Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
SSemir
Posts: 4577
Joined: 26/02/2009 08:42

#1126 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SSemir »

statixx wrote:A za koju stranku misle glasati Hadzikadicevi glasaci. Kome ce povjeriti daleko najvazniju stvar izbora - upravljanje javnim resursima.
Za one koji nikad nisu cinili vlasti. Nisam toliki mazohista da glasam za one koji su se do sad svim sredstvima borili da mi uniste buducnost i sadasnjost.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#1127 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Hadzikadic u Mostaru i podrska Velezu na utakmici danas :thumbup: mene velezovca je danas Hadzikadic pogotovo impresionirao :kiss: :kiss: :kiss:

Image
Image
Image
Image
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#1128 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by visocicaguy »

Je li ovo neka Hadzikadiceva fora?!

Image
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#1129 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Nero Histrion »

Simpa mi je ovaj covjek, pitam se ima li ikakvih sansi pored ovih lokalnih hahara?
mrjasmin
Posts: 124
Joined: 13/09/2008 11:39

#1130 Re: P nirof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by mrjasmin »

Nero Histrion wrote:Simpa mi je ovaj covjek, pitam se ima li ikakvih sansi pored ovih lokalnih hahara?
Naravno da ima. Svi olovne u ruke i izlazak na izbore. Vakat je da stvar preuzmemo i svoje ruke vec previse vremena smo nijemi posmatraci.
belfy
Posts: 7672
Joined: 06/08/2007 09:00

#1131 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by belfy »

Smrcak15 wrote:Hadzikadic u Mostaru i podrska Velezu na utakmici danas :thumbup: mene velezovca je danas Hadzikadic pogotovo impresionirao
jesi ti ikada gledao Velez kako igra? ako jesi, na kojem stadionu?
belfy
Posts: 7672
Joined: 06/08/2007 09:00

#1132 Re: P nirof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by belfy »

mrjasmin wrote:
Nero Histrion wrote:Simpa mi je ovaj covjek, pitam se ima li ikakvih sansi pored ovih lokalnih hahara?
Naravno da ima. Svi olovne u ruke i izlazak na izbore. Vakat je da stvar preuzmemo i svoje ruke vec previse vremena smo nijemi posmatraci.
interesantno je kako neko zeli da zauzme cvrst stav i preuzme stvari u svoje ruke iz Svedske, jer (za sve one koji su zaboravili namjerno ili slucajno):
mrjasmin wrote:Ja vec sada znam za koga glasati. :bih: :bih:

jer je bitno ostati dosljedan...
mrjasmin wrote: Tako ti je i ovdje u Svedskoj u 99% posto firmi. Nista cudno. Ti ako neces ne moras uzimati taj sat pazue.
jer covjek poznaje sisteme rada u raznim drzavama, samo malo mu fali da na mapi ubode BiH...

mrjasmin wrote:
Smrcak15 wrote:
Pogledati od 17:50: "Ja znam otvoriti put. U zivotu sam gubio bitke ali nisam nikada rat, necu ni ovaj"

Covjece koji gospodin.

Slusao sam ga uzivo u Donjem Vakufu i interesantno mi je bilo kad je napravio usporedbu ako dobije 2, 12, ili 22 posto glasova.

2% - Drustvo nije zrelo za promjene
12% - Nesto u stilu da ima kriticna masa
22% - Dovoljno za pobjedu
pa da se zajednicki poguramo kroz Svedsku da budemo pravi BiH patrioti i odlucujemo za sve u BiH o svemu sto ce nas malo ili nikako dotaknuti. jel tako?
mrjasmin wrote:Hajmo malo zamisliti da su svi kandidati nezavisni. Sta mislite koliko bi sanse imali protiv Hadzikadica? Moramo znati da iza ostali kandidata stoji stranacka masinerija koja ce uvijek dati svom kanditatu glas ma kakav god on bio, sposoban ili ne.
ajmo malo zamisliti i da politicar ne mora biti obrazovan i da nema praksu kroz stranku ili politicki angazman. dajte CV na stol i najbolji neurohirurg da postane predsjednik, jer je tako normalno. jelda?

bar pokusajte da ne budete djeca kada se pokusavate igrati politike. a jos bi bolje bilo da se ne pokusavate igrati patriotizma....
mrjasmin
Posts: 124
Joined: 13/09/2008 11:39

