Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#42551 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bunk »

EU me ne zanima,nikad i nije.
I ne moramo uci u nju nikad.
Ali NATO savez ,to nam je pitanje bioloskog opstanka.
Pod nama mislim prvenstveno na Bosnjake ali i na sve patriote koji ovu Drzavu imaju u srcu.
Jer bez NATO saveza mozemo samo cekati kad ce se opet povampiriti neki ludjak sa politickom podrskom i krenuti da se "osvecuje" za pushing na Kosovu prije 600 godina ili za ovaj pushing prije 20 godina i tako unedogled..
A kad (nadam se cim prije ) zakoracimo u NATO sve prijetnje za bilo koga u ovoj Drzavi i od strane bilo koga znaci nebitno svi mi u njoj Srbi,Hrvati,Bosnjaci,Ostali,Gradjani nebitno cemo moci sav fokus da usmjerimo na ekonomiju i da popravljamo kvalitet zivota jer vise nikad nece niko nikoga ugrozavato samo zato jer je druge vjere ili boje koze ili bilo sta slicno.
To je moj ultimativni san .
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#42552 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by RunnerX »

Ali ljudi moji, ŽK je dobio ANP.
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#42553 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by zippoo87 »

bunk wrote: 21/01/2020 18:05 EU me ne zanima,nikad i nije.
I ne moramo uci u nju nikad.
Ali NATO savez ,to nam je pitanje bioloskog opstanka.
Pod nama mislim prvenstveno na Bosnjake ali i na sve patriote koji ovu Drzavu imaju u srcu.
Jer bez NATO saveza mozemo samo cekati kad ce se opet povampiriti neki ludjak sa politickom podrskom i krenuti da se "osvecuje" za pushing na Kosovu prije 600 godina ili za ovaj pushing prije 20 godina i tako unedogled..
A kad (nadam se cim prije ) zakoracimo u NATO sve prijetnje za bilo koga u ovoj Drzavi i od strane bilo koga znaci nebitno svi mi u njoj Srbi,Hrvati,Bosnjaci,Ostali,Gradjani nebitno cemo moci sav fokus da usmjerimo na ekonomiju i da popravljamo kvalitet zivota jer vise nikad nece niko nikoga ugrozavato samo zato jer je druge vjere ili boje koze ili bilo sta slicno.
To je moj ultimativni san .
znamo mi sta znaci uci u NATO,ali ne znamo kada ce nas ovi tvoji uvesti i kako ?
e o tome mi ovdje razglabamo,mi koji se nismo jutros probudili i sanjali da smo za 6 mjeseci u NATOu,jer smo eto usnili taj divni san i svidja nam se

ovo sve sto si ti napisao su tvoje zelje...a realnost je nesto skroz drugo,puno puno sivije
a jedan od razloga sto jos nismo u NATOu su ti i tebi slicni glasaci (ne biraci),jer vi ne birate politicare,vi glasate po naredbi,po dekretu...a ti politicare koje ti i tebi slicni glasate ne zele ni NATO ni EU...a zasto,pa zato sto tamo nema ni begovata,nema ni kriminala,nema nista od onog sto trenutno mi imamo u BiH,a sve zahvaljujuci tvojim politickim uzorima i politickim izborima

ne bi bilo lose da se ili probudis iz sna ili napustis malo realnost,pa da i mi malo odahnemo od tebe i tvojih snova
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#42554 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

RunnerX wrote: 21/01/2020 18:20 Ali ljudi moji, ŽK je dobio ANP.
yest ko ja na lotu :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#42555 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

bunk wrote: 21/01/2020 17:17 Ma hladovina majka.
Onda mozes misliti koliko je bitan duo iz tzv "BH bloka" :mrgreen:
Dje ces vece hladovine nego kad ides nekome po misljenje.

