napamet, pogotovu ovi sa N1, svrsavaju na svaku vijest o COVID19
juce je bila preskonferencija udruzenja transportnih vozaca, gdje kazu da ih zemlje u okruzenju prvo gomilaju na granici
situacija je takva, da prilikom ulaza u Hrvatsku, oni moraju cekati da ih se sabere do 200 kamiona, tada ih policija uz pratnju provodi kroz Hrvatsku do granice s BiH, i tako je na svakoj odakle dolaze
trazili su od nadleznih da pokusaju to odraditi s drugim drzavama da se barem broj smanji onih koji cekaju, dok je ova situacija
nema vise istrazivackog novinarstva, lupaj ko maksim po diviziji
User avatar
manuchao91
Posts: 1369
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#6428 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by manuchao91 »

Od ukupno 41 testiranog uzorka potvrđeno je 13 novih slučajeva. Radi s eo osam muškaraca i pet žena.

Radi se o šest novih slučajeva u Banjoj Luci, 1 u Laktašima, tri u Kozarskoj Dubici, 2 u Bosnaskom Brodu i jedan u Tesliću.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#6429 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by tataćusak »

Da li je naša država zabranila izvoz medicinske opreme i lijekova kao sto je to uradila EU? Ako stvarno imamo fabrike koje proizvode zaštitnu opremu, da li je moguće da smo toliki konji da puštamo izvoz :-)
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#6430 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by biglebovski »

costacurta wrote: 24/03/2020 07:44
biglebovski wrote: 24/03/2020 01:37 Iskreno, i prije ovog intervjua, gledajući ko i kako umire po Italiji, nisam smatrao da je ovaj virus opasnost po život za mene i ženu i djecu. Ti se pretpostavljam obeshrabriš kada pročitaš vijest da ima neki asteroid, leti negdje, i da postoji mogućnost da će da nas udari. A opet ima ljudi koji se nasmiju i kažu ma neće. Puno veća opasnost po mene i moje je činjenica da mi, radi ovog govneta od virusa, koji je toliko opasan da niko neće ni da ga istražuje, ne radimo već trinaest dana i da ću se vjerovatno morati okrenuti kriminalu, poljoprivredi i stočarstvu jer ovi naši, bar dok ne prodaju svo brašno na Balkanu, nam neće dopustiti da radimo ono što radimo zadnjih šest godina u kojem periodu smo redovno uplatili sve i jedan doprinos, fakturu, porez, taksu, PDV, te između ostalog i 25% od plate za zdravstvo i 0.5% od plate za porez i zaštitu od prirodnih i drugih nepogoda.
Blago majci što te rodi takvog pametnog, i sve tebi slične egomanijake. Ti bezebeli si od onih što znaju da PERIŠU i ne boje se INFRAKTA. Internetlija moj dobri... u sve se oni razumiju samo ne kontaju da mu i dijete može preko noći dobiti npr EBV, iliti bolest poljupca koju mu bas ti možeš prenijeti igrajući se sa njim, jedući istim priborom za jelo, onda ćeš otići do intetnet havera Hakije koji isto tako ko i ti ne j e b e ova upozorenja a koji je karao Edhemovicu, kurava iz mahale došla iz Njemačke.
Vratićeš se kuć i ne znajući da ti je djetetu pao imuni sistem i da ga i najmanja prehlada može ubiti, lijeka nema za EBV, nema antibiotika niti terapije već 6 mjeseci strogog mirovanja i moliti Boga da se ne prehladi.
Ne Ne. Znaš ti najbolje. 6 godina truda i plaćanja PDVa pada u vodu, ti si ljut i znaš da se tvom ocu pemzioneru astmatičaru i majci hroničnom srčanom bolesniku neće ništa desiti. Ako im se na to sve sto im muči nadoveže i covid i bude im sedef smrti, pa šta. Ionako su stari.
Da ne idem dalje.
Opet da te pitam. Kome ćeš u svijetu plasirati svoj proizvod kad je sve mrtvo!? Alo! Sve stoji! Jesi slijep?!
Nabije Fadila na hašima al ako su dr rekli IZOLACIJA je jedini lijek onda se izoluj. Strpi se. Neće vječno trajati. Zbog djece svoje.
Al džaba ja to tebi pričam :roll:
Jutro Costa, ne, nisam egomanijak, poštujem izolaciju i izlazim samo do prodavnice kako bi nama, punici i eventualno komšijama kupio potrepštine.
Prva i najvažnija činjenica, bar za mene, kod kovida je ta da niti jedno dijete na planeti nije umrlo od istog, bilo ono zdravo ili bolesno, pa eto i od bolesti poljubca. Znači, od 0-20 godina starosti nema niti jedna smrt a bilo ih je i ima bolesnih i zaraženih u toj dobi. Ne interesuje mene hakija niti maca iz Njemačke, s takvim nemam posla niti sam kad imao a kamoli ih puštao po kući. Ti se uhvatio PDVa, iako je i on relevantan, a preskoći ladno činjenicu koliko smo uplatili za zdravstvo i za zaštitu od prirodnih i drugih nesreća, poput ove. Ja, egomanijak, sam kriv što oni u Konjicu nemaju hansaplasta u ambulanti, o respiratorima i maskama da ne govorim. Sve stalo nije, pitaj one radnice iz Binga, one će ti to potvrditi. Davno sam napisao, sve zatvori na 15 20 dana i ćao a šta mi sada imamo? Eno ti fotka iz Konjica šta mi imamo. Roditelji se čuvaju konstantno a ne samo kada ovo govno od virusa hara. I da, džaba ti meni a džaba i ja tebi pričam, al eto, ima se vremena kod kuće pa nam se može. Tebi preporučujem da počneš to brašno trošiti i da ne izlaziš jedno sedam godina jer covid ne prašta, isto kao ni gripa koja godišnje usmrti do 500.000 ljudi širom svijeta.
User avatar
pici
Posts: 43572
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6431 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by pici »

