Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#44176 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

jeza u ledja wrote: 28/07/2021 15:09
aldinjo wrote: 28/07/2021 14:57 Naravno, za tebe trola nije vjerovatno nikakav problem, taman da traje još koju godinu dana.
SDAaaa demokratijaaa.
Uzmi jedan slobodan dan u sedmici. Odmori malo od pisanja. Barem nedjeljom nemoj pisati. Nisi valjda na normi.
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#44177 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

Neki tačno uživaju u nošenju maski, kojima su počeli tepati pa ih zovu 'maskica'. Kaže jedna, ne znam kako sam do sada živjela bez moje maskice. Noliferi. Postalo modni trend.
Klasična hipsterska furka.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#44178 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Bloo »

salik79 wrote: 28/07/2021 14:12

Veoma profesionalna sarmantna prezentacija je sa oficijelnog Telegramm kanala Ministarstva zdravlja Izraela, pa njih zamoli da ti prevedu sto te interesuje, posto momku koji prevodi ne vjerujes. A, da bi bila sigurna da je sve regularno, bujrum njihova web stranica, da ne bi bilo "fake news":
https://www.health.gov.il/English/News_ ... 020_2.aspx

Klikni na link "Ministry of Health Coronavirus Updates", pa ga onda uporedi sa linkom (kako onim na telegram, tako i onim za download prezentacije) momka kojem ne vjerujes:


A onda downloaduj slatku prezentaciju sa zvanicnog telegramm kanala i uvjeri se koji je zvanicni logo Ministarstva zdravlja :thumbup: ;-)

Hvala ti na paznji i trudu :D
Citiram te:
Da li si uopce pogledala link koji je postavio? Nemam pojma ko je on, ali posto se dr. Malone referira na njegov tweet dovoljno mi je da pogledam o cemu pise.
Znaci ti citas njegove objave jer su na jeziku koji razumijes, ali ne mozes mi potvrditi da li je istina to sto on pise na osnovu prezentacije ministarstva jer isto kao i ja, ne razumijes hebrejski :D

Gut, gut...
Logo sam skinula sa https://www.health.gov.il/English/Pages/HomePage.aspx
sto je stranica ministarstva zdravlja izraela...tako da ne znam sto mi saljes link web stranice...

Ja bih nekako vise voljela da mi pokazes gdje mogu skinuti tu prezentaciju sa web stranice Ministarstva.
Telegram ne koristim na zalost :| kme kme

Dalje, dajes mi link koji ne vodi ka prezentaciji. Onda, momak ne prevodi, vec interpretira podatke na nacin da je u tweetu napisao svoje misljenje na osnovu "prezentacije". I kako ja ili ti da to provjerimo ako ne razumijemo jezik na kojem je napisana...ili pak daj mi barem link na stranicu ministarstva sa slicnim podacima da mogu koristiti opciju u Chromu - Translate to English.
Ovdje nije u pitanju toliko da li je prezentacija stvarna, validna ili bilo sta drugo vec vise tvoj modus operandi:
Lijecnik kojeg pratis na mrezama jer se slazes sa njegovim stavom je citirao ili spomenuo nekog noname izraelskog lika (koji je aktivan od 2019, pise samo o Covidu koliko sam skontala i ima cak i post podrske Fox News novinaru Carlsonu - like OMG!!!), ti odes na njegov twitter profil, nades potvrdu svog misljenja, a sve izgleda legit jer je prilozio prezentaciju da se skine na jeziku koji ne razumijes, ali to nije bitno...

See my point?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#44179 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

nosara wrote: 28/07/2021 09:45 Naime, podaci studije Public Health England (PHE) pokazali su da je u Velikoj Britaniji od 259 ljudi koji su umrli nakon što su oboljeli od korone 116 bilo potpuno procijepljeno, a 143 nije (naravno, kada bi svi bili procijepljeni, onda bi svi umrli, ako bi ih bilo, dolazili iz skupine cijepljenih).

Koji kurac?
Vjerovatno zato sto je neko stariji ima vise sansi da umre od korone, a i da bude vakcinisan. Treba usporediti stopu smrtnosti vakcinisanih i nevakcinisanih u odredjenoj starosnoj dobi, a ne ova dva broja 116 i 143. Odnos vakcinisanih i nevakcinisanih u Engleskoj, a preko 50g, je vise od 4:1.

