Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#42226 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by escobar__ »

red evil wrote: 25/06/2021 19:47 jer ne znamo koliko dugo štiti imunitet nakon vakcinacije.
Ima li šta da znamo ili su i dalje samo naklapanja možda je ovako, možda onako?
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#42227 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Znamo samo da nijedna vakcina ne valja osim Pfizera i da za normalan zivot svi ce morati istu primati svake godine po 2 puta.
To sto je sigurno.

"The Russian vaccine Sputnik has never been able to get approval from EMA and perhaps it never will," Draghi said.
_BJ_Love_
Posts: 71
Joined: 17/06/2021 22:31

#42228 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by _BJ_Love_ »

BadBoy wrote: 25/06/2021 20:13
Naslovnica wrote: 25/06/2021 19:15
JohnnyS wrote: 25/06/2021 19:05 Dok je nenošenje maski potencijalni znak sebičnosti, nošenje rukavica je u pravilu siguran znak gluposti.
Jarane, gledajući iz današnje perspektive sada to zaista izgleda kao glupost. :thumbup:
Međutim, prošle godine u martu, kada je kod nas i u svijetu sve i počelo, mnoge činjenice u vezi virusa se nisu znale.
Danas je mnogo lakše biti pametan nego prošle godine kada vas 90% nije moglo izaći iz stana, a ja sam svaki dan morao izaći i raditi sa ljudima.
Ma pusti ba, sad je prejako pametovati. U tome smo šampioni :thumbup:
Trappist wrote: 25/06/2021 19:20
BadBoy wrote: 25/06/2021 17:13

Ma ne smiješ to napisati ovdje, a ni ljudi neće da čuju. Glavni problem u Izraelu su sada nevakcinisana djeca. Zaraza se rapidno širi među tom populacijom. Izrael, kao društvo, je odlučilo da su životi važniji od blage neprijatnosti koju mogu osjećati zbog nošenja maski. Normalno društvo.
Pa nije ni cudo onda tvoje pisanje kad se izraelu kao društvu diviš :thumbup:
Onog trenutka kada mi, a i Boga mi i muslimani širom svijeta skontamo neke stvari i počnemo više biti kao što su Jevreji (u kompaktnosti, podržavanju jedan drugoga, složnosti, radu za više ciljeve) eh onda će muslimani biti gornji. Pitaj kojeg god učenijeg čovjeka i reći će ti isto. E hajd dok provariš ovo pa se čujemo.
nece vala, ne provaljuj se...mi smo goyimi
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#42230 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

spinel_ wrote: 25/06/2021 08:21
jeza u ledja wrote: 25/06/2021 01:32
Trappist wrote: 24/06/2021 23:01

Ljudi umiru?!?! Je li stvarno ljudi umiru? Nemoj mi jos samo reci da ljudi umiru svaki... Auuu nisam znao, posto evo samo od marta 2020 ljudi umiru u svijetu, ja cu se zatvoriti u podrum i necu izlaziti par godina, nadam se da poslije toga vise niko nikad nece umrijeti.
Da. Ljudi umiru od virusa. Mnogo vise je ljudi generalno umrlo prosle godine nego sto umire inace. Kako te bolan nije stid zajebavat se?
A tebe nije stid siriti propagandu i strah?
Zbog takvih kao sto si ti mnogi su zivote izgubili, najvise stari. Jer ste ih ubili u pojam i zatvorili u kuce da ne izlaze vani i ne krecu se. Ljudi s visokom pritiskom i dijabetesom i sl hronicnim oboljenjima. I na kraju nisu imali ni adekvatnu njegu.
Mnogo je takvih slucajeva sto su okoncali zivote zbog navodne "brige".
Sram te bilo.
Ja sirim propagandu i strah jel? Koji to moj post? Tebe i par ljudi ovdje treba dozivotno biti sram ciljanog sirenja propagande koja ubija ljude. Dozivotno.
Sta ti znas o starim ljudima i hronicnim oboljenjima. Juce naucio hodat.. Nezrela, bezobrazna i sebicna balavurdija.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#42231 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Trappist wrote: 25/06/2021 09:46
jeza u ledja wrote: 25/06/2021 01:32
Trappist wrote: 24/06/2021 23:01

