Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1451 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by pici »

Ev ja cu se potruditi da, zapravo pokusam objasniti logički ovim skepticima...


Prvo, virus ko virus ALI (od Neda Starka) prenosi se sa zivotinja na ljude zatim izmedju ljudi pa zatvaramo krug sa ljudi na zivotinje...

Drugo, zbog same te svoje mutacije i lakog prenosivog sistema, postaje jako opasan i rizican za svako zivo bice.

Trece, korona je otkrivena poodavno i znaju za 6 vrsta ovaj 7 (ko sedmi pecat u otkrovljenju) je nepoznat i mutacijom je vec zabrinuo doktore i naucnike.

Cetvrto, mali postotak smrtnosti ne znaci da je sve OK

Peto, starije osobe imaju velike sanse za smrt sto znaci vasi roditelji vase bake, nane, deke, poznanici, prijatelji... dal znaci ono jednom su nogom u grobu pa ko biva ko ih jebe

Sesto, nastaje masovno ubijanje zivotinja tj njihovo istrebljenje zbog prenosivosti sa zivotinja na ljude, jel to idemo onom logikom zivotinje su bez svjesna bica i mi smo im tutori... digla se je kod nas citava frka zbok cuka lutalica i ubijanja istih a sad bi sve kucne, ulicne mezimce istrjebili i pride divlje zivotinje kao i one na farmama... ako bi to mogao sprijeciti panikom ja bi to onda sprijecio panikom i da se ljudi uozbilje i shvate da nije samo njihovo dupe u pitanju

I zadnje, ja se sa ovim nebi zajebavao, hvala lijepo i svako dobro.
User avatar
deleted
Posts: 164
Joined: 08/12/2011 22:49

#1452 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by deleted »

Kao da se namjerno prešućuju najbitnije informacije.
Evo ga pregled stope umrlih prema godinama starosti:
Image

Zapravo, umiru teži hronični bolesnici
Image

Umrli juče u Italiji:
Image
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#1453 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by pemanapemani »

Slažem se da ne treba paničariti. Pridžavati se preporuka liječnika i jačati imunitet.

Samo mi je smješno kada dođu zdravstveni radnici i kažu kako je corona blaža od gripe i sl., a on obučen kao astronaut, pacijente nose preko balkona, stavljaju gradove u karantenu...

Ne znam da se ovako djeluje kada se pojavi nova vrsta gripe.


Eto, bujrum na svom primjeru pokaži kako je virus bezopasan i uđi kod pacijenta samo u mantilu, pa onda izađi pred novinare i reci da ne dižu paniku.


Jebi ga, slika govori jedno, a on priča drugo.
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#1454 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by escobar__ »

pici wrote: 26/02/2020 09:04 ja se sa ovim nebi zajebavao
Ne treba se s bilo kakvom bolešću zajebavat ali ne treba ni širit nepotrebnu paniku.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1455 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Tomahawk11 »

pici wrote: 26/02/2020 09:04 Ev ja cu se potruditi da, zapravo pokusam objasniti logički ovim skepticima...


Prvo, virus ko virus ALI (od Neda Starka) prenosi se sa zivotinja na ljude zatim izmedju ljudi pa zatvaramo krug sa ljudi na zivotinje...

Drugo, zbog same te svoje mutacije i lakog prenosivog sistema, postaje jako opasan i rizican za svako zivo bice.

Trece, korona je otkrivena poodavno i znaju za 6 vrsta ovaj 7 (ko sedmi pecat u otkrovljenju) je nepoznat i mutacijom je vec zabrinuo doktore i naucnike.

Cetvrto, mali postotak smrtnosti ne znaci da je sve OK

Peto, starije osobe imaju velike sanse za smrt sto znaci vasi roditelji vase bake, nane, deke, poznanici, prijatelji... dal znaci ono jednom su nogom u grobu pa ko biva ko ih jebe

Sesto, nastaje masovno ubijanje zivotinja tj njihovo istrebljenje zbog prenosivosti sa zivotinja na ljude, jel to idemo onom logikom zivotinje su bez svjesna bica i mi smo im tutori... digla se je kod nas citava frka zbok cuka lutalica i ubijanja istih a sad bi sve kucne, ulicne mezimce istrjebili i pride divlje zivotinje kao i one na farmama... ako bi to mogao sprijeciti panikom ja bi to onda sprijecio panikom i da se ljudi uozbilje i shvate da nije samo njihovo dupe u pitanju

I zadnje, ja se sa ovim nebi zajebavao, hvala lijepo i svako dobro.
Recimo da sve to stoji...i šta onda?

