Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52376 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

devetog ako nebidne skakanja u vrbas ništa od praznovanja, jebo postrojavanja... to je patriJotizam :thumbup:
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#52377 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 15/01/2017 15:42, edited 1 time in total.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#52378 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tipicoti »

Image

Kakav je sinoc govor imao na RTRS-u. Bravo :hajmooo:

Image
User avatar
mayab
Posts: 27171
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#52379 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Šta priča ovaj mesar ?!!! :D :izet:

ŠAROVIĆ RAZOČARAN: "RS ostaje bez prijatelja, prebrojava neprijatelje i nijedna njena inicijativa godinama se ne prihvata"

Bivši predsjednik RS-a Mirko Šarović kaže da su njegova očekivanja bila mnogo veća i da je razočaran "gdje smo danas", na 25. rođendan Republike Srpske.

Republika Srpska se kaže“nekako postrančarila, unutrašnja kohezija se istanjila, vrijednosti na kojima je počivala RS i naše društvo su izblijedile i svojata ih uska grupa ljudi na vlasti”.

"Republika Srpska ostaje bez prijatelja, prebrojava svoje neprijatelje i nažalost nijedna njena inicijativa godinama se ne prihvata. Zašto je to tako, savjetujem da ne upiremo prstom samo u drugog, već se zapitajmo šta je to što moramo da mijenjamo mi sami".

"Ekonomski smo slabi i nejaki, sa perspektivom koja ne obećava, a entuzijazam i nada u bolje sutra se istopio. To nije RS koju priželjkuju naši građani i žalosno je što to ne vide oni koji bi trebalo to da vide – kaže Šarović za "EuroBlic".
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#52380 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

prosao sam juce malo pcom, mimo zastavica po banderama kotor varosi i celinca nista posebno, zastave na rijetkim kucama i poneko auto sa onim malim zastavicama koje idu na prozor, rekose mi da je banjaluka u centru ko vašar okićena ali nisam isao kroz centar pa ne znam

uglavnom nista posebno
User avatar
Truba
Posts: 81734
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#52381 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Truba »

Ja sam vidio jednu zastavu u mom selu u is
Malo sam se razocarao...

Narod je sludjen
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#52382 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Danas će kmečanje o potrebi da se mirno raziđemo dostići svoj vrhunac. Barem što se tiče mjeseca januara. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#52383 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Stan'te malo, ljudi....naime, o cemu se radi...PreCjednik, kao iskusni politicar, predizbornu kampanju radi gdje i kad god stigne....kud ce bolji dan za prikupljanje izgladnjelih :mrgreen: ovcica u svoje stado od danasnjeg....zato, svi po zastavu i trk na trg, na glavni skup....ko izda, piiii.... :oops: :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#52384 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Eno, njegova preširoka anusnost, gospodin Irinej opet ponavlja da su zločini i genocid počinjeni u stvaranju RS-a, ustvari, Božije djelo, pa ka'e, valjda imajući na umu Bošnjake i Hrvate čije su kosti i krv ugrađeni u temelje te božanske države (i Daeš je isto božanska država):


"Bolje je biti i stradalnik, nego onaj koji izaziva stradanje."

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Pa ... ije/406899
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#52385 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Ljudi hoće da budu rame uz rame sa ISIL-om i ostalom bagrom koja otima teritorije suverenih zemalja.
Be my guest! :evil:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#52386 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

A mama ti se Ruža zove? Ružica? Lijepo ime :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#52387 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

arzuhal wrote:Eno, njegova preširoka anusnost, gospodin Irinej opet ponavlja da su zločini i genocid počinjeni u stvaranju RS-a, ustvari, Božije djelo, pa ka'e, valjda imajući na umu Bošnjake i Hrvate čije su kosti i krv ugrađeni u temelje te božanske države (i Daeš je isto božanska država):


"Bolje je biti i stradalnik, nego onaj koji izaziva stradanje."

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Pa ... ije/406899
Izgleda je Irinej puno citao Alan Forda.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5608
Joined: 12/10/2014 01:12

#52388 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

madagaskar wrote:Zar nisu "zlatne kasike" ili cirilicar mogle iz svog skromnog salajboka izdvojiti par hiljadarki za nekoga da uprska ovo . Ili ovo je uvertira za neminovnost!
Ovako se to radi kao on...

User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#52389 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

madagaskar wrote:
arzuhal wrote:A mama ti se Ruža zove? Ružica? Lijepo ime :)
Ne zove! Ali , pitam tebe ? Editovala sam post....