#1133 Re: P nirof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by mrjasmin »

belfy wrote:
mrjasmin wrote:
Nero Histrion wrote:Simpa mi je ovaj covjek, pitam se ima li ikakvih sansi pored ovih lokalnih hahara?
Naravno da ima. Svi olovne u ruke i izlazak na izbore. Vakat je da stvar preuzmemo i svoje ruke vec previse vremena smo nijemi posmatraci.
interesantno je kako neko zeli da zauzme cvrst stav i preuzme stvari u svoje ruke iz Svedske, jer (za sve one koji su zaboravili namjerno ili slucajno):
mrjasmin wrote:Ja vec sada znam za koga glasati. :bih: :bih:

jer je bitno ostati dosljedan...
mrjasmin wrote: Tako ti je i ovdje u Svedskoj u 99% posto firmi. Nista cudno. Ti ako neces ne moras uzimati taj sat pazue.
jer covjek poznaje sisteme rada u raznim drzavama, samo malo mu fali da na mapi ubode BiH...

mrjasmin wrote:
Smrcak15 wrote:
Pogledati od 17:50: "Ja znam otvoriti put. U zivotu sam gubio bitke ali nisam nikada rat, necu ni ovaj"

Covjece koji gospodin.

Slusao sam ga uzivo u Donjem Vakufu i interesantno mi je bilo kad je napravio usporedbu ako dobije 2, 12, ili 22 posto glasova.

2% - Drustvo nije zrelo za promjene
12% - Nesto u stilu da ima kriticna masa
22% - Dovoljno za pobjedu
pa da se zajednicki poguramo kroz Svedsku da budemo pravi BiH patrioti i odlucujemo za sve u BiH o svemu sto ce nas malo ili nikako dotaknuti. jel tako?
mrjasmin wrote:Hajmo malo zamisliti da su svi kandidati nezavisni. Sta mislite koliko bi sanse imali protiv Hadzikadica? Moramo znati da iza ostali kandidata stoji stranacka masinerija koja ce uvijek dati svom kanditatu glas ma kakav god on bio, sposoban ili ne.
ajmo malo zamisliti i da politicar ne mora biti obrazovan i da nema praksu kroz stranku ili politicki angazman. dajte CV na stol i najbolji neurohirurg da postane predsjednik, jer je tako normalno. jelda?

bar pokusajte da ne budete djeca kada se pokusavate igrati politike. a jos bi bolje bilo da se ne pokusavate igrati patriotizma....
Nije ni tebi lahko al bas nikako.
belfy
Posts: 7672
Joined: 06/08/2007 09:00

#1134 Re: P nirof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by belfy »

mrjasmin wrote:
belfy wrote:
jer je bitno ostati dosljedan...
mrjasmin wrote: Tako ti je i ovdje u Svedskoj u 99% posto firmi. Nista cudno. Ti ako neces ne moras uzimati taj sat pazue.
jer covjek poznaje sisteme rada u raznim drzavama, samo malo mu fali da na mapi ubode BiH...

mrjasmin wrote:
Smrcak15 wrote:
Pogledati od 17:50: "Ja znam otvoriti put. U zivotu sam gubio bitke ali nisam nikada rat, necu ni ovaj"

Covjece koji gospodin.

Slusao sam ga uzivo u Donjem Vakufu i interesantno mi je bilo kad je napravio usporedbu ako dobije 2, 12, ili 22 posto glasova.

2% - Drustvo nije zrelo za promjene
12% - Nesto u stilu da ima kriticna masa
22% - Dovoljno za pobjedu
pa da se zajednicki poguramo kroz Svedsku da budemo pravi BiH patrioti i odlucujemo za sve u BiH o svemu sto ce nas malo ili nikako dotaknuti. jel tako?
mrjasmin wrote:Hajmo malo zamisliti da su svi kandidati nezavisni. Sta mislite koliko bi sanse imali protiv Hadzikadica? Moramo znati da iza ostali kandidata stoji stranacka masinerija koja ce uvijek dati svom kanditatu glas ma kakav god on bio, sposoban ili ne.
ajmo malo zamisliti i da politicar ne mora biti obrazovan i da nema praksu kroz stranku ili politicki angazman. dajte CV na stol i najbolji neurohirurg da postane predsjednik, jer je tako normalno. jelda?

