Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#38226 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Fulali ste temu, ovde je Čović i njegov rad na derogiranju države BiH uz pomoć Srbije i Rusije tema. Pljuvanje po Komšiću je druga bauštela.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#38227 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pemanapemani »

512MB wrote: 11/02/2020 15:59 Fulali ste temu, ovde je Čović i njegov rad na derogiranju države BiH uz pomoć Srbije i Rusije tema. Pljuvanje po Komšiću je druga bauštela.
U pravu si totalno.

Kada jednog dana Komšić bude Čovićev koalicioni partner po treći put, onda ćemo o njemu na ovoj temi.

Ovo je sad prevršilo svaku mjeru, Komšić "samo" dva puta koalirao sa prosrbinom i prorusom Čovićem, a oplelo se po njemu. Nema smisla.
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#38228 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by detroit-mercy »

spreca wrote: 11/02/2020 14:44
detroit-mercy wrote: 11/02/2020 14:19
Profulao si loptu i to dobro, lik je obecao ni za zivu glavu u koaliciju/vlast zna se sa kim. Ako tebi imponuju osobe koje nemaju niti trunku integriteta ili ako je to tvoje vidjenje vodjenja politike/drustva/zivota opcenito onda ne trebas uopste trostiti vrijeme po forumu i zaliti se na korupciju u drustvu, na politicare, na SDA, na Draganceta, jer sto je ovaj onda drugaciji.
A glede prve recenice, i vlast i one koji ti uredjuju drustvo placas iz svoga dzepa i imas pravo valjda da se bunis i negodujes i izrazavas svoje nezadovoljstvo.
A iti se ga vala ispromasa ko veliki....obecao pa se predomislio,jel jedini koji je obecao,nije, sto ne trazite od Scepe da sad skoci sa Tornja u fotelju ministra a Komsic se nicim nije okoristio....NS,SDP i NIP su rekli da nece sa nacionalistima,pa kako bi onda sastavli neke kantonalne,federalnu i drzavnu vladu bez HDZa da za njih ocito HDZ nije nacionalna stranka

Znaci SDA i HDZ mogu biti svakakve i to je uredu ali daj da se na :izet: Komsi rodbine iako su njegove greske (kojih i on ima)minorne u odnosu na ove kojima precutavate

Naravno da imas pravo da se bunis ali nisi sa njima potpisao nikakvu pogodbu licno,Ti placas i one za koje nisi glasao i koji rade protiv drzave isto kao i one za koje si glasao......zato ,uzalud je ganjati ove male,treba ganjati velike ,jer veliki medjedi prave stetu a ne mali ali kurko svi se boje mede babe,pa daj da ovu sicu :izet:
Ti opet jedno te isto, od Scepe niko i ne ocekuje nista, zna se da je govno i da ce ici ko ponudi vise. Za SDA i HDZ se zna ko su i sta su, kriminalne organizacije koje rade prvenstveno za svoj interes. Komso je trebao biti nesto drugo a ne Scepo ili SDA, ako ti to ne kontas onda je dzabe pricati.
Komso je trebao biti promjena a postao je Scepo, u tome je problem.
I da u kantonu je veliki bio udaren u glavu i kanton je trebao biti taj dasak/vjetrar/uragan (nazovi kako hoces) promjena i sta dobijemo, dobijemo Scepu nr.2 :mrgreen:.
Haj sad nastavi guslat.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38229 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

detroit-mercy wrote: 11/02/2020 16:13
spreca wrote: 11/02/2020 14:44
detroit-mercy wrote: 11/02/2020 14:19
Profulao si loptu i to dobro, lik je obecao ni za zivu glavu u koaliciju/vlast zna se sa kim. Ako tebi imponuju osobe koje nemaju niti trunku integriteta ili ako je to tvoje vidjenje vodjenja politike/drustva/zivota opcenito onda ne trebas uopste trostiti vrijeme po forumu i zaliti se na korupciju u drustvu, na politicare, na SDA, na Draganceta, jer sto je ovaj onda drugaciji.
A glede prve recenice, i vlast i one koji ti uredjuju drustvo placas iz svoga dzepa i imas pravo valjda da se bunis i negodujes i izrazavas svoje nezadovoljstvo.
A iti se ga vala ispromasa ko veliki....obecao pa se predomislio,jel jedini koji je obecao,nije, sto ne trazite od Scepe da sad skoci sa Tornja u fotelju ministra a Komsic se nicim nije okoristio....NS,SDP i NIP su rekli da nece sa nacionalistima,pa kako bi onda sastavli neke kantonalne,federalnu i drzavnu vladu bez HDZa da za njih ocito HDZ nije nacionalna stranka