Usput, ovo nisu tacni brojevi, postavljao sam link prije par strana. Do 19. jula, taj odnos je bio 224 vakcinisani - 165 nevakcinisani. Plus jos 60 vakcinisanih jednom dozom. Od ovih umrlih preko 50g, njih 220 je potpuno vakcinisano, 57 primilo jednu dozu, a 131 nije.

Znaci ukratko u Eng preko 50g, odnos vakcinisani-nevakcinisani je otprilike 4:1, a odnos umrli vakcinisani-nevakcinisani je samo 2:1. Duplo veca razlika.

Za ostale grupe, hospitalizacija, urgentna medicina, simptomaticni slucajevi, te za mladje starosne grupe, ta razlika se dalje drasticno povecava.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#44180 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by saint_mirad »

JohnnyS wrote: 28/07/2021 15:24 Klaster... Skroz sam zaboravio na tu riječ, odavno je nije bilo u medijima :D
aha..kad nešto izađe iz mode i obavi svoju funkciju više se i ne spominje. niko sad ne prica o ključne sledeće dve sedmice, o zaravnanju krive, nema bil gejtsa da nas savetuje šta i kako..

u corona cirkusu svačija tačka ima rok trajanja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#44181 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

aldinjo wrote: 28/07/2021 15:33
jeza u ledja wrote: 28/07/2021 15:09

SDAaaa demokratijaaa.
Uzmi jedan slobodan dan u sedmici. Odmori malo od pisanja. Barem nedjeljom nemoj pisati. Nisi valjda na normi.
Znam te pusko kad si Europlakat bila. :wink:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#44182 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Bloo wrote: 28/07/2021 15:38
salik79 wrote: 28/07/2021 14:12

Veoma profesionalna sarmantna prezentacija je sa oficijelnog Telegramm kanala Ministarstva zdravlja Izraela, pa njih zamoli da ti prevedu sto te interesuje, posto momku koji prevodi ne vjerujes. A, da bi bila sigurna da je sve regularno, bujrum njihova web stranica, da ne bi bilo "fake news":
https://www.health.gov.il/English/News_ ... 020_2.aspx

Klikni na link "Ministry of Health Coronavirus Updates", pa ga onda uporedi sa linkom (kako onim na telegram, tako i onim za download prezentacije) momka kojem ne vjerujes:


A onda downloaduj slatku prezentaciju sa zvanicnog telegramm kanala i uvjeri se koji je zvanicni logo Ministarstva zdravlja :thumbup: ;-)

Hvala ti na paznji i trudu :D
Citiram te:
Da li si uopce pogledala link koji je postavio? Nemam pojma ko je on, ali posto se dr. Malone referira na njegov tweet dovoljno mi je da pogledam o cemu pise.
Znaci ti citas njegove objave jer su na jeziku koji razumijes, ali ne mozes mi potvrditi da li je istina to sto on pise na osnovu prezentacije ministarstva jer isto kao i ja, ne razumijes hebrejski :D

Gut, gut...
Logo sam skinula sa https://www.health.gov.il/English/Pages/HomePage.aspx
sto je stranica ministarstva zdravlja izraela...tako da ne znam sto mi saljes link web stranice...

Ja bih nekako vise voljela da mi pokazes gdje mogu skinuti tu prezentaciju sa web stranice Ministarstva.
Telegram ne koristim na zalost :| kme kme

Dalje, dajes mi link koji ne vodi ka prezentaciji. Onda, momak ne prevodi, vec interpretira podatke na nacin da je u tweetu napisao svoje misljenje na osnovu "prezentacije". I kako ja ili ti da to provjerimo ako ne razumijemo jezik na kojem je napisana...ili pak daj mi barem link na stranicu ministarstva sa slicnim podacima da mogu koristiti opciju u Chromu - Translate to English.
Ovdje nije u pitanju toliko da li je prezentacija stvarna, validna ili bilo sta drugo vec vise tvoj modus operandi:
Lijecnik kojeg pratis na mrezama jer se slazes sa njegovim stavom je citirao ili spomenuo nekog noname izraelskog lika (koji je aktivan od 2019, pise samo o Covidu koliko sam skontala i ima cak i post podrske Fox News novinaru Carlsonu - like OMG!!!), ti odes na njegov twitter profil, nades potvrdu svog misljenja, a sve izgleda legit jer je prilozio prezentaciju da se skine na jeziku koji ne razumijes, ali to nije bitno...