A mozes i Zlatka Miletica upitati koliko se njegovo “melje”...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#42556 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bunk »

zippoo87 wrote: 21/01/2020 18:33
bunk wrote: 21/01/2020 18:05 EU me ne zanima,nikad i nije.
I ne moramo uci u nju nikad.
Ali NATO savez ,to nam je pitanje bioloskog opstanka.
Pod nama mislim prvenstveno na Bosnjake ali i na sve patriote koji ovu Drzavu imaju u srcu.
Jer bez NATO saveza mozemo samo cekati kad ce se opet povampiriti neki ludjak sa politickom podrskom i krenuti da se "osvecuje" za pushing na Kosovu prije 600 godina ili za ovaj pushing prije 20 godina i tako unedogled..
A kad (nadam se cim prije ) zakoracimo u NATO sve prijetnje za bilo koga u ovoj Drzavi i od strane bilo koga znaci nebitno svi mi u njoj Srbi,Hrvati,Bosnjaci,Ostali,Gradjani nebitno cemo moci sav fokus da usmjerimo na ekonomiju i da popravljamo kvalitet zivota jer vise nikad nece niko nikoga ugrozavato samo zato jer je druge vjere ili boje koze ili bilo sta slicno.
To je moj ultimativni san .
znamo mi sta znaci uci u NATO,ali ne znamo kada ce nas ovi tvoji uvesti i kako ?
e o tome mi ovdje razglabamo,mi koji se nismo jutros probudili i sanjali da smo za 6 mjeseci u NATOu,jer smo eto usnili taj divni san i svidja nam se

ovo sve sto si ti napisao su tvoje zelje...a realnost je nesto skroz drugo,puno puno sivije
a jedan od razloga sto jos nismo u NATOu su ti i tebi slicni glasaci (ne biraci),jer vi ne birate politicare,vi glasate po naredbi,po dekretu...a ti politicare koje ti i tebi slicni glasate ne zele ni NATO ni EU...a zasto,pa zato sto tamo nema ni begovata,nema ni kriminala,nema nista od onog sto trenutno mi imamo u BiH,a sve zahvaljujuci tvojim politickim uzorima i politickim izborima

ne bi bilo lose da se ili probudis iz sna ili napustis malo realnost,pa da i mi malo odahnemo od tebe i tvojih snova
Koji to vi?
Mislim da ste u zabludi ako mislite da je forum privatna prcija ljubitelja hladovine ili sestorke..
Kenan 1995
Posts: 3
Joined: 21/01/2020 17:35

#42557 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Kenan 1995 »

Pozdrav,nisam clana nikakve stranke,ali sam protiv ovoga sistema i mislim na bolje sutra meni i mojim ljudima oko mene. Clan sam omladinske skupine i stojim ispred njih,napravio sam anketu vezanu za zivotno osiguranje jer mislim da nam je jako bitno jer od PIO/MIO sistema penzioneri ne mogu da zive,a tek kako cemo mi i hoce li nam ga imati ko uplacivati jer svi idu vani.Zamolio bih vas sve,koji imate jednu minutu da popunite anketu od 13 pitanja,meni ce dosta znaciti postotci te ankete.. Unaprijed hvala.

https://forms.office.com/Pages/Response ... MzVTZSRC4u
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#42558 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by zippoo87 »

bunk wrote: 21/01/2020 18:43
zippoo87 wrote: 21/01/2020 18:33
bunk wrote: 21/01/2020 18:05 EU me ne zanima,nikad i nije.
I ne moramo uci u nju nikad.
Ali NATO savez ,to nam je pitanje bioloskog opstanka.
Pod nama mislim prvenstveno na Bosnjake ali i na sve patriote koji ovu Drzavu imaju u srcu.
Jer bez NATO saveza mozemo samo cekati kad ce se opet povampiriti neki ludjak sa politickom podrskom i krenuti da se "osvecuje" za pushing na Kosovu prije 600 godina ili za ovaj pushing prije 20 godina i tako unedogled..
A kad (nadam se cim prije ) zakoracimo u NATO sve prijetnje za bilo koga u ovoj Drzavi i od strane bilo koga znaci nebitno svi mi u njoj Srbi,Hrvati,Bosnjaci,Ostali,Gradjani nebitno cemo moci sav fokus da usmjerimo na ekonomiju i da popravljamo kvalitet zivota jer vise nikad nece niko nikoga ugrozavato samo zato jer je druge vjere ili boje koze ili bilo sta slicno.
To je moj ultimativni san .
znamo mi sta znaci uci u NATO,ali ne znamo kada ce nas ovi tvoji uvesti i kako ?
e o tome mi ovdje razglabamo,mi koji se nismo jutros probudili i sanjali da smo za 6 mjeseci u NATOu,jer smo eto usnili taj divni san i svidja nam se