Šta sad treba?

Namiriti se, koju vreću brašna, ulja, šećera, soli, konzervi, tjestenine, lijekova....i zabarikadirati se?
Ako je to toliko opasno, nema šanse da pobjegneš od toga.
Jasno da su najugroženija kategorija stari, bolesni, odnosno ljudi sa slabijim imunim sistemom i oštećenim organizmom.
Nije to ko ih jebe, međutim koliko je u tvojoj, mojoj ili bilo čijoj moći sad da to spriječimo ako će se desiti?!
Nek rade na vakcinama ili čemu već, a epidemija kao epidemija je činjenica i nema se kud od toga.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1456 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by pici »

escobar__ wrote: 26/02/2020 09:06
pici wrote: 26/02/2020 09:04 ja se sa ovim nebi zajebavao
Ne treba se s bilo kakvom bolešću zajebavat ali ne treba ni širit nepotrebnu paniku.
ako se panikom moze sprijeciti zlo ja biram paniku ne zbog toga sto je panika losa stvat nego da se ljudi uozbilje jer i zivotinjski svijet je u pitanju... pobit cemo milione zivotinja radi preventive i zato sto se na vrijeme nije reagovalo... ja biram paniku.
User avatar
ElkoM
Posts: 339
Joined: 18/01/2020 11:59

#1457 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by ElkoM »

pemanapemani wrote: 26/02/2020 09:06 Slažem se da ne treba paničariti. Pridžavati se preporuka liječnika i jačati imunitet.

Samo mi je smješno kada dođu zdravstveni radnici i kažu kako je corona blaža od gripe i sl., a on obučen kao astronaut, pacijente nose preko balkona, stavljaju gradove u karantenu...

Ne znam da se ovako djeluje kada se pojavi nova vrsta gripe.


Eto, bujrum na svom primjeru pokaži kako je virus bezopasan i uđi kod pacijenta samo u mantilu, pa onda izađi pred novinare i reci da ne dižu paniku.


Jebi ga, slika govori jedno, a on priča drugo.
potpisujem svaku riječ
al haj ti to objasni nekima
astronautska odjela i obična gripa
jebiga, nešto ne štima, svakom normalnom
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1458 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by pici »

Tomahawk11 wrote: 26/02/2020 09:10
pici wrote: 26/02/2020 09:04 Ev ja cu se potruditi da, zapravo pokusam objasniti logički ovim skepticima...


Prvo, virus ko virus ALI (od Neda Starka) prenosi se sa zivotinja na ljude zatim izmedju ljudi pa zatvaramo krug sa ljudi na zivotinje...

Drugo, zbog same te svoje mutacije i lakog prenosivog sistema, postaje jako opasan i rizican za svako zivo bice.

Trece, korona je otkrivena poodavno i znaju za 6 vrsta ovaj 7 (ko sedmi pecat u otkrovljenju) je nepoznat i mutacijom je vec zabrinuo doktore i naucnike.

Cetvrto, mali postotak smrtnosti ne znaci da je sve OK

Peto, starije osobe imaju velike sanse za smrt sto znaci vasi roditelji vase bake, nane, deke, poznanici, prijatelji... dal znaci ono jednom su nogom u grobu pa ko biva ko ih jebe

Sesto, nastaje masovno ubijanje zivotinja tj njihovo istrebljenje zbog prenosivosti sa zivotinja na ljude, jel to idemo onom logikom zivotinje su bez svjesna bica i mi smo im tutori... digla se je kod nas citava frka zbok cuka lutalica i ubijanja istih a sad bi sve kucne, ulicne mezimce istrjebili i pride divlje zivotinje kao i one na farmama... ako bi to mogao sprijeciti panikom ja bi to onda sprijecio panikom i da se ljudi uozbilje i shvate da nije samo njihovo dupe u pitanju

I zadnje, ja se sa ovim nebi zajebavao, hvala lijepo i svako dobro.
Recimo da sve to stoji...i šta onda?

Šta sad treba?

