Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#53276 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by milejovic1971 »

odlicno za sada, jutros primio
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44876
Joined: 29/12/2005 01:20

#53277 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Rox_Anne wrote: 18/10/2021 20:11
jeza u ledja wrote: 18/10/2021 18:50 Image
Da ne prejudiciram, radije pitam.
U čemu je fora linkanog??
Ni u cemu. Nema fore.

Nego hajd ti meni reci, gdje ti u ovom clanku kojeg si postavila, vidis 16:3?
Rox_Anne wrote: 18/10/2021 20:11 Walensky, Faucieva prostitutka, odbacila mišljenje znanstvenika (16:3 PROTIV BUSTERA) koje je ona postavila kao savjetnike, i odobrila boostere.
https://www.washingtonpost.com/politics ... ter-shots/
CDC ne odobrava, vec preporucuje. FDA je ta koja odobrava, a ona je - odobrila. I ne radi se o boosterima generalno, vec o boosterima za specificnu grupu ljudi. Boosteri za stare i imunokompromitovane su preporuceni od CDC i bez uplitanja doticne.
Znaci FDA je odobrila, CDC taj dio nije preporucio. Glasali su protiv 9:6.

Hajd sad ti reci zasto si napisala i jos podebljala ovo "16:3"?
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#53278 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by saint_mirad »

banjaluka078 wrote: 18/10/2021 21:21
saint_mirad wrote: 18/10/2021 21:05
nigde u celom članku se ne spominje da je doktorka vakcinisana i da je aktivno promovisala primanje otrova.
Nije bila vakcinisana.
- Ne znam kako se zarazila, pričala je da je želi da rađa, pa nije bila sigurna treba li da se vakciniše. Moguće je da se zarazila na radnom mjestu, to nećemo nikad znati - rekla je Ivanina koleginica.

https://www.atvbl.com/vijesti/srbija/pr ... 18-10-2021
izjava njene koleginice je u rangu kvaliteta izvora 'trust me bro'. sa druge strane, priložio sam njeno otvoreno agitovanje za vakcine.
Last edited by saint_mirad on 18/10/2021 21:52, edited 2 times in total.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7375
Joined: 16/01/2007 23:38

#53280 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by banjaluka078 »

saint_mirad wrote: 18/10/2021 21:51 izjava njene koleginice je u rangu kvaliteta izvora 'trust me bro'. sa druge strane, priložio sam njeno otvoreno agitovanje za vakcine.
Zašto misliš da je nemoguće da osoba koja ima neku specifičnu situaciju zbog koje ne prima vakcinu (npr. pogrešno mišljenje da će vakcina uticati na trudnoću), a nije antivaxer, poziva druge koji mogu da je prime?
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7375
Joined: 16/01/2007 23:38

#53281 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by banjaluka078 »

milejovic1971 wrote: 18/10/2021 21:34 odlicno za sada, jutros primio
Držim fige da tako ostane.
Ali_G
Posts: 4639
Joined: 02/03/2002 00:00

#53282 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Ali_G »

saint_mirad wrote: 18/10/2021 21:51
banjaluka078 wrote: 18/10/2021 21:21

Nije bila vakcinisana.

izjava njene koleginice je u rangu kvaliteta izvora 'trust me bro'. sa druge strane, priložio sam njeno otvoreno agitovanje za vakcine.
Pa zena podrzavala vakcinaciju, ali nije bila sigurna zbog planiranja bebe da li da ona primi. Stav ginekologa je podijeljen po tom pitanju, ali nacelno nisu kontra vakcinacije.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#53283 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

banjaluka078 wrote: 18/10/2021 22:12
saint_mirad wrote: 18/10/2021 21:51 izjava njene koleginice je u rangu kvaliteta izvora 'trust me bro'. sa druge strane, priložio sam njeno otvoreno agitovanje za vakcine.
Zašto misliš da je nemoguće da osoba koja ima neku specifičnu situaciju zbog koje ne prima vakcinu (npr. pogrešno mišljenje da će vakcina uticati na trudnoću), a nije antivaxer, poziva druge koji mogu da je prime?

