Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#26 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by rajv0sa »

To braća kurdi iz zahvalnosti za vjernu podršku i promociju kurdskih vrijednosti u europi poslali neke domaće prozvode ? :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Kikibombona »

Jos jedan detalj sa danasnjeg sastanka sa gospodinom Refuom, vjerujem da vas sve zanima...

Pitao sam, zasto ljevica nije ponudila zajednickog kandidata za hrvatskog clana predsjednistva, kako bi izbor Dragana Covica bio apsolutno nemoguc. Ipak se radi o sudbnosnom pitanju za drzavu, sto treba biti iznad licnih interesa, sujete ili cega vec.

Reuf je odgovorio da neki ljudi u SDP-eu i narocito NS rade protiv BiH. Rekao je da Komsic ne vjeruje nikome i da se nece kockati sa sudbinom drzave. Njemu licno je muka od funkcije predsjednika, ali drzava je drzava.

Ja sam sa ovim komentarom zavrsio na ovu temu, a vi kako hocete...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#28 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Tempo »

sram te bilo.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#29 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Banksy »

Kikibombona wrote:Jos jedan detalj sa danasnjeg sastanka sa gospodinom Refuom, vjerujem da vas sve zanima...

Pitao sam, zasto ljevica nije ponudila zajednickog kandidata za hrvatskog clana predsjednistva, kako bi izbor Dragana Covica bio apsolutno nemoguc. Ipak se radi o sudbnosnom pitanju za drzavu, sto treba biti iznad licnih interesa, sujete ili cega vec.

Reuf je odgovorio da neki ljudi u SDP-eu i narocito NS rade protiv BiH.]Rekao je da Komsic ne vjeruje nikome i da se nece kockati sa sudbinom drzave. Njemu licno je muka od funkcije predsjednika, ali drzava je drzava.
:lol: :thumbup:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#30 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by un1ted »

Meni samo nisu jasna ova naprđivanja da će biti gore ako se izabere ovaj ili onaj. Pa eto zadnja tri mandata, ko je od izabranih uradio nešto pozitivno? APsolutno je svejedno ko će dobiti fotelju u troglavoj sobi.
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#31 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by babanovac »

Glas za Dzaferovica je glas za Dragana Covica. Uozbiljimo se, umjesto Dzaferovica, glasajmo za Komsica, drzava je u pitanju.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#32 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Novak20 »

Kikibombona wrote:Jos jedan detalj sa danasnjeg sastanka sa gospodinom Refuom, vjerujem da vas sve zanima...

Pitao sam, zasto ljevica nije ponudila zajednickog kandidata za hrvatskog clana predsjednistva, kako bi izbor Dragana Covica bio apsolutno nemoguc. Ipak se radi o sudbnosnom pitanju za drzavu, sto treba biti iznad licnih interesa, sujete ili cega vec.

Reuf je odgovorio da neki ljudi u SDP-eu i narocito NS rade protiv BiH. Rekao je da Komsic ne vjeruje nikome i da se nece kockati sa sudbinom drzave. Njemu licno je muka od funkcije predsjednika, ali drzava je drzava.

Ja sam sa ovim komentarom zavrsio na ovu temu, a vi kako hocete...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Raz.ebali su svu priču o ujedinjenju ljevice, predizbornu kampanju prije pola godine odredili samo jednom temom i time sačuvali SDA. Plus zagarantovali cirkus koji nas čeka poslije izbora. da se nehljeb-uhljeb uvali u fotelju. :D
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#33 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Capsicum »

Strašna je opterećenost članova Naše stranke Reufom, Emirom i Željkom. Hej, ljudi šikaniraju svoje članstvo, čitaju im mailove da bi provjerili da slučajno neko nema kontakt sa GS-ovcima, pola osnivača su otjerali ili su ih napustili zbog te bolesne paranoje. Na ovom forumu cijela internet brigada angažovana da napada GS i DF. Koliko su sličnih pljuvačkih tema otvorili u ovih par dana?
Ko god im uputi neku kritiku oni epileptične napade dobijaju jer im se odmah počne priviđati Emir Suljagić. Zabranili svim svojim Internet ratnicima da spominju da uopšte GS može ući u skupštinu, ne daj Bože ih spomenuti u kombinaciji lijevih i građanskih stranaka koje bi eventualno mogle činiti većinu u KS. Majke mi to je bolest. Nevjerovatno. :lol:

Gdje leži problem? Jel to što će GS umjesto vas pokupiti rasute glasove DF-a u Kantonu Sarajevo? Mislim sami ste krivi, 10 godina tavorite od čaršije do Ilidže, a niste uspjeli stvoriti neku liberalnu glasačku bazu. O širenju vaših ideja van Sarajeva da ne govorim. Nije vam tu kriv ni Reuf ni Emir ni Željko.