Namiriti se, koju vreću brašna, ulja, šećera, soli, konzervi, tjestenine, lijekova....i zabarikadirati se?
Ako je to toliko opasno, nema šanse da pobjegneš od toga.
Jasno da su najugroženija kategorija stari, bolesni, odnosno ljudi sa slabijim imunim sistemom i oštećenim organizmom.
Nije to ko ih jebe, međutim koliko je u tvojoj, mojoj ili bilo čijoj moći sad da to spriječimo ako će se desiti?!
Nek rade na vakcinama ili čemu već, a epidemija kao epidemija je činjenica i nema se kud od toga.
ne znam nisam virusolog da mogu da pomognem, pomogo bi, ovako drzat se lijecnickih savjeta... i shvatiti ovo ozbiljno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1459 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Tomahawk11 »

pici wrote: 26/02/2020 09:10
escobar__ wrote: 26/02/2020 09:06
pici wrote: 26/02/2020 09:04 ja se sa ovim nebi zajebavao
Ne treba se s bilo kakvom bolešću zajebavat ali ne treba ni širit nepotrebnu paniku.
ako se panikom moze sprijeciti zlo ja biram paniku ne zbog toga sto je panika losa stvat nego da se ljudi uozbilje jer i zivotinjski svijet je u pitanju... pobit cemo milione zivotinja radi preventive i zato sto se na vrijeme nije reagovalo... ja biram paniku.
Kako?

Pa bio si u ratu, kako je panika mogla spriječiti bilo šta?
Mogao si samo najebati još više ako si paničar.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1460 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by pici »

Tomahawk11 wrote: 26/02/2020 09:13
pici wrote: 26/02/2020 09:10
escobar__ wrote: 26/02/2020 09:06

Ne treba se s bilo kakvom bolešću zajebavat ali ne treba ni širit nepotrebnu paniku.
ako se panikom moze sprijeciti zlo ja biram paniku ne zbog toga sto je panika losa stvat nego da se ljudi uozbilje jer i zivotinjski svijet je u pitanju... pobit cemo milione zivotinja radi preventive i zato sto se na vrijeme nije reagovalo... ja biram paniku.
Kako?

Pa bio si u ratu, kako je panika mogla spriječiti bilo šta?
Mogao si samo najebati još više ako si paničar.
ne znam senade, ne znam... panika jeste losa stvar al ljudi ovo ne shvacaju ozbiljno, menij e znak za uzbunu bio kad sam vidio masovne pokolje zivotinja u kini, zive ih zatrpavaju u jame... kinezi su u pocetku isto postupili sa ogromnom dozom skepse po pitanju ovog virusa i kad je vrag odnio salu, pocele su drasticne mjere...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1461 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Tomahawk11 »

pici wrote: 26/02/2020 09:18
ne znam senade, ne znam... panika jeste losa stvar al ljudi ovo ne shvacaju ozbiljno, menij e znak za uzbunu bio kad sam vidio masovne pokolje zivotinja u kini, zive ih zatrpavaju u jame... kinezi su u pocetku isto postupili sa ogromnom dozom skepse po pitanju ovog virusa i kad je vrag odnio salu, pocele su drasticne mjere...
To je zato što su skontali da se sa životinja prenijelo na ljude...i to sa određenih životinja.
Naravno da treba ozbiljno pristupiti, međutim to svakako ne bi trebalo uključivati paniku, tekstove pune izmišljenih gluposti tipa ovo prazne rafe supermarketa u Sarajevu i slično.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#1462 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by MUNAFIK »

pici wrote: 26/02/2020 08:41
DRAMATIČNO Opsadno stanje u Splitu

Potvrđen drugi slučaj zaraze koronavirusom u Hrvatskoj
Nalaz njegove djevojke bio negativan na koronavirus

polaHko al sigurno...
Strasnooo... Pa bit cd ih jos to je normalno kod Virusa, šire se...

