Bosanska piramida Sunca vol.3

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Locked
User avatar
wels
Posts: 2116
Joined: 22/06/2003 00:00
Location: 6/red 3/parter

#1101

Post by wels »

Ma antipiramidashi moraju neshto laprdati
Bosna_E
Posts: 355
Joined: 22/05/2005 13:47

#1102

Post by Bosna_E »

LOL
Last edited by Bosna_E on 15/06/2006 10:00, edited 1 time in total.
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#1103

Post by Reina »

tacno bila piramida ili ne, ali tvrdili su da je obicno brdo a iz ovog vidimo da nije , pa su tvrdili
da je prirodna tvorevina a iz prilozenog se golim okom vidi da nije.... :shock:
Bosna_E
Posts: 355
Joined: 22/05/2005 13:47

#1104

Post by Bosna_E »

Eh vidi onaj ko ima oci. Sta sa stotinama slijepih?
User avatar
wels
Posts: 2116
Joined: 22/06/2003 00:00
Location: 6/red 3/parter

#1105

Post by wels »

Image
Bosna_E
Posts: 355
Joined: 22/05/2005 13:47

#1106

Post by Bosna_E »

Jel i ovo prirodno i su to napravila djeca igrajuci se zmirke? :lol:
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#1107

Post by Piramidos »

wels wrote:
Mi dijelimo dnevnice,bez obzira na ucinak.
mislis pare od poreza hahahah 8-)
wels wrote:
A zar ti Piramidos radish dzaba? Skidam kapu.
dzaba ali efikasno 8-), razhebali smo vam teferic :D,
nas moto je: prvo cete se smijati 5 minuta a onda cete plakati cijeli zivot
:lol:
Prazina
Posts: 145
Joined: 27/05/2006 23:40

#1108

Post by Prazina »

Antipiramidasi, laprdajte samo, ali da znate te su piramide izgradjene prije opceg potopa sto se spominje u Starom Zavjetu!!!!

Dakle starije su od svih gradjevina na svijetu!!!!
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#1109

Post by kriticarka_nikova »

Prazina wrote:Antipiramidasi, laprdajte samo, ali da znate te su piramide izgradjene prije opceg potopa sto se spominje u Starom Zavjetu!!!!

Dakle starije su od svih gradjevina na svijetu!!!!
Naravno,neki to pamte kao ti :roll:
User avatar
wels
Posts: 2116
Joined: 22/06/2003 00:00
Location: 6/red 3/parter

#1110

Post by wels »

"Piramidos"
dzaba ali efikasno 8-), razhebali smo vam teferic :D,
nas moto je: prvo cete se smijati 5 minuta a onda cete plakati cijeli zivot
:lol:


Antipiramidashi - seoske lole,specijalisti za razjebavanje teferica.



E to vam pristaje,pravo :-)
Bosna_E
Posts: 355
Joined: 22/05/2005 13:47

#1111

Post by Bosna_E »

Image

Kad moze Vegas, sto nebi moglo i Visoko? :P LOL
bagavac
Posts: 57
Joined: 04/04/2004 02:19

#1112

Post by bagavac »

pffff.... mislim da je prerano reci da su piramide... izgled kao piramida, ali je malo cudna konstrukcija kamenja... mozda je bilo razlicitih piramida, svaka civilizacija svoju vrstu... ipak nesto ima sada samo neka se otkrije i turizam navali i zabraniti guzonjinim sinovima i vladi da prave restorane i hotele po visokom... prvo vojnicima koji su ipak odbranili politicarima stolice pa onda ostalim...

Ali sta ces jebo ti zemlju gdje je jedan pravi a dvoje ruse... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#1113

Post by realna do boli »

Pa sta ako nema piramide..sto bi drugi rekla a sta ako bude piramida...Pustite covjeka da kopa, moze mu se hoce mu se .Bolje i to nego pronalaziti skladista oruzija po bosanskim prokletijama.Napokon nesto zanimljivo oko cega se ljudi prepiru a nije politika...dok je neunesoste tu...poneki.Nemam nista protiv toga da se dogadja nesto zanimljivo i svi se odmah sklapiste da to osudjujete.Covjek ISTRZUJE..mozda nesto uspije a mozda i ne .Sta ima veze :-) Za one koji ce reci da to ima veze sa glupim bosancima....mi bar imamo maste i nase vijuge nisu usmjerene samo na jedno te isto ..i znamo a i vec smo naviki da se o nama pricaju vicevi ..pa prema tome ...ja bih bas volila da se dokaze da je piramida..kadli tadli ...a ako ne ..hajmo dalje ..pravicemo krugove u zitu ...ko i drugi.
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#1114

Post by Piramidos »

wels wrote:
"Piramidos"
dzaba ali efikasno 8-), razhebali smo vam teferic :D,
nas moto je: prvo cete se smijati 5 minuta a onda cete plakati cijeli zivot
:lol:

Antipiramidashi - seoske lole,specijalisti za razjebavanje teferica.

