Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18049
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#53251 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GandalfSivi »

spinel_ wrote: 18/10/2021 13:58
GandalfSivi wrote: 18/10/2021 13:56 Jesmo ovo dobili novog YouTube ratnika :lol:

U donacije mi ne diraj!!!
Tvoj odgovor na argumentirane tvrdnje je dokaz da si samo obicni klaun.
Klauncic i ovcica.
Sta je argumentovano? Da su oni koji su umrli u roku od dvije sedmice nakon druge vakcine (a bukvalno pricamo o promilima) krucijalni za zajeb u racunici? Da sam placen da pisem ovdje?

Idi umij se dijete…
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#53252 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

GandalfSivi wrote: 18/10/2021 15:05
spinel_ wrote: 18/10/2021 13:58 Tvoj odgovor na argumentirane tvrdnje je dokaz da si samo obicni klaun.
Klauncic i ovcica.
Sta je argumentovano? Da su oni koji su umrli u roku od dvije sedmice nakon druge vakcine (a bukvalno pricamo o promilima) krucijalni za zajeb u racunici? Da sam placen da pisem ovdje?

Idi umij se dijete…
Ja sam se umio. Argumentima odgovaraj argumentovano a ne na taj nacin. Ako nemas nikakvih argumenata onda bolje suti.
Nisi placen ali visis na temi da nekome nesto dokazes a kad se tebi odgovori onda je yt warior. Smijesno
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#53253 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Edin H. wrote: 18/10/2021 14:48 Colin Powell preminuo od posljedica izazvanih Covidom.
Steta jer je bio vakcinisan. 85 god a da nije bilo korone bilo bi 105.
Glavesina
Posts: 18
Joined: 15/10/2021 20:45

#53254 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Glavesina »

puno vakcinisanih umire od Covida :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18049
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#53255 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GandalfSivi »

spinel_ wrote: 18/10/2021 15:09
GandalfSivi wrote: 18/10/2021 15:05

Sta je argumentovano? Da su oni koji su umrli u roku od dvije sedmice nakon druge vakcine (a bukvalno pricamo o promilima) krucijalni za zajeb u racunici? Da sam placen da pisem ovdje?

Idi umij se dijete…
Ja sam se umio. Argumentima odgovaraj argumentovano a ne na taj nacin. Ako nemas nikakvih argumenata onda bolje suti.
Nisi placen ali visis na temi da nekome nesto dokazes a kad se tebi odgovori onda je yt warior. Smijesno
Na argumente odgovaram argumentima, na tvrdnje da je vuk zelen se samo mogu smijati…
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#53256 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

spinel_ wrote: 18/10/2021 15:09
GandalfSivi wrote: 18/10/2021 15:05

Sta je argumentovano? Da su oni koji su umrli u roku od dvije sedmice nakon druge vakcine (a bukvalno pricamo o promilima) krucijalni za zajeb u racunici? Da sam placen da pisem ovdje?

Idi umij se dijete…
Ja sam se umio. Argumentima odgovaraj argumentovano a ne na taj nacin. Ako nemas nikakvih argumenata onda bolje suti.
Nisi placen ali visis na temi da nekome nesto dokazes a kad se tebi odgovori onda je yt warior. Smijesno
Ti ne visis na ovoj temi? Kakve ti argumente prostires ovdje? "kako sam cuo Gejcova zena ga napustila zbog pedofilije", "bolje je bilo Jevrejima u nacistickoj Njemackoj nego danas", "vise je Hitler bio humaniji nego danas politicari". To je tvoj nivo gluposti koje svakodnevno pises ovdje.

DIjete, odrasti.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18049
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#53257 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GandalfSivi »

Rox_Anne wrote: 18/10/2021 15:53
GandalfSivi wrote: 18/10/2021 15:05

Sta je argumentovano? Da su oni koji su umrli u roku od dvije sedmice nakon druge vakcine (a bukvalno pricamo o promilima) krucijalni za zajeb u racunici? Da sam placen da pisem ovdje?

Idi umij se dijete…
Tebi ni matematika nije baš najjača strana, aa?!
Pa, ajmo činjenicama sa svim grafovima i tabelama.

Steve Kirsch u FDA panel debati, trajala 4,5 sata.
Odslušala sam ju.