See my point?
Ja sam probao u tom linku naci bar brojeve koje je on spomenuo na engleskom ali bezuspjesno. Nisam se doduse nesto trudio.
Pretpostavio sam i ja da su brojevi neke izvedenice.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#44183 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

jeza u ledja wrote: 28/07/2021 15:45
aldinjo wrote: 28/07/2021 15:33
Uzmi jedan slobodan dan u sedmici. Odmori malo od pisanja. Barem nedjeljom nemoj pisati. Nisi valjda na normi.
Znam te pusko kad si Europlakat bila. :wink:
Fulio si totalno. Zato ti i govorim da odmoriš barem jedan dan u sedmici sa pisanjem i trolanjem.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#44184 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

Naslovnica wrote: 28/07/2021 15:38 Neki tačno uživaju u nošenju maski, kojima su počeli tepati pa ih zovu 'maskica'. Kaže jedna, ne znam kako sam do sada živjela bez moje maskice. Noliferi. Postalo modni trend.
Klasična hipsterska furka.
A naljute se kada istu nazoveš brnjicom.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#44185 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

aldinjo wrote: 28/07/2021 15:53
jeza u ledja wrote: 28/07/2021 15:45

Znam te pusko kad si Europlakat bila. :wink:
Fulio si totalno. Zato ti i govorim da odmoriš barem jedan dan u sedmici sa pisanjem i trolanjem.
Kao sto rekoh, znam te pusko kad si europlakat bila. :wink:
User avatar
zubi
Posts: 5151
Joined: 16/07/2009 00:27

#44186 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by zubi »

nosara wrote: 28/07/2021 09:45 Naime, podaci studije Public Health England (PHE) pokazali su da je u Velikoj Britaniji od 259 ljudi koji su umrli nakon što su oboljeli od korone 116 bilo potpuno procijepljeno, a 143 nije (naravno, kada bi svi bili procijepljeni, onda bi svi umrli, ako bi ih bilo, dolazili iz skupine cijepljenih).

Koji kurac?
Da si procitao cijeli clanak, bilo bi ti jasno koji kurac...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zas ... 91935.aspx
Trappist
Posts: 4277
Joined: 12/09/2020 08:52

#44187 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

"Pfizer je u srijedu objavio da je u drugom tromjesečju prodao vakcina Covid-19 u vrijednosti od 7,8 milijardi dolara i povećao prognozu prodaje vakcine za 2021. godinu sa 33 milijarde na 33,5 milijardi dolara, dok se delta varijanta širi, a naučnici raspravljaju hoće li ljudima trebati dodatne doze."

Ma ide sest doza godisnje, sve jer dvije nisu dovoljne :D :izet:
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#44188 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by drag_gost »

aldinjo wrote: 28/07/2021 15:31
drag_gost wrote: 28/07/2021 15:08

:lol: :lol: :lol:

Ma sve ti znas. Nemoj projecirati svoje bolesti drugima. Apdejtovacemo ti cip.
Ma jok! Gdje bi ti bio takav. Kažu "budimo odgovorni" i "držimo socijalnu distancu". Ne izlazi nigdje još neko vrijeme. Strpi se još koji mjesec..
:lol: Opet ono projecira svoje poremecaje. Nista, sad ce te Gejc apdejtovati, budi miran.

Fadil je za takve nabavio posebne respiratore, SDA bratija.
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#44189 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by drag_gost »

jeza u ledja wrote: 28/07/2021 15:09
aldinjo wrote: 28/07/2021 14:57 Naravno, za tebe trola nije vjerovatno nikakav problem, taman da traje još koju godinu dana.
SDAaaa demokratijaaa.
Au, neizljecivo. HEROJINAAA.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#44190 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

Bloo wrote: 28/07/2021 15:38
salik79 wrote: 28/07/2021 14:12

Veoma profesionalna sarmantna prezentacija je sa oficijelnog Telegramm kanala Ministarstva zdravlja Izraela, pa njih zamoli da ti prevedu sto te interesuje, posto momku koji prevodi ne vjerujes. A, da bi bila sigurna da je sve regularno, bujrum njihova web stranica, da ne bi bilo "fake news":
https://www.health.gov.il/English/News_ ... 020_2.aspx

Klikni na link "Ministry of Health Coronavirus Updates", pa ga onda uporedi sa linkom (kako onim na telegram, tako i onim za download prezentacije) momka kojem ne vjerujes:


A onda downloaduj slatku prezentaciju sa zvanicnog telegramm kanala i uvjeri se koji je zvanicni logo Ministarstva zdravlja :thumbup: ;-)

Hvala ti na paznji i trudu :D
Citiram te:
Da li si uopce pogledala link koji je postavio? Nemam pojma ko je on, ali posto se dr. Malone referira na njegov tweet dovoljno mi je da pogledam o cemu pise.
Znaci ti citas njegove objave jer su na jeziku koji razumijes, ali ne mozes mi potvrditi da li je istina to sto on pise na osnovu prezentacije ministarstva jer isto kao i ja, ne razumijes hebrejski :D

Gut, gut...
Logo sam skinula sa https://www.health.gov.il/English/Pages/HomePage.aspx
sto je stranica ministarstva zdravlja izraela...tako da ne znam sto mi saljes link web stranice...

