Dobrovoljačka ulica

Post Reply
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#576 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by TheMule »

muha_sa wrote:
Dozer wrote:U sustini, najveca greska tadasnje vlade BiH je bila sto nisu tzv. VRS i SDS proglasili teroristickim organizacijama. Na kraju karajeva, i pravno gledano, oni su to i postali onog momenta kada su opalili prvi metak u BiH nakon priznavanja nezavisnosti iste.
Da su to uradili, mi danas ne bismo imali sta imamo i ni tadasnja VRS, ni SDS ne bi imali ama bas nikakav legitimitet ni za pregovore ni ista drugo, a RS danas ne bi postojala.

Da li je ovo bila istorijska greska ii namjerni "previd"...pokazace buducnost.
:thumbup:
jasno ko dan al ondašnjim mazlumima to nije bilo il jasno il im nije bilo u interesu :-) Vijece sigurnosti UN-a ih je nazivalo sds teroristima, Evropa ih tako nazivali, što oni tad i jesu bili--teroristi.


Mislim da je ovo razmisljanje o proglasavanju vrs teroristicka ili pobunjenicka itd malo naivno.
Podsjeca me na navijace koji misle da ce promjenom fudbalske formacije pretvoriti gubitnicki tim u pobjednicki. Ono, predji sa 4-4-2 na 4-3-3 i odjednom smo najbolji, a za to se obicno krivi trener.

A na terenu, igraci isti. Mi, oni, MZ, politicka klima u svijetu ista, svi znaju pravu istinu i sta se desava na terenu. Assad je one svoje u Siriji proglasio pobunjenicima, pa kakve fajde ima od tog? KLA na Kosovo su proglasili teroristickom organizacijom, pa im Amerikanci poklonise drzavau.

Srbi su bili agresori i zlocinci, i to im je pravo ime. Sve ostalo bi im dalo legitimitet "boraca za slobodu" protiv opresivnih muslimana.

Rijeci su jake samo kad imaju jake cinjenice iza sebe, a naziv "teroristi", da budemo iskreni, i nije bas priliocio vrs/sds. Jedna takva prazna rijec ne moze promjeniti velike poteze kao sto su bombardovanje, Dejton, Oluja, itd.

Mislim da su nasi pravilno postupili i nije pravedno kriviti ih sto se tice ovog slucaja.
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#577 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by kingofsnake »

Walther wrote:
rokan wrote:ali kako sebe ne mogu da zamisli da se sa cinizmom obracam prema bilo kojoj zrtvi iz bosnjackog naroda tako me i ovo zgrazava.
Ovdje nisu ratovala africka plemena... Ovdje su "tvoji" izvrsili genocid, nemoj ni pokusavati praviti paralele. Sve sto se desilo u Dobrovoljackoj, prije nje i poslije je posljedica odluke Srbije da izvrsi agresiju na BiH uz pomoc bosanskih Srba. Naglabati o smrti 6 uniformiranih lica armije koja je izvrsila otmicu legalnog predsednika pored zlocina tih armije je zaista pokvareno. U to vrijeme su po raznim gradovima pobili hiljade civila a ovdje filozofiras o smrti sestorice (uniformiranih!) lica.

Da se to desi Izraelcima ili Amerikancima pobili bi sve u koloni, slucaju Izraela jos vecinu rodbine...
Ma ja se samo pitam kako se mi imamo snage raspravljati s ovakvim likovima koji bi se sutra ponašali kao njihovi 1992. Kad ih slušaš to sve go altruista, humanista, ne daju na komšiluk, paze se s Bošnjacima i bla bla. A onda malo razmislim i skontam da me ni 1992. nisu napali Marsovci, nego komšija Jovo s trećeg, i komšija Mirko s petog, i komšija Slobo iz zgrade prekoputa itd...

I ne žalim ba nijednu srpsku žrtvu koja je imala bilo kakve veze s agresijom, pa makar i samo kroz podržavanje. I vi svi koji mi dođete ovde opravdavat agresiju, genocid i zločine ste mi isti kao Karadžić, Mladić, Arkan... I ne vjerujem u suživot sa takvim ljudima, i ne želim suživot sa takvim ljudima. I najsretniji bi bio da se svi vi takvi pokupite preko Drine il u neku drugu pičku materinu da vas više ne slušam i ne gledam.