Ljudi dozovite se, izjest će vas ta mržnja i paranoja.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#34 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by malakh »

Kikibombona wrote:Jos jedan detalj sa danasnjeg sastanka sa gospodinom Refuom, vjerujem da vas sve zanima...

Pitao sam, zasto ljevica nije ponudila zajednickog kandidata za hrvatskog clana predsjednistva, kako bi izbor Dragana Covica bio apsolutno nemoguc. Ipak se radi o sudbnosnom pitanju za drzavu, sto treba biti iznad licnih interesa, sujete ili cega vec.

Reuf je odgovorio da neki ljudi u SDP-eu i narocito NS rade protiv BiH. Rekao je da Komsic ne vjeruje nikome i da se nece kockati sa sudbinom drzave. Njemu licno je muka od funkcije predsjednika, ali drzava je drzava.

Ja sam sa ovim komentarom zavrsio na ovu temu, a vi kako hocete...
hajmo realno. da li je komsic mogao ponovo biti kandidat za parlament bih i lijepo uzivati u istoj , ako ne i vecoj plati nego li one koju ce imati u predsjednistvu?

i reuf ga pretjera, ali mislim da je ovo osveta draganu covicu i demontracija politicke dominacije, koju ja naravno i podrzavam. jer se dragan covic toliko uzjario i oteo kontroli da je jedini ishod u kojem bi se on povukao u misiju rupu, kandidatura i pobjeda zeljka komsica.

a sto se teme tice, jebi ga, u nekim kombinacijama to moze biti tako, a u nekim bas i ne iz razloga sto ce se mnogi iznenaditi kolilo ce glasova komsic imati u tom tzv hrvatskom korpusu.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#35 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by cyprus »

Ja bih rekao da je glas za Željka Komšića = glas za Dragana Čovića... Smrtno sam ozbiljan...
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#36 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Novak20 »

cyprus wrote:Ja bih rekao da je glas za Željka Komšića = glas za Dragana Čovića... Smrtno sam ozbiljan...
Ako nije problem, možeš li pojasniti ?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#37 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by SaraFina »

Kikibombona wrote:Gospoda Zeljko i Reuf su predstojece izbore okarakterisali kao sudobnosne za Bosnu i Hercegovinu. 'Milorad Dodik i Dragan Covic imaju plan za unistenje Bosne i Hercegovine' - kaze dr. Emir Suljagic.

BiH se moze spasiti samo ako svi budemo glasali za Zeljka Komsica.
Mislim da bi bilo bolje na čelu države imati zlatnog ljiljana, nekog sa iskustvom u uniformi za razliku od kojekakvih metroseksualaca i sl.
Između čovjeka koji aktivno radi protiv Bosne, i čovjeka koji ne radi ništa, dakle ni za Bosnu, a ni protiv nje, glasat ću za ovog drugog. Kraj priče.
Postavlja se pitanje da li je Denis Becirevic instruisan od SANU i HAZU da podijeli pro-bosansku ljevicu? Svaki glas za Becirevica povecava sanse Dragana Covica da bude izabran za predsjednika drzave. U tom slucaju BiH ce biti blokirana i unistena.

Sramota je da SDP stavlja interese stranke ispred interesa drzave. Zasto se ne ugledaju na Reufa koji je pokazao da je drzava na prvom mjestu odbijajuci kandidaturu za clana predsjednistva. SDP ide 'hadzicevskim stopama', zrtvujuci drzavu za interese ambicioznog rumenka - Denisa Becirevica.

Glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica

Ne smijemo radi ambicije Denisa i SDP-a rizikovati buducnost drzave!

Logičnije je to pitanje postaviti članovima " Naše stranke".