mO k3 wrote: 24/03/2020 09:46 Gdje joj je covjek , jeli jos uvijek u trezoru?`
u samoizolaciji ko i smuČko, selamo se sa svakim pa ga sebija stavila u karanten.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6432 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by high_volume »

tataćusak wrote: 24/03/2020 10:30 Da li je naša država zabranila izvoz medicinske opreme i lijekova kao sto je to uradila EU? Ako stvarno imamo fabrike koje proizvode zaštitnu opremu, da li je moguće da smo toliki konji da puštamo izvoz :-)
Kad bi sve države zabranile izvoz lijekova i medicinske opreme, tek bi onda nastao haos. Nisam za zabrane, radije bih dao poticaj proizvodnji za domaće tržište fabrikama koje proizvode lijekove i sanitetsku opremu, odnosno "kupio" ih za domaće tržište. Na taj način bila bi povećana ukupna proizvodnja, a u nedostatku radnika bilo bi čak i nekog dodatnog zaposlenja
User avatar
pici
Posts: 43572
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6433 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by pici »

studiorum_tuzlaensis wrote: 24/03/2020 10:01 https://www.klix.ba/vijesti/bih/poruka- ... /200324039

MALO LI JE NJENO IME PREKO POLA BILBORDA. Haram joj bilo, dovim da umre do izbora.
ona boluje od kompleksa sto nije upisana u ratnim godinama kao heroj u bijelom i sad krezubicama stvara mit o sebi kao heroini... bOkir je piČkurina na sesnetu, ova upravlja sa njim i strankom... mozemo se testirat do sudnjeg dana, respiratora nemamo dovoljno... danas su respiratori ko suho zlato...
Image
Ovi mehanički ventilatori su dizajnirani tako da pumpaju vazduh u pluća i iz njih, kako bi omogućili nesmetan rad pluća pacijentu koji fizički ne može da diše. Odatle i naziv čelična pluća. Mehanička ventilacije se izvodi sve dok bolesnik ne uspostavi sopstveno disanje bez dodatne pomoći.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#6434 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by tataćusak »