Cuj argument "nije bila sigurna". Ko te pita bruda jesi li sigurna ili nisi. Ima da se cijepis da se opametis. Cijepila se.
https://www.24sata.hr/news/prvi-ginekol ... ali-789806
Kao sto je i ova to uradila
https://www.gloria.rs/ispovesti/vesti/2 ... jana-micic
Nema tu sta da se ti pitas. Radices kako ti kazemo. Dakle, cijepices se onoliko puta u godini koliko ti kazemo bez obzira u kakvom si stanju.
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#53284 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Dead Man Walking »

Svaka cast, ocito je da drugog nacina nema. I slobodno me tamo pisi za Hitlera, BMK. :izet:
Hendrix
Posts: 4083
Joined: 27/02/2004 00:00

#53285 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Hendrix »

spinel_ wrote: 18/10/2021 11:43
Kakav Q. O cemu ti :-) kako znam zena ga je ostavila upravo zbog toga jer je to isplivalo sta je radio. A ti petljas neki Q u to. I opet stojis na braniku leftarda. Nidje veze.
Kako znas... e vala i znas. Otkud ti znas sto ga je zena ostavila? Znas preko Q kanala i propagande. Onda je i Bezos u istoj ekipi, i njega zena ostavila... mora da je pedo. Ustvari koga god je zena ostavila mora da je pedofil... nema drugog razloga.

Sva ta prica oko pedofilskog kabala i ostale budalastine je namjestena da izazove reakciju konzervativnih americkih seljacina... to su glavni glasaci i na njih se racuna. To su tipovi koji kampiraju ispred klinika za pobacaje i napadaju te jadne zene... to su krscanski talibani bukvalno. Imas par jednostavnih okidaca njihovog bijesa... sotona, abortus, pedofilija, komunizam... i to je to. Ne treba ti nista vise da dobijes njihov glas osim da svom protivniku prilijepis jedan od ovih okidaca bijesa... i to je to.

Dakle Spinele, budi malo iznad americkih rednecka... Bill Gates je zlo ali da je clan neke organizovane pedofilske mafije... daj ba, pa ko onda nije pedofil? To je pitanje dana. I na kraju svi pedofili osim Trumpa koji je bio jaran sa Epsteinom... i to tako fino namjesteno i ispricano, ma nema dalje.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#53286 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Bloo »

https://theexpose.uk/about-us/

Ima li kakav impressum? Ko ovo vodi? Ko pise?

tsk tsk

Mogli su se bolje klonirati - isti logo...
https://www.logically.ai/articles/actor ... ily-expose
breba
Posts: 1696
Joined: 19/01/2005 04:37

#53287 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by breba »

O ne, opet VAERS. :run:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44876
Joined: 29/12/2005 01:20

#53289 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Rox_Anne wrote: 18/10/2021 23:36 https://www.advisory.com/daily-briefing ... ster-shots
FDA's Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee on Friday voted 16-2 against recommending booster shots of the Pfizer-BioNTech Covid-19 vaccine to all adults 16 and older six months after full vaccination, but unanimously voted to recommend the shots to adults 65 and older and those at high risk for severe Covid-19.

Dakle, odbila je zaključak panela kojim se sa 16:2 protivi busterima za dob ispod 65.

Dalje, ovo je CDC-jev neovisni panel znanstvenika, kojeg je Walensky direktorica (CDC), dakle, njen panel, da bi odbila njihov zaključak, poručila im da su idioti, i podržala smjernice FDA.

https://archive.ph/HdWy2

bold: CDC ne odobrava, vec preporucuje. FDA je ta koja odobrava, a ona je - odobrila.
Ono kada fantaziraš o neovisnosti institucija i neovisnom donošenju odluka, tj. "preporuka", u sustavu totalno potkupljenom od strane farmaceutske mafije preko revolving door-a.
Da je samo preporuka, kako fantaziraš, ostavila bi kako jest, ali nije smjela.