I boli me kita što će se sad naći neki glupi Bošnjo da mi kaže "pa nemoj tako".
Last edited by kingofsnake on 18/12/2013 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#578 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by kingofsnake »

TheMule wrote: Mislim da je ovo razmisljanje o proglasavanju vrs teroristicka ili pobunjenicka itd malo naivno.
Podsjeca me na navijace koji misle da ce promjenom fudbalske formacije pretvoriti gubitnicki tim u pobjednicki. Ono, predji sa 4-4-2 na 4-3-3 i odjednom smo najbolji, a za to se obicno krivi trener.

A na terenu, igraci isti. Mi, oni, MZ, politicka klima u svijetu ista, svi znaju pravu istinu i sta se desava na terenu. Assad je one svoje u Siriji proglasio pobunjenicima, pa kakve fajde ima od tog? KLA na Kosovo su proglasili teroristickom organizacijom, pa im Amerikanci poklonise drzavau.

Srbi su bili agresori i zlocinci, i to im je pravo ime. Sve ostalo bi im dalo legitimitet "boraca za slobodu" protiv opresivnih muslimana.

Rijeci su jake samo kad imaju jake cinjenice iza sebe, a naziv "teroristi", da budemo iskreni, i nije bas priliocio vrs/sds. Jedna takva prazna rijec ne moze promjeniti velike poteze kao sto su bombardovanje, Dejton, Oluja, itd.

Mislim da su nasi pravilno postupili i nije pravedno kriviti ih sto se tice ovog slucaja.
Ma nisu naši pravilno postupili jer ih nisu sve otresli. To je greška bila, a o krivnji bilo kojeg oblika nema priče. Trebalo je u momentu kad su se krenuli kurčit i vadit oružje pobit bagru, ionako su svi ti iz te kolone iz uniforme JNA prešli u četničku. Trebalo ih je poslat u off, pa da imaju familije nastradalih fino razloga doć na Drveniju i plakat.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#579 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

rokan wrote:
kako su se bosnjaci preko noci presaltali na hrvatski, to se ne pitas? u sarajevu prije rata niko nije govorio općina osim hrvata i to ne svih. niko nije govorio "aktualno", "ubačaj", "utrka" i milion drugih rijeci. ali to ti ne smeta a smeta ti sto se covjek presaltao na ekavicu u drzavi u kojoj se govori ekavica i kojom mu se citav zivot u kuci govorilo.

btw. zastrasuje sa koliko cinizma se forumasi odnose prema nevinoj zrtvi i to oni forumasi koji se pozivaju na ravnopravnost, multietnicnost, toleranciju... zalosno.
Ja ne znam s kakvim se ti bosjnacima i u kojoj opcini utrkujes ali koliko ja mogu da primjetim da su mehko i peterica puno cesci nego to. Meni ne smeta apsolutno niko, naprotiv ali 25 godina zivota u sredini koja iskljucivo formira govor je predugo da bi se tek tako prebacio na ekavicu. Ljudi u drugim sredinama zive puno duze od 20 god pa nisu izgubili nacin govora koji su usvojili u mladosti, ljudi iz Sandzaka, pa i pomenuti Divjak su ti najbolji primjeri, tako da je njegova ekavica vjestacka.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#580 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by agent_zero »

Ja sam imao par poznanika čiji su roditelji bili vojna lica iz srbije i govorili su ekavicom ili su mixali ekavicu i ijekavicu. Doduše, nisu toliko godina kao dotični proveli u sarajevu, ali nije to ništa čudno.




P.S za mene je opština uvijek i zauvijek opština, nikakva općina :wink:
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#581 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Dozer »

Zna se sta je opcenje :D
Last edited by Dozer on 19/12/2013 12:37, edited 1 time in total.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#582 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Ripicipi »

agent_zero wrote:Ja sam imao par poznanika čiji su roditelji bili vojna lica iz srbije i govorili su ekavicom ili su mixali ekavicu i ijekavicu. Doduše, nisu toliko godina kao dotični proveli u sarajevu, ali nije to ništa čudno.