Cost benefit by age analysis: The
COVID vaccines kill more people than
they save for all age groups

https://www.skirsch.com/covid/VCage.pdf

At this point, two separate stopping conditions have been satisfied:
1. The vaccines kill more people than they save
2. The vaccines have killed over 150,000 Americans so far

A ako ne valja to, evo studije objavljene u sciencedirectu,
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 002100161X

objavljene u Pubmed-u
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34540594/

Pa kaže ..
"Thus, our extremely conservative estimate for risk-benefit ratio is about 5/1. In plain English, people in the 65+
demographic are five times as likely to die from the inoculation as from COVID-19 under the most favorable
assumptions!
This demographic is the most vulnerable to adverse effects from COVID-19. As the age demographics go below.about 35 years old, the chances of death from COVID-19 become very small, and when they go below 18, become negligible."

Gdje je granica do koje mogu ići umrli od "cjepiva", koja je prihvatljiva brojka umrlih od "cjepiva"? 200.000, 300.000, 500.000?
Koja je prihvatljiva dobna granica?
5-6 godina, 65 godina, 80, bebe od par dana koje su ovo smeće dobile preko majčinog mlijeka?

Mislim, pitam samo, jer su ovo svi oni zbog kojih ste se bacali u nasvijest od drame - kako je svaki život bitan.

A ako misliš da si pametniji od Kirscha koji je bio pozvan da sudjeluje u debati
https://www.theautomaticearth.com/2021/ ... r-20-2021/

Evo, daje nagradu od 2mio zelembaća tko mu činjenično dokaže da smjernice u ovom smeću NIH i WHO nisu pogrešne.
https://trialsitenews.com/if-you-can-pr ... ld-win-2m/

Da sam na tvom mjestu, ja bih letila uzet nagradu, sve bi se udarala nogama u gujcu.
Iscrtaj mu onaj graf pa nek vidi kako će se izvuć iz svog neznanja.
Kakav pad u dva posta od CDC-a do jednog od najvecih teoreticara zavjere (cuj Steve Kirsch :lol: :lol: :lol: ) koji se u zivotu nije sa medicinom susreo.

Kazem ja, YouTube ratnici…
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#53258 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

Rox_Anne wrote: 18/10/2021 15:53
GandalfSivi wrote: 18/10/2021 15:05

Sta je argumentovano? Da su oni koji su umrli u roku od dvije sedmice nakon druge vakcine (a bukvalno pricamo o promilima) krucijalni za zajeb u racunici? Da sam placen da pisem ovdje?

Idi umij se dijete…
Tebi ni matematika nije baš najjača strana, aa?!
Pa, ajmo činjenicama sa svim grafovima i tabelama.

Steve Kirsch u FDA panel debati, trajala 4,5 sata.
Odslušala sam ju.

Cost benefit by age analysis: The
COVID vaccines kill more people than
they save for all age groups

https://www.skirsch.com/covid/VCage.pdf

At this point, two separate stopping conditions have been satisfied:
1. The vaccines kill more people than they save
2. The vaccines have killed over 150,000 Americans so far

A ako ne valja to, evo studije objavljene u sciencedirectu,
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 002100161X

objavljene u Pubmed-u
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34540594/

Pa kaže ..
"Thus, our extremely conservative estimate for risk-benefit ratio is about 5/1. In plain English, people in the 65+
demographic are five times as likely to die from the inoculation as from COVID-19 under the most favorable
assumptions!
This demographic is the most vulnerable to adverse effects from COVID-19. As the age demographics go below.about 35 years old, the chances of death from COVID-19 become very small, and when they go below 18, become negligible."

Gdje je granica do koje mogu ići umrli od "cjepiva", koja je prihvatljiva brojka umrlih od "cjepiva"? 200.000, 300.000, 500.000?
Koja je prihvatljiva dobna granica?
5-6 godina, 65 godina, 80, bebe od par dana koje su ovo smeće dobile preko majčinog mlijeka?

Mislim, pitam samo, jer su ovo svi oni zbog kojih ste se bacali u nasvijest od drame - kako je svaki život bitan.