Znaci SDA i HDZ mogu biti svakakve i to je uredu ali daj da se na :izet: Komsi rodbine iako su njegove greske (kojih i on ima)minorne u odnosu na ove kojima precutavate

Naravno da imas pravo da se bunis ali nisi sa njima potpisao nikakvu pogodbu licno,Ti placas i one za koje nisi glasao i koji rade protiv drzave isto kao i one za koje si glasao......zato ,uzalud je ganjati ove male,treba ganjati velike ,jer veliki medjedi prave stetu a ne mali ali kurko svi se boje mede babe,pa daj da ovu sicu :izet:
Ti opet jedno te isto, od Scepe niko i ne ocekuje nista, zna se da je govno i da ce ici ko ponudi vise. Za SDA i HDZ se zna ko su i sta su, kriminalne organizacije koje rade prvenstveno za svoj interes. Komso je trebao biti nesto drugo a ne Scepo ili SDA, ako ti to ne kontas onda je dzabe pricati.
Komso je trebao biti promjena a postao je Scepo, u tome je problem.
I da u kantonu je veliki bio udaren u glavu i kanton je trebao biti taj dasak/vjetrar/uragan (nazovi kako hoces) promjena i sta dobijemo, dobijemo Scepu nr.2 :mrgreen:.
Haj sad nastavi guslat.
Mozes i ti vala guslati do kijametskog dana ali si totalno ne ubjedljiv....Scepo vam je isto nekad bio dasak svjezine ali daj da za sve daske koji su do sada izdali a takvih nema da nisu izdali skinemo Komsicu glavu za sve ostale.....zato se mi razlikujemo...Pazi da ti se gusle ne poderu
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#38230 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by detroit-mercy »

spreca wrote: 11/02/2020 16:28
detroit-mercy wrote: 11/02/2020 16:13
spreca wrote: 11/02/2020 14:44

A iti se ga vala ispromasa ko veliki....obecao pa se predomislio,jel jedini koji je obecao,nije, sto ne trazite od Scepe da sad skoci sa Tornja u fotelju ministra a Komsic se nicim nije okoristio....NS,SDP i NIP su rekli da nece sa nacionalistima,pa kako bi onda sastavli neke kantonalne,federalnu i drzavnu vladu bez HDZa da za njih ocito HDZ nije nacionalna stranka

Znaci SDA i HDZ mogu biti svakakve i to je uredu ali daj da se na :izet: Komsi rodbine iako su njegove greske (kojih i on ima)minorne u odnosu na ove kojima precutavate

Naravno da imas pravo da se bunis ali nisi sa njima potpisao nikakvu pogodbu licno,Ti placas i one za koje nisi glasao i koji rade protiv drzave isto kao i one za koje si glasao......zato ,uzalud je ganjati ove male,treba ganjati velike ,jer veliki medjedi prave stetu a ne mali ali kurko svi se boje mede babe,pa daj da ovu sicu :izet:
Ti opet jedno te isto, od Scepe niko i ne ocekuje nista, zna se da je govno i da ce ici ko ponudi vise. Za SDA i HDZ se zna ko su i sta su, kriminalne organizacije koje rade prvenstveno za svoj interes. Komso je trebao biti nesto drugo a ne Scepo ili SDA, ako ti to ne kontas onda je dzabe pricati.
Komso je trebao biti promjena a postao je Scepo, u tome je problem.
I da u kantonu je veliki bio udaren u glavu i kanton je trebao biti taj dasak/vjetrar/uragan (nazovi kako hoces) promjena i sta dobijemo, dobijemo Scepu nr.2 :mrgreen:.
Haj sad nastavi guslat.
Mozes i ti vala guslati do kijametskog dana ali si totalno ne ubjedljiv....Scepo vam je isto nekad bio dasak svjezine ali daj da za sve daske koji su do sada izdali a takvih nema da nisu izdali skinemo Komsicu glavu za sve ostale.....zato se mi razlikujemo...Pazi da ti se gusle ne poderu
Ma nista onda, sve super, obecas nesto pa slazes, koga briga, ni trunke obraza na koji se poziva.
Je li ocekujes i svakodnevnom zivotu, da ti neko obeca nesto pa slaze :mrgreen:, ali si rekao da tu ne ocekujes jer se radi o tvojim parama.
Btw, meni Scepo nikada nije bio dasak svjezine, krimos koji putem politike (jer tako je najlakse) hoce da dobije imunitet da bi se zastitio od svog postenja :mrgreen: .
A ako ne kontas da Komsi niko ne skida glavu do njega samog onda ti bas neke stvari ne idu najbolje. Najbolje se vidi iz podrske stranci mu koja evo vec odredjeno vrijeme idu samo u jednom pravcu.
Sljedeci izborni ciklus, pitati cemo se gdje nestade jos jedna stranka, a nije da nisu imali potencijala.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#38231 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote: 11/02/2020 14:37
spreca wrote: 11/02/2020 12:33
BHCluster wrote: 11/02/2020 11:45 Sta vas briga vi ste pravoslavci.
Njega je Patrijarh krstio :mrgreen: .....ali izgleda njega krstiti je kao ono ja ga krstim a on prdi
Ja mislim da je ipak to Kacavenda bio?
Nema većih papaka na forumu od vas dvojice. :lol:
S tim da prednost ima ovaj Babajić.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#38232 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by problemnatravunu »

