Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#28051 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vivaldi »

madner wrote:PDV jeste bio u interesu sviju, ali sistem koji je nametnut je izrazito nepovoljan za RS. Drzavni nivo koji ubire pare, sebe namiri i onda nizim nivoima da sta ostane.

Ja sam tebe pitao za primjere promjena koje su donese dogovorom, gdje su ovlasti entiteta prenesene na drzavni nivou bez urgiranja OHR-a. Za promjene koje su donesene silom znam.
Pa za koga je nepovoljan malo je tesko reci. Kasumovic je nedavno imao teoriju da ustvari rs zakida federaciju jer su navodno svi imali direktivu da zaokruzuju krajnje mjesto potrosnje rs, s to u fbih nije slucaj.

Nije bas da mu vjerujem 100%, ali onda shvatas da tek pogotovo tebi ne mogu vjerovati.

Pa mislim da ima dogovora, podjele ex yu imovine mi pada na pamet prva. Donijelo se stotine zakona bez nametanja koji funckionisu.
User avatar
tetakk
Posts: 746
Joined: 28/07/2006 16:42
Location: duboka suma zaborava

#28052 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by tetakk »

Vijest o navodnim vehabijama su prenijeli svi mediji u sumskoj i to je "istina" za svakog prosjecnog Srbina.
Niko od njih nece ni pomisliti da se do tih "istinitih" podataka doslo tako sto je neko po zadatku provjerio spiskove lovaca u sumskoj i gdje god je zasmetao veci broj Bosnjaka u lovackim drustvima prikazele su se vehabije.

Konkretno mogu reci za mjesto Siprage, opcina Kotor Varos. Vehabija nema garant, ali zato ima dosta lovaca.
U lokalnom lovackom drustvu su cak Bosnjaci bili i vecina, ali se dovodjenjem lovaca sa strane to jeste iz drugih opcina to se promjenilo samo da Bosnjak ne bude predsjednik drustva.

Ti nasi Bosnjaci lovci su sve osim vehabije. Znaci haman svi piju, peku rakiju, a ponekima se omakne i gulas od divljeg vepra. Vjerujem da je tako i kod drugih lovaca i lovackih drustava.
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#28053 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 1gorstak »

Da sam ja na Dodikovom mjestu i da razradjujem planove za secesiju, ne bih se pretjerano bojao reakcije Sarajeva. Najgore sto se moze desiti je kanonada verbalnih reakcija, ne previse masovne demonstracije i nista vise. Ono cega bih se bojao je reakcija povratnika, blokade magistralnih puteva, barikade oko Srebrenice i slicno. Jer to vodi krvoprolicu a Sarajevo bi se onda moralo upetljati i stati Dodiku na put. Da sam ja na Dodikovom mjestu i da razradjujem planove za secesiju, zato bih ta potencijalna krizna zarista predstavio leglima islamskih radikala, a reakciju policije na bilo kakve barikade opravdanom borbom protiv organizovanih grupa nekoliko stotina Mevlida. Cak me ne bi iznenadilo da tokom tog politickog poteza secesije, paralelno od EUFORA zatraze pomoc protiv tih "terorista". To bih ja uradio da sam na Dodikovom mjestu.

Ne treba siriti paniku i govoriti kako ce Dodikov MUP upadati veceras tim ljudima u kuce, nego je ovo je smisljeno kao opravdanje u slucaju reakcije povratnika na secesiju, koju se ocigledno priprema. Nemojte krsiti zakon, ali se pripremite za odlazak u neku od povratnickih sredina kako bi te ljude zastitili i kako bi im pomogli kada se usprotive secesiji. Na politicare u Sarajevu ne racunajte.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#28054 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Bilo kakav udar na povratnike pod bilo kakvim izgovorom značiće rat u njegovom punom obimu a na politički
vrh iz Sarajeva mogu računati samo naivni. :-)
Dodik neka pokuša,samo neka pokuša.Ne mogu vjerovati kako se unaprijed polazi od stava kako će neko sve
to mirno pratiti na TV-u,neće,četnici mogu očekivati puni odgovor! :wink:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#28055 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Povratnik ubijen u šumi kod naselja Glogova :!: :!: :!:

Ponedjeljak | 22.02.2010

Vraćajući se iz sječe drva u šumi, sinoć oko 19 sati u naselju Akrap kod Glogove, ubijen je povratnik Nurija (Hajrudina) Čomić (1968). Ovo je, nakon obavljenog uviđaja, danas novinarima saopćio zamjenik glavnog okružnog tužitelja iz Bijeljine Milorad Debeljević.