high_volume wrote: 24/03/2020 10:36
tataćusak wrote: 24/03/2020 10:30 Da li je naša država zabranila izvoz medicinske opreme i lijekova kao sto je to uradila EU? Ako stvarno imamo fabrike koje proizvode zaštitnu opremu, da li je moguće da smo toliki konji da puštamo izvoz :-)
Kad bi sve države zabranile izvoz lijekova i medicinske opreme, tek bi onda nastao haos. Nisam za zabrane, radije bih dao poticaj proizvodnji za domaće tržište fabrikama koje proizvode lijekove i sanitetsku opremu, odnosno "kupio" ih za domaće tržište. Na taj način bila bi povećana ukupna proizvodnja, a u nedostatku radnika bilo bi čak i nekog dodatnog zaposlenja
Sad je vanredno stanje , zabraniti nego šta. Država može pruzeti sve kapacitete za opšte dobro. Nije ovo vrijeme da se zarađuje, naravno država da nadoknadi sve troškove.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6435 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by high_volume »

Milenkov buraz wrote: 24/03/2020 09:48
studiorum_tuzlaensis wrote: 24/03/2020 09:45 Ona obezbijedila. Ma mrs.
Ne gumo je ni ja ali nije situacija da dotičnu blatimo. Kada ovo prođe mislim ako ne podvučemo crtu svi prema vladajućim oliogarhijama onda nismo ni zaslužili da živimo kao slobodni ljudi.
Bilo bi to divno realizirati, ali ja sam poprilično skeptik da će se išta značajno promijeniti. "Vladajuće oligarhije" imaju ogromnu i dobro organiziranu mašineriju i ubijeđen sam da će iskoristiti sve resurse i sva sredstva da se zadrže na dosadašnjim pozicijama. Čak mislim da će poentirati organizaciju upravljanja ovom vanrednom situacijom u svoju korist, da će i svaki i manji uspjeh nadgraditi u kolosalan, da će opstati... Nažalost :(

Odvratno i ružno rečeno, nas od "vladajuće oligarhije" može spasiti samo coronavirusna pošast, da nas virus pokosi i dugotrajno drži u izolaciji, da svi popizdimo i preko noći napravimo "prevrat". Ali... :-)

Izvinjavam se svima, nije tema "vladajuća oligarhija", ali morao sam nešto napisati :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6436 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tomahawk11 »

tataćusak wrote: 24/03/2020 10:40
high_volume wrote: 24/03/2020 10:36
tataćusak wrote: 24/03/2020 10:30 Da li je naša država zabranila izvoz medicinske opreme i lijekova kao sto je to uradila EU? Ako stvarno imamo fabrike koje proizvode zaštitnu opremu, da li je moguće da smo toliki konji da puštamo izvoz :-)
Kad bi sve države zabranile izvoz lijekova i medicinske opreme, tek bi onda nastao haos. Nisam za zabrane, radije bih dao poticaj proizvodnji za domaće tržište fabrikama koje proizvode lijekove i sanitetsku opremu, odnosno "kupio" ih za domaće tržište. Na taj način bila bi povećana ukupna proizvodnja, a u nedostatku radnika bilo bi čak i nekog dodatnog zaposlenja
Sad je vanredno stanje , zabraniti nego šta. Država može pruzeti sve kapacitete za opšte dobro. Nije ovo vrijeme da se zarađuje, naravno država da nadoknadi sve troškove.
Nije to riješenje.
Neko drugi ima ono što nama treba. Šta ako oni zabrane izvoz?
Stopiranje cirkulacije roba (između ostalog i medicinske) je pogubno i to je zadnje što treba obustaviti.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6437 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by O'zone »