ovo sve sto si ti napisao su tvoje zelje...a realnost je nesto skroz drugo,puno puno sivije
a jedan od razloga sto jos nismo u NATOu su ti i tebi slicni glasaci (ne biraci),jer vi ne birate politicare,vi glasate po naredbi,po dekretu...a ti politicare koje ti i tebi slicni glasate ne zele ni NATO ni EU...a zasto,pa zato sto tamo nema ni begovata,nema ni kriminala,nema nista od onog sto trenutno mi imamo u BiH,a sve zahvaljujuci tvojim politickim uzorima i politickim izborima

ne bi bilo lose da se ili probudis iz sna ili napustis malo realnost,pa da i mi malo odahnemo od tebe i tvojih snova
Koji to vi?
Mislim da ste u zabludi ako mislite da je forum privatna prcija ljubitelja hladovine ili sestorke..
@bunk
ajde nekada probaj napisati nesto smisleno,evo molim te
znam da ti je to tesko ali nekada se moras malo u necemu potruditi

ti podrzavas,SDA,sda satelite, DF i koje sve ne i kada ti ja napisem direktno da si ti saucesnik u ovakvom stanju u kojem se drzava i drustvo nalazi,ti se onda malo pravis budala jel

da li si ti svjetan da i ti svojim glasom i podrskom krojis i svoju i moju sudbinu ?

evo imas nesto protiv sestorke (sadasnje cetvorke ) i to imas pravo,ali zasto ne priznas da su ovi uradili vise za godinu nego tvoja stranka za 25+

do kada se mislis praviti budala i glup ?
tvoje primitivno razmisljanje i podrska SDA steti i tebi i svima,jesi li toliko politicki i ljudski nepismen da ne mozes vidjeti oko sebe gdje zivis i u kakvom je stanju sve,od puteva do standarda ?
Last edited by zippoo87 on 21/01/2020 20:52, edited 2 times in total.
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#42559 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by zippoo87 »

.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6323
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#42560 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by agnostic_front »

On se bavi samo bitnim temama kao sto su NATO i sta jos ima. A ekonomija, poslovi, tramvajske stanice, kvalitet zraka su neke trivijalne stvari i steta bi bilo da se na to trosi energija. Umjesto da se i zastupnici u KS bore da udjemo u NATO, oni su izabrali da se bave ovim gore nabrojanim stvarima i jos nekim. bunk je samo zabrinut, nikako sda glasac.
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#42561 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by zippoo87 »

ma ja samo ne mogu da shvatim da ovakvi mozgovi kao ovaj bunk,da li oni zive u istoj drzavi kao i mi ostali,da li se on vozi iz svoje vukojebine do Sarajeva 4-5 sati a razdaljina ni 200 km,da li on kada se razboli,nema kome da se obrati,ako ga neko premlati na ulici,nema kome da se obrati
da li on radi za mizernu platu koja nije ni socijalna pomoc ili samo za sendvic radi
da li on uopste ima mozga i oci,da pogleda oko sebe malo i skonta cija je to politicka zasluga,ko nas je najvise unazadio od rata pa na ovamo

ili je jednostavno glup da shvati ove stvari
nikada mi nece biti jasno kako neko brani nekoga a ovaj mu za uzvrat uzima sve...i sto mu vise uzimas,on postaje sve jaci branilac i radikalniji
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#42562 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by izvrsni direktor »

Plitak mozak. Tibicni uhljebistan bosnjo. To ti je politika: uhljebi me na budzet za 1200KM i ponavlja "ko im jebe mater sto se oni nisu znali ovako uhljebit".

Stanovnik po mjeri sda: nema ambicija za bolje, nema znanja za vise, nema obraza za druge.
User avatar
drndalo
Posts: 22808
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#42563 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drndalo »

nikada mi nece biti jasno kako neko brani nekoga a ovaj mu za uzvrat uzima sve...i sto mu vise uzimas,on postaje sve jaci branilac i radikalniji
Štokholmski sindrom...
User avatar
shbc
Posts: 3344
Joined: 20/07/2012 12:13

#42564 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shbc »

izvrsni direktor wrote: 21/01/2020 19:52 Plitak mozak. Tibicni uhljebistan bosnjo. To ti je politika: uhljebi me na budzet za 1200KM i ponavlja "ko im jebe mater sto se oni nisu znali ovako uhljebit".