- U trenutku dok je vozio motokultivator s prikolicom, na kojoj su bila drva, nepoznata osoba ili više njih sačekalo je Čomića i pucajući iz automatskog naoružanja na licu mjesta lišilo ga života - rekao je Debeljević.

On je dodao da je prilikom obavljanja uviđaja pronađeno 29 čahura od automatskog oružja i izuzet je sav dokazni materijal kao što su otisci tragova i pronađene čahure.


Debeljević je naglasio da pripadnici Centra javne bezbjednosti Bijeljina i Policijske stanice Bratunac obavljaju operativne radnje na terenu radi razotkrivanja počinitelja ili počinitelja ovog gnusnog ubojstva.

Ubijeni Čomić bio je sklon nasilničkom ponašanju i više puta je prijavljivan policiji zbog nasrtaja na neke ljude i njihovu imovinu, potvrdili su neki od mještana Glogove.


(FENA/dg)


Ovaj povratnik nije bio vehabija ali je bio "sklon nasilničkom ponašanju" kaže četnički MUP. :x :x :x
Opšte je poznato "nasilničko ponašanje" bošnjačkih povratnika a ko ne vidi gdje sve ovo vodi,vrijeme je za
vađenje pasoša i "privremeni" odlazak kod tetke u Austriju.
roštilj
Posts: 194
Joined: 11/08/2011 13:05

#28056 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by roštilj »

mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
roštilj
Posts: 194
Joined: 11/08/2011 13:05

#28057 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by roštilj »

madner wrote:PDV jeste bio u interesu sviju, ali sistem koji je nametnut je izrazito nepovoljan za RS. Drzavni nivo koji ubire pare, sebe namiri i onda nizim nivoima da sta ostane.

Ja sam tebe pitao za primjere promjena koje su donese dogovorom, gdje su ovlasti entiteta prenesene na drzavni nivou bez urgiranja OHR-a. Za promjene koje su donesene silom znam.
nidje veze. u drzavnom nivou sjede ljudi delegirani iz entiteta i namiruju se taman koliko im entiteti dozvole.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28058 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

roštilj wrote:mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
Pokazace to " pravedna" istraga :-) ...mozda se sam ubio
roštilj
Posts: 194
Joined: 11/08/2011 13:05

#28059 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by roštilj »

spreca wrote:
roštilj wrote:mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
Pokazace to " pravedna" istraga :-) ...mozda se sam ubio
to i jeste najgore sto ne mozes vjerovati da istraga moze biti pravedna. ali opet svasta moze biti.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28060 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

roštilj wrote:
spreca wrote:
roštilj wrote:mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
Pokazace to " pravedna" istraga :-) ...mozda se sam ubio
to i jeste najgore sto ne mozes vjerovati da istraga moze biti pravedna. ali opet svasta moze biti.
Koliko je pronadjeno ubica i osudjeno posle ubistava povratnika?...i dali uopste postoji neka statistika.....zato imaju dobre rezultate o vehabijama.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#28061 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

roštilj wrote:mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
Koincidencija? :? Ne vjerujem u takve stvari,tačno je da ne znam o čemu se radi ali se ubistvo vremenski
poklapa sa objavljivanjem "Čađine vehabijske mape"!Možda se samo poklopilo,slučajnost! :oops:
roštilj
Posts: 194
Joined: 11/08/2011 13:05

#28062 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by roštilj »

prljavi Hare wrote:
roštilj wrote:mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
Koincidencija? :? Ne vjerujem u takve stvari,tačno je da ne znam o čemu se radi ali se ubistvo vremenski
poklapa sa objavljivanjem "Čađine vehabijske mape"!Možda se samo poklopilo,slučajnost! :oops:
pa sta se cadjo sekira za vehabije ja nisam cuo da su ijedan incident napravili u rs-u.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28063 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

roštilj wrote:
prljavi Hare wrote:
roštilj wrote:mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
Koincidencija? :? Ne vjerujem u takve stvari,tačno je da ne znam o čemu se radi ali se ubistvo vremenski
poklapa sa objavljivanjem "Čađine vehabijske mape"!Možda se samo poklopilo,slučajnost! :oops:
pa sta se cadjo sekira za vehabije ja nisam cuo da su ijedan incident napravili u rs-u.
Pa sikira se imajul ljudi dosta oruzja municije :lol: ,jer nista nerade pa da malo pogura.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#28064 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

roštilj wrote:
prljavi Hare wrote:
roštilj wrote:mozda su ga ubili cetnici jer je povratnik, mozda ga je neko ubio nevezano za nacionalnost a mozda su ga ubili bosnjaci. ti ne znas o cemu se tacno radi samo mozes da nagadjas.
Koincidencija? :? Ne vjerujem u takve stvari,tačno je da ne znam o čemu se radi ali se ubistvo vremenski
poklapa sa objavljivanjem "Čađine vehabijske mape"!Možda se samo poklopilo,slučajnost! :oops:
pa sta se cadjo sekira za vehabije ja nisam cuo da su ijedan incident napravili u rs-u.