bar pokusajte da ne budete djeca kada se pokusavate igrati politike. a jos bi bolje bilo da se ne pokusavate igrati patriotizma....
Nije ni tebi lahko al bas nikako.[/quote]
upravo tako. nikome ovdje nije lako, ali to ne dopire do Svedske. a jos manje razumijete sto ste mladji...
izvinjavam se ako sam te povredio, ali svakako imas slobodu da ukazes gdje sam pogrijesio.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#1135 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

belfy wrote:
Smrcak15 wrote:Hadzikadic u Mostaru i podrska Velezu na utakmici danas :thumbup: mene velezovca je danas Hadzikadic pogotovo impresionirao
jesi ti ikada gledao Velez kako igra? ako jesi, na kojem stadionu?
jesam 1994 na turniru u Sjevernom logoru, kada sam gledao Veleza uzivo nisam uopste kao balavac znao ko je ni Zeljo ni Fk Sarajevo, a ni Celik, a ni SLoboda.
Last edited by Smrcak15 on 03/09/2018 08:26, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50418
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1136 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Bloo »

Smrcak, uspjesno odbija ljude od Boga, a sada i Hadzikadica since 1999 :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1137 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Banksy »


Mi u Platformi za progres odlučili smo da ne trošimo sredstva namijenjena kampanji na skupe TV reklame i bilborde koji svakako ne donose društvenu korist.
Dakle, nema ni dinara. Kako je SDA postigla dogovor s Fahrom, nema više nikakvih razloga da pumpaju ovog šalabajzera (koji je trebao odvući glasove opozicije). Što je najtužnije, postoji realna mogućnost da ni sam nije bio svjestan da igra za njih i da su ga oni lansirali. Kladila bih se da je jako iznenađen povlačenjem 'biznismena' koji su mu obećali novac za kampanju.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#1138 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by djkurt »

Banksy wrote:

Mi u Platformi za progres odlučili smo da ne trošimo sredstva namijenjena kampanji na skupe TV reklame i bilborde koji svakako ne donose društvenu korist.
Dakle, nema ni dinara. Kako je SDA postigla dogovor s Fahrom, nema više nikakvih razloga da pumpaju ovog šalabajzera (koji je trebao odvući glasove opozicije). Što je najtužnije, postoji realna mogućnost da ni sam nije bio svjestan da igra za njih i da su ga oni lansirali. Kladila bih se da je jako iznenađen povlačenjem 'biznismena' koji su mu obećali novac za kampanju.
Ja mislim da je glavna razlika između Hadžikadića i ostalih kandidata u tome što Hadžikadić ima namjeru da postane državnik a ovi drugi državni političari. tako da ima i od mene glas definitivno.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#1139 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Banksy wrote:

Mi u Platformi za progres odlučili smo da ne trošimo sredstva namijenjena kampanji na skupe TV reklame i bilborde koji svakako ne donose društvenu korist.
Dakle, nema ni dinara. Kako je SDA postigla dogovor s Fahrom, nema više nikakvih razloga da pumpaju ovog šalabajzera (koji je trebao odvući glasove opozicije). Što je najtužnije, postoji realna mogućnost da ni sam nije bio svjestan da igra za njih i da su ga oni lansirali. Kladila bih se da je jako iznenađen povlačenjem 'biznismena' koji su mu obećali novac za kampanju.
Jesi li ikad pregledala i jedan njegov intervju?

Hajde nam molim te reci koji kandidat je bolji od Hadzikadica i argumentuj zasto je bolji pa da svi glasamo za tog kandiata , moze li? :)

Saopštenje: Pravi predsjednik za novu Bosnu i Hercegovinu
Budi i ti iskra promjene!

Dragi građani Bosne i Hercegovine,

Tražim od vas da vjerujete da zajedno možemo da donesemo promjene koje su prijeko potrebne našoj zemlji. Bez njih, budućnost Bosne i Hercegovine je veoma neizvjesna.

Promjene koje želimo počinju danas. Mi dajemo primjer čak i novim načinom vođenja predizborne kampanje.