Stanovnik po mjeri sda: nema ambicija za bolje, nema znanja za vise, nema obraza za druge.
To mi je generalno vazda fascinantno bilo. Kako neko moze da se proda za posao koji placa 800, 900, 1000 KM mjesecno. Pogotovo u Sarajevu, gdje je ta cifra iz dana u dan sve teza za prezivljavanje, kamoli sta vise.

Kad se prodajes, bar to uradi za 5 milja mjesecno, pa da si miran.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#42565 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MUNAFIK »

Ako ima imalo samopostovanja, bar u sebi, složit ce se da nam je u svakom segmentu veliko sranje u KS (a i u drzavi) gdje god krenes nista ne funkcionise i sve je puno nesposobnih kadrova uglavnom stranackih uhljeba koji nit sta rade niti sta znaju da rade.

To je cinjenica za koju niko nema kontrargument...

E sad ko je za to odgovoran?

Pa naravno oni koji su vladali, a to je uglavnom SDA i vecinom su to njihovi uhljebi koji opstruiraju svojom nesposobnoscu bilo kakav napredak ovog drustva.

Ako cemo gledati ideologiju ja sam SDA ali treba biti posten ova sad SDA garnitura koja drzi KS je katastrofa i te ljude niko normalan ne moze podrzavati tovukljucuje kako obicne ljude tako i politicke stranke... Stvari su jednostavne...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#42566 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

Glede ovog hinjavog odgovora nekome ko ti kenuputio podrsku, imam jedno forumsko pitanje za uvazenu zastupnicu kerlu te molim strucne sluzbe df koje su stalnoprisutne na forumu da isto prenesu doticnoj i zamole.za.odgovor.
Dakle, uzimajuvi u cinjenicu da je gore spomenuta zastupnica na sva usta zakukala oko uvreda i prozivki na njen racun ( u sta ne sumnjam i iskreno osudjujem), da.li je ista ponudila podrsku gospodji koja je sekretar skupstine i ostalim uposlenicama steucnih sluzbi ( i uposlenicima) glede mobinga i izovljavanja koje je na njima vrseno od predstavnika vladajuce vecine u zadnjih mjesec dana, ili se to ne pika kao mobing i zlostavljanje jer su pocinioci njeni novi/stari ahbabi i koalicioni partneri mirza the ironman i mahir expert-for-everything devic? Unaprijed blagodarim.

Image
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#42567 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MUNAFIK »

Roccohljup wrote: 21/01/2020 20:09 Glede ovog hinjavog odgovora nekome ko ti kenuputio podrsku, imam jedno forumsko pitanje za uvazenu zastupnicu kerlu te molim strucne sluzbe df koje su stalnoprisutne na forumu da isto prenesu doticnoj i zamole.za.odgovor.
Dakle, uzimajuvi u cinjenicu da je gore spomenuta zastupnica na sva usta zakukala oko uvreda i prozivki na njen racun ( u sta ne sumnjam i iskreno osudjujem), da.li je ista ponudila podrsku gospodji koja je sekretar skupstine i ostalim uposlenicama steucnih sluzbi ( i uposlenicima) glede mobinga i izovljavanja koje je na njima vrseno od predstavnika vladajuce vecine u zadnjih mjesec dana, ili se to ne pika kao mobing i zlostavljanje jer su pocinioci njeni novi/stari ahbabi i koalicioni partneri mirza the ironman i mahir expert-for-everything devic? Unaprijed blagodarim.