Dakle, je li glas za Borišu Falatar-a =glasu za Dragana Čovića. Denis se bira za člana presjedništva iz reda bošnjačkog naroda, a Boriša, Željko i Dragan iz reda HR naroda. Pa iako svi navedeni pripadaju ljevici, zašto Naša stranka, obzirom na "ograničeni kapacitet" nije podržala SDP eto, ako već Željka degradiraju radi Reufa i Emira. Realno Boriša koliko može glasova dobiti?
On em je " štetočina " za ljevicu, em za izbor HR člana presjedništva.
Znači njegova je uloga dvostruka, šteti dvajema procesima i kandidatima?
Pa je logičnije da to pitanje koje potenciraš postaviš sebi i na temi gdje ordinira g. Pedja K.
Dakle je li Boriša kukavčije jaje postavljen s ciljem da se Draganu Čoviću namaknu glasovi (obzirom na egzodus Hrvata) u BiH?
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#38 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by homar »

cyprus wrote:Ja bih rekao da je glas za Željka Komšića = glas za Dragana Čovića... Smrtno sam ozbiljan...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#39 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by SaraFina »

Ako pustimo Čovića da pobijedi svi Hrvati, uključujući i hercegovačke HDZ-OVCE, preći će u Bosance tj Hercegovce. I zavoljeti BiH, repku i Edina Džeku :D
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#40 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Pasiflora »

Meni stvarno nije jasno kada će se prestati raditi ova matematika???? Nikada nećemo dobiti nikoga osim ove gamadi koja nas davi već 25 godina, ako stalno budemo radili kalkulacije. Tema je bezvezna, kombinatorika ko je čiji igrač je još bezveznija - naprosto ne vjerujem u te kombinacije. Mislim, ja ne vjerujem, očigledno ima ljudi koji vjeruju.
Hajmo jednom stisnuti i glasati za onoga za koga mislimo da će nam donijeti nešto bolje pa kako god ta osoba prošla na izborima. Za sve postojeće znamo da nam neće donijeti ništa dobro (možda nekome i donose). Logično razmišljanje kaže da nemamo toliko života da bi eksperimentirali, ali za ovu gamad znamo da su nesposobni, korumpirani, loših namjera... pa kakve više kombinacije tu imaju mjesta?????
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#41 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Kikibombona »

SaraFina wrote:Logičnije je to pitanje postaviti članovima " Naše stranke".

Dakle, je li glas za Borišu Falatar-a =glasu za Dragana Čovića. Denis se bira za člana presjedništva iz reda bošnjačkog naroda, a Boriša, Željko i Dragan iz reda HR naroda. Pa iako svi navedeni pripadaju ljevici, zašto Naša stranka, obzirom na "ograničeni kapacitet" nije podržala SDP eto, ako već Željka degradiraju radi Reufa i Emira. Realno Boriša koliko može glasova dobiti?
On em je " štetočina " za ljevicu, em za izbor HR člana presjedništva.
Znači njegova je uloga dvostruka, šteti dvajema procesima i kandidatima?
Pa je logičnije da to pitanje koje potenciraš postaviš sebi i na temi gdje ordinira g. Pedja K.
Dakle je li Boriša kukavčije jaje postavljen s ciljem da se Draganu Čoviću namaknu glasovi (obzirom na egzodus Hrvata) u BiH?
Nije logicno. Zasto? Nasa stranka je svakako izdajnicka, cetnicko-ustaska stranka. Davno je Mirnes Ajanovic rekao da su to cetnici. Bojan Bajic je pisao da brojnost Bosnjaka predstavlja veliki problem za BiH - tako su mnogi interperetirali jedan njegov pamflet. Ja sam to uzeo kao cinjenicu. Stjepan Kljujic kaze da je Nasa stranka pod kontrolom KOS-a. Mnogi Bosanci kazu da Nasa stranka treba ici u Kalinovik i Grude siriti multikulturalizam. Oni su u javnosti davno prepoznati kao izdajnici i kukavicije jaje. Imaju etiketu, sa njima je gotovo.