Ako po Italiji mnogi se oporavljaju kod svojih kuca, a umiru samo oni koji su jako stari i vec imaju ozbiljne zdravstvene probleme dakle nije TACNO ONO STO SE VEC DANIMA PISE kako Kina skriva istinu, kako umiru redom svi... Kako se bez intezivne njege i aparata ne moze prezivjeti itd...
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#1463 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by tranquil »

ElkoM wrote: 26/02/2020 09:02 kolko ja znam od "obične gripe" nema potrebe ni za kakvim liječenjem
preležiš dva-tri dana i ko nov
Nemaš ti pojma.
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1464 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by statixx »

Jesu li parlamenti dezinfikovani... :-D

Image

Danas ce nam Fadil objasniti kako "sve se nema, a police opuhane". :D
komsinica_s_drugog
Posts: 699
Joined: 23/12/2018 19:16

#1465 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by komsinica_s_drugog »

ElkoM wrote: 26/02/2020 09:02 kolko ja znam od "obične gripe" nema potrebe ni za kakvim liječenjem
preležiš dva-tri dana i ko nov
Mladen T. (30) iz Niša jedan je od dvojice Srbijanaca, članova posade "Diamond princess", kod kojih je testovima potvrđeno prisustvo koronavirusa COVID-19.

Drugi zaraženi je S. O. (29). Oni se nalaze na kruzeru koji je u luci Jokohama u Japanu. Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar vjeruje da će njih dvojica ostati u Japanu na liječenju, piše Atv.

"Mislim da neće htjeti da rizikuju da te pacijente šalju dalje, da budu u kontaktu sa više ljudi, nego će preuzeti na sebe njihovo liječenje", reakao je Lončar.
To sto ti prelezis 2-3 dana je prehlada.Gripa ne da glavu dici, boli svaki misic, svaki zglob, povracanje, slabost.Gripa se ne prehoda.Prehoda se prehlada.
komsinica_s_drugog
Posts: 699
Joined: 23/12/2018 19:16

#1466 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by komsinica_s_drugog »

ElkoM wrote: 26/02/2020 09:02 kolko ja znam od "obične gripe" nema potrebe ni za kakvim liječenjem
preležiš dva-tri dana i ko nov
Mladen T. (30) iz Niša jedan je od dvojice Srbijanaca, članova posade "Diamond princess", kod kojih je testovima potvrđeno prisustvo koronavirusa COVID-19.

Drugi zaraženi je S. O. (29). Oni se nalaze na kruzeru koji je u luci Jokohama u Japanu. Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar vjeruje da će njih dvojica ostati u Japanu na liječenju, piše Atv.

"Mislim da neće htjeti da rizikuju da te pacijente šalju dalje, da budu u kontaktu sa više ljudi, nego će preuzeti na sebe njihovo liječenje", reakao je Lončar.
To sto ti prelezis 2-3 dana je prehlada.Gripa ne da glavu dici, boli svaki misic, svaki zglob, povracanje, slabost.Gripa se ne prehoda.Prehoda se prehlada.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#1467 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by MUNAFIK »

ElkoM wrote: 26/02/2020 09:02 kolko ja znam od "obične gripe" nema potrebe ni za kakvim liječenjem
preležiš dva-tri dana i ko nov
Mladen T. (30) iz Niša jedan je od dvojice Srbijanaca, članova posade "Diamond princess", kod kojih je testovima potvrđeno prisustvo koronavirusa COVID-19.

Drugi zaraženi je S. O. (29). Oni se nalaze na kruzeru koji je u luci Jokohama u Japanu. Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar vjeruje da će njih dvojica ostati u Japanu na liječenju, piše Atv.

"Mislim da neće htjeti da rizikuju da te pacijente šalju dalje, da budu u kontaktu sa više ljudi, nego će preuzeti na sebe njihovo liječenje", reakao je Lončar.

E cuj od obicne gripe prelezis 2...3 dana i ko nov... Hoce to kad zoveš gripom to što ti malo nos pocrveni i kihnes 10 puta... To nije gripa... Dodje raja malo se lose osjeca i kazu jooj imam gripu.... :-)

Ja sam sigurno 2 puta imao gripu u svojih haman 40 godi i ni jednom nije bilo lezis 2 dana i ko nov...

Minimalno 7...8 dana ležanja, gubitak apetita, povracanje, temeperatura, pad imuniteta... Bole te ono bukvalno 'kosti'.... Silom jedes sve sta ti daju samo da vratis snagu... Pa od gripe, kao i od korone, najvise umiru stari ljudi koji imaju vec lose zdravlje... Svi ste se sad usutilio teorijama.zavjera kako Kina krije umrle itd...

Jos jednom ponavljam evo u Italiji ljudi se razboljevaju, nema nikakvog masovnog umiranja i umiru do sad samo STARI I BOLESNI ali ne umiru ni svi STARI...
Puno je vise onih koji se oporave, ali to naravno niko ne objavljuje nego samo se strasi narod i dize panika.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#1468 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Dozer »

Upravo tako. Brojke govore sve.