http://www.klix.ba/sport/kosarka/igokea ... /200211164

"krasan" primjer velikosrpske kuhinje , koja radi , dakle 24 časa na dan, i sa svim vrstama "jela"

zanima me samo, hoće li se iko relevantan , makar oglasiti , u vezi ovoga
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38233 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

problemnatravunu wrote: 12/02/2020 06:34 http://www.klix.ba/sport/kosarka/igokea ... /200211164

"krasan" primjer velikosrpske kuhinje , koja radi , dakle 24 časa na dan, i sa svim vrstama "jela"

zanima me samo, hoće li se iko relevantan , makar oglasiti , u vezi ovoga
Hoce ba ....eno ih zaglavili se gurajuci ko ce prvi da se oglasi
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#38234 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

spreca wrote: 12/02/2020 08:08
problemnatravunu wrote: 12/02/2020 06:34 http://www.klix.ba/sport/kosarka/igokea ... /200211164

"krasan" primjer velikosrpske kuhinje , koja radi , dakle 24 časa na dan, i sa svim vrstama "jela"

zanima me samo, hoće li se iko relevantan , makar oglasiti , u vezi ovoga
Hoce ba ....eno ih zaglavili se gurajuci ko ce prvi da se oglasi
Nekidan sam gledao igokeu kakonigra i zapazio sam na dresu iza vrata imaju trobojke ...
User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#38235 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Neka im ba tog folklora, što se mene tiče mogu umjesto HR/RS okačit zastavu i od Targaryen klana iz Igre Prijestolja, otprilike bi me isto zabolio kurac.

Važno je da su elementarne stvari uknjižene na BiH, al to njih ni ne interesuje, važnija je mitomanija.
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#38236 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 12/02/2020 02:21
BHCluster wrote: 11/02/2020 14:37
spreca wrote: 11/02/2020 12:33

Njega je Patrijarh krstio :mrgreen: .....ali izgleda njega krstiti je kao ono ja ga krstim a on prdi
Ja mislim da je ipak to Kacavenda bio?
Nema većih papaka na forumu od vas dvojice. :lol:
S tim da prednost ima ovaj Babajić.
Kad ovako nesto dolazi od tebe to mi dodje kao pohvala, ko je tebi kriv sto si se oprodao za saku chvarake mogao si uzeti barem fishek k'o kolinda.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38237 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Novak20 wrote: 12/02/2020 02:21
BHCluster wrote: 11/02/2020 14:37
spreca wrote: 11/02/2020 12:33

Njega je Patrijarh krstio :mrgreen: .....ali izgleda njega krstiti je kao ono ja ga krstim a on prdi
Ja mislim da je ipak to Kacavenda bio?
Nema većih papaka na forumu od vas dvojice. :lol:
S tim da prednost ima ovaj Babajić.
A sto si se nesto narogusio?....stigla podrska ? ha?...neka lijepo je to ...drzite se skupa da se ne izgubite :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#38238 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Novak20 wrote: 12/02/2020 02:21
BHCluster wrote: 11/02/2020 14:37
spreca wrote: 11/02/2020 12:33