Sta cemo sa SDP i Denisom Becirevicem? Zasto su oni podrzali ustase kandidaturom Denisa Becirevica? Da li su se cetnici i ustase infiltrirali u SDP? Kandidatura Denisa Becirevica veoma lako moze dovesti Dragana Covica na vlast. Komsic i Becirevic ce podijeliti glasove ljevice. Veoma lako se moze desiti da Becirevic uzme 180 000 glasova a Komsic 100-120 000. I u tom slucaju imamo Covica u predsjednistvu. Ogroman rizik i neizvjesnost. Da se Denis povuce, Covic ne bi imao apsolutno nikakve sanse. Za koga radi Denis?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#42 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by SaraFina »

Kikibombona wrote:
SaraFina wrote:Logičnije je to pitanje postaviti članovima " Naše stranke".

Dakle, je li glas za Borišu Falatar-a =glasu za Dragana Čovića. Denis se bira za člana presjedništva iz reda bošnjačkog naroda, a Boriša, Željko i Dragan iz reda HR naroda. Pa iako svi navedeni pripadaju ljevici, zašto Naša stranka, obzirom na "ograničeni kapacitet" nije podržala SDP eto, ako već Željka degradiraju radi Reufa i Emira. Realno Boriša koliko može glasova dobiti?
On em je " štetočina " za ljevicu, em za izbor HR člana presjedništva.
Znači njegova je uloga dvostruka, šteti dvajema procesima i kandidatima?
Pa je logičnije da to pitanje koje potenciraš postaviš sebi i na temi gdje ordinira g. Pedja K.
Dakle je li Boriša kukavčije jaje postavljen s ciljem da se Draganu Čoviću namaknu glasovi (obzirom na egzodus Hrvata) u BiH?
Nije logicno. Zasto? Nasa stranka je svakako izdajnicka, cetnicko-ustaska stranka. Davno je Mirnes Ajanovic rekao da su to cetnici. Bojan Bajic je pisao da brojnost Bosnjaka predstavlja veliki problem za BiH - tako su mnogi interperetirali jedan njegov pamflet. Ja sam to uzeo kao cinjenicu. Stjepan Kljujic kaze da je Nasa stranka pod kontrolom KOS-a. Mnogi Bosanci kazu da Nasa stranka treba ici u Kalinovik i Grude siriti multikulturalizam. Oni su u javnosti davno prepoznati kao izdajnici i kukavicije jaje. Imaju etiketu, sa njima je gotovo.

Sta cemo sa SDP i Denisom Becirevicem? Zasto su oni podrzali ustase kandidaturom Denisa Becirevica? Da li su se cetnici i ustase infiltrirali u SDP? Kandidatura Denisa Becirevica veoma lako moze dovesti Dragana Covica na vlast. Komsic i Becirevic ce podijeliti glasove ljevice. Veoma lako se moze desiti da Becirevic uzme 180 000 glasova a Komsic 100-120 000. I u tom slucaju imamo Covica u predsjednistvu. Ogroman rizik i neizvjesnost. Da se Denis povuce, Covic ne bi imao apsolutno nikakve sanse. Za koga radi Denis?

Mani tih moždanih driblinga. Odgovori na direktno postavljena pitanja. Dakle, ako je Naša stranka ljevica, zašto s nekom od ljevičarskih drugih stranaka, nisu dogovorili ("obzirom na svoj ograničeni kapacitet biračkog tijela" )zajedničkog kandidata?

Kakve logike ima izbacivati Borišu u utrku za HR člana presjedništva???

I kakve logike ima tvoja tema o Bećireviću koji će biti iako ljevičar, na listi za bošnjačkog člana presjedništva?
Nisu Bošnje talibani, pa da se slijepo drže SDA nacionalista.Prosječni SDA glasač na listi lako može dati × Bećireviću.
Boriša šteti i otkida i Željku kao HR kandidat a i cjelokupnoj ljevici.
Dakle dvojako.

I libo me što ko i kada rekao. Odgovori na pitanja.
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#43 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by sinuhe »

SDP do sada nije imao bosnjackog kandidata za predsjednistvo. Morali bi oni objasniti ovu kandidaturu. U pravu je Kiki.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#44 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by MarlboroGold »

Što bi morali ikome objašnjavati? Njihovo pravo da kandiduju koga hoće. Ne gledajte sve nacionalističkim naočalama.