Ljudi umiru?!?! Je li stvarno ljudi umiru? Nemoj mi jos samo reci da ljudi umiru svaki... Auuu nisam znao, posto evo samo od marta 2020 ljudi umiru u svijetu, ja cu se zatvoriti u podrum i necu izlaziti par godina, nadam se da poslije toga vise niko nikad nece umrijeti.
Da. Ljudi umiru od virusa. Mnogo vise je ljudi generalno umrlo prosle godine nego sto umire inace. Kako te bolan nije stid zajebavat se?
Isto kao sto je recimo 2003 umrlo vise nego 2001. Ni s cim se ja ne zajebavam, ja sam samo realan. Umiru ljudi, od hiljade bolesti i od hiljade stvari koje se mogu spriječiti ali se niko ni ne počeše za muda. Cist primjer ti je zabrana pusenja u zatvorenim prostorima kod nas, digli se haman proteste masovne da organizuju. A vise ljudi umre od posljedica pusenja nego od covida.
Ne. Broj umrlih u 2020 se drasticno povecao u odnosu na 2019. Zato sam i napisao kako sam napisao.
Jasno je da se taj broj povecava svake godine, ali ne za toliko kao prosle godine.
Govorim za Ameriku, pretpostavljam da je slicno i u nekim drugim zemljama sa velikim brojem umrlih.
Medobrundo25
Posts: 881
Joined: 16/12/2019 13:10

#42232 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Medobrundo25 »

Otisla mogy dosao jeza u ledja. :run:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#42233 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Medobrundo25 wrote: 26/06/2021 09:13 Otisla mogy dosao jeza u ledja. :run:
Vratiće se i ona. Niko od njih ne piše po svom uvjerenju, već pišu po zadatku. Dobra lova se tu vrti kako bi se širio strah i panika.
Trappist
Posts: 4292
Joined: 12/09/2020 08:52

#42234 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

Medobrundo25 wrote: 26/06/2021 09:13 Otisla mogy dosao jeza u ledja. :run:
Otisla moggy, otišli i onaj daddy i zubi sa tema, nimalo ofirno :izet: :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#42235 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

Tesla Edison wrote: 26/06/2021 10:40
Medobrundo25 wrote: 26/06/2021 09:13 Otisla mogy dosao jeza u ledja. :run:
Vratiće se i ona. Niko od njih ne piše po svom uvjerenju, već pišu po zadatku. Dobra lova se tu vrti kako bi se širio strah i panika.
Kakav bola zadatak?
Pogledaj malo sebe... i ti spadas u taj sablon, samo suprotna strana.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#42236 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 10:46
Tesla Edison wrote: 26/06/2021 10:40
Medobrundo25 wrote: 26/06/2021 09:13 Otisla mogy dosao jeza u ledja. :run:
Vratiće se i ona. Niko od njih ne piše po svom uvjerenju, već pišu po zadatku. Dobra lova se tu vrti kako bi se širio strah i panika.
Kakav bola zadatak?
Pogledaj malo sebe... i ti spadas u taj sablon, samo suprotna strana.
Zadatak je taj da je mnogima kako je krenulo zatvaranje pala kasika u med.
Mnogima je to dobrodoslo jer sada mogu "raditi" od kuce.
I na sva zvona brane neodbranjivo.
Naravno da je zadatak.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#42237 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

jeza u ledja wrote: 26/06/2021 02:19
spinel_ wrote: 25/06/2021 08:21
jeza u ledja wrote: 25/06/2021 01:32

Da. Ljudi umiru od virusa. Mnogo vise je ljudi generalno umrlo prosle godine nego sto umire inace. Kako te bolan nije stid zajebavat se?
A tebe nije stid siriti propagandu i strah?
Zbog takvih kao sto si ti mnogi su zivote izgubili, najvise stari. Jer ste ih ubili u pojam i zatvorili u kuce da ne izlaze vani i ne krecu se. Ljudi s visokom pritiskom i dijabetesom i sl hronicnim oboljenjima. I na kraju nisu imali ni adekvatnu njegu.
Mnogo je takvih slucajeva sto su okoncali zivote zbog navodne "brige".
Sram te bilo.
Ja sirim propagandu i strah jel? Koji to moj post? Tebe i par ljudi ovdje treba dozivotno biti sram ciljanog sirenja propagande koja ubija ljude. Dozivotno.
Sta ti znas o starim ljudima i hronicnim oboljenjima. Juce naucio hodat.. Nezrela, bezobrazna i sebicna balavurdija.
Kad nemas sta pametno reci onda napad na licnost.
TI spadas medju ove jer iste podrzavas:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... o-15073263