Još jedna stvarčica o kojoj pojma nemaš. Šefica za "etičko" povjerenstvo za klinička istraživanja, u NIHu, je Faucieva žena.
https://clinicalcenter.nih.gov/meet-our ... grady.html
Toliko o neovisnosti institucija i konfliktu "move on, nothing to see here" interesa.
Postavila si clanak iz Washington Post, gdje u tom clanku pise 16:2? Nigdje jel tako.
Sefica CDC nije preporucila boostere koje je FDA odbio u odnosu 16:2. Tu se radi o misljenju o boosterima za sve iznad 16 godina. Ona je preporucila boostere za radnike u zanimanjima koja su rizicna.
Znaci sastavila si odluke o dvije potpuno razlicite stvari, podebljala i onda jos stavila link za clanak u kojem uopste to ne pise.
Jednostavno slagala.

I jeste samo preporuka. Procitaj jebeni tekst kojeg postavljas. FDA je ta koja odobrava.

Sad bi u maniru svojih prethodnika provela jedno 2 stranice praveci se luda, a meni ne pada na pamet u ubjedjivati se.

Znaci lazes, pises gluposti, veze nemas kako svijet funkcionise, al bi da nesto pametno prozboris.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44876
Joined: 29/12/2005 01:20

#53290 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Btw “studija objavljena u ScienceDirectu” ili “…objavljena u PubMedu” su mi najveci hitovi. :lol:

Nema sta, al zato kaze odslusala 4.5 sata rasprave nekih freakova. :lol:

Jebem ti internet ko ga izmisli… :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44876
Joined: 29/12/2005 01:20

#53292 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Rox_Anne wrote: 18/10/2021 23:37
jeza u ledja wrote: 18/10/2021 21:40 Ni u cemu. Nema fore.
O, ima, ima, ali nemaš pojma što si linkao, :) ... pa ću ti ja reć.
Zabio si si autogolčinu volejom jer nemaš blage veze što znači vaccine breakthrough cases, ali ti je bilo kasno obrisati.

https://en.wikipedia.org/wiki/Breakthrough_infection
A breakthrough infection is a case of illness in which a vaccinated individual becomes sick from the same illness that the vaccine is meant to prevent. Simply, they occur when vaccines fail to provide immunity against the pathogen they are designed to target.

Dakle, ako sam dobro vidjela, još preko 7.000 ljudi od 12.10.2021 (as of 12.10.2021), cijepljenih, preminulo od korone. Najvjerojatnije ADE u kontaktu sa deltom ili bilo kojim drugim korona virusom koji je kolao tada, na što su znanstvenici, koje vi, forumski veleumi, smatrate "nedostojnima znanosti" konstantno upozoravali od početka masovnog "cijepljenja"... a prava sezona gripe još nije ni počela.

Ono, kada izigravaš pamet pa ti nisu dovoljno pametni i dovoljno znanstveni grčki ili bugarski znanstvenici, iako je rad recenziran i objavljen u značajnijim znanstvenim publikacijama, jer vaša znanost laufa po principu, ništa činjenice, samo slijepa religija i bacanje graha dok ti se ne svidi rezultat, a onda se prospeš ko riža veleumnim postavljanjem linka na tabelu koju q ne kužiš.

Pa još jednom pitanje.
Koliko još tisuća ljudi treba preminut od ovog smeća od "cjepiva" da bi vaša patološka potreba za iglama "rek'o sveti Fauci" bila zadovoljena?
Sto? Dvjesto? Koliko? Kad će vam biti dosta?
Kolika je najniža prihvatljiva granica umrlih od "cjepiva"? 12, 15, 3, 65, 80? Bebe??
https://theexpose.uk/2021/04/24/breast- ... d-vaccine/
Boze dragi tacno mi opada IQ citajuci te..

Nafuralo se dijete konta uhvatilo boga za muda.
breba
Posts: 1696
Joined: 19/01/2005 04:37

#53293 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by breba »

jeza u ledja wrote: 19/10/2021 01:22
Rox_Anne wrote: 18/10/2021 23:37

O, ima, ima, ali nemaš pojma što si linkao, :) ... pa ću ti ja reć.
Zabio si si autogolčinu volejom jer nemaš blage veze što znači vaccine breakthrough cases, ali ti je bilo kasno obrisati.

https://en.wikipedia.org/wiki/Breakthrough_infection
A breakthrough infection is a case of illness in which a vaccinated individual becomes sick from the same illness that the vaccine is meant to prevent. Simply, they occur when vaccines fail to provide immunity against the pathogen they are designed to target.