A za sve one "nemoj za njeg to je bačen glas" - nabijem vas u kompletu. Neka ljudi glasaju za koga hoće, pa i da je magarac na listi. Što ne mogu ove špekulacije šta bi ako bi.

Kikibombonu uopšte ne mogu shvatiti ozbiljno. Za mene je troll od prvog posta na ovoj temi.
Last edited by MarlboroGold on 11/09/2018 08:54, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#45 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by SaraFina »

sinuhe wrote:SDP do sada nije imao bosnjackog kandidata za predsjednistvo. Morali bi oni objasniti ovu kandidaturu. U pravu je Kiki.

A Naša stranka ograničeni kapaciteta i biračkog tijela jeste? Bilo kakvog kandidata u prošlosti, nevezano koje nacionalnosti? Pa ne moraju objašnjavati Borišu?

I SDP šteli sa bazom glasača od 50-60 k minimum minimuma, a duplo je, Čoviću mjesto za HR člana presjedništva a dosad ga je upravo SDP 8 godina držao na " rezervnoj klupi".

Oj logiko!
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#46 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by statixx »

MarlboroGold wrote:Što bi morali ikome objašnjavati? Njihovo pravo da kandiduju koga hoće. Ne gledajte sve nacionalističkim naočalama.

A za sve one "nemoj za njeg to je bačen glas" - nabijem vas u kompletu. Neka ljudi glasaju za koga hoće, pa i da je magarac na listi. Što ne mogu ove špekulacije šta bi ako bi.
:thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#47 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by SaraFina »

Najbolji su ovi napaljeni nabijači, forumske zagondžije :D

Skoče sa podforuma lj/s prepuni multikulturalnog naboja :D i kritike. Te želje.

A sve ih inspirira Kiki :)

Dosadno mu, Sirija mrtva tema. :P
Last edited by SaraFina on 11/09/2018 08:58, edited 1 time in total.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#48 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by Better Man »

Kikibombona wrote:Gospoda Zeljko i Reuf su predstojece izbore okarakterisali kao sudobnosne za Bosnu i Hercegovinu. 'Milorad Dodik i Dragan Covic imaju plan za unistenje Bosne i Hercegovine' - kaze dr. Emir Suljagic.

BiH se moze spasiti samo ako svi budemo glasali za Zeljka Komsica.
Mislim da bi bilo bolje na čelu države imati zlatnog ljiljana, nekog sa iskustvom u uniformi za razliku od kojekakvih metroseksualaca i sl.
Između čovjeka koji aktivno radi protiv Bosne, i čovjeka koji ne radi ništa, dakle ni za Bosnu, a ni protiv nje, glasat ću za ovog drugog. Kraj priče.
Postavlja se pitanje da li je Denis Becirevic instruisan od SANU i HAZU da podijeli pro-bosansku ljevicu? Svaki glas za Becirevica povecava sanse Dragana Covica da bude izabran za predsjednika drzave. U tom slucaju BiH ce biti blokirana i unistena.

Sramota je da SDP stavlja interese stranke ispred interesa drzave. Zasto se ne ugledaju na Reufa koji je pokazao da je drzava na prvom mjestu odbijajuci kandidaturu za clana predsjednistva. SDP ide 'hadzicevskim stopama', zrtvujuci drzavu za interese ambicioznog rumenka - Denisa Becirevica.

Glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica

Ne smijemo radi ambicije Denisa i SDP-a rizikovati buducnost drzave!
Čiste gluposti. samo budala može glasati za neradnika, alkoholičara, čovjeka, koji za 8 godina mandata u Predsjedništvu BiH i 4 godine mandata kao poslanika u državnom parlamentu nije ništa uradio i SDP je dobro uradio što ga nije podržao. Da smo normalna država, Boriša Falatar bi bio glat izabran za člana predsjedništva iz reda hrvatskog naroda.
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#49 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by statixx »

Sve neka izborna kombinatorika, a niko ni rijeci o izbornom zakonu. :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#50 Re: Da li je glas za Denisa Becirevica = glas za Dragana Covica?

Post by SaraFina »

Obzirom da nismo, mislim normalna država, Boriša neće biti izabran, a ni Hadžikadić. Jbg.

Pa da se vratimo u realnost iz 2150 godine u 2018. Ako može.
Locked