I na tome ti nemam sta reci, osim sramota za tebe i tvojih godina.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#42238 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

spinel_ wrote: 26/06/2021 10:49
skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 10:46
Tesla Edison wrote: 26/06/2021 10:40

Vratiće se i ona. Niko od njih ne piše po svom uvjerenju, već pišu po zadatku. Dobra lova se tu vrti kako bi se širio strah i panika.
Kakav bola zadatak?
Pogledaj malo sebe... i ti spadas u taj sablon, samo suprotna strana.
Zadatak je taj da je mnogima kako je krenulo zatvaranje pala kasika u med.
Mnogima je to dobrodoslo jer sada mogu "raditi" od kuce.
I na sva zvona brane neodbranjivo.
Naravno da je zadatak.
Ma ajde Booogaa ti... Taman je neko forumsko misljenje bitno da se neka odluka donese...kako takvih za mjere, tako i vas protiv. Ja sam vazda bio za normalne mjere, dok sam.jedva cekao da govno popusti kao sad. Ja nisam nikako radio, a primao sam 95% plate...a opet sam jedva cekao da krenem.da radim...da na kafu normalno izadjem...

Ne znaci da, ako podrzavam mjere , zelim da traju vjecno... Bar ja.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#42239 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 11:00
spinel_ wrote: 26/06/2021 10:49
skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 10:46

Kakav bola zadatak?
Pogledaj malo sebe... i ti spadas u taj sablon, samo suprotna strana.
Zadatak je taj da je mnogima kako je krenulo zatvaranje pala kasika u med.
Mnogima je to dobrodoslo jer sada mogu "raditi" od kuce.
I na sva zvona brane neodbranjivo.
Naravno da je zadatak.
Ma ajde Booogaa ti... Taman je neko forumsko misljenje bitno da se neka odluka donese...kako takvih za mjere, tako i vas protiv. Ja sam vazda bio za normalne mjere, dok sam.jedva cekao da govno popusti kao sad. Ja nisam nikako radio, a primao sam 95% plate...a opet sam jedva cekao da krenem.da radim...da na kafu normalno izadjem...

Ne znaci da, ako podrzavam mjere , zelim da traju vjecno... Bar ja.
Forum nije uticajan ali je forum ogledalo društvenog stanja i mišljenja.

Ti nabrojani likovi su samo forumska personifikacija opšteg uhljebskog stava i mišljenja, a koji pak predstavljaju većinu u našem društvu. Od 100%-nog broja zaposlenih, 80% dolazi iz javnog sektora kojima trenutno stanje ne odgovara i samo čekaju priliku da promoviši mjere i šire paniku.

Od samog početka jedni te isti najavljuju razne varijante, bagere, popunjena groblja,... Naravno, njihovi nalogodavci su u kriznim štabovima i svaku priliku koriste da nam ga slože. Lažiraju brojeve zaraženih, brojeve umrlih, ne zna se ko je umro od virusa, a ko sa virusom, nema obdukcija, ljude spajaju na kompresore za gume pa im pluća pucaju, a narod su naložili da aplaudiraju tim istim ubicama.

I onda dođe panikbotina na forum u počne uvjeravati da se sve radi za "naše dobro".
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#42240 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

Tesla Edison wrote: 26/06/2021 11:21
skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 11:00
spinel_ wrote: 26/06/2021 10:49

Zadatak je taj da je mnogima kako je krenulo zatvaranje pala kasika u med.
Mnogima je to dobrodoslo jer sada mogu "raditi" od kuce.
I na sva zvona brane neodbranjivo.
Naravno da je zadatak.
Ma ajde Booogaa ti... Taman je neko forumsko misljenje bitno da se neka odluka donese...kako takvih za mjere, tako i vas protiv. Ja sam vazda bio za normalne mjere, dok sam.jedva cekao da govno popusti kao sad. Ja nisam nikako radio, a primao sam 95% plate...a opet sam jedva cekao da krenem.da radim...da na kafu normalno izadjem...

Ne znaci da, ako podrzavam mjere , zelim da traju vjecno... Bar ja.
Forum nije uticajan ali je forum ogledalo društvenog stanja i mišljenja.