P.S za mene je opština uvijek i zauvijek opština, nikakva općina :wink:
I za mene jer sam tako i naucio, ali je istina da se Sarajevo "krotiziralo" sto se toga tice :-)
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#583 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by LBVIEW »

kingofsnake wrote:
TheMule wrote: Mislim da je ovo razmisljanje o proglasavanju vrs teroristicka ili pobunjenicka itd malo naivno.
Podsjeca me na navijace koji misle da ce promjenom fudbalske formacije pretvoriti gubitnicki tim u pobjednicki. Ono, predji sa 4-4-2 na 4-3-3 i odjednom smo najbolji, a za to se obicno krivi trener.

A na terenu, igraci isti. Mi, oni, MZ, politicka klima u svijetu ista, svi znaju pravu istinu i sta se desava na terenu. Assad je one svoje u Siriji proglasio pobunjenicima, pa kakve fajde ima od tog? KLA na Kosovo su proglasili teroristickom organizacijom, pa im Amerikanci poklonise drzavau.

Srbi su bili agresori i zlocinci, i to im je pravo ime. Sve ostalo bi im dalo legitimitet "boraca za slobodu" protiv opresivnih muslimana.

Rijeci su jake samo kad imaju jake cinjenice iza sebe, a naziv "teroristi", da budemo iskreni, i nije bas priliocio vrs/sds. Jedna takva prazna rijec ne moze promjeniti velike poteze kao sto su bombardovanje, Dejton, Oluja, itd.

Mislim da su nasi pravilno postupili i nije pravedno kriviti ih sto se tice ovog slucaja.
Ma nisu naši pravilno postupili jer ih nisu sve otresli. To je greška bila, a o krivnji bilo kojeg oblika nema priče. Trebalo je u momentu kad su se krenuli kurčit i vadit oružje pobit bagru, ionako su svi ti iz te kolone iz uniforme JNA prešli u četničku. Trebalo ih je poslat u off, pa da imaju familije nastradalih fino razloga doć na Drveniju i plakat.
Pogledaj samo kako su to Tuzlaci odradili i kako taj dan prode bez placenih narikaca i obiljezavanja "zlocina protiv nejaci". :izet: A da susjede i ne spominjem, po vojarnama ih braca navljala k'o u prici. :D
User avatar
Woody
Posts: 1690
Joined: 17/12/2003 00:00
Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine

#584 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Woody »

LBVIEW wrote:
Pogledaj samo kako su to Tuzlaci odradili i kako taj dan prode bez placenih narikaca i obiljezavanja "zlocina protiv nejaci". :izet: A da susjede i ne spominjem, po vojarnama ih braca navljala k'o u prici. :D
To, kako su Tuzlaci "odradili" potvrdiće najbolje hudi Ilija Jurišić, prvom prilikom kada mu SIPA pokuca na vrata sa kartom u jednom smjeru za Palatu Pravde u Beogradu. A, u Tuzli su "narikače" već počele sa svojim programom nazvanim "zaustavite zločin protiv Tuzlanske nejači". ;-)

A, susjedi... eh, susjedi k'o susjedi... :pisnuo:
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#585 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by kingofsnake »

Woody wrote:
LBVIEW wrote:
Pogledaj samo kako su to Tuzlaci odradili i kako taj dan prode bez placenih narikaca i obiljezavanja "zlocina protiv nejaci". :izet: A da susjede i ne spominjem, po vojarnama ih braca navljala k'o u prici. :D
To, kako su Tuzlaci "odradili" potvrdiće najbolje hudi Ilija Jurišić, prvom prilikom kada mu SIPA pokuca na vrata sa kartom u jednom smjeru za Palatu Pravde u Beogradu. A, u Tuzli su "narikače" već počele sa svojim programom nazvanim "zaustavite zločin protiv Tuzlanske nejači". ;-)

A, susjedi... eh, susjedi k'o susjedi... :pisnuo:
To kako ste vi odrađivali potvrdio je Haški tribunal, kao i Sud BiH, i to mnogo puta. I dalje se potvrđuje i potvrđivaće. Na kraju će vas na slobodi ostat toliko da se svi možete skupit ispod jedne kruške, kako staro srpsko predanje kaže.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#586 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by agent_zero »