Ja bih nekako vise voljela da mi pokazes gdje mogu skinuti tu prezentaciju sa web stranice Ministarstva.
Telegram ne koristim na zalost :| kme kme

Dalje, dajes mi link koji ne vodi ka prezentaciji. Onda, momak ne prevodi, vec interpretira podatke na nacin da je u tweetu napisao svoje misljenje na osnovu "prezentacije". I kako ja ili ti da to provjerimo ako ne razumijemo jezik na kojem je napisana...ili pak daj mi barem link na stranicu ministarstva sa slicnim podacima da mogu koristiti opciju u Chromu - Translate to English.
Ovdje nije u pitanju toliko da li je prezentacija stvarna, validna ili bilo sta drugo vec vise tvoj modus operandi:
Lijecnik kojeg pratis na mrezama jer se slazes sa njegovim stavom je citirao ili spomenuo nekog noname izraelskog lika (koji je aktivan od 2019, pise samo o Covidu koliko sam skontala i ima cak i post podrske Fox News novinaru Carlsonu - like OMG!!!), ti odes na njegov twitter profil, nades potvrdu svog misljenja, a sve izgleda legit jer je prilozio prezentaciju da se skine na jeziku koji ne razumijes, ali to nije bitno...

See my point?
Djelimicno...

Uglavnom, liku vjerujem posto u komentarima se javljaju i ostali i niko ne dovodi u pitanje ono sto je postavio. A govore isti jezik. To sto podatke skida sa telegrama je, najvjerovatnije, povezano sa ovim:
The Ministry of Health stresses that official and verified announcements can only be found at the Ministry of Health's website, at the Ministry of Health Coronavirus Updates telegram, and in the official CoronApp application.
Znaci, zvanicni kanal.

Eh, sada, posto je vama antiimunasima (da i mi vas nekako nazovemo) nema nista cudno u koincidenciji i korelaciji masovne vakcinacije i rasta broja (tesko) oboljelih, to je vas problem bjezanja od realnosti... Jer, recimo, ako vam napisem i to potkrijepim videoprilogom, da je 25.7. u Sidneju bilo 141 hospitalizirano, 43 na intenzivnoj, od kojih 18 na respiratorima, a da samo jedna jedina osoba od navedenih nije vakcinisana, vi opet necete povjerovati, odnosno pocet cete i to relativizirati i opravdavati... Engleski znam da znas:
https://rumble.com/vkba8x-update-from-s ... ndivi.html
Last edited by salik79 on 28/07/2021 17:20, edited 1 time in total.
BadBoy
Posts: 8076
Joined: 01/11/2005 21:55

#44191 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

saint_mirad wrote: 28/07/2021 15:43
JohnnyS wrote: 28/07/2021 15:24 Klaster... Skroz sam zaboravio na tu riječ, odavno je nije bilo u medijima :D
aha..kad nešto izađe iz mode i obavi svoju funkciju više se i ne spominje. niko sad ne prica o ključne sledeće dve sedmice, o zaravnanju krive, nema bil gejtsa da nas savetuje šta i kako..

u corona cirkusu svačija tačka ima rok trajanja.
Aha isto ko što i kod vas idiota nema više priče da će ljudi past mrtvi 3 mjeseca nakon vakcinacije
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#44192 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

Trappist wrote: 27/07/2021 20:59 https://www.irishtimes.com/news/world/e ... ?mode=amp
"At a Sunday evening concert in Berlin, the singer declared war on Germany’s Covid-19 response, encouraging concert-goers to disregard social-distancing “boxes” and gather before the stage.