Ti nabrojani likovi su samo forumska personifikacija opšteg uhljebskog stava i mišljenja, a koji pak predstavljaju većinu u našem društvu. Od 100%-nog broja zaposlenih, 80% dolazi iz javnog sektora kojima trenutno stanje ne odgovara i samo čekaju priliku da promoviši mjere i šire paniku.

Od samog početka jedni te isti najavljuju razne varijante, bagere, popunjena groblja,... Naravno, njihovi nalogodavci su u kriznim štabovima i svaku priliku koriste da nam ga slože. Lažiraju brojeve zaraženih, brojeve umrlih, ne zna se ko je umro od virusa, a ko sa virusom, nema obdukcija, ljude spajaju na kompresore za gume pa im pluća pucaju, a narod su naložili da aplaudiraju tim istim ubicama.

I onda dođe panikbotina na forum u počne uvjeravati da se sve radi za "naše dobro".
Ali nista se ti od njih ne razlikujes. Samo.si suprotna strana, kontas ? Isti si...ti.protiv , oni za.

Jbt da radim.ne znam gdje, ne znam.kako bih mogao prizivati povratak sranja..pogotovo ako imam bliske osobe koje su rizicna grupa. A svi imamo...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42241 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by _BataZiv_0809 »

U Australiji opet karantene u pm vise :run:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#42242 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 11:27
Tesla Edison wrote: 26/06/2021 11:21
skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 11:00

Ma ajde Booogaa ti... Taman je neko forumsko misljenje bitno da se neka odluka donese...kako takvih za mjere, tako i vas protiv. Ja sam vazda bio za normalne mjere, dok sam.jedva cekao da govno popusti kao sad. Ja nisam nikako radio, a primao sam 95% plate...a opet sam jedva cekao da krenem.da radim...da na kafu normalno izadjem...

Ne znaci da, ako podrzavam mjere , zelim da traju vjecno... Bar ja.
Forum nije uticajan ali je forum ogledalo društvenog stanja i mišljenja.

Ti nabrojani likovi su samo forumska personifikacija opšteg uhljebskog stava i mišljenja, a koji pak predstavljaju većinu u našem društvu. Od 100%-nog broja zaposlenih, 80% dolazi iz javnog sektora kojima trenutno stanje ne odgovara i samo čekaju priliku da promoviši mjere i šire paniku.

Od samog početka jedni te isti najavljuju razne varijante, bagere, popunjena groblja,... Naravno, njihovi nalogodavci su u kriznim štabovima i svaku priliku koriste da nam ga slože. Lažiraju brojeve zaraženih, brojeve umrlih, ne zna se ko je umro od virusa, a ko sa virusom, nema obdukcija, ljude spajaju na kompresore za gume pa im pluća pucaju, a narod su naložili da aplaudiraju tim istim ubicama.

I onda dođe panikbotina na forum u počne uvjeravati da se sve radi za "naše dobro".
Ali nista se ti od njih ne razlikujes. Samo.si suprotna strana, kontas ? Isti si...ti.protiv , oni za.

Jbt da radim.ne znam gdje, ne znam.kako bih mogao prizivati povratak sranja..pogotovo ako imam bliske osobe koje su rizicna grupa. A svi imamo...
Nisi još upoznao takve. Službenik u opštini samo što ne plače. Studenti proklinju vladu što je ukinula mjere jer nema više guzovače. Doktore uhvatila kriza jer nema više zabarikadiranih bolnica, pa stoka i mesari počeli štrajk......
Trappist
Posts: 4292
Joined: 12/09/2020 08:52

#42243 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

U hrvatskoj mjere na granicama, mjere za kafice i okupljanja, moze se vec vakcinisati ko hoce, imaju 86 slucaja. Kod nas sve suprotno od toga i imamo 16 slucajeva. I kazu mjere imaju neki uticaj na brojeve :izet:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#42244 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Trappist wrote: 26/06/2021 13:36 U hrvatskoj mjere na granicama, mjere za kafice i okupljanja, moze se vec vakcinisati ko hoce, imaju 86 slucaja. Kod nas sve suprotno od toga i imamo 16 slucajeva. I kazu mjere imaju neki uticaj na brojeve :izet:
Pa svakoj budali je do sada valjda jasno.

Australija zabarikadirana evo godinu i po, ni muha ne može ući i eno, "delta soj" se pojavio?!