Nisu,mapa je jasno i smišljeno napravljena da ukaže na "vehabijska" gnijezda u PC-u,a u stvari je riječ o
povratničkim naseljima.U svakom slučaju ovo neće izaći na dobro,niko više neće trpiti velikosrpske zulume,
umjesto da se svi zajedno okrenemo boljem sutra,provokacije i provođenje drugog dijela SANU memoranduma
je u punoj snazi ali ovoga puta previše je nepoznatih u velikosrpskoj jednačini! :wink:

Kako je Čađo locirao "opasne" pokrete u RS;
Gunić:Ko mi nađe vehabiju u Novoseliji, ja ću ga pojesti!


Entitetska policija objavila informaciju da su vehabije locirane u 14 općina

Autor V. STEVANOVIĆ | Objavljeno 05.12.2011. u 06:03


MUP RS tvrdi da je na teritoriji čak 14 općina bh. manjeg entiteta zabilježena najveća koncentracija pripadnika vehabijskog pokreta, koji "pod okriljem lova i pčelarstva vrše obuke rukovanja vatrenim oružjem".

Koji su dokazi

Prema informaciji MUP-a RS koju je jučer prenijela Fena, a potpisuje je ministar policije RS Stanislav Čađo, "organiziranost i povezanost između vehabijske zajednice u BiH s vehabijskim zajednicama u okruženju, učestala predavanja, pa čak i zajednički iftari u vrijeme ramazana, ili javni skupovi, pisanja plakata i letaka kojima se izražava nezadovoljstvo ili poziva na džihad", predstavlja neke od dokaza za tvrdnje entitetske policije.

- Ovo je vrlo ozbiljna stvar i zahtijeva detaljne podatke. Hoćemo li sada jedan ili dva primjera, ili pet, generalizirati s čitavim pokretom. Ovo nije ništa drugo nego pritisak na Bošnjake povratnike. Treba se MUP RS pozabaviti sa Ravnogorskim četničkim pokretom koji paradira po Banjoj Luci, Bosanskom Novom, Bratuncu, Srebrenici te, osim straha, izaziva vrlo često i incidente. Bit će da za pripadnike MUP-a RS oni nisu opasni - kaže za "Dnevni avaz" potpredsjednik entitetskog parlamenta Ramiz Salkić.

Oštra reakcija na informaciju MUP-a RS stigla je jučer i od bošnjačkih povratnika, posebno na tvrdnju da je "evidentno sve učestalije, brojnije i permanentno djelovanje na cjelokupnom području RS, s posebnim fokusom na mjestima u pograničnim dijelovima RS s Federacijom BiH".

Poziv svima

- Ko mi u Novoseliji nađe vehabiju, neka mi ga pokaže i ja ću ga odmah pojesti. To, dakle, nema veze s istinom. Isto je i sa Vrbanjom. To su strašne neistine, a mogu samo reći da sam u šoku, ništa više. Pozivam sve da obiđu ova naselja, pa pobroje koliko je Bošnjaka danas uopće u njima, na svojim prijeratnim ognjištima - ističe u izjavi za "Dnevni avaz" predsjednik Udruženja povratnika Grada Banje Luke Kemal Gunić.

Čađine "vehabijske" općine

* Dubica (Krivdića brdo)
* Novi Grad (Urije i Vidorija, Blagaj)
* Prijedor (Kozarac, Hambarine, Rakovčani, Čarakovo, Puharska, Petrovo)
* Bosanska Gradiška (Dubrave, Orahova)
* Prnjavor (Lišnja i Donja Mravica)
* Teslić (Kamenica)
* Banja Luka (Novoselija i Vrbanja)
* Kotor-Varoš (Šiprage)
* Doboj (Kotorsko)
* Bijeljina (Janja)
* Zvornik (Lokvanjska Rijeka, Šepak, Zvornička Kamenica)
* ratunac (Konjević-Polje, Glogova, Cerska)
* Srebrenica (Sućeska)
* Vlasenica (u blizini sela Drum)