A ovo oko praznjenja polica po Bingu i ostalim marketima...sta reci, a ne zaplakati... :roll:
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#1469 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Pryda »

Vrste ljudi na ovoj temi:

1. Panicari - svi ćemo krepat, nema nam spasa
2. Negatori - to je ko gripa nemate se sta sekirat
3. Smirivatelji - perite ruke i malo vitamina biće to ok
4. Napadači - zakače se za jedan od tri gornja i satrase

Evo ako ima jos ko da dopuni :sax:

Edit

5. Egoisti - krepat će samo stari boli nas k
Last edited by Pryda on 26/02/2020 10:04, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#1470 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Dozer »

Realisti.
Nije Corona nikakav bauk. Kako ranije rekoh, daleko vise ljudi godisnje ubije gripa, i to istih ovakvih kakve ubija i corona, tj. onih s nekim dodatnim zdravstvenim problemom i slabijim imunitetom.
O karcinomima, sidi, itd. da ne pricamo.

U saobracajnim nesrecama je, u istom periodu od pojave corone, poginulo daleko vise ljudi. A svi i dalje voze.
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#1471 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Pryda »

Dozer wrote: 26/02/2020 10:04 Realisti.
Nije Corona nikakav bauk. Kako ranije rekoh, daleko vise ljudi godisnje ubije gripa, i to istih ovakvih kakve ubija i corona, tj. onih s nekim dodatnim zdravstvenim problemom i slabijim imunitetom.
O karicnomima, sidi, itd. da ne pricamo.

U saobracajnim nesrecama je, u istom periodu od pojave corone, poginulo daleko vise ljudi. A svi i dalje voze.

Ništa to nisi dobio novu kategoriju svrstan si izmedju 2 i 3 :lol:
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#1472 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by Ironman_88 »

Onaj pogled kad sjediš na poslu i načuješ priču da je neko otišao kući zbog visoke temperature. :lol:

Image
User avatar
forum_selektor
Posts: 593
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#1473 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by forum_selektor »

Pryda wrote: 26/02/2020 09:59 Vrste ljudi na ovoj temi:

1. Panicari - svi ćemo krepat, nema nam spasa
2. Negatori - to je ko gripa nemate se sta sekirat
3. Smirivatelji - perite ruke i malo vitamina biće to ok
4. Napadači - zakače se za jedan od tri gornja i satrase

Evo ako ima jos ko da dopuni :sax:
Trolleri - pumpaju objave i smaraju sa linkovima o virusu (koga interesuje, taj u par klikova može da informiše)
- lažno zabrinuti
- uvlače pojedince u besmislene rasprave
- nisu kompetentni i nemaju medicinskog znanja
- šire paniku iz vlastitog ćejfa
-
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#1474 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by dobar osjecaj »

ElkoM wrote: 26/02/2020 09:02 kolko ja znam od "obične gripe" nema potrebe ni za kakvim liječenjem
preležiš dva-tri dana i ko nov
Mladen T. (30) iz Niša jedan je od dvojice Srbijanaca, članova posade "Diamond princess", kod kojih je testovima potvrđeno prisustvo koronavirusa COVID-19.

Drugi zaraženi je S. O. (29). Oni se nalaze na kruzeru koji je u luci Jokohama u Japanu. Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar vjeruje da će njih dvojica ostati u Japanu na liječenju, piše Atv.

"Mislim da neće htjeti da rizikuju da te pacijente šalju dalje, da budu u kontaktu sa više ljudi, nego će preuzeti na sebe njihovo liječenje", reakao je Lončar.
Rado cu ti platiti pregled dobrog psihijatra. Moze i strani posto su ti kod nas uglavnom nepouzdani.
Ti si neobrazovano zlo kojem neko daje da besplatno zivi i po cijeli dan bezglavo siri paniku. Jedini virus koji ce se uspjesno rasiriti oko tebe je virus gluposti.
Tako temeljito zasluzujes jednu prijavu za ugrozavanje javne sigurnosti koliko se trudis da izazoves paniku.
User avatar
arman1
Posts: 5346
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#1475 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ?

Post by arman1 »

Neptovjereno!!!

Boca Corona Pive dnevno i zaštićen si od Corona virusa. Sve je to masonska zavjera. :kiss: :izet: :-) :run:
Locked