Woody wrote:
LBVIEW wrote:
Pogledaj samo kako su to Tuzlaci odradili i kako taj dan prode bez placenih narikaca i obiljezavanja "zlocina protiv nejaci". :izet: A da susjede i ne spominjem, po vojarnama ih braca navljala k'o u prici. :D
To, kako su Tuzlaci "odradili" potvrdiće najbolje hudi Ilija Jurišić, prvom prilikom kada mu SIPA pokuca na vrata sa kartom u jednom smjeru za Palatu Pravde u Beogradu. A, u Tuzli su "narikače" već počele sa svojim programom nazvanim "zaustavite zločin protiv Tuzlanske nejači". ;-)

A, susjedi... eh, susjedi k'o susjedi... :pisnuo:
Umoriš li se ikad od svog trollovanja i spinovanja?
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#587 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by kingofsnake »

agent_zero wrote:Umoriš li se ikad od svog trollovanja i spinovanja?
Nije valjda da očekuješ da nešto pametno, smisleno i istinito kaže? Bajke, mitovi i laži su osnova. Tome ih uče na SANU.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#588 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by goran16v »

Woody wrote:
To, kako su Tuzlaci "odradili" potvrdiće najbolje hudi Ilija Jurišić, prvom prilikom kada mu SIPA pokuca na vrata sa kartom u jednom smjeru za Palatu Pravde u Beogradu.

A, susjedi... eh, susjedi k'o susjedi... :pisnuo:
Jesi li siguran da SRB i BiH imaju sporazum o izrucenju osudjenih za r. zlocine da bi iko Iliji mogao pokucati na vrata?
Meni se cini da ti lupetas napamet, a da SIPA, oni koji to prizeljukuju (pronadji se ovdje) i svi zaposleni u Palati Pravde mogu Jurisica samo u dupe da poljube.

Srbija i BiH zaključile sporazum o izručenju
Tanjug | 05. septembar 2013
BEOGRAD - Srpski ministar pravde i državne uprave Nikola Selaković i ministar pravde Bosne i Hercegovine Bariša Čolak potpisali su danas u Vladi Srbije Ugovor o izručenju dražavljana optuženih i osuđenih za krivična dela organizovanog kriminala, korupcije, pranja novca i druga teška krivična dela.
Ugovor se ne odnosi na optužene i okrivljene za ratne zločine, zločine protiv čovečnosti i genocid.

Kad bi se potpisao i za ratne zlocine vjerum da bi svi Medeci, Boci, Skoprioni, qurci - palci i sva ostala maloumna bagra koja je pobjelga preko Drine u roku od godinu dana bili osudjeni u BiH i zavrsili u Zenici apcignovanih hemerioda.

Ja ne znam otkud vise volja za neko pametovanje namapet, a da ne procitas prvo nesto o tome. :-)

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sr ... zrucenju-1
http://www.radiosarajevo.ba/novost/1243 ... -osudjenih
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/dr ... -izrucenju
http://www.slobodnaevropa.org/content/s ... 96524.html
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#589 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by kingofsnake »

goran16v wrote:
Woody wrote:
To, kako su Tuzlaci "odradili" potvrdiće najbolje hudi Ilija Jurišić, prvom prilikom kada mu SIPA pokuca na vrata sa kartom u jednom smjeru za Palatu Pravde u Beogradu.

A, susjedi... eh, susjedi k'o susjedi... :pisnuo:
Jesi li siguran da SRB i BiH imaju sporazum o izrucenju osudjenih za r. zlocine da bi iko Iliji mogao pokucati na vrata?
Meni se cini da ti lupetas napamet, a da SIPA, oni koji to prizeljukuju (pronadji se ovdje) i svi zaposleni u Palati Pravde mogu Jurisica samo u dupe da poljube.