"Mapa" i mjesta označena na njoj označavaju lokacije gdje će početi maltretiranje povratnika,bili oni
vehabije ili ne,a politika velikosrpskog štaba nas sve polako izvlači na čistinu i blizu je dan kada će se
morati podvući crta.Nakon ekonomskog kolapsa,izazivanje sukoba je jedina opcija koja je velikosrbima
preostala a i to je totalni zajeb,živi bili pa vidjeli!
:wink:
Last edited by prljavi Hare on 05/12/2011 08:12, edited 1 time in total.
User avatar
Boom71
Posts: 948
Joined: 26/08/2008 10:34
Location: Kovacici

#28065 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Boom71 »

1gorstak wrote: Ne treba siriti paniku i govoriti kako ce Dodikov MUP upadati veceras tim ljudima u kuce, nego je ovo je smisljeno kao opravdanje u slucaju reakcije povratnika na secesiju, koju se ocigledno priprema. Nemojte krsiti zakon, ali se pripremite za odlazak u neku od povratnickih sredina kako bi te ljude zastitili i kako bi im pomogli kada se usprotive secesiji. Na politicare u Sarajevu ne racunajte.
:thumbup:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#28066 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

92-e su izdavali saopcenja o "muslimanskim ektremistima" kako bi opravdali ono sto ce uslijediti malo kasnije-
masakre i protjerivanje nesrpskog stanovnistva(odgovorni isti taj MUP koji izdaje saopcenje i VRS);danas se drvi o "vehabijskim uporistima" gdje zivi makar jedan povratnik, te se analogija s gore pomenutim sama po sebi namece.
Btw., samo cekam dezurne "moraliste" i "legaliste" da ustvrde kako nista ne treba prejudicirati i kako treba dozvoliti MUP-u RS-a "ispitivanje" stanje na terenu. :-)
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#28067 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

LBVIEW wrote:92-e su izdavali saopcenja o "muslimanskim ektremistima" kako bi opravdali ono sto ce uslijediti malo kasnije-
masakre i protjerivanje nesrpskog stanovnistva(odgovorni isti taj MUP koji izdaje saopcenje i VRS);danas se drvi o "vehabijskim uporistima" gdje zivi makar jedan povratnik, te se analogija s gore pomenutim sama po sebi namece.
Btw., samo cekam dezurne "moraliste" i "legaliste" da ustvrde kako nista ne treba prejudicirati i kako treba dozvoliti MUP-u RS-a "ispitivanje" stanje na terenu. :-)
:thumbup:

još ako se sjecaš krepanog fašiste Ostojica i umotane mu tintare-kad su ga napali islamski fanatici u Hrasnici.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#28068 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by madner »

roštilj wrote:
madner wrote:PDV jeste bio u interesu sviju, ali sistem koji je nametnut je izrazito nepovoljan za RS. Drzavni nivo koji ubire pare, sebe namiri i onda nizim nivoima da sta ostane.

Ja sam tebe pitao za primjere promjena koje su donese dogovorom, gdje su ovlasti entiteta prenesene na drzavni nivou bez urgiranja OHR-a. Za promjene koje su donesene silom znam.
nidje veze. u drzavnom nivou sjede ljudi delegirani iz entiteta i namiruju se taman koliko im entiteti dozvole.
Glupost. U Domu Naroda su ljudi izabrani iz nizih nivoa. Ali u parlamentu su ljudi koji su direktno birani. Entiteta tu nema ni na mapi.

Poenta je da se prihodi prvo i prvenstveno daju drzavnom nivou, da se ubiru na drzavnom nivou i da su na racunu drzavnog nivoa.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#28069 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

muha_sa wrote:
LBVIEW wrote:92-e su izdavali saopcenja o "muslimanskim ektremistima" kako bi opravdali ono sto ce uslijediti malo kasnije-
masakre i protjerivanje nesrpskog stanovnistva(odgovorni isti taj MUP koji izdaje saopcenje i VRS);danas se drvi o "vehabijskim uporistima" gdje zivi makar jedan povratnik, te se analogija s gore pomenutim sama po sebi namece.
Btw., samo cekam dezurne "moraliste" i "legaliste" da ustvrde kako nista ne treba prejudicirati i kako treba dozvoliti MUP-u RS-a "ispitivanje" stanje na terenu. :-)
:thumbup:

još ako se sjecaš krepanog fašiste Ostojica i umotane mu tintare-kad su ga napali islamski fanatici u Hrasnici.
Sjecam se , npr.,i izvjestaja pojedinih dopisnika Oslobodenja, RTV Sarajevo i sl., u sluzbi SDS, iz pojedinih gradova u Bosankoj Krajini(Bos. Novi, Bosanska Dubica, Bosanska Gradiska), gdje su jos 91-e "knindze" i ostalo smece iz pokojne RSK prelazile Unu i maltretirale nesrpsko stanovnistvo, o "muslimanskim ektremistima i mudzahedinima", a radilo se o opcinama gdje je sva vlast jos od prvih demokratskih izbora bila u rukama SDS.a, i gdje je ista uz pomoc "JNA" vec uveliko dijelila naoruzanje srpskom stanovnistvu. :x Sjecam se i izvjestaja o "brigadi HOS-a" koja se iz pravca Ljubije pribizava Prijedoru(beogradska Politika, maj 92-e).Inace, Hrvati, na koje se ovom aludiralo, su cinili 5-6% stanovnistva prijedorske opcine, i kada bi se svi kolektivno "obukli" ne bi ih bilo dovoljno za jednu brigadu.
Srbi su, vecinski, protivno zdravom razumu i vjerujuci vise svojim liderima nego vlastitim ocima, vjerovali u ovu bajku, a uvjeren sam, kako i danas vjeruju i o onu o "vehabijskim uporistima".
User avatar
sinuhe
Posts: 11486
Joined: 03/06/2011 11:33

#28070 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Da, oni vjeruju u to a pred svijetom se vode onom "jesmo li vam rekli". Nazalost Sarajevo im daje municiju.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#28071 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Za ovo budalasanje će se platiti cijena,to je sigurno.Ono što čega huškači iz malog Aušvica nisu svjesni je da
se njihove gluposti neće moći uvjek držati pod kontrolom,zapale li vatru moraće se na njoj i ogrijati! :dance:
Ovo nije 1992 godina,nije ni nalik! :wink:
User avatar
sinuhe
Posts: 11486
Joined: 03/06/2011 11:33

#28072 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

prljavi Hare wrote:Za ovo budalasanje će se platiti cijena,to je sigurno.Ono što čega huškači iz malog Aušvica nisu svjesni je da
se njihove gluposti neće moći uvjek držati pod kontrolom,zapale li vatru moraće se na njoj i ogrijati! :dance:
Ovo nije 1992 godina,nije ni nalik! :wink:
Za Bosnjaka u manjem entitetu je isto kao 1992 i ovakvih neugodnosti ce biti sve vise. Tebe u Sarajeve se ova vijest ne tice ni najmanje.
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#28073 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by glockov kolac »

Vlast u Federaciji BiH MORA reagirati na ovo!

Da vidimo kako se SDP i SDA bore za svakoga građanina ove države.


PS.
Čađo, nemoj da ti pošaljemo Zoku Čegara da vas pošamara tamo :-D
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#28074 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

glockov kolac wrote:Vlast u Federaciji BiH MORA reagirati na ovo!

Da vidimo kako se SDP i SDA bore za svakoga građanina ove države.


PS.
Čađo, nemoj da ti pošaljemo Zoku Čegara da vas pošamara tamo :-D

Ovo se mora i treba dic na najvecu mogucu razinu. Jer ako im sad prode, okurazit ce se, i prijetnju pokusati sprovesti u djelo.Nemojmo se samozavarati i odmahivati rukom kako je sve to suplja s ciljem preusmjeravanja fokusa javnosti s gorucih problema u drustvu, kako se doticni ne bi usudili i sl. - vec smo vidjeli do cega je slicna retotrika dovela 92-e. Ako treba i otvoreno zaprijetiti kako najavljena akcija neminovno vodi u oruzani sukob, a "mjesnoj zajebnici" poruciti kako je prag tolerancije dosegnut. BiH nije samo Sarajevo, ko je god putovao po RS-u svjestan je da i dan danas ogroman dio stanovnistva dijeli stav u suprotnosti s osnovnim civilizacijskim vrijednostima i kako ih nije tesko navesti na obracun s "vehabijama".
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#28075 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Hodidid »

muha_sa wrote:
LBVIEW wrote:92-e su izdavali saopcenja o "muslimanskim ektremistima" kako bi opravdali ono sto ce uslijediti malo kasnije-
masakre i protjerivanje nesrpskog stanovnistva(odgovorni isti taj MUP koji izdaje saopcenje i VRS);danas se drvi o "vehabijskim uporistima" gdje zivi makar jedan povratnik, te se analogija s gore pomenutim sama po sebi namece.
Btw., samo cekam dezurne "moraliste" i "legaliste" da ustvrde kako nista ne treba prejudicirati i kako treba dozvoliti MUP-u RS-a "ispitivanje" stanje na terenu. :-)
:thumbup:

još ako se sjecaš krepanog fašiste Ostojica i umotane mu tintare-kad su ga napali islamski fanatici u Hrasnici.
Jel to onaj put kad je bio kod ljubavnice pa ga nasao njen muz i namarao ga onako posteno?
Locked