Ove mjere podržavaju samo dvije vrste ljudi:

Prva su totalni idioti koji puše sve ovo što im se servira (panikodioti), a druga su oni koji imaju koristi od svega toga, prethodno opisani (uhljebodioti). Svi ostali vide šta je ovdje u pitanju.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#42245 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Jeste, ja sirim propagandu ovdje jer sam kantonalni uhljeb i jer mi ceif da nosam maske i bocam se vakcinama.
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#42246 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by escobar__ »

Sydney ide u dvosedmični karantin. 😂
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#42247 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

Tesla Edison wrote: 26/06/2021 15:05
Trappist wrote: 26/06/2021 13:36 U hrvatskoj mjere na granicama, mjere za kafice i okupljanja, moze se vec vakcinisati ko hoce, imaju 86 slucaja. Kod nas sve suprotno od toga i imamo 16 slucajeva. I kazu mjere imaju neki uticaj na brojeve :izet:
Pa svakoj budali je do sada valjda jasno.

Australija zabarikadirana evo godinu i po, ni muha ne može ući i eno, "delta soj" se pojavio?!

Ove mjere podržavaju samo dvije vrste ljudi:

Prva su totalni idioti koji puše sve ovo što im se servira (panikodioti), a druga su oni koji imaju koristi od svega toga, prethodno opisani (uhljebodioti). Svi ostali vide šta je ovdje u pitanju.
Pitam se, koji ste vi idioti onda ? Odakle tebi pravo nekoga idiotom zvati? Jel.te vjera uci tome?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#42248 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 15:49
Tesla Edison wrote: 26/06/2021 15:05
Trappist wrote: 26/06/2021 13:36 U hrvatskoj mjere na granicama, mjere za kafice i okupljanja, moze se vec vakcinisati ko hoce, imaju 86 slucaja. Kod nas sve suprotno od toga i imamo 16 slucajeva. I kazu mjere imaju neki uticaj na brojeve :izet:
Pa svakoj budali je do sada valjda jasno.

Australija zabarikadirana evo godinu i po, ni muha ne može ući i eno, "delta soj" se pojavio?!

Ove mjere podržavaju samo dvije vrste ljudi:

Prva su totalni idioti koji puše sve ovo što im se servira (panikodioti), a druga su oni koji imaju koristi od svega toga, prethodno opisani (uhljebodioti). Svi ostali vide šta je ovdje u pitanju.
Pitam se, koji ste vi idioti onda ? Odakle tebi pravo nekoga idiotom zvati? Jel.te vjera uci tome?
Ja nisam nikog prozvao direktno. Ko se prepozna, njegov problem.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#42249 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

Tesla Edison wrote: 26/06/2021 16:07
skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 15:49
Tesla Edison wrote: 26/06/2021 15:05

Pa svakoj budali je do sada valjda jasno.

Australija zabarikadirana evo godinu i po, ni muha ne može ući i eno, "delta soj" se pojavio?!

Ove mjere podržavaju samo dvije vrste ljudi:

Prva su totalni idioti koji puše sve ovo što im se servira (panikodioti), a druga su oni koji imaju koristi od svega toga, prethodno opisani (uhljebodioti). Svi ostali vide šta je ovdje u pitanju.
Pitam se, koji ste vi idioti onda ? Odakle tebi pravo nekoga idiotom zvati? Jel.te vjera uci tome?
Ja nisam nikog prozvao direktno. Ko se prepozna, njegov problem.
Aha aha....
Isto da sad ja kazem da su neki antikoronaidioti... Na koga li bih mislio..
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#42250 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 16:15
Tesla Edison wrote: 26/06/2021 16:07
skafiskafsnjak wrote: 26/06/2021 15:49

Pitam se, koji ste vi idioti onda ? Odakle tebi pravo nekoga idiotom zvati? Jel.te vjera uci tome?
Ja nisam nikog prozvao direktno. Ko se prepozna, njegov problem.
Aha aha....
Isto da sad ja kazem da su neki antikoronaidioti... Na koga li bih mislio..
Niko mi konkretno ne pada na pamet.

A svakako nisam naveo da su svi. Trećina su panikodioti, trećina su uhljebodioti, a trećina su normalna (radna) populacija. Pa svako neka se sam pronađe kojoj skupini pripada ;).
Locked