biglebovski wrote: 24/03/2020 10:32
costacurta wrote: 24/03/2020 07:44
biglebovski wrote: 24/03/2020 01:37 Iskreno, i prije ovog intervjua, gledajući ko i kako umire po Italiji, nisam smatrao da je ovaj virus opasnost po život za mene i ženu i djecu. Ti se pretpostavljam obeshrabriš kada pročitaš vijest da ima neki asteroid, leti negdje, i da postoji mogućnost da će da nas udari. A opet ima ljudi koji se nasmiju i kažu ma neće. Puno veća opasnost po mene i moje je činjenica da mi, radi ovog govneta od virusa, koji je toliko opasan da niko neće ni da ga istražuje, ne radimo već trinaest dana i da ću se vjerovatno morati okrenuti kriminalu, poljoprivredi i stočarstvu jer ovi naši, bar dok ne prodaju svo brašno na Balkanu, nam neće dopustiti da radimo ono što radimo zadnjih šest godina u kojem periodu smo redovno uplatili sve i jedan doprinos, fakturu, porez, taksu, PDV, te između ostalog i 25% od plate za zdravstvo i 0.5% od plate za porez i zaštitu od prirodnih i drugih nepogoda.
Blago majci što te rodi takvog pametnog, i sve tebi slične egomanijake. Ti bezebeli si od onih što znaju da PERIŠU i ne boje se INFRAKTA. Internetlija moj dobri... u sve se oni razumiju samo ne kontaju da mu i dijete može preko noći dobiti npr EBV, iliti bolest poljupca koju mu bas ti možeš prenijeti igrajući se sa njim, jedući istim priborom za jelo, onda ćeš otići do intetnet havera Hakije koji isto tako ko i ti ne j e b e ova upozorenja a koji je karao Edhemovicu, kurava iz mahale došla iz Njemačke.
Vratićeš se kuć i ne znajući da ti je djetetu pao imuni sistem i da ga i najmanja prehlada može ubiti, lijeka nema za EBV, nema antibiotika niti terapije već 6 mjeseci strogog mirovanja i moliti Boga da se ne prehladi.
Ne Ne. Znaš ti najbolje. 6 godina truda i plaćanja PDVa pada u vodu, ti si ljut i znaš da se tvom ocu pemzioneru astmatičaru i majci hroničnom srčanom bolesniku neće ništa desiti. Ako im se na to sve sto im muči nadoveže i covid i bude im sedef smrti, pa šta. Ionako su stari.
Da ne idem dalje.
Opet da te pitam. Kome ćeš u svijetu plasirati svoj proizvod kad je sve mrtvo!? Alo! Sve stoji! Jesi slijep?!
Nabije Fadila na hašima al ako su dr rekli IZOLACIJA je jedini lijek onda se izoluj. Strpi se. Neće vječno trajati. Zbog djece svoje.
Al džaba ja to tebi pričam :roll:
Jutro Costa, ne, nisam egomanijak, poštujem izolaciju i izlazim samo do prodavnice kako bi nama, punici i eventualno komšijama kupio potrepštine.
Prva i najvažnija činjenica, bar za mene, kod kovida je ta da niti jedno dijete na planeti nije umrlo od istog, bilo ono zdravo ili bolesno, pa eto i od bolesti poljubca. Znači, od 0-20 godina starosti nema niti jedna smrt a bilo ih je i ima bolesnih i zaraženih u toj dobi. Ne interesuje mene hakija niti maca iz Njemačke, s takvim nemam posla niti sam kad imao a kamoli ih puštao po kući. Ti se uhvatio PDVa, iako je i on relevantan, a preskoći ladno činjenicu koliko smo uplatili za zdravstvo i za zaštitu od prirodnih i drugih nesreća, poput ove. Ja, egomanijak, sam kriv što oni u Konjicu nemaju hansaplasta u ambulanti, o respiratorima i maskama da ne govorim. Sve stalo nije, pitaj one radnice iz Binga, one će ti to potvrditi. Davno sam napisao, sve zatvori na 15 20 dana i ćao a šta mi sada imamo? Eno ti fotka iz Konjica šta mi imamo. Roditelji se čuvaju konstantno a ne samo kada ovo govno od virusa hara. I da, džaba ti meni a džaba i ja tebi pričam, al eto, ima se vremena kod kuće pa nam se može. Tebi preporučujem da počneš to brašno trošiti i da ne izlaziš jedno sedam godina jer covid ne prašta, isto kao ni gripa koja godišnje usmrti do 500.000 ljudi širom svijeta.
Ispravka @biglebovski