E to vam pristaje,pravo :-)
ma ne totalno si u krivu, mi smo foteljasi hahahahha, udaramo u mozak knjigama, znanje je moc :-D :-D

p.s. neodgovori tvoj jaro sto je mislio sa govedaricom i lovrenovicem :-?
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#1115

Post by Piramidos »

realna do boli wrote:Napokon nesto zanimljivo oko cega se ljudi prepiru a nije politika...dok je neunesoste tu...poneki.
hljeba i igara hahaha a izbori pred vratima penzije nema ni navidiku, vrlo dobar trik, hljeba i igara hahaha
Bosna_E
Posts: 355
Joined: 22/05/2005 13:47

#1116

Post by Bosna_E »

Sad cu postavit pitanje na koje me odgovor zaista interesuje.

Da se sve ovo odigrava u nekom drugom gradu (Sarajevu, Zenici, Tuzli, Banja Luci, Brckom, Mostaru, Livnu.. itd) dali bi onda bilo toliko osporavanja i negiranja? Izgleda da je ova stvar nekim ljudima neprihvatljiva samo radi toga sto bas Visoko? Sta vi mislite o ovome?
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#1117

Post by Pearl »

Prazina wrote:Antipiramidasi, laprdajte samo, ali da znate te su piramide izgradjene prije opceg potopa sto se spominje u Starom Zavjetu!!!!

Dakle starije su od svih gradjevina na svijetu!!!!
pisi National Geographicsu odmah da nas uvrsti medju "najstarije civilizacije svijeta" :D ili jos bolje- da otvori sasvim novo poglavlje za nas: "najstarija civilizacija na svijetu"

neki ljudi, na celu sa Semirom se tako bacaju terminima da to nije normalno... cuj 12 000 godina (ako u posljednje vrijeme nije povecao)... da vjerujemo na rijec, bez ikakvih dokaza.. ovako samo djeluje smijesno i totalno neprofesionalno...

a s druge strane se neki ljudi toliko pale da to nije normalno..:) sta bi vam smetalo i da otkopaju piramidu? jel vam to ona hljeba uzima?
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#1118

Post by Goran_35 »

Piramidos wrote:
wels wrote:
"Piramidos"
dzaba ali efikasno 8-), razhebali smo vam teferic :D,
nas moto je: prvo cete se smijati 5 minuta a onda cete plakati cijeli zivot
:lol:

Antipiramidashi - seoske lole,specijalisti za razjebavanje teferica.

E to vam pristaje,pravo :-)
ma ne totalno si u krivu, mi smo foteljasi hahahahha, udaramo u mozak knjigama, znanje je moc :-D :-D

p.s. neodgovori tvoj jaro sto je mislio sa govedaricom i lovrenovicem :-?

Ponavljanje je majka znanja :oops: - ne za sve :oops: vec kome treba :oops: :D
Zato predlazem da se vrats nazad i procitas jos jednom sta sam napis'o :oops:
wolf lobovski
Posts: 95
Joined: 17/05/2006 13:48

#1119

Post by wolf lobovski »

"nikad se ne raspravljajte sa idiotima, prvo ce vas spustiti na svoj nivo a onda ce vas ubiti iskustvom"

pozdrav svima
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#1120

Post by realna do boli »

Kako i zasto iko od ovdje prisutnih moze sebi uzeti za pravo da tvrdi da piramida postoji ili ne postoji a u isto vrijeme pobijati ili podrzavati znanje,zvanje i podobnost covjeka o kojem se raspravlja.Koliko Vas ili nas ima diplomu arheologije , geodeta, i inih ostalih znanosto potebnih da se nesto dokaze.Sumnjam da iko ima ,ali svi sebi uzimamao za pravo da pametujemo o onome o cemu nemamao pojma ili smo samo citali,pa nam se nije dopalo i sada to osudjujemo .Ja nemama pojma o arheologiji , ja nemama pojma o nauci koja proucava zemlju ili kamenje ( da se ne provaljujem) pa prema tome neamam ni paravo da bilo koga podrazavam ili osudjujem na osnovu onoga sto drugi pisu ili da ta svoja shvatanja potkrepljujem clancima nekih drugih koji niti su bili niti ce biti , ili su bili pa opet nista ne znaju ...na Visocici ..Nama neukim samo treba baciti kost i mi se tako lijepo prepiremo o onone o cemu nemamao blage da je to fakat vec..idiotski..
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#1121