A ako misliš da si pametniji od Kirscha koji je bio pozvan da sudjeluje u debati
https://www.theautomaticearth.com/2021/ ... r-20-2021/

Evo, daje nagradu od 2mio zelembaća tko mu činjenično dokaže da smjernice u ovom smeću NIH i WHO nisu pogrešne.
https://trialsitenews.com/if-you-can-pr ... ld-win-2m/

Da sam na tvom mjestu, ja bih letila uzet nagradu, sve bi se udarala nogama u gujcu.
Iscrtaj mu onaj graf pa nek vidi kako će se izvuć iz svog neznanja.
Cuj Steve Kirsch, i on ti relevantan sa vakcinama a sa medicinom ima veze kao i ti i ja. Dakle, nikakve. Lika svi napustili jer su uvidjeli kakve gluposti pise i govori i sad on vam Tito :lol:

https://www.technologyreview.com/2021/1 ... formation/
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18049
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#53259 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GandalfSivi »

Rox_Anne wrote: 18/10/2021 16:49
GandalfSivi wrote: 18/10/2021 16:07 Kakav pad u dva posta od CDC-a do jednog od najvecih teoreticara zavjere (cuj Steve Kirsch :lol: :lol: :lol: ) koji se u zivotu nije sa medicinom susreo.

Kazem ja, YouTube ratnici…
Ne kažeš ti ništa. Ovo se zove koprcanje, a zvuk tvog kmečanja je muzika za moje uši...pa hajmo dalje jer volim dok kmečiš.

Kako sam ti napisala, uzmi onaj grafić i idi ga izuSt iScipela i onda još pobrat izi manej - 2miliončića.
Ali nam prvo priskrbi audio/video linkić na to kako ga znanstveno razvaljuješ, da uživamo dok se koprca.
Valja li?

I još nešto, da ne zaborvim, malčice preleti studiju koja je objavljena u svim mogućim znanstvenim publikacijama pa i u European journal of epidemiology, a na koju se Steve, teoretičar zavjere, poziva.

To je ova
https://link.springer.com/article/10.10 ... 21-00808-7

a da ne bude zgoreg, poslušaj FDA panel debatu, na koju je bio pozvan, tek toliko da ga imaš materijala zakucat.

Walensky, Faucieva prostitutka, odbacila mišljenje znanstvenika (16:3 PROTIV BUSTERA) koje je ona postavila kao savjetnike, i odobrila boostere.
https://www.washingtonpost.com/politics ... ter-shots/


Stari moj, ti da si sekundicu ravnocrtiji, išao bi na navijanje na leđima.
Svem'se cini da neces docekati 50 postova ovdje sa takvim rijecnikom. Ali to je do tvoje mame, ja ti tu ne mogu pomoci.

Necu vise, nastavi vjerovati u svoje nebuloze, vuk je zelen, bla bla...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#53260 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by ultima_palabra »

Jel ovo stiglo pojacanje ili je dupli account?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18049
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#53261 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GandalfSivi »

ultima_palabra wrote: 18/10/2021 17:07 Jel ovo stiglo pojacanje ili je dupli account?
Jok, unikatan rijecnik, jos jedna pravednica otkrila klix ali izgleda da nece dugo…
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#53262 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Taj papir objavljen iznad brojke umrlih od vakcina zasniva na VAERS-u. :lol:
Glavni autor nema nikakve afiliacije. Ostali su sa prestiznih univerziteta u Rumuniji, Grckoj, Italiji i Rusiji. :lol:

Pise da je 5 puta vise ljudi umrlo od vakcine (u 65+ grupi) nego od Covida. :lol:


Nema sanse da ljudi stvarno vjeruju u ove stvari, jer sumnjam da bi takav um uopste bio sposoban da ukljuci kompjuter i otvori internet.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18049
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#53263 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GandalfSivi »

jeza u ledja wrote: 18/10/2021 17:27 Taj papir objavljen iznad brojke umrlih od vakcina zasniva na VAERS-u. :lol:
Glavni autor nema nikakve afiliacije. Ostali su sa prestiznih univerziteta u Rumuniji, Grckoj, Italiji i Rusiji. :lol:

Pise da je 5 puta vise ljudi umrlo od vakcine (u 65+ grupi) nego od Covida. :lol:


Nema sanse da ljudi stvarno vjeruju u ove stvari, jer sumnjam da bi takav um uopste bio sposoban da ukljuci kompjuter i otvori internet.
Zato i necu da odgovaram 8-)
armin071
Posts: 5265
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#53264 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by armin071 »