http://ba.n1info.com/Svijet/a418617/Osa ... aniji.html
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#6438 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Zox »

https://www.nezavisne.com/novosti/drust ... ila/590485
Kod nas nista. Mislim da im je u cilju da imaju razlog tu i tamo nekog vratiti sa aparata jer nije osiguran.
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#6439 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jagugu »

Osobe smještene u karantinsko naselje u Gradiški ne žele u šatore

https://www.face.ba/vijesti/bih/osobe-s ... tore/48886
User avatar
muha_sa
Posts: 128643
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6440 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by muha_sa »

jagugu wrote: 24/03/2020 11:10 Osobe smještene u karantinsko naselje u Gradiški ne žele u šatore

https://www.face.ba/vijesti/bih/osobe-s ... tore/48886
Bosanska Gradiška :?
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#6441 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by biglebovski »

O'zone wrote: 24/03/2020 10:52 utro Costa, ne, nisam egomanijak, poštujem izolaciju i izlazim samo do prodavnice kako bi nama, punici i eventualno komšijama kupio potrepštine.
Prva i najvažnija činjenica, bar za mene, kod kovida je ta da niti jedno dijete na planeti nije umrlo od istog, bilo ono zdravo ili bolesno, pa eto i od bolesti poljubca. Znači, od 0-20 godina starosti nema niti jedna smrt a bilo ih je i ima bolesnih i zaraženih u toj dobi. Ne interesuje mene hakija niti maca iz Njemačke, s takvim nemam posla niti sam kad imao a kamoli ih puštao po kući. Ti se uhvatio PDVa, iako je i on relevantan, a preskoći ladno činjenicu koliko smo uplatili za zdravstvo i za zaštitu od prirodnih i drugih nesreća, poput ove. Ja, egomanijak, sam kriv što oni u Konjicu nemaju hansaplasta u ambulanti, o respiratorima i maskama da ne govorim. Sve stalo nije, pitaj one radnice iz Binga, one će ti to potvrditi. Davno sam napisao, sve zatvori na 15 20 dana i ćao a šta mi sada imamo? Eno ti fotka iz Konjica šta mi imamo. Roditelji se čuvaju konstantno a ne samo kada ovo govno od virusa hara. I da, džaba ti meni a džaba i ja tebi pričam, al eto, ima se vremena kod kuće pa nam se može. Tebi preporučujem da počneš to brašno trošiti i da ne izlaziš jedno sedam godina jer covid ne prašta, isto kao ni gripa koja godišnje usmrti do 500.000 ljudi širom svijeta.
Ispravka @biglebovski

http://ba.n1info.com/Svijet/a418617/Osa ... aniji.html
Eto ga prvi, kažu neki lokalni mediji da je imao dosta zdravstvenih problema ne navodeći koje. Ja dobne grupe mlađe od 90+ više neću spominjati a mišljenje ću promijeniti onda kad sa nekakvim balonom na glavi budem tipkao svoj zadnji post iz zeničkog stacionara ili Arene jer ovo kad krene za deset petnest dana ima da nas raznese u eksploziji smrtonosnog virusa.