After several confrontations with concert stewards, a crowd gathered at the stage apron and the singer told them how the promoter was “threatening . . . to cancel the show” unless they dispersed. "

Slabo ovo u medijima nesto ima. Uglavnom drzala koncert u njemackoj, ljudi ko stoka bili poredani u neke kutije, i kad su ljudi krenuli izlaziti i plesati njoj organizatori zaprijetili da ce prekinuti koncert. Welcome to 2021 :thumbup:
Tako je, kurbane u boksove dok istovremeno desetine hiljada pedera zbijenih u redove, bez ikakvih epidemioloskih restrikcija, marsiraju Berlinom i niko ni A da kaze...Zasto?! Jer ne smije...



Nema sta, sve po p.s.-u :oops:
Trappist
Posts: 4277
Joined: 12/09/2020 08:52

#44193 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

salik79 wrote: 28/07/2021 17:48
Trappist wrote: 27/07/2021 20:59 https://www.irishtimes.com/news/world/e ... ?mode=amp
"At a Sunday evening concert in Berlin, the singer declared war on Germany’s Covid-19 response, encouraging concert-goers to disregard social-distancing “boxes” and gather before the stage.

After several confrontations with concert stewards, a crowd gathered at the stage apron and the singer told them how the promoter was “threatening . . . to cancel the show” unless they dispersed. "

Slabo ovo u medijima nesto ima. Uglavnom drzala koncert u njemackoj, ljudi ko stoka bili poredani u neke kutije, i kad su ljudi krenuli izlaziti i plesati njoj organizatori zaprijetili da ce prekinuti koncert. Welcome to 2021 :thumbup:
Tako je, kurbane u boksove dok istovremeno desetine hiljada pedera zbijenih u redove, bez ikakvih epidemioloskih restrikcija, marsiraju Berlinom i niko ni A da kaze...Zasto?! Jer ne smije...



Nema sta, sve po p.s.-u :oops:
:thumbup:

Nemoj tako, po forumasima pjevačica je idiot, levat (iako vjerovatno nikad nije cuo za nju, inace legenda njemacke muzicke scene, koju majstor uporedjuje sa jelenom karleusom) a ovi na ulicama su samo borci za svoja prava (lgbt prava, a prava za slobodno kretanje ko jebe, oni su antivaxeri i teoreticari zavjere).
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#44194 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Pa i Karleusa je legenda srpske muzicke scene. :oops:
Maxxtro
Posts: 866
Joined: 13/09/2012 00:45

#44195 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Maxxtro »

salik79 wrote: 28/07/2021 14:12 Veoma profesionalna sarmantna prezentacija je sa oficijelnog Telegramm kanala Ministarstva zdravlja Izraela, pa njih zamoli da ti prevedu sto te interesuje, posto momku koji prevodi ne vjerujes. A, da bi bila sigurna da je sve regularno, bujrum njihova web stranica, da ne bi bilo "fake news":
https://www.health.gov.il/English/News_ ... 020_2.aspx

Klikni na link "Ministry of Health Coronavirus Updates", pa ga onda uporedi sa linkom (kako onim na telegram, tako i onim za download prezentacije) momka kojem ne vjerujes:


A onda downloaduj slatku prezentaciju sa zvanicnog telegramm kanala i uvjeri se koji je zvanicni logo Ministarstva zdravlja :thumbup: ;-)

Hvala ti na paznji i trudu :D
Ok, gledam ovaj tweet i kontam koji tacno dio je sporan ovdje? Je li mi promice nesto? Narocito me interesuje kako si iz ovoga izvukao slijedeci bombasticni zakljucak:
Eh, sada, posto je vama antiimunasima (da i mi vas nekako nazovemo) nema nista cudno u koincidenciji i korelaciji masovne vakcinacije i rasta broja (tesko) oboljelih,
Seawolf
Posts: 7685
Joined: 14/06/2012 22:59

#44196 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Seawolf »

Trappist wrote: 27/07/2021 20:59 https://www.irishtimes.com/news/world/e ... ?mode=amp
"At a Sunday evening concert in Berlin, the singer declared war on Germany’s Covid-19 response, encouraging concert-goers to disregard social-distancing “boxes” and gather before the stage.

After several confrontations with concert stewards, a crowd gathered at the stage apron and the singer told them how the promoter was “threatening . . . to cancel the show” unless they dispersed. "

Slabo ovo u medijima nesto ima. Uglavnom drzala koncert u njemackoj, ljudi ko stoka bili poredani u neke kutije, i kad su ljudi krenuli izlaziti i plesati njoj organizatori zaprijetili da ce prekinuti koncert. Welcome to 2021 :thumbup:
Zar je ova još živa???
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#44197 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

Trappist wrote: 28/07/2021 18:06
salik79 wrote: 28/07/2021 17:48

Tako je, kurbane u boksove dok istovremeno desetine hiljada pedera zbijenih u redove, bez ikakvih epidemioloskih restrikcija, marsiraju Berlinom i niko ni A da kaze...Zasto?! Jer ne smije...