Dakle, ako sam dobro vidjela, još preko 7.000 ljudi od 12.10.2021 (as of 12.10.2021), cijepljenih, preminulo od korone. Najvjerojatnije ADE u kontaktu sa deltom ili bilo kojim drugim korona virusom koji je kolao tada, na što su znanstvenici, koje vi, forumski veleumi, smatrate "nedostojnima znanosti" konstantno upozoravali od početka masovnog "cijepljenja"... a prava sezona gripe još nije ni počela.

Ono, kada izigravaš pamet pa ti nisu dovoljno pametni i dovoljno znanstveni grčki ili bugarski znanstvenici, iako je rad recenziran i objavljen u značajnijim znanstvenim publikacijama, jer vaša znanost laufa po principu, ništa činjenice, samo slijepa religija i bacanje graha dok ti se ne svidi rezultat, a onda se prospeš ko riža veleumnim postavljanjem linka na tabelu koju q ne kužiš.

Pa još jednom pitanje.
Koliko još tisuća ljudi treba preminut od ovog smeća od "cjepiva" da bi vaša patološka potreba za iglama "rek'o sveti Fauci" bila zadovoljena?
Sto? Dvjesto? Koliko? Kad će vam biti dosta?
Kolika je najniža prihvatljiva granica umrlih od "cjepiva"? 12, 15, 3, 65, 80? Bebe??
https://theexpose.uk/2021/04/24/breast- ... d-vaccine/
Boze dragi tacno mi opada IQ citajuci te..

Nafuralo se dijete konta uhvatilo boga za muda.
Preporučujem ti jedan ivermectin, kažu oporavlja IQ.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#53294 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

Svaki put kad misliš da te antivaxeri ne mogu više iznenaditi svojim glupostima, dođe nova zvijezda i demantuje te.

YouTube researchersi :-)
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#53295 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Dead Man Walking »

Do sad su nam oci otvarale istocne komsjje, ali dodje red i na zapadne susjede izgleda. Mirade zovi pojacanje.
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#53296 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by tindbe »

Opet se kolo zaustavilo na VAERS-u.
E odo nešto prijavit tamo, da i ja u novinama izađem.
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#53297 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by hladan.preminger »

:skoljka:
armin071 wrote: 18/10/2021 18:20
Bivši američki državni sekretar i šef kabineta Colin L. Powell preminuo je u nedjelju od posljedica COVID-19, objavila je njegova porodica. Bio je potpuno cijepljen i liječen u Nacionalnom medicinskom centru Walter Reed u Bethesdi, Maryland. Powell je imao 84 godine.
Jel' ja ovo dobro kontam medije oko Powella.
Ako umreš pozitivan u terminalnoj fazi raka, a nisi vakcinisan, onda si umro od covida.

Ako, ipak, umreš pozitivan u terminalnoj fazi raka, a jesi u potpunosti vakcinisan, onda si umro od raka.

Jel' vako?
Glavesina
Posts: 18
Joined: 15/10/2021 20:45

#53299 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Glavesina »

hladan.preminger wrote: 19/10/2021 07:02 :skoljka:
armin071 wrote: 18/10/2021 18:20
Jel' ja ovo dobro kontam medije oko Powella.
Ako umreš pozitivan u terminalnoj fazi raka, a nisi vakcinisan, onda si umro od covida.

Ako, ipak, umreš pozitivan u terminalnoj fazi raka, a jesi u potpunosti vakcinisan, onda si umro od raka.

Jel' vako?
tačno tako.
Medobrundo25
Posts: 881
Joined: 16/12/2019 13:10

#53300 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Medobrundo25 »

Opra likusa USA brigadu na ruke. :thumbup: :izet: :izet: lijepo za vidjeti jad i nemoc za kontra argumentaciju. Drzite se vi gejca i gustera tu vam je domet. :kiss:
Locked