@O'zone Nisam ovo nešto dobro kvotao, izvinjajem se.
Last edited by biglebovski on 24/03/2020 11:23, edited 2 times in total.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6442 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by channel10 »

Evo konretno, sto se tice BIH-a... Zatvaraju ljude i ono bice sta bude jer nema testova..

https://www.klix.ba/vijesti/bih/who-u-b ... /200324073
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6443 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by O'zone »

MUP Kantona Sarajevo u ponedjeljak je kontrolisao 982 osobe od kojih 90 osoba nije zatečeno na prijavljenoj adresi stanovanja, odnosno 90 osoba koje su prekršile izrečene mjere kućne izolacije.
User avatar
muha_sa
Posts: 128643
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6444 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by muha_sa »

O'zone wrote: 24/03/2020 11:20
MUP Kantona Sarajevo u ponedjeljak je kontrolisao 982 osobe od kojih 90 osoba nije zatečeno na prijavljenoj adresi stanovanja, odnosno 90 osoba koje su prekršile izrečene mjere kućne izolacije.
Idioti koje treba u mardelju i u samicu.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6445 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by O'zone »

channel10 wrote: 24/03/2020 11:20 Evo konretno, sto se tice BIH-a... Zatvaraju ljude i ono bice sta bude jer nema testova..

https://www.klix.ba/vijesti/bih/who-u-b ... /200324073
Pa evo spomenuti smo i mi
Priznaju da se neke zemlje bore sa kapacitetima za provođenje ovih ofanzivnih mjera.
MI sad trenutno nemamo kapacitete za testiranje sviju sumnjivih. Možda bude od sljedeće sedmice
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6446 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by channel10 »

A do tada ko ziv ko mrtav! Ko je kriv, pa narod i niko drugi zato sto imaju visoke plate i sto su izabrali pogresne ljude na zadnjim izborima...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6447 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by O'zone »

muha_sa wrote: 24/03/2020 11:21
O'zone wrote: 24/03/2020 11:20
MUP Kantona Sarajevo u ponedjeljak je kontrolisao 982 osobe od kojih 90 osoba nije zatečeno na prijavljenoj adresi stanovanja, odnosno 90 osoba koje su prekršile izrečene mjere kućne izolacije.
Idioti koje treba u mardelju i u samicu.
Džaba ti i test i prevencija kad imaš rizične majmune koji skakuču naokolo jer šta ima njima ko zabranjivati?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6448 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by O'zone »

channel10 wrote: 24/03/2020 11:24 A do tada ko ziv ko mrtav! Ko je kriv, pa narod i niko drugi zato sto imaju visoke plate i sto su izabrali pogresne ljude na zadnjim izborima...
Svakako. Sve je ovo po zasluzi.
User avatar
pici
Posts: 43572
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6449 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by pici »

muha_sa wrote: 24/03/2020 11:11
jagugu wrote: 24/03/2020 11:10 Osobe smještene u karantinsko naselje u Gradiški ne žele u šatore

https://www.face.ba/vijesti/bih/osobe-s ... tore/48886
Bosanska Gradiška :?
Kako javlja reporter N1, osobe koje su ušle u ovo karantinsko naselje ne žele u šatore te sjede u automobilima. Kažu kako neće provesti tu 14 dana
sjedi u autu 14 dana ko te jebe, nije ti ovo vise socijalizam i demokratija...
User avatar
pici
Posts: 43572
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6450 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by pici »

O'zone wrote: 24/03/2020 11:20
MUP Kantona Sarajevo u ponedjeljak je kontrolisao 982 osobe od kojih 90 osoba nije zatečeno na prijavljenoj adresi stanovanja, odnosno 90 osoba koje su prekršile izrečene mjere kućne izolacije.
ja ponovo apelujem na ona tri praseta u prdCenistvu... vojsku na ulice sa dugim cijevima da policiji olaksa posao i hvata i zatvara ove sad moze se slobodno rec ubice...
Locked