Mi u Platformi za progres odlučili smo da ne trošimo sredstva namijenjena kampanji na skupe TV reklame i bilborde koji svakako ne donose društvenu korist. Plaćena predizborna propaganda mnogo obećava, a ne garantuje ništa. Kad god vidite reklamu ili bilbord neke političke stranke ili kandidata, znajte da ste je vi platili. Platforma za progres ne finansira se iz budžeta kroz poreze koje plaćaju građani Bosne i Hercegovine već od donacija iz cijelog svijeta.
Umjesto trošenja novca na TV reklame i bilborde, Platforma za progres će dio donacija za promotivne svrhe usmjeriti u donacije sportskim klubovima, kulturnim organizacijama te edukativnim, humanitarnim i sličnim udruženjima zato što smatramo da je taj novac njima potrebniji.

Moramo imati na umu da imamo skoro pola miliona nezaposlenih, da nam mladi ljudi i cijele porodice odlaze iz zemlje zbog toga što nisu zadovoljni postojećim stanjem. Niko ko nije u krajnjoj nuždi ne napušta olako svoju domovinu. Plaćeni oglasi i predizborno plakatiranje neće ih zadržati ovdje.

Sigurni smo da ćete ovaj novi način vođenja predizborne kampanje u Bosni i Hercegovini razumjeti, pozdraviti i podržati.

Potreba za promjenama i novim pristupom političkom djelovanju vidljiva je i u našem predizbornom sloganu koji glasi:

Pravi predsjednik za novu Bosnu i Hercegovinu
Budi i ti iskra promjene!

Ovaj slogan veže novu, drugačiju i rijetko sposobnu ličnost sa vizijom o novoj, prosperitetnoj, građanskoj i pravednoj Bosni i Hercegovini. Slogan takođe poziva svakog građanina naše zemlje ponaosob da preuzme vlastitu odgovornost i doprinese neophodnim promjenama.

Budite slobodni ljudi u zemlji koju svi moramo zajedno učiniti uspješnom. Glasajte 7. oktobra prema svojoj savjesti. Jedino tako ćemo stvoriti novu Bosnu i Hercegovinu kojom ćemo se svi ponositi i u kojoj će svaki građanin živjeti slobodno i dostojanstveno. Mi to zaslužujemo i možemo.

Mirsad Hadžikadić – Platforma za progres
neon-x
Posts: 599
Joined: 18/07/2012 19:13

#1140 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Banksy wrote:

Mi u Platformi za progres odlučili smo da ne trošimo sredstva namijenjena kampanji na skupe TV reklame i bilborde koji svakako ne donose društvenu korist.
Dakle, nema ni dinara. Kako je SDA postigla dogovor s Fahrom, nema više nikakvih razloga da pumpaju ovog šalabajzera (koji je trebao odvući glasove opozicije). Što je najtužnije, postoji realna mogućnost da ni sam nije bio svjestan da igra za njih i da su ga oni lansirali. Kladila bih se da je jako iznenađen povlačenjem 'biznismena' koji su mu obećali novac za kampanju.
Ako je Mirsad Hadzikadic kao daleko najkvalitetniji kandidat po svim mogucim kriterijima salabajzer bas me zanima kako nazivas ostale kandidate. Odvuci glasove opozicije u izbori za clana Predsjednistva??

Sustina kritike Hadzikadicu se izgleda svodi na to da bi mogao oduzeti sjajnom Becirovicu glasove od cega ce profitirati Dzaferovic. Iako nikako nije jasno po kojoj logici se dolazi do tog zakljucka. Samo su stranacki i ideoloski glasaci sigurica za SDA ili SDP kandidata i takve Hadzikadic svakako ne moze pridobiti. Svi ostali su tu svima na ponudi da ih se pridobije i ne znam kako bi Hadzikadic mogao oteti glasace jednom kandidatu a ne drugome. Na stranu sto je potpuno besmislena teza o velikoj pogubnosti tog strasnog scenarija gdje bi umjesto Murte se moglo desiti da bude izabran Kurto.