Nema sta, sve po p.s.-u :oops:
:thumbup:

Nemoj tako, po forumasima pjevačica je idiot, levat (iako vjerovatno nikad nije cuo za nju, inace legenda njemacke muzicke scene, koju majstor uporedjuje sa jelenom karleusom) a ovi na ulicama su samo borci za svoja prava (lgbt prava, a prava za slobodno kretanje ko jebe, oni su antivaxeri i teoreticari zavjere).
Bas me zanima kolegin komentar na ovo, s obzirom da se niko od zvanicnika nije usudio slovo kritike uputiti na ove scene, a i mediji su sve uredno propratili bez ijednog kritickog osvrta.... Sto li, Boze!?

Kurbani, brnjice na usta i u (odvojene) torove, inace ce raditi pendreci i vodeni topovi!
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#44198 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

Maxxtro wrote: 28/07/2021 18:11
salik79 wrote: 28/07/2021 14:12 Veoma profesionalna sarmantna prezentacija je sa oficijelnog Telegramm kanala Ministarstva zdravlja Izraela, pa njih zamoli da ti prevedu sto te interesuje, posto momku koji prevodi ne vjerujes. A, da bi bila sigurna da je sve regularno, bujrum njihova web stranica, da ne bi bilo "fake news":
https://www.health.gov.il/English/News_ ... 020_2.aspx

Klikni na link "Ministry of Health Coronavirus Updates", pa ga onda uporedi sa linkom (kako onim na telegram, tako i onim za download prezentacije) momka kojem ne vjerujes:


A onda downloaduj slatku prezentaciju sa zvanicnog telegramm kanala i uvjeri se koji je zvanicni logo Ministarstva zdravlja :thumbup: ;-)

Hvala ti na paznji i trudu :D
Ok, gledam ovaj tweet i kontam koji tacno dio je sporan ovdje? Je li mi promice nesto? Narocito me interesuje kako si iz ovoga izvukao slijedeci bombasticni zakljucak:
Eh, sada, posto je vama antiimunasima (da i mi vas nekako nazovemo) nema nista cudno u koincidenciji i korelaciji masovne vakcinacije i rasta broja (tesko) oboljelih,
Da si citirao (i procitao) kompletan moj upis, a ne secirao ga, mozda bi ti i zasvijetlila lampica. :idea:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#44199 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

Seawolf wrote: 28/07/2021 18:12
Trappist wrote: 27/07/2021 20:59 https://www.irishtimes.com/news/world/e ... ?mode=amp
"At a Sunday evening concert in Berlin, the singer declared war on Germany’s Covid-19 response, encouraging concert-goers to disregard social-distancing “boxes” and gather before the stage.

After several confrontations with concert stewards, a crowd gathered at the stage apron and the singer told them how the promoter was “threatening . . . to cancel the show” unless they dispersed. "

Slabo ovo u medijima nesto ima. Uglavnom drzala koncert u njemackoj, ljudi ko stoka bili poredani u neke kutije, i kad su ljudi krenuli izlaziti i plesati njoj organizatori zaprijetili da ce prekinuti koncert. Welcome to 2021 :thumbup:
Zar je ova još živa???
Zasto ne bi bila ziva???
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#44200 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: 28/07/2021 18:14
Trappist wrote: 28/07/2021 18:06
:thumbup:

Nemoj tako, po forumasima pjevačica je idiot, levat (iako vjerovatno nikad nije cuo za nju, inace legenda njemacke muzicke scene, koju majstor uporedjuje sa jelenom karleusom) a ovi na ulicama su samo borci za svoja prava (lgbt prava, a prava za slobodno kretanje ko jebe, oni su antivaxeri i teoreticari zavjere).
Bas me zanima kolegin komentar na ovo, s obzirom da se niko od zvanicnika nije usudio slovo kritike uputiti na ove scene, a i mediji su sve uredno propratili bez ijednog kritickog osvrta.... Sto li, Boze!?

Kurbani, brnjice na usta i u (odvojene) torove, inace ce raditi pendreci i vodeni topovi!
Koliko vidim na ovim snimkama skoro svi nose maske. Kad ce biti ti protesti u Berlinu sto si ih najavio. Da vidimo maske i vodene topove.
Locked