Image
Pa zar nije ona zvala policiju i govorila DRŽTE LOPOVA i pokazivala na Konakovica, a krila one koji su vršili mobing nad zaposlenima.
sandoz11
Posts: 303
Joined: 05/03/2010 21:55

#42568 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sandoz11 »

I ako je od Kerle, previse je.. :D :D
a ova fora da imaju stvari o kojima niko ne snmije da progovori je toliko vise izlizana da je spala samo jos na nasu BIBU :run:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#42569 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

bunk wrote: 21/01/2020 17:46
A sta ti mislis da ce se desavati nakon sto Makedonija sad u narednih 6 mjeseci postane punopravni clan?
Da ce NATO savez cekati da se neki Antonov spusti na aerodrom u BL i dovede "humanitarnu pomoc" ? Ja ne mogu da vjerujem da se konto price o Sk i vladi u njemu ne libite gurati vodu na mlin ovima sto mastaju o ujedinjenju s majcicom ili makar njezinom pastorkom u dalekom svetu :mrgreen:

Žao mi je, o našem ulasku u NATO odlučuje Vučić.



novembar 2019.

Izetbegović: Nećemo u NATO ako Srbi to ne žele


U ovoj zemlji niko nikome ništa više nametati neće. Kada su u pitanju Srbi i RS, ako neće u NATO, neće se ići u NATO.

Što se nas tiče, to može biti minimalni aspekt, redukovani ANP u kojem akcenat može biti potpuno stavljen na civilni dio, a možemo koordinisati tempo sa Srbijom.



User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#42570 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bunk »

A onda u decembru kvinta i boom ,sve moze..
kritikos
Posts: 784
Joined: 12/01/2018 09:17

#42571 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kritikos »

RunnerX wrote: 21/01/2020 18:20 Ali ljudi moji, ŽK je dobio ANP.
Program reformi, ali eto neka bude ANP. Ja sam svojim očima gledao kako je Željko nalivperom u svojoj ruci pisao na preko 50str. dokument na Engleskom jeziku kako bi ostale nadigrao da potpišu stranjski dokument. :lol:
sandoz11
Posts: 303
Joined: 05/03/2010 21:55

#42572 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sandoz11 »

Ma nije nista ZK uradio sto se tice ANP samo se hvali, jer je Baja morao potpisati .... :D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#42573 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Bosanski_kralj »

Zbilja šta je sa tim famoznim dokumentom šta je poslan? Je li se NATO službeno izjasnio po tom pitanju ili bar neka od zemalja članica, da li to prihvataju kao ANP ili ne?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#42574 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

Bosanski_kralj wrote: 21/01/2020 21:13 Zbilja šta je sa tim famoznim dokumentom šta je poslan? Je li se NATO službeno izjasnio po tom pitanju ili bar neka od zemalja članica, da li to prihvataju kao ANP ili ne?
Ihhh to je bilo prosle godine...... :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#42575 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

Roccohljup wrote: 21/01/2020 20:09 Glede ovog hinjavog odgovora nekome ko ti kenuputio podrsku, imam jedno forumsko pitanje za uvazenu zastupnicu kerlu te molim strucne sluzbe df koje su stalnoprisutne na forumu da isto prenesu doticnoj i zamole.za.odgovor.
Dakle, uzimajuvi u cinjenicu da je gore spomenuta zastupnica na sva usta zakukala oko uvreda i prozivki na njen racun ( u sta ne sumnjam i iskreno osudjujem), da.li je ista ponudila podrsku gospodji koja je sekretar skupstine i ostalim uposlenicama steucnih sluzbi ( i uposlenicima) glede mobinga i izovljavanja koje je na njima vrseno od predstavnika vladajuce vecine u zadnjih mjesec dana, ili se to ne pika kao mobing i zlostavljanje jer su pocinioci njeni novi/stari ahbabi i koalicioni partneri mirza the ironman i mahir expert-for-everything devic? Unaprijed blagodarim.

Image
ovi sdO privjesvi su totalno retardirani... pa ova gora od esa a.s. nemerem bilivit sta ova baljezga i jos trazi neko tv suceljavanje... bibo idi kod zahiragica da ti da tanjir graha pa prdi kolko hos... i ja ovim spodobama dao glas, e neste vise, znas li bibo na cijoj ces ti strani biti 2020 i 2022... ni nacijoj... selamim patriJote... imam jos nekih otrgnutih iz dijaspore koji se pale jos uvjek na smučka... prevest ce njiHa pici zedne preko vode, samo da mi dodju na ljeto il za bajram pa da im zgadim ove sdO privjeske a ljudi ne mogu bOkira i sObiju ocima gledat... potop ce te dozivjet, zivi bili pa vidjeli... smradovi plaČenički i paČeniČki...
Post Reply