Zar je moguce. da nijedna od xxx veterana ....protjeranih sa RS podrucja nisu bili u stanju organizirati se i ne ustavnoj proslavi Dodikove RS, napraviti neki haos!
Ti si za haos, nerede, sukobe i anarhiju? Pored državnih institucija, NATO-a, EU..? ccc...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#52390 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

arzuhal wrote:
madagaskar wrote:
arzuhal wrote:A mama ti se Ruža zove? Ružica? Lijepo ime :)
Ne zove! Ali , pitam tebe ? Editovala sam post....

Zar je moguce. da nijedna od xxx veterana ....protjeranih sa RS podrucja nisu bili u stanju organizirati se i ne ustavnoj proslavi Dodikove RS, napraviti neki haos!
Ti si za haos, nerede, sukobe i anarhiju? Pored državnih institucija, NATO-a, EU..? ccc...
A ne, ne....ne moze to tako.
PreCjednik, kao demokratska gromada, zagovara mirni razlaz, demokratskim putem, anket....ovaj, referendumima...ili anketama :mrgreen: kakogod, nikakvo nasilje i zveckanje oruzjem.
Evo vidimo i ovo sa OS BiH, to je samo u cilju promocije, nikako neko prikazivanje sile 8-)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#52391 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Tomahawk11 wrote: A ne, ne....ne moze to tako.
PreCjednik, kao demokratska gromada, zagovara mirni razlaz, demokratskim putem, anket....ovaj, referendumima...ili anketama :mrgreen: kakogod, nikakvo nasilje i zveckanje oruzjem.
Evo vidimo i ovo sa OS BiH, to je samo u cilju promocije, nikako neko prikazivanje sile 8-)
Viče Dodik:

- Ili mirni razlaz, ili ja idem u tvorza... :cry:
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52392 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by llull »

Dodiku je definitivno odobreno da radi to sto radi... Mi se mozemo zajebavati ovdje i naglabati. Ali liku je ocigledno neko jasno rekao radi sta zelis ne smiju ti ovi nista ... I to frajer i radi ... ne j..e zivu silu ...
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#52393 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Altsa »

llull wrote:Dodiku je definitivno odobreno da radi to sto radi... Mi se mozemo zajebavati ovdje i naglabati. Ali liku je ocigledno neko jasno rekao radi sta zelis ne smiju ti ovi nista ... I to frajer i radi ... ne j..e zivu silu ...
Ja bih prije rekao da mu je naredeno od nekoga. Jer konstantno pricati o jednoj stvari skoro svaki dana moze samo ili covjek koji ima psihickih problema ili da mu je naredeno da to radi.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17945
Joined: 29/03/2014 19:20

#52394 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

čekam da vidim proslavu :mrgreen:
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#52395 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Altsa »

quarterback wrote:prosao sam juce malo pcom, mimo zastavica po banderama kotor varosi i celinca nista posebno, zastave na rijetkim kucama i poneko auto sa onim malim zastavicama koje idu na prozor, rekose mi da je banjaluka u centru ko vašar okićena ali nisam isao kroz centar pa ne znam

uglavnom nista posebno
Jutros prodoh Lukavicom ni jedne zastave niti transparenta. Jel to Firer samo slavi?
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52396 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by llull »

Altsa wrote:
llull wrote:Dodiku je definitivno odobreno da radi to sto radi... Mi se mozemo zajebavati ovdje i naglabati. Ali liku je ocigledno neko jasno rekao radi sta zelis ne smiju ti ovi nista ... I to frajer i radi ... ne j..e zivu silu ...
Ja bih prije rekao da mu je naredeno od nekoga. Jer konstantno pricati o jednoj stvari skoro svaki dana moze samo ili covjek koji ima psihickih problema ili da mu je naredeno da to radi.
Moze i to biti, msm sigurno je to. Neko vani je to sve napravio... Da li zapad da li rusija, Vucic nema ni muda ni petlju da to uradi. On samo prosipa suplju.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#52397 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Primjetan je broj raznoraznih ubacenih :mrgreen: elemenata na temi, ocito je da danasnji dan izaziva mnogo paznje, pa su poslali agente cak i na forum, na PreCjednikovu temu :oops: 8-)
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5608
Joined: 12/10/2014 01:12

#52398 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

archi_a wrote: Dakle, oni njemu stvarno vjeruju.
I ti bi da se ne trijezniš od gregorijanske do julijanske nove godine.
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52399 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

e danaske samo grand na tv i klempa su šljivom čitav danle... SRETAN PRAZNIK!!!

Image
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#52400 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 15/01/2017 15:41, edited 1 time in total.
Locked