Srbija i BiH zaključile sporazum o izručenju
Tanjug | 05. septembar 2013
BEOGRAD - Srpski ministar pravde i državne uprave Nikola Selaković i ministar pravde Bosne i Hercegovine Bariša Čolak potpisali su danas u Vladi Srbije Ugovor o izručenju dražavljana optuženih i osuđenih za krivična dela organizovanog kriminala, korupcije, pranja novca i druga teška krivična dela.
Ugovor se ne odnosi na optužene i okrivljene za ratne zločine, zločine protiv čovečnosti i genocid.

Kad bi se potpisao i za ratne zlocine vjerum da bi svi Medeci, Boci, Skoprioni, qurci - palci i sva ostala maloumna bagra koja je pobjelga preko Drine u roku od godinu dana bili osudjeni u BiH i zavrsili u Zenici apcignovanih hemerioda.

Ja ne znam otkud vise volja za neko pametovanje namapet, a da ne procitas prvo nesto o tome. :-)

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sr ... zrucenju-1
http://www.radiosarajevo.ba/novost/1243 ... -osudjenih
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/dr ... -izrucenju
http://www.slobodnaevropa.org/content/s ... 96524.html
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :bih:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#590 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by seln »

Woody wrote:
LBVIEW wrote:
Pogledaj samo kako su to Tuzlaci odradili i kako taj dan prode bez placenih narikaca i obiljezavanja "zlocina protiv nejaci". :izet: A da susjede i ne spominjem, po vojarnama ih braca navljala k'o u prici. :D
To, kako su Tuzlaci "odradili" potvrdiće najbolje hudi Ilija Jurišić, prvom prilikom kada mu SIPA pokuca na vrata sa kartom u jednom smjeru za Palatu Pravde u Beogradu. A, u Tuzli su "narikače" već počele sa svojim programom nazvanim "zaustavite zločin protiv Tuzlanske nejači". ;-)

A, susjedi... eh, susjedi k'o susjedi... :pisnuo:
Ne raduj se, nije jos otisao. Mozda ga smrt uzme prije toga (sto bi vam bilo draze), ali to ne mijenja cinjenicu da nije kriv ni on ni bilo ko od onih koji su taj dan branili Tuzlu.
A ako ti je to uz nos, fino napisi transparent "Pravda za Djukica", pa uz maltu - niz maltu....
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#591 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by LBVIEW »

Woody wrote:
LBVIEW wrote:
Pogledaj samo kako su to Tuzlaci odradili i kako taj dan prode bez placenih narikaca i obiljezavanja "zlocina protiv nejaci". :izet: A da susjede i ne spominjem, po vojarnama ih braca navljala k'o u prici. :D
To, kako su Tuzlaci "odradili" potvrdiće najbolje hudi Ilija Jurišić, prvom prilikom kada mu SIPA pokuca na vrata sa kartom u jednom smjeru za Palatu Pravde u Beogradu. A, u Tuzli su "narikače" već počele sa svojim programom nazvanim "zaustavite zločin protiv Tuzlanske nejači". ;-)

A, susjedi... eh, susjedi k'o susjedi... :pisnuo:
Jes, jes, jos ako ti priloziz taj crni notes koji si naslijedio od dida/deda Antinog pristase i ustase i kraljevog sljedbenika :D, nacisto je nahebo. A ovi iz Palate Pravde u glavnom gradu diva ekonomskog prosperiteta , diplomatske vjestine , pravnih nauka, u regionu a i sire,doticnog mogu povuci za neku stvar, takav kredibilitet i uticaj malo ko ima, u sto smo se uvjerili bezbroj puta do sada - sudovi poput onih u Austriji i Engleskoj klepise usima pri suceljavanju sa istim. :D
A Tuzlaci su ih odradili bas onako momacki, jos im zvoni u usima od samaranja,bas k'o Buzimljani Mladicevoj nejaci koje su par dana skupljali po okolnim sumama, a zbog cega ti i bratija ti i dan danas cvilte. :D
A placene narikace u Tuzli nikad nece moci naricati nad "zlocinom nad nejaci", bilo golobradom, bilo bradatom, na tvoju veliku zalost. :D
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#592 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by fantom slobode »