Druga primjedba je kako ono o cemu Mirsad prica su zelje koje je nemoguce sprovesti ako se nije clanom partije. Jesu to sve dobre ideje ali on to kao nista nece moci sprovesti jer ga nece podrzati stranke, ali nam kriticari preporucuju da se glasa za kandidata iste te stranke koja ne bi podrzala te dobre ideje. Samo uz stranackog kandidata u Predsjednistvu ideje se mogu sprovoditi i zato bolje nam je izabrati Becirovica jer on ima odlicne ideje kako nas zastiti od raznih dorata a uz podrsku jakih momaka iz A-SDA nece biti problem ni nalemati svakoga ko nas bude hteo da bije.
bob marley
Posts: 71
Joined: 19/01/2013 17:20

#1142 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by bob marley »

Evo Fahro kopira Mirsada sa donacijama klubu, dobro je prate ga.
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#1143 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by drag_gost »

Znam barem 20 ljudi koji ce za ovog covjeka dati glas. Ko bude glasao za ove koji su sada na vlasti, ne zele dobro ni ovoj zemlji, ni svojoj djeci. Moj glas ide za gospodina Mirsada Hadzikadica.
mrjasmin
Posts: 124
Joined: 13/09/2008 11:39

#1144 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by mrjasmin »

drag_gost wrote:Znam barem 20 ljudi koji ce za ovog covjeka dati glas. Ko bude glasao za ove koji su sada na vlasti, ne zele dobro ni ovoj zemlji, ni svojoj djeci. Moj glas ide za gospodina Mirsada Hadzikadica.

Bravo :bih: :bih: I ja znam barem 15 ljudi sto ce Mirsadu dati glas.

Svi za Mirsada :bih: :bih: :bih:
User avatar
escobar__
Posts: 8876
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#1145 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by escobar__ »

Hadžikadić je šalabajzer, a ovi kokošari što su do sada vedrili i oblačili su svila i kadifa. :lol: :lol: Pa ovaj narod tačno nije normalan, nije nikakvo čudo što ovdje nema i napretka neće bit ni narednih 100 godina. :lol: :lol:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#1146 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Nero Histrion wrote:Simpa mi je ovaj covjek, pitam se ima li ikakvih sansi pored ovih lokalnih hahara?

Svako normalan ce glasat za Hadzikadica svako ko je mazohista ce glasat i dalje za ove sto su na vlasti
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1147 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by kmirsad »

SSemir wrote:
statixx wrote:A za koju stranku misle glasati Hadzikadicevi glasaci. Kome ce povjeriti daleko najvazniju stvar izbora - upravljanje javnim resursima.
Za one koji nikad nisu cinili vlasti. Nisam toliki mazohista da glasam za one koji su se do sad svim sredstvima borili da mi uniste buducnost i sadasnjost.
:thumbup:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#1148 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Prof. dr. Mirsad Hadžikadić, kandidat za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda bošnjačkog naroda, 7. septembra će u Narodnom pozorištu u Tuzli s početkom u 19.00 sati održati politički skup kojim započinje svoju predizbornu kampanju na ovogodišnjim izborima. Tema skupa je „Put ka novoj Bosni i Hercegovini“.

Skupu će se obratiti prof. Hadžikadić i predstaviti strategiju Bosna i Hercegovina 2030. Gost skupa je bard bh. pozorišta, glumac Josip Pejaković. Nakon obraćanja Mirsada Hadžikadića, prisutni će mu moći postavljati pitanja.

Izjave za medije planirane su za 18.30 sati.

Image
User avatar
parappa
Posts: 3302
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#1149 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by parappa »

Vodi kampanju na američki način... Dali će to proći kod nas ostaje da vidimo.
Ja mu želim puno uspjeha u svakom slučaju...
Nego nisam upratio šta će se desiti ako izgubi... Ostaje li u BiH ili se vraća za Ameriku?
mrjasmin
Posts: 124
Joined: 13/09/2008 11:39

#1150 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by mrjasmin »

parappa wrote:Vodi kampanju na američki način... Dali će to proći kod nas ostaje da vidimo.
Ja mu želim puno uspjeha u svakom slučaju...
Nego nisam upratio šta će se desiti ako izgubi... Ostaje li u BiH ili se vraća za Ameriku?

Covjek kaze da je ovo dugorocni projekat. U jednom intervju je izjavio da je gubio bitke ali nikad rat. Na dan objave izborni rezultata je rekao da osniva stranku.
Locked