Njega je Patrijarh krstio :mrgreen: .....ali izgleda njega krstiti je kao ono ja ga krstim a on prdi
Ja mislim da je ipak to Kacavenda bio?
Nema većih papaka na forumu od vas dvojice. :lol:
S tim da prednost ima ovaj Babajić.
post prijavljen
elk
Posts: 2806
Joined: 14/08/2006 12:03

#38239 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by elk »

:lol:
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#38240 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Alternativno i krnje Predsjedništvo takozvane BiH u sastavu dva srpska člana, Милорадa Додикa i Драганa Човићa, danas će održati sastanak u Istočnom Srpskom Sarajevu gdje će legitimni predstavnik Južnih Srba podnijeti izvještaj sa svoje zadnje posjete Majčici Rusiji a član pravih Srba će upoznati ovog drugog o zadnjim dešavanjima i atacima na Republiku 9. Januar. Najavljuje se zajedničko saopštenje prije polaska za Beograd, gdje će se na svesrpskom saboru svih srpskih zemalja istočnog i zapadnog Balkana raspravljati i donijeti zajednička doktrina koja će biti kontra zločinačkog i nelegitimnog Ustavnog Stranog Suda.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#38241 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

počeo svesrpski sastanak u lukavici :D
belfy
Posts: 7699
Joined: 06/08/2007 09:00

#38242 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by belfy »

Novak20 wrote: 12/02/2020 02:21
BHCluster wrote: 11/02/2020 14:37
spreca wrote: 11/02/2020 12:33

Njega je Patrijarh krstio :mrgreen: .....ali izgleda njega krstiti je kao ono ja ga krstim a on prdi
Ja mislim da je ipak to Kacavenda bio?
Nema većih papaka na forumu od vas dvojice. :lol:
S tim da prednost ima ovaj Babajić.
s kim si, takav si. a ti se sa njima valjas u istom blatu. sta to tebi govori?
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#38243 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

belfy wrote: 13/02/2020 21:42
s kim si, takav si. a ti se sa njima valjas u istom blatu. sta to tebi govori?
Govori mi da moraliziraš bez veze.

Svi se mi valjamo u istom blatu.

U realnom životu se ponekad sagnem da uzmem tuđe smece i odnesem ga u kontejner. Ako vidim nekoga da baca smeće pored sebe odnosno baca ga svima nama, kažem mu da to nije u redu. Znao ga, ne znao.

Po tebi bih trebao sve prešutjeti taman smeće došlo do grla ?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38244 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Zar je neko ocekivao nesto drugo....mozda i da ali od koga?ko moze da zabrani mirnu setnju Antifasistima osim onih koji su kontra?

https://www.klix.ba/vijesti/bih/antifas ... /200214100
Last edited by spreca on 15/02/2020 15:39, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38246 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Last edited by spreca on 15/02/2020 15:59, edited 2 times in total.
User avatar
I naravno Dzej
Posts: 453
Joined: 04/11/2009 00:08

#38247 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by I naravno Dzej »

Otkud fašisti i ustaše u Mostaru 2020.godine,zaista sam iznenađen.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38248 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Nisu ovo nikakvi huligani bili nego potomci i sljedbenici Ante Pavelica,Mostar je postao leglo fasizma i ovo nije prvi ni poslednji put ,samo fali da se desi incident pa da pocnu plakati kako ih teroriziraju muzdahedini.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/huligan ... /200215050
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38249 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

I naravno Dzej wrote: 15/02/2020 15:51 Otkud fašisti i ustaše u Mostaru 2020.godine,zaista sam iznenađen.
Domaci korona virus
User avatar
Abate Fetel
Posts: 1080
Joined: 21/11/2019 18:42
Location: Ne grijem se na konvektore.Hvala!
Contact:

#38250 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Abate Fetel »

spreca wrote: 15/02/2020 15:56 Nisu ovo nikakvi huligani bili nego potomci i sljedbenici Ante Pavelica,Mostar je postao leglo fasizma i ovo nije prvi ni poslednji put ,samo fali da se desi incident pa da pocnu plakati kako ih teroriziraju muzdahedini.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/huligan ... /200215050
Nisi upoznat sa stanjem sljedbenike ante pavelića ne teroriziraju mudžahedini, već potonji 25 godina teroriziraju tzv istočni Mostar, a ove antiše su im braća.
Post Reply