kingofsnake wrote:
agent_zero wrote:Umoriš li se ikad od svog trollovanja i spinovanja?
Nije valjda da očekuješ da nešto pametno, smisleno i istinito kaže? Bajke, mitovi i laži su osnova. Tome ih uče na SANU.
bio je umotan u celofan, ali se odmotao i bljesnuo sav isfrustriran...krenu ga od notesa, iz Armije BiH predje na pravu stranu, stranu neostvarenih snova...zlocina i uzasa. Ne moze stati...on je sav u mitovima i problemima.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#593 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by LBVIEW »

fantom slobode wrote:
kingofsnake wrote:
agent_zero wrote:Umoriš li se ikad od svog trollovanja i spinovanja?
Nije valjda da očekuješ da nešto pametno, smisleno i istinito kaže? Bajke, mitovi i laži su osnova. Tome ih uče na SANU.
bio je umotan u celofan, ali se odmotao i bljesnuo sav isfrustriran...krenu ga od notesa, iz Armije BiH predje na pravu stranu, stranu neostvarenih snova...zlocina i uzasa. Ne moze stati...on je sav u mitovima i problemima.
Ma to mijenjanje strana mu je izgleda u genima- zar mu nije did bio malo kod kralja, malo kod Ante? :D
User avatar
Woody
Posts: 1690
Joined: 17/12/2003 00:00
Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine

#594 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Woody »

Cirkularni odgovor za: @fantom slobode, @kingofsnake, @agent_zero, @LBVIEW, @seln i @goran16v (a uvijek mi je bilo interesantno kako to da se @fantomslobode i @LBVIEW javljaju u isto vrijeme - k'o da se prate jeb'o te, a što je još čudnije daju identične replike. Hmmmm? A, možda... ista osoba... Ma, neeeeee, nemoguće :lol:

[img]http://ed_wp-content_v2.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2013/07/Jerry-omg.gif[/img]
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#595 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by LBVIEW »

Woody wrote:Cirkularni odgovor za: @fantom slobode, @kingofsnake, @agent_zero, @LBVIEW, @seln i @goran16v (a uvijek mi je bilo interesantno kako to da se @fantomslobode i @LBVIEW javljaju u isto vrijeme - k'o da se prate jeb'o te, a što je još čudnije daju identične replike. Hmmmm? A, možda... ista osoba... Ma, neeeeee, nemoguće :lol:
Eto Fantome, razotkri nas najveci pravednik medu narodima na ovom forumu i sire, potomak slavnog Vlatka Vukovica(tako kazu babe po Zijemlju) i dida Antinog ustase i pristase, a Boga mi i srpskoga kralja :lol: Kad ne skuplja u crni notes podatke o pogromu nejaci ,a to su po srpskom tumacenju Zenevske konvencije 'rabri srpski borci koje se ne smije ni krivo pogledati a kamoli onako kukavicki, iz zasjede, kako uradise, npr. oni islamisti iz 505 koji ih povaljase po buzimskim sumama par puta(u Bosanskom Novom bio dan zalosti :D , prijedorska bolnica morala prosirivat kapacitete :D ) ili one Beslagiceve falange(sve go crnokosuljas i legionar, Jurisic Ilija, brat mu Zvonko HSP-ovac i HOS-ovac, zar treba ista vise reci :oops: ), onda prikuplja IP adrese forumasa koji ga ometaju u ovom casnom i odgovornom poslu s crnim rokovnikom :D i negiraju pogrom nejaci.
User avatar
Repetitor
Posts: 755
Joined: 28/08/2011 08:30

#596 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Repetitor »

Imam ja jedno pitanje ako nije problem? :D

@Woody
Što ovi svi forumaši tebe smatraju četnikom,petokolonašem,izdajicom,državnim neprijateljem broj 1 itd? :-D

Ozbiljno,koliko god sam mogao da upratim na ovim temama o ratu,stalno nešto te prozivaju ili su neke kontre :lol:
Možda ja nisam upratio tvoje postove pa nisam u fazonu,ili možda oni griješe,ili ti griješiš ili šta već :?

Ja koliko sam pratio,čovjek piše onako,veoma objektivno i realno. Sad što se nešto nekome ne sviđa,pa šta ćemo,realnost je jedno a želje su drugo...