Post by Piramidos »

Goran_35 wrote:
Ponavljanje je majka znanja :oops: - ne za sve :oops: vec kome treba :oops: :D
Zato predlazem da se vrats nazad i procitas jos jednom sta sam napis'o :oops:
ma znamo mi nisi ti nista lose mislio ;-) nebi ti. opet odradjujes dnevnicu za welsa :-) . c c c c
semm
Posts: 98
Joined: 19/04/2006 14:04

#1122

Post by semm »

Piramidos wrote:
wels wrote:
"Piramidos"
dzaba ali efikasno 8-), razhebali smo vam teferic :D,
nas moto je: prvo cete se smijati 5 minuta a onda cete plakati cijeli zivot
:lol:

Antipiramidashi - seoske lole,specijalisti za razjebavanje teferica.

E to vam pristaje,pravo :-)
ma ne totalno si u krivu, mi smo foteljasi hahahahha, udaramo u mozak knjigama, znanje je moc :-D :-D

p.s. neodgovori tvoj jaro sto je mislio sa govedaricom i lovrenovicem :-?
I cjenama brate: upravo u prodaji ,tek izašla iz štampe.
Autor :D.Lovrenović
Naslov:Na klizištu povjesti
Cjena: 120 KM
Po penzijice ili trećina od crkavice.Vjerujem da je odštampana u 21primjerak +10-15 za slijepo poslušne. Jeli se to autor plaši drugačijih viđenja istorije.
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#1123

Post by Piramidos »

semm wrote: I cjenama brate: upravo u prodaji ,tek izašla iz štampe.
Autor :D.Lovrenović
Naslov:Na klizištu povjesti
Cjena: 120 KM
Po penzijice ili trećina od crkavice.Vjerujem da je odštampana u 21primjerak +10-15 za slijepo poslušne. Jeli se to autor plaši drugačijih viđenja istorije.
odlicna knjiga srdacna preporuka :thumbup: , ako nemas da je nabavis da upoznas bolje proslost svoje domovine :)
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#1124

Post by taxi_driver »

semm wrote:
Piramidos wrote:
wels wrote:
Antipiramidashi - seoske lole,specijalisti za razjebavanje teferica.

E to vam pristaje,pravo :-)
ma ne totalno si u krivu, mi smo foteljasi hahahahha, udaramo u mozak knjigama, znanje je moc :-D :-D

p.s. neodgovori tvoj jaro sto je mislio sa govedaricom i lovrenovicem :-?
I cjenama brate: upravo u prodaji ,tek izašla iz štampe.
Autor :D.Lovrenović
Naslov:Na klizištu povjesti
Cjena: 120 KM
Po penzijice ili trećina od crkavice.Vjerujem da je odštampana u 21primjerak +10-15 za slijepo poslušne. Jeli se to autor plaši drugačijih viđenja istorije.


pa jarane nece biti 5 eura ko kakav roman na trafici.to je knjiga a ne semove nebuloze.cuj knjiga kosta 5 eura.jebote skuplji alan ford na trafici od semove knjige.pa i treba da je skuplji jer u alan fordu barem nesto istinito ima ,dok kod sema sve same nebuloze.
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#1125

Post by Gospon Macola »

taxi_driver wrote:
semm wrote:
Piramidos wrote: ma ne totalno si u krivu, mi smo foteljasi hahahahha, udaramo u mozak knjigama, znanje je moc :-D :-D

p.s. neodgovori tvoj jaro sto je mislio sa govedaricom i lovrenovicem :-?
I cjenama brate: upravo u prodaji ,tek izašla iz štampe.
Autor :D.Lovrenović
Naslov:Na klizištu povjesti
Cjena: 120 KM
Po penzijice ili trećina od crkavice.Vjerujem da je odštampana u 21primjerak +10-15 za slijepo poslušne. Jeli se to autor plaši drugačijih viđenja istorije.


pa jarane nece biti 5 eura ko kakav roman na trafici.to je knjiga a ne semove nebuloze.cuj knjiga kosta 5 eura.jebote skuplji alan ford na trafici od semove knjige.pa i treba da je skuplji jer u alan fordu barem nesto istinito ima ,dok kod sema sve same nebuloze.
Sa Alanom Fordom su mnogi od nas odrasli. Sa Samovim knjigama samo mozemo zavrsiti u ludnici. :-)
Locked