Bivši američki državni sekretar i šef kabineta Colin L. Powell preminuo je u nedjelju od posljedica COVID-19, objavila je njegova porodica. Bio je potpuno cijepljen i liječen u Nacionalnom medicinskom centru Walter Reed u Bethesdi, Maryland. Powell je imao 84 godine.
Ali_G
Posts: 4639
Joined: 02/03/2002 00:00

#53265 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Ali_G »

Nije Powell bas primjer. On se lijecio od multiplog mijeloma, imunokompromitovan je u startu.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#53267 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

Rox_Anne wrote: 18/10/2021 16:55
Point. wrote: 18/10/2021 16:15
Cuj Steve Kirsch, i on ti relevantan sa vakcinama a sa medicinom ima veze kao i ti i ja. Dakle, nikakve. Lika svi napustili jer su uvidjeli kakve gluposti pise i govori i sad on vam Tito :lol:

https://www.technologyreview.com/2021/1 ... formation/
A pozivaš se na MITovce, one što su uzimali lovu od pedofila?!

Kul.

Nego, kako sam ti napisala, uzmi svoj grafić, javi mu se, izuj ga iscipela i poberi 2 milijunčića izi manej.

Ali nam ne zaboravi poslat linkić na izuvanje, da uzmemo kokice i uživamo.
Neozbiljna si ko Steve Kirsch. Bokic.
Trappist
Posts: 4238
Joined: 12/09/2020 08:52

#53268 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

Edin H. wrote: 18/10/2021 14:48 Colin Powell preminuo od posljedica izazvanih Covidom.
"General Colin L. Powell, bivši državni tajnik SAD -a i predsjedavajući Zajedničkog načelnika stožera, preminuo je jutros zbog komplikacija izazvanih covidom-19", objavila je obitelj Powell na Facebooku.

Dodali su da je bio u potpunosti cijepljen protiv korone.
Colin Powell imao je multipli mijelom, odnosno rak plazma stanica ili jednostavnije - rak krvi. Takav rak potiskuje imunološki odgovor tijela na virus, piše CNN pozivajući se na izvor blizak obitelji."

:roll:
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#53269 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

Napisala si 3 posta i vec si dosadna.

Bokic i za Stiva.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#53270 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Point. wrote: 18/10/2021 19:46 Napisala si 3 posta i vec si dosadna.

Bokic i za Stiva.
Maca pojela jezik dijasporcima pa krecu na ad hominem :izet:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#53271 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by saint_mirad »

znali smo da su mediji govna, ali nekad prevazilaze sami sebe. na radiosarajevo ova vest.
COVID-19 odnio je još jedan mladi život u Srbiji, stomatologinja, doktorica Ivana Latovljev (27), zaposlena u Domu zdravlja Kovačica, preminula je jučer.

Porodica, prijatelji i kolege mlade doktorice u šoku su zbog tragične vijesti koja je potresla javnost. Bila je, kako pričaju, jedra, zdrava, uvek nasmijana. Bitku s koronom izgubila je jučer, a sahranjena je danas...
nigde u celom članku se ne spominje da je doktorka vakcinisana i da je aktivno promovisala primanje otrova.Image
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#53272 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by milejovic1971 »

ja primio 3. dozu Gamaleje...ko ga je.e ...bude ok valjda
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#53273 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cassius »

Vidimo da americka brigada ,potpomognuta znalcem iz svedske, ne mogu napisat post duzi od 2 recenice , kad ih neko prozove :D
Argumentacija na nivou 'ta ce ba on' :D Trump je kriv za sve.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7375
Joined: 16/01/2007 23:38

#53274 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by banjaluka078 »

saint_mirad wrote: 18/10/2021 21:05
nigde u celom članku se ne spominje da je doktorka vakcinisana i da je aktivno promovisala primanje otrova.
Nije bila vakcinisana.
- Ne znam kako se zarazila, pričala je da je želi da rađa, pa nije bila sigurna treba li da se vakciniše. Moguće je da se zarazila na radnom mjestu, to nećemo nikad znati - rekla je Ivanina koleginica.

https://www.atvbl.com/vijesti/srbija/pr ... 18-10-2021
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7375
Joined: 16/01/2007 23:38

#53275 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by banjaluka078 »

milejovic1971 wrote: 18/10/2021 21:07 ja primio 3. dozu Gamaleje...ko ga je.e ...bude ok valjda
Kako podnosiš?
Ovdje ove sedmice treća doza Rusa za zdravstvene radnike, prošle sedmice išao buster Fajzera.
Locked