Haj nek mi neko odgovori na ovo pitanje fakat,ako nije problem :)
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#597 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by kingofsnake »

Repetitor wrote:Imam ja jedno pitanje ako nije problem? :D

@Woody
Što ovi svi forumaši tebe smatraju četnikom,petokolonašem,izdajicom,državnim neprijateljem broj 1 itd? :-D

Ozbiljno,koliko god sam mogao da upratim na ovim temama o ratu,stalno nešto te prozivaju ili su neke kontre :lol:
Možda ja nisam upratio tvoje postove pa nisam u fazonu,ili možda oni griješe,ili ti griješiš ili šta već :?

Ja koliko sam pratio,čovjek piše onako,veoma objektivno i realno. Sad što se nešto nekome ne sviđa,pa šta ćemo,realnost je jedno a želje su drugo...

Haj nek mi neko odgovori na ovo pitanje fakat,ako nije problem :)
Ma zavjera ustaško-džihadska.
User avatar
travnik
Posts: 1863
Joined: 05/02/2008 18:30
Location: multietničarim uzduž i poprijeko

#598 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by travnik »

Repetitor wrote:Imam ja jedno pitanje ako nije problem? :D

@Woody
Što ovi svi forumaši tebe smatraju četnikom,petokolonašem,izdajicom,državnim neprijateljem broj 1 itd? :-D

Ozbiljno,koliko god sam mogao da upratim na ovim temama o ratu,stalno nešto te prozivaju ili su neke kontre :lol:
Možda ja nisam upratio tvoje postove pa nisam u fazonu,ili možda oni griješe,ili ti griješiš ili šta već :?

Ja koliko sam pratio,čovjek piše onako,veoma objektivno i realno. Sad što se nešto nekome ne sviđa,pa šta ćemo,realnost je jedno a želje su drugo...

Haj nek mi neko odgovori na ovo pitanje fakat,ako nije problem :)

Etiketirenja i generaliziranje. 'Ko ne misli kao ja, lupim mu etiketu da je ovakav i onakav i po automatizmu sve različitog razmišljanja, onako generalno, strpam u jedan koš.
User avatar
Woody
Posts: 1690
Joined: 17/12/2003 00:00
Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine

#599 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by Woody »

A, moj @Repetitor,

Da su oni prošli šta smo mi... I da su ih pojebali (osunećeni) k'o što su nas... Pričali bi i oni drugu priču :thumbup:

Ali, neka... neka đece.. neka se izigraju dok su još mali ;-) A kad porastu... biće oni dobri borci:

Image

Nego, kad se sjetih! Izašli ti mi u Butmir (ispod piste) prvi put, postrojili se tamo - krenuli na Igman, to maskirne NATO juniforme, to ganz nove čizme, nabacili mi n'akve beretke, municije za pet ciganskih svadbi, utegli k'o da svi imamo enetrokolitis... Ma naoštrili se pravo... Kad naiđe neki dedo, ima 100 godina sa francuzicom na glavi i šćapom, gleda ti on u nas, pa k'o iz topa pred svima nama:

Ja, vojske... Ja, sile... Ko će ovo sve pokopat'

U stroju muk... I... jebi ga, i bi tako... :odustajem:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#600 Re: Dobrovoljačka ulica

Post by fantom slobode »

kingofsnake wrote:
Repetitor wrote:Imam ja jedno pitanje ako nije problem? :D

@Woody
Što ovi svi forumaši tebe smatraju četnikom,petokolonašem,izdajicom,državnim neprijateljem broj 1 itd? :-D

Ozbiljno,koliko god sam mogao da upratim na ovim temama o ratu,stalno nešto te prozivaju ili su neke kontre :lol:
Možda ja nisam upratio tvoje postove pa nisam u fazonu,ili možda oni griješe,ili ti griješiš ili šta već :?

Ja koliko sam pratio,čovjek piše onako,veoma objektivno i realno. Sad što se nešto nekome ne sviđa,pa šta ćemo,realnost je jedno a želje su drugo...

Haj nek mi neko odgovori na ovo pitanje fakat,ako nije problem :)
Ma zavjera ustaško-džihadska.

:thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: evo sapra mu repetitor lik i djelo... :lol: :lol: Budimpesta radi punom parom :lol: :lol: :lol:
Post Reply